Fotbal » 30.04.2024 » Všechny zápasy
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
EVROPA: Liga mistrů - Play Off
21:00Bayern - Real Madrid -:-ANGLIE: Championship
21:00Coventry - Ipswich -:-ANGLIE: Professional Development League
14:00Sheffield Utd U21 - QPR U21 -:-15:00Coventry U21 - Cardiff U21 -:-
15:00Peterborough U21 - Millwall U21 -:-
16:00Hull U21 - Ipswich U21 -:-
18:00Fleetwood U21 - Colchester U21 -:-
ANGLIE: Premier League U18
13:00Middlesbrough U18 - Blackburn U18 -:-ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30Deportivo Espanol - Real Pilar -:-ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:30Defensores de Glew - Deportivo Metalurgico -:-ARGENTINA: Reserve League - 1. fáze
20:00Huracan 2 - Boca Juniors 2 -:-20:00Instituto 2 - Rosario Central 2 -:-
ARMÉNIE: 1. liga
14:00Noah 2 - Nikarm -:-ARUBA: Division di Honor - Baráž o udržení
01:00Real Koyari - Caravel -:-03:00Atl. Deportivo - Caiquetio -:-
AUSTRÁLIE: NPL Northern NSW
12:00Maitland - Lambton J. -:-AUSTRÁLIE: NSW League One
11:30Bonnyrigg - Bulls Academy -:-BANGLADÉŠ: Federation Cup - Play Off
11:00Fortis - Abahani Limited -:-BRAZÍLIE: Série A
01:00Sao Paulo - Palmeiras -:-BRAZÍLIE: Série B
00:30Mirassol - Ceara -:-BRAZÍLIE: Série C - 1. fáze
01:00EC Sao Jose - Confianca -:-01:00Ferroviario - Aparecidense -:-
BRAZÍLIE: Série D
00:30Maringa FC - Santo Andre -:-BRAZÍLIE: Matogrossense 2
01:00Atletico MT - Paulistano FC -:-BRAZÍLIE: Copa do Brasil
00:00Bahia - Criciuma -:-BRAZÍLIE: Copa Espírito Santo - 1. fáze
00:30Capixaba SC - Sport-ES -:-BRAZÍLIE: Brasileiro U20
20:00America Mineiro U20 - Corinthians U20 -:-20:00Santos U20 - Fluminense U20 -:-
BRAZÍLIE: Catarinense U20
20:00Figueirense U20 - Marcilio Dias U20 -:-BRAZÍLIE: Paranaense U20 - 1. fáze
20:30Araucaria U20 - Hope Internacional U20 -:-BRAZÍLIE: Brasileiro A3 ženy
00:00A. Acreano Ž - Porto Velho Ž -:-ČAD: Premiere Division - LPFN
16:45Agri - Tchad - AS Farcha -:-16:45Aiglons - Tourbillon -:-
16:45Foullah Edifice - AS Psi -:-
ČÍNA: Superliga
12:00Shandong Taishan - Nantong Zhiyun -:-13:35Tianjin Jinmen Tiger - Beijing Guoan -:-
14:00Meizhou Hakka - Qingdao West Coast -:-
14:00Zhejiang Professional - Henan Songshan Longmen -:-
DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: LDF
00:00San Cristobal - Vega Real -:-DR KONGO: Ligue 1 - Skupina o udržení
13:30US Panda - Tshinkunku -:-15:30Simba - Sanga Balende -:-
EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze
02:00El Nacional - Delfin -:-EKVÁDOR: Serie B
23:30Cuniburo - Manta -:-ESTONSKO: Meistriliiga ženy
18:00Saku Sporting Ž - FC Ararat Ž -:-FAERSKÉ OSTROVY: Premier League
19:00Streymur - Klaksvik -:-FINSKO: Kakkonen - Skupina B
18:00Tampere Utd - TPV -:-GIBRALTAR: National League - Skupina o titul
21:00Lincoln - Mons Calpe -:-CHILE: Primera División
02:30A. Italiano - Cobresal -:-CHILE: Primera B
02:30Limache - La Serena -:-INDONÉSIE: Liga 1
10:00FC Bhayangkara - Persis Solo -:-10:00Madura United - Arema -:-
10:00Persita - Bali United -:-
10:00PSM Makassar - RANS Nusantara -:-
10:00PSS Sleman - Persib -:-
14:00Persija Jakarta - PSIS Semarang -:-
IRÁK: Stars League
17:00Al Naft - Naft Missan -:-17:00Al-Qassim - Al Zawraa -:-
17:00Al Shorta - Newroz -:-
17:00Duhok - Al-Hudod -:-
17:00Zakho - Naft Al-Basra -:-
ÍRÁN: Persian Gulf Pro League
16:50Shams Azar Qazvin - Peykan -:-ISLAND: Pohár ženy
19:30Haukar Ž - Grotta Ž -:-20:30Grindavik Ž - KR Reykjavik Ž -:-
IZRAEL: State Cup
18:00Nof Hagalil - M. Petah Tikva -:-JAMAJKA: Premier League - Play Off
00:00Portmore - Arnett Gardens -:-03:00Tivoli - Waterhouse -:-
JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League
19:30Cape Town Spurs - Polokwane -:-19:30Richards Bay - AmaZulu -:-
JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Motsepe Foundation Championship
15:00Orbit College - Hungry Lions -:-15:00Upington City - Baroka -:-
15:00Venda - Maritzburg Utd -:-
JIŽNÍ AMERIKA: Mistrovství Jižní Ameriky do 20 let ženy - Finálová skupina
23:00Peru U20 Ž - Venezuela U20 Ž -:-01:30Brazílie U20 Ž - Kolumbie U20 Ž -:-
04:00Argentina U20 Ž - Paraguay U20 Ž -:-
JIŽNÍ KOREA: K League 1
12:30Daejeon - Gimcheon Sangmu -:-12:30Suwon FC - Seoul -:-
KOLUMBIE: Primera B - Apertura
22:30Inter Palmira - Atletico F.C. -:-KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Off
03:00Santa Ana - Escorpiones -:-LIBYE: Premier League
18:00Al Ahly Tripoli - Al-Khmes -:-MEXIKO: Liga MX - ženy - Clausura
01:00Queretaro Ž - Atlas Ž -:-01:00Toluca Ž - Tijuana Ž -:-
03:00Tigres Ž - Necaxa Ž -:-
03:06Leon Ž - Santos Laguna Ž -:-
05:06Club America Ž - Pachuca Ž -:-
05:10Juarez Ž - Monterrey Ž -:-
NĚMECKO: Regionální liga Sever
19:00Jeddeloh - Drochtersen/Assel -:-NĚMECKO: Regionální liga Bavorsko
18:30Wurzburger Kickers - Bayreuth -:-NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih
18:15Motor Marienberg - Auerbach -:-NĚMECKO: Oberliga Brémy
19:00Blockdiek - OSC Bremerhaven -:-19:00Komet Arsten - Union 60 Bremen -:-
19:30TURA Bremen - Woltmershausen -:-
NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko
18:30Rotenburger - Bersenbruck -:-19:00BSV Rehden - Arminia Hannover -:-
19:00Schoningen - Delmenhorst -:-
20:00Heeslinger - Eintracht Celle -:-
NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko
18:30RW Koblenz - Arminia Ludwigshafen -:-19:00SpVgg Quierschied - Auersmacher -:-
NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Sever
19:00ATSV - Eltersdorf -:-19:00Neudrossenfeld - Ammerthal -:-
NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní
19:30Schonnebeck - Baumberg -:-NIZOZEMSKO: Derde Divisie
20:00AWC - Blauw Geel -:-NIZOZEMSKO: Divisie 1 U18 - Jarní sezona
17:00Vitesse U18 - Feyenoord U18 -:-NORSKO: Nasjonal U19 CL
15:00Viking U19 - Brann U19 -:-NORSKO: Pohár ženy
18:00Molde Ž - Kil/Hemne Ž -:-PARAGUAY: Primera Division - Apertura
01:30Olimpia Asuncion - Ameliano -:-PARAGUAY: División Intermedia
23:15Guairena - 3 De Febrero -:-01:30Atl. Tembetary - Independiente F.B.C. -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
03:00Cesar Vallejo - Sporting Cristal -:-PERU: Liga 2
20:00Deportivo Coopsol - Santos -:-22:30Pirata - ADA Jaen -:-
PORTUGALSKO: Liga Portugal 2
20:45Paços Ferreira - AVS -:-RAKOUSKO: Regionální liga - Západ
19:00Saalfelden - Schwaz -:-RAKOUSKO: Horní Rakousy
17:30Bad Ischl - Oedt -:-20:00Leonfelden - Friedburg -:-
RAKOUSKO: Vorarlbersko
19:00Lauterach - Nenzing -:-RUSKO: FNL
14:00Rodina Moskva - Tyumen -:-SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Play Off
20:45Murata - Tre Fiori -:-20:45San Giovanni - Cosmos -:-
SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1
17:55Al Qadisiya - Al-Qaisumah -:-18:15Al Kholood - Al Taraji -:-
19:50Al Bukayriyah - Al Jabalain -:-
SAÚDSKÁ ARÁBIE: King Cup of Champions
20:00Al Ittihad - Al Hilal -:-SEVERNÍ MAKEDONIE: 2. MFL
16:00Arsimi - Bashkimi -:-16:00Besa 1976 - Ohrid -:-
16:00Detonit Plackovica - Sasa -:-
16:00FK Skopje - Pobeda -:-
16:00Karaorman - Belasica -:-
16:00Kožuf Gevgelija - Novaci -:-
16:00Pelister - Teteks -:-
16:00Vardar Negotino - Osogovo -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:30Mighty Blackpool - Kahunla -:-SKOTSKO: SWPL 1 ženy - Skupina o udržení
20:30Aberdeen Ž - Montrose Ž -:-SOMÁLSKO: National league
14:30Horseed - Mogadishu City -:-SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Presidents Cup
17:20Al Wasl - Ittihad Kalba -:-SRBSKO: Srpska Liga - Západ
16:00FK Zlatibor - Tutin -:-SVĚT: Přátelské zápasy klubů
15:00Kedah (Mys) - Penang (Mys) -:-ŠVÉDSKO: Superettan
19:00Skövde - Oddevold -:-TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara
17:00Namungo - Simba -:-TURECKO: 2. Lig White Group
12:00Diyarbekirspor - Bursaspor -:-TURKMENISTÁN: Yokary Liga
14:00FC Asgabat - Energetik -:-UGANDA: Premier League
15:00Airtel Kitara - Mbarara City -:-15:00URA SC - Busoga -:-
UKRAJINA: Liga U19
14:30Ch. Oděsa U19 - Šachtar U19 -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
01:00Penarol - River Plate -:-VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
22:00Inter de Barinas - La Guaira -:-22:00Universidad Central - Metropolitanos -:-
VIETNAM: Pohár
13:00Nam Dinh - Binh Duong -:-WALES: Cymru Sever
19:30Caersws - Llanidloes -:-Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.