Fotbal » 22.03.2024 » Dohrané
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport!
SEV. A STŘ. AMERIKA: Mistrovství světa - Kvalifikace - 1. fáze
20:00Anguilla - Turks a Caicos 0:022:00Americké Panenské ostrovy - Britské Panenské ostrovy 1:1
AFRIKA: Africký pohár národů - Kvalifikace - Předkolo
19:00Čad - Mauricius 1:020:00Svatý Tomáš a Princův ostrov - Jižní Súdán 1:1
AFRIKA: Africké hry - Play Off
18:00Senegal U20 - Kongo U20 2:021:30Ghana U20 - Uganda U20 1:0
ANGLIE: Premier League 2
20:00Middlesbrough U21 - Newcastle U21 3:220:00Sunderland U21 - Leicester U21 4:2
ANGLIE: Professional Development League
12:00Sheffield Wed U21 - QPR U21 3:113:00Burnley U21 - Bournemouth U21 3:1
14:00Charlton U21 - Colchester U21 1:2
ANGLIE: National League North ženy
20:45Wolverhampton Ž - West Brom Ž 2:0ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
23:00San Lorenzo - Godoy Cruz 1:0ARGENTINA: Torneo Federal
20:00Kimberley - Cipolletti 2:0ARGENTINA: Primera C - Apertura
19:30OdloženoClaypole - Atlas -:-19:30Juventud Unida S. M. - Def. de Cambaceres 1:2
19:30Lugano - Argentino de Rosario 0:2
19:30Puerto Nuevo - Real Pilar 2:2
19:35Deportivo Muniz - Yupanqui 2:1
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:15Social Atletico Television - Deportivo Camioneros 2:6ARGENTINA: Copa Argentina
00:00Racing Club - San Martin Burzaco 3:019:00Newells Old Boys - Midland 2:0
21:15Independiente - Laferrere 3:0
ARGENTINA: Reserve League - 1. fáze
01:00Boca Juniors 2 - Sarmiento Junin 2 3:219:00Barracas Central 2 - River Plate 2 0:4
19:00San Lorenzo 2 - Ind. Rivadavia 2 1:0
19:00Velez Sarsfield 2 - Argentinos Jrs 2 1:1
ARGENTINA: Primera A ženy - Apertura
18:00Excursionistas Ž - Boca Juniors Ž 0:819:00Huracan Ž - Newells Old Boys Ž 0:1
AUSTRÁLIE: NPL NSW
09:30Manly Utd - Sydney Olympic 0:2AUSTRÁLIE: NPL South Australian
10:00South Adelaide - Adelaide Croatia Raiders 3:410:15NE Metrostars - Modbury 1:1
10:45Adelaide City - FK Beograd 0:1
10:45Adelaide Comets - Para 3:1
AUSTRÁLIE: NPL Victoria
09:30Melbourne Knights - Hume City 2:509:30St Albans - Manningham United Blues 2:1
10:00Green Gully - Dandenong 1:1
10:30Oakleigh - South Melbourne 0:0
AUSTRÁLIE: NPL Western Australia
12:00Perth SC - Stirling Macedonia 2:3AUSTRÁLIE A OCEÁNIE: Oceánský Pohár Národů - Kvalifikace
23:00Samoa - Cookovy ostrovy 1:0BELGIE: Super League ženy - Část poražených
20:00Charleroi Ž - Femina Woluwe Ž 2:1BĚLORUSKO: Vysshaya Liga ženy
13:00Vitebsk Ž - FC Gomel Ž 3:0BRAZÍLIE: Amapaense
00:00Ypiranga AP - Santos AP 0:100:00Trem - Oratorio 2:0
BRAZÍLIE: Amazonense - 2. fáze
20:45Atletico Rio Negro - Princesa do Solimoes 1:4BRAZÍLIE: Brasiliense - Play Off
00:30Brasiliense - Capital 1:3BRAZÍLIE: Catarinense - Play Off
00:30Barra FC - Criciuma 2:1BRAZÍLIE: Mineiro - Baráž o udržení
