Fotbal » 20.04.2024 » Všechny zápasy
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
ANGLIE: Premier League
16:00Luton - Brentford 1:516:00Sheffield Utd - Burnley 1:4
20:30Wolves - Arsenal 0:2
ČESKO: FORTUNA:LIGA
15:00Jablonec - Zlín 0:015:00Karviná - Bohemians 1:1
15:00Sparta Praha - Baník Ostrava 4:3
18:00Teplice - České Budějovice 2:2
ČESKO: FNL
10:15Vyškov - Zbrojovka Brno 1:117:00Líšeň - Sigma Olomouc B 1:2
17:00Příbram - Táborsko 1:1
FRANCIE: Ligue 1
17:00Nantes - Rennes 0:321:00Lens - Clermont 1:0
ITÁLIE: Serie A
18:00Empoli - Neapol 1:020:45Verona - Udinese 1:0
NĚMECKO: Bundesliga
15:30Heidenheim - RB Lipsko 1:215:30Hoffenheim - Mönchengladbach 4:3
15:30Kolín n. R. - Darmstadt 0:2
15:30Wolfsburg - Bochum 1:0
18:30Union Berlín - Bayern 1:5
ŠPANĚLSKO: LaLiga
14:00Celta Vigo - Las Palmas 4:116:15Vallecano - Osasuna 2:1
18:30Valencia - Betis 1:2
21:00Girona - Cádiz 4:1
AFRIKA: CAF Liga mistrů - Play Off
15:00Mazembe - Al Ahly 0:021:00Esperance Tunis - Mamelodi 1:0
ALBÁNIE: Superliga
15:00Laci - Egnatia 1:218:00Partizani - Din. Tirana 2:0
18:00Teuta - Vllaznia 0:0
ALŽÍRSKO: 1. liga
17:00Paradou - El Bayadh 1:0ALŽÍRSKO: 2. liga
16:00El Khemis - Mostaganem 1:216:00Guir Abadla - ASM Oran 2:2
16:00Hussein Dey - Arba 1:0
16:00JSM Tiaret - Widad Adabi de Boufarik 1:1
16:00Kolea - SC Mecheria 2:3
16:00Medea - RC Kouba 1:3
16:00Temouchent - Oued Sly 1:0
16:00WA Mostaganem - GC Mascara 2:0
ANDORRA: Primera Divisió
20:30Carroi - Atletic America 2:3ANGLIE: Championship
13:30Leicester - West Brom 2:116:00Cardiff - Southampton 2:1
16:00Huddersfield - Swansea 0:4
16:00Norwich - Bristol City 1:1
16:00Rotherham - Birmingham 0:0
16:00Stoke - Plymouth 3:0
16:00Sunderland - Millwall 0:1
16:00Watford - Hull 0:0
18:15QPR - Preston 1:0
ANGLIE: League One
15:00Northampton - Exeter 1:216:00Blackpool - Barnsley 3:2
16:00Bolton - Port Vale 2:0
16:00Bristol Rovers - Peterborough 0:2
16:00Burton - Reading 3:2
16:00Cambridge Utd - Derby 0:1
16:00Carlisle - Wycombe 1:3
16:00Charlton - Shrewsbury 1:1
16:00Cheltenham - Lincoln 1:2
16:00Leyton Orient - Fleetwood 0:1
16:00Portsmouth - Wigan 1:2
ANGLIE: League Two
13:30Crewe - Wrexham 0:316:00Doncaster - Barrow 4:2
16:00Grimsby - Swindon 2:0
16:00Harrogate - Milton Keynes 3:5
16:00Mansfield - Gillingham 2:1
16:00Morecambe - Forest Green 1:2
16:00Newport - Salford 0:1
16:00Notts County - Colchester 1:0
16:00Stockport County - Accrington 4:2
16:00Sutton - Crawley 2:2
16:00Tranmere - Wimbledon 3:2
16:00Walsall - Bradford City 2:3
ANGLIE: National League
13:15Altrincham - Oxford City 1:013:15Barnet - Kidderminster 4:1
13:15Boreham Wood - Ebbsfleet 0:0
13:15Dagenham & Red. - Aldershot 3:3
13:15Dorking - Hartlepool 3:4
13:15Eastleigh - Halifax 0:3
13:15Gateshead - Bromley 2:1
13:15Chesterfield - Maidenhead 3:2
13:15Oldham - Wealdstone 2:3
13:15Solihull Moors - York 1:0
13:15Southend - Rochdale 1:2
13:15Woking - AFC Fylde 3:0
ANGLIE: National League North
16:00Banbury - Tamworth 0:316:00Bishop's Stortford - Curzon Ashton 0:0
16:00Blyth - Brackley Town 1:5
16:00Farsley - Buxton 2:0
16:00Gloucester - Scunthorpe 1:2
16:00Hereford - Boston Utd 0:2
16:00Chester - Darlington 0:0
16:00Peterborough Sports - Chorley 1:3
16:00Rushall - Warrington 0:0
16:00Scarborough - Alfreton 0:1
16:00South Shields - Southport 3:0
16:00Spennymoor - King’s Lynn 3:0
ANGLIE: National League South
16:00Aveley - Bath 2:016:00Braintree - Eastbourne Boro 2:3
16:00Dartford - Truro 2:1
16:00Dover - Yeovil 1:3
16:00Chippenham - Chelmsford 1:1
16:00Maidstone - Hampton & Richmond 5:1
16:00Slough - Welling 1:1
16:00Taunton - Hemel Hempstead 0:0
16:00Tonbridge - St. Albans 2:2
16:00Torquay - Havant & W 5:0
16:00Weymouth - Farnborough 1:2
16:00Worthing - Weston-super-Mare 4:2
ANGLIE: NPL Premier Division
16:00Bamber Bridge - Whitby 3:216:00Bradford PA - Gainsborough 3:3
16:00Guiseley - FC United 3:1
16:00Hyde - Matlock 2:1
16:00Ilkeston - Morpeth 3:2
16:00Macclesfield - Workington 2:0
16:00Marine - Atherton 4:0
16:00Radcliffe - Basford 1:1
16:00Stafford - Ashton Utd 0:1
16:00Worksop - Warrington Rylands 2:1
ANGLIE: Southern League Premier Central
16:00Barwell - Redditch 3:316:00Halesowen - St. Ives 4:3
16:00Kettering - Coalville 1:0
16:00Leiston - Leamington 1:1
16:00Needham Market - Mickleover 0:2
16:00Stamford - Hitchin 2:0
16:00Stourbridge - Royston 1:0
16:00Stratford - Bromsgrove 1:2
16:00Sudbury - Long Eaton 7:1
16:00Telford - Berkhamsted 6:2
ANGLIE: Southern League Premier South
16:00AFC Totton - Merthyr Town 2:016:00Basingstoke - Dorchester 3:1
16:00Hanwell Town - Hungerford 1:0
16:00Harrow - Tiverton 1:2
16:00Hayes & Yeading - Salisbury 0:2
16:00Hendon - Gosport 0:0
16:00Chesham - Bracknell 1:2
16:00Plymouth Parkway - Walton & Hersham 2:2
16:00Poole - Didcot 2:0
16:00Sholing - Swindon S 3:0
16:00Winchester - Beaconsfield Town 1:0
ANGLIE: Isthmian League Premier Division
16:00Carshalton - Billericay 1:216:00Concord - Whitehawk 1:1
16:00Cray Wanderers - Bognor Regis 1:5
16:00Folkestone - Dulwich Hamlet 3:3
16:00Hastings - Enfield Town 0:3
16:00Chatham - Horsham FC 1:3
16:00Cheshunt - Canvey Island 1:3
16:00Kingstonian - Haringey 0:3
16:00Lewes - Hashtag 2:1
16:00Margate - Wingate & Finchley 2:1
16:00Potters Bar - Hornchurch 0:1
ANGLIE: FA Cup
18:15Manchester City - Chelsea 1:0ANGLIE: Premier League 2
13:00Tottenham U21 - Manchester Utd U21 2:2ANGLIE: Professional Development League
14:00Swansea U21 - Bristol City U21 3:1ANGLIE: Premier League U18
12:00Crystal Palace U18 - Tottenham U18 1:112:00Fulham U18 - Chelsea U18 3:3
12:00Reading U18 - Southampton U18 0:9
12:00Sunderland U18 - Liverpool U18 1:2
12:00Wolverhampton U18 - Newcastle U18 1:0
13:00Arsenal U18 - Aston Villa U18 4:2
13:00Blackburn U18 - Leeds U18 2:4
13:00Derby U18 - Everton U18 2:0
13:00Leicester U18 - West Ham U18 0:3
13:00Manchester City U18 - Middlesbrough U18 2:1
14:00West Brom U18 - Norwich U18 0:3
15:00Nottingham U18 - Stoke U18 1:1
ANGLIE: Super League ženy
13:30Bristol City Ž - Liverpool Ž 0:1ANGLIE: Championship ženy
15:00Blackburn Ž - Watford Ž 1:0ANGOLA: Girabola League
16:00Bravos do Maquis - Kabuscorp 2:016:00Sagrada - CD Lunda Sul 4:1
16:00Uniao de Malanje - Libolo 0:4
16:30Academica - Petro 0:4
ANTIGUA A BARBUDA: ABFA Premier League
22:00All Saints Utd. - Pigotts Bullets 1:000:00Garden Stars - SAP 1:1
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional - Play Off
20:30Argentinos Jrs - Defensa y Justicia 2:1pen23:30Estudiantes - Barracas Central 3:0
ARGENTINA: Primera Nacional
01:10San Martin Tucuman - Guillermo Brown 0:018:35Atletico Atlanta - Almagro 3:0
20:00CA Estudiantes - All Boys 1:1
20:30Defensores Unidos - Def. de Belgrano 3:2
00:05Colon Santa Fe - Temperley 0:0
ARGENTINA: Torneo Federal
21:00Boca Unidos - Sol de America 0:021:00Ferro Gen. Pico - Gutierrez Mendoza 1:2
ARGENTINA: Primera B - Apertura
20:30Canuelas - UAI Urquiza 0:220:30Deportivo Armenio - Sportivo Italiano 2:1
20:30Deportivo Merlo - Acassuso 0:0
22:05Comunicaciones - Argentino de Merlo 1:1
ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30Def. de Cambaceres - Atlas 1:120:30Yupanqui - Central Ballester 3:0
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
16:00Ezeiza - Nautico Hacoaj 1:020:00Social Atletico Television - Provincial 1:1
20:30Defensores de Glew - Juventud de Bernal 1:0
ARGENTINA: Primera A ženy - Apertura
16:00Boca Juniors Ž - Newells Old Boys Ž 2:117:00Ferro Ž - Platense Ž 4:1
20:00Gimnasia L.P. Ž - Huracan Ž 3:0
20:30Rosario Central Ž - Independiente Ž 1:1
ARMÉNIE: 1. liga
14:00Ararat 2 - Urartu 2 0:314:00OdloženoShirak 2 - Mika Jerevan -:-
ARUBA: Division di Honor - Část vítězů
02:00Britannia - Racing Club Aruba 0:100:30River Plate - Dakota 1:6
ASIE: AFC Asijský pohár do 23 let
15:00Malajsie U23 - Vietnam U23 0:217:30Kuvajt U23 - Uzbekistán U23 0:5
AUSTRÁLIE: A-League
07:30WS Wanderers - Melbourne City 1:209:30Melbourne Victory - Brisbane Roar 0:0
11:45Macarthur FC - Sydney FC 1:0
AUSTRÁLIE: NPL ACT
07:00O'Connor Knights - Tuggeranong Utd 2:107:00Tigers FC - Canberra Croatia 2:2
AUSTRÁLIE: NPL Northern NSW
08:30OdloženoCooks Hill United - Lake Macquarie -:-AUSTRÁLIE: NPL NSW
08:30Sutherland - Manly Utd 1:211:00St George Saints - Hills Brumbies 1:0
11:15St. George City - Central Coast Mariners U23 2:0
AUSTRÁLIE: NPL Queensland
10:00Redlands - Queensland Lions 2:410:15Wynnum Wolves - Moreton City Excelsior 0:4
10:30Peninsula - Sunshine Coast Wanderers 1:2
AUSTRÁLIE: NPL South Australia
07:30Campbelltown City - Adelaide Comets 0:409:30Adelaide Croatia Raiders - FK Beograd 3:2
AUSTRÁLIE: NPL Tasmania
06:30Devonport - South Hobart 1:108:45Launceston - Clarence Zebras 2:1
AUSTRÁLIE: NPL Victoria
05:00Green Gully - Port Melbourne Sharks 1:207:00Manningham United Blues - Hume City 1:3
10:15Altona Magic - Melbourne Knights 1:0
11:00Dandenong - Avondale FC 0:8
AUSTRÁLIE: NPL Western Australia
09:00Armadale - Perth SC 1:109:00Balcatta - Inglewood 3:1
09:00Bayswater City - Perth Glory U23 5:2
09:00Floreat Athena - Stirling Macedonia 2:0
09:00Perth RedStar - Fremantle City 2:3
09:00Western Knights - Olympic Kingsway 3:3
AUSTRÁLIE: Capital Premier League
07:00Belconnen Utd. - West Canberra Wanderers 8:007:00Canberra Juventus - Brindabella 1:3
07:00Queanbeyan City - Canberra White Eagles 5:0
07:15ANU - Wagga City Wanderers 2:2
AUSTRÁLIE: Northern NSW State League
06:30Singleton Strikers - West Wallsend 1:306:30OdloženoThornton Redbacks - Toronto Awaba Stags -:-
08:00Cessnock City Hornets - Belmont Swansea Utd. 4:3
AUSTRÁLIE: NSW League One
08:30Hakoah Sydney - Bankstown City Lions 3:209:00Canterbury Bankstown - UNSW 4:3
11:00Bonnyrigg - Dulwich Hill 2:1
11:00Dunbar Rovers - Macarthur Rams 0:0
11:00Mt Druitt Town - Inter Lions 1:1
11:00SD Raiders - Bulls Academy 2:1
AUSTRÁLIE: Queensland Premier League
09:30Eastern Suburbs - Broadbeach Utd. 2:110:00Brisbane Strikers - Logan Lightning 4:1
10:00Ipswich - Mitchelton 4:2
11:00Moreton City Excelsior U21 - Southside Eagles 3:1
AUSTRÁLIE: SA State League
07:30Adelaide Victory - Fulham Utd. 2:307:30Blue Eagles - West Torrens 3:0
07:30Cumberland Utd. - Salisbury Utd. 2:0
07:30Playford Patriots - Adelaide Vipers 2:4
07:30Sturt Lions - West Adelaide 1:0
11:30Adelaide Cobras - Western Strikers 2:1
AUSTRÁLIE: Tasmania Northern Championship
04:15Launceston U21 - Burnie Utd. 8:106:30Northern Rangers - Ulverstone 5:0
08:30Devonport U21 - Somerset 1:6
08:30Riverside Olympic U21 - Launceston United U21 3:0
AUSTRÁLIE: Tasmania Southern Championship
06:15New Town - South East Utd. 1:106:30Glenorchy Knights U21 - Taroona 1:1
06:30Hobart City - Olympia Warriors 2:3
06:30University of Tasmania - Clarence Zebras U21 2:1
AUSTRÁLIE: Victoria Premier League
07:00Langwarrin - Melbourne Victory U21 1:307:00North Geelong - Eastern Lions 1:1
09:30George Cross - Bentleigh 0:4
AUSTRÁLIE: WA State League
09:00Gosnells City - Mandurah City 1:509:00Gwelup Croatia - Nedlands 3:2
09:00Rockingham City - Joondalup Utd. 2:3
09:00Subiaco - Cockburn City 2:1
11:00Dianella White Eagle - Murdoch Melville 3:1
ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League
14:30Karabach - Gabala 2:217:00Zira - Neftci Baku 3:1
BANGLADÉŠ: Premier League
11:00Fortis - Bashundara Kings 0:111:45Chittagong Abahani - Rahmatgonj MFS 2:1
11:45Mohammedan - Brothers U. 8:0
BELGIE: Jupiler Pro League - Skupina o Konferenční ligu
16:00Leuven - St. Truiden 1:018:15Westerlo - St. Lutych 3:3
20:00Gent - KV Mechelen 3:1
BELGIE: Jupiler Pro League - Skupina o titul
20:45Genk - Anderlecht 2:1BELGIE: Challenger Pro League
15:00Anderlecht U23 - Club Bruggy U23 1:2BELGIE: National Division 1
20:00Antverpy B - Knokke 2:420:00Heist - URSL Vise 1:1
20:00Hoogstraten - Saint Eloois 2:1
20:00Charleroi B - OC Charleroi 3:1
20:00Lokeren-Temse - Virton 1:3
20:00RAAL La Louviere - Gent B 3:1
BELGIE: Second Amateur Division Group ACFF
19:30Jette - Hamoir 1:019:30La Calamine - Rebecquoise 3:1
19:30Tournai - Renaissance Mons 1:1
20:00Meux - Acren 1:1
20:00Tubize - Stade Vervietois 4:1
20:00Verlaine - Warnant 0:2
BELGIE: Second Amateur Division Group VFV A
18:30Waregem 2 - Voorde Appelterre 4:019:30Dikkelvenne - Mandel United 2:0
19:30Oudenaarde - Torhout 1:0
20:00KRC Gent - Gullegem 3:1
20:00Merelbeke - Oostkamp 1:2
BELGIE: Second Amateur Division Group VFV B
20:00Bocholter - Londerzeel 2:020:00City Pirates - Wezel Sport 2:2
20:00Hasselt - Houtvenne 1:1
20:00K. Berchem Sport - Hades 3:2
20:00KRC Mechelen - Lille 1:0
20:00Lyra-Lierse Berlaar - Belisia Bilzen 0:2
20:00Tongeren - Overijse 3:0
BELGIE: Pro League U21
14:00Beveren U21 - Westerlo U21 1:220:00Patro Eisden U21 - St. Truiden U21 5:3
BELGIE: Super League ženy - Část vítězů
13:30Genk Ž - Club Brugge Ž 1:119:00St. Lutych Ž - Leuven Ž 0:3
BELGIE: 1. národní liga ženy
14:00Club Bruggy II Ž - Genk II Ž 2:015:00Waregem II Ž - RFC Liege Ž 1:2
15:30Gent II Ž - Aalst Ž 1:2
16:00Famkes Merkem Ž - Alken Ž 2:1
18:00Tienen Ž - Chastre Ž 2:0
BĚLORUSKO: Vysshaya Liga
13:10FC Minsk - Naftan 1:115:00Arsenal Dzyarzhynsk - Soligorsk 2:0
17:00Slavia Mozyr - Dynamo Brest 1:1
BĚLORUSKO: Pershaya Liga
12:00BATE 2 - Ostrovets 3:214:00BumProm Gomel - Belshina 1:2
16:00FC Slonim - Volna Pinsk 2:3
18:00Din. Minsk 2 - Baranovici 0:0
BĚLORUSKO: Vysshaya Liga ženy
12:30Smorgon Ž - Zorka-BDU Ž 0:414:30Dynamo Brest Ž - Din. Minsk Ž 0:4
16:30Dnepr Mogilev Ž - FC Gomel Ž 4:0
BENIN: Ligue 1 - Skupina o udržení
17:00Abeilles - Dynamo Parakou 3:317:00Ainonvi - Djeffa 1:1
17:00Dynamique Djougou - Soleil 2:1
17:00Police - ASVO 0:0
BOLÍVIE: Division Profesional - Apertura - Play Off
23:30Universitario de Vinto - The Strongest 0:1BOSNA A HERCEGOVINA: WWIN Liga BiH
13:30Siroki Brijeg - Igman K. 4:116:00Sloga Doboj - Zrinjski 0:2
20:45Sarajevo - Borac Banja Luka 1:1
BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH
17:00BFK Simm Bau - Mladost DK 4:217:00Bratstvo Gracanica - Gornji Rahic 6:3
17:00Kakanj - Gradina Srebrenik 3:0
17:00Sloboda - Hadzici 0:0
17:00Tomislav - Celik Zenica 1:1
BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - RS
16:30BSK Banja Luka - Ljubic Prnjavor 1:216:30Drina Zvornik - Prijedor 3:0
16:30Famos Vojkovici - Radnik Bijeljina 0:0
16:30Kozarska Dubica - Slavija 1:2
16:30Laktasi - Nevesinje 5:1
16:30Leotar - Romanija Pale 3:2
16:30Mrkonjic Grad - Sutjeska Foca 0:0
BOTSWANA: Premier League
15:30Gaborone Utd - Township Rollers 2:015:30Jwaneng Galaxy - Morupule 3:0
15:30Orapa United - Eleven Angels 2:0
15:30Sua Flamingoes - Matebele 2:1
15:30Tafic FC - Nico United 1:3
15:30VTM FC - Police XI 3:1
BRAZÍLIE: Série A
21:00Fluminense - Vasco 2:122:00OdloženoCriciuma - Fortaleza -:-
23:30Bragantino - Corinthians 1:0
23:30Gremio - Cuiaba 1:0
BRAZÍLIE: Série B
00:00Botafogo SP - America MG 1:100:00Novorizontino - CRB 2:1
02:00Operario - Avai 1:0
20:30Chapecoense - Ituano 3:1
21:30Santos - Paysandu 2:0
22:00Amazonas - Sport Recife 2:3
23:00Ceara - Goias 1:1
BRAZÍLIE: Série C - 1. fáze
22:00Remo - Volta Redonda 1:222:00Tombense - EC Sao Jose 1:0
00:30SER Caxias - Athletic Club 0:4
00:30Ypiranga FC - CSA 3:1
BRAZÍLIE: Amapaense - Play Off
23:00Trem - Santos AP 1:1BRAZÍLIE: Cearense 2 - Play Off
21:00Tirol - Itapipoca 4:2BRAZÍLIE: Gaucho 2
16:00Monsoon - Pelotas 2:120:00Sao Gabriel - Aimore 0:0
00:00GE Gloria - Frederiquense 2:1
BRAZÍLIE: Maranhense - Play Off
21:30ZrušenoMaranhao - Sampaio Correa -:-BRAZÍLIE: Paulista A3 - Play Off
23:00Votuporanguense - Desportivo 1:0BRAZÍLIE: Paulista A4 - Play Off
20:00Rio Branco SP - XV de Jaú 1:100:30SKA Brasil - Francana 0:0
BRAZÍLIE: Paulista B - 1. fáze
20:00Atletico Mogi - Maua 2:220:00Inter de Bebedouro - Olimpia FC 2:1
20:00Manthiqueira - ECUS SP 0:2
20:00Mauaense - Uniao Mogi 3:0
20:00Sao Carlos - Paulista 1:1
20:00Tupa - AEA Aracatuba 2:2
BRAZÍLIE: Rondoniense
21:30Barcelona RO - Vilhena EC 4:1BRAZÍLIE: Roraimense - 2. fáze
22:30GAS - Rio Negro 6:200:30Nautico FC - Monte Roraima 1:1
BRAZÍLIE: Copa Rio U20 - Play Off
15:00Flamengo U20 - Vasco U20 0:1BRAZÍLIE: Baiano U20
13:00Vitoria U20 - Estrela De Marco U20 1:215:00SSA U20 - Jacobina U20 0:0
20:00Alagoinhas U20 - Bahia de Feira U20 0:5
20:00Barcelona U20 - Conquista FC U20 0:1
20:00Grapiuna U20 - Jequie U20 2:1
20:00Ypiranga U20 - Bahia U20 0:0
BRAZÍLIE: Capixaba U20 - Play Off
20:00Estrela do Norte U20 - Porto Vitoria U20 0:720:00Real Noroeste U20 - Vitoria ES U20 3:2
BRAZÍLIE: Catarinense U20
16:00Nacao U20 - Avai U20 1:120:00Inter de Lages U20 - Joinville U20 1:5
BRAZÍLIE: Goiano U20
20:30Jataiense U20 - Goias U20 1:2BRAZÍLIE: Paranaense U20 - 1. fáze
15:30Iraty U20 - Batel U20 1:515:30Operario U20 - Rio Branco PR U20 4:0
20:30Andraus Brasil U20 - Parana U20 0:1
20:30Apucarana SC U20 - Prudentopolis U20 4:0
20:30Arapongas U20 - Sao Joseense U20 0:3
20:30Coritiba U20 - Patriotas U20 2:0
20:30Gremio Maringa U20 - AA Iguacu U20 0:2
20:30Hope Internacional U20 - Londrina U20 1:0
BRAZÍLIE: Paulista U20 - 1. fáze
20:00Botafogo SP U20 - Francana U20 8:020:00Corinthians U20 - Sao Caetano U20 0:0
20:00Novorizontino U20 - Gremio Prudente U20 2:1
20:00Palmeiras U20 - Ibrachina U20 3:1
20:00RB Bragantino U20 - Capivariano U20 1:1
20:00Santos U20 - Maua U20 3:0
20:00Sao Paulo U20 - Osasco Audax U20 4:0
BRAZÍLIE: Pernambucano U20 - 1. fáze
15:00Centro Limoeirense U20 - Ipojuca U20 1:215:00Ibis Sport Club U20 - Serrano PE U20 5:1
20:00Atletico Torres U20 - Sport Recife U20 1:1
20:00CA Porto U20 - Nautico U20 0:1
20:00Central SC U20 - Petrolina U20 3:3
20:00Santa Fe U20 - Jaguar U20 0:0
20:00Sete de Setembro U20 - Aguia FC U20 2:1
BRAZÍLIE: Brasileiro ženy
01:00Palmeiras Ž - America Mineiro Ž 2:020:00Avai Kindermann Ž - Santos Ž 1:3
20:00Fluminense Ž - Botafogo RJ Ž 0:0
20:00Real Brasilia Ž - Sao Paulo Ž 1:0
BRAZÍLIE: Brasileiro A2 ženy
20:00Juventude Ž - Taubate Ž 1:020:00Sport Recife Ž - Fortaleza Ž 1:0
00:00Doce Mel Ž - Sao Jose Ž 0:2
BULHARSKO: Parva liga
14:15Pirin Blagoevgrad - Černo More 0:016:45Hebar - Ludogorec 0:3
19:15Levski - Beroe 1:0
BULHARSKO: Vtora liga
16:00Dobrudzha - Maritsa Plovdiv 4:116:00Chernomorets Balchik - Bdin Vidin 6:0
16:00Litex Loveč - Chernomorets 1919 2:0
16:00Montana - Belasitsa 1:3
16:00Spartak Pleven - Svoge 0:1
16:00Strumska Slava - Spartak 1:2
BULHARSKO: 3. liga - Jihovýchod
16:00Atletik Kuklen - Sliven 2:116:00Beroe II - Sozopol 3:2
16:00Haskovo - Yambol 1915 5:0
16:00Karnobat - Dimitrovgrad 0:3
16:00Nesebar - Spartak Plovdiv 3:2
16:00Rodopa Smolyan - Gigant Saedinenie 1:0
16:00Rozova Dolina - Lok. Plovdiv II 5:2
16:00Sokol Markovo - Asenovets 3:2
16:00Zagorets - Levski Karlovo 2:1
19:00Botev II - Sekirovo Rakovski 0:0
BULHARSKO: 3. liga - Jihozápad
14:00Levski II - Kostinbrod 0:115:00Balkan Botevgrad - Vitosha Bistritsa 0:0
15:00Bansko - Rilski Sportist 0:1
15:00CSKA 1948 Sofia III - CSKA Sofia II 3:1
15:00Kyustendil - Chavdar Etropole 3:0
15:00Septemvri Simitli - Hebar 2 1:0
15:00Septemvri Sofia 2 - Oborishte 0:2
15:00Slivnishki Geroy - Slavia Sofia 2 1:1
15:00Vihren - Botev Ihtiman 3:1
17:00Minyor Pernik - Razlog 2:0
BULHARSKO: 3. liga - Severovýchod
15:00Fratria - Černo More II 1:115:00Chernolomets - Svetkavitsa 2:1
15:00Riltzi - Benkovski 2:5
15:00Septemvri Tervel - Dunav Ruse II 4:1
16:00Ludogorec III - Lokomotiv Ruse 4:1
BULHARSKO: 3. liga - Severozápad
16:00Boruna - Etar II 0:316:00Drenovets - Akademik Svishtov 0:0
16:00Partizan Cerven Brjag - Vihar Slavyanovo 1:3
16:00Pavlikeni - Lok. Gorna 0:1
16:00Sevlievo - Dunav Lom 3:0
16:00Yantra Polski Trambesh - Mezdra 1:1
BURUNDI: Primus League
13:00Magara Young Boys - Dynamik 1:315:00Aigle Noir - Amasipiri 0:0
15:00Le Messager - Musongati 0:1
15:00Olympic S. - Flambeau du Centre 0:1
15:00Telaviv - Kayanza 1:0
15:30Bumamuru - Tigre Noir 3:1
ČAD: Premiere Division - LPFN
16:45Gazelle - Agri - Tchad 4:2ČERNÁ HORA: Druga Liga
16:30Grbalj - Otrant 0:416:30Igalo - Kom Podgorica 2:0
16:30Lovcen - Berane 0:0
17:00Internacional - FK Podgorica 1:4
18:00Iskra - Bokelj 0:2
ČESKO: ČFL - Skupina A
10:15Motorlet Praha - Domažlice 0:314:30FK Robstav - Králův Dvůr 3:1
18:00Karlovy Vary - Hostouň 6:2
ČESKO: ČFL - Skupina B
10:30Přepeře - Kolín 2:017:00Česká Lípa - Pardubice B 3:1
17:00Velvary - Zápy 1:1
ČESKO: MSFL
10:15Bohunice - Uherský Brod 0:116:00Rosice - FK Frýdek-Místek 0:0
ČESKO: Divize A
10:15Petřín Plzeň - Český Krumlov 4:117:00Hořovice - Mariánské Lázně 0:1
17:00Rokycany - Katovice 2:0
17:00Soběslav - Komárov 5:2
17:00Tachov - Doubravka 1:0
ČESKO: Divize B
10:15Hřebeč - Louny 1:410:15Chomutov - Admira B 1:1
10:15Štětí - Březová 0:3
10:15Újezd Praha - Brandýs n. L. 1:1
16:00Hvězda Cheb - Neratovice 1:4
17:00Nespeky - Český Brod 1:2
17:00Ostrov - Meteor Praha 2:0
ČESKO: Divize C
10:15Benešov - Velké Hamry 1:510:15Chrudim B - Letohrad 3:2
17:00Ústí nad Orlicí - Spoje Praha 2:1
17:00Vysoké Mýto - Slavia HK 2:1
ČESKO: Divize D
16:00Nové Město na Moravě - Speřice 6:016:00Stará Říše - Lanžhot 0:2
16:00Velká Bíteš - Líšeň B 5:1
ČESKO: Divize E
16:00Bzenec - Slavičín 4:016:00HFK Olomouc - Holešov 2:2
16:00Kostelec na Hané - Šternberk 0:6
16:00Nový Jičín - Skaštice 2:0
16:00Rýmařov - Nové Sady 1:1
16:00Vsetín - Přerov 3:3
ČESKO: Divize F
16:00Hlubina - Vítkovice 3:016:00Řepiště - Bruntál 4:1
16:00Valašské Meziříčí - Opava B 0:4
ČESKO: Jihočeský KP
10:15Mirovice - Olešník 3:810:30Osek - Týn nad Vltavou 1:0
17:00Dražice - Protivín 0:2
17:00Milevsko - Malše Roudné 1:3
ČESKO: Jihomoravský KP
16:30Bosonohy - Pohořelice 1:416:30Krumvíř - Kunštát 3:5
16:30Lednice - Svratka Brno 1:0
16:30Ratíškovice - Boskovice - Letovice 1:3
16:30Rousínov - Bystrc 1:1
ČESKO: Karlovarský KP
10:30Dvory - Lomnice 3:010:30Trstěnice - Loko K. Vary 3:3
17:00Hroznětín - Toužim 2:1
17:00Chodov - Mariánské Lázně B 3:0
17:00Nové Sedlo - Vintířov 7:0
ČESKO: Královéhradecký KP
10:15Dobruška - Jičín 5:010:15Dvůr Králové - Lázně Bělohrad 1:2
17:00Náchod - Solnice 0:2
ČESKO: Liberecký KP
10:30Skalice u Č. Lípy - Frýdlant 2:017:00Chrastava - Nový Bor 6:0
17:00Sedmihorky - Lomnice n. Popelkou 0:2
17:00Železný Brod - Stráž p. Ralskem 4:4
ČESKO: Moravskoslezský KP
10:15Český Těšín - Heřmanice 2:016:00Brušperk - Jakubčovice 1:2
16:00Háj ve Slezsku - Kobeřice 2:0
16:00Krásné Pole - Dolní Datyně 0:2
ČESKO: Olomoucký KP
10:30Litovel - Brodek u Přerova 2:216:00Želatovice - Dolany 1:2
ČESKO: Pardubický KP
10:15Třemošnice - Lázně Bohdaneč 0:117:00Česká Třebová - Prosetín 3:0
17:00Holice - Moravany 2:0
17:00Choceň - Pardubičky 1:0
17:00Libišany - Horní Ředice 6:5
17:00Litomyšl - Lanškroun 0:0
17:00Přelouč - Svitavy 2:2
ČESKO: Plzeňský KP
10:15Horní Bříza - Lhota Plzeň 2:113:00Rapid Plzeň - Nýrsko 2:0
17:00Chotíkov - Nepomuk 4:1
17:00Mýto - Kaznějov 4:1
17:00Vejprnice - Stříbro 5:0
ČESKO: Pražský přebor
10:15Braník - Vyšehrad 1:610:30Dukla JM - Uhříněves 3:2
10:30Královice - Kolovraty 3:2
10:30Zličín - Motorlet B 1:4
10:45Třeboradice - Tempo Praha 1:3
17:00Dolní Chabry - Žižkov B 1:1
17:00Přední Kopanina - ČAFC Praha 2:1
17:00Střešovice - Podolí Praha 3:2
ČESKO: Středočeský KP
10:15Kutná Hora - Poříčí n. S. 1:310:15Libiš - Milín 0:4
10:30Chlumec - Sokoleč 2:0
17:00Dobříš - Mnichovohradišťský SK 4:0
17:00Povltavská FA B - Tuchlovice 2:1
17:00Tochovice - Průhonice 3:1
ČESKO: Ústecký KP
10:30Kadaň - Modlany 2:1pen10:30Krupka - Neštěmice 3:5
10:30Oldřichov - Srbice 1:3
15:00Ledvice - Proboštov 2:3pen
16:30Ústí n. L. B - Litoměřicko 2:1
17:00Brná - Baník Most - Souš B 2:4
17:00Jílové - Černovice 2:0
17:00Vilémov - Žatec 7:2
ČESKO: Vysočina KP
16:00Bystřice n. Pern. - Nové Město na Moravě B 1:116:00Kamenice nad Lipou - Pacov 2:1
16:00Okříšky - Velké Meziříčí B 4:1
16:00Žirovnice - Rapotice 2:1
ČESKO: Zlínský KP
16:00Bystřice p. Host. - Nevšová 0:016:00Kvasice - Osvětimany 4:0
16:00Morkovice - Hluk 2:3
16:00Napajedla - Francova Lhota 2:0
ČESKO: I.Celostátní dorostenecká liga
10:00Mladá Boleslav U19 - Sparta Praha U19 2:310:00Slovácko U19 - Viktoria Plzeň U19 2:1
10:15Dukla Praha U19 - Slovan Liberec U19 3:2
10:30České Budějovice U19 - Slavia Praha U19 2:3
11:00Jihlava U19 - Zbrojovka Brno U19 1:3
11:00Sigma Olomouc U19 - Karviná U19 7:0
11:00Zlín U19 - Frýdek-Místek U19 3:1
12:00Pardubice U19 - Baník Ostrava U19 0:3
ČESKO: 1. liga ženy - Skupina o titul
13:00Sparta Praha Ž - Slovácko Ž 2:114:00Slavia Praha Ž - Slovan Liberec Ž 4:2
ČESKO: 1. liga ženy - Skupina o udržení
11:00Lok. Brno Ž - Baník Ostrava Ž 3:214:00Viktoria Plzeň Ž - Pardubice Ž 3:4
ČESKO: 2. liga ženy
11:00Líšeň Ž - Sparta Praha B Ž 2:1ČÍNA: Superliga
09:30Shandong Taishan - Cangzhou 4:113:00Chengdu Rongcheng - Shenzhen Xinpengcheng 3:1
13:35Wuhan Three Towns - Changchun Yatai 0:0
14:00Nantong Zhiyun - Shanghai Shenhua 0:2
ČÍNA: Jia League
09:00Liaoning Tieren - Jiangxi Lushan 2:109:00Shijiazhuang Gongfu - Heilongjiang Ice City 1:0
09:30Shanghai Jiading Huilong - Qingdao Red Lions 1:1
ČÍNA: FA Cup
08:00Jiangsu Nan Dongsheng - Langfang Glory City 1:2pen08:00Shanghai Changning - Jiangxi Dark Horse 2:0
08:00Shanghai Segenda - Ganzhou Ruishi 1:2pen
08:30Shanxi Xiangyu - Beijing Technology 1:4
09:00Dalian Kuncheng - Quanzhou Yassin 3:2
09:00Dezhou Haishan - Taian Tiankuang 1:3
09:00Changchun Xidu - Shaanxi Union 0:5
09:00Qianxinan Xu Fengtang - Shenzhen Juniors 1:4
09:30Shenzhen Jixiang - Guangxi Lanhang 3:1
09:30Xian Ronghai - Guangdong GZ-Power 0:4
13:30Guangxi Bushan - Rizhao Yuqi 0:1
ČÍNA: Superliga ženy
09:00Henan Songshan Longmen Ž - Shanghai RCB Ž 0:109:00Shandong SL Ž - Wuhan Jiangda Ž 0:4
DÁNSKO: 1. divize - Skupina o postup
14:00Hobro - Fredericia 1:2DÁNSKO: 2. divize - Skupina o postup
14:00Aarhus Fremad - Nykobing 5:0DÁNSKO: 2. divize - Skupina o udržení
14:00Hellerup - Thisted 1:014:00Skive - Brabrand 2:1
DÁNSKO: 3. divize - Skupina o titul
13:30VSK Aarhus - Næsby 0:314:00BK Frem - Avarta 1:0
DÁNSKO: 3. divize - Skupina o udržení
14:00SfB-Oure - Vejgaard 0:014:00Young Boys - Holstebro 0:1
DÁNSKO: Elitedivisionen ženy - Baráž o udržení
14:00Naestved Ž - Aalborg Ž 1:114:00Thisted Ž - Odense Q Ž 0:0
14:30Osterbro Ž - B93 Ž 1:1
DÁNSKO: Elitedivisionen ženy - Skupina o titul
13:00Brondby Ž - Koge Ž 1:1DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: LDF
22:00Delfines Del Este - Moca 2:200:00San Cristobal - Cibao 0:4
DŽIBUTSKO: Division 1
14:00OdloženoCDC Q7 - Dikhil -:-16:30OdloženoPort - Hopital -:-
EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze
23:30Aucas - Emelec 3:123:30Orense - LDU Quito 1:0
ESTONSKO: Meistriliiga
11:30Nomme Utd - Tallinna Kalev 0:213:30Paide - Tammeka 0:1
16:00Levadia - Parnu JK Vaprus 1:1
ESWATINI: Swazi MTN Premier League
13:00Denver - Ezulwini 0:115:00Green Mamba - Royal Leopards 2:1
15:00Illovo - Mbabane Swallows 0:1
15:00Moneni Pirates - Madlenya 1:1
15:00Rangers FC - Nsingizini Hotspurs 0:1
15:00Young Buffaloes - Mbabane Highlanders 4:1
ETIOPIE: Premier League
15:00Dire Dawa - Shashemene Kenema 1:018:00Welayta Dicha - St. George 1:0
EVROPA: Premier League (Krym)
14:00GFK Yalta - Inkomport 2:414:30TSK Simferopol - Ocean Kerch 3:1
EVROPA: Liga mistryň - Play Off
13:30Barcelona Ž - Chelsea Ž 0:119:00Lyon Ž - PSG Ž 3:2
EVROPA: All-Island Cup ženy
15:00Shelbourne Ž - Cork City Ž 3:016:00Linfield Ž - Bohemians WFC Ž 2:1
17:00Shamrock Rovers Ž - DLR Waves Ž 4:0
18:00Galway United Ž - Glentoran Ž 4:0
19:00Wexford Ž - Cliftonville Ž 6:0
20:30Athlone WFC Ž - Sligo Rovers Ž 2:1
FAERSKÉ OSTROVY: Premier League
19:30Klaksvik - Toftir 3:0FAERSKÉ OSTROVY: 1. Deild
14:00FC Suduroy - Sandur 0:216:00Argir - B36 Torshavn 2 0:1
17:00Runavik 2 - TB Tvoroyri 0:0
FIDŽI: Premier League
09:00Lautoka - Rewa 2:3FILIPÍNY: PFL
09:00Don Bosco Garelli - Mendiola FC 1991 4:211:45Tuloy - Cebu FC 1:7
14:30Philippine Army - Taguig 0:5
FINSKO: Veikkausliiga
14:00HJK - Mariehamn 2:115:15Lahti - Haka 1:1
17:30VPS - Gnistan 3:2
FINSKO: Ykkosliiga
15:00JaPS - PK-35 3:115:00JIPPO - KTP 1:0
15:00SJK Akatemia - Jaro 0:1
15:00TPS Turku - Mikkeli 1:0
FINSKO: Ykkonen
15:00EPS - VIFK 2:015:00KPV - Vaajakoski 3:1
15:00Rovaniemi - JJK Jyvaskyla 2:3
FINSKO: Kakkonen - Skupina A
15:00Futura - PEPO 3:715:00NJS - Lahden Reipas 0:2
16:30Kiffen - Atlantis 2 2:4
FINSKO: Kakkonen - Skupina B
12:00Ilves-Kissat - Poxyt 3:116:00EBK - Inter Turku 2 1:6
16:00VJS - Honka 3:1
16:30HJS - TPV 2:1
18:30Tampere Utd - Ilves 2 5:1
FINSKO: Kakkonen - Skupina C
13:00OTP - Kuopion Elo 1:215:00JBK - Hercules 0:2
16:00JPS Jyvaskyla - GBK Kokkola 1:2
17:00OPS - Narpes Kraft 2:2
18:00SJK Akatemia 2 - TP-47 2:0
FINSKO: Pohár
13:30KaPa 1924 - KePS 5:019:00Edustus IPS - MiPK 0:1
FINSKO: Kansallinen Liiga ženy
15:00Honka Ž - HJK Ž 0:115:00HPS Ž - KuPS Ž 2:2
16:00Åland Utd Ž - Ilves Ž 1:3
19:00PKKU Ž - JyPK Ž 2:3
FINSKO: Ykkonen ženy
13:00EBK Ž - TPS Ž 2:413:00VJS Ž - ONS Oulu Ž 2:3
17:00P-Iirot Rauma Ž - Lahti Ž 0:2
FRANCIE: Ligue 2
15:00Rodez - Auxerre 2:019:00AC Ajaccio - Caen 2:1
19:00Amiens - Dunkerque 0:1
19:00Angers - Troyes 2:1
19:00Annecy - Grenoble 0:1
19:00Concarneau - Quevilly Rouen 0:0
19:00Guingamp - Bastia 0:1
19:00Paris FC - Valenciennes 2:1
19:00Pau - Laval 3:0
19:00St. Étienne - Bordeaux 2:1
FRANCIE: National 2 - Skupina A
18:00Ales - Frejus 1:018:00Hyeres - Grasse 2:2
18:00Jura Sud - Chamalieres 2:2
18:00Le Puy-en-Velay - Aubagne 1:2
19:00Cannes - Toulon 2:1
FRANCIE: National 2 - Skupina B
15:00Paris 13 Atl. - Libourne 3:018:00Angers II - Trelissac 2:2
18:00Bourges 18 - Saumur 2:3
18:00La Roche - Blois 2:1
18:00Romorantin - Avoine 0:1
18:00Saint-Pryve - Angouleme 0:1
FRANCIE: National 2 - Skupina C
18:00Beauvais - Guingamp II 0:318:00Racing CFF - Dinan Lehon 0:2
18:00Saint-Malo - Chateaubriant 2:0
18:00Virois - Boulogne 1:0
18:30Lorient II - Granville 3:2
19:00Stade Briochin - Aubervilliers 2:0
FRANCIE: National 2 - Skupina D
16:00Haguenau - Creteil 1:417:00Feignies-Aulnoye - Colmar 3:3
18:00Auxerre II - St Quentin 5:0
18:00Biesheim - Bourg en Bresse 0:2
18:00FC 93 - Fleury-Merogis 1:4
18:00Macon - Besancon 0:0
FRANCIE: Division 2 ženy
18:00Nantes Ž - Orleans Ž 2:2GABON: Championnat D1
15:30OdloženoBouenguidi - Stade Mandji -:-15:30OdloženoCF Mounana - FC Libreville -:-
15:30OdloženoLozo - Centre Sportif Bendje -:-
15:30OdloženoMissile - Dikaki -:-
15:30OdloženoPelican Lambarene - Mangasport -:-
15:30OdloženoVautour - Mberi Sportif -:-
GHANA: Premier League
17:00Karela - Accra Lions 1:117:00Legon Cities - Hearts Of Oak 2:0
GHANA: Division One League
12:00Steadfast - Techiman Heroes 1:017:00Berekum City - Brong Ahafo 6:0
17:00Golden Kick - Susubiribi 2:1
17:00Nania - Uncle T United 3:1
17:00New Edubiase - Elmina Sharks 1:0
17:00Young Redbull - Asekem 0:2
GIBRALTAR: National League - Skupina o titul
19:30Mons Calpe - St Josephs 0:2GRUZIE: Erovnuli Liga
13:00Samtredia - Torpedo Kutaisi 0:017:00Samgurali - Din. Tbilisi 3:1
19:00Kolkheti 1913 - Dinamo Batumi 2:2
GUINEA: Ligue 1
18:00Horoya - Loubha 0:118:00Milo FC - Kamsar 3:0
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Rivartibonitienne - Tempete 0:1HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
03:00Victoria - UPNFM 0:123:00Marathon - Real Espana 1:0
HONGKONG: Premier League
09:00Southern District - Sham Shui Po 0:209:00Tai Po - Kitchee 0:0
12:00Lee Man Warriors - Hong Kong FC 2:0
CHILE: Primera División
02:30U. Calera - Everton 0:121:00Cobresal - Nublense 2:2
23:30U. Catolica - Colo Colo 0:1
CHILE: Primera B
18:30Magallanes - Arica 0:221:00Dep. Temuco - San Luis 0:3
CHILE: Segunda Division
01:00Arturo Fernandez Vial - Real San Joaquin 0:018:30Dep. Linares - General Velasquez 0:2
21:00Melipilla - D. Puerto Montt 0:1
23:30Trasandino - San Antonio Unido 1:2
CHILE: Primera Division ženy
22:00U. De Chile Ž - Everton Ž 4:122:30S. Morning Ž - Palestino Ž 5:0
CHORVATSKO: HNL
17:00Osijek - Istra 1961 1:219:10Slaven Belupo - Hajduk Split 0:1
CHORVATSKO: Prva NL
14:50Dubrava - Croatia Zmijavci 1:117:00Šibenik - Solin 2:1
17:00Vukovar 1991 - Dugopolje 1:1
CHORVATSKO: Druga NL
15:00Zdralovi - Radnik Križevci 3:017:00Dugo Selo - Bjelovar 2:0
17:00Grobničan - Belišče 5:0
17:00Hrvace - Kustosija 1:3
17:00Jadran LP - Marsonia 2:3
17:00Krk - Opatija 1:2
17:00Trnje - Dragovoljac 3:1
INDIE: ISL - Play Off
16:00Goa - Chennaiyin 2:1INDIE: I-League 2
12:30Sudeva Delhi - Bengaluru Utd 1:012:30United SC - Maharashtra Oranje 1:1
INDONÉSIE: Liga 1
10:00Persib - Persebaya 3:110:00Persik Kediri - Persita 1:1
14:00Bali United - FC Bhayangkara 2:1
14:00PSS Sleman - Dewa United 2:3
IRSKO: Division 1
20:30Longford - Cork City 1:4ISLAND: Besta deild karla
16:00Kopavogur - Hafnarfjordur 0:218:15KR Reykjavik - Fram 0:1
ISLAND: Pohár ženy
16:00Dalvik/Reynir Ž - Einherji Ž 0:316:00Haukar Ž - IR Reykjavik Ž 2:0
ITÁLIE: Serie B
14:00Ascoli - Modena 0:014:00Bari - Pisa 1:1
14:00Brescia - Ternana 0:0
14:00FeralpiSalo - Como 2:5
16:15Catanzaro - Cremonese 0:0
16:15Lecco - Venezia 1:2
16:15Spezia - Sampdoria 0:0
16:15Sudtirol - Cittadella 0:0
ITÁLIE: Serie C - Skupina A
18:30Atalanta U23 - Pro Sesto 3:018:30Fiorenzuola - Padova 1:1
18:30Legnago Salus - Alessandria 0:0
18:30L.R. Vicenza - Trento 2:0
18:30Lumezzane - Mantova 4:3
18:30Pergolettese - AlbinoLeffe 1:1
18:30Pro Patria - Virtus Verona 1:3
18:30Pro Vercelli - Arzignano 2:0
18:30Renate - Giana Erminio 0:2
18:30Triestina - Novara 2:2
ITÁLIE: Serie D - Skupina G
20:45Cavese - Cynthialbalonga 4:2ITÁLIE: Serie D - Skupina I
20:30Trapani - Licata 2:1ITÁLIE: Primavera 1
11:00Inter U19 - Cagliari U19 3:013:00Atalanta U19 - Juventus U19 0:1
15:00AS Řím U19 - Sassuolo U19 4:0
15:00FC Janov U19 - Fiorentina U19 3:2
ITÁLIE: Primavera 2
11:00Pisa U19 - Ascoli U19 1:011:00Ternana U19 - Crotone U19 1:2
11:00Udinese U19 - Renate U19 4:1
11:15Cesena U19 - Bari U19 4:0
11:15Spezia U19 - Benevento U19 2:2
14:00Cosenza U19 - Palermo U19 1:1
14:30Como U19 - Alessandria U19 3:1
15:00AlbinoLeffe U19 - Venezia U19 0:2
15:00Brescia U19 - Padova U19 3:1
15:00Cittadella U19 - Parma U19 1:2
15:00Cremonese U19 - FeralpiSalo U19 2:2
15:00Monopoli U19 - Entella U19 0:3
15:00Neapol U19 - Salernitana U19 5:1
15:00Pescara U19 - Perugia U19 3:0
15:00Reggiana U19 - Vicenza U19 0:2
15:30Sudtirol U19 - Spal U19 2:1
ITÁLIE: Serie A ženy - Skupina o titul
14:30Juventus Ž - Sassuolo Ž 2:116:15Fiorentina Ž - AS Řím Ž 0:0
IZRAEL: Ligat ha'Al - Skupina o titul
16:00M. Tel Aviv - H. Haifa 4:017:00Sakhnin - Maccabi Bnei Raina 0:2
19:00M. Haifa - H. Beer Sheva 4:1
IZRAEL: Ligat ha'Al - Skupina o udržení
17:00Netanya - Hapoel Jerusalem 1:019:00M. Petah Tikva - H. Tel Aviv 4:2
JAPONSKO: J1 League
07:00Kyoto - Albirex Niigata 0:107:00Sagan Tosu - Kashima 4:2
07:00Sapporo - Hirošima 1:1
08:00Avispa Fukuoka - Iwata 2:2
08:00Shonan - Kobe 0:1
09:00Kawasaki - Verdy 0:0
09:00Urawa - G-Osaka 0:1
JAPONSKO: J2 League
07:00Fujieda MYFC - Tokushima 0:107:00Kofu - Kusatsu 4:1
07:00Okayama - Kumamoto 2:0
07:00Shimizu - Vegalta Sendai 3:2
07:00Yamagata - Ehime 2:1
JAPONSKO: J3 League
07:00Grulla Morioka - Ryukyu 1:107:00Yamaga - Kamatamare 2:1
JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League
15:00Golden Arrows - Royal AM 1:117:00Sekhukhune - Cape Town Spurs 1:0
17:30Orlando - AmaZulu 1:0
20:00Supersport - Chippa United 0:2
JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Motsepe Foundation Championship
15:00Baroka - Casric Stars 0:315:00JDR Stars - Venda 0:0
15:00Platinum City - Milford FC 1:3
15:00Pretoria U. - Magesi 0:1
15:00Upington City - Black Leopards 1:0
JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Diski Challenge
