OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Zítra » Všechny zápasy

ANGLIE: Premier League

13:00Sheffield Utd - Leeds -:-
15:00Tottenham - Newcastle -:-
17:30Manchester City - Leicester -:-
20:00West Ham - Wolves -:-

ANGLIE: Championship

14:00Bristol City - Sheffield Wed -:-
17:00Bournemouth - Norwich -:-

ANGLIE: League One

16:00Lincoln - Charlton -:-

ANGLIE: FA Trophy

16:00OdloženoConcord - Harrogate -:-

ANGLIE: Championship ženy

13:00Durham Ž - London City Lionesses Ž -:-
15:00Crystal Palace Ž - Blackburn Ž -:-
15:00Lewes Ž - Coventry United Ž -:-
15:00Liverpool Ž - Charlton Ž -:-
15:00Sheffield Utd Ž - London Bees Ž -:-

ANGLIE: FA Cup ženy

14:00Everton Ž - Chelsea Ž -:-
15:00Brighton Ž - Birmingham Ž -:-
15:00Leicester Ž - Manchester City Ž -:-

ARMÉNIE: 1. liga

14:00Ararat 2 - Pyunik 2 -:-

ASIE: AFC Liga mistrů - Play Off

15:40Persepolis (Irn) - Al-Sadd (Qat) -:-
19:45Al-Nassr Rijád (Sau) - Al-Taawon (Sau) -:-

AUSTRÁLIE: NPL ACT - Play Off

03:15Woden Weston - Monaro Panthers -:-

AUSTRÁLIE: NPL Northern NSW

06:30Charlestown Azzurri - Weston Workers -:-

AUSTRÁLIE: NPL NSW

06:30Wollongong Wolves - WS Wanderers U21 -:-
07:00Rockdale - APIA Tigers -:-

AUSTRÁLIE: NPL Queensland

08:00Queensland Lions - Brisbane U21 -:-
08:00Sunshine Coast Wanderers - Peninsula -:-
08:30Gold Coast - Eastern Suburbs -:-
10:00Olympic FC - Gold Coast Knights -:-

AUSTRÁLIE: Brisbane Premier League

08:00Grange Thistle - Caboolture -:-
10:00Acacia Ridge - Albany Creek -:-
10:00Toowong - Brisbane K. -:-

ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League

17:00Neftci Baku - Gabala -:-

BELGIE: Jupiler League

13:30St. Lutych - Waregem -:-
16:00Anderlecht - Eupen -:-
18:15Club Bruggy - Cercle Bruggy -:-
20:45Mouscron - Charleroi -:-

BELGIE: Proximus League

16:00Lommel SK - Deinze -:-
20:00Lierse K. - Seraing -:-

BELGIE: First Amateur Division

15:00Boom - RFC Liege -:-
15:00Francs Borains - Tienen -:-
15:00OC Charleroi - Knokke -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group ACFF

15:00Ganshoren - Stockay-Warfusee -:-
15:00Givry - Verlaine -:-
15:00Hamoir - Couvin-Mariembourg -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group VFV A

15:00Merelbeke - Olsa Brakel -:-
15:00Petegem - Zwevezele -:-
15:00Zelzate - Lokeren-Temse -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group VFV B

15:00Aalst - City Pirates -:-
15:00Bocholter - Pepingen -:-
15:00Cappellen - Hasselt -:-
15:00Diegem - Houtvenne -:-
15:00K. Berchem Sport - Londerzeel -:-
18:00Hades - Heur Tongeren -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga

16:00Din. Minsk - Vitebsk -:-
18:00Rukh Brest - Slutsk -:-

BĚLORUSKO: Division 2 - Skupina A

13:00Molodechno - Kronon Stolbtsy -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga Rezervy

11:00Minsk 2 - Smolevichi 2 -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga ženy

13:00Neman Ž - Bělorusko U19 Ž -:-

BERMUDY: Premier League

01:00Dandy Town Hornets - Devonshire Cougars -:-
20:00Devonshire Colts - Somerset -:-
20:00North Village Rams - St. Georges Colts -:-
20:00PHC Zebras - Robin Hood -:-
20:00X-Roads Warriors - Southampton -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

18:00Tuzla City - Sloboda -:-
20:00Siroki Brijeg - Mladost DK -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: FBiH

15:30GOSK Gabela - Posusje -:-
15:30Vis Simm-Bau - Igman K. -:-

BRAZÍLIE: Série A

00:00Athletico-PR - Bahia -:-
00:00Internacional - Sao Paulo -:-
02:00Atletico-MG - Gremio -:-
16:00Vasco - Bragantino -:-
21:00Palmeiras - Flamengo -:-
23:15Atletico GO - Botafogo RJ -:-
23:15Ceara - Goias -:-

BRAZÍLIE: Série B

23:30Brazil de Pelotas - Parana -:-
02:00OdloženoSampaio Correa - Nautico -:-

BRAZÍLIE: Série C

00:00Botafogo PB - Paysandu -:-
00:00Vila Nova - Treze -:-
20:00Volta Redonda - Brusque -:-
20:30Ypiranga FC - Ituano -:-
21:00Tombense - Londrina -:-
23:00Remo - Manaus -:-

BRAZÍLIE: Série D

23:00Ferroviaria - Portuguesa RJ -:-
00:00Acreano - Bragantino -:-
00:00Fast Clube - Rio Branco -:-
00:00Salgueiro - Cajazeirense de Desportos -:-
00:30Caldense - Alagoinhas -:-
20:00SER Caxias - Tubarao -:-
20:15Central SC - Itabaiana -:-
21:00ABC - Jacyoba -:-
21:00Frei Paulistano - Vitoria da Conquista -:-
21:00Independente - Galvez -:-
21:00Toledo - Nacional PR -:-
22:00Sao Raimundo RR - SE Juventude -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Carioca B1 - 1. fáze

15:00Artsul - Sao Goncalo -:-
20:00Audax RJ - Nova Cidade -:-
20:00Goytacaz - Angra dos Reis -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Maranhense - Play Off

00:00Moto Club - Sampaio Correa -:-

BRAZÍLIE: Brasileiro U20

16:00Atletico-MG U20 - Corinthians U20 -:-
20:00Athletico-PR U20 - Fluminense U20 -:-
20:00Bahia U20 - Sao Paulo U20 -:-
20:00Ceara U20 - Goias U20 -:-
20:00Flamengo U20 - America Mineiro U20 -:-
20:00Chapecoense-SC U20 - Internacional U20 -:-

BRAZÍLIE: Brasileiro ženy

23:00Corinthians Ž - Vitoria Ž -:-
19:00Santos Ž - Ponte Preta Ž -:-
20:00Internacional Ž - Cruzeiro Ž -:-
20:00Kindermann Ž - Minas ICESP Ž -:-
20:00Osasco Audax Ž - Palmeiras Ž -:-
20:30Sao Jose Ž - Sao Paulo Ž -:-
22:00Ferroviaria Ž - Iranduba de Amazonia Ž -:-

BULHARSKO: Parva liga

17:45Černo More - Arda -:-
20:00Lok. Plovdiv - CSKA Sofie -:-

BULHARSKO: Vtora liga

15:30Litex Loveč - Minyor Pernik -:-

BULHARSKO: 3. liga - Jihovýchod

16:00Levski Karlovo - Atletik Kuklen -:-
16:00Rodopa Smolyan - Nesebar -:-

BULHARSKO: 3. liga - Severovýchod

16:00Dobrich - Ludogorets III -:-
16:00Spartak - Chernolomets -:-

BULHARSKO: 3. liga - Severozápad

16:00Bdin Vidin - Levski Lom -:-
16:00Etar II - Yantra Polski Trambesh -:-
16:00Lok. Dryanovo - Vihar Slavyanovo -:-
16:00OFK Levski - Botev Vratsa II -:-
16:00Parva Atomna - Partizan Cerven Brjag -:-
16:00Sevlievo - Mezdra -:-
16:00Spartak Pleven - Peshtera Galata -:-
16:00Svishtov - Pavlikeni -:-
16:00Tryavna - Drenovets -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30ASFA Yennega - AS Douanes -:-
17:30Royal - US Ouagadougou -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Les Elephants - Musongati -:-
15:00Olympic S. - Bumamuru -:-
15:00Vital O - Flambeau du Centre -:-

ČERNÁ HORA: Prva Crnogorska Liga

17:00Rudar - Buducnost -:-
18:00Decic - Sutjeska -:-
18:00Iskra - OFK Petrovac -:-
19:00Zeta - FK Podgorica -:-

ČERNÁ HORA: Druga Liga

16:00Berane - Ibar -:-
16:00Bokelj - Drezga -:-
16:00Grbalj - Igalo -:-
16:00Mornar - Jedinstvo -:-
18:00Kom Podgorica - Arsenal Tivat -:-

