Fotbal » 01.05.2024 » Všechny zápasy
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
EVROPA: Liga mistrů - Play Off
21:00Dortmund - PSG -:-ANGLIE: Premier League U18
13:30Leicester U18 - Fulham U18 -:-13:30Reading U18 - Aston Villa U18 -:-
15:00Leeds U18 - Wolverhampton U18 -:-
ANGLIE: Super League ženy
20:00Liverpool Ž - Chelsea Ž -:-ANGOLA: Girabola League
16:00Bravos do Maquis - Wiliete -:-16:00Santa Rita - Kabuscorp -:-
16:00Uniao de Malanje - Sporting de Cabinda -:-
16:30Academica - CD Lunda Sul -:-
17:00Petro - Libolo -:-
17:00Primeiro de Agosto - Desportivo Huila -:-
17:00Sagrada - Interclube -:-
ANTIGUA A BARBUDA: ABFA Premier League
00:00John Hughes - Green City -:-ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional - Play Off
01:00Estudiantes - Boca Juniors -:-ARUBA: Division di Honor - Baráž o udržení
02:00United FC - Bubali -:-AUSTRÁLIE: A-League
11:00Central Coast Mariners - Adelaide United -:-AUSTRÁLIE: NPL Northern NSW
12:00Cooks Hill United - New Lambton -:-12:00Lake Macquarie - Adamstown Rosebud -:-
AUSTRÁLIE: NPL NSW
11:15Sydney FC U23 - St. George City -:-ÁZERBÁJDŽÁN: I Liqa
14:30Difai Agsu - Mingachevir -:-15:00Karvan - Imisli FK -:-
BELGIE: Jupiler Pro League - Baráž o udržení
16:00Deinze - Patro Eisden -:-20:00Lommel SK - Waregem -:-
BELGIE: Pohár ženy
16:00Leuven Ž - Club Brugge Ž -:-BĚLORUSKO: Vysshaya Liga
15:00Smorgon - Dnepr Mogilev -:-BENIN: Ligue 1 - Skupina o titul
17:00ASPAC - Damissa -:-17:00Bani Ganse - Coton FC -:-
17:00Cavaliers - AS Cotonou -:-
17:00Dynamo Abomey - AS Sobemap -:-
17:00Espoir - Dragons -:-
17:00FC Loto - Ayema -:-
17:00JS Pobe - Dadje -:-
17:00Requins - Takunnin -:-
BRAZÍLIE: Série D
22:00Humaita - Porto Velho -:-BRAZÍLIE: Amapaense - Play Off
22:00Trem - Oratorio -:-BRAZÍLIE: Gaucho 2
22:00Aimore - GE Bage -:-22:00Brasil Farroupilha - Gaucho -:-
22:00EC Cruzeiro - GE Gloria -:-
22:00Frederiquense - Veranopolis -:-
22:00Futvida - Pelotas -:-
22:00Lajeadense - Inter Santa Maria -:-
22:00Monsoon - Sao Gabriel -:-
22:00Passo Fundo - Esportivo -:-
BRAZÍLIE: Roraimense - 2. fáze
01:00Rio Negro - Monte Roraima -:-03:00Real Sao Luiz - Sao Raimundo RR -:-
BRAZÍLIE: Copa do Brasil
00:00Bahia - Criciuma -:-01:00Operario - Gremio -:-
02:30Atletico-MG - Sport Recife -:-
21:00Brusque - Atletico GO -:-
21:00Sampaio Correa - Fluminense -:-
23:00Sousa - Bragantino -:-
23:00Ypiranga FC - Athletico-PR -:-
00:00Fortaleza - Vasco -:-
BRAZÍLIE: Copa Espírito Santo - 1. fáze
20:00Linhares - Real Noroeste -:-BRAZÍLIE: Brasileiro U20
19:00Flamengo U20 - Cruzeiro U20 -:-20:00Athletico-PR U20 - Fortaleza U20 -:-
20:00Atletico GO U20 - Palmeiras U20 -:-
20:00Ceara U20 - Sao Paulo U20 -:-
20:00Internacional U20 - Goias U20 -:-
20:00RB Bragantino U20 - Bahia U20 -:-
21:00Cuiaba U20 - Botafogo U20 -:-
22:00Atletico-MG U20 - Gremio U20 -:-
BRAZÍLIE: Catarinense U20
20:00Barra FC U20 - Avai U20 -:-20:00Criciuma U20 - Brusque U20 -:-