10:00Polokwane U23 - TS Galaxy U23 2:210:00Supersport U23 - Royal AM U23 3:2
JIŽNÍ AMERIKA: Mistrovství Jižní Ameriky do 20 let ženy
23:00Argentina U20 Ž - Paraguay U20 Ž 0:001:30Ekvádor U20 Ž - Uruguay U20 Ž 2:1
23:00Venezuela U20 Ž - Chile U20 Ž 1:0
JIŽNÍ KOREA: K League 1
07:00Suwon FC - Jeju 2:109:30Pohang - Gimcheon Sangmu 0:0
09:30Seoul - Jeonbuk 2:3
JIŽNÍ KOREA: K League 2
07:00Bucheon - Busan 1:309:30Seongnam - Cheongju Jikji 1:2
JIŽNÍ KOREA: K3 League
07:00Busan Kyotong - Gimhae 2:307:00Daegu 2 - Siheung Citizen 1:4
07:00Chuncheon - Ulsan Citizen 2:0
KAMBODŽA: CPL
11:00Kirivong Sok Sen Chey - Phnom Penh Crown 1:413:00Boeung Ket - Svay Rieng 3:3
KAMERUN: Elite One - Skupina o udržení
15:00Fovu Baham - APEJES Academy 0:117:00Aigle Royal - Fortuna Mfou 2:3
KANADA: Canadian Premier League
04:00Pacific FC - Valour 2:020:00Atl. Ottawa - Cavalry 1:1
KATAR: 2. liga
17:30Al Mesaimeer - Al-Waab 2:117:30Al Sailiya - Al Khor 0:2
17:30Al-Shahaniya - Al-Kharitiyath 3:1
17:30Lusail - Al Bidda 1:1
KAZACHSTÁN: Premier League
11:00Kaisar - Atyrau 1:111:00Zhenis - Turan 1:0
13:30Ordabasy - Kyzylzhar 1:1
16:00Kairat Almaty - Aktobe 1:3
KEŇA: Premier League
12:00Bidco United - Posta Rangers 1:012:00Kariobangi Sharks - Nzoia Sugar 3:0
14:00Bandari - KCB 0:0
14:00Shabana - Kakamega Homeboyz 0:0
14:00Talanta FC - Nairobi City 0:3
15:00Police FC - Sofapaka 2:1
KEŇA: Super League
11:00Naivas FC - Kibera 2:312:00Luanda Villa - Gusii 2:0
12:00Mathare Utd. - Kisumu All-Stars 3:1
14:00Assad - Mombasa Elite 2:0
14:00Darajani Gogo - Mara Sugar 0:2
14:00Kajiado - Migori 1:0
KOLUMBIE: Primera A - Apertura
03:10Bucaramanga - Chico 2:323:00Pereira - Millonarios 1:2
KOLUMBIE: Primera B - Apertura
23:00Inter Palmira - U. Magdalena 0:223:00Tigres - Cucuta 4:0
01:05Llaneros - Orsomarso 1:0
21:00Real Cundinamarca - Bogota 2:2
22:00Leones - Real Cartagena 0:0
22:30Atletico F.C. - Quindio 0:1
22:30Huila - Barranquilla 2:0
KOLUMBIE: Liga ženy
22:30Dep. Cali Ž - Santa Fe Ž 1:023:00Real Santander Ž - La Equidad Ž 1:3
KONGO: Ligue 1
16:00Etoile du Congo - Nathalys 0:019:00Kondzo - Cheminots 0:0
KOSOVO: Superliga
15:00FC Ballkani - Drita 2:215:00Gjilani - Feronikeli 1:1
15:00Liria - Dukagjini 0:0
KOSTARIKA: Primera División - Clausura
00:00Zeledon - Grecia 1:1KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Off
04:00Escorpiones - Marineros PFC 4:4pp22:00AD Sarchi - CS Uruguay 1:2
KYPR: Cyta Championship - Skupina o udržení
18:00Zakakiou - Karmiotissa 2:518:30Apollon - AEL Limassol 4:1
KYPR: Division 2 - Skupina o titul
15:30ASIL Lysi - Ayia Napa 3:215:30Omonia 29th May - Omonia Aradippou 1:2
15:30Peyia 2014 FC - Paralimni 1:4
15:30Ypsonas - Ol. Nicosia 1:5
KYPR: Division 2 - Skupina o udržení
15:30ENAD - Ermis 1:215:30Chloraka - Achyronas-Onisilos 3:0
15:30PAEEK - Digenis Akritas 3:1
15:30Xylotymbou - M.E.A.P. Nisou 2:5
LESOTHO: Premier League
15:00Defence Force - LCS 0:115:00Lijabatho - Bantu 1:2
LIBANON: Pohár
15:00Al Ahli Nabatiya - Tripoli 0:1LIBYE: Premier League
16:00Al-Anwar - Al-Suqoor 3:116:00Al Sadaqa - Al Murooj 1:1
18:00Al Madina - Al Ahly Tripoli 1:0
LITVA: A Lyga
14:00Kauno Zalgiris - Suduva 2:117:00Siauliai FA - Dainava Alytus 1:0
LOTYŠSKO: 1. Liga
11:00Ogre United - Alberts JDFS 0:314:00Riga FC 2 - Rezekne 6:0
15:00Leevon PPK - Marupe 4:2
18:00Skanste - Super Nova 0:0
LOTYŠSKO: 1. liga ženy
13:00Auda Ž - FK Liepaja Ž 0:313:00FK Olaine Ž - Iecava Ž 2:1
18:30SFK Riga Ž - Riga FC Ž 0:1
LUCEMBURSKO: BGL Ligue
18:00Differdange - Hesperange 2:018:00Jeunesse Esch - Marisca Mersch 3:1
18:00Mondercange - Niedercorn 2:1
18:00Mondorf - Union Titus Petange 2:1
MACAO: Elite League
13:00Benfica - Lun Lok 9:215:00Gala L. - Monte Carlo 1:2
MAĎARSKO: OTP Bank Liga
14:30Puskas Akademie - Paks 5:017:00Ferencváros - Kisvarda 0:0
19:30DVTK - Debrecen 5:3
MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga
12:30Nyiregyhaza - Vasas 3:1MAĎARSKO: NB I ženy
15:00DVTK Ž - Astra Hungary Ž 7:115:00Győr Ž - Haladas Ž 4:1
16:00Szekszardi UFC Ž - Fehérvár FC Ž 3:2
17:00Soroksar Ž - Szent Mihály Ž 3:3
19:00Budaorsi Ž - MTK Hungaria Ž 0:2
MALAWI: Super League
14:30Baka City - MAFCO 0:014:30Kamuzu Barracks - FOMO 3:1
14:30Mighty Wanderers - Creck Sporting 3:0
14:30Moyale Barracks - Civo Utd 3:0
MALI: Premiere Division
18:30Bakaridjan - Bougouba 2:018:30US Bougouni - Real Bamako 2:1
20:30CO Bamako - USFAS Bamako 1:2
MALTA: Premier League
14:00Gzira - Birkirkara 0:014:00Hamrun - Santa Lucia 4:1
16:15Marsaxlokk - Floriana 1:0
16:15Sliema - Naxxar 0:0
MALTA: Challenge League - Skupina o postup
13:30Melita - Marsa 1:019:00Pieta - Senglea 4:2
MALTA: Challenge League - Skupina o udržení
14:00Attard - Tarxien 1:016:30Lija - Zebbug 0:4
MAROKO: Botola Pro
18:00Tanger - FUS Rabat 2:120:00Mouloudia Oujda - Chabab Mohammedia 0:0
22:00Wydad - Agadir 1:0
MAROKO: Botola 2
18:00Fes - RAC Casablanca 3:118:00Chabab Benguerir - Chabab Atlas Khenifra 1:1
18:00Sale - Rapide Oued Zem 1:0
20:00Khouribga - Stade Marocain 3:1
MAURITÁNIE: Ligue 1
19:00Entou - Kaedi 3:421:50Chemal - Garde Nationale 1:1
MEXIKO: Liga MX - Clausura
03:00Mazatlan FC - Juarez 0:205:00Atl. San Luis - Toluca 1:5
05:10Tijuana - Puebla 3:1
MEXIKO: Liga Premier Serie A
01:00Canamy - Tampico Madero 0:201:00Inter Playa Del Carmen - Lobos ULMX 1:0
02:45Orgullo Reynosa - Gavilanes de Matamoros 1:1
03:00Cimarrones de Sonora 2 - Leones Negros 2 3:0
03:00Petroleros Salamanca - Cafetaleros 1:0
03:30Calor De San Pedro - Colima FC 2:0
04:00Alacranes - Mineros de Fresnillo 4:1
19:00Deportiva Venados - Montaneses 4:2
23:00Pioneros - San Juan de Aragon 3:0
00:00Aguacateros de Periban - Porto Palmeiras 0:2
MEXIKO: Liga Premier Serie B
00:00Chilangos - CDM 3:203:00Santiago - Artesanos Metepec 0:0
18:00Canoneros - Chilpancingo 0:2
00:00Ciervos - Pachuca 2 0:3
00:00Uruapan - Huracanes Izcalli 3:1
MEXIKO: Liga MX U23 - Clausura
17:00Guadalajara U23 - Queretaro U23 2:117:00Leon U23 - Monterrey U23 1:1
17:00Tigres U23 - Necaxa U23 3:0
17:00U.N.A.M. U23 - Club America U23 0:1
MEXIKO: Liga MX - ženy - Clausura
01:00Queretaro Ž - Leon Ž 3:203:00Atlas Ž - Tigres Ž 0:1
MOLDAVSKO: Super Liga - Skupina o titul
17:00Balti - Petrocub 0:3MOLDAVSKO: Super Liga - Skupina o udržení
15:00Drochia - Floresti 0:315:00Sparta Selemet - Victoria 0:1
15:00Univer-Oguzsport - Saxan Gagauz Yeri 1:2
MONGOLSKO: Premier League
10:15Brera Ilch - Khaan Khuns-Erchim 1:213:15Khovd - Tuv Azarganuud 0:3
MOSAMBIK: Mocambola
14:45Baia de Pemba - ENH Vilankulo 2:015:15Brera Tchumene - Nacala 1:2
NAMIBIE: Premiership
16:00Julinho Sporting - Okahandja 1:016:00Okakarara - Blue Waters 1:0
16:00Young Brazilians - Civics 0:0
NĚMECKO: 2. Bundesliga
13:00Düsseldorf - Fürth 1:013:00Kaiserslautern - Wehen 1:1
13:00Osnabrück - Braunschweig 0:3
20:30Hamburk - Kiel 0:1
NĚMECKO: 3. Liga
14:00Aue - Unterhaching 2:114:00Drážďany - Viktoria Kolín n. R. 0:2
14:00Hallescher - Verl 1:0
14:00Lubeck - Dortmund II 0:5
14:00Mnichov 1860 - Saarbrücken 1:1
16:30Ingolstadt - Duisburg 2:0
NĚMECKO: Regionální liga Sever
13:00Phonix Lubeck - Norderstedt 4:214:00Havelse - SC Weiche-08 1:0
17:00Kilia Kiel - Hamburk II 1:1
NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod
13:00Eilenburg - Zwickau 0:213:30Meuselwitz - Altglienicke 2:2
16:00Greifswald - Chemie Lipsko 3:0
NĚMECKO: Regionální liga Západ
14:00Bocholt - Ahlen 5:014:00Duren - Fortuna Kolín n. R. 2:2
14:00Kolín n. R. II - SSVg Velbert 0:3
14:00Monchengladbach II - FC Gutersloh 0:0
14:00Paderborn II - Aachen 0:1
14:00Wegberg-Beeck - Wiedenbruck 2:3
NĚMECKO: Regionální liga Jihozápad
14:00Bahlinger - Aalen 2:114:00Freiberg - Kassel 1:1
14:00Fulda-Lehnerz - Hoffenheim II 1:0
14:00Homburg - Koblenz 2:0
14:00Offenbach - Balingen 5:0
14:00Walldorf - Mohuč II 4:1
NĚMECKO: Regionální liga Bavorsko
14:00Ansbach - Bayern II 0:214:00Aubstadt - Illertissen 0:2
14:00Bamberg - Schalding 2:0
14:00Fürth II - Vilzing 2:1
14:00Türkgücü Mnichov - Norimberk II 0:2
NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever
13:00Lichtenberg - RSV Eintracht 1:213:00Wismar - Rostocker FC 6:2
NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih
14:00Einheit Rudolstadt - Bischofswerdaer 0:314:00Krieschow - Halberstadt 3:2
14:00Ludwigsfelde - Grimma 2:2
14:00Magdeburg II - Sandersdorf 3:1
14:00Plauen - Einheit Wernigerode 5:0
NĚMECKO: Oberliga Šlesvicko-Holštýnsko
13:30SC Weiche-08 II - Eckernforder SV 2:414:00Flensburg - Oldenburger 3:3
14:00Heider SV - Bordesholm 3:0
14:00Neumunster - Todesfelde 1:6
14:30Preussen Reinfeld - Nordmark Satrup 2:0
15:00Hohenwestedt - Dornbreite Lubeck 1:4
NĚMECKO: Oberliga Hamburk
13:00Duneberg - Harksheide 1:614:00Turkiye Wilhelmsburg - Paloma 6:1
NĚMECKO: Oberliga Brémy
13:00OSC Bremerhaven - Brinkumer 2:013:00Woltmershausen - Hemelingen 3:4
14:00Brémy II - Leher 5:0
14:00TURA Bremen - Blockdiek 0:3
14:30Aumund-Vegesack - Vatan Bremen 4:2
NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko
14:00BSV Rehden - Vorsfelde 3:014:00Meppen II - Eintracht Celle 0:1
14:00Schoningen - Bornreihe 2:0
15:00Eilvese - Egestorf-Langreder 1:2
17:00Arminia Hannover - Ramlingen-Ehlershausen 1:0
18:00Emden - Rotenburger 4:0
NĚMECKO: Oberliga Hesensko
14:00Giessen - Weidenhausen 1:014:00Stadtallendorf - Viktoria Griesheim 4:1
14:00VfB Marburg - Erlensee 0:0
14:30Baunatal - Waldgirmes 1:1
15:00Hanau - TUS Dietkirchen 1:1
16:00Friedberg - RW Walldorf 2:0
NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko
15:30Baumholder - Gonsenheim 1:315:30Engers - Arminia Ludwigshafen 2:2
15:30Mechtersheim - Bitburg 6:2
15:30RW Koblenz - Auersmacher 3:0
NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Sever
14:00Eichstatt - Bayern Hof 2:314:00Gebenbach - Fortuna Regensburg 4:0
15:00Donaustauf - Neumarkt 0:5
15:00Wurzburger FV - Eltersdorf 0:3
16:00Hankofen-Hailing - Ammerthal 4:2
16:00Cham - Abtswind 1:2
16:00Regensburg II - Feucht 6:0
NĚMECKO: Oberliga Bavorsko Jih
14:00Rain/Lech - Deisenhofen 3:314:00Schwaben Augsburg - Mnichov 1860 II 2:2
14:30Ismaning - Dachau 2:2
15:00Kirchanschoring - Nordlingen 0:2
15:30Sonthofen - Turkspor Augsburg 1:1
16:00Pipinsried - Kottern-St. Mang 2:2
NĚMECKO: Oberliga Bádensko-Württembersko
14:00FC Holzhausen - Hollenbach 3:114:00Normannia Gmund - Oberachern 3:1
14:00Ravensburg - Mutschelbach 2:2
14:30Offenburger - Goppinger 1:2
15:30Bietigheim-Bissingen - Denzlingen 2:0
15:30Essingen - Backnang 5:1
15:30Villingen - Reutlingen 3:0
NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Sever
12:00Hertha U19 - Wolfsburg U19 2:012:00Meppen U19 - Jena U19 5:1
12:00Rostock U19 - RB Lipsko U19 1:2
15:00St. Pauli U19 - Brémy U19 2:3
NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Jih
10:30Mnichov 1860 U19 - Kaiserslautern U19 3:411:00Eintracht Frankfurt U19 - Augsburg U19 3:0
11:00Fürth U19 - Norimberk U19 1:2
11:00Hoffenheim U19 - Sandhausen U19 4:0
13:00Karlsruher U19 - Stuttgart U19 0:1
NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Západ
11:00B. Monchengladbach U19 - Aachen U19 6:011:00Dortmund U19 - Duisburg U19 4:0
11:00Viktoria Kolín U19 - Schalke U19 3:0
18:00Kolín nad Rýnem U19 - Verl U19 1:0
NĚMECKO: Bundesliga ženy
12:00Essen Ž - Hoffenheim Ž 2:114:00Eintracht Frankfurt Ž - Norimberk Ž 4:1
NIGÉRIE: NPFL
17:00Abia Warriors - Bayelsa United 1:0NIGÉRIE: NNL
16:00Beyond Limits FC - Stormers 2:216:00Crown - Tradesafe 1:0
16:00Giant Brillars - Gateway Utd. 4:1
16:00Ijebu - Warri Wolves 1:0
16:00Ikorodu City - Inter Lagos 4:3
16:00Nasarawa - EFCC 2:0
16:00Yobe Stars - El Kanemi 0:1
NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
23:00Sport Sebaco U20 - Matagalpa U20 1:100:00Ocotal U20 - Jalapa U20 1:2
NIZOZEMSKO: Eerste Divisie
16:30Den Haag - Eindhoven 1:118:45Maastricht - Willem II 1:1
21:00Groningen - Cambuur 3:0
NIZOZEMSKO: Tweede Divisie
14:30GVVV - Noordwijk 2:114:30HFC - Excelsior Maassluis 1:2
14:30Scheveningen - Hardenberg 2:2
15:00AFC - Katwijk 3:2
15:00Quick Boys - Kozakken Boys 1:1
15:00Rijnsburgse Boys - ACV Assen 1:1
15:30Jong Sparta Rotterdam - Spakenburg 1:2
18:00De Treffers - Lisse 2:1
NIZOZEMSKO: Derde Divisie
14:30Eemdijk - Urk 1:114:30Genemuiden - VVSB 3:3
14:30Harkemase Boys - DEM 0:1
14:30Hoek - Gemert 3:0
15:00DVS '33 Ermelo - VV DOVO 2:2
15:00IJsselmeervogels - Rijnvogels 1:2
15:00Kloetinge - Sportlust 3:0
15:30Kampong - Nijkerk 0:1
15:30TEC - SteDoCo 3:2
15:30USV Hercules - Staphorst 3:2
18:00GVV Unitas - Barendrecht 2:1
18:00Haaksbergen - RKAV Volendam 2:0
18:00Hoogeveen - ODIN '59 3:2
19:30Groene Ster - Meerssen 0:2
NIZOZEMSKO: Divisie 1 U21 - Jarní sezona
13:30G.A. Eagles U21 - Nijmegen U21 3:114:00Groningen U21 - Feyenoord U21 1:1
15:00FC Twente/Heracles U21 - Graafschap U21 1:3
NIZOZEMSKO: Divisie 1 U18 - Jarní sezona
12:30Groningen U18 - PSV U18 0:214:30Ajax U18 - Vitesse U18 5:2
15:00Alkmaar U18 - Utrecht U18 0:0
NIZOZEMSKO: Eredivisie ženy
14:00PEC Zwolle Ž - Telstar Ž 2:016:30PSV Ž - Heerenveen Ž 5:0
NORSKO: OBOS-ligaen
16:00Egersund - Aalesund 3:116:00Levanger - Kongsvinger 1:2
16:00Ranheim - Åsane 2:2
16:00Raufoss - Bryne 0:1
16:00Sogndal - Moss 1:0
16:00Start - Sandnes 1:1
18:00Lyn - Vålerenga 1:1
NORSKO: Division 2 - Skupina 1
13:00Lysekloster - Arendal 2:114:00V. Haugesund - Sotra 1:1
14:30Brattvag - Notodden 2:0
16:00Flekkeroy - Halden 2:2
NORSKO: Division 2 - Skupina 2
14:00SK Gjovik-Lyn - Strindheim 0:115:00Stjordals Blink - Follo 4:2
NORSKO: Division 3 - Skupina 1
13:00Djerv 1919 - Floro 2:014:00Askoy - Stord 5:0
14:00Bjarg - Ardal 5:3
14:00Froya - Forde 1:3
15:00Loddefjord - Fana 1:2
NORSKO: Division 3 - Skupina 2
13:00Odd 2 - Staal Jorpeland 2:114:00Vigor - Vindbjart 1:2
15:00Mandalskameratene - Sola 1:1
16:00Fram - Vidar 2:0
16:00Madla IL - Pors 2:6
16:00Sandefjord 2 - Brodd 0:1
NORSKO: Division 3 - Skupina 3
14:00Gamle Oslo - Nordstrand 2:214:00Skeid 2 - Flint 1:4
15:00Asker - Frigg 6:1
15:00Baerum - Askollen 5:3
NORSKO: Division 3 - Skupina 4
15:00Byåsen - Rana FK 0:015:00Nardo - Orkla 4:0
15:00Tiller - Verdal 3:0
NORSKO: Division 3 - Skupina 5
14:00Skjetten - Skedsmo 2:015:00Ready - Bjorkelangen 2:0
NORSKO: Division 3 - Skupina 6
12:30Sprint-Jeloy - Skjervoy 0:316:00Ham-Kam 2 - Innstrandens 3:1
18:00Fyllingsdalen - Mjolner 2:1
NORSKO: Toppserien ženy
13:00RØA Ž - Vålerenga Ž 0:214:00Arna-Bjørnar Ž - Stabaek Ž 1:2
14:00Asane Ž - Brann Ž 0:3
16:45Kolbotn Ž - Rosenborg Ž 0:1
NORSKO: 1. divisjon ženy
14:00Fyllingsdalen Ž - Bodo/Glimt Ž 1:315:00Honefoss Ž - Viking Ž 2:2
PANAMA: LPF - Apertura
03:00Arabe Unido - Alianza 0:223:00Herrera - San Francisco 0:1
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Sol De America - Sp. Luqueno 0:302:302 de Mayo - Cerro Porteno 0:2
23:30Ameliano - General Caballero JLM 2:0
PARAGUAY: División Intermedia
23:15Rubio Nu - Recoleta 2:201:303 De Febrero - Martin Ledesma 1:1
15:30Colegiales - Guairena 0:1
15:30Resistencia - Atl. Tembetary 0:2
PERU: Liga 1 - Apertura
03:00Cienciano - Deportivo Garcilaso 0:220:00Los Chankas - Huancayo 6:0
22:30ADT Tarma - Cesar Vallejo 1:0
22:30Carlos Mannucci - Cajamarca 2:0
PERU: Liga 2
20:00Santos - Moquegua 1:0PERU: Liga ženy
17:30Melgar Ž - A. Lima Ž 1:222:00Killas Ž - Dep. Municipal Ž 1:2
POBŘEŽÍ SLONOVINY: Ligue 1
17:30Academie de FAD - Lys Sassandra 2:017:30Mouna - Stella Adjame 1:2
17:30San Pedro - Zoman 2:2
19:45AS Denguele - Racing d'Abidjan 3:2
POLSKO: Ekstraklasa
15:00Pogon Štětín - Piast 0:217:30Ruch - Widzew Lodž 2:3
20:00Zaglebie - Jagiellonia 1:2
POLSKO: 1. liga
15:00Tychy - R. Rzeszow 1:317:30Leczna - Lechia 0:1
20:00Odra Opole - Chrobry Glogow 3:0
POLSKO: 2. liga
12:30Ol. Grudziadz - Wisla Pulawy 1:017:30Sandecja - Hutnik Krakow 0:1
POLSKO: III Liga - Skupina I
15:00Grodzisk M. - Zambrow 4:116:00LKS Lomza - Belchatow 3:0
16:00Mlawa - Concordia Elblag 2:0
16:00Pilica Bialobrzegi - Pelikan 1:1
17:00Skierniewice - Legia II 4:0
17:00Swit - Bron Radom 0:0
17:00T. Mazowiecki - Wikielec 3:0
17:00Warta Sieradz - Legionowo 2:2
18:00Sulejowek - Jagiellonia II 1:0
POLSKO: III Liga - Skupina II
12:00Gedania Gdansk - Unia Swarzedz 1:212:00Luzino - Solec Kujawski 0:1
14:00Vineta W. - Starogard Gdanski 0:0
15:00Blekitni Stargard - Stolem Gniewino 2:2
15:00Notec Czarnkow - Swinoujscie 2:3
15:00Zawisza - Nowe Skalmierzyce 3:1
16:00Kleczew - Elana Torun 0:1
17:00Sroda - Pogon Štětín II 1:2
17:00Swit Skolwin - Cartusia Kartuzy 2:0
POLSKO: III Liga - Skupina III
12:00Slask II - Górnik Zabrze II 2:012:30Rakow II - Bytom Odrzanski 0:0
14:00Bielsko-Biala - Sleza Wroclaw 3:0
14:00Pawlowice - Warta Gorzow 2:1
15:00Polkowice - Gwarek Tarnowskie Gory 2:1
16:00Stilon Gorzow - Starowice Dolne 4:1
17:00Jelenia Gora - Unia Turza Slaska 2:1
17:00Z. Gora - Goczalkowice Zdroj 0:2
POLSKO: III Liga - Skupina IV
12:00KS Wieczysta Krakow - Ostrowiec 4:113:00Podhale Nowy Targ - Orleta Radzyn 3:1
13:00Swidniczanka Swidnik - Biala Podlaska 2:1
15:00Czarni Polaniec - Avia Swidnik 1:2
16:00Siarka Tarnobrzeg - Wiazownica 1:0
16:00Sokol Sieniawa - Wislanie Jaskowice 2:4
16:30Star Starachowice - Chelmianka Chelm 1:1
17:00Wisloka Debica - Unia Tarnow 2:1
POLSKO: Juniorská liga
12:00Warta P. U19 - Sandecja U19 5:214:00Korona U19 - Polonia V. U19 2:2
14:00Widzew Lodž U19 - Wisla U19 4:2
POLSKO: Ekstraliga ženy
12:00Slask Ž - Rekord Bielsko-Biala Ž 2:213:00Katowice Ž - Tczew Ž 5:1
13:00UJ Krakow Ž - Gdaňsk Ž 2:3
14:30Czarni Sosnowiec Ž - Medyk Konin Ž 6:1
PORTUGALSKO: Liga Portugal
16:30Moreirense - Gil Vicente 0:119:00Boavista - Estrela 1:1
21:30Braga - Vizela 2:1
PORTUGALSKO: Liga Portugal 2
12:00Penafiel - Paços Ferreira 1:115:00Torreense - Leiria 0:3
16:30Santa Clara - Tondela 1:0
PORTUGALSKO: Liga 3 - Skupina o postup
12:00Covilha - Braga B 1:216:00Academica - Lusitania FC 1:0
18:00Alverca - Felgueiras 1:1
20:00Varzim - Atletico 1:1
PORTUGALSKO: Campeonato Nacional U19 - Skupina o titul
12:00Braga U19 - Famalicao U19 1:017:00Benfica U19 - Guimaraes U19 1:2
17:00Farense U19 - Sporting U19 1:2
PORTUGALSKO: Campeonato Nacional U19 - Skupina o udržení
13:00SC Lusitania U19 - Beira Mar U19 1:117:00Academica U19 - Estoril U19 0:0
17:00Belenenses U19 - Alverca U19 2:1
17:00Gil Vicente U19 - Rio Ave U19 1:2
17:00Chaves U19 - Paços Ferreira U19 5:3
17:00Maritimo U19 - Lusitania FC U19 3:0
17:00Setubal U19 - Torreense U19 1:2
17:00Vizela U19 - Boavista U19 3:1
RAKOUSKO: Bundesliga - Skupina o udržení
17:00Altach - BW Linz 2:217:00Austria Vídeň - Tirol 3:0
17:00Wolfsberg - A. Lustenau 1:1
RAKOUSKO: 2. Liga
14:30Stripfing - Dornbirn 2:2RAKOUSKO: Regionální liga - Východ
16:00Mauerwerk - Wiener Viktoria 0:3RAKOUSKO: Regionální liga - Centrální
16:00Union Gurten - Weiz 1:119:00Weindorf St. Anna - LASK (Am) 3:1
RAKOUSKO: Regionální liga - Západ
12:45Altach U21 - Saalfelden 1:115:00Wolfurt - Bischofshofen 1:0
16:00A. Salzburg - Rothis 4:1
17:00Dornbirner SV - Motz/Silz 0:4
17:00Hohenems - RW Rankweil 5:0
17:00SC Imst - Wals-Grunau 2:1
17:00TSV St. Johann - Kufstein 2:2
RAKOUSKO: Burgenland
17:00Halbturn - Pinkafeld 3:117:00Margarethen - Marz 2:0
18:00Schattendorf - USVS Rudersdorf 3:0
RAKOUSKO: Korutany
15:30St. Jakob/Ros - Volkermarkt 3:216:00A. Klagenfurt (Am) - Kottmannsdorf 0:1
16:00Bleiburg - SV Kraig 3:0
16:00Donau Klagenfurt - SC Landskron 1:2
16:30Atus Ferlach - ATSV Wolfsberger 2:1
RAKOUSKO: Dolní Rakousy
16:00Warth - SCU Kilb 2:016:30Retz - Rohrbach 3:0
RAKOUSKO: Horní Rakousy
13:30ASK St.Valentin - Dietach 0:516:30St. Martin im Muhlreis - Schallerbach 3:0
RAKOUSKO: Salcbursko
14:00UFC Siezenheim - Union Henndorf 2:115:00Strasswalchen - Grodig 2:1
15:00USK Anif - Eugendorf 1:0
16:00Burmoos - Kuchl 1:1
17:30SAK 1914 - Golling 1:1
RAKOUSKO: Štýrsko
16:00Heiligenkreuz - UFC Fehring 1:0RAKOUSKO: Tyrolsko - Skupina o postup
14:30Tirol (Am) - Fugen 5:1RAKOUSKO: Tyrolsko - Skupina o udržení
14:30Innsbrucker AC - Vols 2:2RAKOUSKO: Vorarlbersko
15:00Gofis - A. Lustenau (Am) 4:216:00FC Lustenau - Andelsbuch 3:0
16:00Lochau - Nenzing 0:0
17:00Hard - Admira Dornbirn 3:1
17:00Horbranz - Alberschwende 2:3
18:00Rotenberg - Brauerei Egg 1:1
RAKOUSKO: Vídeň
12:00Dinamo Helfort - Stadlau 2:114:00Sportunion Mauer - Red Star-Penzing 4:2
15:30Simmeringer - 1980 Wien 0:1
16:00ASV 13 Wien - Mannsworth 2:3
16:00A XIII-Auhof Center - Slovan HAC 3:3
RUMUNSKO: Liga 1 - Skupina o titul
19:30FCSB - Rapid Bukurešť 2:2RUMUNSKO: Liga 1 - Skupina o udržení
14:00Poli Iasi - FC Voluntari 3:116:30U Craiova 1948 - Din. Bukurešť 1:1
RUMUNSKO: Liga 2 - Skupina o titul
11:30Hunedoara - Mioveni 2:0RUMUNSKO: Liga 2 - Skupina o udržení
10:00Ceahlaul - Alexandria 4:010:00CSM Slatina - Viitorul Tg. Jiu 2:0
10:00FC Arges - CSM Resita 0:1
10:00Chindia Targoviste - Steaua Bucuresti 0:0
10:00Metaloglobus Bucharest - Unirea Dej 0:1
10:00Tunari - Concordia 1:2
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 1 - Skupina o postup
16:00Stiinta Miroslava - CSM Bacau 1:1RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 1 - Skupina o udržení
16:00CSM Vaslui - Brodoc 7:016:00Somuz Falticeni - Aerostar 2:1
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 2 - Skupina o postup
16:00Sporting Liesti - CSM Focsani 2:216:00Unirea Branistea - Metalul Buzau 1:1
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 2 - Skupina o udržení
16:00Braila - Hamangia Baia 7:016:00Sutesti - Viitorul Ianca 2:2
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 3 - Skupina o postup
16:00Agricola Borcea - Calarasi 1:116:00LPS HD Clinceni - Afumati 3:3
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 3 - Skupina o udržení
16:00Gloria Baneasa - Axiopolis Cernavoda 1:016:00Recolta Gh. Doja - Inainte Modelu 3:2
16:00Voluntari 2 - Progresul Fundulea 1:2
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4 - Skupina o postup
16:00CS Blejoi - Popesti Leordeni 1:116:00Dunarea Giurgiu - CS Din. Bucuresti 4:1
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4 - Skupina o udržení
16:00FC Pucioasa - Muscel 0:016:00Moreni - CSO Plopeni 1:0
16:00Paulesti - Tricolorul Breaza 1:2
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5 - Skupina o postup
16:00Cetate Rasnov - Olimpic Zarnesti 4:1RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 5 - Skupina o udržení
16:00SR Brasov - Tarlungeni 2:216:00Targu Secuiesc - Sepsi Sf. Gheorghe 2 0:1
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 6 - Skupina o udržení
16:00Calimanesti - Petrolul Potcoava 0:116:00Horezu - Curtisoara 2:4
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7 - Skupina o postup
16:00Viitorul Simian - CSO Filiasi 0:1RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7 - Skupina o udržení
16:00Turceni - U Craiova 1948 2 2:2RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8 - Skupina o postup
16:00Peciu Nou - Politehnica Timisoara 0:2RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8 - Skupina o udržení
16:00Progresul Pecica - Teuz Cermei 4:116:00Soimii Lipova - Avantul Periam 0:0
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9 - Skupina o postup
16:00Unirea Ungheni - ACS Medias 1:016:00Univ. din Alba Iulia - Gloria 2018 Bistrita 0:1
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 9 - Skupina o udržení
16:00Unirea Alba-Iulia - Avantul Reghin 2:1RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 10 - Skupina o postup
16:00Santandrei - FC Olimpia Satu Mare 2:0RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 10 - Skupina o udržení
16:00Baia Mare - Minerul Ocna Dej 1:016:00Victoria Carei - Sanatatea Cluj 3:1
RUMUNSKO: Liga 1 ženy - Skupina o titul
12:00Csikszereda M. Ciuc Ž - Ol. Kluž Ž 0:1RUSKO: Premier Liga
13:00Kazaň - Lok. Moskva 1:115:30Baltika - Samara 2:1
18:30CSKA Moskva - Akhmat 1:2
RUSKO: FNL
06:00SKA Khabarovsk - Yenisey 3:010:30Tyumen - Neftekhimik 0:3
15:00Akron Togliatti - Kuban 6:0
15:00Leningradets - Saratov 0:2
16:00Alania Vladikavkaz - Volgar-Astrakhan 1:2
16:00Jaroslavl - Dynamo Makhachkala 0:1
16:00Kamaz - Černomorec 1:0
17:00Torpedo Moskva - Arsenal Tula 1:1
RUSKO: FNL 2 - Division A Gold - Jarní sezona
11:00Ufa - Krasnodar 2 2:112:00FK Novosibirsk - R. Volgograd 2:0
13:00Veles Moscow - Lipetsk 0:2
14:00Rodina Moskva 2 - FK Chayka 1:1
16:00Murom - Čeljabinsk 3:2
RUSKO: FNL 2 - Division A Silver - Jarní sezona
13:00Kaluga - Omsk 0:013:00Ulyanovsk - Tekstilshtik 0:0
13:30S. Kostroma - Mashuk 1:0
15:00Bryansk - Miass 0:0
15:00Kursk - Khimik 1:0
RUSKO: FNL 2 - Division B - sk. 1
13:00Astrakhan - Alania 2 2:114:00Dynamo Makhachkala 2 - Kamensk-Shakhtinsky 1:3
14:00Dynamo Stavropol - Maykop 1:0
14:30FK Pobeda - Nart Cherkessk 1:1
15:00Biolog - Nalčik 3:2
15:00FC Sevastopol - Legion Makhachkala 1:0
15:00Kholding - Nazran 1:1
16:00Rostov 2 - Rubin Yalta 1:2
RUSKO: FNL 2 - Division B - sk. 2
14:00Luki-Energiya - Vladimir 0:214:00Zvezda St. Peterburg - Chertanovo M. 1:1
RUSKO: FNL 2 - Division B - sk. 4
10:00Ural 2 - Akron Togliatti 2 3:012:00Samara 2 - Volna Nizhegorodskaya 1:1
13:00Kirov - Orenburg 2 2:0
13:00Pari NN 2 - Nosta 2:1
14:00Kazaň 2 - Lada Togliatti 2:1
RUSKO: 1. liga ženy
09:00FK Yenisey Ž - FK Rostov Ž 0:114:00Rjazaň Ž - Kazaň Ž 4:0
16:00Din. Moskva Ž - Samara Ž 3:1
RWANDA: Premier League
15:00Amagaju - Etoile de L'Est 0:115:00APR - Kiyovu 1:0
15:00Bugesera - Rayon Sport 1:2
15:00Marines - Police 2:1
ŘECKO: Super League - Skupina o udržení
17:30OFI Kréta - Volos 2:118:30Asteras T. - Panetolikos 0:2
18:30Atromitos - Kifisia 1:2
ŘECKO: Super League 2 - Skupina o postup
15:00AEL Larissa - Niki Volos 2:315:00Levadiakos - Makedonikos 2:0
ŘECKO: Super League 2 - Skupina o udržení
14:00Olympiakos B - Diagoras 1:1ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 1
15:00Aetos Varvaras - Panthrakikos 0:515:00Apollon Paralimniou - Orestis Orestiadas 5:1
15:00Aris Petinos - PAOK Kristonis 0:1
15:00Doxa Dramas - Keravnos Anchelochori 3:0
15:00Chrisoupolis - Aris Avatou 1:1
15:00Niki Efkarpias - Chaniotis 2:1
15:00Poseidonas Michanionas - Epanomi 2:0
16:30Kavala - Thermaikos FC 3:0
ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 2
14:30Zakynthos - Eordaikos 1:115:00Anagennisi Arta - AO Trikala 1:0
15:00Asteras Stavrou - Kileler 0:1
15:00Ethnikos Neou - Thesprotos 3:2
15:00Fikis - Lefkimmi 0:3
15:00Kastoria - Asteras Petriti 0:2
15:00Magnisiakos - Svoronos FC 0:3
15:00Pierikos - Nea Artaki 2:3
15:00Thyella Katsikas - Vataniakos 4:0
ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 3
12:00Kyanos A. V. - Mykonos 0:215:00Filiatron - Mesolongi AE 5:0
15:00Korinthos - Ermionidas-Ermis 1:0
15:00Panargiakos - Pyliou 3:0
15:00Panelefsiniakos - Marko 0:1
15:00OdloženoPAO Varda - Vyzas -:-
15:00Thyella D. - Panegialios 1:1
ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 4