ČESKO: Fortuna liga

15:30Jablonec - Opava -:-
15:30Pardubice - Liberec -:-
15:30Plzeň - Brno -:-
18:00Příbram - Sparta Praha -:-

ČESKO: FNL

10:15Blansko - Žižkov -:-
16:30Varnsdorf - Dukla Praha -:-

ČESKO: ČFL - Skupina A

10:15Admira Praha - Králův Dvůr -:-
10:15Slavia Praha B - Sokolov -:-
10:15Sparta Praha B - Příbram B -:-
10:30Plzeň B - Hostouň -:-

ČESKO: ČFL - Skupina B

10:15Mladá Boleslav B - Bohemians B -:-
10:15Pardubice B - Brozany -:-
11:00Teplice B - Liberec B -:-
15:30Zápy - Hradec Králové B -:-

ČESKO: MSFL

10:15Sigma Olomouc B - Vyškov -:-
10:15Uničov - Uherský Brod -:-
10:15Velké Meziříčí - Dolní Benešov -:-

ČESKO: Divize A

15:30Jindřichův Hradec - Doubravka -:-
15:30Klatovy - Soběslav -:-
15:30Lom - Hvězda Cheb -:-

ČESKO: Divize C

15:00Čáslav - Náchod -:-
15:30Benátky n. Jiz. - Kutná Hora -:-
15:30Hlinsko - Dvůr Králové -:-
15:30Kolín - Nymburk -:-

ČESKO: Divize D

15:30Havlíčkův Brod - Stará Říše -:-
15:30Humpolec - Hodonín -:-
15:30Polná - Zbrojovka Brno B -:-
15:30Tasovice - Žďár n. Sázavou -:-
15:30Ždírec n.D. - Start Brno -:-

ČESKO: Divize E

10:15Brumov - Valašské Meziříčí -:-
15:30Šumperk - Přerov -:-
15:30Všechovice - Skaštice -:-

ČESKO: Divize F

10:15Havířov - Nový Jičín -:-
10:15Karviná B - Dětmarovice -:-
10:15Opava B - Frýdlant n. O. -:-
15:30Bohumín - Vítkovice -:-
15:30Bruntál - Heřmanice -:-
15:30Frenštát p. R. - Polanka nad Odrou -:-

ČESKO: Moravskoslezský KP

16:00Bílovec - Oldřišov -:-

ČESKO: Zlínský KP

15:30Štítná n. Vláří - Nevšová -:-

ČESKO: Jihomoravský KP

13:00Líšeň B - Ráječko -:-

ČESKO: Vysočina KP

14:00Velké Meziříčí B - Chotěboř -:-
15:30Nová Ves - Šebkovice -:-
15:30Pelhřimov - Okříšky -:-

ČESKO: Královéhradecký KP

15:30Chlumec n. Cidlinou B - Hořice -:-
15:30Rychnov n. Kn. - Nový Bydžov -:-
15:30Třebeš - Police nad Metují -:-
15:30Vrchlabí - Slavia HK -:-

ČESKO: Liberecký KP

16:00Turnov - Skalice u Č. Lípy -:-
16:00Višňová - Jiskra Mšeno -:-

ČESKO: Plzeňský KP

15:00Meclov - Stříbro -:-
15:30Domažlice B - Staňkov -:-

ČESKO: Jihočeský KP

00:00OdloženoJunior Strakonice - Třeboň -:-
16:30Jankov - Osek -:-

ČESKO: Pražský přebor

17:00Žižkov B - Dukla JM -:-

ČESKO: Středočeský KP

16:30Velim - Český Brod B -:-

ČESKO: Olomoucký KP

15:30Brodek u Přerova - Bohuňovice -:-
15:30Medlov - Kralice n. H. -:-
15:30Zábřeh - Lipová -:-

ČESKO: Pardubický KP

13:00Luže - Pardubičky -:-
15:30Horní Ředice - Moravany -:-
15:30Lanškroun - Holice -:-
15:30Proseč - Moravská Třebová -:-
15:30Svitavy - Třemošnice -:-

ČESKO: 1. liga ženy

14:00Slovácko Ž - Slavia Praha Ž -:-
16:30Dukla Praha Ž - Plzeň Ž -:-

ČESKO: 2. liga ženy

11:00Olomouc Ž - Líšeň Ž -:-
12:30Ostrava Ž - Teplice Ž -:-

ČÍNA: Superliga

09:30Shandong Luneng - Guangzhou R&F -:-
09:30Shanghai Shenhua - Henan Jianye -:-
09:30Shenzhen - Jiangsu Suning -:-
14:00Guangzhou Evergrande - Dalian Pro -:-

ČÍNA: Jia League

09:00Kunshan - Xinjiang Tianshan -:-
09:30Shaanxi Changan - Meizhou Hakka -:-
10:00Nei Mongol - Chengdu Better City -:-
13:00Heilongjiang Lava - Nantong Zhiyun -:-
13:35Suzhou Dongwu - Beijing Baxy -:-
13:35Zhejiang Greentown - Shenyang Urban FC -:-

ČÍNA: Superliga ženy - Skupina o udržení

10:00Guangdong Meizhou Ž - Zhejiang Ž -:-
10:00Changchun Dazhong Ž - Hebei Ž -:-
10:00Shandong SL Ž - Henan Jianye Ž -:-

DÁNSKO: Superliga

14:00Aarhus - Odense -:-
14:00Sonderjyske - Aalborg -:-
16:00Brondby - Horsens -:-
18:00Vejle - FC Kodaň -:-

DÁNSKO: 1st Division

13:30Koge - Viborg -:-
14:00Fredericia - Silkeborg -:-

DÁNSKO: Division 2 - Skupina 1

13:00Holstebro - SfB-Oure -:-
13:00Thisted - Aarhus Fremad -:-

DÁNSKO: Division 2 - Skupina 2

13:00AB Kodaň - Hellerup -:-

DÁNSKO: Elitedivisionen ženy

14:00Fortuna Hjorring Ž - Farum BK Ž -:-
14:00KoldingQ Ž - Aalborg Ž -:-
16:00Koge Ž - Aarhus Ž -:-

EGYPT: Premier League

20:00Zamalek - El Gounah -:-

EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze

00:00Olmedo - Aucas -:-
02:30Ind. del Valle - Barcelona SC -:-
02:30Tecnico U. - LDU Quito -:-
22:30Delfin - U. Catolica -:-

EKVÁDOR: Liga Pro - 2. fáze

21:00OdloženoAucas - Ind. del Valle -:-
21:00OdloženoBarcelona SC - Dep. Cuenca -:-
21:00OdloženoDelfin - Guayaquil City -:-
21:00OdloženoEl Nacional - U. Catolica -:-
21:00OdloženoLDU Portoviejo - Orense -:-
21:00OdloženoLDU Quito - Emelec -:-
21:00OdloženoMushuc Runa - Olmedo -:-
21:00OdloženoTecnico U. - Macara -:-

EKVÁDOR: Serie B

22:00OdloženoInd. Juniors - America de Quito -:-
22:00OdloženoManta - Gualaceo -:-
22:00OdloženoNueve de Octubre - Fuerza A. -:-
22:00OdloženoSanta Rita - Atl. Porteno -:-
22:00OdloženoSanto Domingo - Chacaritas -:-

ESTONSKO: Meistriliiga

12:00Legion - Tammeka -:-
12:00ZrušenoLegion - Tulevik -:-
14:00ZrušenoFlora - Kuressaare -:-
14:00Kalju - Narva -:-

ESTONSKO: Esiliiga

12:00ZrušenoElva - Levadia U21 -:-

EVROPA: ME do 17 let - Kvalifikace - 1. fáze

14:00OdloženoDánsko U17 - Arménie U17 -:-
14:00OdloženoIzrael U17 - Kazachstán U17 -:-
14:00OdloženoSrbsko U17 - Lotyšsko U17 -:-
14:00OdloženoŠvédsko U17 - Finsko U17 -:-

EVROPA: Premier League (Krym)

15:00Gvardeyets - Krymteplytsia -:-
15:00Kafa - Kyzyltash -:-

FAERSKÉ OSTROVY: Premier League

16:00Klaksvik - Argir -:-
16:00Runavik - Skala Itrottarfelag -:-
16:00TB Tvoroyri - Vikingur -:-
17:00Fuglafjordur - Streymur -:-

FINSKO: Veikkausliiga

17:30Honka - Haka -:-
17:30Ilves - TPS Turku -:-
17:30Mariehamn - KuPS -:-

FINSKO: Kakkonen - Skupina A

14:00ZrušenoHonka Akatemia - Keski-Uusimaa -:-

FINSKO: Kakkonen - Skupina B

16:00Klubi 04 - HJS Akatemia -:-

FINSKO: Kakkonen - Skupina C

14:00OLS Oulu - GBK Kokkola -:-
14:00Rovaniemi 2 - VIFK -:-
16:00JBK - Hercules -:-

FINSKO: Kansallinen Liiga ženy

15:00Jypk Ž - Honka Ž -:-

FRANCIE: Ligue 1

13:00Bordeaux - Nice -:-
15:00Angers - Brest -:-
15:00Dijon - Montpellier -:-
15:00Monako - Štrasburk -:-
15:00Nimes - Lens -:-
17:00Lorient - Lyon -:-
21:00Reims - PSG -:-

FRANCIE: Division 1 ženy

21:00Lyon Ž - Bordeaux Ž -:-

FRANCIE: Division 2 ženy

13:00Merignac Ž - Le Puy Ž -:-
15:00Albi Ž - St Etienne Ž -:-
15:00Grenoble Ž - Montauban Ž -:-
15:00La Roche Ž - Saint-Malo Ž -:-
15:00Lens Ž - Saint-Maur Ž -:-
15:00Nantes Ž - Méty Ž -:-
15:00Rodez Ž - Nice Ž -:-
15:00Štrasburk Ž - Orleans Ž -:-
15:00Yzeure Allier Ž - Marseille Ž -:-
15:15Lille Ž - Nancy Ž -:-

GRUZIE: Pohár

13:00Gagra - Dila Gori -:-
13:00Saburtalo Tbilisi - Torpedo Kutaisi -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Municipal - Sacachispas -:-
19:00Antigua - Xelaju -:-
21:00Sanarate - Deportivo Achuapa -:-
23:00Guastatoya - Coban Imperial -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture

00:00Real du Cap - Racing des Gonaives -:-
22:00America des Cayes - Mirebalais -:-
22:00Arcahaie - Juventus -:-
22:00Ouanaminthe - Fica -:-
22:00Triomphe Liancourt - Tempete -:-
23:00Violette - Cosmopolites -:-
00:00Baltimore - Rivartibonitienne -:-
00:00Capoise - Cavaly -:-
00:00Don Bosco - Racing Haitien -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - 1. fáze

03:00UPNFM - Motagua -:-

CHILE: Primera División

23:30A. Italiano - Curico Unido -:-
21:00U. Espanola - U. De Chile -:-

CHILE: Primera B

16:00D. Puerto Montt - Cobreloa -:-
17:00Valdivia - Magallanes -:-
18:30Melipilla - Nublense -:-
18:30Rangers - Arica -:-
18:30San Luis - San Felipe -:-

CHORVATSKO: 1. HNL

19:05Hajduk Split - Varaždin -:-

CHORVATSKO: 2. HNL

16:00Bijelo Brdo - Cibalia -:-
16:00Din. Záhřeb 2 - Dubrava -:-
17:00Opatija - Orijent -:-

IRSKO: Premier Division

18:00Finn Harps - Cork City -:-
20:30Dundalk - Shamrock Rovers -:-

ISLAND: Pepsideild

16:00Akranes - Vikingur Reykjavik -:-
16:00Hafnarfjordur - Fjolnir -:-
16:00KR Reykjavik - Fylkir -:-
18:15Grotta - Akureyri -:-
21:15Kopavogur - Stjarnan -:-
21:15Valur - Breidablik -:-

ISLAND: Division 2

16:00Haukar - Vidir -:-
16:00Njardvik - Dalvik/Reynir -:-
16:00Throttur Vogar - Kordrengir -:-
16:00Volsungur - IR Reykjavik -:-
18:00Selfoss - Fjallabyggd -:-
21:15Kari - Fjardabyggd -:-

ITÁLIE: Serie A

12:30Spezia - Sassuolo -:-
15:00Verona - Udinese -:-
18:00Crotone - AC Milán -:-
18:00Neapol - FC Janov -:-
20:45AS Řím - Juventus -:-

ITÁLIE: Serie B

15:00Cremonese - Cittadella -:-
21:00Reggiana - Pisa -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina A

15:00AlbinoLeffe - Livorno -:-
15:00Carrarese - Pro Patria -:-
15:00Olbia - Pontedera -:-
15:00Piacenza - Grosseto -:-
15:00Pistoiese - Alessandria -:-
17:30Lucchese - Pergolettese -:-
17:30Pro Vercelli - Novara -:-
17:30Renate - Como -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina B

15:00Carpi - Sambenedettese -:-
15:00FeralpiSalo - Arezzo -:-
15:00Gubbio - Modena -:-
15:00Padova - Imolese -:-
15:00Triestina - Matelica -:-
17:30Fermana - Mantova -:-
17:30Perugia - Fano -:-
17:30Ravenna - Sudtirol -:-
17:30Virtus Verona - Cesena -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina C

15:00Catania - Paganese -:-
15:00Teramo - Palermo -:-
15:00Trapani - Casertana -:-
17:30Avellino - Turris -:-
17:30Juve Stabia - Monopoli -:-
17:30Potenza - Catanzaro -:-
17:30Ternana - Viterbese -:-
17:30Virtus Francavilla - Bari -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina A

15:00Caronnese - HSL Derthona -:-
15:00Casale - Gozzano -:-
15:00Folgore Caratese - Borgosesia -:-
15:00Fossano - Saluzzo -:-
15:00Imperia - Bra -:-
15:00Legnano - Arconatese -:-
15:00P.D.H.A.E. - Chieri -:-
15:00Sanremese - Lavagnese -:-
15:00Sestri Levante - Citta di Varese -:-
15:00Vado - Castellanzese -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina B

15:00Breno - Sona -:-
15:00Calvina - USD Casatese -:-
15:00Caravaggese - Pontisola -:-
15:00Crema - NibionnOggiono -:-
15:00Real Calepina - Fanfulla -:-
15:00Tritium - Vis Nova Giussano -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina C

15:00Adriese - Manzanese -:-
15:00Ambrosiana - Trento -:-
15:00Caldiero Terme - ArzignanoChiampo -:-
15:00Campodarsego - Mestre -:-
15:00Cartigliano - Montebelluna -:-
15:00Cjarlins Muzane - Union Clodiense -:-
15:00Delta Porto Tolle - Feltre -:-
15:00Este - Belluno -:-
15:00Chions - San Giorgio-Sedico -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina D

15:00Lentigione - Ghivizzano Borgo -:-
15:00Marignanese - Aglianese Calcio -:-
15:00Mezzolara - SCD Progresso -:-
15:00Prato - Fiorenzuola -:-
15:00Pro Livorno - Sammaurese -:-
15:00Sasso Marconi - Correggese -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina E

15:00ACN Siena - Ostia Mare -:-
15:00Foligno - Sangiovannese -:-
15:00Follonica Gavorrano - Scandicci -:-
15:00Montevarchi Calcio - Cannara -:-
15:00Pianese - Tiferno Lerchi -:-
15:00San Donato - Lornano Badesse -:-
15:00Trastevere Calcio - Grassina -:-
15:00Trestina - Montespaccato -:-
15:00UC Sinalunghese - Flaminia -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina F

15:00Agnonese - Matese -:-
15:00Aprilia - Campobasso -:-
15:00ASD Pineto Calcio - S. N. Notaresco -:-
15:00Fiuggi - Castelnuovo Vomano -:-
15:00Giulianova - Vastogirardi -:-
15:00Montegiorgio - Castelfidardo -:-
15:00Porto Sant'Elpidio - US Tolentino -:-
15:00Recanatese - Cynthialbalonga -:-
15:00Rieti - Vastese -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina G

15:00Arzachena - Latte Dolce -:-
15:00Carbonia - Torres -:-
15:00Insieme Formia - Cassino -:-
15:00Latina - Gladiator -:-
15:00Monterosi FC - Savoia -:-
15:00Muravera - Lanusei Calcio -:-
15:00Nocerina - Calcio Giugliano -:-
15:00Vis Artena - SS Nola 1925 -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina H

15:00Audace Cerignola - Altamura -:-
15:00Bitonto - Fidelis Andria -:-
15:00Brindisi - Gravina -:-
15:00Casarano - Real Aversa -:-
15:00Francavilla - Portici 1906 -:-
15:00Picerno - Taranto -:-
15:00Puteolana - Citta di Fasano -:-
15:00Sorrento - A.C.D. Nardo -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina I

15:00AS Acireale - Rende -:-
15:00Biancavilla - S. Agata -:-
15:00Castrovillari - Dattilo -:-
15:00Cittanovese - ACR Messina -:-
15:00FC Messina - San Luca -:-
15:00Gelbison Cilento - Santa Maria Cilento -:-
15:00Ragusa - Licata -:-
15:00Roccella - Paterno -:-
15:00Rotonda - Troina -:-

ITÁLIE: Primavera 1

11:00AS Řím U19 - FC Janov U19 -:-
13:00Sampdoria U19 - Lazio U19 -:-
14:30Torino U19 - Sassuolo U19 -:-

ITÁLIE: Coppa Italia ženy

10:00Pontedera Ž - Neapol Ž -:-
13:00Brescia Ž - Lazio Ž -:-
15:00Cesena Ž - Orobica Ž -:-
15:00Chievo Verona Ž - Ravenna Ž -:-
15:00Riozzese Ž - San Marino Academy Ž -:-
15:00Roma CF Ž - Tavagnacco Ž -:-

JAPONSKO: J1 League

06:00Vegalta Sendai - C-Osaka -:-
09:00Sagan Tosu - Tokyo -:-
10:00Kashima - Oita -:-
11:00Hirošima - G-Osaka -:-
12:00Kashiwa - Yokohama M. -:-
12:00Shonan - Kawasaki -:-

JAPONSKO: J2 League

07:00V-Varen Nagasaki - Avispa Fukuoka -:-
07:00Yamagata - Iwata -:-
09:00Mito - Kusatsu -:-
09:00Verdy - Kitakyushu -:-
11:00Tochigi - Machida -:-
11:30Ryukyu - Chiba -:-
12:00Renofa Yamaguchi - Okayama -:-

JAPONSKO: J3 League

06:00Kamatamare - Vanraure -:-
06:00Sagamihara - Toyama -:-
06:00YSCC - C-Osaka U23 -:-
07:00Gifu - Azul Claro Numazu -:-
07:00G-Osaka U23 - Kumamoto -:-
08:00Fujieda MYFC - Grulla Morioka -:-
08:00Imabari - Tottori -:-
11:00Kagoshima Utd - Nagano -:-

JAPONSKO: 1. liga ženy

05:00Albirex Niigata Ž - Ehime Ž -:-
06:00JEF United Ž - Inac Kobe Leonesa Ž -:-

JIŽNÍ KOREA: K League 1 - Skupina o titul

09:30Daegu - Ulsan Hyundai -:-
09:30Sangju Sangmu - Jeonbuk -:-
12:00Pohang - Gwangju -:-

JIŽNÍ KOREA: K League 1 - Skupina o udržení

07:00Busan - Gangwon -:-
07:00Seongnam - Incheon -:-

JIŽNÍ KOREA: K League 2

06:30Ansan Greeners - Daejeon -:-
09:00Gyeongnam - Asan -:-

KAMBODŽA: C-League

10:30ZrušenoAsia Euro United - Police Commissary -:-
10:30ZrušenoElectricite Du Cambodge - Soltilo Angkor -:-
10:30Kirivong Sok Sen Chey - Soltilo Angkor -:-
10:30ZrušenoSports Academy - Boeung Ket -:-
13:00Visakha - NagaWorld -:-

KANADA: Canadian Premier League

21:00ZrušenoForge - Edmonton -:-
23:00ZrušenoCavalry - HFX Wanderers -:-

KANADA: CSL

23:00Brantford - Scarborough B. -:-
01:00Vorkuta - Hamilton City -:-

KAZACHSTÁN: Premier League

12:00Okzhetpes - K. Almaty -:-
14:15FC Astana - Zhetysu -:-
15:00OdloženoK. Almaty - Ordabasy -:-
15:00OdloženoTobol - Kaisar -:-

KAZACHSTÁN: 1. liga

07:00Aktobe - Ekibastuz -:-
12:30Altai Semey - FK Kyran -:-
12:30Maqtaaral - Baykonur Kyzylorda -:-

KOLUMBIE: Primera A - Apertura

23:00Bucaramanga - Patriotas -:-
01:05Envigado - Junior -:-
03:10Tolima - America De Cali -:-
21:00Chico - Cucuta -:-
23:00Dep. Cali - Petrolera -:-

KOLUMBIE: Primera A - Clausura

22:00ZrušenoAguilas - Millonarios -:-
22:00ZrušenoBucaramanga - Petrolera -:-
22:00ZrušenoDep. Cali - Pasto -:-
22:00ZrušenoEnvigado - Pereira -:-
22:00ZrušenoInd. Medellin - Chico -:-
22:00ZrušenoJunior - Atl. Nacional -:-
22:00ZrušenoOnce Caldas - La Equidad -:-
22:00ZrušenoPatriotas - America De Cali -:-
22:00ZrušenoSanta Fe - Jaguares de Cordoba -:-
22:00ZrušenoTolima - Cucuta -:-

KOLUMBIE: Primera B - Apertura

21:00Tigres - Atletico F.C. -:-
22:30Valledupar - Huila -:-

KOSOVO: Superliga

13:30Gjilani - FC Ballkani -:-
13:30OdloženoPrishtina - Drita -:-

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

00:00Guadalupe - Zeledon -:-
04:00Alajuelense - Herediano -:-
19:00Cartagines - Saprissa -:-
22:00ADR Jicaral - Sporting San Jose -:-
23:00OdloženoLimon - San Carlos -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00Puntarenas FC - Santa Rosa -:-
02:00Santa Ana - Carmelita -:-
19:00Municipal San Ramon - Escazucena -:-
22:00Ad Aserri - Municipal Turrialba -:-
23:00Marineros - Liberia -:-

KYPR: 1. liga

19:30OdloženoAchnas - Anorthosis -:-
19:30OdloženoAPOEL - Doxa -:-

KYPR: Division 2

15:30ASIL Lysi - Omonia Aradippou -:-

LAOS: Lao League

10:00Vientiane - Lao Toyota -:-

LITVA: A Lyga

13:00ZrušenoKauno Zalgiris - Zalgiris -:-
14:00Banga - Kauno Zalgiris -:-
16:00Zalgiris - FK Panevezys -:-
17:00ZrušenoRiteriai - Banga -:-
18:00Suduva - Riteriai -:-

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

13:00Jelgava - BFC Daugavpils -:-
14:00ZrušenoJelgava - Riga FC -:-
14:00Ventspils - Tukums 2000 -:-
15:00Spartaks - Riga FC -:-
15:00ZrušenoVentspils - Spartaks -:-
16:00ZrušenoTukums 2000 - Valmiera -:-
16:00Valmiera - RFS -:-
18:00ZrušenoRFS - FK Liepaja -:-

LOTYŠSKO: 1. Liga

13:00Alberts JDFS - Saldus SS/Leevon -:-

LUCEMBURSKO: National Division

16:00Benfica - Hesperange -:-
16:00Differdange - Rodange -:-
16:00Dudelange - Victoria Rosport -:-
16:00Jeunesse Esch - Hostert -:-
16:00Racing Luxembourg - Ettelbruck -:-
16:00UNA Strassen - Mondorf -:-
16:00Wiltz - Niedercorn -:-

MACAO: Elite League

13:00Sporting Macau - Cheng Fung -:-
15:00Lun Lok - Chao Pak Kei -:-

MAĎARSKO: OTP Bank Liga

18:00Honved - Újpest -:-

MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga

14:15Gyirmot - Vasas -:-
16:00Budaorsi - Soroksar -:-
16:00Szentlorinc - Nyiregyhaza -:-
17:00Bekescsaba - Kazincbarcika -:-
17:00Csakvari - Győr -:-
17:00Haladas - Dorogi -:-
17:00Siofok - Kaposvar -:-
17:00Szeged - Debreceni EAC -:-
17:00Szolnoki - Ajka -:-

MAĎARSKO: NB III - Východ

16:00Balassagyarmat - Kisvarda II -:-
16:00BVSC-Zugló - DVTK II -:-
16:00Eger SE - Hatvan -:-
16:00Mezokovesd II - Debrecen II -:-
16:00Putnok - Gyongyosi -:-
16:00SBTC - Tiszaujvaros -:-
16:00Senyo Carnifex - Jaszberenyi -:-
16:00Tallya - Fuzesgyarmati SK -:-
16:00Tiszafuredi - Sajobabony -:-
17:00Duna Aszfalt - Cegledi -:-

MAĎARSKO: NB III - Střed

11:00Ferencvaros II - Honved II -:-
11:00Ujpest II - Rakosmenti KSK -:-
16:00Dabas-Gyon - ESMTK Budapest -:-
16:00Korosladany MSK - Szekszardi UFC -:-
16:00OdloženoKozarmisleny - Vác -:-
16:00Majosi - Szegedi -:-
16:00Monori - Dunaújváros PASE -:-
16:00Taksony - Hodmezovasarhely FC -:-
18:00Kecskemeti - FC Dabas -:-

MAĎARSKO: NB III - Západ

11:00MOL Fehérvár II - Bicskei -:-
11:00Puskas Akademie II - Tatabanya -:-
16:00Balatonfuredi - III. Keruleti TVE -:-
16:00Elore - SC Šoproň -:-
16:00Erdi - Lipot -:-
16:00Gardony Varosi - Nagykanizsa FC -:-
16:00Komaromi VSE - Szabadkikoto -:-
16:00Mosonmagyarovari TE - Menfocsanak -:-
16:00Veszprem - Nagyatadi -:-
18:00Papai Perutz - Zalaegerszegi II -:-

MALAJSIE: Super Liga

14:15Sabah - Melaka United SA -:-

MALAJSIE: Premier League

15:00Kelantan United - Terengganu 2 -:-

MALTA: 1. liga

17:00Santa Lucia - Hamrun -:-
21:15Hibernians - Floriana -:-

MALTA: Division 1

17:00Pembroke - Pieta Hotspurs -:-
17:00Qormi - Naxxar Lions -:-
21:15Marsa FC - Vittoriosa -:-
21:15San Gwann - Qrendi -:-

MAROKO: Botola Pro

18:00Renaissance Zemamra - Mouloudia Oujda -:-
20:15Raja Beni Mellal - Berkane -:-
20:15Raja Casablanca - Rapide Oued Zem -:-
22:30Moghreb Tetouan - Wydad -:-

MAURITÁNIE: Ligue 1

19:00Kedia - SNIM -:-
19:00Medine - Tidjikja -:-
21:55Sahel - Kaedi -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura

00:00Guadalajara - Mazatlan FC -:-
02:00U.N.A.M. - Necaxa -:-
04:06Monterrey - Tigres -:-
00:00Atl. San Luis - Leon -:-

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Apertura

19:00Leones Negros - Pumas Tabasco -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie A

00:00Mineros de Fresnillo - Leones Negros 2 -:-
02:00Cafessa - Cafetaleros de Chiapas 2 -:-
18:00Cruz Azul Hidalgo - Ciervos -:-
23:00OdloženoCuautla - Irapuato -:-
23:00La Piedad - Alacranes -:-

MEXIKO: Liga MX - ženy - Apertura

16:30Tigres Ž - U.N.A.M. Ž -:-
19:00Puebla Ž - Santos Laguna Ž -:-

MOLDAVSKO: Divizia Nationala

15:00Sf.Gheorghe - Zimbru -:-

MONGOLSKO: Premier League

04:00Sumida Gepro - Ulaanbaatar City -:-
07:00Anduud City - Khaan Khuns-Erchim -:-
07:00Mazaalainuud - Deren -:-
10:00Falcons - Athletic 220 -:-
10:00FC Ulaanbaatar - Khangarid -:-

MYANMAR: National League

11:00Ispe FC - Rakhine United -:-
11:00Southern Myanmar - Shan Utd -:-
11:00Yangon Utd - Ayeyawady -:-

NĚMECKO: Bundesliga

15:30Hoffenheim - Bayern -:-
18:00Freiburg - Wolfsburg -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga

13:30Karlsruhe - Bochum -:-
13:30Norimberk - Sandhausen -:-
13:30St. Pauli - Heidenheim -:-

NĚMECKO: 3. Liga

13:00Drážďany - Mannheim -:-
14:00Turkgucu Munchen - Kaiserslautern -:-

NĚMECKO: Regionální liga Sever

13:00Hamburk II - Heider SV -:-
14:00Havelse - Jeddeloh -:-
14:00St. Pauli II - Drochtersen/Assel -:-
15:00Kiel II - Teutonia Ottensen -:-
15:00Luneburger Hansa - Altona -:-

NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod

13:30Berlín AK 07 - Bischofswerdaer -:-
13:30BFC Dynamo - Rathenow -:-
13:30Furstenwalde - Altglienicke -:-
13:30Hertha II - Chemnitzer -:-
13:30Lok. Lipsko - Chotěbuz -:-

NĚMECKO: Regionální liga Západ

14:00Dortmund II - Bonner -:-

NĚMECKO: Regionální liga Jihozápad

14:00OdloženoFreiburg II - Bahlinger -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever

14:00CFC Hertha - Stendal -:-
14:00Hansa Rostock II - Strausberg -:-
14:00Hertha Zehlendorf - Rostocker FC -:-
14:00Seelow - Tasmania Berlin -:-
14:00OdloženoStern - Neustrelitz -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih

14:00FC Merseburg - Plauen -:-

NĚMECKO: Oberliga Šlesvicko-Holštýnsko

14:00Todesfelde - Eichede -:-
15:00Eckernforder SV - Bordesholm -:-
15:00OdloženoInter Turkspor Kiel - Frisia Risum-Lindholm -:-

NĚMECKO: Oberliga Hamburk

10:45HEBC Hamburg - Suderelbe -:-
14:00OdloženoBarmbek-Uhlenhorst - Wandsbeker Concordia -:-
14:00Niendorfer TSV - Victoria Hamburg -:-
14:00Rugenbergen - Hamburger SV III -:-
14:00VfL Lohbrugge - Dassendorf -:-
15:00Tornesch - TSV Buchholz 08 -:-

NĚMECKO: Oberliga Brémy

13:00Schwachhausen - Hemelingen -:-
15:00Union 60 Bremen - Geestemunde -:-
15:00Vatan Bremen - Hastedt -:-
15:30SFL Bremerhaven - Komet Arsten -:-

NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko

15:00Bersenbruck - Emden -:-
15:00Eintracht Celle - Spelle-Venhaus -:-
15:00Gifhorn - FT Braunschweig -:-
15:00OdloženoHeeslinger - Lohne -:-
15:00SVG Gottingen - Lupo-Martini Wolfsburg -:-
15:00OdloženoVfL Oldenburg - Uphusen -:-

NĚMECKO: Oberliga Vestfálsko

15:00Ennepetal - Siegen -:-
15:00FC Gutersloh - ASC 09 Dortmund -:-
15:00Holzwickeder SC - Clarholz -:-
15:00Kaan-Marienborn - Paderborn II -:-
15:00Munster 2 - Wattenscheid -:-
15:00Sprockhovel - Haltern -:-
15:00Vreden - Hammer SpVgg. -:-
15:00Westfalia Rhynern - Schermbeck 2020 -:-
15:15Westfalia Herne - Erndtebruck -:-
15:30Finnentrop/Bamenohl - Eintracht Rheine -:-

NĚMECKO: Oberliga Hesensko

15:00Fernwald - Neuhof -:-
15:00Friedberg - Bad Vilbel -:-
15:00RW Walldorf - Baunatal -:-
15:00SV Steinbach - Waldgirmes -:-
15:00Zeilsheim - Hanau -:-

NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko

15:00Elversberg II - Pfeddersheim -:-
15:00Gonsenheim - Salmrohr -:-
15:00Speyer - Rochling -:-

NĚMECKO: Oberliga Bádensko-Württembersko

15:00Lorrach-Brombach - Goppinger SV -:-
15:00Rielasingen-Arlen - Backnang -:-

NĚMECKO: Oberliga Střední Porýní

15:00Breinig - Alfter -:-
15:00Eilendorf - Hurth -:-
15:00FC Viktoria 08 - Frechen -:-
15:00Freialdenhoven - Pesch -:-
15:00Glesch-Paffendorf - Deutz -:-
15:15Siegburger - Hennef -:-
15:30Fortuna Kolín n. R. II - Duren -:-
17:00VfL Vichttal - Friesdorf -:-

NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní

14:00TVD Velbert - Union Nettetal -:-
15:00FC Monheim - Niederwenigern -:-
15:00Jahn Hiesfeld - Schonnebeck -:-
15:00Kray - DJK Teutonia St.Tonis -:-
15:00Meerbusch - Germania Ratingen -:-
15:00SW Essen - Baumberg -:-
15:001.FC Monchengladbach - SC Velbert -:-
15:15OdloženoSpVgg Sterkrade-Nord - Hilden -:-
15:30Bocholt - Kleve -:-
15:30Dusseldorf-West - Cronenberger -:-
16:00SSVg Velbert - Duisburg -:-

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Sever

11:00Union Berlín U19 - Hannover U19 -:-
12:00Viktoria Berlín U19 - VfL Osnabruck U19 -:-

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Jih

13:00Darmstadt U19 - Hoffenheim U19 -:-

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Západ

11:00Dortmund U19 - Aachen U19 -:-
11:00Kolín nad Rýnem U19 - RW Essen U19 -:-
11:00Oberhausen U19 - Duisburg U19 -:-
11:00Viktoria Kolín U19 - Bochum U19 -:-
11:00Wuppertaler U19 - Schalke U19 -:-
13:00Dusseldorf U19 - Preussen Munster U19 -:-
13:00Paderborn U19 - Fortuna Koln U19 -:-

NĚMECKO: Bundesliga ženy

14:00Brémy Ž - Essen Ž -:-
14:00Duisburg Ž - Sand Ž -:-
14:00Eintracht Frankfurt Ž - Hoffenheim Ž -:-
14:00Potsdam Ž - Leverkusen Ž -:-
14:00Wolfsburg Ž - Meppen Ž -:-

NĚMECKO: DFB Pokal ženy

11:00Budberg Ž - Henstedt-Ulzburg Ž -:-
11:00Fortuna Koln Ž - FSV Babelsberg Ž -:-
11:00RB Lipsko Ž - FFC Niederkirchen Ž -:-
13:00Riegelsberg Ž - Karlsruher Ž -:-
13:00Russelsheim Ž - 1.FC Nurnberg Ž -:-
14:00Bochum Ž - Viktoria Berlín Ž -:-
14:00Delmenhorst Ž - Buntentor Ž -:-
14:00Erfurt Ž - Phoenix Leipzig Ž -:-
14:00Magdeburger Ž - Cloppenburg Ž -:-
14:00Rostocker FC Ž - Walddorfer Ž -:-
14:00Worrstadt Ž - Gottelborn Ž -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

04:00CD Junior - Managua FC -:-
04:00Ocotal - Esteli -:-
23:15Chinandega - Diriangen -:-

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

01:00CD Junior U20 - Managua FC U20 -:-
01:00Ocotal U20 - Esteli U20 -:-
20:15Chinandega U20 - Diriangen U20 -:-
23:00Real Madriz U20 - Ferretti U20 -:-
00:00Juventus Managua U20 - Jalapa U20 -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie

12:15Feyenoord - Den Haag -:-
14:30Utrecht - Waalwijk -:-
16:45FC Emmen - Willem II -:-
16:45Heracles - PSV -:-

NIZOZEMSKO: Eerste Divisie

12:15Graafschap - Nijmegen -:-
20:00FC Volendam - G.A. Eagles -:-

NIZOZEMSKO: Derde Divisie

14:00DEM - UNA -:-
14:00Dongen - USV Hercules -:-
14:00Gemert - Westlandia -:-
14:00Hoogland - Haaksbergen -:-
14:00HVV Hollandia - Heemskerk -:-
14:00Watergraafsmeer - GVV Unitas -:-
14:30Blauw Geel - EVV -:-
14:30Groene Ster - HV & CV Quick -:-
14:30Oss - Oostzaan -:-

NORSKO: Eliteserien

18:00Aalesund - Rosenborg -:-
18:00Haugesund - Odd -:-
18:00Kristiansund - Brann -:-
18:00Mjondalen - Viking -:-
18:00Stabaek - Start -:-
20:30Bodo/Glimt - Vålerenga -:-

NORSKO: Division 2 - Skupina 1

13:00ZrušenoTromsdalen - Floro -:-
14:00ZrušenoAlta - Eidsvold -:-
14:00Halden - Brattvag -:-
14:00ZrušenoSenja - Moss -:-
16:00ZrušenoFredrikstad - Floya -:-
16:00ZrušenoSkeid - Brattvag -:-
16:00Skeid - Senja -:-
16:30Fredrikstad - Tromsdalen -:-

NORSKO: Division 2 - Skupina 2

15:00ZrušenoAsker - Nardo -:-
15:00ZrušenoLevanger - V. Haugesund -:-
18:00ZrušenoNotodden - Arendal -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 3

15:00ZrušenoStart 2 - Hinna -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 6

12:00OdloženoSkjervoy - Bodo/Glimt 2 -:-
14:00ZrušenoStabaek 2 - Mjolner -:-
15:00ZrušenoUllern - Rana -:-
16:00ZrušenoMelbo - Junkeren -:-

NORSKO: Toppserien ženy

15:00Lyn Ž - Avaldsnes Ž -:-
15:00Vålerenga Ž - Klepp Ž -:-
16:00Sandviken Ž - Arna-Bjørnar Ž -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

01:30Cerro Porteno - River Plate -:-
01:30Libertad - San Lorenzo -:-
01:30Sol De America - Olimpia Asuncion -:-
23:00Sp. Luqueno - Nacional Asuncion -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

01:00Sporting Cristal - Ayacucho -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

22:00OdloženoAD Cantolao - Cajamarca -:-
22:00OdloženoAlianza Huanuco - Sporting Cristal -:-
22:00OdloženoA. Lima - Huancayo -:-
22:00OdloženoAyacucho - U. de Deportes -:-
22:00OdloženoCarlos Mannucci - Dep. Municipal -:-
22:00OdloženoCienciano - Cusco -:-
22:00OdloženoGrau - Carlos Stein -:-
22:00OdloženoLlacuabamba - Binacional -:-
22:00OdloženoSport Boys - Cesar Vallejo -:-
22:00OdloženoU. San Martin - Melgar -:-

POLSKO: Ekstraklasa

15:00OdloženoLech - Pogon Štětín -:-
17:30OdloženoLegia - Slask -:-

POLSKO: 1. liga

12:40LKS Lodž - Sandecja -:-
16:00Puszcza - Chrobry Glogow -:-

POLSKO: III Liga - Skupina I

11:00Legia II - Swit -:-
11:15Pelikan - KS Kutno -:-
15:00Radomsko - Jagiellonia II -:-
16:00W. Mazowieckie - T. Mazowiecki -:-

POLSKO: III Liga - Skupina II

11:00Pogon Štětín II - Mieszko -:-

POLSKO: III Liga - Skupina III

15:00Gwarek Tarnowskie Gory - Legnica 2 -:-

POLSKO: III Liga - Skupina IV

12:00Korona 2 - Wolka Pelkinska -:-
15:00LKS Lagow - Wisla Pulawy -:-
15:00Sandomierz - Cracovia 2 -:-
15:00Wiazownica - Orleta Radzyn -:-

POLSKO: Juniorská liga

12:00Cracovia U18 - Escola Warszawa U18 -:-
12:00Gwarek Zabrze U18 - Hutnik Krakow U18 -:-
12:00OdloženoLechia U18 - Pogon Štětín U18 -:-
12:00Lech U18 - Korona U18 -:-
13:00Jagiellonia U18 - Legia U18 -:-

POLSKO: Ekstraliga ženy

11:00ROW Rybnik Ž - Gdaňsk Ž -:-
13:00Katowice Ž - Bydgoszcz Ž -:-

PORTUGALSKO: Primeira Liga

16:30Farense - Nacional -:-
17:00Gil Vicente - Portimonense -:-
19:30Ferreira - Sporting -:-
22:00Rio Ave - Guimaraes -:-

PORTUGALSKO: LigaPro

12:15Mafra - Benfica B -:-
16:30Arouca - Academico Viseu -:-
16:30Casa Pia - Vizela -:-
18:00FC Porto B - Penafiel -:-
19:00Chaves - Cova De Piedade -:-
19:00Vilafranquense - Oliveirense -:-

PORTUGALSKO: Taça de Portugal

16:00Aguiar da Beira - Vila Cortez -:-
16:00Aguia Vimioso - Mirandela -:-
16:00Alcains - Vitoria Sernache -:-
16:00Aljustrelense - Praia Milfontes -:-
16:00Alverca - Guadalupe -:-
16:00Anadia - Condeixa -:-
16:00Anca - Tocha -:-
16:00Cacadores Taipas - Fafe -:-
16:00Calvao - Carapinheirense -:-
16:00Camara de Lobos - Leca -:-
16:00Canelas 2010 - FC Foz -:-
16:00Cerveira - Brito -:-
16:00Coimbroes - Valadares Gaia -:-
16:00Fabril do Barreiro - CD Rabo Peixe -:-
16:00Fatima - Oleiros -:-
16:00FC Barreirense - FC Madalena -:-
16:00FC Crato - Leiria -:-
16:00Felgueiras - Aves -:-
16:00Ferreira de Aves - Sanjoanense -:-
16:00Gondomar - Meda -:-
16:00GRAP - Alqueidao -:-
16:00Lusitano Evora 1911 - Moncarapachense -:-
16:00Lusitano FCV - Aguias do Moradal -:-
16:00Maria de Fonte - CDC Montalegre -:-
16:00Olhanense - Lusitano GC -:-
16:00Oriental Dragon - Fayal -:-
16:00Paredes - Castro Daire -:-
16:00Pedras Rubras - Amarante -:-
16:00Pero Pinheiro - SC Praiense -:-
16:00Pinhalnovense - Atletico -:-
16:00Portalegrense - Marinhense -:-
16:00Real SC - SC Lusitania -:-
16:00Sacavenense - Sintrense -:-
16:00Santa Marta Penaguiao - Cinfaes -:-
16:00Sao Martinho - Pevidem -:-
16:00Sao Roque - Estrela -:-
16:00SC Vila Real - Mondinense -:-
16:00Sertanense - SB Castelo Branco -:-
16:00S. Joao Ver - Lusitania FC -:-
16:00Tomar - AD Portomosense -:-
16:00Trofense - Vila Mea -:-
16:00Vasco da Gama - Juv. Evora -:-
17:00Sporting Ideal - Vale Formoso -:-
17:00Torreense - Uniao Almeirim -:-

