OBNOVIT STRÁNKU

Házená » Včera » Všechny zápasy

reklama

AFRIKA: Mistrovství Afriky ženy - Play Off

11:30Senegal Ž - Guinea Ž 23:16
14:00DR Kongo Ž - Tunisko Ž 37:30
16:30Angola Ž - Alžírsko Ž 41:17
19:00Kamerun Ž - Kongo Ž 22:21

ASIE: Mistrovství Asie ženy - Play Off

04:45Kazachstán Ž - Čína Ž 21:27
07:00Jižní Korea Ž - Japonsko Ž 30:25

BOSNA A HERCEGOVINA: Premijer Liga

18:00Brčko - Slavija 24:14

DÁNSKO: Herre Handbold Ligaen

15:00Sonderjyske - Århus 27:28
20:15Skjern - Bjerringbro/Silkeborg 33:26

DÁNSKO: 1. Division

14:00Fredericia - Ajax Kobenhavn 26:22
15:00Sydhavsøerne - Stoholm 22:23
15:00Tonder - Odense 30:27
reklama

DÁNSKO: 1.Division ženy

15:00Roskilde Ž - Bjerringbro Ž 24:33

EVROPA: Mistrovství Evropy ženy

15:00Maďarsko Ž - Německo Ž 26:25
15:00Švédsko Ž - Francie Ž 21:21
18:00Nizozemsko Ž - Rumunsko Ž 29:24
18:00Srbsko Ž - Rusko Ž 25:29

EVROPA: SEHA Liga

17:30Met. Skopje (Mac) - Meshkov Brest (Blr) 28:34
19:15Nexe (Cro) - Izvidac (Bih) 22:17

EVROPA: Baltic League

12:00Viljandi (Est) - Sviesa (Ltu) 20:29
14:30Riihimäen Cocks (Fin) - SKA Minsk (Blr) 28:31
15:00HC Tallinn (Est) - Granitas Kaunas (Ltu) 26:20
15:00Kehra (Est) - ZTR Záporoží (Ukr) 19:31

FINSKO: SM Liiga ženy

13:00BK 46 Ž - HIFK Ž 25:36
16:30KyIF Ž - SIF Ž 22:30

FRANCIE: Lidl Starligue

18:30Montpellier - PSG 24:32

CHORVATSKO: Premijer liga

18:00Dubrava - Vinkovci 28:32
20:00Gorica - Umag 29:34

ISLAND: Olis Deildin

18:00Afturelding - Stjarnan 33:27
20:30Valur - Fram 34:28

ITÁLIE: Serie A

17:15Bologna - Cingoli 28:30

LOTYŠSKO: SynotTip Virsliga

14:00Latgols - ASK/LSPA 39:25

MAĎARSKO: NB I

18:00Ferencvaros - Budakalasz 32:25

MAKEDONIE: Superleague

18:00Radovis - Prilep 30:25

MAKEDONIE: Superliga ženy

11:30Struzanka Ž - Vardar Skopje Ž 30:29
17:30Ovce Pole Ž - Pelister Ž 18:40

MALTA: 1st Division

11:30ETE - Aloysians 17:32
13:00Kavallieri - Luxol 27:19

NĚMECKO: Bundesliga

13:30Bergischer - Minden 26:21
16:00Erlangen - Stuttgart 31:25
16:00Lipsko - Lemgo 22:22
16:00Wetzlar - Hannover-Burgdorf 29:28

NĚMECKO: 2. Bundesliga

17:00Dessauer - Wilhelmshavener 27:27
17:00Nordhorn-Lingen - Aue 34:19

NĚMECKO: 2. Bundesliga ženy

16:00TuS Lintfort Ž - Gedern/Nidda Ž 21:24

NIZOZEMSKO: Eredivisie

13:00Targos Bevo 2 - Limburg Lions 2 34:25
13:30Quintus 2 - Houten 21:33

NORSKO: Grundigligaen

17:30Naerbo - Elverum 30:29
18:00Baekkelaget - Bodo 30:29

NORSKO: 1. Division

18:00Stavanger - Herulf 29:29

POLSKO: Superliga

13:00Zaglebie Lubin - Azoty-Pulawy 31:28
17:00Arka Gdynia - Zabrze 19:31

RAKOUSKO: OHB Cup

14:30Hollabrunn - HSG Graz 17:37
17:00Alpla HC Hard - West Wien 30:24
18:00Aon Fivers - Juri Union Leoben 33:27
18:00Barnbach/K. - Aon Fivers II 37:16
18:00Bruck - Bregenz 22:34
18:00Karnten - Schwaz 16:34
18:00Keplinger-Traun - Krems 22:37

RAKOUSKO: OHB Cup ženy

18:00Adm. Landhaus Ž - Trofaiach Ž 24:30
18:00Ferlach/Feldkirchen Ž - Keplinger Traun Ž 35:29
18:00Korneuburg Ž - Hypo NÖ Ž 22:40

RUMUNSKO: Pohár

10:00Steaua Bukurešť - Constanta 27:24
16:30Bacau - Temešvár 24:27
17:00Minaur Baia Mare - Calarasi 34:28
18:30CSM Focsani - Buzau 32:27

ŘECKO: A1

15:00AEK Athény - XANTH 45:19
15:00Foivos - Aris 27:23
17:00Aeropos Edessas - Pylaias 24:20
17:00Olympiakos - PAOK 21:16

SLOVENSKO: Extraliga

16:00Prešov - Malacky 40:13
19:30Piešťany - SKP Bratislava 20:21

SLOVINSKO: 1. NLB Liga

19:00Krka - Gorenje 27:31

SRBSKO: Superliga

18:00Kikinda - Obilic Beograd 28:27
18:00Pančevo - Partizan Bělehrad 26:25

ŠPANĚLSKO: Liga ASOBAL

12:00Alcobendas - Cuenca 26:32
12:00Puente Genil - Barcelona 28:46
12:30Granollers - Benidorm 30:26

ŠVÉDSKO: Handbollsligan

16:00Skövde - Lugi 29:25
16:30Savehof - IFK Ystads 24:23
17:45Alingsås - Guif 29:24

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

16:15Amo HK - Helsingborg 21:40
17:00Aranas - Skanela 21:31
17:00Hallby - Rimbo 44:35

ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy

14:30Aranas Ž - Hellton Ž 23:23
15:00Soder Ž - Skanela Ž 28:24
16:00Tumba Ž - Eskilstuna Ž 33:22

ŠVÝCARSKO: NLA

17:00Bern - Suhr 32:19
17:00St. Gallen - Kriens 30:33
18:30Kadetten - Thun 32:26

TURECKO: Superlig ženy

11:00Aksaray Ž - Muratpasa Ž 27:32
13:00Kastamonu Ž - Samsun Genclik Ž 45:13
14:00Ardesen Ž - Yenimahalle Ž 26:26
14:00ZrušenoUskudar Ž - Pazarspor Ž -:-

TURECKO: Superlig

14:00Antalyaspor - Karsiyaka Belediyesi Sk 41:26
14:00Izmir BB - Nilufer Bld. 38:31

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - házená livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi