Fotbal » Zítra » Všechny zápasy
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport!
AFRIKA: Africký pohár národů - Kvalifikace - Předkolo
17:00Somálsko - Eswatini -:-23:00Džibutsko - Libérie -:-
ALŽÍRSKO: 1. liga
15:30Ben Aknoun - MC Alger -:-ANGLIE: National League
20:45Halifax - Chesterfield -:-20:45Wealdstone - Bromley -:-
ANGLIE: National League South
20:45Taunton - Chippenham -:-ANGLIE: Isthmian League Premier Division
20:45Kingstonian - Dulwich Hamlet -:-ANGLIE: Championship ženy
20:00Reading Ž - Birmingham Ž -:-ANGOLA: Girabola League
15:00Sporting de Cabinda - Academica -:-ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
01:15Argentinos Jrs - Rosario -:-23:00San Lorenzo - Godoy Cruz -:-
ARGENTINA: Primera B - Apertura
00:10Comunicaciones - Fenix -:-ARGENTINA: Reserve League - 1. fáze
23:15Central Cordoba 2 - Independiente 2 -:-19:00Barracas Central 2 - River Plate 2 -:-
19:00Godoy Cruz 2 - Estudiantes 2 -:-
19:00Racing Club 2 - Atletico Tucuman 2 -:-
19:00Rosario Central 2 - Deportivo Riestra 2 -:-
19:00Velez Sarsfield 2 - Argentinos Jrs 2 -:-
ARGENTINA: Primera A ženy - Apertura
21:00River Plate Ž - Ferro Ž -:-AUSTRÁLIE: NPL NSW
09:00Central Coast U21 - WS Wanderers U21 -:-AUSTRÁLIE: A-League ženy
05:00Wellington Phoenix Ž - Adelaide Ž -:-AUSTRÁLIE A OCEÁNIE: Oceánský Pohár Národů - Kvalifikace
02:00Tonga - Samoa -:-BELGIE: National Division 1
20:00Antverpy B - Thes Sport -:-20:00Leuven B - Cappellen -:-
20:00OC Charleroi - Namur -:-
20:00Saint Eloois - Knokke -:-
20:00URSL Vise - Virton -:-
20:30Dessel - Hoogstraten -:-
20:30Heist - Tienen -:-
BELGIE: Second Amateur Division Group VFV B
20:00Lille - Wezel Sport -:-BELGIE: Pro League U21
19:30Eupen U21 - Lierse K. U21 -:-BOLÍVIE: Division Profesional - Apertura
00:00Aurora - Royal Pari -:-BRAZÍLIE: Acreano - 1. fáze
00:00Acreano - Independencia -:-BRAZÍLIE: Amazonense - 2. fáze
00:30Parintins - Atletico Rio Negro -:-20:45Nacional-AM - Unidos do Alvorada -:-
BRAZÍLIE: Catarinense - Play Off
00:30Brusque - Avai -:-BRAZÍLIE: Maranhense
00:15Moto Club - Cordino EC -:-BRAZÍLIE: Paulista A4
19:00Nacional SP - America SP -:-19:00Rio Branco SP - XV de Jaú -:-
19:00Taquaritinga - Penapolense -:-
19:00Uniao Barbarense - Independente SP -:-
23:00Sao-Carlense - SKA Brasil -:-
23:30Francana - CA Joseense -:-
00:00Audax-SP - Jabaquara -:-
00:00Barretos EC - Vocem -:-
BRAZÍLIE: Rondoniense
20:30Barcelona RO - Ji-Parana -:-00:30Porto Velho - Uniao Cacoalense -:-
BRAZÍLIE: Roraimense - 1. fáze
00:00River-RR - Monte Roraima -:-02:00Rio Negro - Nautico FC -:-
BRAZÍLIE: Copa Alagoas
23:00Murici AL - CRB -:-BRAZÍLIE: Copa Verde
00:00Brasiliense - Cuiaba -:-00:00Remo - Amazonas -:-
00:00Vila Nova - Goias -:-
BRAZÍLIE: Copa do Nordeste
23:00America-RN - ABC -:-23:00CRB - Juazeirense -:-
23:00River-PI - AE Altos -:-
BRAZÍLIE: Baiano U20
19:00Bahia U20 - Jacuipense U20 -:-19:00Catuense U20 - Bahia de Feira U20 -:-
19:00Itabuna U20 - Jequie U20 -:-
19:00Ypiranga U20 - Alagoinhas U20 -:-
BRAZÍLIE: Paranaense U20 - 1. fáze
19:30AA Iguacu U20 - Londrina U20 -:-BRAZÍLIE: Brasileiro ženy
00:30Flamengo Ž - Cruzeiro Ž -:-19:00Bragantino Ž - Palmeiras Ž -:-
22:00Atletico-MG Ž - Santos Ž -:-
00:30Internacional Ž - Fluminense Ž -:-
ČERNÁ HORA: Druga Liga
14:00Iskra - FK Podgorica -:-15:00Bokelj - Berane -:-
15:00Igalo - Grbalj -:-
15:00Lovcen - Internacional -:-
16:00Kom Podgorica - Otrant -:-
ČESKO: I.Celostátní dorostenecká liga
12:30Dukla Praha U19 - Jihlava U19 -:-DR KONGO: Ligue 1 - Skupina o udržení
14:30Renaissance - Etoile de Kivu -:-EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze
01:00OdloženoLibertad - LDU Quito -:-01:00Orense - Imbabura -:-
22:30Dep. Cuenca - Macara -:-
EKVÁDOR: Serie B
21:00Vargas Torres - Chacaritas -:-EVROPA: ME do 19 let - Kvalifikace - 2. fáze
12:00Gruzie U19 - Česko U19 -:-12:30Turecko U19 - Rumunsko U19 -:-
14:00Severní Makedonie U19 - Ukrajina U19 -:-
14:00Švýcarsko U19 - Lotyšsko U19 -:-
15:00Norsko U19 - Černá Hora U19 -:-
15:00Skotsko U19 - Itálie U19 -:-
15:00Srbsko U19 - Dánsko U19 -:-
15:30Chorvatsko U19 - Německo U19 -:-
16:00Kosovo U19 - Rakousko U19 -:-
16:00Španělsko U19 - Slovinsko U19 -:-
19:00Bosna a Hercegovina U19 - Izrael U19 -:-
19:00Francie U19 - Belgie U19 -:-
19:00Nizozemsko U19 - Litva U19 -:-
19:00Portugalsko U19 - Řecko U19 -:-
EVROPA: ME do 17 let - Kvalifikace - 2. fáze
11:00Švédsko U17 - Bulharsko U17 -:-11:00Wales U17 - Rumunsko U17 -:-
12:00Chorvatsko U17 - Německo U17 -:-
12:00Nizozemsko U17 - Itálie U17 -:-
12:00Slovinsko U17 - Rakousko U17 -:-
12:00Turecko U17 - Dánsko U17 -:-
14:00Bělorusko U17 - Česko U17 -:-
14:00Gruzie U17 - Srbsko U17 -:-
14:00Polsko U17 - Bosna a Hercegovina U17 -:-
15:30Španělsko U17 - Norsko U17 -:-
16:00Anglie U17 - Severní Irsko U17 -:-
17:00Portugalsko U17 - Irsko U17 -:-
17:30Finsko U17 - Belgie U17 -:-
21:00Maďarsko U17 - Francie U17 -:-
EVROPA: Liga mistryň - Play Off
18:45Häcken Ž - PSG Ž -:-21:00Brann Ž - Barcelona Ž -:-
EVROPA: ME do 17 let ženy - Kvalifikace - 2. Kolo - Liga A
15:00Nizozemsko U17 Ž - Španělsko U17 Ž -:-15:00Turecko U17 Ž - Ukrajina U17 Ž -:-
EVROPA: ME do 17 let ženy - Kvalifikace - 2. Kolo - Liga B
14:00Faerské ostrovy U17 Ž - Gruzie U17 Ž -:-14:30Ázerbájdžán U17 Ž - Moldavsko U17 Ž -:-
14:30Slovinsko U17 Ž - Bulharsko U17 Ž -:-
18:00Rumunsko U17 Ž - Lotyšsko U17 Ž -:-
GHANA: Premier League
16:00Medeama - Aduana -:-16:00Nations FC - Dreams -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
21:00Triomphe Liancourt - Rivartibonitienne -:-ISLAND: Ligový pohár - Play Off
19:00Valur - Akranes -:-ITÁLIE: Serie D - Skupina B
14:30Ciserano-Bergamo - Caravaggese -:-ITÁLIE: Coppa Italia Serie D
20:30Trapani - Imolese -:-JAMAJKA: Premier League
21:30Dunbeholden - Montego Bay -:-21:30Lime Hall Academy - Harbour View -:-
21:30Molynes - Tivoli -:-
21:30Treasure Beach - Waterhouse -:-
21:30Vere United - Mount Pleasant -:-
JAPONSKO: J2 League
06:00Blaublitz - Tochigi -:-06:00Chiba - Shimizu -:-
06:00Kofu - Iwaki -:-
06:00Oita - Kagoshima Utd -:-
06:00Okayama - Mito -:-
06:00Vegalta Sendai - Kumamoto -:-
06:00Yamagata - Fujieda MYFC -:-
06:00Yokohama - Kusatsu -:-
07:00Ehime - V-Varen Nagasaki -:-
07:50Tokushima - Renofa Yamaguchi -:-
JAPONSKO: J3 League
05:00Imabari - Gifu -:-05:00Tottori - Kamatamare -:-
06:00Kitakyushu - Osaka -:-
06:00Nagano - Fukushima -:-
06:00Nara Club - Vanraure -:-
06:00Tegevajaro Miyazaki - Azul Claro Numazu -:-
06:00Toyama - Kanazawa -:-
06:00Yamaga - Grulla Morioka -:-
07:00Ryukyu - YSCC -:-
10:00Sagamihara - Omiya Ardija -:-
JAPONSKO: 1. liga ženy
05:00Nojima Stella Ž - Parceiro Nagano Ž -:-05:00Omiya Ardija Ž - Beleza Ž -:-
06:00C-Osaka Ž - Hirošima Ž -:-
06:00Saitama Ž - Inac Kobe Leonesa Ž -:-
06:00Urawa Ž - Mynavi Sendai Ž -:-
10:00JEF United Ž - Albirex Niigata Ž -:-
JIŽNÍ AMERIKA: Mistrovství Jižní Ameriky do 17 let ženy
00:30Ekvádor U17 Ž - Paraguay U17 Ž -:-22:00Argentina U17 Ž - Brazílie U17 Ž -:-
00:30Kolumbie U17 Ž - Peru U17 Ž -:-
KAMERUN: Elite One - Skupina o udržení
15:00OdloženoFovu Baham - Avion Academy -:-KOLUMBIE: Primera B - Apertura
01:30Quindio - Real Cartagena -:-KOLUMBIE: Copa Colombia
00:10Jaguares de Cordoba - Atletico F.C. -:-22:00Orsomarso - Envigado -:-
22:00Real Santander - Bucaramanga -:-
00:00Real Cundinamarca - Pereira -:-
KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura
18:00Guadalupe - Limon Black Star -:-21:00Escorpiones - Ad Aserri -:-
22:00OdloženoPuerto Golfito FC - Marineros PFC -:-
22:00Santa Ana - Cariari Pococi -:-
MAĎARSKO: NB I ženy
13:00Soroksar Ž - Puskas Akademie Ž -:-MAĎARSKO: Pohár ženy
16:00Haladas Ž - Győr Ž -:-18:00MTK Hungaria Ž - Ferencvaros Ž -:-
MAROKO: Botola Pro
23:00Berkane - Maghreb Fez -:-MEXIKO: Liga de Expansión MX - Clausura
00:05Cancun - Tepatitlan de Morelos -:-02:05Atlante - Zacatecas Mineros -:-
04:05Alebrijes Oaxaca - Tlaxcala -:-
00:05Tapatio - Correcaminos -:-
NAMIBIE: Premiership
18:00Tigers - Ongos -:-NĚMECKO: Regionální liga Sever
19:00Norderstedt - SC Weiche-08 -:-NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod
19:00Viktoria Berlín - Zwickau -:-NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko
19:00Emden - Meppen II -:-20:00Bersenbruck - Delmenhorst -:-
NĚMECKO: Oberliga Hesensko
20:00Hanauer SC - Viktoria Griesheim -:-NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Jih
19:00Kottern-St. Mang - Turkspor Augsburg -:-NĚMECKO: 2. Bundesliga ženy
14:00Wolfsburg II Ž - Jena Ž -:-NIZOZEMSKO: Derde Divisie
20:00TEC - Blauw Geel -:-POLSKO: 2. liga
18:00S. Wola - Wisla Pulawy -:-POLSKO: III Liga - Skupina II
14:00Stolem Gniewino - Solec Kujawski -:-14:00Vineta W. - Notec Czarnkow -:-
POLSKO: III Liga - Skupina IV
18:00Swidniczanka Swidnik - Siarka Tarnobrzeg -:-PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - Skupina o udržení
12:00Academico Viseu U23 - Farense U23 -:-PORTUGALSKO: Campeonato Nacional U19 - Skupina o udržení
16:00Boavista U19 - Gil Vicente U19 -:-16:00Maritimo U19 - Rio Ave U19 -:-
RUMUNSKO: Pohár ženy
14:00Bihor Ž - Univ. Craiova Ž -:-14:00CSM Alexandria Ž - Farul Constanta Ž -:-
14:00Ol. Kluž Ž - Banat Ž -:-
14:00Politehnica Temešvár Ž - Csikszereda M. Ciuc Ž -:-
14:00Targu Mures Ž - Gloria 2018 Bistrita Ž -:-
SIERRA LEONE: Premier League
17:15Old Edwardians - Wusum Stars -:-SKOTSKO: Highland League
21:00Brora Rangers - Clachnacuddin -:-21:00Buckie Thistle - Formartine Utd -:-
21:00Forres Mechanics - Fraserburgh -:-
SURINAM: SML
00:00Robinhood - Voorwaarts -:-SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní
12:00Tádžikistán U23 - Vietnam U23 -:-13:00Česko U18 - Anglie U18 -:-
14:00Norsko U18 - Švédsko U18 -:-
15:30Maďarsko U20 - Island U20 -:-
18:00Austrálie U23 - Irák U23 -:-
18:00Jižní Korea U23 - Thajsko U23 -:-
18:00Nizozemsko U18 - Německo U18 -:-
18:00Rakousko U16 - Severní Makedonie U16 -:-
19:30Malta U19 - Albánie U19 -:-
20:45San Marino - Svatý Kryštof a Nevis -:-
21:00Egypt U23 - Spojené arabské emiráty U23 -:-
21:00Saúdská Arábie U23 - Jordánsko U23 -:-
00:00Salvador - Bonaire -:-
SVĚT: Přátelské zápasy klubů
13:00Inter Turku (Fin) - Haka (Fin) -:-14:00Molde 2 (Nor) - Brattvag (Nor) -:-
18:00Apollon (Cyp) - AEK (Gre) -:-
20:45Raith (Sco) - Hibernian (Sco) -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 6
11:00Ilicitano - Torrellano -:-20:00Ontinyent 1931 - Castellonense -:-
ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 1
19:30Vevey - Lausanne II -:-19:30Yverdon II - Oberwallis Naters -:-
20:00Sarraz-Ecleplens - Terre Sainte -:-
20:15Pully - Monthey -:-
20:30Meyrin - Echallens -:-
ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 2
20:00Bassecourt - Emmenbrucke -:-20:00Schotz - Koniz -:-
20:15Rotkreuz - Solothurn -:-
ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 3
20:00Freienbach - Linth -:-20:00Tuggen - Kreuzlingen -:-
20:00Wettswil-Bonstetten - Mendrisio -:-
UKRAJINA: 1. Liga ženy - Skupina o titul
11:00Kolos Kovalivka Ž - Zhytlobud-1 Ž -:-11:00Vorskla Poltava Ž - Šachtar Ž -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
23:00OdloženoMaldonado - Defensor Sp. -:-USA: Pohár US Open
23:00Chattanooga - Miami United -:-00:00Brave SC - Savannah Clovers -:-
00:00Forward Madison - Duluth FC -:-
00:00Vermont Green - Lexington -:-
00:30Tormenta - America CFL Spurs -:-
00:30West Chester Utd - Maryland Bobcats -:-
01:00Tulsa Athletic - Northern Colorado -:-
02:00Austin FC II - Foro -:-
03:30Portland Timbers 2 - El Farolito -:-
23:30Richmond Kickers - Christos -:-
00:00Asheville City - One Knoxville -:-
00:00Frenzi - Club de Lyon -:-
00:00SC United Bantams - Greenville -:-
00:30Apotheos - Georgia Lions -:-
00:30New York Red Bulls 2 - Hudson Valley -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
01:30Portuguesa - Metropolitanos -:-20:00Rayo Zuliano - Inter de Barinas -:-
22:45Caracas - Angostura -:-
WALES: Cymru Sever
21:00Buckley - Llanidloes -:-ZIMBABWE: Premier Soccer League
14:00Bikita Minerals - Yadah -:-Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.