00:00Patrocinense - Ipatinga 0:3BRAZÍLIE: Copa Alagoas - Play Off
00:00Coruripe - SC Penedense 0:0BRAZÍLIE: Copa Verde
01:00Manaus - Paysandu 1:0BRAZÍLIE: Copa do Nordeste
23:00Itabaiana - Maranhao 3:423:00Treze - Botafogo PB 0:0
BRAZÍLIE: Capixaba U20
19:00Capixaba SC U20 - Vitoria ES U20 3:319:00Rio Branco ES U20 - Desportiva U20 3:2
BRAZÍLIE: Catarinense U20
19:00Criciuma U20 - Figueirense U20 3:1BRAZÍLIE: Goiano U20
19:30Aparecida EC U20 - Atletico GO U20 2:119:30Cerrado EC U20 - Aparecidense U20 1:2
19:30Goias U20 - Royal U20 1:1
19:30Guanabara City U20 - Vila Nova U20 2:2
19:30Itaberai U20 - Guapo M19 U20 1:1
19:30Jataiense U20 - Trindade U20 0:2
BRAZÍLIE: Paranaense U20 - 1. fáze
19:30Gremio Maringa U20 - Athletico-PR U20 0:6BRAZÍLIE: Brasileiro ženy
23:30Corinthians Ž - America Mineiro Ž 4:123:00Sao Paulo Ž - Ferroviaria Ž 1:1
ČAD: Premiere Division - LPFN
16:00As Dgssie - Elect Sport 0:0ČESKO: ČFL - Skupina B
14:00Hradec Králové B - Pardubice B 2:418:00Ústí n. L. - Slovan Liberec B 2:0
ČESKO: MSFL
16:00Zlínsko - Bohunice 0:117:00Hlučín - Blansko 1:4
ČESKO: Divize E
18:30Baťov - Nové Sady 3:3ČESKO: Plzeňský KP
18:00Petřín Plzeň B - Plzeň - Černice 6:2ČESKO: Zlínský KP
18:00Luhačovice - Nevšová 2:1DR KONGO: Ligue 1 - Skupina o udržení
14:30OdloženoTshinkunku - Simba -:-EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze
01:00Emelec - Delfin 2:0EVROPA: ME do 21 let - Kvalifikace
12:30Bělorusko U21 - Řecko U21 1:013:00Ázerbájdžán U21 - Anglie U21 1:5
15:00Černá Hora U21 - Arménie U21 0:0
17:00Albánie U21 - Finsko U21 0:0
18:00Německo U21 - Kosovo U21 0:0
18:00San Marino U21 - Irsko U21 0:7
18:00Slovinsko U21 - Bosna a Hercegovina U21 3:0
18:15Itálie U21 - Lotyšsko U21 2:0
19:00Wales U21 - Litva U21 2:1
19:30Lucembursko U21 - Srbsko U21 1:1
EVROPA: Elitní liga U20
17:45Polsko U20 - Anglie U20 1:5FRANCIE: National
19:30Epinal - Dijon 1:119:30GOAL FC - Villefranche 1:0
19:30Martigues - Avranches 2:0
19:30Nimes - Marignane GCB 1:1
19:30Orléans - Cholet 1:2
19:30Red Star - Nancy 1:1
19:30Rouen - Le Mans 0:1
19:30Sochaux - Chateauroux 0:2
FRANCIE: National 2 - Skupina B
19:00Les Herbiers - La Roche 1:219:30Bergerac - Romorantin 4:3
20:00Angouleme - Trelissac 1:1
FRANCIE: National 2 - Skupina C
19:00Stade Briochin - Saint-Malo 0:0FRANCIE: National 2 - Skupina D
19:00Bourg en Bresse - Macon 3:0FRANCIE: Division 1 ženy
21:00Fleury 91 Ž - Paris FC Ž 2:1CHILE: Primera División
23:00U. Calera - U. Catolica 0:0CHILE: Segunda Division
22:00Deportes Rengo - General Velasquez 0:1CHORVATSKO: Prva NL
15:30Sesvete - Orijent 2:2CHORVATSKO: Druga NL
15:30Dragovoljac - Marsonia 1:2INDIE: I-League
11:00Namdhari - Rajasthan United 2:014:30Inter Kashi - Lajong 2:1
INDIE: IWL ženy
11:00Sethu Ž - HOPS Ž 3:1IRSKO: Division 1
20:45Athlone - Longford 3:320:45Bray - Wexford 3:4
20:45Cobh Ramblers - UC Dublin 1:2
20:45Finn Harps - Kerry 0:0
20:45Treaty United - Cork City 0:0
ITÁLIE: Serie C - Skupina B
20:45Sestri Levante - Gubbio 3:1IZRAEL: Leumit Liga
14:00Bnei Yehuda - Hapoel Afula 4:214:00Hapoel Umm al-Fahm - MS Kafr Qasim 1:0
14:00H. Ironi Rishon - Hap. Ramat Gan 2:1
14:00Ramat Hasharon - Nof Hagalil 1:1
IZRAEL: Liga Alef Sever
10:30M. Kiryat Ata-Bialik - Hapoel Kafr Kanna 1:011:40H. Raanana - Maccabi Nujeidat Ahmad 4:0
12:30Tayibe - Kiryat Yam 1:2
12:45Tzeirei Kafr Kanna - Ironi Baka 1:3
13:15Hapoel Bnei Zalfa - H. Migdal HaEmek 4:1
13:30Hapoel Bueine - Hapoel Kaukab 1:1
IZRAEL: Liga Alef Jih
10:45H. Marmorek - SC Dimona 3:211:00H. Bikat Hayarden - Hapoel Kfar Shalem 0:3
11:35Agudat Sport Ashdod - M. Ironi Kiryat Malachi 0:1
11:45Maccabi Yavne - Ironi Modiin 0:2
12:15Holon Yermiyahu - M. Ironi Ashdod 0:0
12:30H. Herzliya - Shimshon Kafr Qasim 5:0
JIŽNÍ AMERIKA: Mistrovství Jižní Ameriky do 17 let ženy
00:30Ekvádor U17 Ž - Uruguay U17 Ž 4:000:30Paraguay U17 Ž - Chile U17 Ž 1:0
00:30Argentina U17 Ž - Venezuela U17 Ž 0:0
00:30Brazílie U17 Ž - Kolumbie U17 Ž 4:1
KAMERUN: Elite One - Skupina o udržení
14:00Aigle Royal - Les Astres 2:216:00Avion Academy - Union Douala 0:1
KAZACHSTÁN: Pohár - Postupové Play Off
09:00Taraz - Jas Qyran 1:0ppKOLUMBIE: Primera A - Apertura
00:10Patriotas - Junior 1:0KOLUMBIE: Copa Colombia
02:00Once Caldas - Bogota 4:1KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura
01:00Jaco - Quepos Cambute 1:203:00Cofutpa - ADR Jicaral 1:1
LIBANON: Premier League - Část poražených
13:15Tadamon - Al Ghazieh 2:1LIBANON: Pohár
13:30Shabab Baalbeck - Bourj FC 0:3LITVA: I Lyga
17:00Babrungas - Siauliai 2 3:217:00Nevezis Kedainiai - FK Panevezys 2 1:0
18:00Neptunas - Kauno Zalgiris 2 2:1
MACAO: Elite League
12:00Chao Pak Kei - Tak Chun Ka I 7:014:00Hang Sai - Cheng Fung 1:3
MALI: Premiere Division
17:15CO Bamako - AS Police 1:2MAROKO: Botola Pro
23:00Mouloudia Oujda - Wydad 0:2MAURITIUS: Super League
15:30Riviere Du Rempart - Grande Riviere 0:0MEXIKO: Liga de Expansión MX - Clausura
02:05Celaya - Atl. Morelia 1:2MEXIKO: Liga Premier Serie A
00:00Inter Playa Del Carmen - Cafetaleros 3:1NĚMECKO: Regionální liga Jihozápad
19:00Homburg - Stuttgart II 1:2NĚMECKO: Regionální liga Bavorsko
19:00Bayern II - Augsburg II 0:019:00Buchbach - Norimberk II 1:3
NĚMECKO: Oberliga Hamburk
19:15Wandsbeker Concordia - TSV Buchholz 08 6:219:30Harksheide - HEBC Hamburg 0:2
NĚMECKO: Oberliga Brémy
19:30Oberneuland - Komet Arsten 4:1NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko
19:00Cosmos Koblenz - Worms 4:119:30Morlautern - Auersmacher 3:2
20:00Waldalgesheim - Karbach 1:0
NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Sever
19:00ATSV - Hankofen-Hailing 0:119:00Kornburg - Feucht 6:1
NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Jih
19:00Erlbach - Dachau 3:0NĚMECKO: Oberliga Bádensko-Württembersko
19:00Grossaspach - Mutschelbach 5:1NĚMECKO: Bundesliga ženy
18:30Freiburg Ž - Hoffenheim Ž 2:4NIGÉRIE: NNL
15:00Kebbi - Adamawa Utd 1:115:00Madiba - Dakkada FC 2:1
15:00Sporting Supreme - City FC Abuja 4:0
15:00Stormers - Edel 2:0
NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura
01:00UNAN-Managua - Jalapa 0:1NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
02:00Diriangen U20 - Esteli U20 2:2NIZOZEMSKO: Eredivisie ženy
18:45Telstar Ž - Sittard Ž 0:8NORSKO: OBOS Superpohár - Play Off
19:30Skeid - Frigg 2:0NORSKO: Nasjonal U19 CL
13:15Tromso U19 - Stabaek U19 2:1PERU: Liga ženy
21:00AD Cantolao Ž - Killas Ž 1:2POLSKO: 2. liga
19:00Skra - Chojniczanka 0:020:00Pogon Siedlce - Elblag 1:0
POLSKO: III Liga - Skupina I
18:00Bron Radom - Pelikan 0:1POLSKO: III Liga - Skupina II
15:00Gedania Gdansk - Luzino 1:1POLSKO: Juniorská liga
11:00Arka U19 - Lech U19 3:1RAKOUSKO: Regionální liga - Východ
19:00Marchfeld - Wiener Viktoria 4:019:00Neusiedl - Donaufeld Vídeň 0:2
19:30Favoritner - Kremser 1:0
19:30TWL Elektra - SV Oberwart 0:0
19:30Wiener - Austria (Am) 3:0
RAKOUSKO: Regionální liga - Centrální
19:00Allerheiligen - SPG Wels 1:119:00Deutschlandsberger - Union Gurten 1:1
19:00Vocklamarkt - Weiz 0:1
19:00Voitsberg - Gleisdorf 1:1
19:00Vorwarts Steyr - Bad Gleichenberg 3:2
19:00Weindorf St. Anna - Ried (Am) 3:1
19:00Wolfsberg (Am) - Wallern/St Marienkirchen 2:2
RAKOUSKO: Korutany
18:30St. Jakob/Ros - ATSV Wolfsberger 2:518:30Treibach - A. Klagenfurt (Am) 2:0
RAKOUSKO: Dolní Rakousy
19:00St. Polten (Am) - Rohrbach 2:019:30Korneuburg - Haitzendorf 4:0
19:30Kottingbrunn - St. Peter in der Au 2:0
19:30Langenrohr - Ortmann 3:1
19:30Waidhofen/Thaya - Zwettl 0:1
20:00Warth - Schrems 0:0
RAKOUSKO: Horní Rakousy
18:00Leonfelden - SPG Wels II 6:019:00Edelweiss - ASK St.Valentin 3:2
19:30Ostermiething - Dietach 1:1
RAKOUSKO: Salcbursko
19:00SAK 1914 - Seekirchen 1:319:00Strasswalchen - Thalgau 0:0
19:00UFC Hallein - Adnet 5:1
RAKOUSKO: Štýrsko
19:00Furstenfeld - Kalsdorf 2:319:00Heiligenkreuz - Koflach 0:0
19:00Hohenhaus Schladming - Tillmitsch 1:1
19:00Ilzer SV - Weinland Gamlitz 0:3
19:00Lafnitz (Am) - UFC Fehring 3:1
19:00Stadtwerke Bruck/Mur - Lebring 1:0
19:00SV Union Gnas - SV Frauental 0:1
RAKOUSKO: Tyrolsko
19:30SV Worgl - Kitzbuhel 2:4RAKOUSKO: Vídeň
18:00Mannsworth - Sportunion Mauer 1:118:30SV Donau - Simmeringer 1:0
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 3
14:00Calarasi - Gloria Baneasa 2:014:00Inainte Modelu - LPS HD Clinceni 1:3
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4
14:00CS Din. Bucuresti - Moreni 1:014:00FC Pucioasa - Paulesti 3:2
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8
14:00Avantul Periam - Teuz Cermei 2:0RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9
14:00Avantul Reghin - Viitorul Cluj 2:014:00Targu Mures 1898 - Industria Galda 0:0
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 10
14:00Baia Mare - Sanatatea Cluj 2:0SEV. A STŘ. AMERIKA: Liga národů CONCACAF - Liga A - Play Off
00:00USA - Jamajka 3:1pp03:15Panama - Mexiko 0:3
SEVERNÍ IRSKO: NIFL Championship
20:45Portadown - Bangor FC 2:1SIERRA LEONE: Premier League
17:15OdloženoReal Republicans - Bhantal -:-17:30Freetown City - Real Republicans 1:2
SLOVINSKO: 2. SNL
15:00Tabor Sežana - Nafta 0:420:15ND Gorica - NK Krka 2:0
SLOVINSKO: 3. SNL - Východ
19:00Krsko - Dobrovce 6:0SRBSKO: Srpska Liga - Bělehrad
15:00Studentski Grad - Buducnost Dobanovci 1:0SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní
23:00Maroko U20 - Anglie U19 1:123:00Uruguay U20 - Rusko U21 0:1
01:30Guatemala - Ekvádor 0:2
02:30Belize - Portoriko 1:1
10:00Rusko U16 - Burkina Faso U17 1:0
10:30Středoafrická republika - Bhútán 6:0
11:00Madagaskar - Burundi 1:0
11:20Japonsko U23 - Mali U23 1:3
12:30Chorvatsko U18 - Saúdská Arábie U18 3:0
13:00Anglie U18 - Německo U18 0:0
14:00Botswana - Rwanda 0:0
14:00Bulharsko - Tanzánie 1:0
14:00Zimbabwe U20 - Keňa U20 1:3
14:30Indonésie U20 - Čína U20 1:1
14:30Kypr U21 - Švédsko U21 1:6
15:00Malajsie U23 - Indie U23 2:1
15:00Německo U20 - Francie U20 3:1
15:00Tunisko U17 - Maroko U17 0:1
15:30Finsko U18 - Švýcarsko U18 3:0
15:30Maďarsko U20 - Island U20 4:0
15:30Severní Makedonie - Moldavsko 1:1
16:00Belgie U18 - Wales U18 1:0
16:00Švédsko U18 - Rumunsko U18 1:0
16:00USA U23 - Guinea U23 3:0
16:15Srí Lanka - Papua-Nová Guinea 0:0
17:00Arménie - Kosovo 0:1
17:00Ázerbájdžán - Mongolsko 1:0
17:00Ghana - Nigérie 1:2
18:00Lichtenštejnsko - Faerské ostrovy 0:4
18:00Německo U16 - Itálie U16 3:0
18:00Norsko - Česko 1:2
18:30Česko U18 - Nizozemsko U18 3:4
18:30Francie U23 - Pobřeží slonoviny U23 3:2
18:30Portugalsko U18 - Gruzie U18 4:0
18:30Turecko U21 - Gruzie U21 2:1
19:00Ukrajina U21 - Maroko U23 1:0
19:30Malta U19 - Albánie U19 2:2
20:00Bermudy - Brunej 2:0
20:00Kambodža - Rovníková Guinea 0:2
20:30Rakousko U21 - Dánsko U21 1:1
20:30Senegal - Gabon 3:0
20:45Albánie - Chile 0:3
20:45Maďarsko - Turecko 1:0
20:45Nizozemsko - Skotsko 4:0
20:45Rumunsko - Severní Irsko 1:1
21:00Egypt - Nový Zéland 1:0
21:30Španělsko - Kolumbie 0:1
22:00Alžírsko - Bolívie 3:2
22:00Komory - Uganda 4:0
22:00Maroko U18 - Dánsko U18 0:2
23:00Burkina Faso - Libye 1:2
23:00Maroko - Angola 1:0
23:00Mauritánie - Mali 0:2
23:00Niger - Togo 1:2
23:00Súdán - Guinea-Bissau 1:0
SVĚT: Přátelské zápasy klubů
09:00Dynamo Brest (Blr) - Niva Dolbizno (Blr) 4:010:00Septemvri Sofia (Bul) - Strumska Slava (Bul) 1:0
11:00Cádiz (Esp) - Como (Ita) 1:1
11:00Hartberg (Aut) - Lafnitz (Aut) 4:0
11:00Sosnowiec (Pol) - Karviná (Cze) 0:1
11:00Žižkov (Cze) - Jihlava (Cze) 4:1
11:30Widzew Lodž (Pol) - Leczna (Pol) 4:2
12:00Häcken (Swe) - Naestved (Den) 5:1
12:00Katowice (Pol) - Podbeskidzie (Pol) 1:0
12:00Slavia Sofia (Bul) - Botev Vratsa (Bul) 1:3
12:30Vasas (Hun) - Siofok (Hun) 1:1
12:30Wisla (Pol) - S. Rzeszow (Pol) 1:2
13:00Botev Plovdiv (Bul) - Maritsa Plovdiv (Bul) 1:0
13:00Košice (Svk) - Nyiregyhaza (Hun) 0:0
13:00Smorgon (Blr) - Molodechno (Blr) 0:0
13:30Etar (Bul) - Litex Loveč (Bul) 1:1
14:00Altach (Aut) - Wil (Sui) 1:3
14:00Djurgarden (Swe) - Orebro (Swe) 5:0
14:00Lucern (Sui) - Sion (Sui) 2:1
14:30Grazer AK (Aut) - A. Klagenfurt (Aut) 2:2
15:00Kazaň (Rus) - Aktobe (Kaz) 1:1
16:30Kolín n. R. (Ger) - Breidablik (Ice) 2:2
16:30Levanger (Nor) - Ranheim (Nor) 3:0
16:30Pari NN (Rus) - Znamya Truda (Rus) 1:0
17:00CSKA Moskva (Rus) - Bunyodkor (Uzb) 2:1
17:00Mariehamn (Fin) - TPS Turku (Fin) 1:3
17:30Zrinjski (Bih) - Hajduk Split (Cro) 1:1
18:00ZrušenoBrodd (Nor) - Sola (Nor) -:-
18:00Brodd (Nor) - Vidar (Nor) 3:1
18:00Elfsborg (Swe) - Halmstad (Swe) 4:0
19:00Baltika (Rus) - Din. Minsk (Blr) 3:1
19:00Naxxar (Mlt) - Floriana (Mlt) 3:9
00:00Ind. Rivadavia (Arg) - River Plate (Arg) 4:0
SÝRIE: Pohár
13:00Al Taliya - Foutoua 0:213:00Al Wahda - Wathbah 3:1
13:00Hottin - Al-Ittihad Aleppo 3:1
13:00Tishreen - Al Shahba 5:0
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 11
20:00Mallorca B - Binissalem 4:0ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 15
20:00Lagunak - Beti Kozkor 0:1THAJSKO: Thai League 2
13:00Chainat - Samut Prakan City 0:0UKRAJINA: Persha Liga - Skupina o postup
12:00Prykarpattya - Inhulets 0:1UKRAJINA: Persha Liga - Skupina o udržení
11:00Hirnyk-Sport - Nyva Ternopil 0:1UKRAJINA: Druha Liga
13:00Zvyagel - Kremin 2 2:0URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
20:30Uruguay Montevideo - Sud America 1:0USA: Pohár US Open
00:00Steel City - Michigan Stars 0:100:30Carolina Core - Northern Virginia 3:2
00:30Crown Legacy - SC United Heat 0:1
00:30Chattanooga Red Wolves - Brockton United 4:2pp
00:30Motown - New York City II 0:3
00:30Vereinigung - Charlotte Independ. 0:2
00:30Western Mass Pioneers - Union Omaha 0:4
01:30Lubbock Matadors - Arizona Monsoon 2:1pp
02:30Colorado Rapids 2 - Azteca 3:0
03:30Ventura County - Irvine Zeta 2 2:1
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:00Universidad Central - Portuguesa 1:0VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
21:00Yaracuyanos - Urena 2:100:00Fundacion AIFI - Miranda 0:0
WALES: Cymru Jih
20:30Ammanford - Llanelli 1:320:30Taffs Well - Caerau Ely 1:2
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.