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23

12:00Cova De Piedade U23 - Estoril U23 -:-
16:00Famalicao U23 - Academica U23 -:-
18:00Leixoes U23 - Braga U23 -:-

PORTUGALSKO: Liga BPI ženy

15:00A-dos-Francos Ž - SL Benfica Ž -:-
16:00Boavista Ž - Condeixa Ž -:-
16:00Braga Ž - Ovarense Ž -:-
16:00Cadima Ž - Gil Vicente Ž -:-
16:00Estoril Ž - Maritimo Ž -:-
16:00Famalicao Ž - Valadares Gaia Ž -:-
16:00Fiaes SC Ž - Albergaria/Durit Ž -:-
16:00Sporting Ž - Amora Ž -:-

RAKOUSKO: Tipico Bundesliga

14:30Austria Vídeň - Admira -:-
14:30Hartberg - Sturm Graz -:-
17:00LASK - Wolfsberger AC -:-

RAKOUSKO: 2. Liga

10:30Rapid (Am) - FAC Vídeň -:-

RAKOUSKO: Regionální liga - Východ

16:30Admira (Am) - Leobendorf -:-

RAKOUSKO: Regionální liga - Centrální

15:00AC Wolfsberger (Am) - Deutschlandsberger -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Tyrolsko

10:30Reichenau - Hall -:-
10:30SC Imst - Innsbruck (Am) -:-
10:30Tirol (Am) - Telfs -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Vorarlbersko

16:00RW Rankweil - Rothis -:-
16:00Wolfurt - A. Lustenau (Am) -:-

RAKOUSKO: Bundesliga ženy

10:00Vorderland Ž - Neulengbach Ž -:-
12:00Sturm Ž - St. Polten Ž -:-
13:00Innsbruck Ž - Altenmarkt Ž -:-
14:00Bergheim Ž - Landhaus Ž -:-
14:00Sudburgenland Ž - Horn Ž -:-

RÉUNION: Regionale 1

13:30OdloženoBretagne - SDEFA -:-
13:30OdloženoCapricorne - Excelsior -:-
13:30OdloženoPiton - Jeanne d'Arc -:-
13:30OdloženoSaint-Pauloise - Marsouins -:-
13:30OdloženoSt. Louis - Tamponnaise -:-
13:30OdloženoSt Marienne - Saint-Pierroise -:-
13:30OdloženoTrois Bassins - Saint-Denis -:-

RUMUNSKO: Liga 1

18:00CFR Kluž - Chindia Targoviste -:-
20:45Poli Iasi - FCSB -:-

RUMUNSKO: Liga 2

11:00Metaloglobus Bucharest - U. Kluž -:-

RUMUNSKO: Superliga ženy

10:00Baia Mare Ž - Vasas Odorhei Ž -:-
10:00Carmen Bucuresti Ž - Universitatea Galati Ž -:-
10:00Ol. Kluž Ž - Universitatea Alexandria Ž -:-
11:00Fairplay Bucuresti Ž - Piros Security Ž -:-

RUSKO: Premier Liga

13:00Arsenal Tula - FK Rostov -:-
15:30Akhmat - Ural -:-
18:00CSKA Moskva - Lok. Moskva -:-
18:00R. Volgograd - Kazaň -:-

RUSKO: FNL

12:00OdloženoTomsk - Jaroslavl -:-
12:00Yenisey - Krasnodar 2 -:-
13:00Omsk - Voronezh -:-
13:00Sp. Moskva 2 - SKA Khabarovsk -:-
14:00Chertanovo M. - T. Moskva -:-
15:00Nizhny Novgorod - Akron Togliatti -:-
15:00Orenburg - Baltika -:-
16:00Alania Vladikavkaz - Tekstilshtik -:-
16:00Bryansk - Volgar-Astrakhan -:-
17:00FK Chayka - Veles Moscow -:-
17:00Neftekhimik - Samara -:-

RUSKO: PFL - sk. 1

14:00OdloženoTuapse - Legion Dynamo -:-
15:00Mashuk - SKA Rostov -:-
16:00Dynamo Stavropol - Biolog -:-
16:00Forte Taganrog - Maykop -:-
16:00Inter Cherkessk - Krasnodar 3 -:-
17:00Kuban - Kholding -:-

RUSKO: PFL - sk. 2

08:00Chita - Leningradets -:-
10:00Zenit Irkutsk - Din. Moskva 2 -:-
12:00Luki-Energiya - Kolomna -:-
13:30Tver - Zvezda St. Peterburg -:-
15:00Olimp-Dolgoprudny - Zenit 2 -:-
15:00Smolensk - Znamya Truda -:-
15:00Vladimir - Lokomotiv-Kazanka -:-

RUSKO: PFL - sk. 3

08:00Sakhalin - Znamya Noginsk -:-
13:00Kaluga - Saratov -:-
14:00Lipetsk - Khimik-Arsenal -:-
14:00Salyut-Belgorod - Chimki 2 -:-
14:30Str. Moskva - Kvant -:-
16:00Saturn Ramenskoje - Kursk -:-
16:00Voronezh 2 - Vidnoe -:-

RUSKO: PFL - sk. 4

11:00Ural 2 - Tyumen -:-
12:00Čeljabinsk - Zvezda Perm -:-
13:00Nosta - Volna Nizhegorodskaya -:-
14:00Lada Dimitrovgrad - Samara 2 -:-

ŘECKO: Super League

15:00Aris - Giannina -:-
17:00OFI Kréta - Atromitos -:-
18:00OdloženoAsteras T. - Smyrnis -:-
19:30AEK - Lamia -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Libertas - Folgore -:-
15:00San Giovanni - Murata -:-
15:00Tre Fiori - Domagnano -:-

SEVERNÍ MAKEDONIE: 1. MFL

15:00Akademija Pandev - Sileks -:-
15:00Pelister - Shkendija -:-
15:00Renova - Makedonija GP -:-
15:00Struga Trim & Lum - Shkupi -:-
15:00Vardar - Belasica -:-

SKOTSKO: Premiership

13:00Motherwell - Rangers -:-
16:00Celtic - Hibernian -:-
16:00Ross County - Aberdeen -:-

SKOTSKO: SWPL 1 ženy

15:00ZrušenoCeltic Ž - Spartans Ž -:-
15:00ZrušenoForfar Farmington Ž - Hearts Ž -:-
15:00ZrušenoHibernian Ž - Rangers Ž -:-
15:00ZrušenoMotherwell Ž - Glasgow City Ž -:-

SLOVENSKO: Fortuna liga

18:00Dun. Streda - Trenčín -:-

SLOVENSKO: 2. liga

10:30Petržalka - Šamorín -:-
10:30Slovan Bratislava B - Bardejov -:-

SLOVENSKO: 3. liga - Západ

10:30Nitra B - Malženice -:-
15:00Beluša - Častkovce -:-
15:00Imeľ - Považská Bystrica -:-
15:00Lednické Rovne - Marcelová -:-
15:00Velké Ludince - Galanta -:-
15:00Zlate Moravce-Vrable B - Nové Zámky -:-

SLOVENSKO: 3. liga - Východ

10:30Slávia Košice - Snina -:-
15:00Kalša - Sobrance-Sobranecko -:-
15:00Spišské Podhradie - Bardejovská Nová Ves -:-
15:30Spišská Nová Ves - Stropkov -:-

SLOVENSKO: 3. liga - Centrální

15:00Fiľakovo - Oravské Veselé -:-
15:00Kalinovo - Jednota Bánova -:-
15:00Krásno n. Kysucou - Kováčová -:-
15:00Lip. Štiavnica - Liptovský Hrádok -:-
15:00Novohrad Lučenec - Čadca -:-
15:00Žarnovica - Zvolen -:-

SLOVENSKO: 3. liga - Bratislava

10:30Rača - Devínska N. Ves -:-
16:00Dunajská Lužná - Rovinka -:-
16:00Ivanka pri Dunaji - Kalinkovo -:-
16:00Malacky - Bernolákovo -:-
16:00Most - Rohožník -:-
16:00Tomášov - Báhoň -:-

SLOVENSKO: 1. liga ženy

10:30Trnava Ž - Poprad Ž -:-
13:00Nitra Ž - Slovan Bratislava Ž -:-
14:00Žilina Ž - Bardejov Ž -:-
14:30Myjava Ž - Banská Bystrica Ž -:-
17:30Petržalka Ž - Trenčín Ž -:-

SLOVINSKO: Prva Liga

15:45Celje - Bravo -:-
18:00Koper - Mura -:-
20:15O. Ljubljana - Domžale -:-

SLOVINSKO: 2. SNL

16:00Smartno - Fuzinar -:-

SLOVINSKO: 1. SŽNL ženy

11:00Cerklje Ž - Pomurje Ž -:-
16:00Olimpija Ž - Krim Ž -:-
16:00Radomlje Ž - Primorje Ž -:-

SRBSKO: Super Liga

16:00Napredak - Metalac -:-
16:00Proleter - Novi Pazar -:-

SRBSKO: Prva Liga

16:00Din. Vranje - Jagodina -:-
16:00Graficar Beograd - Zemun -:-
16:00IMT Novi Beograd - Borac 1926 -:-
16:00Kabel Novi Sad - Radnicki 1923 -:-
16:00Radnicki Pirot - Zarkovo -:-
16:00Sloga Kraljevo - Kolubara -:-
16:00Sremska Mitrovica - Loznica -:-
16:00Zeleznicar Pancevo - Buducnost Dobanovci -:-

SÚDÁN: Premier League

16:00Ahli Khartoum - Al-Merreikh -:-
16:00Ahli Shendi - Al Shorta -:-
16:00Al-Ahly Merowe - Merreikh El-Fasher -:-
16:00Alamal Atbara - Hilal El Obied -:-
19:00El-Ahli Atbara - Rabita Kosti -:-
19:00Hay al-Arab - Khartoum -:-
19:00Hilal El-Fasher - Al Wadi -:-
19:00Kadougli - Al-Hilal -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

12:00Paterna (Esp) - Torrent (Esp) -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga

12:00Osasuna - Levante -:-
14:00Eibar - Ath. Bilbao -:-
16:00Atl. Madrid - Granada -:-
18:30Cadiz - Sevilla -:-
18:30Valladolid - Celta Vigo -:-
21:00Barcelona - Villarreal -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

12:00Lugo - Almeria -:-
16:00Mallorca - Sabadell -:-
18:15Ponferradina - Vallecano -:-
18:15R. Oviedo - Espanyol -:-
18:15Tenerife - Mirandes -:-
20:30Leganes - Cartagena -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

14:30Falkenbergs - Hammarby -:-
14:30Helsingborg - Östersunds -:-
14:30Malmo FF - Hacken -:-
17:30Djurgarden - Norrkoping -:-
17:30Elfsborg - Göteborg -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

14:30Sundsvall - Trelleborgs -:-
17:30Umeå - AFC Eskilstuna -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

13:00Brommapojkarna - Sollentuna -:-
14:00IFK Berga - Gefle -:-
15:00Haninge - IFK Lulea -:-
15:00Nykopings - IK Frej -:-
15:00Sylvia - Team TG FF -:-
16:00Karlslunds - Sandvikens -:-
16:00Taby - Karlstad -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

13:00Utsiktens - Lindome -:-
14:00Lunds - Landskrona -:-
14:00Oskarshamns - Eskilsminne -:-
15:00Assyriska IK - Tvaakers -:-
15:00Skövde - Linkoping City -:-
17:00Värnamo - Trollhättan -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

16:00Assyriska FF - IFK Eskilstuna -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

15:00Karlstad II - Vanersborgs FK -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Östra Götaland

16:00Kristianstads - Asarums -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy

14:00Göteborg Ž - Pitea Ž -:-
14:00Rosengard Ž - Umeå IK Ž -:-
15:00Uppsala Ž - Linköpings Ž -:-
15:00Vittsjo Ž - Djurgarden Ž -:-

ŠVÉDSKO: Elitettan ženy

12:00Lidkopings FK Ž - Moron Ž -:-
13:00Sunnanå Ž - Mallbackens Ž -:-

ŠVÝCARSKO: Super League

16:00Lucern - Lausanne -:-
16:00Servette - Basilej -:-
16:00Vaduz - St. Gallen -:-

ŠVÝCARSKO: Challenge League

16:00Chiasso - Grasshoppers -:-

ŠVÝCARSKO: Promotion League

14:00Munsingen - Yverdon -:-

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 2

15:00Biel - Bassecourt -:-
15:00Langenthal - Lucern II -:-
16:00Delemont - Schotz -:-

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 3

15:00Kosova - Winterthur II -:-

ŠVÝCARSKO: Nationalliga A ženy

14:00FF Lugano 1976 Ž - Basilej Ž -:-
15:00St. Gallen Ž - Young Boys Ž -:-

TÁDŽIKISTÁN: Vysshaya Liga

13:00CSKA Pomir Dushanbe - Istiqlol Dushanbe -:-
13:00Dushanbe 83 - Lokomotiv Pamir -:-
13:00Khatlon - Khujand -:-

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

13:00Ruvu Shooting - Biashara Mara United -:-
15:00Mtibwa Sugar - Young Africans -:-
15:00Mwadui - Ihefu -:-

THAJSKO: Thai League 1

13:00Bangkok Utd - Pathum United -:-
13:00Nakhon Ratchasima - Sukhothai -:-
14:00Prachuap - Samut Prakan City -:-
14:00Rayong FC - Chiangrai -:-

THAJSKO: Thai League 2

13:00Phrae - Nakhon Pathom -:-
13:00Udon Thani - Ranong -:-
14:00Chiangmai FC - Chainat -:-
14:00Sisaket - Ayutthaya Utd -:-

TCHAJ-WAN: Premier League

10:00Hang Yuen - Taichung -:-
10:00Ming Chuan University - NTUS -:-
10:00Taipei Tatung - Red Lions -:-
10:00Taiwan Steel - Taipower -:-

TUNISKO: Pohár

19:00Monastir - Esperance Tunis -:-

TURECKO: Superliga

12:30Rizespor - Alanyaspor -:-
15:00Konyaspor - Besiktas -:-
15:00Sivasspor - Ankaragucu -:-
18:00Galatasaray - Fenerbahce -:-

TURECKO: 1. Lig

13:00Bandirmaspor - Samsunspor -:-
15:30Ankaraspor - Adana Demirspor -:-
18:00Altay - Eskisehirspor -:-

UKRAJINA: Premier League

13:00Lvov - Zorya -:-
16:00Šachtar - Olimpik Doněck -:-
18:30Desna - Rukh Lviv -:-
18:30Kolos Kovalivka - Inhulets -:-

UKRAJINA: Druha Liga

15:00Dnipro Cherkasy - Real Pharma -:-
15:00Chaika - Uzhhorod -:-
15:00Karpaty Halych - Karpaty -:-
15:00Kryvbas 2020 - Mykolaiv 2 -:-
15:00Podillya Khmelnytskyi - Dinaz Vyshgorod -:-

USA: MLS

01:00New York City - FC Cincinnati -:-

USA: USL Championship

23:00New York Red Bulls 2 - Philadelphia 2 -:-
01:00ZrušenoCharlotte Independ. - Tampa Bay -:-
01:00Charlotte Independ. - Memphis -:-
01:00Pittsburgh - Hartford Athletic -:-
01:30Birmingham - North Carolina -:-
01:30ZrušenoBirmingham - Louisville City -:-
01:30OdloženoCharleston - Loudoun -:-
01:30Miami FC - Tampa Bay -:-
02:00Colorado Springs - Real Monarchs -:-
02:00ZrušenoFC Tulsa - Sacramento Republic -:-
02:00FC Tulsa - San Antonio -:-
02:00ZrušenoMemphis - Sporting Kansas City 2 -:-
02:00Saint Louis FC - Louisville City -:-
02:00ZrušenoSaint Louis FC - North Carolina -:-
03:30El Paso - New Mexico -:-
03:30Reno - Sacramento Republic -:-
04:00ZrušenoLA Galaxy 2 - New Mexico -:-
04:30Las Vegas Lights - LA Galaxy 2 -:-
04:30Phoenix Rising - Orange County SC -:-
22:00ZrušenoIndy Eleven - New York Red Bulls 2 -:-
22:30ZrušenoTacoma Defiance - Orange County SC -:-
22:30Tacoma Defiance - Portland 2 -:-
00:00ZrušenoOklahoma City Energy - Phoenix Rising -:-
00:00Oklahoma City Energy - Austin Bold -:-

USA: USL League One

02:00Union Omaha - Richmond Kickers -:-
04:30ZrušenoTucson - Chattanooga Red Wolves -:-
04:30Tucson - Fort Lauderdale -:-

USA: NISA - Podzimní sezona

23:00Oakland Roots - Michigan Stars -:-

USA: NWSL ženy

01:00ZrušenoSky Blue Ž - Portland Thorns Ž -:-
04:00ZrušenoReign Ž - Houston Dash Ž -:-

USA: NWSL ženy - Podzimní sezona

02:30Houston Dash Ž - Orlando Pride Ž -:-

UZBEKISTÁN: Super League

13:00Kokand 1912 - Bunyodkor -:-
14:00Mashal Muborak - Termez Surkhon -:-

WALES: Cymru Premier

15:30Caernarfon - TNS -:-
15:30Haverfordwest - Connah's Q. -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.