20:00Hercilio Luz U20 - Joinville U20 -:-
20:00Nacao U20 - Chapecoense-SC U20 -:-
BRAZÍLIE: Brasileiro ženy
15:00Palmeiras Ž - Real Brasilia Ž -:-20:00Avai Kindermann Ž - Cruzeiro Ž -:-
20:00Internacional Ž - Sao Paulo Ž -:-
21:00Ferroviaria Ž - Gremio Ž -:-
21:30Atletico-MG Ž - Corinthians Ž -:-
BULHARSKO: 3. liga - Jihozápad
17:00Balkan Botevgrad - Levski II -:-17:00Bansko - Hebar 2 -:-
17:00CSKA 1948 Sofia III - Kostinbrod -:-
17:00Kyustendil - Razlog -:-
17:00Minyor Pernik - Slavia Sofia 2 -:-
17:00Septemvri Simitli - Oborishte -:-
17:00Septemvri Sofia 2 - CSKA Sofia II -:-
17:00Slivnishki Geroy - Vitosha Bistritsa -:-
17:00Vihren - Rilski Sportist -:-
BULHARSKO: 3. liga - Severovýchod
16:00Dorostol - Dunav Ruse II -:-16:00Fratria - Lokomotiv Ruse -:-
16:00Chernolomets - Černo More II -:-
16:00Kubrat - Svetkavitsa -:-
16:00Ludogorec III - Riltzi -:-
16:00Ustrem Donchevo - Benkovski -:-
BULHARSKO: Pohár
17:45Botev Plovdiv - CSKA Sofia -:-ČAD: Premiere Division - LPFN
16:45Algoy - Stars J. Talents -:-16:45Ascot - Gazelle -:-
16:45Elect Sport - Renaissance -:-
ČESKO: ČFL - Skupina A
17:00Povltavská FA - Slavia Praha B -:-ČESKO: MSFL
10:15Karviná B - Znojmo -:-16:30FK Frýdek-Místek - Baník Ostrava B -:-
16:30Hodonín - Uherský Brod -:-
16:30Rosice - Bohunice -:-
16:30Slovácko B - Hranice -:-
16:30Zlín B - Start Brno -:-
17:00Frýdlant n. O. - Třinec -:-
17:00Uničov - Blansko -:-
18:00Hlučín - Zlínsko -:-
ČESKO: Divize E
14:00Holešov - Bzenec 0:1ČESKO: Jihomoravský KP
10:15Kuřim - Mutěnice -:-10:30Pohořelice - Boskovice - Letovice -:-
11:00Svratka Brno - Sparta Brno -:-
14:00Rajhradice - Ráječko -:-
17:00Bosonohy - Krumvíř -:-
17:00Bystrc - Kunštát -:-
17:00Lednice - Ratíškovice -:-
17:00Rousínov - Moravská Slavia -:-
ČESKO: Královéhradecký KP
15:00Chlumec n. Cidlinou B - Dvůr Králové -:-18:00Jaroměř - Jičín -:-
ČESKO: Liberecký KP
16:00Velké Hamry B - Košťálov-Libštát -:-ČESKO: Moravskoslezský KP
10:30Petřvald na Moravě - Dolní Benešov -:-ČESKO: Olomoucký KP
16:30Bohuňovice - Želatovice -:-ČESKO: Pardubický KP
17:00Holice - Vysoké Mýto B -:-17:00Choceň - Třemošnice -:-
17:00Libišany - Lázně Bohdaneč -:-
17:00Litomyšl - Česká Třebová -:-
17:00Moravany - Prosetín -:-
17:00Pardubičky - Horní Ředice -:-
17:00Přelouč - Heřmanův Městec -:-
17:00Svitavy - Lanškroun -:-
ČESKO: I.Celostátní dorostenecká liga
12:00Slavia Praha U19 - Zbrojovka Brno U19 -:-ČÍNA: Superliga
09:30Changchun Yatai - Shenzhen Xinpengcheng -:-12:00Qingdao Hainiu - Shanghai Port -:-
13:35Chengdu Rongcheng - Wuhan Three Towns -:-
14:00Shanghai Shenhua - Cangzhou -:-
ČÍNA: Jia League
13:30Guangxi Pingguo Haliao - Yunnan Yukun -:-DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: LDF
00:00San Cristobal - Vega Real -:-22:00Atlantico - Delfines Del Este -:-
DR KONGO: Ligue 1 - Skupina o titul
15:30OdloženoMazembe - Aigles du Congo -:-16:30Aigles du Congo - Don Bosco -:-
16:30St Eloi Lupopo - Maniema -:-
