OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » 21.01.2022 » Všechny zápasy

ANGLIE: Premier League

21:00Watford - Norwich -:-

FRANCIE: Ligue 1

21:00Lyon - St. Étienne -:-

ITÁLIE: Serie A

20:45Verona - Bologna -:-

NĚMECKO: Bundesliga

20:30Frankfurt - Bielefeld -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga

21:00Espanyol - Betis -:-

ALŽÍRSKO: 1. liga

14:30Constantine - USM Alger -:-
15:00Belouizdad - Oran -:-
15:00Magra - Chlef -:-
15:00MC Alger - Chelghoum -:-
15:00Medea - Saoura -:-
15:00Paradou - Biskra -:-
15:00Relizane - Hussein Dey -:-
15:00Setif - Arba -:-
15:00Tlemcen - Kabylie -:-

ALŽÍRSKO: Liga U21

14:00Belouizdad U21 - Oran U21 -:-
14:00Constantine U21 - USM Alger U21 -:-
14:00Magra U21 - Chlef U21 -:-
14:00MC Alger U21 - Chelghoum U21 -:-
14:00Medea U21 - Saoura U21 -:-
14:00Paradou U21 - Biskra U21 -:-
14:00RC Relizane U21 - Hussein Dey U21 -:-
14:00Setif U21 - Arba U21 -:-
14:00Tlemcen U21 - Kabylie U21 -:-

ANGLIE: National League

20:45Notts County - Barnet -:-
20:45Southend - King’s Lynn -:-

ANGLIE: Premier League 2

15:00Brighton U23 - Manchester Utd U23 -:-
20:00Derby U23 - Arsenal U23 -:-
20:00Norwich U23 - Burnley U23 -:-

ANGLIE: Premier League Cup

20:00Birmingham U23 - Newcastle U23 -:-
20:00Colchester U23 - Stoke U23 -:-

ANGLIE: FA Youth Cup

14:00Tottenham U18 - West Brom U18 -:-

ARGENTINA: Torneos De Verano

01:00Boca Juniors - U. De Chile -:-

ASIE: Asijský pohár ženy

09:00Japonsko Ž - Myanmar Ž -:-
11:00Austrálie Ž - Indonésie Ž -:-
13:00Thajsko Ž - Filipíny Ž -:-
15:00Jižní Korea Ž - Vietnam Ž -:-

BELGIE: Jupiler Pro League

20:45Oostende - Antverpy -:-

BELGIE: 1B Pro League

20:00RWDM - Lommel SK -:-

BELGIE: Super League ženy

20:30Gent Ž - Genk Ž -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Alagoano

00:00Alianca - CSA -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Cearense

19:00Atletico-CE - Caucaia -:-
19:00Crato - Iguatu -:-
19:30Ferroviario - Icasa-CE -:-
19:30Pacajus - Maracana -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Maranhense - 1. fáze

23:30Iape - Sampaio Correa -:-

EGYPT: Ligový pohár

13:30Ismaily - National Bank Egypt -:-
13:30Smouha - El Gounah -:-
16:00Al Ahly - Arab Contractors -:-

EVROPA: Tipsport Malta Cup

16:00Tirol - Aalborg -:-
20:00Sigma Olomouc - Trnava -:-

FRANCIE: National

19:00Avranches - Sete -:-
19:00Bastia-Borgo - Sedan -:-
19:00Cholet - Bourg en Bresse -:-
19:00Le Mans - Chateauroux -:-
19:00Orleans - Boulogne -:-
19:00Red Star - Chambly -:-
19:00Stade Briochin - Creteil -:-
19:00Villefranche - Laval -:-

GAMBIE: GFA League

17:00Brikama U. - Ports Authority -:-
17:00Falcons - Banjul Utd -:-
17:00Wallidan - Armed Forces -:-

GHANA: Premier League

16:00Elmina Sharks - Berekum Chelsea -:-

GIBRALTAR: National League

20:45College 1975 FC - Magpies -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

02:06Marathon - Platense -:-

INDIE: ISL

15:00Jamshedpur - Mumbai City -:-

ISLAND: Reykjavik Cup

19:00Fjolnir - Vikingur Reykjavik -:-

ITÁLIE: Serie B

20:30Parma - Frosinone -:-

ITÁLIE: Primavera 1

14:30OdloženoFiorentina U19 - AS Řím U19 -:-

IZRAEL: Leumit Liga

14:00Bnei Yehuda - MS Kafr Qasim -:-
14:00H. Akko - Hapoel Umm al-Fahm -:-
14:00H. Ironi Rishon - Agudat Sport Ashdod -:-
14:00Maccabi Bnei Raina - H. Kfar Saba -:-
14:00Ramat Hasharon - M. Nazareth -:-

IZRAEL: Liga Alef Sever

12:00Hapoel Kafr Kanna - H. Migdal HaEmek -:-
12:00Maccabi Tamra - M. Tzur Shalom -:-

KATAR: 2. liga

15:45Al-Waab - Al Bidda -:-
15:45Lusail - Al Markhiya -:-

KEŇA: Premier League

13:00Wazito - Sofapaka -:-

KOLUMBIE: Primera A - Apertura

00:00Aguilas - Bucaramanga -:-
02:05America De Cali - Envigado -:-
00:00Santa Fe - La Equidad -:-

KUVAJT: Crown Prince Cup

15:45Al Arabi - Al Tadamon -:-

KYPR: Division 2

18:00Anagennisi - Ayia Napa -:-

LIBANON: Premier League

13:15Al Ahed - Safa -:-
13:15Tadamon - Tripoli -:-
15:45Nejmeh SC - Al Sahel -:-

LIBYE: Premier League

14:00Al-Athad - Olympic Azzaweya -:-
14:00Al Ittihad - Asswehly -:-
14:00Al Madina - Mahalla Tripoli -:-

MACAO: Elite League

14:00Sporting Macau - Tak Chun Ka I -:-

MALTA: Challenge League

17:00Zebbug - Fgura -:-
21:00Vittoriosa - Mqabba FC -:-

MEXIKO: Liga MX - Clausura

04:00Atl. San Luis - Juarez -:-

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Clausura

00:00Tapatio - Venados -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie A - Clausura

22:00Inter Playa Del Carmen - Cafetaleros -:-

MEXIKO: Liga MX U20 - Clausura

16:00Puebla U20 - Tijuana U20 -:-
17:00Mazatlan U20 - Toluca U20 -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga

18:30Düsseldorf - Norimberk -:-
18:30Hamburk - St. Pauli -:-

NĚMECKO: 3. Liga

19:00Dortmund II - Freiburg II -:-

NĚMECKO: Oberliga Hamburk

19:00Bramfelder SV - Curslack-Neuengamme -:-
19:30Victoria Hamburg - Tornesch -:-
19:30Wandsbeker Concordia - Hamm United -:-
20:00Hamburger SV III - TuS Osdorf -:-

NIZOZEMSKO: Eerste Divisie

20:00Den Bosch - Eindhoven -:-
20:00Graafschap - Almere -:-
20:00Helmond - Oss -:-
20:00Jong AZ - Venlo -:-
20:00Jong PSV - Excelsior -:-
20:00Jong Utrecht - Dordrecht -:-
20:00Maastricht - FC Volendam -:-
20:00Roda - Den Haag -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie ženy

19:30Den Haag Ž - PEC Zwolle Ž -:-
19:30Feyenoord Ž - VV Alkmaar Ž -:-
19:30Heerenveen Ž - Ajax Ž -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal

20:00Arouca - Benfica -:-
22:15Ferreira - Boavista -:-

PORTUGALSKO: Liga 3

15:30Oliveira Hospital - Alverca -:-
20:30Real SC - Torreense -:-

RUMUNSKO: Liga 1

19:00FC Arges - Din. Bukurešť -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League

13:30Al Batin - Al-Hilal -:-
13:55Damac - Al Ahli SC -:-
16:15Al-Taawon - Al-Nassr Rijád -:-
18:10Al-Ittihad FC - Al-Faysaly -:-

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership

20:45Crusaders - Glentoran -:-
20:45Larne - Cliftonville -:-

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Championship

21:00Ards - Annagh -:-

SEYCHELLY: First Division League

14:30OdloženoSt Michel Utd - Bazar Brothers -:-

SIERRA LEONE: Premier League

17:00Bai Bureh Warriors - RSLAF -:-
17:00Diamond Stars - FC Johansen -:-
17:00Freetown City - Mighty Blackpool -:-
17:00Kamboi Eagles - Anti Drugs Strikers -:-
17:00Sierra Leone Police - Bo Rangers -:-
17:00SLIFA - Ports Authority -:-
17:00Wusum Stars - East End Tigers -:-
20:00Central Parade - East End Lions -:-

SKOTSKO: League Two

20:45Edinburgh City - Stenhousemuir -:-

SKOTSKO: Pohár

20:45Rangers - Stirling -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

02:00Peru - Jamajka -:-
12:00Moldavsko - Jižní Korea -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

09:00Radomiak Radom (Pol) - MTK Budapešť (Hun) -:-
10:30Lip. Mikuláš (Svk) - Rohožník (Svk) -:-
11:00České Budějovice (Cze) - Mezokovesd (Hun) -:-
11:00Chrudim (Cze) - Vratimov (Cze) -:-
11:00Wisla (Pol) - Ostrava (Cze) -:-
13:00Liberec (Cze) - Warta (Pol) -:-
13:00Midtjylland (Den) - Esbjerg (Den) -:-
13:00Renova (Mkd) - Struga (Mkd) -:-
13:00Ružomberok (Svk) - Podbeskidzie (Pol) -:-
13:00Slovan Bratislava (Svk) - Podbrezová (Svk) -:-
13:30Chotěbuz (Ger) - Hertha II (Ger) -:-
14:00CSKA Sofia (Bul) - Stal Mielec (Pol) -:-
14:00Dun. Streda (Svk) - Pohronie (Svk) -:-
14:00Elversberg (Ger) - RW Koblenz (Ger) -:-
14:00Horsens (Den) - Randers (Den) -:-
14:00Chimki (Rus) - Ostrava (Cze) -:-
14:00ZrušenoKisvarda (Hun) - Kyzylzhar (Kaz) -:-
14:00Kisvarda (Hun) - Sabah Baku (Aze) -:-
14:00Lausanne Ouchy (Sui) - Nyonnais (Sui) -:-
14:00Levski (Bul) - Bohemians (Cze) -:-
14:00Rukh Brest (Blr) - Slavia Mozyr (Blr) -:-
14:00Sandecja (Pol) - Ruch (Pol) -:-
14:00Slask (Pol) - Karabach (Aze) -:-
14:00Szeged (Hun) - Arsenal Tula (Rus) -:-
14:00Zalaegerszeg (Hun) - Nafta (Slo) -:-
15:00Grasshoppers (Sui) - Winterthur (Sui) -:-
15:00Kapfenberg (Aut) - Mauerwerk (Aut) -:-
15:00Radomiak Radom (Pol) - Hradec Králové (Cze) -:-
15:00Rijeka (Cro) - Slovácko (Cze) -:-
16:00Wolfsberger (Aut) - Ludogorec (Bul) -:-
16:30Dorfmerkingen (Ger) - Ulm (Ger) -:-
17:00Norrby (Swe) - Hacken (Swe) -:-
17:30Lafnitz (Aut) - Allerheiligen (Aut) -:-
17:30Start (Nor) - Vindbjart (Nor) -:-
18:00Austria II (Aut) - Marchfeld (Aut) -:-
18:30Petržalka (Svk) - Ivanka p. Dunaji (Svk) -:-
18:30Vendsyssel (Den) - Aarhus Fremad (Den) -:-
20:00Schotz (Sui) - Aarau (Sui) -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

21:00Tenerife - R. Oviedo -:-

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 1

21:00Valladolid Promesas - Tudelano -:-

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

14:00Mbeya Kwanza - Kinondoni MC -:-
17:00Dodoma Jiji - Kagera Sugar -:-

TURECKO: Superliga

18:00Yeni Malatyaspor - Besiktas -:-

TURECKO: 1. Lig

18:00Samsunspor - Kocaelispor -:-

TURECKO: 2. Lig White Group

11:00Zonguldak - Pendikspor -:-

WALES: Cymru Premier

20:45OdloženoDruids - Caernarfon -:-
20:45OdloženoPenybont - Aberystwyth -:-
20:45OdloženoTNS - Connah's Q. -:-

WALES: Cymru Jih

20:30Ammanford - Port Talbot -:-
20:30Cambrian & Clydach - Carmarthen -:-
20:30Goytre United - Afan Lido -:-
20:30Swansea University - Risca -:-

WALES: Cymru Sever

20:30Guilsfield - Gresford -:-
20:30OdloženoHolyhead - Bangor City -:-
20:30Llandudno - Holywell -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.