Fotbal » 26.03.2024 » Kurzy
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport!
Kurzy dodávané Tipsport - Vsaďte si!!
ASIE: Mistrovství světa - Kvalifikace - 2. fáze
09:00ZrušenoSeverní Korea - Japonsko -:-09:45Libanon - Austrálie 0:5 [ 13.70 | 6.07 | 1.18 ]
10:30Bangladéš - Palestina 0:1 [ 15.10 | 7.03 | 1.14 ]
12:00Filipíny - Irák 0:5 [ 10.10 | 4.78 | 1.29 ]
13:00Čína - Singapur 4:1 [ 1.14 | 7.05 | 15.10 ]
13:00Vietnam - Indonésie 0:3 [ 2.14 | 2.82 | 3.81 ]
13:30Thajsko - Jižní Korea 0:3 [ 7.42 | 4.70 | 1.36 ]
14:30Indie - Afghánistán 1:2 [ 1.49 | 3.92 | 6.23 ]
15:00Kyrgyzstán - Tchaj-wan 5:1 [ 1.10 | 8.19 | 22.00 ]
15:00Malajsie - Omán 0:2 [ 3.84 | 3.11 | 1.99 ]
15:30Uzbekistán - Hong Kong 3:0 [ 1.04 | 13.20 | 34.00 ]
16:00Tádžikistán - Saúdská Arábie 1:1 [ 4.13 | 3.11 | 1.92 ]
16:00Turkmenistán - Írán 0:1 [ 18.40 | 9.00 | 1.09 ]
20:00Bahrajn - Nepál 3:0 [ - | 23.30 | 36.00 ]
20:00Jemen - Spojené arabské emiráty 0:3 [ 10.50 | 5.24 | 1.25 ]
20:00Jordánsko - Pákistán 7:0 [ - | 28.20 | 36.00 ]
20:00Kuvajt - Katar 1:2 [ 5.21 | 3.56 | 1.63 ]
20:00Sýrie - Myanmar 7:0 [ 1.09 | 8.98 | 20.60 ]
EVROPA: Euro - Kvalifikace - Baráž o postup
18:00Gruzie - Řecko 1:0pen [ 3.49 | 2.91 | 2.52 ]20:45Ukrajina - Island 2:1 [ 1.64 | 3.82 | 6.15 ]
20:45Wales - Polsko 0:1pen [ 2.89 | 2.80 | 3.09 ]
EVROPA: Liga národů UEFA - Liga C - O udržení
18:00Litva - Gibraltar 1:0 [ 1.19 | 6.50 | 15.20 ]SEV. A STŘ. AMERIKA: Mistrovství světa - Kvalifikace - 1. fáze
20:00Britské Panenské ostrovy - Americké Panenské ostrovy 1:0pen [ 2.58 | 3.04 | 2.57 ]00:00Turks a Caicos - Anguilla 1:2pen [ 1.36 | 4.02 | 7.69 ]
AFRIKA: Africký pohár národů - Kvalifikace - Předkolo
14:00Eswatini - Somálsko 2:2 [ 1.15 | 6.47 | 15.70 ]16:00Mauricius - Čad 1:2 [ 1.95 | 2.83 | 4.06 ]
17:00Libérie - Džibutsko 0:0 [ 1.15 | 6.23 | 15.80 ]
20:00Jižní Súdán - Svatý Tomáš a Princův ostrov 0:0 [ 1.60 | 3.40 | 5.01 ]
ANGLIE: National League
20:45Altrincham - Wealdstone 4:1 [ 1.81 | 3.82 | 3.70 ]20:45Gateshead - Hartlepool 7:1 [ 1.75 | 3.89 | 3.91 ]
20:45Solihull Moors - Southend 0:3 [ 2.92 | 3.15 | 2.35 ]
ANGLIE: National League North
20:45Banbury - South Shields 0:3 [ 4.49 | 3.65 | 1.62 ]20:45Peterborough Sports - Warrington 1:3 [ 2.39 | 3.22 | 2.64 ]
20:45Southport - Bishop's Stortford 4:1 [ 1.30 | 4.63 | 7.71 ]
20:45Spennymoor - Scunthorpe 1:0 [ 4.19 | 3.23 | 1.77 ]
ANGLIE: National League South
20:45Truro - Dartford 0:0 [ 2.42 | 3.01 | 2.77 ]20:45Weston-super-Mare - Farnborough 0:3 [ 2.73 | 3.11 | 2.39 ]
ANGLIE: NPL Premier Division
20:45Ashton Utd - Macclesfield 0:220:45Whitby - FC United 1:2
ANGLIE: Southern League Central Division
20:45Coalville - Mickleover 1:0ANGLIE: Southern League South Division
20:45NedohránoHanwell Town - Sholing 1:120:45Plymouth Parkway - Didcot 2:1
20:45Poole - Hungerford 1:2
20:45OdloženoTiverton - Winchester -:-
ANGLIE: Isthmian League Premier Division
20:45Bognor Regis - Wingate & Finchley 2:220:45Hornchurch - Concord 1:0
20:45Cheshunt - Margate 0:1
20:45Potters Bar - Dulwich Hamlet 1:2
20:45OdloženoWhitehawk - Enfield Town -:-
ANGLIE: Professional Development League
14:00Barnsley U21 - Watford U21 1:214:00Fleetwood U21 - Charlton U21 0:5
15:00Coventry U21 - Bristol City U21 0:0
15:00Peterborough U21 - Ipswich U21 2:1
18:00Sheffield Utd U21 - Millwall U21 0:3
20:00Hull U21 - Colchester U21 4:1
ANTIGUA A BARBUDA: ABFA Premier League
23:00Willikies - John Hughes 0:1ARGENTINA: Primera Nacional
23:00Ferro - All Boys 2:2 [ 1.89 | 2.99 | 4.51 ]00:30Club A. Guemes - Racing Cordoba 0:1 [ 2.57 | 2.63 | 3.16 ]
00:50Atletico Atlanta - Nueva Chicago 0:0 [ 2.32 | 2.62 | 3.66 ]
01:00Atl. Rafaela - Brown Adrogue 0:0 [ 1.58 | 3.44 | 6.21 ]
01:00Estudiantes Rio Cuarto - CA Mitre 0:0 [ 2.17 | 2.66 | 4.02 ]
01:00Chaco For Ever - Def. de Belgrano 3:0 [ 2.95 | 2.58 | 2.79 ]
01:45Colon Santa Fe - Gimnasia y Tiro 1:0 [ 1.63 | 3.29 | 5.89 ]
ARGENTINA: Torneo Federal
00:30Sportivo Belgrano - Sportivo Las Parejas 1:0ARGENTINA: Primera B - Apertura
23:00Midland - Argentino de Merlo 0:1 [ 2.04 | 2.73 | 3.90 ]ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Belgrano Zarate - Estrella Del Sur 1:319:30Defensores de Glew - Nautico Hacoaj 0:2
19:30Deportivo Metalurgico - Ezeiza 0:1
ARGENTINA: Copa Argentina
23:30Platense - Olimpo 1:0pen [ 1.63 | 3.07 | 5.47 ]ARGENTINA: Reserve League - 1. fáze
19:00Argentinos Jrs 2 - Racing Club 2 2:219:00Estudiantes 2 - Defensa y Justicia 2 2:1
19:00Instituto 2 - Velez Sarsfield 2 2:2
ARGENTINA: Primera A ženy - Apertura
15:00Platense Ž - Racing Club Ž 1:119:00UAI Urquiza Ž - CA Estudiantes Ž 0:1
ARUBA: Division di Honor - Baráž o udržení
00:00Real Koyari - La Fama 1:602:00Bubali - Unistars 0:1
ASIE: Mistrovství Západní Asie do 23 let
18:00Egypt U23 - Saúdská Arábie U23 2:3pen [ 2.08 | 2.99 | 3.71 ]21:00Austrálie U23 - Jižní Korea U23 2:3pen [ 3.14 | 3.01 | 2.30 ]
ASIE: Mistrovství Západní Asie do 23 let - 5.-8. místo
18:00Spojené arabské emiráty U23 - Thajsko U23 0:1 [ 1.77 | 3.22 | 4.77 ]21:00Irák U23 - Jordánsko U23 1:3 [ 2.86 | 2.88 | 2.58 ]
AUSTRÁLIE A OCEÁNIE: Oceánský Pohár Národů - Kvalifikace
02:00Cookovy ostrovy - Tonga 1:0BRAZÍLIE: Acreano - 1. fáze
22:00Nauas EC - Sao Francisco FC 0:200:00Humaita - Placido de Castro 1:0
BRAZÍLIE: Amapaense
00:00Santana EC - Independente AP 1:1BRAZÍLIE: Amazonense - 2. fáze
20:45Unidos do Alvorada - Amazonas 0:2BRAZÍLIE: Cearense 2
00:00Guarani de Juazeiro - Pacatuba 2:0BRAZÍLIE: Gaucho - Play Off
01:45Internacional - Juventude 1:2pen [ 1.29 | 4.48 | 9.35 ]BRAZÍLIE: Goiano - Play Off
23:30Atletico GO - Goiania 3:1BRAZÍLIE: Mineiro - Baráž o udržení
23:30Ipatinga - Patrocinense 3:0BRAZÍLIE: Roraimense - 1. fáze
00:00Real Sao Luiz - GAS 1:2BRAZÍLIE: Copa Alagoas - Play Off
00:00Murici AL - CSA 0:3BRAZÍLIE: Brasileiro ženy
00:00Flamengo Ž - Corinthians Ž 2:3DR KONGO: Ligue 1 - Skupina o udržení
14:30OdloženoCeleste - Etoile de Kivu -:-14:30OdloženoGroupe Bazano - Blessing -:-
EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze
01:00Orense - Emelec 1:1 [ 2.99 | 2.82 | 2.38 ]EVROPA: ME do 21 let - Kvalifikace
12:00Arménie U21 - Rumunsko U21 0:1 [ 7.48 | 4.62 | 1.36 ]13:00Ázerbájdžán U21 - Ukrajina U21 0:3 [ 8.81 | 5.22 | 1.28 ]
14:00Gibraltar U21 - Gruzie U21 0:2 [ 24.50 | 10.80 | 1.07 ]
14:00Severní Makedonie U21 - Švédsko U21 0:2 [ 6.14 | 4.12 | 1.47 ]
15:00Černá Hora U21 - Finsko U21 1:2 [ 3.45 | 3.16 | 2.09 ]
15:00Kazachstán U21 - Maďarsko U21 0:3 [ 3.93 | 3.45 | 1.85 ]
15:00Polsko U21 - Bulharsko U21 0:1 [ 1.49 | 4.00 | 6.10 ]
15:00Řecko U21 - Andorra U21 1:0 [ 1.08 | 9.36 | 26.20 ]
17:00Albánie U21 - Švýcarsko U21 1:3 [ 4.59 | 3.63 | 1.69 ]
17:00Norsko U21 - San Marino U21 4:0 [ - | 30.00 | 36.00 ]
17:30Česko U21 - Island U21 4:1 [ 1.62 | 3.83 | 5.29 ]
18:00Dánsko U21 - Litva U21 3:0 [ 1.07 | 9.86 | 25.70 ]
18:00Německo U21 - Izrael U21 2:0 [ 1.13 | 7.27 | 15.70 ]
18:00Rakousko U21 - Kypr U21 2:2 [ 1.09 | 9.05 | 20.70 ]
18:00Srbsko U21 - Severní Irsko U21 1:2 [ 1.39 | 4.47 | 7.22 ]
18:15Itálie U21 - Turecko U21 1:1 [ 1.39 | 4.37 | 7.31 ]
18:30Portugalsko U21 - Chorvatsko U21 5:1 [ 1.35 | 4.63 | 7.79 ]
19:00Španělsko U21 - Belgie U21 1:0 [ 1.47 | 4.02 | 6.42 ]
20:00Anglie U21 - Lucembursko U21 7:0 [ - | 25.90 | 36.00 ]
EVROPA: ME do 19 let - Kvalifikace - 2. fáze
12:00Rakousko U19 - Španělsko U19 1:2 [ 6.38 | 4.47 | 1.36 ]12:00Slovinsko U19 - Kosovo U19 2:0 [ 1.91 | 3.40 | 3.39 ]
14:00Lotyšsko U19 - Severní Makedonie U19 1:1 [ 3.54 | 3.35 | 1.88 ]
14:00Německo U19 - Turecko U19 2:0 [ 1.65 | 3.71 | 4.21 ]
14:00Rumunsko U19 - Chorvatsko U19 1:0 [ 3.32 | 3.53 | 1.89 ]
14:00Ukrajina U19 - Švýcarsko U19 3:0 [ 2.65 | 3.04 | 2.50 ]
14:30Česko U19 - Skotsko U19 2:0 [ 1.66 | 3.55 | 4.36 ]
14:30Itálie U19 - Gruzie U19 5:0 [ 1.17 | 6.35 | 13.10 ]
15:00Izrael U19 - Norsko U19 0:2 [ 3.10 | 3.40 | 2.02 ]
16:00Dánsko U19 - Portugalsko U19 2:0 [ 3.94 | 3.64 | 1.71 ]
16:00Řecko U19 - Srbsko U19 3:3 [ 2.58 | 3.19 | 2.46 ]
19:00Belgie U19 - Nizozemsko U19 3:2 [ 4.46 | 3.85 | 1.59 ]
19:00Černá Hora U19 - Bosna a Hercegovina U19 2:3 [ 2.40 | 3.09 | 2.73 ]
19:00Litva U19 - Francie U19 2:0 [ 33.00 | 16.10 | 1.03 ]
EVROPA: ME do 17 let - Kvalifikace - 2. fáze
11:00Bulharsko U17 - Wales U17 1:211:00Rumunsko U17 - Švédsko U17 1:1
12:00Belgie U17 - Nizozemsko U17 2:2
12:00Irsko U17 - Chorvatsko U17 0:5
12:00Itálie U17 - Finsko U17 2:2
12:00Německo U17 - Portugalsko U17 2:3
14:00Bosna a Hercegovina U17 - Bělorusko U17 3:1
14:00Česko U17 - Polsko U17 1:2
14:00Dánsko U17 - Gruzie U17 7:0
14:00Srbsko U17 - Turecko U17 3:0
17:00Norsko U17 - Slovinsko U17 2:1
17:00Rakousko U17 - Španělsko U17 3:1
20:00Francie U17 - Anglie U17 2:1
20:00Severní Irsko U17 - Maďarsko U17 3:1
EVROPA: Elitní liga U20
15:00Česko U20 - Anglie U20 1:3 [ 4.39 | 3.87 | 1.67 ]17:00Rumunsko U20 - Polsko U20 1:1 [ 3.07 | 2.98 | 2.36 ]
FRANCIE: National
19:00Avranches - Villefranche 1:3 [ 2.71 | 2.95 | 2.66 ]19:00GOAL FC - Sochaux 2:2 [ 2.81 | 2.81 | 2.69 ]
CHILE: Primera División
23:00U. De Chile - Cobresal 2:2 [ 1.45 | 4.39 | 5.94 ]CHILE: Segunda Division
23:00Dep. Concepcion - Dep. Linares 2:101:00Concon National - D. Puerto Montt 0:3
ITÁLIE: Serie C - Skupina A
16:15Triestina - Alessandria 3:1 [ 1.46 | 3.67 | 6.18 ]IZRAEL: Liga Alef Jih
14:30Nordia Jerusalem - H. Bnei Lod 1:0JAMAJKA: Premier League
23:00Humble Lions - Lime Hall Academy 6:001:30Tivoli - Harbour View 1:0
JIŽNÍ AMERIKA: Mistrovství Jižní Ameriky do 17 let ženy - Finálová skupina
00:30Paraguay U17 Ž - Kolumbie U17 Ž 0:0KOLUMBIE: Primera B - Apertura
00:00Orsomarso - Inter Palmira 4:200:30Boca Juniors - Atletico F.C. 0:1
21:30Huila - Quindio 1:0
22:00Real Cartagena - Barranquilla 1:1
KOSTARIKA: Primera División - Clausura
00:00Zeledon - Sporting San Jose 1:2 [ 2.81 | 3.19 | 2.41 ]KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura
02:00Ad Aserri - Guadalupe 1:102:00Antioquia - Cofutpa 0:5
MAROKO: Coupe du Trone
23:00USM Oujda - FUS Rabat 3:1pp [ 4.74 | 3.06 | 1.72 ]MEXIKO: Liga Premier Serie A
03:00NedohránoLa Piedad - Petroleros Salamanca 0:200:00Mexicali - Gavilanes de Matamoros 0:1
MEXIKO: Liga MX - ženy - Clausura
00:00Necaxa Ž - Juarez Ž 1:402:00Pachuca Ž - Santos Laguna Ž 4:0
NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod
19:00Lok. Lipsko - Jena 2:0 [ 2.88 | 3.40 | 2.13 ]PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - Skupina o titul
18:00Torreense U23 - Vizela U23 1:0PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - Skupina o udržení
12:00Farense U23 - Portimonense U23 5:1RAKOUSKO: Dolní Rakousy
20:00Ortmann - Gloggnitz 1:2SEVERNÍ IRSKO: NIFL Championship
20:45Dundela - Ballyclare 1:120:45Portadown - Knockbreda 2:0
SLOVENSKO: 1. liga ženy
19:00Slovan Bratislava Ž - Myjava Ž 1:1 [ 5.09 | 4.14 | 1.38 ]SRBSKO: Prva Liga
15:00Radnički S. Mitrovica - OFK Bělehrad 0:1 [ 2.92 | 2.85 | 2.41 ]15:00Smederevo - Graficar Beograd 1:2 [ 2.15 | 2.93 | 3.29 ]
SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní
23:00Guinea-Bissau - Súdán 2:1 [ 2.35 | 2.65 | 3.52 ]03:00Mexiko U23 - Argentina U23 3:0 [ 2.65 | 3.47 | 2.26 ]
11:30Slovensko U19 - Irsko U19 1:3
12:00Chorvatsko U18 - Švýcarsko U18 1:2
13:00Malawi - Zambie 1:2 [ 3.55 | 3.17 | 1.94 ]
14:00Moldavsko U19 - Estonsko U19 2:1 [ 2.25 | 3.31 | 2.77 ]
14:00Portugalsko U20 - Dánsko U20 1:4
15:00Moldavsko - Kajmanské ostrovy 4:0 [ - | 22.00 | 33.00 ]
16:00Portugalsko U18 - Dánsko U18 0:1
16:00Zimbabwe - Keňa 1:3 [ 2.75 | 2.79 | 2.77 ]
17:00Uganda - Ghana 2:2 [ 6.04 | 3.73 | 1.53 ]
18:00Finsko - Estonsko 2:1 [ 1.46 | 3.81 | 7.22 ]
18:00Lotyšsko - Lichtenštejnsko 1:1 [ 1.18 | 5.91 | 13.70 ]
18:00ZrušenoTurecko U18 - Severní Makedonie U18 -:-
18:30Argentina U16 - Saúdská Arábie U16 5:0
18:30Česko U16 - Wales U16 2:0
18:30Francie U16 - Pobřeží slonoviny U16 2:2
18:30Japonsko U16 - Mexiko U16 0:1
19:00Maďarsko - Kosovo 2:0 [ 1.84 | 3.19 | 4.39 ]
19:00Malta - Bělorusko 0:0
19:00Maroko U23 - Wales U21 2:0
19:00Norsko - Slovensko 1:1 [ 1.29 | 5.45 | 11.20 ]
19:30Katar U23 - Uzbekistán U23 1:2 [ 3.63 | 3.03 | 1.97 ]
19:30Saúdská Arábie U23 - Čína U23 2:0
20:00Brunej - Vanuatu 3:2 [ 5.92 | 4.15 | 1.41 ]
20:00Česko - Arménie 2:1 [ 1.24 | 6.10 | 12.70 ]
20:00Kambodža - Guyana 1:4 [ 5.75 | 3.44 | 1.53 ]
20:15Dánsko - Faerské ostrovy 2:0 [ 1.07 | 10.10 | 26.40 ]
20:30Rumunsko - Kolumbie 2:3 [ 6.16 | 3.80 | 1.51 ]
20:30Senegal - Benin 1:0 [ 1.38 | 4.27 | 8.20 ]
20:30Uruguay - Pobřeží slonoviny 1:2 [ 1.63 | 3.47 | 5.39 ]
20:45Anglie - Belgie 2:2 [ 1.65 | 3.86 | 4.98 ]
20:45Irsko - Švýcarsko 0:1 [ 3.17 | 2.99 | 2.39 ]
20:45Lucembursko - Kazachstán 2:1 [ 2.06 | 2.96 | 3.82 ]
20:45Německo - Nizozemsko 2:1 [ 1.88 | 3.85 | 3.97 ]
20:45Rakousko - Turecko 6:1 [ 2.04 | 3.35 | 3.61 ]
20:45Skotsko - Severní Irsko 0:1 [ 1.64 | 3.54 | 5.75 ]
20:45Slovinsko - Portugalsko 2:0 [ 7.51 | 4.69 | 1.40 ]
21:00Egypt - Chorvatsko 2:4 [ 3.47 | 3.13 | 2.18 ]
21:00Francie - Chile 3:2 [ 1.28 | 5.56 | 9.56 ]
21:00Nový Zéland - Tunisko 0:1pen [ 5.18 | 3.36 | 1.68 ]
21:30Španělsko - Brazílie 3:3 [ 2.50 | 3.28 | 2.93 ]
22:00Alžírsko - Jihoafrická republika 3:3 [ 1.50 | 3.72 | 6.66 ]
22:00Alžírsko U20 - Mauritánie U20 3:1 [ 1.42 | 4.08 | 5.92 ]
22:00ZrušenoArgentina - Nigérie -:-
22:00Mali - Nigérie 2:0 [ 2.96 | 2.73 | 2.63 ]
22:00Maroko U18 - Gruzie U18 2:2
22:30Maroko U20 - USA U19 1:0
23:00Maroko - Mauritánie 0:0 [ 1.21 | 5.35 | 14.30 ]
23:00Niger - Burkina Faso 1:1 [ 3.80 | 3.10 | 1.90 ]
23:00Togo - Libye 1:1 [ 2.47 | 2.63 | 3.32 ]
00:30Paraguay U23 - Dominikánská Republika U23 1:2 [ 1.23 | 5.21 | 10.50 ]
SVĚT: Přátelské zápasy klubů
11:00Basaksehir (Tur) - Tuzlaspor (Tur) 4:112:00FC Kodaň (Den) - B.93 (Den) 3:2 [ 1.11 | 8.47 | 15.00 ]
13:00Västerås SK (Swe) - Degerfors U21 (Swe) 0:0
14:00Samsunspor (Tur) - Corum (Tur) 6:1
15:00Basaksehir (Tur) - Kocaelispor (Tur) 5:2
16:30AIK Stockholm (Swe) - Vålerenga (Nor) 4:0 [ 2.60 | 3.08 | 2.67 ]
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 15
20:00Burlades - Huarte 0:320:00Ezcabarte - Lagunak 3:1
UGANDA: Big League
14:00Kaaro Karungi - Mbale Heroes 2:1UKRAJINA: 1. Liga ženy - Skupina o titul
11:00Ladomir Ž - Zhytlobud-1 Ž 0:7USA: NISA
22:00OdloženoGeorgia Lions - Irvine Zeta -:-22:00OdloženoMichigan Stars - Capo -:-
UZBEKISTÁN: Pro Liga
12:30Aral - Kokand 1912 1:3Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.