EGYPT: Premier League
18:00Enppi - Pyramids -:-18:00Ismaily - Al Ahly -:-
EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze
02:00Libertad - LDU Quito -:-EKVÁDOR: Serie B
23:30Cuniburo - Manta -:-22:00Chacaritas - Leones del Norte -:-
23:30Gualaceo - Guayaquil City -:-
ESTONSKO: Meistriliiga
13:30Levadia - Paide -:-18:00Tallinna Kalev - Flora -:-
FRANCIE: National 2 - Skupina B
20:00Saint-Pryve - Avoine -:-GHANA: Pohár
17:00Dreams - Soccer Intellectuals -:-GRUZIE: Erovnuli Liga
14:00Samgurali - Dinamo Batumi -:-18:00Gagra - Kolkheti 1913 -:-
GRUZIE: Erovnuli Liga 2
14:30Bolnisi - Shturmi -:-14:30Dusheti - FC Gareji Sagarejo -:-
14:30Khobi - Georgia -:-
14:30Rustavi - Din. Tbilisi 2 -:-
17:00Loco. Tbilisi - Spaeri -:-
HONGKONG: Premier League
09:00Tai Po - Sham Shui Po -:-12:00Eastern AA - Kitchee -:-
ÍRÁN: Persian Gulf Pro League
15:30Havadar SC - Sanat-Naft -:-15:30Tractor-Sazi - Esteghlal F.C. -:-
16:15Mes Rafsanjan - Gol Gohar -:-
16:30Zob Ahan - Nassaji Mazandaran -:-
16:45Aluminium Arak - Foolad -:-
16:45Esteghlal Khuzestan - Malavan -:-
18:00Persepolis - Sepahan -:-
ISLAND: Division 1
21:15Grindavik - Fjolnir -:-ISLAND: Pohár ženy
14:00Fram Ž - IH Hafnarfjordur Ž -:-16:00Einherji Ž - Fjardab/Hottur/Leiknir Ž -:-
16:00Fjolnir Ž - Akranes Ž -:-
16:00IBV Vestmannaeyjar Ž - Afturelding Ž -:-
ITÁLIE: Serie B
12:30Cremonese - Pisa -:-15:00Ascoli - Cosenza -:-
15:00Catanzaro - Venezia -:-
15:00Como - Cittadella -:-
15:00Spezia - Palermo -:-
15:00Sudtirol - Ternana -:-
18:00Bari - Parma -:-
18:00FeralpiSalo - Brescia -:-
18:00Lecco - Sampdoria -:-
18:00Reggiana - Modena -:-
ITÁLIE: Primavera 1
15:00Bologna U19 - AC Milán U19 -:-ITÁLIE: Serie A ženy - Skupina o titul
12:30Inter Ž - Fiorentina Ž -:-15:00Sassuolo Ž - AS Řím Ž -:-
ITÁLIE: Serie A ženy - Skupina o udržení
12:30Pomigliano Ž - AC Milán Ž -:-15:00Como Ž - Sampdoria Ž -:-
ITÁLIE: Serie B ženy
15:00Arezzo Ž - Pavia Ž -:-15:00Brescia Ž - RES Řím Ž -:-
15:00Freedom Ž - Tavagnacco Ž -:-
15:00Lazio Ž - San Marino Academy Ž -:-
15:00Parma Ž - FC Janov Ž -:-
15:00Ravenna Ž - Bologna Ž -:-
15:00Ternana Ž - Cesena Ž -:-
15:00Verona Ž - Chievo Verona Ž -:-
JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League
15:00Cape Town City - Orlando -:-15:00Chippa United - Swallows -:-
17:30Stellenbosch - Golden Arrows -:-
19:30Royal AM - Supersport -:-
JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Motsepe Foundation Championship
15:00Marumo Gallants - Black Leopards -:-15:00Milford FC - Casric Stars -:-
15:00NB La Masia - Pretoria Callies -:-
15:00Platinum City - Magesi -:-
15:00Pretoria U. - JDR Stars -:-
JIŽNÍ KOREA: K League 1
12:00Daegu - Ulsan HD -:-12:00Gangwon - Pohang -:-
12:00Incheon - Jeonbuk -:-
12:00Jeju - Gwangju -:-
JORDÁNSKO: Premier League
19:45Moghayer Al Sarhan - Sahab -:-KOLUMBIE: Primera B - Apertura
02:40Tigres - Bogota -:-22:30Real Cundinamarca - Llaneros -:-
KOSTARIKA: Primera División - Clausura
04:00Cartagines - AD Santos -:-23:00Grecia - Guanacasteca -:-
23:00Puntarenas FC - Saprissa -:-
KUVAJT: Premier League - Skupina o udržení
16:35Khaitan - Al Shabab -:-19:15Kazma SC - Al Jahra -:-
KYRGYZSTÁN: Premier Liga
13:00Aldier - Abdish-Ata -:-LITVA: A Lyga
14:00Siauliai FA - Hegelmann -:-16:00Zalgiris - Banga -:-
LOTYŠSKO: Virsliga
15:00RFS - Auda -:-17:30Metta - Valmiera -:-
LUCEMBURSKO: Pohár
16:00UNA Strassen - Hesperange -:-19:00Mondorf - Niedercorn -:-
MALAWI: Super League
14:30Chitipa United - Mighty Tigers -:-MALI: Premiere Division
18:30Djoliba - Real Bamako -:-18:30Stade Malien - CO Bamako -:-
20:30Binga - Bakaridjan -:-
20:30Koro - Foot Elite -:-
MOLDAVSKO: Pohár
18:00Balti - Petrocub -:-18:00Š. Tiraspol - Zimbru -:-
MYANMAR: MNL Ligový pohár
11:00Chinland - Shwe Pyi Thar -:-11:30University - Yangon Utd -:-
NĚMECKO: Regionální liga Sever
14:00Eimsbutteler - Lohne -:-14:00Havelse - Bremer -:-
NĚMECKO: Oberliga Šlesvicko-Holštýnsko
14:00Nordmark Satrup - Preussen Reinfeld -:-NĚMECKO: Oberliga Brémy
13:00Blumenthaler - Vatan Bremen -:-NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko
15:00Hildesheim - Vorsfelde -:-17:00Emden - Bornreihe -:-
NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko
14:00Cosmos Koblenz - Diefflen -:-14:00Trier - Karbach -:-
14:00Waldalgesheim - Bitburg -:-
14:00Worms - Dudenhofen -:-
15:00Engers - Pfeddersheim -:-
15:00Morlautern - Gonsenheim -:-
15:30Mechtersheim - Baumholder -:-
16:00Kaiserslautern II - Pirmasens -:-
NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Sever
11:00Wurzburger FV - Feucht -:-14:00Eichstatt - Coburg -:-
14:00Hankofen-Hailing - Fortuna Regensburg -:-
14:00Ingolstadt II - Abtswind -:-
14:00Kornburg - Neumarkt -:-
14:00Regensburg II - Bayern Hof -:-
16:00Cham - Donaustauf -:-
NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Jih
14:30Kirchheimer - Rain/Lech -:-17:00Pipinsried - Sonthofen -:-
NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní
15:00Germania Ratingen - Buderich -:-15:00Meerbusch - SC St.Tonis -:-
15:00Sonsbeck - TVD Velbert -:-
15:15Union Nettetal - Kleve -:-
15:30Mulheimer FC 97 - Homberg -:-
NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Západ
11:00B. Monchengladbach U19 - Duisburg U19 -:-NIZOZEMSKO: Eredivisie ženy
18:45Ajax Ž - PSV Ž -:-18:45Excelsior Ž - Den Haag Ž -:-
18:45Heerenveen Ž - Feyenoord Ž -:-
18:45Sittard Ž - Twente Ž -:-
18:45Telstar Ž - Alkmaar Ž -:-
18:45Utrecht Ž - PEC Zwolle Ž -:-
NORSKO: NM Pohár
14:30Bodo/Glimt - Lilleström -:-14:30Egersund - HamKam -:-
14:30Eidsvold - Åsane -:-
14:30Fredrikstad - Rosenborg -:-
14:30Kjelsås - Lysekloster -:-
14:30Levanger - Brann -:-
14:30Sogndal - KFUM Oslo -:-
16:00Arendal - Bryne -:-
16:00Hodd - Molde -:-
16:00Sandnes - Odd -:-
16:00Strömsgodset - Kristiansund -:-
16:00Tromsdalen - Viking -:-
16:00Vålerenga - Tromso -:-
18:00Rade - Sarpsborg 08 -:-
