OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » 14.01.2022 » Všechny zápasy

AFRIKA: Pohár afrických národů

14:00Senegal - Guinea 0:0
17:00Malawi - Zimbabwe 2:1
17:00Maroko - Komory 2:0
20:00Gabon - Ghana 1:1

ANGLIE: Premier League

21:00Brighton - Crystal Palace 1:1

ČESKO: Tipsport liga

15:00Trenčín - Sigma Olomouc 1:0

FRANCIE: Ligue 1

21:00Nice - Nantes 2:1

NĚMECKO: Bundesliga

20:30Dortmund - Freiburg 5:1

NIZOZEMSKO: Eredivisie

20:00Zwolle - Willem II 2:0

ALŽÍRSKO: 1. liga

15:00Arba - Medea 4:2
17:00Oran - Relizane 1:1

ALŽÍRSKO: 2. liga

15:00ASM Oran - Temouchent 0:2
15:00Batna - Ouargla 1:0
15:00Bel Abbes - GC Mascara 1:2
15:00Bordj Menail - Annaba 0:0
15:00El Bayadh - Ben Aknoun 3:1
15:00Eulma - Lakhdaria 1:0
15:00Hamra Annaba - Mlila 0:0
15:00MO Bejaia - Khenchela 3:3
15:00MO Constantine - Skikda 1:0
15:00Oued Sly - Saida 1:1
15:00RC Kouba - JSM Tiaret 3:3
15:00SC Ain Defla - Ain Ouessara 1:0
15:00Telaghema - Bordj Bou Arreridj 3:0
15:00US Chaouia - Bejaia 4:0
15:00USMM Hadjout - El Khemis 2:3
15:00Widad Adabi de Boufarik - Harrach 3:2

ALŽÍRSKO: Liga U21

15:00Hussein Dey U21 - Setif U21 0:1
15:00Chelghoum U21 - Tlemcen U21 2:1

ANGLIE: Premier League 2

20:00Arsenal U23 - West Ham U23 1:1
20:00Birmingham U23 - Stoke U23 1:1
20:00Nottingham U23 - Norwich U23 3:2
20:00Reading U23 - Newcastle U23 1:4

ANGLIE: Premier League Cup

15:00Swansea U23 - Exeter U23 2:2
20:00Charlton U23 - Derby U23 1:2
20:00Wigan U23 - Leeds U23 1:2

ANGLIE: FA Youth Cup

20:00Everton U18 - Sheffield Utd U18 2:1
20:00Leicester U18 - Crewe U18 1:0

ANGOLA: Girabola League

15:00Wiliete - Interclube 1:1

AUSTRÁLIE: A-League

09:45OdloženoMacarthur FC - Western United -:-

BELGIE: Jupiler Pro League

20:45Gent - Kortrijk 2:2

BRAZÍLIE: Copa Sao Paulo de juniores - Play Off

23:30Flamengo U20 - Nautico U20 1:0
23:30Internacional U20 - Flamengo SP U20 3:0
01:45Sao Paulo U20 - EC Sao Bernardo U20 3:0
15:00Taubate U20 - Botafogo U20 1:2pen
17:15Votuporanguense U20 - Bahia U20 0:1
19:00Ponte Preta U20 - Fluminense U20 0:3
20:00Mirassol U20 - Sport Recife U20 2:0
21:15Novorizontino U20 - Gremio U20 2:1
22:30Falcon U20 - America Mineiro U20 1:2pen
23:30Ferroviaria U20 - Santos U20 0:1pen

BURUNDI: Primus League

14:00Olympic S. - Dynamik 0:1

DR KONGO: Ligue 1

15:30JSK - Motema Pembe 0:4

EGYPT: Division 2 - sk. B

13:30Al Nasr - Suez SC 0:0
13:30Banha - Bur Fouad 2:2
13:30El Daklyeh - Belbeis 1:0
13:30El Entag El Harby - Tersana 1:1
13:30Marekh - Itesalat 0:0
13:30Petrojet - Al-Sekka 1:1
13:30Porto Suez - Al Qanah 0:0
13:30ZED - Wadi Degla 1:2

EGYPT: Ligový pohár

13:30Zamalek - Enppi 0:0
16:00Ceramica Cleopatra - Pharco 4:2
16:00El Gaish - Ghazl El Mahallah 1:1

FRANCIE: National

19:00OdloženoBoulogne - Red Star -:-
19:00OdloženoConcarneau - Orleans -:-
19:00Creteil - Le Mans 2:3
19:00Chambly - Stade Briochin 1:1
19:00Chateauroux - Avranches 3:0
19:00Sedan - Villefranche 2:1
19:00OdloženoSete - Cholet -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina A

20:00Rouen - Lorient II 1:1

FRANCIE: National 2 - Skupina D

20:00Bergerac - Trelissac 0:0

FRANCIE: Division 1 ženy

18:30OdloženoLyon Ž - Soyaux Ž -:-

GAMBIE: GFA League

17:00Fortune - Falcons -:-
17:00Hawks - WAA Banjul -:-
17:00Real Banjul - Team Rhino -:-

GHANA: Premier League

16:00King Faisal - Karela 0:2

GIBRALTAR: National League

20:45Glacis United - Lynx 3:1

INDIE: ISL

15:00Goa - North East Utd 1:1

INDIE: I-League

09:30OdloženoSudeva Delhi - Aizawl -:-
12:00OdloženoPunjab - Sreenidi Deccan -:-
15:00OdloženoReal Kashmir - Neroca FC -:-

INDONÉSIE: Liga 1

09:15Persik Kediri - Persikabo 1973 1:2
12:15Barito Putera - Borneo 0:2
12:15Madura United - Bhayangkara Solo 2:3
14:45Persebaya - PSM Makassar 2:1

ISLAND: Fotbolti.net Cup

19:00Leiknir - Breidablik 1:3

ITÁLIE: Serie B

20:30Ternana - Ascoli 2:4

IZRAEL: Leumit Liga

14:00H. Kfar Saba - H. Ironi Rishon 2:3
14:00H. Raanana - H. Petah Tikva 1:1
14:00Nes Tziona - H. Akko 0:0

IZRAEL: Liga Alef Sever

09:30Shapira - Ironi Tiberias 1:2
10:00Tzeirei Kafr Kanna - Maccabi Tamra 3:2
11:30H. Herzliya - Hapoel Kaukab 2:3
11:45OdloženoMS Tira - Hapoel Kafr Kanna -:-
12:00H. Migdal HaEmek - Tayibe 1:4
12:00Ironi Baka - Hapoel Bnei Zalfa 3:1
12:00Ironi Nesher - Hapoel Bueine 0:1

IZRAEL: Liga Alef Jih

11:00H. Bikat Hayarden - Holon Yermiyahu 0:2
11:00SC Dimona - Nordia Jerusalem 3:0
11:00Shimshon Tel Aviv - MS Ironi Kuseife 0:2
11:30H. Bnei Lod - Bnei Eilat 3:2
11:30Shimshon Kafr Qasim - M. Herzliya 0:0
11:45Ashkelon - M. Ironi Ashdod 0:2
12:00Maccabi Jaffa - Hapoel Azor 2:2
12:30Hapoel Kfar Shalem - Maccabi Shaarayim FC 3:0

KEŇA: Premier League

11:00Posta Rangers - Ulinzi Stars 1:1

KYPR: 1. liga

16:00Aris - Doxa 1:0
18:00Paeek - AEK Larnaca 2:2

LIBANON: Premier League

13:15Tripoli - Al Ansar 2:2

LIBYE: Premier League

14:00Al Ahly Benghazi - Al Akhdar 2:0
14:00Khaleej Sirte - Shabaab Al Jabal 2:2

MACAO: Elite League

14:00Tak Chun Ka I - Chao Pak Kei 0:8

MALI: Premiere Division

16:30CS Duguwolofila - ASOM -:-
17:00USFAS Bamako - Stade Malien 1:1
19:00OdloženoCO Bamako - Black Stars -:-

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Clausura

00:00Tepatitlan de Morelos - Correcaminos 1:1

MEXIKO: Liga Premier Serie B - Clausura

22:00OdloženoAlebrijes de Oaxaca 2 - Cuautla -:-

MEXIKO: Liga MX U20 - Clausura

16:00Necaxa U20 - Monterrey U20 1:1
16:00Queretaro U20 - U.N.A.M. U20 0:1

NĚMECKO: 2. Bundesliga

18:30Drážďany - Hamburk 1:1
18:30Rostock - Hannover 0:1

NĚMECKO: 3. Liga

19:00Havelse - Duisburg 0:1

NIZOZEMSKO: Eerste Divisie

20:00Almere - Roda 0:4
20:00Breda - FC Volendam 0:0
20:00Eindhoven - Jong Utrecht 4:0
20:00Excelsior - Graafschap 0:0
20:00OdloženoFC Emmen - Helmond -:-
20:00Telstar - Maastricht 2:1
20:00Venlo - Jong PSV 1:4

NIZOZEMSKO: Eredivisie ženy

19:30Ajax Ž - Den Haag Ž 2:1
19:30PSV Ž - Excelsior Ž 1:0
19:30VV Alkmaar Ž - Heerenveen Ž 0:0

PORTUGALSKO: Liga 3

16:00Caldas - Real SC 0:1
21:30Setubal - Sporting B 2:1

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League

13:35Al-Raed - Al-Ittihad FC 1:2
13:50Abha - Al Batin 1:0
15:50Al-Ettifaq - Al Shabab 2:2

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Championship

20:45Newry City - H&W Welders 1:2

SEYCHELLY: First Division League

14:30OdloženoForesters FC - Saint Louis -:-

SKOTSKO: Championship

20:45Partick Thistle - Kilmarnock 1:1

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

00:00Sport PB (Bra) - Sete de Setembro (Bra) 1:1
11:00ZrušenoMalaga (Esp) - Puskas Akademie (Hun) -:-
11:00ZrušenoMTK Budapešť (Hun) - Csakvari (Hun) -:-
11:00R. Union (Esp) - Eibar (Esp) 0:1
12:00Hobro (Den) - Randers (Den) 0:3
12:00Slask (Pol) - Warta (Pol) 1:0
13:00Liberec (Cze) - Chindia Targoviste (Rou) 2:0
13:00U Craiova 1948 (Rou) - Selimbar (Rou) 3:0
14:00A. Lustenau (Aut) - Tirol (Aut) 1:1
14:00Gorica (Cro) - Radomlje (Slo) 4:0
14:00Neftci Baku (Aze) - Kisvarda (Hun) 2:2
14:00Raków (Pol) - Rapid Bukurešť (Rou) 1:2
14:00ZrušenoRohožník (Svk) - Rača (Svk) -:-
15:00Aarau (Sui) - UTA Arad (Rou) 2:1
15:00ZrušenoHaladas (Hun) - Hartberg (Aut) -:-
15:00Salcburk (Aut) - Amstetten (Aut) 6:0
15:30ZrušenoDVTK (Hun) - Waasland-Beveren (Bel) -:-
15:30Europa Point (Gib) - DVTK (Hun) 0:8
16:00Al Khalidiyah (Bhr) - Cordoba (Esp) 1:3
16:00ZrušenoSlavia Praha (Cze) - Servette (Sui) -:-
16:30ZrušenoLafnitz (Aut) - Bruck Leitha (Aut) -:-
17:30Viborg (Den) - Jammerbugt (Den) 5:0
18:00B.93 (Den) - Hvidovre IF (Den) 0:1
18:00Kapfenberg (Aut) - Kalsdorf (Aut) 3:1
18:00ZrušenoMargarethen (Aut) - Horn (Aut) -:-
18:00Wiener Neustadt (Aut) - Austria II (Aut) 5:0
18:30Admira (Aut) - Marchfeld (Aut) 4:1
18:30BK Frem (Den) - AB Kodaň (Den) 0:5
19:30Figueirense (Bra) - Brusque (Bra) 0:0
19:30ZrušenoMondorf (Lux) - Mondercange (Lux) -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy

14:30Potsdam Ž (Ger) - Leczna Ž (Pol) 14:0

SÝRIE: Premier League

13:00Afrin - Al Shorta 0:2
13:00Al Karamah - Foutoua 1:1
13:00Al Taliya - Al Jaish 0:1
13:00Harjaleh - Tishreen 2:2
13:00Hottin - Wathbah 0:2
13:00Jableh - Al-Ittihad 2:1

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

14:00Ruvu Shooting - Mtibwa Sugar 1:1

TURECKO: Superliga

18:00Besiktas - Gaziantep 1:0
18:00Yeni Malatyaspor - Goztepe 1:2

TURECKO: 1. Lig

18:00Menemenspor - Bandirmaspor 1:1

WALES: Cymru Premier

20:45OdloženoBala Town - Caernarfon -:-
20:45OdloženoFlint - Connah's Q. -:-
20:45OdloženoNewtown - Cardiff Metropolitan -:-
20:45OdloženoPenybont - Barry -:-
20:45OdloženoTNS - Druids -:-
21:00OdloženoAberystwyth - Haverfordwest -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.