Fotbal » 20.06.2024 » Všechny zápasy
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
EVROPA: Euro
15:00Slovinsko - Srbsko -:-18:00Dánsko - Anglie -:-
21:00Španělsko - Itálie -:-
ARGENTINA: Copa Argentina
02:10Boca Juniors - Almirante Brown -:-AUSTRÁLIE A OCEÁNIE: Mistrovství OFC do 16 let ženy - Kvalifikace
02:00Americká Samoa U16 Ž - Samoa U16 Ž -:-BHÚTÁN: Premier League
12:00Paro - Samtse -:-BRAZÍLIE: Série A
00:00Atletico GO - Criciuma -:-00:00Botafogo RJ - Athletico-PR -:-
01:00Fortaleza - Gremio -:-
01:00Juventude - Vasco -:-
01:00Sao Paulo - Cuiaba -:-
02:30Cruzeiro - Fluminense -:-
02:30Internacional - Corinthians -:-
23:30Vitoria - Atletico-MG -:-
BRAZÍLIE: Série B
00:00Santos - Goias -:-02:00Botafogo SP - Ponte Preta -:-
02:30Brusque - Avai -:-
02:30Coritiba - America MG -:-
00:00Vila Nova - Mirassol -:-
BRAZÍLIE: Série C - 1. fáze
00:00Ferroviario - EC Sao Jose -:-BRAZÍLIE: Série D
00:30Democrata SL - Portuguesa RJ -:-00:30Hercilio Luz - Avenida -:-
01:00Novo Hamburgo - Concordia -:-
BRAZÍLIE: Amapaense - Play Off
01:15Santos AP - Trem -:-BRAZÍLIE: Baiano 2
00:00Fluminense de Feira - SSA -:-00:00Jacobinense - Colo C. -:-
00:15Galicia - Vitoria da Conquista -:-
BRAZÍLIE: Gaucho 2
00:00GE Gloria - Gaucho -:-00:00Monsoon - Aimore -:-
00:30Passo Fundo - Veranopolis -:-
01:00Brasil Farroupilha - Esportivo -:-
BRAZÍLIE: Paraense B2
15:00Gaviao - Tesla -:-15:00Pedreira - Tiradentes PA -:-
BRAZÍLIE: Copa Espírito Santo - 1. fáze
00:00Desportiva Ferroviaria - Real Noroeste -:-BRAZÍLIE: Brasileiro U20
20:00Botafogo U20 - RB Bragantino U20 -:-20:00Fortaleza U20 - Bahia U20 -:-
BRAZÍLIE: Alagoano U20
20:00Satuba U20 - Desportiva Alianca U20 -:-BRAZÍLIE: Catarinense U20
20:00Hercilio Luz U20 - Figueirense U20 -:-BRAZÍLIE: Matogrossense U20
01:00Campo Novo U20 - Caceres U20 -:-BRAZÍLIE: Paraibano U20
00:00Sousa U20 - Nacional de Patos U20 -:-BRAZÍLIE: Paulista ženy
23:00Ferroviaria Ž - Marilia Ž -:-20:00Taubate Ž - Sao Paulo Ž -:-
22:00Palmeiras Ž - Santos Ž -:-
00:00Bragantino Ž - Realidade Jovem Ž -:-
DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: LDF
00:00Atletico Pantoja - Atlantico -:-22:00Moca - Cibao -:-
EGYPT: Premier League
18:00Al Ahly - Arab Contractors -:-EGYPT: Division 2 A - Postupové Play Off
16:00Haras El Hodood - Tersana -:-16:00Suez SC - Alexandria SC -:-
EKVÁDOR: Serie B
22:00Ind. Juniors - Nueve de Octubre -:-ETIOPIE: Premier League
14:00Shashemene Kenema - Fasil Kenema -:-17:00Hawassa - Wolkite Ketema -:-
FINSKO: Ykkosliiga
18:00SJK Akatemia - KTP -:-FINSKO: Ykkonen
17:30KuPS Akatemia - VIFK -:-FINSKO: Kakkonen - Skupina B
17:30HJS - Poxyt -:-18:00Ilves-Kissat - Ilves 2 -:-
CHILE: Primera División
21:00Nublense - Huachipato -:-CHILE: Pohár
23:30Concon National - S. Wanderers -:-18:30Colegio Quillon - Colo Colo -:-
21:00Marcos Trincado - U. Espanola -:-
22:00Brujas Salamanca - Coquimbo -:-
22:00Comunal Cabrero - Rangers -:-
23:30Glorias Navales - U. Catolica -:-
IRÁK: Stars League
17:00Al Karkh - Al Kahraba -:-17:00Al Minaa - Al Wasat -:-
17:00Al Naft - Newroz -:-
17:00Al Najaf - Al-Hudod -:-
17:00Al-Qassim - Baghdad -:-
17:00Al Talaba - Duhok -:-
17:00Erbil - Naft Missan -:-
ISLAND: Division 1
20:00Afturelding - Vestmannaeyjar -:-21:15IR Reykjavik - Fjolnir -:-
21:15Keflavik - Throttur -:-
ISLAND: Besta deild ženy
20:00Vikingur Reykjavik Ž - Breidablik Ž -:-JIŽNÍ KOREA: WK League ženy
09:00Boeun Sangmu Ž - Soul Ž -:-12:00Hwacheon Ž - Suwon FC Ž -:-
12:00Changnyeong Ž - Incheon Hyundai Steel Ž -:-
12:00Sejong Sportstoto Ž - Gyeongju Ž -:-
KANADA: Canadian Premier League
01:00York Utd - Pacific FC -:-KAZACHSTÁN: 1. liga
14:00Kairat Almaty 2 - Kaisar Kyzylorda 2 -:-16:00Kaspij Aktau - Taraz -:-
16:00Okzhetpes - Aktobe 2 -:-
KOLUMBIE: Primera B - Apertura - Play Off
02:00Llaneros - Orsomarso -:-LIBANON: Premier League - Část vítězů
15:00Al Ansar - Safa -:-15:00Nejmeh SC - Al Ahed -:-
15:00Racing - Bourj FC -:-
LOTYŠSKO: Virsliga
17:00Tukums 2000 - FK Liepaja -:-18:00Valmiera - Metta -:-
MONGOLSKO: Premier League
13:15Khaan Khuns-Erchim - Brera Ilch -:-NORSKO: Division 3 - Skupina 5
18:00Aalesund 2 - Molde 2 -:-18:30Skjetten - Lokomotiv Oslo -:-
RUSKO: FNL 2 - Division B - sk. 3
17:00Kompozit - Arsenal Tula 2 -:-SOMÁLSKO: National league
14:30Heegan - Kigs -:-SÚDÁN: Super Liga
15:00Al-Hilal Omdurman - Al Wadi -:-15:00Al-Merreikh - Tuti -:-
SVĚT: Přátelské zápasy klubů
13:00Lilleström (Nor) - Göteborg (Swe) -:-14:00Rapid Bukurešť (Rou) - Gloria Buzau (Rou) -:-
17:00Tikves (Mkd) - Struga (Mkd) -:-
ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra
18:00Vasalund - Stockholm Internazionale -:-19:00Stocksund - Hammarby TFF -:-
19:30Karlbergs - Nordic United -:-
ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra
19:00Eskilsminne - Ariana -:-19:00Falkenberg - Lunds -:-
19:00Tvaaker - Onsala -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland
19:00Gottne - Umeå -:-19:00IFK Ostersund - Kiruna -:-
19:00Skelleftea - Ytterhogdal -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland
19:30Grebbestad - Vanersborgs IF -:-19:30IFK Skovde - Saffle SK -:-
19:30Kumla - Lidkoping -:-
19:30Motala - Gauthiod -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand
15:45Gute - Arlanda -:-19:00Skiljebo - Jarfalla -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland
19:00Rappe GOIF - IFK Berga -:-19:30Karlskrona - Hassleholms IF -:-
19:30Simrishamn - IFK Karlshamn -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand
19:00Atvidaberg - Sylvia -:-19:30Sleipner - Mjolby AI FF -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland
19:00Frölunda - Astrio -:-19:00Lindome - Varbergs GIF -:-
19:00Tord - Qviding -:-
19:30Husqvarna - Jonsereds -:-
19:30Savedalen - Bergdalens IK -:-
ŠVÉDSKO: Pohár - Kvalifikace
19:00Huddinge - Nacka FC -:-19:15Stegeborg - Nykopings -:-
ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy
19:00Rosengard Ž - Örebro Ž -:-19:00Trelleborg Ž - Häcken Ž -:-
ŠVÉDSKO: Elitettan ženy
17:30Kalmar Ž - Gamla Upsala Ž -:-18:00Uppsala Ž - Alingsas Ž -:-
19:00Eskilstuna Utd Ž - Orebro Ž -:-
19:00Mallbacken Ž - Lidkoping Ž -:-
19:30Umeå IK Ž - Sundsvall Ž -:-
USA: MLS
01:30CF Montreal - New York Red Bulls -:-01:30DC United - Atlanta Utd -:-
01:30Charlotte - Orlando City -:-
01:30Inter Miami - Columbus Crew -:-
01:30Toronto FC - Nashville SC -:-
01:45FC Cincinnati - Philadelphia Union -:-
02:30Austin FC - Los Angeles FC -:-
02:30FC Dallas - Minnesota Utd -:-
02:30Houston Dynamo - Seattle Sounders -:-
02:30Sporting Kansas City - Real Salt Lake -:-
02:30St. Louis City - Colorado Rapids -:-
04:30Los Angeles Galaxy - New York City -:-
04:30San Jose Earthquakes - Portland Timbers -:-
USA: USL Championship
01:30Pittsburgh - Louisville City -:-02:00Birmingham - San Antonio -:-
02:30FC Tulsa - Miami FC -:-
04:00Oakland Roots - El Paso -:-
USA: USL League One
01:00Greenville - Charlotte Independ. -:-USA: USL League Two
23:00Swan City - Miami -:-00:00Charlotte Independ. 2 - West Virginia -:-
00:00North Carolina FC U23 - Salem City -:-
01:00Boston City - Black Rock -:-
01:00Buffalo - Fort Wayne -:-
01:00Cedar - Morris Elite -:-
01:00Inter Gainesville - Brave SC -:-
01:00Nona - Brooke House -:-
01:00RC New Jersey - West Chester Utd -:-
01:00St. Petersburg FC - Sarasota Paradise -:-
01:00Tobacco Road - Wake FC -:-
01:30Midwest United - Flint City -:-
01:30Northern Virginia - Virginia Beach -:-
02:00AHFC Royals - Corpus Christi FC -:-
02:00Blue Goose - Little Rock Rangers -:-
02:00Dothan United - East Atlanta -:-
02:00Marin - Davis Legacy -:-
04:00Capo II - Southern California -:-
04:00FC Olympia - Portland U23 -:-
04:00Tacoma Stars - United PDX -:-
USA: NISA
01:00Maryland Bobcats - Savannah Clovers -:-USA: NWSL ženy
01:00Gotham Ž - San Diego Wave Ž -:-04:00Angel City Ž - Racing Louisville Ž -:-
UZBEKISTÁN: Super League
17:00Nasaf Qarshi - Neftchi Fargona -:-17:00Navbahor Namangan - Qizilqum -:-
VIETNAM: V.League 1
13:00Binh Dinh - Hanoj FC -:-13:00Binh Duong - Gia Lai -:-
13:00Nam Dinh - Hong Linh Ha Tinh -:-
14:15Cong An Hanoj - Hai Phong -:-
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.