18:00Ranheim - Raufoss -:-
19:00Alta - Stabaek -:-
OMÁN: Professional League
17:15Sohar - Al Nahda -:-POLSKO: III Liga - Skupina II
12:00Gedania Gdansk - Pogon Štětín II -:-14:00Luzino - Unia Swarzedz -:-
POLSKO: Juniorská liga
12:00Pogon Štětín U19 - Cracovia U19 -:-14:00Widzew Lodž U19 - Odra Opole U19 -:-
PORTUGALSKO: Campeonato Nacional U19 - Skupina o titul
18:00FC Porto U19 - Academico Viseu U19 -:-PORTUGALSKO: Liga BPI ženy
12:00Racing Power Ž - Maritimo Ž -:-PORTUGALSKO: Taça da Liga ženy
18:45SL Benfica Ž - Sporting Ž -:-RAKOUSKO: Tyrolsko - Skupina o postup
11:00Ebbs - SK St. Johann -:-RAKOUSKO: Vorarlbersko
11:00Brauerei Egg - A. Lustenau (Am) -:-11:00Gofis - Admira Dornbirn -:-
11:00Hard - Andelsbuch -:-
11:00Lochau - Alberschwende -:-
11:00Rotenberg - Hochst -:-
15:00Horbranz - FC Lustenau -:-
RAKOUSKO: OFB Cup
17:00Sturm Graz - SK Rapid -:-RUSKO: Pohár - Regionální část - Play off
17:00Dyn. Moskva - Sp. Moskva -:-RUSKO: 1. liga ženy
15:00FK Rostov Ž - Rjazaň Ž -:-SALVADOR: Primera Division - Clausura
23:00Dragon - 11 Deportivo -:-23:00Fuerte San Francisco - Municipal Limeno -:-
23:00Jocoro - Luis Angel Firpo -:-
23:00Platense Municipal - Aguila -:-
23:00Santa Tecla - Metapan -:-
SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Play Off
20:45Folgore - La Fiorita -:-20:45Juvenes/Dogana - Tre Penne -:-
SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1
17:50Al Safa - Jeddah -:-18:10Al Batin - Al Najma -:-
19:50Al Jandal - Al Orubah -:-
SAÚDSKÁ ARÁBIE: King Cup of Champions
20:00Al Nassr - Al Khaleej -:-SEV. A STŘ. AMERIKA: CONCACAF Liga mistrů
03:15Pachuca - Club América -:-SEVERNÍ MAKEDONIE: 1. MFL
16:00Bregalnica - Vardar -:-16:00KF Gostivar - Shkupi -:-
16:00Makedonija GP - Voska Sport -:-
16:00Shkendija - Brera Strumica -:-
16:00Sileks - Rabotnicki -:-
16:00Tikves - Struga -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:15OdloženoDiamond Stars - Real Republicans -:-18:15OdloženoEast End Lions - Mighty Blackpool -:-
18:15OdloženoKahunla - Bhantal -:-
18:15OdloženoLuawa - Bo Rangers -:-
18:15OdloženoOld Edwardians - Bai Bureh Warriors -:-
18:15OdloženoPorts Authority - Lamboi -:-
18:15OdloženoWilberforce Strikers - Kholifa Stars -:-
18:15OdloženoWusum Stars - Kallon -:-
18:30Wilberforce Strikers - Old Edwardians -:-
SKOTSKO: SWPL 1 ženy - Skupina o titul
19:10Celtic Ž - Glasgow City Ž -:-21:00Partick Thistle Ž - Hibernian Ž -:-
21:10Rangers Ž - Hearts Ž -:-
SKOTSKO: SWPL 1 ženy - Skupina o udržení
21:00Motherwell Ž - Spartans Ž -:-SLOVENSKO: 4. liga - Bratislava
17:30Domino - Senec -:-17:30Dun. Lužná - Rovinka -:-
17:30Ivanka p. Dunaji - Bernolákovo -:-
17:30Most - Pezinok -:-
17:30Rohožník - Modra -:-
17:30Rusovce - Nová Dedinka -:-
17:30Tomášov - 1922 Bratislava -:-
17:30Vrakuňa Bratislava - Inter Bratislava -:-
SLOVENSKO: 4. liga - Centrální
16:30Badín - Príbelce -:-16:30Čadca - Lip. Štiavnica -:-
16:30Kysucké N. Mesto - Bešeňová -:-
16:30Makov - Krásno n. Kysucou -:-
16:30Staškov - Medzibrod -:-
16:30Stráňavy - Tvrdošín -:-
16:30Zubrohlava - Kováčová -:-
SLOVENSKO: 4. liga - Západ
16:30Imeľ - Gabčíkovo -:-16:30Kozárovce - Z. Moravce B -:-
16:30LR Crystal - Gbely -:-
16:30Nové Zámky - Pata -:-
16:30Prievidza - Hurbanovo -:-
16:30Trebatice - Levice -:-
16:30Trenčianske Stankovce - Boleráz -:-
16:30Trstice - Jaslovské Bohunice -:-
SLOVENSKO: Slovnaft Cup
15:00Ružomberok - Trnava -:-SLOVENSKO: 1. liga ženy - Skupina o udržení
14:30Prešov Ž - Trenčín Ž -:-SOMÁLSKO: National league
14:30Elman - Midnimo -:-SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Presidents Cup
17:20Al Nasr - Al-Ahli Dubai -:-SRBSKO: Super Liga - Skupina o titul
17:00CZ Bělehrad - TSC -:-17:00Čukarički - Napredak -:-
17:00Partizan - Vojvodina -:-
17:00Radnicki 1923 - Mladost -:-
SRBSKO: Super Liga - Skupina o udržení
17:00IMT Novi Beograd - Radnik -:-17:00Novi Pazar - Javor -:-
17:00Radnički Niš - Voždovac -:-
17:00Sp. Subotica - Zeleznicar Pancevo -:-
SRBSKO: Prva Liga - Skupina o titul
18:00Jedinstvo U. - Tekstilac Odzaci -:-18:00OFK Bělehrad - Indjija -:-
18:00Radnički S. Mitrovica - Graficar Beograd -:-
18:00Smederevo - Mačva -:-
SRBSKO: Prva Liga - Skupina o udržení
18:00Dubocica - Mladost GAT -:-18:00Kolubara - Radnički Bělehrad -:-
18:00Metalac - Sloboda -:-
18:00Vršac - RFK Novi Sad -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 1
12:00Arzua - Polvorín -:-12:00Atletico Arteixo - Sarriana -:-
12:00Gran Pena - Estradense -:-
16:30Rapido de Bouzas - Silva SD -:-
18:00Alondras - Bergantinos -:-
18:00Barbadas-Bentraces - Paiosaco -:-
18:00Somozas - Arosa SC -:-
18:00UD Ourense - Pontevedra B -:-
18:00Viveiro - Betanzos -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 2
11:45Condal - Barcia -:-12:00Gijon B - L'Entregu -:-
12:00Lealtad - Llanera -:-
12:30Lenense - Luarca -:-
17:30Basico Urraca - Llanes -:-
17:30CD Colunga - Real Titanico -:-
17:30Praviano - Union Club Ceares -:-
18:00Tuilla - Caudal Deportivo -:-
18:30Gijon Industrial - Aviles Stadium -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 3
12:00Velarde - Siete Villas -:-17:00Atletico Albericia - Atletico Mineros -:-
17:00Castro - CD Colindres -:-
17:00Tropezon - Solares -:-
17:00UD Samano - Torina -:-
17:30Bezana - Laredo -:-
18:00Guarnizo - Vimenor -:-
18:00UC Cartes - Escobedo -:-
19:00Naval Reinosa - Revilla -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 4
11:30Basconia - Urduliz -:-11:30Pasaia - Padura -:-
12:00CD Vitoria - Touring KE -:-
12:00Leioa - Portugalete -:-
12:30Durango - Beasain -:-
13:00Alavés C - Anaitasuna FT -:-
17:00Lagun Onak - San Ignacio -:-
18:00SD Deusto - Derio -:-
19:30Anorga - Aurrera Ondarroa -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 5
12:00L'Hospitalet - Montanesa -:-12:00Mollerussa - Vilafranca -:-
12:00Prat - Girona B -:-
12:30Rapitenca - UE Tona -:-
17:00Olot - FC L'escala -:-
17:30Badalona - Pobla Mafumet -:-
18:00Castelldefels - Peralada -:-
18:00San Cristobal CP - Grama -:-
18:30Reus FCR - Vilassar de Mar -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 6
11:00Patacona - Torrellano -:-11:45Castellonense - Villarreal C -:-
12:00Gandia - Burriana -:-
16:00Castellon B - Utiel -:-
17:30Acero - Ilicitano -:-
17:30Soneja - Levante B -:-
18:00Roda - Ontinyent 1931 -:-
19:00Jove - Atzeneta -:-
19:30Rayo Ibense - Silla CF -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 7
11:30Galapagar - CD Mostoles -:-11:30Parla - Alcorcon B -:-
11:30Trival Valderas - Tres Cantos -:-
12:00Colonia M. - Canillas -:-
12:00Las Rozas - Paracuellos Antamira -:-
12:00RSD Alcala - AD Torrejon -:-
18:00Collado Villalba - Pozuelo de Alarcon -:-
18:00Leganes B - Real Madrid C -:-
18:00Villanueva - Vallecano B -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 8
12:00Atl. Tordesillas - Leonesa B -:-12:00Mirandes B - Laguna -:-
12:00Palencia CF - Burgos CF B -:-
17:00Becerril - Palencia CA -:-
17:00Santa Marta Tormes - Real Avila -:-
17:15Colegios Diocesanos - Salamanca -:-
17:30Atl. Astorga - Almazan -:-
17:30La Virgen - Bembibre -:-
17:30Ponferradina B - Villaralbo -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 9
12:00Ejido - Motril -:-12:00Torre del Mar - Mancha -:-
17:00Almería B - Atletico Melilla -:-
18:00CP Almeria - Malaga City -:-
18:00Maracena - Huetor Vega -:-
18:00Rincon - Huetor Tajar -:-
18:00Torredonjimeno - Jaen -:-
18:00Torremolinos - CD Torreperogil -:-
19:00Arenas Armilla - Malaga B -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 10
12:00Ayamonte - Ceuta B -:-12:00Coria C.F. - Cabecense -:-
12:00La Palma - Cartaya -:-
12:00Puente Genil - Pozoblanco -:-
18:00Atletico Espeleno - Sevilla C -:-
18:00CD Gerena - Cordoba B -:-
18:00Ciudad de Lucena - Xerez CD -:-
18:00Xerez D.F.C. - Conil -:-
18:30Bollullos - CD Utrera -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 11
11:00Llosetense - Inter Manacor -:-11:15Alaior - Poblense -:-
12:00Manacor - Constancia -:-
12:00Platges de Calvia - Mercadal -:-
12:00Santanyi - Collerense -:-
12:00Soller - Arenal -:-
16:30Felanitx - Ibiza Islas Pitiusas -:-
17:00Alcudia - Binissalem -:-
18:30Portmany - Mallorca B -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 12
13:00Arucas - La Cuadra -:-13:00Atl. Victoria - Teror -:-
13:00Ibarra - Yaiza -:-
13:00Lanzarote - Herbania -:-
13:00Las Palmas B - CD Marino -:-
13:00Panaderia - Santa Ursula -:-
13:00San Bartolome - Gran Tarajal -:-
13:00Tenerife B - Tamaraceite -:-
13:00Villa Santa Brigida - CD Buzanada -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 13
11:00Caravaca - Montecasillas -:-11:00Molinense - Pulpileno -:-
11:00UCAM Murcia B - Ciudad Cieza -:-
11:30Muleno - Deportiva Minera -:-
12:00Lorca Deportiva - EG El Palmar CF -:-
12:00Plus Ultra - Bullense -:-
18:00CAP Ciudad de Murcia - Racing Murcia -:-
