OBNOVIT STRÁNKU

Házená » Zítra » Všechny zápasy

reklama

BULHARSKO: A RHG

14:00Fregata Burgas - Pirin -:-
14:00Lokomotiv Gorna - Osam Lovech -:-
14:00NSA Sofie - Chardafon Gabrovo -:-

ČESKO: Pohár

13:00Luhačovice - Hranice -:-
16:30Polanka nad Odrou - Karviná -:-
17:00Tatran Bohunice - Náchod -:-
17:00Telnice - Zlín -:-

DÁNSKO: Herre Handbold Ligaen

15:00Sonderjyske - Skjern -:-

DÁNSKO: 1. Division

15:00Sydhavsøerne - Otterup -:-
15:00Tonder - Odder -:-

DÁNSKO: HTH Ligaen ženy

17:00Aarhus United Ž - Ajax København Ž -:-
reklama

DÁNSKO: 1.Division ženy

14:00DHG Ž - Oddense-Otting Ž -:-

EVROPA: Liga mistrů ženy - Skupinová fáze

14:00Thuringer Ž - Győr Ž -:-
15:00Savehof Ž - Brest Bretagne Ž -:-
17:00Bietigheim Ž - Ferencvaros Ž -:-
17:00Méty Ž - Buducnost Ž -:-

EVROPA: EHF Cup ženy - Předkolo

14:00Muratpasa Ž (Tur) - H 65 Hoor Ž (Swe) -:-
15:00BNTU Minsk Ž (Blr) - Krasnodar Ž (Rus) -:-
16:00Byåsen Ž (Nor) - Storhamar Ž (Nor) -:-
16:00Kastamonu Ž (Tur) - Ramnicu Valcea Ž (Rou) -:-
17:00BVB Dortmund Ž (Ger) - Zalau Ž (Rou) -:-
17:00Paříž 92 Ž (Fra) - Nantes Ž (Fra) -:-
18:00Fredrikstad Ž (Nor) - Besancon Ž (Fra) -:-
18:00NFH Nyk Ž (Den) - Michalovce Ž (Svk) -:-
19:00Guardes Ž (Esp) - Hypo NÖ Ž (Aut) -:-

EVROPA: MOL Liga ženy

16:00Zlín Ž - Prešov Ž -:-

FINSKO: SM Liiga ženy

13:00BK 46 Ž - GrIFK Ž -:-
16:30KyIF Ž - HIFK Ž -:-

FRANCIE: Coupe de la Ligue

16:00Limoges - Chambery Savoie -:-
16:00Toulouse - Cesson -:-
17:00St. Raphael - Massy Essonne -:-

FRANCIE: Division 1 ženy

16:00Saint Amand Ž - Dijon Ž -:-

FRANCIE: Coupe de France ženy

15:00Conflans Ž - Aulnay Ž -:-
16:00Chaumont Ž - Alfortville Ž -:-
16:00Kingersheim Ž - Altkirch Ž -:-
16:00Val D'Argens Ž - Pays d'Aix Ž -:-
21:00Montigny les Metz Ž - Štrasburk Ž -:-

ISLAND: Olis Deildin

18:00Akureyri - IBV Vestmannaeyjar -:-
19:00Fram - Grotta -:-

ISLAND: Olis Deild ženy

17:00Fram Ž - IBV Ž -:-
18:00HK Ž - Ka Thor Ž -:-

ITÁLIE: Serie A ženy

17:15Dossobuono Ž - Brixen Ž -:-

LOTYŠSKO: SynotTip Virsliga

13:00Dobeles Tenax - Celtnieks Riga -:-
13:00Vainode - HK Ogre/Miandum -:-
16:00ASK/LSPA - Latgols -:-

MAĎARSKO: NB I

17:45Veszprem - Szeged -:-

MAKEDONIE: Superleague

18:30Butel Skopje - RK Borec -:-

MAKEDONIE: Superliga ženy

16:00Struzanka Ž - Ovce Pole Ž -:-
16:30Vardar Skopje Ž - Pelister Ž -:-

NĚMECKO: Bundesliga

13:30Rhein-Neckar - Fuchse Berlin -:-
16:00Kiel - Gummersbach -:-
16:00Lipsko - Flensburg-H. -:-
16:00Magdeburg - Erlangen -:-
16:00Melsungen - Bergischer -:-

NĚMECKO: 1. Bundesliga ženy

16:00Halle-Neustadt Ž - Bad Wildungen Ž -:-
16:00Leverkusen Ž - Oldenburg Ž -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie

13:00Targos Bevo 2 - KRAS/Volendam 2 -:-
14:30Limburg Lions 2 - Aristos -:-
15:00Quintus 2 - Waalwijk -:-

NORSKO: Grundigligaen

18:00Baekkelaget - Arendal -:-
18:00Bodo - Elverum -:-
18:00Halden - Naerbo -:-
18:00Kolstad - Fyllingen -:-
18:00Runar - Falk -:-

NORSKO: 1. Division

16:00Charlottenlund - Viking TIF -:-
18:00Notteroy - St. Hallvard -:-
18:00Stavanger - Sandnes -:-

NORSKO: 1. Division ženy

15:30Ålgård Ž - Volda Ž -:-
16:00Fjellhammer Ž - Aker Ž -:-
16:00Gneist Ž - Charlottenlund Ž -:-
16:00Sola Ž - Flint Ž -:-
18:00Follo Ž - Forde Ž -:-
18:00Viking Ž - Stabæk Ž -:-

POLSKO: Superliga ženy

14:00Jelenia Gora Ž - Koscierzyna Ž -:-
16:00Pogon Szczecin Ž - Ruch Chorzów Ž -:-

PORTUGALSKO: 1a Divisao ženy

16:00Madeira Ž - Barros Ž -:-
19:00CS Madeira Ž - Alavarium Ž -:-

RAKOUSKO: OHB Cup

15:00St. Polten - Aon Fivers -:-
17:00Eggenburg - Hollabrunn -:-
17:00Feldkirch - Karnten -:-
17:00Funfhaus - Schwaz -:-
17:00Keplinger-Traun - Trofaiach -:-
17:00Schwaz 2 - HSG Graz -:-
17:00Tulln - SC Ferlach/T. -:-
18:00HIB Graz - Barnbach/K. -:-
18:00Linec - Krems -:-
19:00Atzgersdorf B - Aon Fivers II -:-

RAKOUSKO: OHB Cup ženy

17:00Waldviertel Ž - Eggenburg Ž -:-
18:00Voitsberg/Barnbach-Koflach Ž - Funfhaus Ž -:-

RUMUNSKO: Liga nationala

10:00Temešvár - Steaua Bukurešť -:-

RUMUNSKO: Liga nationala ženy

10:00CSM Slatina Ž - Craiova Ž -:-
10:00Kluž Ž - Baia Mare Ž -:-
16:30Brašov Ž - Dunarea Braila Ž -:-

RUSKO: Superliga ženy

09:00Alisa Ufa Ž - Stavropol Ž -:-

ŠPANĚLSKO: Liga ASOBAL

12:00Alcobendas - Anaitasuna -:-
12:30Puente Genil - Granollers -:-
18:00Barcelona - BM Sinfin -:-

ŠPANĚLSKO: Division de Honor Plata

12:00Agustinos Alicante - Cisne -:-

ŠVÉDSKO: Handbollsligan

16:00Redbergslids - Ystads IF -:-
16:30Kristianstad - AIK Stockholm -:-

ŠVÉDSKO: SHE ženy

17:30Skuru Ž - Kristianstad Ž -:-

ŠVÝCARSKO: SPL ženy

19:30Zug Ž - Thun Ž -:-

TURECKO: Superlig ženy

13:00Yalikavak Ž - Pazarspor Ž -:-
15:00Osmangazi Bld Ž - Aksaray Ž -:-
16:00Yenimahalle Ž - Samsun Genclik Ž -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - házená livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi