Fotbal » 23.03.2024 » Všechny zápasy
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport!
ALŽÍRSKO: 1. liga
15:30Khenchela - Oran 0:015:30US Souf - El Bayadh 4:5
ALŽÍRSKO: 2. liga
15:30Arba - WA Mostaganem 1:315:30ASM Oran - GC Mascara 2:0
15:30Batna - Bordj Menail 3:2
15:30El Khemis - Hussein Dey 1:1
15:30Ghozlane - Telaghema 2:1
15:30Chelghoum - MO Constantine 1:2
15:30JSM Tiaret - Medea 3:0
15:30Khemis El Khechna - Harrach 1:0
15:30Khroub - MSP Batna 3:0
15:30Mlila - Ouargla 1:0
15:30Mostaganem - Kolea 2:0
15:30Olympique Akbou - Eulma 4:1
15:30RC Kouba - Oued Sly 1:1
15:30SC Mecheria - Guir Abadla 6:1
15:30Widad Adabi de Boufarik - Temouchent 2:1
ANGLIE: League One
16:00Burton - Port Vale 0:116:00Carlisle - Stevenage 2:2
16:00Northampton - Derby 1:0
ANGLIE: League Two
13:30Mansfield - Colchester 1:114:00Harrogate - Bradford City 3:0
16:00Barrow - Newport 1:0
16:00Crewe - Wimbledon 1:1
16:00Doncaster - Forest Green 2:0
16:00Grimsby - Wrexham 1:3
16:00Morecambe - Gillingham 2:3
16:00Notts County - Salford 1:2
16:00Sutton - Accrington 3:1
16:00Tranmere - Crawley 1:3
18:15Stockport County - Milton Keynes 5:0
ANGLIE: National League
16:00AFC Fylde - Oxford City 2:116:00Aldershot - Solihull Moors 1:1
16:00Altrincham - Gateshead 2:3
16:00Barnet - Dorking 6:0
16:00Bromley - York 0:2
16:00Dagenham & Red. - Oldham 0:0
16:00Eastleigh - Hartlepool 1:1
16:00Chesterfield - Boreham Wood 3:0
16:00Rochdale - Maidenhead 1:0
16:00Southend - Woking 0:0
16:00Wealdstone - Kidderminster 1:1
ANGLIE: National League North
13:30King’s Lynn - Tamworth 1:116:00Bishop's Stortford - Scarborough 0:2
16:00Brackley Town - Alfreton 1:0
16:00Curzon Ashton - Banbury 4:1
16:00Hereford - Farsley 4:1
16:00Chester - South Shields 0:1
16:00Chorley - Boston Utd 0:3
16:00Peterborough Sports - Blyth 2:2
16:00Rushall - Darlington 3:2
16:00Southport - Buxton 2:2
16:00Spennymoor - Gloucester 3:0
16:00Warrington - Scunthorpe 0:2
ANGLIE: National League South
16:00Aveley - St. Albans 2:116:00Braintree - Yeovil 0:1
16:00Dartford - Hemel Hempstead 1:1
16:00Dover - Farnborough 1:3
16:00Chippenham - Welling 4:1
16:00Maidstone - Weston-super-Mare 1:0
16:00Slough - Eastbourne Boro 1:1
16:00Taunton - Chelmsford 2:3
16:00Tonbridge - Truro 2:1
16:00Torquay - Hampton & Richmond 1:0
16:00Weymouth - Havant & W 4:1
ANGLIE: NPL Premier Division
16:00Bamber Bridge - Stafford 0:216:00Bradford PA - Worksop 1:2
16:00FC United - Basford 2:0
16:00Gainsborough - Workington 4:2
16:00Guiseley - Ilkeston 1:2
16:00Hyde - Warrington Rylands 0:0
16:00Lancaster - Marine 0:2
16:00Macclesfield - Morpeth 3:0
16:00Matlock - Whitby 1:5
16:00Radcliffe - Ashton Utd 2:5
ANGLIE: Southern League Central Division
16:00Barwell - Royston 2:116:00Bromsgrove - Needham Market 3:0
16:00Halesowen - Coalville 2:1
16:00Hitchin - Telford 1:1
16:00Kettering - Alvechurch 2:0
16:00Redditch - Leamington 0:3
16:00Stamford - Leiston 3:0
16:00St. Ives - Berkhamsted 1:0
16:00Stourbridge - Sudbury 1:1
16:00Stratford - Long Eaton 3:2
ANGLIE: Southern League South Division
16:00AFC Totton - Beaconsfield Town 3:016:00Basingstoke - Chesham 1:1
16:00Bracknell - Plymouth Parkway 2:0
16:00Didcot - Gosport 0:4
16:00Dorchester - Salisbury 1:0
16:00Harrow - Hungerford 1:6
16:00Hayes & Yeading - Swindon S 2:2
16:00Hendon - Winchester 2:1
16:00Merthyr Town - Walton & Hersham 1:1
16:00Poole - Sholing 0:3
16:00Tiverton - Hanwell Town 2:0
ANGLIE: Isthmian League Premier Division
16:00Billericay - Wingate & Finchley 1:216:00Bognor Regis - Dulwich Hamlet 0:2
16:00Canvey Island - Hashtag 2:2
16:00Horsham FC - Hastings 2:1
16:00Chatham - Haringey 2:1
16:00Cheshunt - Carshalton 1:0
16:00Lewes - Concord 2:1
16:00Margate - Enfield Town 1:1
16:00Potters Bar - Kingstonian 6:1
16:00Whitehawk - Hornchurch 0:4
ANGLIE: Premier League U18
12:00Sunderland U18 - Stoke U18 2:4ANGLIE: Super League ženy
13:30Manchester City Ž - Manchester Utd Ž 3:1ANGLIE: National League South ženy
16:00Ipswich Ž - Chatham Ž 5:0ANTIGUA A BARBUDA: ABFA Premier League
21:00Garden Stars - Old Road 1:023:00Parham - Pigotts Bullets 3:3
ARGENTINA: Primera Nacional
19:30CA Estudiantes - Arsenal Sarandi 1:019:30Defensores Unidos - Deportivo Moron 2:0
19:30San Miguel - Agropecuario 1:1
19:35Aldosivi - Alvarado 0:0
20:00Deportivo Madryn - Temperley 0:1
20:00San Telmo - Almagro 4:1
21:00Deportivo Maipu - Tristan Suarez 1:0
21:40Quilmes - Guillermo Brown 1:0
ARGENTINA: Torneo Federal
01:30Sarmiento de La Banda - Boca Unidos 1:002:05Juventud Antoniana - Crucero del Norte 0:0
19:00Germinal - Circulo Deportivo 3:0
20:00Ciudad Bolivar - Gutierrez Mendoza 2:1
20:00Deportivo Camioneros - San Martin Mendoza 0:1
20:00Ferro Gen. Pico - Biblioteca Atenas 0:0
20:00Independiente Chivilcoy - Def. Pronunciamiento 3:1
20:00OdloženoSansinena - Olimpo -:-
20:30Gimnasia E.R. - El Linqueno 0:1
20:30Sol de Mayo - Deportivo Rincon 1:0
21:00Huracan Las Heras - Sportivo Estudiantes 2:1
21:00San Martin Formosa - Union Sunchales 3:0
21:00Villa Mitre - Santamarina 2:0
00:00Sarmiento Resistencia - Sol de America 1:0
00:30Douglas Haig - 9 de Julio Rafaela 1:1
ARGENTINA: Primera B - Apertura
17:30Los Andes - Sportivo Italiano 0:019:00Deportivo Merlo - Dock Sud 3:0
19:30Canuelas - Villa San Carlos 2:1
19:30Excursionistas - UAI Urquiza 1:1
19:30Sacachispas - Colegiales 1:4
21:00OdloženoArgentino de Quilmes - Comunicaciones -:-
ARGENTINA: Primera C - Apertura
19:30Central Ballester - Deportivo Espanol 0:019:30El Porvenir - Club Lujan 0:2
19:30General Lamadrid - Berazategui 2:3
19:30Ituzaingo - Sportivo Barracas 2:2
19:30Leandro N. Alem - CSR Espanol 1:0
23:00Mercedes - Justo Jose de Urquiza 1:1
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
17:00Everton La Plata - Barrancas 1:119:30Provincial - Estrella de Berisso 0:1
ARGENTINA: Copa Argentina
00:30Boca Juniors - Central Norte 3:0ARGENTINA: Primera A ženy - Apertura
19:00Rosario Central Ž - Belgrano Ž 0:219:30Gimnasia L.P. Ž - San Lorenzo Ž 1:1
19:30San Luis Ž - Social Atletico Television Ž 1:1
ASIE: Mistrovství Západní Asie do 23 let
21:00Austrálie U23 - Egypt U23 2:1pen21:00Jižní Korea U23 - Saúdská Arábie U23 1:0
ASIE: Mistrovství Západní Asie do 23 let - 5.-8. místo
18:00Irák U23 - Spojené arabské emiráty U23 2:1pen18:00Thajsko U23 - Jordánsko U23 1:3
AUSTRÁLIE: NPL Northern NSW
04:30Edgeworth E. - Charlestown Azzurri 0:204:30Lambton J. - Newcastle Olympic 1:0
06:00New Lambton - Lake Macquarie 1:2
06:30Cooks Hill United - Valentine 1:1
07:00Maitland - Adamstown Rosebud 1:1
08:00Weston Workers - Broadmeadow 2:3
AUSTRÁLIE: NPL NSW
07:30NWS Spirit - Central Coast U21 2:109:00Hills Brumbies - Rockdale Ilinden 0:3
09:00Marconi - Sydney U21 3:0
09:00St George Saints - APIA Leichhardt 2:2
09:15St. George City - Blacktown City 0:2
AUSTRÁLIE: NPL Queensland
08:15Brisbane City - Redlands 1:009:15Rochedale - Peninsula 0:2
AUSTRÁLIE: NPL South Australian
05:00Croydon - Adelaide U21 2:409:30Adelaide Olympic - Campbelltown City 0:2
AUSTRÁLIE: NPL Tasmania
04:00South Hobart - Clarence Zebras 3:104:15Launceston United - Devonport 4:6
06:30Kingborough Lions - Riverside Olympic 8:1
06:45Launceston - Glenorchy Knights 0:4
AUSTRÁLIE: NPL Victoria
05:00Moreland City - Dandenong City 1:208:00Port Melbourne Sharks - Altona Magic 1:1
09:00Avondale FC - Heidelberg 0:0
AUSTRÁLIE: NPL Western Australia
08:00Bayswater City - Olympic Kingsway 5:108:00Fremantle City - Armadale 4:1
08:00Inglewood - Western Knights 0:1
08:00Perth Glory U21 - Floreat Athena 1:1
08:00Perth RedStar - Balcatta 2:1
AUSTRÁLIE: A-League ženy
06:00Melbourne City Ž - Central Coast Mariners Ž 3:006:00Newcastle Ž - Melbourne Victory Ž 3:2
08:00WS Wanderers Ž - Western United Ž 3:1
AUSTRÁLIE A OCEÁNIE: Oceánský Pohár Národů - Kvalifikace
23:00Samoa - Cookovy ostrovy 1:0BAHRAJN: Bahrain Cup - Play Off
19:45Al-Shabbab - Manama Club 0:1BELGIE: National Division 1
20:00Heist - Dessel 1:320:00Charleroi B - Cappellen 5:0
20:00Lokeren-Temse - OC Charleroi 2:1
20:00Virton - Saint Eloois 1:1
BELGIE: Second Amateur Division Group ACFF
19:30Jette - Stockay-Warfusee 1:019:30La Calamine - Stade Vervietois 1:4
20:00La Louviere - Acren 2:0
20:00Renaissance Mons - Union Rochefortoise 1:0
20:00Tubize - Binche 2:1
20:00Verlaine - Meux 1:2
BELGIE: Second Amateur Division Group VFV A
19:30Oostkamp - Waregem 2 1:520:00Gullegem - Olsa Brakel 2:3
20:00KRC Gent - Dikkelvenne 3:2
20:00Mandel United - Cercle Bruggy 2 0:4
20:00Ninove - KRC Harelbeke 2:1
20:00Torhout - Zelzate 0:6
BELGIE: Second Amateur Division Group VFV B
19:30Wezel Sport - KRC Mechelen 2:520:00Bocholter - Lyra-Lierse Berlaar 2:4
20:00FC Lebbeke - Belisia Bilzen 2:2
20:00Hasselt - Tongeren 1:0
20:00Houtvenne - KV Mechelen 2 1:0
20:00K. Berchem Sport - City Pirates 4:0
20:00Lille - Hades 2:1
20:00Overijse - Boom 1:2
BELGIE: Pro League U21
11:45Westerlo U21 - St. Truiden U21 1:1BELGIE: Super League ženy - Část poražených
16:00Waregem Ž - Mechelen Ž 1:1BELGIE: Super League ženy - Část vítězů
13:30RSC Anderlecht Ž - Club Brugge Ž 5:019:00Leuven Ž - Genk Ž 8:0
19:15St. Lutych Ž - Gent Ž 3:0
BELGIE: 1. národní liga ženy
14:15Westerlo Ž - Moldavo Ž 3:115:00Alken Ž - Gent II Ž 4:3
15:00Tienen Ž - Leuven II Ž 2:1
17:00Chastre Ž - Genk II Ž 0:4
17:30Mons Ž - Club Bruggy II Ž 2:0
18:30Waregem II Ž - RSC Anderlecht II Ž 0:2
20:00RFC Liege Ž - Aalst Ž 1:1
BĚLORUSKO: Vysshaya Liga ženy
11:00Bělorusko U19 Ž - Zorka-BDU Ž 0:312:30Minsk FK Ž - Bobruichanka Ž 5:1
14:00Din. Minsk Ž - Smorgon Ž 12:0
16:00Dnepr Mogilev Ž - Dyussh-Polesgu Ž 22:0
BENIN: Ligue 1 - Skupina o titul
16:00ASPAC - Dadje 0:116:00AS Sobemap - Cavaliers 1:1
16:00Dynamo Abomey - AS Cotonou 3:1
16:00Takunnin - Dragons 0:0
BENIN: Ligue 1 - Skupina o udržení
16:00Abeilles - Pantheres 2:016:00Ainonvi - ASVO 0:2
16:00Police - Ouidah 1:0
16:00Tonnerre - Dynamique Djougou 2:0
BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH
15:30BFK Simm Bau - Gradina Srebrenik 1:115:30Bratstvo Gracanica - Stupcanica 1:0
15:30Kakanj - Jedinstvo Bihac 0:1
15:30Tomislav - Hadzici 1:1
BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - RS
15:00Famos Vojkovici - BSK Banja Luka 1:015:00Ljubic Prnjavor - Kozara 1:0
15:00Nevesinje - Modrica 1:1
15:00Prijedor - Mrkonjic Grad 1:1
15:00Romanija Pale - Slavija 0:0
15:00Zeljeznicar Banja Luka - Drina Zvornik 4:2
17:00Sutjeska Foca - Leotar 1:0
18:00Radnik Bijeljina - Kozarska Dubica 1:0
BRAZÍLIE: Acreano - 1. fáze
21:00Senador Guiomard - Rio Branco 1:123:00Placido de Castro - Galvez 1:2
BRAZÍLIE: Amapaense
00:00Trem - Oratorio 2:0BRAZÍLIE: Brasiliense - Play Off
19:30Ceilandia - Gama 4:3BRAZÍLIE: Capixaba - Play Off
21:00Vitoria ES - Rio Branco-VN 0:1BRAZÍLIE: Catarinense - Play Off
00:30Avai - Brusque 2:2BRAZÍLIE: Cearense 2
20:00Cariri FC - Pacatuba 5:020:00Tirol - Guarani de Juazeiro 1:0
BRAZÍLIE: Maranhense
19:30Moto Club - Sampaio Correa 0:0BRAZÍLIE: Matogrossense - Play Off
23:00Uniao Rondonopolis - Mixto 2:1BRAZÍLIE: Mineiro - 5.-8. místo
22:30Pouso Alegre - Athletic Club 1:3BRAZÍLIE: Paulista A2 - Play Off
19:00Noroeste - Sao Bento 1:123:15Velo Clube - Sao Jose EC 2:1
BRAZÍLIE: Paulista A3
19:00Desportivo - Bandeirante 1:019:00EC Sao Bernardo - Bragantino II 0:1
19:00Gremio Prudente - Uniao Sao Joao 2:1
19:00Lemense - Catanduva 2:2
19:00Marilia - Votuporanguense 0:0
19:00Matonense - Rio Preto 0:3
19:00Sao Caetano - Sertaozinho 0:2
19:00Uniao Suzano - Itapirense 0:0
BRAZÍLIE: Paulista A4
19:00America SP - Taquaritinga 0:119:00CA Joseense - Rio Branco SP 1:1
19:00Jabaquara - Nacional SP 3:2
19:00SKA Brasil - Uniao Barbarense 1:0
23:00Independente SP - Francana 0:2
BRAZÍLIE: Rondoniense
00:30Ji-Parana - Porto Velho 0:2BRAZÍLIE: Roraimense - 1. fáze
21:30Real Sao Luiz - River-RR 1:223:30Monte Roraima - Progresso 5:1
BRAZÍLIE: Sergipano - Baráž - Play off
19:15America SE - Atletico Gloriense 2:120:00Carmopolis - Olimpico EC 0:1
BRAZÍLIE: Sergipano - Play Off
22:00Lagarto - Falcon 2:1penBRAZÍLIE: Sul-Matogrossense - Play Off
20:00Coxim - Corumbaense 1:222:00Aquidauanense - Portuguesa MS 0:1
BRAZÍLIE: Tocantinense - Play Off
20:00Uniao Carmolandense - Araguaina 1:1BRAZÍLIE: Copa Alagoas - Play Off
23:00CSA - Murici AL 3:3BRAZÍLIE: Copa Verde
22:00Amazonas - Remo 2:2BRAZÍLIE: Copa do Nordeste
22:00AE Altos - America-RN 1:100:30ABC - Sport Recife 0:2
00:30Fortaleza - Vitoria 0:1
BRAZÍLIE: Baiano U20
13:00Bahia de Feira U20 - Ypiranga U20 2:213:00Camacariense U20 - Vitoria U20 1:1
19:00Barcelona U20 - Grapiuna U20 0:0
19:00Jacobina U20 - Estrela De Marco U20 0:1
19:00Jequie U20 - Vitoria da Conquista U20 0:2
19:00Juazeirense U20 - Catuense U20 3:4
BRAZÍLIE: Capixaba U20
19:00Estrela do Norte U20 - Vilavelhense U20 0:319:00OdloženoForte U20 - Rio Branco-VN U20 -:-
19:00G.E.L. U20 - Porto Vitoria U20 1:5
19:00Sport-ES U20 - Serra U20 3:1
23:30Jaguare U20 - Nova Venecia U20 2:3
BRAZÍLIE: Catarinense U20
15:00Avai U20 - Joinville U20 5:119:00Inter de Lages U20 - Chapecoense-SC U20 0:3
19:00Marcilio Dias U20 - Brusque U20 1:1
BRAZÍLIE: Paranaense U20 - 1. fáze
19:30AA Iguacu U20 - Azuriz U20 0:019:30Andraus Brasil U20 - Operario U20 0:2
19:30Araucaria U20 - Cascavel U20 1:1
19:30Batel U20 - Patriotas U20 0:3
19:30Cambe U20 - Prudentopolis U20 2:0
19:30Parana S.T.C. U20 - Cianorte U20 3:4
19:30Rio Branco PR U20 - Apucarana SC U20 1:0
19:30Rolandia EC U20 - Coritiba U20 1:1
19:30Sao Joseense U20 - Hope Internacional U20 1:1
BRAZÍLIE: Brasileiro ženy
23:00Sao Paulo Ž - Ferroviaria Ž 1:119:00Real Brasilia Ž - Avai Kindermann Ž 1:0
20:30Cruzeiro Ž - Internacional Ž 3:1
BULHARSKO: 3. liga - Jihovýchod
14:00Atletik Kuklen - Levski Karlovo 2:214:00Beroe II - Sliven 0:0
14:00Botev II - Karnobat 8:0
14:00Nesebar - Lok. Plovdiv II 2:1
14:00Rodopa Smolyan - Rozova Dolina 2:0
14:00Sokol Markovo - Zagorets 0:2
14:00Sozopol - Sekirovo Rakovski 3:1
14:00Yambol 1915 - Gigant Saedinenie 4:1
BULHARSKO: 3. liga - Jihozápad
14:00Balkan Botevgrad - Razlog 1:114:00CSKA 1948 Sofia III - Hebar 2 2:0
14:00OdloženoKostinbrod - Slavia Sofia 2 -:-
14:00Levski II - Oborishte 4:2
14:00Minyor Pernik - Botev Ihtiman 1:1
14:00Septemvri Simitli - Bansko 0:0
14:00Septemvri Sofia 2 - Rilski Sportist 2:0
14:00Slivnishki Geroy - Chavdar Etropole 3:0
14:00Vihren - Kyustendil 2:2
15:30Vitosha Bistritsa - CSKA Sofia II 1:1
BULHARSKO: 3. liga - Severovýchod
14:00Benkovski - Černo More II 0:114:00Dorostol - Chernolomets 0:1
BULHARSKO: 3. liga - Severozápad
13:30Drenovets - Etar II 2:113:30Juventus Malchika - Botev Vratsa II 4:0
13:30Mezdra - Akademik Svishtov 0:0
13:30Partizan Cerven Brjag - Dunav Lom 3:0
13:30Sevlievo - Boruna 4:0
13:30Vihar Slavyanovo - OFK Levski 2:2
13:30Yantra Polski Trambesh - Lok. Gorna 1:4
ČAD: Premiere Division - LPFN
15:45Aiglons - Agri - Tchad 7:115:45AS Farcha - Foullah Edifice 1:1
15:45Stars J. Talents - Renaissance 0:1
ČESKO: ČFL - Skupina A
10:15Motorlet Praha - České Budějovice B 1:110:15Vltavín - Hostouň 1:0
14:30FK Robstav - Domažlice 0:0
15:00Králův Dvůr - Admira Praha 3:1
18:00Karlovy Vary - Písek 0:2
ČESKO: ČFL - Skupina B
10:15Jablonec B - Baník Most-Souš 1:310:15Mladá Boleslav B - Živanice 3:0
15:00Česká Lípa - Velvary 1:1
ČESKO: MSFL
10:15Slovácko B - Baník Ostrava B 1:115:00Hodonín - FK Frýdek-Místek 1:1
15:00Start Brno - Hranice 0:3
16:00Rosice - Uherský Brod 4:0
ČESKO: Divize A
10:15Český Krumlov - Klatovy 4:010:15Petřín Plzeň - Aritma Praha 1:1
10:15Sokolov - Mariánské Lázně 2:1
15:00Hořovice - Komárov 1:0
15:00Příbram B - Soběslav 3:2
15:00Tachov - Katovice 1:1
00:00OdloženoDomažlice B - Doubravka -:-
ČESKO: Divize B
10:15Hřebeč - Neratovice 1:310:15Chomutov - Český Brod 2:0
10:15Kladno - Meteor Praha 4:1
10:15Štětí - Nespeky 0:0
15:00Ostrov - Újezd Praha 2:2
15:00Slaný - Březová 0:1
16:00Hvězda Cheb - Brandýs n. L. 1:1
ČESKO: Divize C
10:15Benešov - Letohrad 3:010:15Chrudim B - Spoje Praha 0:0
10:30Velké Hamry - Slavia HK 3:2
15:00Vysoké Mýto - Dobrovice 2:0
ČESKO: Divize D
15:00Nové Město na Moravě - Polná 1:415:00Velká Bíteš - Břeclav 2:1
ČESKO: Divize E
15:00Bzenec - Strání 4:015:00Nový Jičín - Šternberk 0:0
15:00Rýmařov - Holešov 1:3
15:00Skaštice - Slavičín 1:2
15:00Vsetín - Všechovice 4:3
ČESKO: Divize F
15:00Hlubina - Polanka nad Odrou 1:115:00Jeseník - Vítkovice 0:2
15:00Řepiště - Šumperk 1:0
ČESKO: Jihočeský KP
11:15Rudolfov - Junior Strakonice 1:115:00Dražice - Trhové Sviny 1:1
15:00Milevsko - Semice 1:0
15:00Protivín - Týn nad Vltavou 2:0
ČESKO: Jihomoravský KP
10:15Kuřim - Svratka Brno 2:015:00Bosonohy - Kunštát 0:0
15:00Bystrc - Pohořelice 0:1
15:00Krumvíř - Ráječko 0:2
15:00Lednice - Mutěnice 1:1
15:00Ratíškovice - Moravská Slavia 4:1
15:00Rousínov - Boskovice - Letovice 1:2
ČESKO: Karlovarský KP
10:15Loko K. Vary - Mariánské Lázně B 2:210:30Trstěnice - Vintířov 6:2
15:00Hroznětín - Citice 1:2
15:00Chodov - Dvory 0:5
ČESKO: Královéhradecký KP
10:15Dobruška - Česká Skalice 1:210:15Náchod - Týniště n. O. 0:0
12:00Jičín - Libčany 1:2
14:00Chlumec n. Cidlinou B - Lázně Bělohrad 0:0
ČESKO: Liberecký KP
10:30Skalice u Č. Lípy - Velké Hamry B 0:015:00Chrastava - Stráž p. Ralskem 3:0
15:00Nový Bor - Lomnice n. Popelkou 1:7
15:00Rapid Liberec - Hrádek n. Nisou 2:1
15:00Sedmihorky - Višňová 2:0
15:00Železný Brod - Košťálov-Libštát 2:1
17:00Pěnčín - Frýdlant 3:1
ČESKO: Moravskoslezský KP
10:15Český Těšín - Brušperk 1:115:00Háj ve Slezsku - Jakubčovice 3:1
15:00Krásné Pole - Heřmanice 2:1
15:30Vřesina - Petřvald na Moravě 0:4
ČESKO: Olomoucký KP
15:00Bělotín - Dolany 1:015:00Čechovice - Brodek u Přerova 2:0
15:00Rapotín - Postřelmov 1:3
15:00Želatovice - Mohelnice 1:1
ČESKO: Pardubický KP
14:00Česká Třebová - Lázně Bohdaneč 1:215:00Holice - Horní Ředice 3:0
15:00Choceň - Prosetín 5:0
15:00Libišany - Heřmanův Městec 1:4
15:00Litomyšl - Třemošnice 4:1
15:00Přelouč - Vysoké Mýto B 0:2
ČESKO: Plzeňský KP
10:15Horní Bříza - Zruč 3:115:00Chotíkov - Kaznějov 1:0
15:00Nýrsko - Nepomuk 1:0
15:00Rapid Plzeň - Stříbro 7:1
15:00Vejprnice - Košutka Plzeň 2:1
ČESKO: Pražský přebor
10:15Kolovraty - Podolí Praha 3:310:30ČAFC Praha - Tempo Praha 1:3
10:30Dukla JM - Dolní Chabry 1:2
10:30Královice - Motorlet B 5:1
10:30Třeboradice - Braník 1:0
10:30Zličín - Vyšehrad 2:3
15:00Přední Kopanina - Uhříněves 5:0
15:00Střešovice - Žižkov B 0:4
ČESKO: Středočeský KP
10:15Kutná Hora - Velim 1:010:15Libiš - Poříčí n. S. 3:1
10:30Milín - Mnichovohradišťský SK 2:0
15:00Dobříš - Sokoleč 3:3
15:00Povltavská FA B - Doksy 0:1
15:00Tochovice - Poříčany 1:3
15:00Tuchlovice - Průhonice 3:1
ČESKO: Ústecký KP
10:15Neštěmice - Modlany 6:110:30Černovice - Oldřichov 1:4
10:30Krupka - Baník Most - Souš B 2:1
10:30Litoměřicko - Srbice 5:3
14:00Brná - Jílové 2:1
15:00Vilémov - Ledvice 3:2pen
16:30Ústí n. L. B - Proboštov 1:0
ČESKO: Vysočina KP
10:15Bystřice n. Pern. - Rapotice 2:115:00Kamenice nad Lipou - Sapeli Polná 0:2
15:00Okříšky - Třebíč 1:1
15:00Žirovnice - Ledeč n. Sáz. 1:0
ČESKO: Zlínský KP
15:00Hluk - Hrachovec 3:215:00Morkovice - Osvětimany 4:1
15:00Slušovice - Brumov 1:2
ČESKO: I.Celostátní dorostenecká liga
10:00Viktoria Plzeň U19 - Frýdek-Místek U19 1:112:00Pardubice U19 - Slovan Liberec U19 2:3
16:45Zlín U19 - Mladá Boleslav U19 4:1
ČESKO: 1. liga ženy
14:00Slovan Liberec Ž - Slovácko Ž 1:115:00Sparta Praha Ž - Viktoria Plzeň Ž 8:0
17:00Pardubice Ž - Baník Ostrava Ž 0:0
ČESKO: 2. liga ženy
10:30FC Praha Ž - Dukla Praha Ž 3:313:00Olomouc Ž - Líšeň Ž 2:1
13:15Prague Raptors Ž - Hradec Králové Ž 2:1
15:00Teplice Ž - Sparta Praha B Ž 0:1
ČÍNA: Jia League
08:30Jiangxi Lushan - Shijiazhuang Gongfu 1:208:30Qingdao Red Lions - Chongqing Tonglianglong 1:0
12:30Nanjing City - Yanbian Longding 0:1
12:30Yunnan Yukun - Heilongjiang Ice City 3:0
ČÍNA: Yi League
08:00Langfang Glory City - Dalian Kuncheng 0:108:00Taian Tiankuang - Shandong Taishan B 1:1
08:30Hubei Istar - Shaanxi Union 0:2
08:30Nantong Haimen - Rizhao Yuqi 2:1
09:00Guangdong GZ-Power - Hunan Billows 1:0
ČÍNA: Superliga ženy
08:00Hainan Qiongzhong Ž - Wuhan Jiangda Ž 0:008:00Shanghai RCB Ž - Shaanxi Changan Ž 4:2
08:00Yongchuan Chashan Ž - Jiangsu Suning Ž 0:2
DÁNSKO: 2. divize
13:45FA 2000 - Thisted 1:114:00Brabrand - F. Amager 1:1
14:00FC Roskilde - Nykobing 3:0
14:00Middelfart - Hellerup 4:0
14:00Skive - AB Kodaň 1:1
DÁNSKO: 3. divize
13:00Ishoj - Vejgaard 0:213:00Lyseng - Avarta 0:2
13:00Vanløse - Holstebro 1:1
13:30VSK Aarhus - Holbaek 0:1
14:00BK Frem - SfB-Oure 5:2
14:00Næsby - Young Boys 2:0
DÁNSKO: Elitedivisionen ženy - Baráž o udržení
14:00Odense Q Ž - Aalborg Ž 2:014:00Thisted Ž - B93 Ž 0:2
14:30Osterbro Ž - Naestved Ž 3:3
DÁNSKO: Elitedivisionen ženy - Skupina o titul
13:00Aarhus Ž - KoldingQ Ž 3:015:30Nordsjaelland Ž - Koge Ž 1:0
EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze
19:00OdloženoMushuc Runa - U. Catolica -:-21:30Imbabura - Cumbaya 0:0
EKVÁDOR: Serie B
01:00Leones del Norte - Nueve de Octubre 2:1EVROPA: ME do 19 let - Kvalifikace - 2. fáze
12:00Skotsko U19 - Gruzie U19 2:312:30Německo U19 - Rumunsko U19 2:3
13:00Belgie U19 - Litva U19 2:0
14:00Švýcarsko U19 - Severní Makedonie U19 2:0
14:00Ukrajina U19 - Lotyšsko U19 3:0
15:00Norsko U19 - Bosna a Hercegovina U19 2:2
15:30Turecko U19 - Chorvatsko U19 2:1
16:00Dánsko U19 - Řecko U19 2:1
16:00Nizozemsko U19 - Francie U19 0:1
16:00Rakousko U19 - Slovinsko U19 2:0
16:00Španělsko U19 - Kosovo U19 2:1
16:30Česko U19 - Itálie U19 1:2
19:00Izrael U19 - Černá Hora U19 0:1
21:00Portugalsko U19 - Srbsko U19 4:1
EVROPA: ME do 17 let - Kvalifikace - 2. fáze
11:00Bulharsko U17 - Rumunsko U17 0:011:00Wales U17 - Švédsko U17 1:2
12:00Belgie U17 - Itálie U17 3:5
12:00Německo U17 - Irsko U17 2:0
12:00Rakousko U17 - Norsko U17 2:2
12:00Srbsko U17 - Dánsko U17 0:1
14:00Česko U17 - Bosna a Hercegovina U17 2:0
14:00Polsko U17 - Bělorusko U17 0:1
14:00Turecko U17 - Gruzie U17 1:3
15:30Španělsko U17 - Slovinsko U17 5:0
16:00Anglie U17 - Maďarsko U17 5:0
17:00Portugalsko U17 - Chorvatsko U17 3:0
17:30Nizozemsko U17 - Finsko U17 0:1
20:00Francie U17 - Severní Irsko U17 5:2
EVROPA: ME do 17 let ženy - Kvalifikace - 2. Kolo - Liga B
18:00Faerské ostrovy U17 Ž - Rumunsko U17 Ž 3:118:00Gruzie U17 Ž - Lotyšsko U17 Ž 0:5
EVROPA: All-Island Cup ženy
16:00DLR Waves Ž - Crusaders Ž 0:118:00Peamount Ž - Linfield Ž 2:2
18:00Treaty Utd Ž - Shamrock Rovers Ž 1:1
19:00Cork City Ž - Wexford Ž 2:2
20:00Sligo Rovers Ž - Galway United Ž 0:2
FINSKO: Ykkösliigacup - Play Off
13:00PK-35 - SJK Akatemia 1:216:15Jaro - JaPS 4:0
FRANCIE: National 2 - Skupina A
18:00Ales - Andrezieux 0:118:00Bourgoin Jallieu - Cannes 2:4
18:00Frejus - Thonon-Evian 3:0
18:00Grasse - Aubagne 1:1
18:00Toulon - Jura Sud 1:2
18:00Toulouse II - Le Puy-en-Velay 1:6
19:00Chamalieres - Hyeres 2:1
FRANCIE: National 2 - Skupina B
18:00Blois - Bourges 18 2:018:00Libourne - Saint-Pryve 0:1
18:00Saumur - Paris 13 Atl. 0:0
18:30Avoine - Angers II 0:0
FRANCIE: National 2 - Skupina C
16:00Aubervilliers - Racing CFF 2:118:00Boulogne - Guingamp II 4:0
18:00Dinan Lehon - Bastia-Borgo 2:0
18:00Granville - Virois 1:0
18:00Chambly - Lorient II 1:2
18:00Chateaubriant - Beauvais 1:0
FRANCIE: National 2 - Skupina D
16:00Colmar - FC 93 4:218:00Auxerre II - Biesheim 0:1
18:00Creteil - Besancon 1:0
18:00Fleury-Merogis - Wasquehal 2:3
18:00St Quentin - Feignies-Aulnoye 1:1
20:00Furiani Agliani - Haguenau 0:0
FRANCIE: Division 1 ženy
13:30Lille Ž - Lyon Ž 0:714:00Dijon Ž - Guingamp Ž 2:0
14:30Le Havre Ž - Reims Ž 0:2
14:30St Étienne Ž - Bordeaux Ž 1:0
GAMBIE: GFA League
17:15Armed Forces - Brikama U. 0:217:30Bombada - Fortune 2:1
17:30BST Galaxy - Falcons 0:0
17:30WAA Banjul - Marimoo 0:1
GHANA: Premier League
16:00Samartex - Hearts Of Oak 2:1GHANA: Division One League
16:00Golden Kick - Vision 3:016:00Nania - Hohoe United 2:1
16:00Okwawu - Kotoku Royals 0:0
16:00Rospak - Holy Stars 2:0
16:00Still Believe - Koforidua 1:0
16:00VC Warriors - Techiman Heroes 0:0
16:00Wa Power - Northern City 1:0
16:00Young Redbull - Nzema Kotoko 2:1
GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura
03:00Malacateco - Antigua 2:222:00Coban Imperial - Zacapa 1:0
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
22:00Tempete - Rivartibonitienne 0:0CHILE: Primera División
23:00U. Calera - U. Catolica 0:022:00Everton - Palestino 0:0
CHILE: Primera B
16:00La Serena - Barnechea 0:022:00CD Santa Cruz - San Felipe 0:2
22:00Recoleta - Curico Unido 2:1
00:30Rangers - San Luis 2:4
CHILE: Segunda Division
22:00Osorno - Arturo Fernandez Vial 1:000:00Trasandino - Provincial Ovalle 2:2
CHILE: Primera Division ženy
15:00S. Morning Ž - Deportes Iquique Ž 2:019:30Coquimbo Ž - U. Espanola Ž 1:0
CHORVATSKO: Prva NL
13:30Zrinski Osječko - Dubrava 2:015:30Dugopolje - Solin 2:2
15:30Jarun - Bijelo Brdo 1:3
15:30Vukovar 1991 - Croatia Zmijavci 2:0
CHORVATSKO: Druga NL
15:30Dugo Selo - Hrvace 2:215:30Grobničan - Karlovac 0:1
15:30Jadran LP - Jadran Poreč 3:0
15:30Krk - Bjelovar 1:1
15:30Radnik Križevci - Opatija 1:0
15:30Trnje - Kustosija 0:4
15:30Zdralovi - Belišče 2:1
CHORVATSKO: 1. HNL ženy
12:00ZNK Split Ž - Hajduk Split Ž 1:2INDIE: I-League
09:30Real Kashmir - Mohammedan 0:014:30Gokulam - Delhi FC 0:2
INDIE: I-League 2
10:30Bengaluru Utd - Maharashtra Oranje 2:110:30Sudeva Delhi - Kenkre 2:1
ISLAND: Ligový pohár ženy - Play Off
15:30Thor/KA Ž - Breidablik Ž 3:6ITÁLIE: Serie C - Skupina A
14:00AlbinoLeffe - Pro Sesto 1:114:00Fiorenzuola - Pro Patria 3:1
14:00Giana Erminio - Alessandria 3:0
14:00Lumezzane - Virtus Verona 3:1
14:00Trento - Mantova 1:1
17:30L.R. Vicenza - Legnago Salus 1:1
ITÁLIE: Serie C - Skupina B
17:30Perugia - Pineto 2:217:30Pescara - Pontedera 1:0
17:30Recanatese - Ancona 2:0
17:30Spal - Carrarese 0:0
17:30Torres - Vis Pesaro 1:0
ITÁLIE: Serie C - Skupina C
14:00ACR Messina - Foggia 0:314:00Benevento - Monopoli 0:1
14:00Picerno - Latina 0:2
14:00Sorrento - Juve Stabia 1:2
14:00Virtus Francavilla - Monterosi 2:0
17:30Giugliano - Avellino 3:2
ITÁLIE: Serie D - Skupina A
14:30Chieri - Bra 1:314:30Chisola - Asti 0:0
14:30Pinerolo - Ticino 0:1
15:00Derthona FbC - Albenga 2:2
ITÁLIE: Serie D - Skupina B
15:00Real Calepina - Club Milano 2:1ITÁLIE: Serie D - Skupina C
14:30Breno - Dolomiti Bellunesi 0:314:30Este - Adriese 2:2
14:30Mestre - Bolzano 1:0
14:30Montecchio Maggiore - Luparense 1:0
15:00Castegnato - Portogruaro 1:2
15:30Chions - Montebelluna 0:1
ITÁLIE: Serie D - Skupina D
14:30Corticella - Forli 4:014:30Lentigione - Certaldo 1:1
14:30Sangiuliano City - Aglianese Calcio 2:0
14:30Victor San Marino - SCD Progresso 3:4
ITÁLIE: Serie D - Skupina E
14:30Livorno - San Donato 2:014:30Real Forte Querceta - Orvietana 2:2
15:00Ghivizzano Borgo - Grosseto 3:3
15:30Trestina - Seravezza Pozzi 1:2
ITÁLIE: Serie D - Skupina F
14:30Atletico Ascoli - Avezzano 0:014:30Real Monterotondo - Tivoli Calcio 2:2
ITÁLIE: Serie D - Skupina G
15:00Nocerina - San Marzano 3:0ITÁLIE: Serie D - Skupina H
15:00A.C.D. Nardo - Angri 3:015:00Palmese 1914 - Matera 3:0
ITÁLIE: Serie D - Skupina I
15:00Real Casalnuovo - Sancataldese 2:1ITÁLIE: Serie A ženy - Skupina o titul
15:00AS Řím Ž - Sassuolo Ž 3:0ITÁLIE: Serie A ženy - Skupina o udržení
12:30Sampdoria Ž - Como Ž 1:0JAPONSKO: J3 League
05:00Osaka - Yamaga 0:006:00Omiya Ardija - Tegevajaro Miyazaki 3:1
JAPONSKO: 1. liga ženy
06:00Mynavi Sendai Ž - Saitama Ž 2:1JAPONSKO: 2. liga ženy
04:00Nittaidai Ž - Ehime Ž 0:005:00Yokohama FC Seagulls Ž - Shizuoka Bonita Ž 3:1
06:00Setagaya Sfida FC Ž - Harima Albion Ž 2:0
JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Diski Challenge
09:00Golden Arrows U23 - Amazulu U23 2:011:00Royal AM U23 - Richards Bay U23 1:3
12:00TS Galaxy U23 - Swallows U23 1:2
14:00Supersport U23 - Mamelodi U23 0:3
JIŽNÍ AMERIKA: Mistrovství Jižní Ameriky do 17 let ženy
00:30Argentina U17 Ž - Venezuela U17 Ž 0:000:30Brazílie U17 Ž - Kolumbie U17 Ž 4:1
JIŽNÍ KOREA: Pohár
05:00Byeoksan - Gimpo FC 1:306:00Anyang - Siheung Citizen 1:0
06:00Daejeon Korail - Seoul E-Land 1:2pen
06:00Changwon - Mokpo 0:1
06:00Jinju Citizen - Asan 1:0
06:00Paju Citizen - Gyeongnam 0:1
06:00Pocheon - Seongnam 0:3
06:00Pyeongtaek Citizen - Gimhae 1:5
07:00Gyeongju - Ansan Greeners 0:1
KAMERUN: Elite One - Skupina o udržení
14:00Fortuna Mfou - Fovu Baham 2:216:00Bamenda - UMS de Loum 2:2
KAMERUN: Elite Two - Skupina o titul
14:00Aigle Moungo - Panthere 0:216:00Eding Sport - Bafoussam 1:0
KATAR: QFA Cup - Play Off
19:30Al Khor - Al Bidda 0:1pen19:30Al-Shahaniya - Al Mesaimeer 2:1pen
KAZACHSTÁN: Pohár - Postupové Play Off
09:00SD Family - Zhetisay 2:1KEŇA: Super League
08:00Nairobi United - Dimba Patriots 1:010:00Kibera - MCF 0:1
11:00Mara Sugar - Assad 6:0
11:00Mathare Utd. - Luanda Villa 1:0
KOLUMBIE: Primera A - Apertura
00:10Patriotas - Junior 1:002:20La Equidad - Ind. Medellin 1:2
20:00Millonarios - Dep. Cali 1:1
22:10Tolima - Pereira 2:1
00:20Jaguares de Cordoba - Fortaleza 0:1
KOLUMBIE: Liga ženy
22:00Atl. Nacional Ž - Real Santander Ž 8:022:00Cucuta Ž - Pasto Ž 2:1
22:00Junior Ž - Millonarios Ž 0:3
22:00Llaneros Ž - Ind. Medellin Ž 1:0
23:30America de Cali Ž - Dep. Cali Ž 2:1
KONGO: Ligue 1
14:00Cheminots - JS Talangai 0:015:00Juk - Inter Club 1:1
16:00Nathalys - Otôho d'Oyo 0:2
18:00Vegas - AS BNG 0:0
LIBANON: Premier League - Část poražených
14:00Al Sahel - Al Hikma 0:1LIBÉRIE: LFA First Division
17:00Cece United - NPA Anchors 3:017:00Kallon Liberia - Freeport 1:1
17:00LPRC Oiler - Invincible Eleven 0:1
LITVA: I Lyga
12:00Garliava - Ekranas 1:013:00FK Minija - BFA Vilnius 0:1
13:00Tauras - Hegelmann Litauen 2 1:1
MACAO: Elite League
08:00University of Macau - Lun Lok 1:310:00Monte Carlo - Sporting Macau 1:1
MAĎARSKO: NB I ženy
11:00Budaorsi Ž - Szekszardi UFC Ž 1:111:00Fehérvár FC Ž - Haladas Ž 0:4
15:00DVTK Ž - Puskas Akademie Ž 0:3
15:00Szent Mihály Ž - Ferencvaros Ž 0:3
17:30MTK Hungaria Ž - Soroksar Ž 2:2
MALI: Premiere Division
17:15Foot Elite - Korofina 2:017:15Onze Createurs - Binga 2:0
17:15USC Kita - Real Bamako 1:0
MAROKO: Coupe du Trone
23:00Dcheira - Ittihad Fkih Ben Salah 3:123:00Taza - Union Touarga 0:2
MEXIKO: Liga de Expansión MX - Clausura
02:05Atletico La Paz - Alebrijes Oaxaca 2:122:00Tepatitlan de Morelos - Tapatio 0:4
00:00Zacatecas Mineros - Dorados 3:1
MEXIKO: Liga Premier Serie A
00:00Inter Playa Del Carmen - Cafetaleros 3:102:00Cimarrones de Sonora 2 - Correcaminos 2 3:4pen
02:30OdloženoCalor De San Pedro - Chihuahua -:-
03:00Alacranes - Tecos FC 1:1
18:00Deportiva Venados - Inter de Queretaro 2:0
19:00Mineros de Fresnillo - Leones Negros 2 1:1
19:00San Juan de Aragon - Lobos ULMX 0:3
23:00Halcones de Zapopan - Tampico Madero 0:2
23:00Pioneros - Escorpiones 0:1
00:00Canamy - Porto Palmeiras 2:0
00:00Mexicali - Tritones Vallarta 1:2
MEXIKO: Liga Premier Serie B
02:00Santiago - Poza Rica 2:017:00Canoneros - Zitacuaro 1:0
23:00Artesanos Metepec - Chilpancingo 3:0
23:00Uruapan - Dongu 5:0
MEXIKO: Liga MX - ženy - Clausura
04:06Tijuana Ž - Cruz Azul Ž 0:219:00U.N.A.M. Ž - Puebla Ž 3:3
00:00Toluca Ž - Leon Ž 0:0
NĚMECKO: Regionální liga Sever
15:00Meppen - Phonix Lubeck 1:018:30SC Weiche-08 - Lohne 4:3
NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod
13:00BFC Dynamo - Altglienicke 3:213:00Chemie Lipsko - Hertha II 3:0
NĚMECKO: Regionální liga Západ
14:00Ahlen - Wegberg-Beeck 3:114:00Lippstadt - SSVg Velbert 2:1
NĚMECKO: Regionální liga Jihozápad
14:00Balingen - Aalen 2:214:00Freiberg - Walldorf 2:0
14:00Kassel - Schott Mainz 0:0
14:00Koblenz - Bahlinger 0:2
14:00Mohuč II - Fulda-Lehnerz 2:3
14:00Offenbach - FSV Frankfurt 3:0
14:00Stuttgarter Kickers - Eintracht Frankfurt II 1:3
NĚMECKO: Regionální liga Bavorsko
14:00Ansbach - Schalding 1:214:00Aubstadt - Vilzing 0:2
14:00Bamberg - Türkgücü Mnichov 1:1
14:00Burghausen - Schweinfurt 2:0
14:00Illertissen - Memmingen 3:1
NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever
14:00Rathenow - Dynamo Schwerin 1:1NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih
14:00Motor Marienberg - Ludwigsfelde 0:3NĚMECKO: Oberliga Šlesvicko-Holštýnsko
13:30Bordesholm - Dornbreite Lubeck 0:214:00Nordmark Satrup - Hohenwestedt 0:0
14:30Preussen Reinfeld - Heider SV 1:3
18:00Oldenburger - SC Weiche-08 II 5:3
NĚMECKO: Oberliga Hamburk
13:00Dassendorf - Victoria Hamburg 1:014:00Turkiye Wilhelmsburg - Halstenbek-Rellingen 3:3
NĚMECKO: Oberliga Brémy
13:00BTS Neustadt - Vatan Bremen 6:014:00Brinkumer - Geestemunde 2:1
14:00TURA Bremen - Brémy II 1:3
16:00Blockdiek - Woltmershausen 1:2
NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko
14:00Egestorf-Langreder - BSV Rehden 1:015:00Ramlingen-Ehlershausen - Delmenhorst 1:6
18:00Emden - Eilvese 3:0
NĚMECKO: Oberliga Hesensko
14:00Giessen - SV Steinbach 2:014:00Hanauer SC - Fernwald 0:3
14:00Stadtallendorf - Hanau 3:1
15:00Alzenau - Hunfelder 3:2
15:00TUS Dietkirchen - Baunatal 1:2
15:00Waldgirmes - Eddersheim 2:1
15:00Weidenhausen - Erlensee 3:3
NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko
14:00Pfeddersheim - Arminia Ludwigshafen 2:315:30Engers - Dudenhofen 1:0
15:30Mechtersheim - Pirmasens 0:2
17:45Bitburg - Gonsenheim 1:2
NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Sever
14:00Eichstatt - Eltersdorf 1:214:00Gebenbach - Neudrossenfeld 5:0
14:00Ingolstadt II - Ammerthal 1:2
15:00Donaustauf - Bayern Hof 0:7
16:00Abtswind - Coburg 3:1
16:00Cham - Fortuna Regensburg 0:3
16:00Regensburg II - Wurzburger FV 2:1
NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Jih
14:00Deisenhofen - Kirchheimer 4:014:00Ismaning - Kottern-St. Mang 2:1
14:00Mnichov 1860 II - Nordlingen 4:1
14:00Rain/Lech - Landsberg 1:3
14:00Schwaben Augsburg - Turkspor Augsburg 0:2
15:00Kirchanschoring - Gundelfingen 2:1
NĚMECKO: Oberliga Bádensko-Württembersko
14:00Denzlingen - Oberachern 1:314:00FC Holzhausen - Villingen 0:1
14:00Normannia Gmund - Backnang 0:0
14:30Offenburger - Reutlingen 3:2
15:00Bietigheim-Bissingen - Hollenbach 2:0
15:00Nottingen - Goppinger 3:0
15:00VfR Mannheim - Pforzheim 1:3
16:00Ravensburg - Essingen 2:0
NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní
18:00Uerdingen - Hilden 4:0NĚMECKO: Bundesliga ženy
14:00Kolín n. R. Ž - Norimberk Ž 3:417:45Wolfsburg Ž - Bayern Ž 0:4
NIGÉRIE: NPFL
16:00Doma United - Gombe 1:116:00Kano - Sporting Lagos 1:0
NIGÉRIE: NNL
15:00Abia Comets - Smart City 1:115:00ABS - El Kanemi 0:0
15:00Beyond Limits FC - Rovers FC 2:0
15:00Crown - Ijebu 3:1
15:00Giant Brillars - Osun 1:1
15:00Ikorodu City - Solution 3:1
15:00Jigawa Golden Stars - Sokoto 0:2
15:00Nasarawa - Wikki Tourist 2:0
15:00Zamfara United - Mighty Jets 3:0
NIZOZEMSKO: Eerste Divisie
20:00Cambuur - Telstar 1:020:00Maastricht - Den Bosch 1:0
20:00Roda - Breda 3:1
20:00Willem II - Venlo 2:0
NIZOZEMSKO: Tweede Divisie
14:30GVVV - ACV Assen 3:114:30Scheveningen - AFC 1:1
15:00Heemskerk - Excelsior Maassluis 3:0
15:00Kozakken Boys - Jong Almere City 3:4
15:00Quick Boys - Hardenberg 3:2
15:00Rijnsburgse Boys - HFC 0:2
15:00Spakenburg - Lisse 3:1
15:30Jong Sparta Rotterdam - Noordwijk 0:0
18:00De Treffers - Katwijk 3:0
NIZOZEMSKO: Derde Divisie
14:30Genemuiden - DEM 1:214:30Harkemase Boys - IJsselmeervogels 0:0
14:30Hoek - Blauw Geel 1:2
14:30RKAV Volendam - ODIN '59 11:2
15:00DVS '33 Ermelo - Eemdijk 5:0
15:00TOGB - Kloetinge 2:1
15:30Kampong - Urk 1:2
15:30USV Hercules - VV DOVO 1:0
15:30VVSB - Nijkerk 2:5
18:00GVV Unitas - Sportlust 1:1
18:00Haaksbergen - Staphorst 2:0
18:00Hoogeveen - Rijnvogels 0:5
18:00Oss - SteDoCo 0:2
18:00Rosmalen - Barendrecht 0:2
NIZOZEMSKO: Divisie 1 U21 - Jarní sezona
14:30Graafschap U21 - Groningen U21 1:0NIZOZEMSKO: Divisie 1 U18 - Jarní sezona
12:00Vitesse U18 - Groningen U18 3:014:30Utrecht U18 - Willem II U18 1:0
NIZOZEMSKO: Eredivisie ženy
14:00Ajax Ž - PEC Zwolle Ž 3:216:30Alkmaar Ž - Twente Ž 2:2
NORSKO: Nasjonal U19 CL
15:30Aalesund U19 - Sogndal U19 2:1NORSKO: Toppserien ženy
15:00Arna-Bjørnar Ž - Asane Ž 0:015:00Lyn Ž - Rosenborg Ž 0:1
15:00Stabaek Ž - Kolbotn Ž 2:0
15:30RØA Ž - LSK Kvinner Ž 1:0
NORSKO: 1. divisjon ženy
12:00Viking Ž - Aalesund Ž 0:415:00Ovrevoll Hosle Ž - Fyllingsdalen Ž 1:1
18:00Kil/Hemne Ž - Odd Ž 2:2
PANAMA: LPF - Apertura
02:00San Francisco - Alianza 1:022:00Tauro - Independiente 1:0
00:15Herrera - Arabe Unido 3:0
PERU: Liga ženy
16:30Ayacucho Ž - Carlos Mannucci Ž 0:221:00Biavo Ž - Melgar Ž 1:1
POBŘEŽÍ SLONOVINY: Ligue 1
16:30Bouake - AS Denguele 3:216:30Mouna - ASI d'Abengourou 3:1
16:30San Pedro - ASEC Mimosas 1:0
16:30Stade d'Abidjan - Lys Sassandra 1:0
18:45SOL - Racing d'Abidjan 1:5
POLSKO: 2. liga
13:00Sandecja - LKS Lodž II 0:114:30KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 0:0
18:00Ol. Grudziadz - Stezyca 1:1
POLSKO: III Liga - Skupina I
12:00Concordia Elblag - Legia II 3:313:00Grodzisk M. - Wikielec 5:0
14:00Swit - Belchatow 0:2
15:00LKS Lomza - Warta Sieradz 2:0
15:00Mlawa - Zambrow 0:1
15:00Pilica Bialobrzegi - Jagiellonia II 1:2
15:00T. Mazowiecki - Sulejowek 3:2
19:15Skierniewice - Legionowo 0:0
POLSKO: III Liga - Skupina II
13:00Zawisza - Unia Swarzedz 1:114:00Blekitni Stargard - Cartusia Kartuzy 4:2
14:00Kleczew - Notec Czarnkow 2:2
14:00Nowe Skalmierzyce - Starogard Gdanski 2:1
14:00Stolem Gniewino - Pogon Štětín II 0:3
15:00Swit Skolwin - Elana Torun 1:0
16:00Sroda - Solec Kujawski 3:1
POLSKO: III Liga - Skupina III
12:00Bytom Odrzanski - Gwarek Tarnowskie Gory 1:112:00Rakow II - Sleza Wroclaw 3:3
12:00Slask II - Starowice Dolne 1:0
13:00Goczalkowice Zdroj - Polkowice 2:1
15:00Pawlowice - Unia Turza Slaska 1:1
15:00Stilon Gorzow - Bielsko-Biala 1:2
15:30Z. Gora - Carina Gubin 1:2
17:00Kluczbork - Jelenia Gora 1:0
POLSKO: III Liga - Skupina IV
12:00KS Wieczysta Krakow - Avia Swidnik 2:013:00Podhale Nowy Targ - Chelmianka Chelm 1:2
14:00Czarni Polaniec - Karpaty Krosno 0:1
15:00Ostrowiec - Orleta Radzyn 2:2
15:00Sokol Sieniawa - Star Starachowice 0:1
15:00Unia Tarnow - Biala Podlaska 2:3
15:30Wisloka Debica - Wiazownica 1:2
POLSKO: Juniorská liga
12:00Jagiellonia U19 - Wisla U19 1:112:00Legia U19 - Sandecja U19 3:1
12:00Pogon Štětín U19 - Widzew Lodž U19 3:2
12:00Polonia V. U19 - Cracovia U19 1:1
12:00Zaglebie U19 - Odra Opole U19 3:1
13:30Korona U19 - Rakow Czestochowa U19 1:0
POLSKO: Ekstraliga ženy
12:00Slask Ž - Medyk Konin Ž 5:112:00UJ Krakow Ž - Rekord Bielsko-Biala Ž 3:1
12:15Katowice Ž - Pogon Štětín Ž 1:0
13:00Gdaňsk Ž - Tczew Ž 4:1
15:00Czarni Sosnowiec Ž - Leczna Ž 0:0
PORTUGALSKO: Liga 3 - Skupina o udržení
12:00Pero Pinheiro - 1º Dezembro 1:3PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - Skupina o titul
12:00Estoril U23 - Famalicao U23 3:0PORTUGALSKO: Campeonato Nacional U19 - Skupina o udržení
13:00SC Lusitania U19 - Setubal U19 1:016:00Boavista U19 - Paços Ferreira U19 3:2
PORTUGALSKO: Liga BPI ženy
12:00Famalicao Ž - Sporting Ž 1:415:00SL Benfica Ž - Braga Ž 4:1
16:00Racing Power Ž - Valadares Gaia Ž 0:1
RAKOUSKO: Regionální liga - Východ
16:00Leobendorf - Traiskirchen 3:116:00Mauerwerk - Drassburg 1:2
RAKOUSKO: Regionální liga - Západ
15:00A. Salzburg - Schwaz 3:115:00Hohenems - Bischofshofen 1:0
15:00RW Rankweil - Wals-Grunau 0:2
15:00SC Imst - Saalfelden 3:3
15:30Altach U21 - Reichenau 0:1
16:00TSV St. Johann - Motz/Silz 2:4
RAKOUSKO: Burgenland
15:00Halbturn - Leithaprodersdorf 2:215:30Edelserpentin - Horitschon 1:2
15:30Margarethen - Parndorf 0:3
15:30Schattendorf - Bad Sauerbrunn 0:1
16:00ASV Siegendorf - Klingenbach 2:1
16:00Kohfidisch - Marz 0:5
RAKOUSKO: Korutany
14:00SAK Klagenfurt - Kottmannsdorf 3:114:30Bleiburg - Volkermarkt 1:0
14:30SC Landskron - Lendorf 1:2
15:00SV Kraig - Atus Velden 0:3
RAKOUSKO: Dolní Rakousy
15:30Gloggnitz - SCU Kilb 2:015:30Retz - Wiener Neustadt 1:2
RAKOUSKO: Horní Rakousy
14:00Micheldorf - Mondsee 1:315:30Bad Ischl - Perg 2:2
15:30Friedburg - Oedt 1:3
15:30Schallerbach - Pregarten 3:1
15:30St. Martin im Muhlreis - Weisskirchen 1:2
RAKOUSKO: Salcbursko
14:00USK Anif - Burmoos 1:115:00Golling - Puch 0:5
15:00UFC Siezenheim - Eugendorf 1:2
15:00Union Henndorf - Grodig 2:2
RAKOUSKO: Štýrsko
15:00SV Wildon - Hartberg (Am) 1:3RAKOUSKO: Tyrolsko
14:30Vols - Kematen 3:216:00SC Kundl - FC Volders 2:1
RAKOUSKO: Vídeň
14:00Kagran - ASV 13 Wien 0:214:00Red Star-Penzing - Schwechat 2:2
15:00Wienerberger - Stammersdorf 3:0
16:00Stadlau - A XIII-Auhof Center 1:0
RAKOUSKO: Bundesliga ženy
13:45Neulengbach Ž - Bergheim Ž 0:114:00First Vienna Ž - St. Polten Ž 1:1
14:30Kleinmunchen Ž - Dornbirn Ž 3:4
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 1
14:00Brodoc - CSM Bacau 1:314:00Bucovina Radauti - Somuz Falticeni 1:0
14:00FC Bacau - CSM Vaslui 3:1
14:00Foresta Suceava - Aerostar 0:3
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 2
14:00CSM Focsani - Hamangia Baia 5:014:00Metalul Buzau - CSM Ramnicu Sarat 5:0
14:00Sporting Liesti - Braila 5:0
14:00Unirea Branistea - Sutesti 4:0
14:00Viitorul Ianca - Vointa Limpezis 2:1
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 3
14:00Afumati - Progresul Fundulea 2:114:00Agricola Borcea - Recolta Gh. Doja 1:1
14:00Axiopolis Cernavoda - Voluntari 2 1:2
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4
14:00CS Blejoi - Popesti Leordeni 2:314:00CSO Plopeni - Muscel 1:0
14:00Tricolorul Breaza - Dunarea Giurgiu 1:1
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5
14:00Campulung - Sepsi Sf. Gheorghe 2 4:114:00Cetate Rasnov - Targu Secuiesc 1:0
14:00Kids Tampa Brasov - SR Brasov 1:0
14:00Olimpic Zarnesti - Odorheiu 2:1
14:00V. Curita - Tarlungeni 2:2
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6
14:00Curtisoara - Cetatea 0:014:00Horezu - Ramnicu Valcea 0:1
14:00Sporting Rosiori - Unirea Bascov 0:0
14:00Vedita Colonesti - Petrolul Potcoava 2:0
14:00Viitorul Daesti - Calimanesti 2:2
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7
14:00Gilortul Tg. Carbunesti - CSM Deva 2:114:00Jiul Petrosani - CS U Craiova 2 0:1
14:00Lupac - Ghiroda & Giarmata Vii 0:2
14:00Turceni - Viitorul Simian 1:2
14:00U Craiova 1948 2 - CSO Filiasi 0:2
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8
14:00Bihor - Progresul Pecica 2:014:00Politehnica Timisoara - Peciu Nou 1:0
14:00Socodor - Ineu 3:0
14:00Soimii Lipova - Phoenix Buzias 1:3
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9
14:00ACS Medias - Unirea Ungheni 1:214:00Metalurgistul Cugir - Unirea Alba-Iulia 1:1
14:00Univ. din Alba Iulia - Gloria 2018 Bistrita 2:0
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 10
14:00Baile Felix - Minerul Ocna Dej 2:014:00FC Olimpia Satu Mare - CSM Zalau 1:1
14:00Satu Mare - Santandrei 1:1
14:00Sighetu Marmatiei - Victoria Carei 2:1
RUMUNSKO: Liga 1 ženy - Skupina o udržení
14:00CSM Alexandria Ž - Gloria 2018 Bistrita Ž 0:2RUSKO: 1. liga ženy
09:30Zvezda Ž - CSKA Moskva Ž 1:213:00OdloženoKrasnodar Ž - FK Yenisey Ž -:-
ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 1
14:00Poseidonas Michanionas - Veria 0:0ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 3
11:30Pyliou - Ialisos 2:012:30Ellas Syrou - Mesolongi AE 6:0
14:00Rodos - Kyanos A. V. 0:2
ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 4
14:30Atromitos Piraeus - AO Ilisiakos 0:5ŘECKO: Division A ženy
12:45AEK Ž - PAOK Ž 2:2SALVADOR: Primera Division - Clausura
22:15Jocoro - Platense Municipal 1:2SEV. A STŘ. AMERIKA: Liga národů CONCACAF - Postupové Play Off
21:00Kanada - Trinidad a Tobago 2:000:15Kostarika - Honduras 3:1
SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership
16:00Coleraine - Dungannon 1:116:00Glenavon - Loughgall 1:2
16:00Glentoran - Ballymena 4:0
16:00Newry City - Crusaders 0:1
SEVERNÍ IRSKO: NIFL Championship
16:00Ards - Dergview 2:016:00Ballinamallard - Annagh 1:0
16:00H&W Welders - Institute 0:1
16:00Knockbreda - Ballyclare 2:0
16:00Newington - Dundela 1:3
SEYCHELY: Premier League
15:00Anse Reunion - Northern Dynamo 3:2SIERRA LEONE: Premier League
17:15OdloženoFreetown City - Mighty Blackpool -:-17:15OdloženoLuawa - Lamboi -:-
17:15OdloženoOld Edwardians - Kholifa Stars -:-
17:15OdloženoWusum Stars - SLIFA -:-
17:30OdloženoBai Bureh Warriors - Lamboi -:-
SKOTSKO: Championship
16:00Arbroath - Partick Thistle 0:116:00Ayr - Queen's Park 1:2
16:00Dundee Utd - Inverness 1:1
16:00Morton - Dunfermline 0:1
SKOTSKO: League One
16:00Alloa - Queen of South 0:216:00Annan - Kelty Hearts 3:2
16:00Cove Rangers - Hamilton 1:3
16:00Falkirk - Edinburgh City 4:1
16:00Stirling - Montrose 1:0
SKOTSKO: League Two
16:00Clyde - Spartans 0:016:00Dumbarton - Bonnyrigg Rose 2:0
16:00East Fife - Stranraer 2:1
16:00Elgin - Forfar 1:1
16:00Stenhousemuir - Peterhead 0:0
SKOTSKO: Highland League
16:00Brechin - Turriff Utd 5:116:00Formartine Utd - Banks O' Dee 1:4
16:00Forres Mechanics - Nairn County 0:0
16:00Fraserburgh - Rothes 5:0
16:00Huntly - Brora Rangers 1:0
16:00Inverurie - Keith 1:2
16:00Lossiemouth - Deveronvale 3:3
16:00Strathspey Thistle - Clachnacuddin 2:1
16:00Wick Academy - Buckie Thistle 3:1
SKOTSKO: Lowland League
16:00Albion Rovers - Edinburgh University 1:216:00Berwick - Caledonian Braves 0:2
16:00Civil Service Strollers - Tranent 1:2
16:00Cowdenbeath - East Stirlingshire 1:2
16:00Gretna 2008 - Hearts B 0:3
16:00Linlithgow Rose - Bo'ness United 1:2
16:00OdloženoTranent - Celtic B -:-
SLOVENSKO: 2. liga
14:30Humenné - Šamorín 1:014:30Komárno - Žilina B 3:0
14:30Prešov - Pohronie 2:0
14:30Spišská N. Ves - Myjava 0:0
SLOVENSKO: 3. Liga - Východ
15:00Bardejov - Kalinovo 0:115:00Vranov n. T. - Lipany 3:3
SLOVENSKO: 3. Liga - Západ
15:00Častkovce - Lehota p. V. 0:015:00Martin - Malacky 1:0
15:00Nové Mesto n. V. - Rača 0:1
15:30HA Banská Bystrica - Jednota Bánová 1:1
SLOVENSKO: 4. liga - Bratislava
15:00Domino - 1922 Bratislava 0:015:00Modra - Bernolákovo 0:1
SLOVENSKO: 4. liga - Centrální
15:00Príbelce - Čadca 1:215:00Tvrdošín - Badín 0:0
SLOVENSKO: 4. liga - Východ
15:00Poprad - Medzev 4:015:00Rudnany - Kechnec 2:2
15:00Sobrance-Sob. - Čaňa 1:1
SLOVENSKO: 4. liga - Západ
15:00Prievidza - Kozárovce 3:1SLOVENSKO: 1. liga ženy
11:00Trnava Ž - GFC Ž 7:015:00Prešov Ž - Myjava Ž 0:2
15:00Ružomberok Ž - Petržalka Ž 1:1
15:00Slovan Bratislava Ž - Žilina Ž 3:2
16:00B. Bystrica Ž - Trenčín Ž 3:5
SLOVINSKO: Prva Liga
20:15Koper - Mura 2:1SLOVINSKO: 2. SNL
14:00Beltinci - Rudar 1:014:00Ilirija - NK Bistrica 0:2
14:00Tolmin - Bilje 0:2
SLOVINSKO: 3. SNL - Východ
14:00Zavrc - Race 2:115:00Drava - Videm 3:1
15:00Dravograd - Korotan 1:3
15:00Hajdina - Sampion Celje 1:2
17:30Brezice - Ljutomer 8:0
SLOVINSKO: 3. SNL - Západ
14:00Dren Vrhnika - NK Adria 1:215:00Dob - Ziri 2:1
15:00Ljubljana Svoboda - Kocevje 2:1
15:00Sobec Lesce - Izola 2:3
15:00Škofja Loka - Slovan Ljubljana 2:3
SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Division 1
19:00Al Rams - Al Dhafra 0:319:00Al Thaid - Gulf United 2:2
19:00Dubai City - Al Urooba 1:2
19:00Masfut - Al Hamriyah 0:0
SRBSKO: Prva Liga
15:00Indjija - Metalac 0:115:00Vršac - Dubocica 0:0
17:00Mačva - Radnički Bělehrad 3:0
17:00Sloboda - Jedinstvo U. 1:0
SRBSKO: Srpska Liga - Bělehrad
10:00Sindjelič Bělehrad - Torlak 1:011:00Polet Dorcol - Rad 2:0
11:00Teleoptik - Zvezdara 1:0
12:00Brodarac - Jedinstvo Surčin 0:0
15:30Radnički Obrenovac - Prva Iskra 1:1
15:30Zemun - Usce 2:0
SRBSKO: Srpska Liga - Vojvodina
15:00Backa - 1. Maj Ruma 2:315:00Kikinda - Hajduk 1912 2:1
15:00Radnički Zrenjanin - Borac Šajkaš 3:1
15:00Sloven Ruma - Naftagas 3:0
SRBSKO: Srpska Liga - Východ
15:00Dunav Prahovo - SFS Borac 2:015:00Jagodina - Jedinstvo Krusevac 1:1
15:00Paracin - Trayal Krusevac 1:3
15:00Pcinja - Vlasina 3:2
15:00Sindjelič - Meševo 3:2
SRBSKO: Srpska Liga - Západ
14:30FAP - FK Zlatibor 4:014:30Mladi Radnik - Josanica 2:2
14:30Omladinac Zablace - Vrelo Sport 2:4
14:30Sloga Petrovac - Tutin 1:1
14:30Sloga Pozega - Real Podunavci 3:1
14:30Takovo - Borac 1926 1:2
SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní
23:00Burkina Faso - Libye 1:223:00Maroko - Angola 1:0
23:00Maroko U16 - Nigérie U16 3:2
23:00Mauritánie - Mali 0:2
23:00Niger - Togo 1:2
23:00Súdán - Guinea-Bissau 1:0
01:00Argentina - Salvador 3:0
02:30Peru - Nikaragua 2:0
03:00Mexiko U23 - Argentina U23 2:4
11:00Turecko U18 - Moldavsko U19 2:1
12:30Rakousko U16 - Severní Makedonie U16 2:0
13:00Zambie - Zimbabwe 2:3pen
16:00Malawi - Keňa 0:4
16:00Severní Makedonie U18 - Estonsko U19 3:0
16:00Tádžikistán U23 - Vietnam U23 0:0
17:00Pobřeží slonoviny - Benin 2:2
18:00Irsko - Belgie 0:0
18:00Slovensko - Rakousko 0:2
19:30Katar U23 - Uzbekistán U23 1:1
19:30Saúdská Arábie U23 - Čína U23 1:0
20:00Anglie - Brazílie 0:1
20:00Dánsko - Švýcarsko 0:0
20:00Uruguay - Baskicko 1:1
21:00Francie - Německo 0:2
21:00Francouzská Guyana - Haiti 1:1
21:00Chorvatsko - Tunisko 1:0pen
21:00Japonsko U19 - Sýrie U20 2:2
22:00Alžírsko U20 - Tunisko U20 2:3
22:00Mauritánie U20 - Egypt U20 1:2
23:00Dominikánská republika - Aruba 2:0
23:30Paraguay U23 - Dominikánská Republika U23 2:0
SVĚT: Přátelské zápasy klubů
00:00Ind. Rivadavia (Arg) - River Plate (Arg) 4:009:30Soligorsk (Blr) - Belshina (Blr) 2:1
10:00Levski (Bul) - Svoge (Bul) 1:0
10:15Botosani (Rou) - Stiinta Miroslava (Rou) 5:0
11:00Ajka (Hun) - Siofok (Hun) 0:0
11:00Baranovici (Blr) - Slutsk (Blr) 2:1
11:00DVTK (Hun) - Kazincbarcika (Hun) 3:0
11:00Energetik-BGU (Blr) - Vitebsk (Blr) 0:2
11:00Górnik Zabrze (Pol) - Tychy (Pol) 5:2
11:00Lech (Pol) - Chrobry Glogow (Pol) 1:0
11:00P-Iirot Rauma (Fin) - Tampere Utd (Fin) 4:1
11:00RB Lipsko U17 (Ger) - Dortmund U17 (Ger) 1:2
11:00Volna Pinsk (Blr) - Brest 2 (Blr) 3:2
11:15Gnistan (Fin) - KaPa (Fin) 3:2
11:30Hammarby TFF (Swe) - Taby (Swe) 2:1
12:00Csikszereda M. Ciuc (Rou) - Sepsi (Rou) 1:2
12:00Dornbirn (Aut) - Eschen (Lie) 5:0
12:00Ljungskile (Swe) - Grebbestad (Swe) 1:1
12:00R. Rzeszow (Pol) - Puszcza (Pol) 1:1
12:00SalPa (Fin) - Ekenas (Fin) 1:1
12:00Skövde (Swe) - Östersund (Swe) 1:0
12:30Karlbergs (Swe) - Stocksund (Swe) 0:3
13:00Assyriska FF (Swe) - Jarfalla (Swe) 1:1
13:00Degerfors (Swe) - Karlstad (Swe) 3:0
13:00GAIS (Swe) - Varberg (Swe) 1:1
13:00Hammarby (Swe) - KuPS (Fin) 2:0
13:00Hebar (Bul) - CSKA 1948 Sofia (Bul) 1:4
13:00KFUM Oslo (Nor) - Lyn (Nor) 2:1
13:00Lahti (Fin) - Mikkeli (Fin) 2:0
13:00Lunds (Swe) - Högaborgs (Swe) 4:1
13:00Mezokovesd (Hun) - Debrecen (Hun) 1:0
13:00Norrby (Swe) - Oddevold (Swe) 1:1
13:00Notodden (Nor) - Pors (Nor) 1:1
13:00Obolon (Ukr) - Zorja (Ukr) 1:2
13:00Sileks (Mkd) - Makedonija GP (Mkd) 2:1
13:00ZrušenoStord (Nor) - Fana (Nor) -:-
13:00Strømmen (Nor) - Halden (Nor) 3:0
13:00Tikves (Mkd) - Detonit Plackovica (Mkd) 4:1
13:00Torns (Swe) - Hassleholms IF (Swe) 1:4
13:00Trollhättan (Swe) - Gauthiod (Swe) 4:0
13:00Tromso (Nor) - HamKam (Nor) 0:1
13:00Västerås SK (Swe) - Sandviken (Swe) 4:2
13:30Jonkoping (Swe) - Orebro Syr. (Swe) 2:1
13:45Vasalund (Swe) - Enskede (Swe) 3:0
14:00Arsimi (Mkd) - Shkupi (Mkd) 1:3
14:00Besiktas (Tur) - Buducnost (Mne) 5:1
14:00Brommapojkarna (Swe) - Sundsvall (Swe) 1:0
14:00Falkenberg (Swe) - Torslanda (Swe) 5:0
14:00Gefle (Swe) - Norrkoping (Swe) 2:5
14:00Göteborg (Swe) - Sarpsborg 08 (Nor) 0:3
14:00Helsingborg (Swe) - Orgryte (Swe) 2:0
14:00Ilves (Fin) - VPS (Fin) 1:2
14:00Kjelsås (Nor) - Raufoss (Nor) 1:2
14:00Öster (Swe) - Kalmar (Swe) 4:2
14:00Palermo (Ita) - Lommel SK (Bel) 2:1
14:00Pelister (Mkd) - Voska Sport (Mkd) 0:3
14:00ZrušenoPEPO (Fin) - JIPPO (Fin) -:-
14:00RW Essen (Ger) - Veres-Rivne (Ukr) 3:1
14:00Sirius (Swe) - Brage (Swe) 3:0
14:00SK Gjovik-Lyn (Nor) - Elverum (Nor) 0:1
14:00ZrušenoSollentuna (Swe) - Lunds (Swe) -:-
14:00Sprint-Jeloy (Nor) - Orn (Nor) 0:2
15:00Angelholm (Swe) - Tvaaker (Swe) 3:2
15:00Bregalnica (Mkd) - Kožuf Gevgelija (Mkd) 4:0
15:00Mjallby (Swe) - Trelleborg (Swe) 1:1
15:00ZrušenoNeftci Baku (Aze) - Sp. Moskva (Rus) -:-
15:00Oulu (Fin) - JIPPO (Fin) 2:2
15:00Perak (Mys) - Geylang (Sgp) 3:0
15:00ZrušenoSJK Akatemia (Fin) - Oulu (Fin) -:-
15:00Start (Nor) - Flekkeroy (Nor) 1:1
15:00TSC (Srb) - Osijek (Cro) 2:1
15:15Umeå (Swe) - Pitea (Swe) 1:1
15:30Ludogorec (Bul) - Steaua Bucuresti (Rou) 2:3
15:30Olympic (Swe) - Astrio (Swe) 0:2
15:30Strömsgodset (Nor) - Fredrikstad (Nor) 1:1
15:30V. Haugesund (Nor) - Lysekloster (Nor) 0:4
16:00Atromitos (Gre) - Lamia (Gre) 2:2
16:00Oskarshamn (Swe) - Atvidaberg (Swe) 2:2
16:15Stockholm Internazionale (Swe) - Sollentuna (Swe) 3:1
16:15Vaajakoski (Fin) - JJK Jyvaskyla (Fin) 1:2
17:00Sandnes (Nor) - Bryne (Nor) 0:2
18:00Aarau (Sui) - Drita (Kos) 2:2
18:00ZrušenoAtlantis (Fin) - PK-35 (Fin) -:-
18:00Stabaek (Nor) - Lilleström (Nor) 0:1
18:30Lechia (Pol) - Valmiera (Lat) 5:1
19:00CZ Bělehrad (Srb) - Zenit (Rus) 1:0
SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy
12:00Eskilstuna Utd Ž (Swe) - Bollstanas Ž (Swe) 1:215:00Trelleborg Ž (Swe) - Malmö FF Ž (Swe) 2:1
15:30Degerfors Ž (Swe) - Mallbacken Ž (Swe) 1:3
ŠPANĚLSKO: LaLiga2
16:15Alcorcon - R. Oviedo 1:018:30Cartagena - Andorra 1:0
18:30Villarreal B - Leganes 1:2
21:00Espanyol - Tenerife 1:1
ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 1
16:00R. Sociedad B - Teruel 2:216:00SD Logrones - R. Union 1:1
18:00Rayo Majadahonda - La Coruňa 0:2
19:00Celta Vigo B - Fuenlabrada 4:1
20:00Sabadell - Arenteiro 0:1
ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 2
16:00Cordoba - San Fernando 1:016:00Sanluqueno - Murcia 0:1
18:00Algeciras - Malaga 0:0
18:00Real Madrid B - Castellon 0:2
ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 1
16:30Valladolid Promesas - Dep. Fabril 3:417:00Coruxo - Arandina 1:0
17:00Guijuelo - Covadonga 2:1
18:00Langreo - Ourense CF 1:1
ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 2
17:00AD San Juan - Izarra 4:017:00Arenas Club - Barbastro 0:0
20:15Real Sociedad C - Utebo FC 0:0
ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 3
16:30Andratx - Santa Eulalia 0:2ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 4
16:00Sevilla B - Linense 2:117:00El Palo - Ciudad Real 0:0
18:00Antoniano - Betis B 2:1
19:30Orihuela - Aguilas FC 2:1
ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 5
17:00San Sebastian Reyes - Numancia 7:120:30Cacereno - Badajoz 1:1
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 1
16:00Pontevedra B - Silva SD 2:316:30UD Ourense - Estradense 1:1
17:00Bergantinos - Betanzos 1:1
17:00Viveiro - Gran Pena 1:2
18:00Alondras - Polvorín 2:0
18:00Rapido de Bouzas - Paiosaco 0:2
18:15Atletico Arteixo - Arzua 5:1
20:30Arosa SC - Sarriana 0:1
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 2
16:30Gijon B - Praviano 0:017:00Barcia - Llanes 2:2
18:00L'Entregu - Caudal Deportivo 0:0
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 3
16:30Solares - Atletico Mineros 1:116:30Velarde - Castro 1:0
16:45Escobedo - Siete Villas 2:0
17:00Atletico Albericia - Laredo 0:0
17:00Guarnizo - Bezana 0:2
17:00Tropezon - CD Colindres 0:1
17:00UC Cartes - Revilla 1:0
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 4
13:15SD Deusto - Urduliz 1:215:30CD Vitoria - Aurrera Ondarroa 3:1
16:30Pasaia - Anaitasuna FT 2:0
16:30Touring KE - Portugalete 1:1
17:00Durango - Anorga 3:1
17:00Leioa - Alavés C 2:2
17:00Padura - Derio 1:1
18:30Lagun Onak - Basconia 1:2
18:30San Ignacio - Beasain 1:1
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 6
16:00Roda - Torrellano 0:016:30Ilicitano - Utiel 2:0
16:30Silla CF - Burriana 1:0
17:00Gandia - Villarreal C 1:0
17:00Rayo Ibense - Atzeneta 0:1
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 7
12:00Las Rozas - Vallecano B 3:0ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 8
16:00Colegios Diocesanos - Mirandes B 1:016:00Santa Marta Tormes - Palencia CA 1:1
17:00Almazan - Salamanca 0:1
17:00Atl. Astorga - Becerril 2:0
17:00Atl. Tordesillas - Laguna 0:1
17:00Leonesa B - Villaralbo 3:4
17:30Burgos CF B - Real Avila 1:2
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 9
13:00Atletico Melilla - CD Torreperogil 0:117:30Malaga City - Jaen 2:3
17:30Mancha - Motril 4:2
18:30Torremolinos - Maracena 2:1
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 10
12:00Pozoblanco - Ceuta B 1:112:00Puente Genil - Xerez CD 3:2
16:30Bollullos - Cordoba B 0:0
17:00CD Utrera - Cabecense 2:3
18:00La Palma - CD Gerena 0:1
18:45Ayamonte - Sevilla C 2:1
19:00Conil - Cartaya 2:1
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 11
16:30Alcudia - Ibiza Islas Pitiusas 0:016:30Constancia - Collerense 2:1
16:30Manacor - Felanitx 2:0
16:30Santanyi - Platges de Calvia 0:0
17:00Poblense - Arenal 3:0
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 12
13:30Villa Santa Brigida - La Cuadra 3:018:00Atl. Victoria - Santa Ursula 1:1
18:00OdloženoIbarra - Arucas -:-
18:30OdloženoSan Bartolome - CD Marino -:-
18:30OdloženoYaiza - Tamaraceite -:-
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 13
16:30Ciudad Cieza - EG El Palmar CF 2:316:30Plus Ultra - Racing Murcia 1:3
20:00Lorca Deportiva - Muleno 0:1
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 14
18:00Trujillo - Olivenza 1:1ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 15
16:00Bidezarra - Lerines 1:116:00CD Ardoi - Ezcabarte 3:0
16:00CD Cantolagua - Cirbonero 3:0
16:00Subiza - Burlades 2:2
16:00Txantrea - Alesves 2:0
16:30Cortes - Pena 1:0
16:30Oberena - Pamplona 1:1
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 16
16:30Alfaro - River Ebro 1:217:00UD Logrones B - Oyonesa 3:1
17:00Varea - Tedeon 8:0
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 17
16:30Almudevar - Huesca B 0:116:30Atletico Monzon - Tamarite 0:1
16:30Carinena - Epila 2:6
16:30Cuarte - Calamocha 0:0
17:00Fuentes - Ebro 1:4
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 18
16:30Puertollano C.F. - Conquense 2:017:00San Clemente - Huracan de Balazote 0:1
17:00Socuellamos - Cazalegas 2:1
17:00Tarancon - Azuqueca 0:0
17:30La Solana - Toledo 1:0
20:30Torrijos - Villarrobledo 0:0
ŠPANĚLSKO: Liga F ženy
12:00Costa Adeje Tenerife Ž - Sevilla Ž 5:016:00Levante Ž - Betis Ž 7:0
18:00Real Sociedad Ž - Athletic Bilbao Ž 0:1
20:00Valencia Ž - Granada Ž 4:1
ŠPANĚLSKO: Primera Federacion ženy
11:00Espanyol Ž - SE AEM Ž 0:212:00Cacereno Ž - Alavés Ž 2:0
12:00La Coruňa Ž - CA Osasuna Ž 2:2
16:00Albacete Ž - Barcelona B Ž 0:2
16:00Madrid C. B Ž - Atl. Madrid B Ž 2:1
ŠVÉDSKO: Svenska Cupen ženy
15:00Linköping Ž - Vittsjo Ž 0:015:00Rosengard Ž - Göteborg Ž 13:0
ŠVÝCARSKO: Promotion League
15:00Paradiso - Basilej II 1:116:00Bavois - Lugano II 3:1
16:00Cham - Bruhl 4:0
16:00Rapperswil - Lucern II 2:3
16:00Young Boys II - Curych II 2:0
17:00Bulle - Biel 1:0
17:00Etoile-Carouge - Servette U21 3:2
17:00St. Gallen II - Breitenrain 4:0
17:30Kriens - Delemont 6:2
ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 1
14:00Pully - La Chaux-De-Fonds 1:016:00Echallens - Sion II 1:3
17:00Chenois - Grand-Saconnex 2:3
17:00Monthey - Vevey 0:2
20:00Lausanne II - Yverdon II 1:0
ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 2
16:00Bassecourt - Rotkreuz 1:216:00Dietikon - Schotz 2:4
16:00Koniz - Wohlen 0:0
17:00Concordia - Thun II 4:2
17:00Langenthal - Courtetelle 0:0
18:00Emmenbrucke - Munsingen 0:3
ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 3
15:00Linth - Hongg 2:017:00Winterthur II - Uzwil 4:1
18:00Kosova - Freienbach 1:0
ŠVÝCARSKO: Super League ženy
16:00Curych Ž - Lucern Ž 1:017:30Thun Ž - Aarau Ž 0:3
19:00Grasshopper Ž - Young Boys Ž 6:2
19:00Rapperswil Ž - St. Gallen Ž 0:3
20:30Servette Ž - Basilej Ž 2:1
THAJSKO: Thai League 2
11:30Chiangmai Utd - Chiangmai FC 1:112:00Ayutthaya Utd - Customs Utd 1:0
12:30Nong Bua Pitchaya - Pattaya United 2:0
13:00Kanchanaburi - Nakhon Si 2:2
TURECKO: 2. Lig White Group
12:00Altinordu - Erokspor 2:112:00Ankara Demirspor - Zonguldak 1:1
12:00Beyoglu Yeni Carsi - Trabzon FK 2:2
12:00Bursaspor - Kirklarelispor 0:2
12:00Nazillispor - Afyonspor 0:0
TURECKO: 3. Lig Group 1
12:00Inegol Kafkas - 52 Orduspor 1:012:00Kepez Belediyespor - Hopaspor 2:1
TURECKO: 3. Lig Group 2
12:00Karsiyaka - Anadolu Universitesi 1:0TURECKO: 3. Lig Group 3
11:00Silivrispor - Karakopru 1:012:00Akhisarspor - Sivas Dort Eylulspor 2:2
TURECKO: Super Lig ženy
12:00Fomget GSK Ž - Fatih Vatan Spor Ž 2:0UKRAJINA: Premier League
14:30LNZ Cherkasy - Minaj 1:2UKRAJINA: Persha Liga - Skupina o postup
11:30Nyva Buzova - Livyi Bereg 1:512:30Epitsentr - FSC Mariupol 1:1
13:00Karpaty Lviv - SC Poltava 2:1
UKRAJINA: Persha Liga - Skupina o udržení
11:00FC Chernihiv - Podillya Khmelnytskyi 2:212:00MFC Metalurh - Khust 1:4
UKRAJINA: Druha Liga
12:15Ruch Lvov 2 - Trostyanets 0:016:00MFC Metalurh 2 - Chaika -:-
UKRAJINA: 1. Liga ženy - Skupina o titul
11:00Kryvbas Ž - Ladomir Ž 4:3UKRAJINA: 1. Liga ženy - Skupina o udržení
11:00Dyn. Kyjev Ž - Panthers FC Uman Ž 3:213:00EMC Podolie Ž - Veres-Rivne Ž 2:1
URUGUAY: Primera Division - Apertura
17:30Rampla Juniors - Miramar 1:122:30Nacional - Progreso 0:0
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
14:00Colon - Rentistas 1:121:00Tacuarembo - La Luz 1:0
22:00Montevideo City - Cooper 2:1
USA: MLS
19:00New England Revolution - Chicago Fire 1:119:00New York Red Bulls - Inter Miami 4:0
00:30FC Cincinnati - New York City 1:0
00:30Charlotte - Columbus Crew 2:0
00:30Orlando City - Austin FC 2:0
00:30Toronto FC - Atlanta Utd 2:0
00:30Vancouver Whitecaps - Real Salt Lake 1:2
USA: USL Championship
19:00Hartford Athletic - Birmingham 1:021:00Detroit - Loudoun 2:1
21:00Louisville City - Pittsburgh 3:1
00:00Indy Eleven - Sacramento Republic 1:1
00:00North Carolina - Tampa Bay 1:1
00:30Charleston - New Mexico 4:0
USA: MLS Next Pro
01:00Huntsville - Orlando City B 1:2pen03:30Portland Timbers 2 - Town FC 1:3
19:00Vancouver 2 - Real Monarchs 5:3
20:00Chattanooga - Cincinnati 2 3:0
USA: USL League One
23:00Richmond Kickers - Tormenta 1:323:30One Knoxville - Lexington 2:0
00:00Greenville - Forward Madison 0:0
USA: NISA
22:00OdloženoGeorgia Lions - Capo -:-USA: NWSL ženy
01:00Orlando Pride Ž - Angel City Ž 1:102:30Utah Royals Ž - North Carolina Courage Ž 2:1
21:00Chicago Ž - Reign Ž 2:1
00:30Washington Ž - Bay FC Ž 2:1
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:00Universidad Central - Portuguesa 1:021:00Metropolitanos - Rayo Zuliano 1:0
00:00Carabobo - Estudiantes Merida 1:0
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
00:00Fundacion AIFI - Miranda 0:020:00Nueva Esparta - Bolivar 0:0
20:30Academia Anzoategui - Atletico La Cruz 0:2
20:30Frontera - El Vigia 2:3
21:00Heroes de Falcon - Aragua 2:1
21:00Trujillanos - Academia Rey 1:0
22:00Maritimo - Dynamo Puerto 2:0
WALES: Cymru Premier - Skupina o titul
15:30Caernarfon - Cardiff Metropolitan 1:2WALES: Cymru Jih
15:00Abertillery Bluebirds - Trefelin 2:515:00Cwmbran Celtic - Briton Ferry 2:4
15:00Llantwit Major - Pontardawe 0:0
WALES: Cymru Sever
15:00Chirk AAA FC - Caersws 2:215:00OdloženoLlanidloes - Flint -:-
15:00Mold Alexandra - Gresford 1:0
15:30Guilsfield - Denbigh 4:1
WALES: FA Cup
18:15Connah's Q. - Bala Town 1:0ZAMBIE: Super League
12:00OdloženoKansanshi - Green Buffaloes -:-13:00OdloženoMutondo Stars - Nkwazi -:-
14:00OdloženoKabwe - Zesco Utd -:-
14:00OdloženoMUZA - NAPSA Stars -:-
14:00OdloženoNkana - Prison Leopards -:-
14:00OdloženoTrident - Green Eagles -:-
14:00OdloženoZanaco - Power Dynamos -:-
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.