18:00CD Algar - Alcantarilla -:-
18:30Balsicas Atletico - Real Murcia B -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 15
11:30Cortes - Beti Onak -:-12:00Beti Kozkor - Pena -:-
12:00CD Ardoi - Subiza -:-
12:00Cirbonero - Alesves -:-
16:00Bidezarra - Pamplona -:-
16:30Txantrea - Huarte -:-
17:00CD Cantolagua - Burlades -:-
17:30Lerines - Ezcabarte -:-
18:30Lagunak - Oberena -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 16
18:00Alfaro - CCD Alberite -:-18:00Anguiano - Arnedo -:-
18:00Calahorra B - CDFC Calzada -:-
18:00Haro Deportivo - UD Logrones B -:-
18:00Pena Balsamaiso - Casalarreina -:-
18:00Racing Rioja - Comillas -:-
18:00Tedeon - River Ebro -:-
18:00Varea - Oyonesa -:-
18:00Vianes - Berceo -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 17
12:00Ejea - Carinena -:-17:00Fuentes - Borja -:-
17:15Ebro - Belchite 97 -:-
17:30Tamarite - Caspe -:-
17:30Utrillas - Binefar -:-
18:00Atletico Monzon - Calamocha -:-
18:00CF Illueca - Cuarte -:-
18:00Fraga - Huesca B -:-
18:30Almudevar - Epila -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 18
12:00Azuqueca - Toledo -:-12:00Socuellamos - San Clemente -:-
12:00Tarancon - Huracan de Balazote -:-
12:00Tomelloso - Albacete B -:-
12:00Torrijos - Marchamalo -:-
12:00Villarrobledo - Cazalegas -:-
18:00La Solana - Puertollano C.F. -:-
18:30Villarrubia - Villacanas -:-
20:00Quintanar del Rey - Conquense -:-
ŠPANĚLSKO: Liga F ženy
18:00Barcelona Ž - Madrid C. Ž -:-ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand
17:00Nacka Iliria - Sleipner -:-ŠVÉDSKO: Pohár - Play Off
14:00Malmö FF - Djurgarden -:-ŠVÉDSKO: Elitettan ženy
11:00Malmö FF Ž - Mallbacken Ž -:-13:00Bollstanas Ž - Uppsala Ž -:-
13:00Eskilstuna Utd Ž - Umeå IK Ž -:-
13:00Gamla Upsala Ž - Jitex Ž -:-
13:00Lidkoping Ž - Sunnanå Ž -:-
15:00Kalmar Ž - Alingsas Ž -:-
16:00Orebro Ž - Sundsvall Ž -:-
ŠVÉDSKO: Svenska Cupen ženy - Play Off
17:00Häcken Ž - Pitea Ž -:-ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 1
20:30Coffrane - Terre Sainte -:-ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 2
20:00Bassecourt - Muri -:-ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 3
20:00Linth - YF Juventus -:-TUNISKO: Ligue Professionnelle 1 - Skupina o titul
18:30Esperance Tunis - CS Sfaxien -:-TURKMENISTÁN: Yokary Liga
14:00Ahal - Merw -:-14:00Altyn Asyr - Arkadag -:-
14:00Nebitci - Sagadam -:-
UGANDA: Premier League
15:00BUL - Vipers -:-15:00Express - NEC FC -:-
18:00Kampala City - Villa -:-
UKRAJINA: Premier League
12:00Č. Oděsa - Šachtar -:-14:30Dyn. Kyjev - Veres-Rivne -:-
USA: MLS
01:30Philadelphia Union - Seattle Sounders 0:0VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
22:00Angostura - Carabobo -:-22:00Portuguesa - Puerto Cabello -:-
VIETNAM: Pohár
14:15Viettel - PVF-CAND -:-VIETNAM: Liga ženy
11:00Ho Chi Minh City 2 Ž - Thai Nguyen Ž -:-11:00Son La Ž - Ho Chi Minh Ž -:-
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.