OBNOVIT STRÁNKU

Hokej » Dnes » Všechny zápasy

reklama

ASIE: Asijská liga

08:00Daemyung - Anyang 5:2
09:00Oji Eagles - Sakhalin 4:3pen
10:00Tohoku F. Blades - High 1 0:3

BĚLORUSKO: Extraleague

12:00Baranavichy - Novopolotsk 2:4
12:00Bělorusko U20 - Molodechno 3:4
12:00Brest - Lokomotiv Orsha 3:0
12:00Gomel - Zhlobin 1:2pp
12:00Lida - Neman Grodno 1:5
12:00Mogilev - Babrujsk 7:2
12:00Vitebsk - Bělorusko U18 2:5
17:15Soligorsk - Yunost Minsk 2:0

ČESKO: Extraliga

15:00Litvínov - Sparta Praha 0:2

ČESKO: Chance Liga

17:00Frýdek-Místek - Kladno 5:6pp
17:00Litoměřice - Havířov 3:0
17:00Poruba - Kadaň 8:2
17:30Jihlava - Přerov 5:0
17:30Třebíč - Ústí nad Labem 4:3pp
17:30Vsetín - Prostějov 6:3

ČESKO: 2. Liga

17:00Dvůr Králové - Kolín 7:3
17:00Havl. Brod - Žďár nad Sázavou 6:3
17:00Hodonín - Opava 5:1
17:00Kopřivnice - Valašské Meziříčí 5:4pp
17:00Šumperk - Nový Jičín 6:1
17:30Bílina - Řisuty 6:5pp
17:30Klatovy - Kobra Praha 7:2
17:30Písek - Tábor 3:2
18:00Mostečtí Lvi - Sokolov 1:4
18:00Pelhřimov - DS České Budějovice 5:4pp
18:00Trutnov - Nymburk 4:3pen
18:00Vrchlabí - Jablonec 4:2
reklama

ČESKO: ELJ

12:00Mountfield HK U20 - Liberec U20 5:6
12:30České Budějovice U20 - Žďár nad Sázavou U20 4:1
12:30Chomutov U20 - Karlovy Vary U20 1:2
12:30Slavia Praha U20 - Kladno U20 4:3pen
13:00Vítkovice U20 - Třinec U20 2:3pp
13:30Havl. Brod U20 - Pardubice U20 3:7
13:30Plzeň U20 - Litvínov U20 8:1
14:00Havířov U20 - Zlín U20 5:1
16:00Přerov U20 - Vsetín U20 4:2
16:00Sparta Praha U20 - Mladá Boleslav U20 5:2
19:00Olomouc U20 - Salcburk U20 4:1

ESTONSKO: Hokiliiga

16:00Tartu Kalev-Valk - Narva 4:5
16:45Tallinn - Everest 3:2

EVROPA: Kontinentální pohár - 2. kolo

13:00Donbass - Vikingar 6:3
16:00MAC Ujbuda - Jesenice 3:4
17:00Kurbads - Urdin 8:1
PřestávkaRitten - Crvena zvezda 2:3

EVROPA: Alps Hockey League

17:30HK Olimpija - Asiago 6:2
19:15Salzburg 2 - Bregenzerwald 4:2
3. třetinaFeldkirch - Gherdeina 6:2
3. třetinaKitzbuhel - Fassa 4:2
3. třetinaZeller Eisbaren - Lustenau 2:4
PřestávkaValpusteria - Vipiteno 1:1
2. třetinaCortina - Klagenfurt II 2:1

FINSKO: Liiga

15:00TPS Turku - JYP 2:1
16:00Jukurit - KalPa 5:1
16:00KooKoo - Ässät 4:1
16:00Lukko - IFK Helsinki 5:3
16:00Tappara - Sport 3:0
18:00Kärpät - SaiPa 6:1

FINSKO: Mestis

16:00IPK - LeKi 4:5pp
16:00KeuPa - SaPKo 2:1
16:00Koovee - Hermes 5:8
16:00K-Vantaa - Jokipojat 3:2pp
16:00Peliitat - Kettera 6:1

FINSKO: Suomi-sarja

11:30Karhu HT - Kiekko-Espoo 4:0
15:00D-Kiekko - S-Kiekko 2:7
15:00Hunters - Hokki 4:3
15:00Muik Hockey - Pyry 3:6
15:00RaaheK - Giants 3:2
16:00FPS - Laser HT 2:0
16:00HCIK - Titaanit 7:1
16:00JHT - Riemu 1:4

FINSKO: Juniorská SM-Liiga

11:30Ilves U20 - IFK Helsinki U20 1:5
11:30Jukurit U20 - SaiPa U20 4:2
11:30Lukko U20 - TUTO U20 3:1
11:30Tappara U20 - Espoo U20 1:4
13:45Kärpät U20 - Sport U20 3:2
15:00Ässät U20 - Jokerit U20 4:3
15:00Hämeenlinna U20 - TPS U20 3:2pp
15:00KalPa U20 - Pelicans U20 5:2

FINSKO: Liiga ženy

11:45Sport Ž - Hämeenlinna Ž 5:3
12:00Ilves Ž - Kuortane Ž 9:2
13:20KJT Ž - Kärpät Ž 1:8
16:50Blues Espoo Ž - KalPa Ž 5:1
18:00TPS Turku Ž - Rauman Lukko Ž 4:1

ITÁLIE: IHL

19:30Merano - Como -:-
20:00Auer Ora - Kaltern -:-
20:00Bressanone - Varese -:-
20:30Alleghe - Eppan -:-

KANADA: OHL

01:00Mississauga Steelheads - Peterborough Petes 3:0
01:00Niagara IceDogs - Windsor Spitfires 4:3
01:05Saginaw Spirit - Barrie Colts 3:7
01:05Sarnia Sting - Owen Sound Attack 3:6
01:05Sudbury Wolves - Hamilton Bulldogs 7:5
01:07Soo Greyhounds - Kingston Frontenacs 4:3pp
01:30Kitchener Rangers - Guelph Storm 5:0
01:30London Knights - Oshawa Generals 2:4
21:30London Knights - Kitchener Rangers -:-

KANADA: WHL

02:30Brandon Wheat Kings - Everett Silvertips 5:2
03:00Edmonton Oil Kings - Red Deer Rebels 2:5
03:00Moose Jaw Warriors - Calgary Hitmen 1:5
03:00Saskatoon Blades - Spokane Chiefs 3:2pp
03:30Medicine Hat Tigers - Lethbridge Hurricanes 4:3pp
04:00Kamloops Blazers - Swift Current Broncos 5:3
04:00Portland Winterhawks - Vancouver Giants 5:3
04:05Tri-City Americans - Seattle Thunderbirds 4:2
04:05Victoria Royals - Kelowna Rockets 2:8

KANADA: QMJHL

00:30Charlottetown Islanders - Shawinigan Cataractes 6:3
01:00Quebec Remparts - Acadie-Bathurst Titan 6:1
01:00Victoriaville Tigres - Halifax Mooseheads 4:3
01:30Baie-Comeau Drakkar - Rouyn-Noranda Huskies 5:2
01:30Blainville-Boisbriand Armada - Val-d'Or Foreurs 4:0
01:30Gatineau Olympiques - Drummondville Voltigeurs 0:4
22:00Baie-Comeau Drakkar - Rouyn-Noranda Huskies -:-
22:00Chicoutimi Sagueneens - Victoriaville Tigres -:-
22:00Sherbrooke Phoenix - Halifax Mooseheads -:-
00:00Charlottetown Islanders - Rimouski Oceanic -:-
00:00Moncton Wildcats - Shawinigan Cataractes -:-
00:00Saint John Sea Dogs - Cape Breton Screaming Eagles -:-

KANADA: LNAH

02:00Jonquiere Marquis - Riviere-du-Loup 3L 6:3
02:00Saint-Georges - Sorel-Tracy 5:1
02:30Thetford Mines Isothermic - Berlin BlackJacks 5:0

KANADA: U Sports

00:00Acadia - UNB 1:2
00:00Moncton - StFX 1:2pp
00:00Saint Marys - UPEI 2:3
01:00Carleton - Waterloo 4:0
01:00McGill - Lakehead 8:1
01:00RMC - Brock 1:3
01:00UQTR - Windsor 5:1
01:30Concordia - York 5:4pp
01:30Nipissing - Toronto 3:4
01:30Ottawa WGK - Laurier 3:0
01:30Queens - Guelph 1:7
01:30UOIT - Ryerson 3:4pp
01:35Laurentian - Western 1:3
02:00Manitoba - Regina 1:3
02:00Saskatchewan - Lethbridge 5:0
03:00Mount Royal - Alberta 3:4pp
21:00Manitoba - Regina -:-
21:00UQTR - Windsor -:-
22:00Calgary - UBC -:-
00:00Acadia - UPEI -:-
00:00Saint Marys - UNB -:-
00:00StFX - Dalhousie -:-

KANADA: CWHL ženy

21:00Worcester Blades Ž - Toronto Furies Ž -:-
00:00Les Canadiennes Ž - Markham Thunder Ž -:-

KAZACHSTÁN: Championship

13:00Nomad Astana - Beibarys Atyrau 1:0

LOTYŠSKO: Optibet Hokeja Liga

12:00HS Riga - Zemgale 4:2
12:00Riga Prizma - Liepaja 3:1
12:30Lido - Mogo 4:6

NORSKO: Get-ligaen

16:00Manglerud - Vålerenga 1:7
18:00Stavanger - Lillehammer 4:2

NORSKO: Division 1

15:00OdloženoNidaros - Storhamar II -:-
16:00Comet - Gjovik 7:3
16:00Furuset - Kongsvinger 1:6
16:00Gruner - Tonsberg 7:3
16:00Hasle/Loren - Narvik 2:6

RAKOUSKO: EBEL

17:00Fehervar AV19 - Bolzano 2:5
3. třetinaDornbirn - Znojmo 0:3

RUMUNSKO: Campionatul National

17:30OdloženoMarton Aron - CSM Galati -:-
17:30Sportul Studentesc - CSM Galati 0:16

RUSKO: KHL

09:00Kunlun - Nižněkamsk 2:4
12:30Novosibirsk - Dyn. Minsk 6:0
13:30Traktor Čeljabinsk - Omsk 2:1pp
16:00Sp. Moskva - Slovan Bratislava 4:1
16:00Viťaz - Din. Riga 1:2

RUSKO: MHL

05:00Amurskie Tigry - SKA-1946 2:3pp
05:00Tayfun - Din. Petrohrad 2:6
11:00Kunlun Junior - Russkie Vityazi 3:2pen
12:00HC MVD - Krylya Sovetov 2:4
12:00HC Riga - Loko 0:2
12:00Irbis - Omskie Yastreby 1:3
12:00Krasnaya Armiya - MHC Spartak 1:0pen
12:00SKA-Varyagi - Almaz 2:3
15:00Ladya - Belye Medvedi 2:1

RUSKO: VHL

12:00Gornyak Uchaly - Orsk 2:4
16:00Sarov - Heilongjiang 4:5pp
16:00Tambov - Tseng Tou 0:3

RUSKO: VHL-B - 1. fáze

11:00Kristall Saratov - Krasnoyarskie Rysi 8:1
12:00Junior Kurgan - HC Rostov 3:5
12:00Mordovia - Altay Barnaul 1:0
16:00Chelny - Cheboksary 2:5

RUSKO: NMHL

12:00Belgorod - Novomoskovsk U20 3:5
12:00HC Rostov - Dizelist 0:13
12:00Rossosh - Lipetsk 3:4
15:00Progress Glazov - Metallurg Čerepovec 3:1
16:00Bryansk - Golden Dogs 3:2pp

RUSKO: WHL ženy

10:00Ufa Ž - Sverdlovsk Region Ž 11:1
11:00Petrohrad Ž - Gornyi Ž 4:1
12:00Nizhny Novgorod Ž - Tornado Ž 0:3

SLOVINSKO: IHL

17:15Záhřeb - Triglav Kranj 8:2
18:00Mladost - Crvena zvezda -:-
18:00Vojvodina - Medveščak Záhřeb 2 3:4

SLOVINSKO: Hokejska liga

19:00Slavija - Celje 5:3

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

15:00Finsko U16 - Německo U16 9:0

ŠPANĚLSKO: LNHH

22:00Barcelona - Jaca -:-
22:00Majadahonda - Puigcerda -:-

ŠVÉDSKO: SHL

15:15Frölunda - HV 71 4:1
15:15Luleå - Malmö 3:1
15:15Rögle - Timra 3:1
18:00Brynäs - Örebro 3:2
18:00Färjestad - Djurgården 4:3
18:00Mora - Växjö 1:4

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Norra

15:00Ornskoldsvik - Piteå 2:3pp
16:00Ostersund - Bodens 2:5
16:00Tegs - Asploven 5:4
16:00Vännäs - Kiruna 6:2

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Sodra

16:00Troja/Ljungby - Kallinge/Ronneby 2:1

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Vastra

15:00Kumla - Lindlovens 5:1
16:00Surahammar - Mariestad 2:3

ŠVÉDSKO: SDHL ženy

15:30Linköpings Ž - Luleå Ž 4:5
16:00Göteborg Ž - Leksands Ž 0:5
17:00AIK Ž - Modo Ž 2:5
17:00HV 71 Ž - Brynäs Ž 6:1

ŠVÝCARSKO: Pohár

PřestávkaLugano - Zug 2:2

UKRAJINA: UHL

12:50Charkov - Kremenchuk 1:7

USA: NHL

01:00Washington Capitals - Florida Panthers 5:6pen
02:00Dallas Stars - Minnesota Wild 1:3
03:00Calgary Flames - Nashville Predators 3:5
3. třetinaCarolina Hurricanes - Colorado Avalanche 0:2
3. třetinaPhiladelphia Flyers - New Jersey Devils 2:2
21:30Los Angeles Kings - Buffalo Sabres -:-
22:00Winnipeg Jets - Arizona Coyotes -:-

USA: AHL

01:00Belleville Senators - Hartford Wolf Pack 3:4
01:00Bridgeport Sound Tigers - Providence Bruins 4:3pp
01:00Charlotte Checkers - Hershey Bears 4:3pen
01:00Utica Comets - Cleveland Monsters 3:4
01:05Binghamton - Syracuse Crunch 0:4
01:05Lehigh Valley Phantoms - Wilkes-Barre/Scranton 4:5
01:05Rochester Americans - Toronto Marlies 5:4pen
01:30Laval Rocket - Springfield Thunderbirds 3:5
02:00Manitoba Moose - San Antonio Rampage 4:1
02:00Texas Stars - Iowa Wild 5:4
03:05Colorado Eagles - Ontario Reign 6:2
03:05Tucson Roadrunners - Rockford IceHogs 4:3pp
04:00San Diego Gulls - Milwaukee Admirals 4:2
1. třetinaLaval Rocket - Springfield Thunderbirds 0:1
22:00Toronto Marlies - Hartford Wolf Pack -:-
00:00Charlotte Checkers - Hershey Bears -:-

USA: ECHL

01:00Manchester Monarchs - Newfoundland 1:4
01:15Maine Mariners - Reading Royals 4:6
01:30Florida Everblades - Norfolk Admirals 0:1
01:30Jacksonville IceMen - Orlando Solar Bears 6:2
01:30Kalamazoo Wings - Fort Wayne Komets 2:1
01:35Atlanta Gladiators - Greenville Swamp Rabbits 4:1
01:35Indy Fuel - Cincinnati Cyclones 4:1
02:05Wichita Thunder - Allen Americans 6:5pen
03:10Idaho - Utah Grizzlies 6:5pp
00:00Manchester Monarchs - Reading Royals -:-

USA: SPHL

01:00Fayetteville Marksmen - Roanoke Dawgs 2:1
01:30Knoxville Ice Bears - Evansville Thunderbolts 5:4
01:30Macon Mayhem - Pensacola Ice Flyers 3:4pen
02:30Birmingham Bulls - Huntsville Havoc 5:4

USA: USHL

02:05Des Moines Buccaneers - Tri-City Storm 4:2
02:05Dubuque Fighting Saints - Youngstown Phantoms 3:4pen
02:05Fargo Force - Sioux-City 6:4
02:05Chicago Steel - Muskegon Lumberjacks 3:5
02:05Lincoln Stars - Madison Capitols 4:1
02:05Sioux Falls Stampede - Waterloo Black Hawks 6:5pp
02:07Central Illinois - USA U18 7:3

USA: NWHL ženy

20:00Metropolitan Riveters Ž - Minnesota Whitecaps Ž -:-

VELKÁ BRITÁNIE: Elite League

PřestávkaCardiff - Sheffield 5:0
2. třetinaGlasgow - Coventry 2:1
2. třetinaManchester - Dundee 3:1
2. třetinaMilton Keynes - Belfast 1:4
2. třetinaFife - Nottingham 2:1

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - hokej livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi