OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » Zítra » Všechny zápasy

ANGLIE: Championship

20:45Huddersfield - Nottingham -:-

ANGLIE: Premier League 2

15:00Burnley U23 - Newcastle U23 -:-
18:00Norwich U23 - Crystal Palace U23 -:-
19:00Aston Villa U23 - Reading U23 -:-
20:00Brighton U23 - Chelsea U23 -:-
20:00Manchester Utd U23 - Liverpool U23 -:-

AUSTRÁLIE: NPL NSW

11:30Blacktown - Sydney Utd -:-

ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League

17:00Sumqayit - Karabach -:-

BELGIE: Jupiler League

20:45Kortrijk - Antverpy -:-

BELGIE: Proximus League

20:00OdloženoClub Bruggy U23 - Westerlo -:-

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga Rezervy

13:00Energetik-BGU 2 - Isloch 2 -:-
13:30BATE 2 - Brest 2 -:-
14:00Rukh Brest 2 - Slutsk 2 -:-
15:00Zhodino 2 - Neman 2 -:-

BRAZÍLIE: Série B

00:15Botafogo SP - CRB -:-
00:15Chapecoense - America MG -:-

BRAZÍLIE: Copa do Brasil

01:00Atletico GO - Fluminense -:-

BULHARSKO: Parva liga

17:45Botev Vratsa - Montana -:-
20:00CSKA 1948 Sofia - Etar -:-

BULHARSKO: Vtora liga

16:00Hebar - Sozopol -:-
16:00Kariana Erden - Lok. Sofie -:-
18:00Pirin Blagoevgrad - Neftochimic Burgas -:-

ČESKO: Fortuna liga

18:00České Budějovice - Bohemians 1905 -:-

ČESKO: FNL

18:00Hradec Králové - Vyšehrad -:-

ČESKO: ČFL - Skupina B

16:00Dukla Praha B - Ústí nad Orlicí -:-

ČESKO: MSFL

16:30Ostrava B - Hlučín -:-
19:00Znojmo - Jihlava B -:-

ČESKO: Divize B

19:00Chomutov - Slaný -:-

ČESKO: Divize D

16:30Velká Bíteš - Bystřice n. Pern. -:-

ČESKO: Zlínský KP

18:30Baťov - Luhačovice -:-

ČÍNA: Superliga

09:30Shijiazhuang - Chongqing Lifan -:-
12:00Qingdao Huanghai - Tianjin Teda -:-
14:00Shanghai SIPG - Beijing Guoan -:-
14:00Wuhan Zall - Hebei -:-

DÁNSKO: 1st Division

19:00Esbjerg - Helsingor -:-
19:00Hvidovre IF - Hobro -:-
19:00Vendsyssel - Kolding -:-

DÁNSKO: Division 2 - Skupina 2

18:30Naestved - Roskilde KFUM's -:-
19:00Roskilde - Hillerod -:-

EGYPT: Premier League

15:00Haras El Hodood - El Gaish -:-
17:30Misr Elmaqasah - Arab Contractors -:-
20:00Al Ittihad - Enppi -:-

EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze

23:30El Nacional - Orense -:-

ESTONSKO: Meistriliiga

18:30ZrušenoTammeka - Narva -:-

FINSKO: Ykkonen

17:30Jaro - Oulu -:-
17:30KTP - Ekenas -:-

FRANCIE: Ligue 1

21:00Lille - Nantes -:-

FRANCIE: National

20:00Annecy - Creteil -:-
20:00Bastia - Sete -:-
20:00Cholet - Orleans -:-
20:00Le Mans - Bourg en Bresse -:-
20:00Quevilly Rouen - Laval -:-
20:00Red Star - Concarneau -:-
20:00Sporting Club Lyon - Avranches -:-
20:00Stade Briochin - Bastia-Borgo -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina B

18:00Schiltigheim - Epinal -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina C

20:00Jura Sud - Andrezieux -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina D

20:00Angouleme - Chamalieres -:-

FRANCIE: Division 1 ženy

18:30PSG Ž - Reims Ž -:-

HONGKONG: Premier League

09:00Happy Valley - Guangzhou R&F -:-

CHILE: Primera División

21:00Coquimbo - S. Wanderers -:-
23:30Huachipato - La Serena -:-

CHORVATSKO: 2. HNL

16:00OdloženoRudes - Hajduk Split 2 -:-

IRSKO: Premier Division

20:45Bohemians - Derry City -:-

IRSKO: Division 1

20:45Athlone - Longford -:-
20:45Bray - Drogheda -:-
20:45Cabinteely - Wexford -:-
20:45Galway - Cobh Ramblers -:-

ISLAND: Inkasso-deildin

18:15Vestri - Keflavik -:-

ISLAND: Urvalsdeild ženy

18:15KR Reykjavik Ž - Stjarnan Ž -:-

ITÁLIE: Serie B

16:45Monza - Spal -:-

ITÁLIE: Primavera 1

15:00Empoli U19 - Juventus U19 -:-

JIŽNÍ AMERIKA: Copa Libertadores

00:00J. Wilstermann (Bol) - Penarol (Uru) -:-
02:00Ind. Medellin (Col) - Boca Juniors (Arg) -:-
04:00Delfin (Ecu) - Santos (Bra) -:-

JORDÁNSKO: Premier League

16:00OdloženoShabab Al Ordon - Al Hussein -:-
17:00Al-Faisaly Amman - Al Ahli -:-
18:30OdloženoAl Jazeera Amman - Al Wehdat -:-

KATAR: Pohár QSL

17:00Al-Rayyan - Al-Kharitiyath -:-
19:15Al Arabi - Al Ahli Doha -:-
19:15Al-Gharafa - Umm-Salal -:-

KAZACHSTÁN: 1. liga

07:00Akademiya Ontustik - Atyrau -:-
11:30Kairat Academy - FK Akzhayik -:-
16:00OdloženoAktobe - Arys -:-
16:00OdloženoAtyrau - Sdyushor -:-
16:00OdloženoBaykonur Kyzylorda - Akademiya Ontustik -:-
16:00OdloženoFK Akzhayik - Shakhtar Bulat -:-
16:00OdloženoKairat Academy - FK Kyran -:-
16:00OdloženoZhetysu 2 - Maqtaaral -:-

KOLUMBIE: Copa Colombia

02:40Fortaleza - Quindio -:-

KOSOVO: Superliga

16:00Besa Peje - Arberia -:-

KYPR: 1. liga

18:00Karmiotissa - Paralimni -:-

KYPR: Division 2

18:00Paeek - Alki Oroklini -:-

LITVA: I Lyga - Skupina o udržení

16:00FK Minija - Kauno Zalgiris 2 -:-
16:00Riteriai 2 - Atmosfera -:-

MACAO: Elite League

15:00Monte Carlo - Hang Sai -:-

MAĎARSKO: OTP Bank Liga

20:00Puskas Akademie - Mezokovesd -:-

MALAJSIE: Super Liga

15:00Perak - Felda -:-
15:00Petaling Jaya CFC - Johor DT -:-
15:00Terengganu - PDRM FA -:-

MALAJSIE: Premier League

15:00Kelantan - Sarawak Utd. -:-
15:00Kuala Lumpur - Selangor 2 -:-
15:00Negeri Sembilan - Kuching City FC -:-

MALTA: 1. liga

17:00Senglea Athletics - Zejtun Corinthians -:-
21:15Sirens - Sliema -:-

MALTA: Division 1

19:30St. Andrews - Fgura -:-

MEXIKO: Liga MX - Apertura

04:00Pachuca - Toluca -:-

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Apertura

01:00Alebrijes Oaxaca - Atl. Morelia -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie A

00:00Tecos FC - Colima FC -:-
22:30Uruapan - Azores de Hidalgo -:-
23:00Pioneros - Zitacuaro -:-
00:00Mazorqueros - Saltillo -:-

MEXIKO: Liga MX - ženy - Apertura

00:00Atl. San Luis Ž - Cruz Azul Ž -:-
23:00Necaxa Ž - Monterrey Ž -:-

NĚMECKO: Bundesliga

20:30Hertha - Frankfurt -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga

18:30Aue - Furth -:-
18:30Osnabrück - Hannover -:-

NĚMECKO: 3. Liga

19:00Unterhaching - Lubeck -:-

NĚMECKO: Regionální liga Jihozápad

18:00Pirmasens - Hoffenheim II -:-
18:30Steinbach Haiger - Grossaspach -:-
19:00Balingen - Offenbach -:-
19:00Ulm - Aalen -:-
19:30OdloženoSchott Mainz - RW Koblenz -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever

20:00Pampow - Greifswald -:-

NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih

19:30Nordhausen - Halle -:-

NĚMECKO: Oberliga Hamburk

19:30Paloma - Bramfelder SV -:-

NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko

18:30Eisbachtal - Kaiserslautern II -:-
19:30SG 2000 Mulheim-Karlich - Karbach -:-

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Jih

19:00Karlsruher U19 - Walldorf U19 -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie

20:00Twente - Groningen -:-

NIZOZEMSKO: Eerste Divisie

18:45Almere - Helmond -:-
18:45Dordrecht - Jong AZ -:-
21:00Cambuur - Jong Utrecht -:-
21:00Maastricht - Oss -:-

NIZOZEMSKO: Divisie 1 U18 - Podzimní sezona

18:45Sparta Rotterdam U18 - Ajax U18 -:-

NORSKO: OBOS-ligaen

17:00Strømmen - Lilleström -:-
18:00OdloženoJerv - Ull/Kisa -:-
18:00Oygarden - Sogndal -:-
18:00Ranheim - Åsane -:-
18:00Raufoss - Sandnes -:-
18:00Stjordals Blink - KFUM Oslo -:-
18:00Tromso - Grorud -:-
20:30Kongsvinger - Ham-Kam -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 3

19:00ZrušenoAkra - Sola -:-
19:00OdloženoDonn - IL Express -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 5

18:30ZrušenoMolde 2 - Traeff -:-

NORSKO: Division 3 - Skupina 6

19:15ZrušenoSkjervoy - Tromsø 2 -:-

PARAGUAY: Primera Division - Apertura

00:00Guairena FC - 12 de Octubre -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

17:30Cesar Vallejo - AD Cantolao -:-
20:00Huancayo - U. San Martin -:-
22:30U. de Deportes - Grau -:-

POLSKO: Ekstraklasa

18:00Plock - Warta -:-
20:30Gornik Z. - Wisla -:-

POLSKO: 1. liga

17:40GKS Jastrzebie - Widzew Lodž -:-
18:00Termalica B-B. - Arka -:-
19:00Tychy - R. Rzeszow -:-
19:45Odra Opole - Belchatow -:-
19:45Stomil Olsztyn - Sosnowiec -:-

POLSKO: 2. liga

15:30Hutnik Krakow - Ol. Grudziadz -:-
16:00S. Rzeszow - Elblag -:-
17:15Suwalki - Slask 2 -:-
19:30Lublin - Garbarnia -:-

POLSKO: III Liga - Skupina II

16:00Sroda - Chemik Police -:-

PORTUGALSKO: Primeira Liga

21:30Braga - Santa Clara -:-

RAKOUSKO: 2. Liga

18:30A. Klagenfurt - Austria II -:-
18:30Horn - Lafnitz -:-
18:30Kapfenberg - BW Linz -:-
18:30Liefering - Innsbruck -:-
20:25Grazer - Vorwarts Steyr -:-

RAKOUSKO: Regionální liga - Východ

19:00Bruck Leitha - Mauerwerk -:-
19:00Wiener Viktoria - Stripfing -:-
19:30Admira (Am) - Leobendorf -:-
19:30Marchfeld - Neusiedl -:-
19:30Wiener - Traiskirchen -:-
19:30Wiener Neustadt - Wiener Linien -:-

RAKOUSKO: Regionální liga - Centrální

19:00Bad Gleichenberg - Wels -:-
19:00Kalsdorf - Vocklamarkt -:-
19:00Spitall - Stadl Paura -:-
19:00Weiz - Gleisdorf -:-
19:00WSC Wels - Ried (Am) -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Tyrolsko

19:00Kitzbuhel - Kufstein -:-

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Salcburk

19:00Johann - SAK 1914 -:-
19:00Wals-Grunau - Bischofshofen -:-
19:30Kuchl - USK Anif -:-

RUMUNSKO: Liga 1

17:00FC Voluntari - Sepsi Sf. Gheorghe -:-
20:00FC Arges - U Craiova -:-

RUSKO: PFL - sk. 1

14:00Anži - Černomorec -:-

SLOVENSKO: 3. liga - Bratislava

18:30Senec - Inter Bratislava -:-

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: UAE League

16:45OdloženoAl Dhafra - Al Fujairah -:-
16:45OdloženoAl-Jazira - Ittihad Kalba -:-
19:30OdloženoAl Wasl - Al Nasr -:-

SRBSKO: Super Liga

19:00FK Vozdovac - Radnički Niš -:-

SÚDÁN: Premier League

16:00OdloženoAlamal Atbara - Ahli Shendi -:-
16:00OdloženoAl-Hilal - Al-Merreikh -:-
16:00OdloženoHilal El Obied - Al Wadi -:-
16:00OdloženoKadougli - Al-Ahly Merowe -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

20:45Glentoran (Nir) - Warrenpoint (Nir) -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland

19:00Bodens - Pitea -:-
19:00IFK Umea - Umeå -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

19:30Varbergs GIF - Onsala BK -:-

ŠVÝCARSKO: Challenge League

19:00Xamax - Schaffhausen -:-
20:00Winterthur - Aarau -:-

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 1

20:15Bulle - Echallens -:-

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

15:00Kagera Sugar - Kinondoni MC -:-
15:00Mbeya City - Namungo -:-

TURECKO: Superliga

19:00Karagumruk - Basaksehir -:-

TURECKO: 1. Lig

18:00Adanaspor - Keciorengucu -:-

TURECKO: 2. Lig White Group

14:00H.Trabzon - Amedspor -:-

TURECKO: 3. Lig Group 1

14:30Cankaya FK - Malatya -:-

TURECKO: 3. Lig Group 3

15:00Karsiyaka - Erokspor -:-

TURKMENISTÁN: Yokary Liga

15:00OdloženoKopetdag Asgabat - Ahal -:-

UKRAJINA: Druha Liga

17:30Metal Kharkiv - Peremoga Dnipro -:-

UKRAJINA: Juniorská liga

10:30Minaj U21 - Dyn. Kyjev U21 -:-
11:00Vorskla U21 - Mariupol U21 -:-
14:00Oleksandrija U21 - Dnipro-1 U21 -:-

USA: USL Championship

04:00Portland 2 - Tacoma Defiance -:-

USA: USL League One

01:00ZrušenoOrlando City B - Toronto FC II -:-

USA: NISA - Podzimní sezona

23:00Oakland Roots - Detroit -:-
02:00Michigan Stars - New Amsterdam -:-
23:00Chattanooga - New York Cosmos -:-

UZBEKISTÁN: Super League

14:00Andijan - Buxoro -:-
14:00Metallurg Bekabad - Lok. Taškent -:-

VIETNAM: V.League 2

10:30An Do-An Giang - Hue -:-
10:30Ba Ria Vung Tau - Fico Tay Ninh -:-
10:30Binh Dinh - Khanh Hoa -:-
10:30Binh Phuoc - Can Tho -:-
10:30Dong Thap - Pho Hien -:-
10:30Long An - Dak Lak -:-

VIETNAM: Liga ženy

11:00Ho Chi Minh Ž - Son La Ž -:-
11:00Thai Nguyen Ž - Ha Noi 2 Ž -:-
13:30Ha Noi Ž - Phong Phu Ha Nam Ž -:-
13:30TKS Viet Nam Ž - Ho Chi Minh City 2 Ž -:-

WALES: Cymru Premier

20:45Newtown - Aberystwyth -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.