13:00Ermis Z. - Ipato 0:115:00Almyros Gaziou - Fostiras 1:0
15:00Atsalenios - Episkopi 1:0
15:00Chaidari - E. Piraeus 1:1
15:00Panionios - Atromitos Piraeus 4:0
15:00Paraskevi - Aris Petroupolis 3:2
15:00Peramaikos - Agios Nikolaos 1:3
15:00Proodeftiki - AO Ilisiakos 2:1
15:00Smyrnis - Ellopiakos 0:1
ŘECKO: Division A ženy
12:45Seirines Grevenon Ž - Kastoria Ž 2:0SAN MARINO: Campionato Sammarinese
15:00Cailungo - La Fiorita 0:215:00Domagnano - Tre Fiori 1:1
15:00Faetano - Cosmos 0:3
15:00Murata - Fiorentino 3:0
15:00Tre Penne - Virtus 0:1
SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League
17:00Al Akhdoud - Damac 1:220:00Al Ettifaq - Al Wehda 0:0
20:00Al Hazem - Al Ittihad 2:3
SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership - Skupina o titul
16:00Cliftonville - Glentoran 2:016:00Coleraine - Crusaders 0:2
SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership - Skupina o udržení
16:00Ballymena - Newry City 4:016:00Carrick Rangers - Loughgall 2:1
16:00Dungannon - Glenavon 2:0
SEVERNÍ IRSKO: NIFL Championship - Skupina o postup
16:00H&W Welders - Annagh 1:216:00Institute - Bangor FC 1:1
16:00Portadown - Dundela 1:1
SEVERNÍ IRSKO: NIFL Championship - Skupina o udržení
15:00Newington - Ballyclare 2:416:00Ballinamallard - Ards 0:5
16:00Dergview - Knockbreda 1:1
SEVERNÍ MAKEDONIE: 1. MFL
16:00Bregalnica - Rabotnicki 0:1SEVERNÍ MAKEDONIE: 2. MFL
16:00Arsimi - Besa 1976 0:216:00Detonit Plackovica - Belasica 1:0
16:00FK Skopje - Teteks 2:0
16:00Karaorman - Pobeda 0:2
16:00Kožuf Gevgelija - Osogovo 2:0
16:00Pelister - Ohrid 1:0
16:00Sasa - Novaci 1:3
16:00Vardar Negotino - Bashkimi 1:0
SEYCHELY: Premier League
13:00Cote d'Or - Northern Dynamo 3:114:00St Michel Utd - Anse Reunion 1:0
SIERRA LEONE: Premier League
18:15OdloženoKholifa Stars - Lamboi -:-18:15OdloženoLuawa - Kahunla -:-
18:15OdloženoMighty Blackpool - Real Republicans -:-
18:15OdloženoPorts Authority - Bhantal -:-
SKOTSKO: Championship
16:00Arbroath - Morton 1:216:00Dundee Utd - Ayr 1:0
16:00Dunfermline - Queen's Park 0:0
16:00Partick Thistle - Airdrieonians 4:0
SKOTSKO: League One
16:00Edinburgh City - Annan 1:216:00Falkirk - Kelty Hearts 2:2
16:00Montrose - Hamilton 1:2
16:00Stirling - Queen of South 0:0
18:30Cove Rangers - Alloa 2:3
SKOTSKO: League Two
16:00Bonnyrigg Rose - Spartans 0:116:00Clyde - Stenhousemuir 2:2
16:00Elgin - Peterhead 1:1
16:00Forfar - East Fife 2:1
16:00Stranraer - Dumbarton 0:0
SKOTSKO: Highland League
15:00Clachnacuddin - Lossiemouth 2:016:00Brora Rangers - Brechin 1:2
16:00Buckie Thistle - Keith 1:0
16:00Deveronvale - Formartine Utd 0:3
16:00Forres Mechanics - Turriff Utd 1:0
16:00Fraserburgh - Strathspey Thistle 11:0
16:00Wick Academy - Banks O' Dee 1:1
SKOTSKO: Lowland League
16:00Berwick - Albion Rovers 2:116:00Bo'ness United - Stirling University 3:2
16:00Broomhill - East Stirlingshire 3:1
16:00Caledonian Braves - Cowdenbeath 3:2
16:00Civil Service Strollers - Linlithgow Rose 2:1
16:00Cumbernauld Colts - Gala Fairydean 2:1
16:00Gretna 2008 - Edinburgh University 2:1
16:00Tranent - East Kilbride 0:3
SKOTSKO: Pohár
13:30Aberdeen - Celtic 3:4penSLOVENSKO: Niké liga - Skupina o titul
15:30Podbrezová - Žilina 1:218:00Dun. Streda - Ružomberok 0:0
SLOVENSKO: Niké liga - Skupina o udržení
18:00Michalovce - Skalica 1:318:00Z. Moravce-Vráble - B. Bystrica 0:1
SLOVENSKO: 2. liga
14:00Spišská N. Ves - Trebišov 3:015:00Komárno - Šamorín 2:0
16:30Humenné - Petržalka 0:2
16:30Lip. Mikuláš - Púchov 1:3
16:30Malženice - Dolný Kubín 3:0
16:30Prešov - Pov. Bystrica 4:1
SLOVENSKO: 3. Liga - Východ
16:30Bardejov - Or. Veselé 1:216:30Námestovo - Vranov n. T. 2:1
SLOVENSKO: 3. Liga - Západ
16:30Častkovce - Beluša 1:216:30HA Banská Bystrica - Lehota p. V. 2:0
16:30Jednota Bánová - Rača 0:1
16:30Martin - Zvolen 0:1
16:30Nové Mesto n. V. - Galanta 1:3
SLOVENSKO: 4. liga - Bratislava
17:00Domino - Nová Dedinka 2:2SLOVENSKO: 4. liga - Centrální
16:00Kysucké N. Mesto - Badín 3:116:00Príbelce - Kováčová 1:0
16:00Stráňavy - Staškov 0:2
16:00Tvrdošín - Makov 1:0
SLOVENSKO: 4. liga - Východ
16:00Kežmarok - Sabinov 2:016:00Poprad - Ľubotice 2:0
16:00Sobrance-Sob. - Medzilaborce 0:1
SLOVENSKO: 4. liga - Západ
16:00Boleráz - Hurbanovo 1:316:00Prievidza - Nové Zámky 1:2
SLOVENSKO: 1. liga ženy - Skupina o titul
11:00B. Bystrica Ž - Myjava Ž 0:711:00Slovan Bratislava Ž - Ružomberok Ž 1:3
SLOVENSKO: 1. liga ženy - Skupina o udržení
12:00Žilina Ž - Prešov Ž 2:417:00Petržalka Ž - Trenčín Ž 1:2
SLOVINSKO: Prva Liga
15:00Radomlje - Mura 1:217:30O. Ljubljana - Aluminij 5:0
SLOVINSKO: 2. SNL
17:00Bilje - Nafta 0:217:00Fuzinar - ND Gorica 0:2
SLOVINSKO: 3. SNL - Východ
16:30Dravograd - Zavrc 0:216:30Hajdina - Drava 3:2
16:30Podvinci - Sampion Celje 7:0
18:00Dobrovce - Ljutomer 3:1
18:30Brezice - Korotan 4:1
SLOVINSKO: 3. SNL - Západ
17:00Dob - Ljubljana Svoboda 1:017:00Dren Vrhnika - Ziri 3:0
17:00NK Jesenice - Izola 0:0
17:00Slovan Ljubljana - NK Adria 5:0
17:00Sobec Lesce - Fama Vipava 0:0
17:00Škofja Loka - Sencur 2:2
SOMÁLSKO: National league
14:30Raadsan - Mogadishu City 1:3SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: UAE League
16:00Hatta - Emirates Club 1:118:30Al-Wahda - Ajman 1:2
SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Division 1
15:55Gulf United - Al-Taawon 1:215:55Masafi - Masfut 0:0
16:05Al Dhafra - Dubai City 4:2
SRBSKO: Super Liga - Skupina o titul
14:00Radnicki 1923 - Čukarički 4:315:00TSC - Vojvodina 3:2
18:00CZ Bělehrad - Partizan 3:2
SRBSKO: Prva Liga - Skupina o titul
16:00Indjija - Tekstilac Odzaci 0:116:00Smederevo - Radnički S. Mitrovica 1:0
SRBSKO: Srpska Liga - Bělehrad
11:00Prva Iskra - Brodarac 1:112:30Torlak - Zvezdara 1:3
16:00Usce - Polet Dorcol 1:2
16:30Buducnost Dobanovci - Rad 3:2
16:30Zemun - Studentski Grad 4:0
SRBSKO: Srpska Liga - Vojvodina
16:30Bečej - 1. Maj Ruma 2:216:30Hajduk 1912 - Backa 2:1
16:30Jedinstvo SP - Radnički Zrenjanin 0:0
16:30Kikinda - Dinamo Pančevo 1:0
16:30Naftagas - Tisa Adorjan 3:4
16:30Sloven Ruma - Kabel Novi Sad 1:2
SRBSKO: Srpska Liga - Východ
16:30Dunav Prahovo - Buducnost Popovac 2:116:30Jagodina - Pcinja 2:0
16:30Radnicki Pirot - Paracin 4:1
16:30Radnicki Svilajnac - Meševo 1:1
16:30Sindjelič - Jedinstvo Krusevac 1:1
SRBSKO: Srpska Liga - Západ
16:00Borac 1926 - FAP 0:216:00Loznica - FK Zlatibor 1:1
16:00Omladinac Zablace - Sloga Pozega 2:0
16:00Real Podunavci - Josanica 1:1
16:00Sloga Petrovac - Polet Ljubic 4:3
16:00Takovo - Mihajlovac 5:0
16:00Tutin - Buducnost Krusik 1:0
SURINAM: SML
01:00PVV - Voorwaarts 0:122:30Inter Moengotapoe - Flora 5:0
SVATÝ TOMÁŠ A PRINCŮV OSTROV: Campeonato Nacional
17:00Agrosport - Juba 2:017:00Alianca Nacional - CD Guadalupe 2:1
17:00Inter Bom-Bom - 6 de Setembro 0:1
SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní
16:00Tunisko U17 - Maroko U17 1:220:00Egypt U17 - Libye U17 2:1
SVĚT: Přátelské zápasy klubů
12:00Albirex Niigata (Sgp) - Geylang (Sgp) 3:015:00Perak (Mys) - Selangor (Mys) 2:3
SÝRIE: Premier League
15:00Al-Ittihad Aleppo - Al Taliya 2:115:00Al-Sahel - Al Jaish 0:5
15:00Al Wahda - Horriya 2:0
ŠPANĚLSKO: LaLiga2
14:00Amorebieta - Valladolid 0:316:15Racing Santander - Levante 0:0
16:15Villarreal B - Ferrol 1:0
18:30Elche - Gijon 2:1
21:00Huesca - Zaragoza 1:2
ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 1
16:00R. Sociedad B - Fuenlabrada 2:017:00Sabadell - Cornella 2:1
18:00Teruel - Sestao 1:0
19:00La Coruňa - Cultural Leonesa 2:0
20:00Rayo Majadahonda - Tarazona 0:0
ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 2
18:00Algeciras - Antequera 2:320:00Real Madrid B - Alcoyano 3:1
20:00Sanluqueno - Huelva 1:0
ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 1
16:00R. Oviedo B - Compostela 0:117:00Coruxo - Dep. Fabril 1:2
ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 2
17:00AD San Juan - Mutilvera 3:019:00Real Sociedad C - Ath. Bilbao B 0:0
ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 3
15:30Andratx - Formentera 0:018:00La Nucia - Manresa 2:0
20:00Alzira - Valencia B 2:1
ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 5
18:00Guadalajara - Villanovense 1:2ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 1
16:00Pontevedra B - Bergantinos 2:117:30Gran Pena - Barbadas-Bentraces 1:1
19:30Rapido de Bouzas - Polvorín 1:2
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 2
16:30Condal - Caudal Deportivo 2:0ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 3
17:00Atletico Albericia - Revilla 2:117:00UD Samano - Atletico Mineros 3:0
19:00Solares - Escobedo 0:3
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 4
15:30CD Vitoria - Beasain 2:016:00Alavés C - Basconia 0:0
16:30Pasaia - San Ignacio 1:0
17:00Durango - Derio 0:1
17:00Lagun Onak - Portugalete 2:2
17:00Padura - Touring KE 1:0
17:15Leioa - Anaitasuna FT 0:0
18:00SD Deusto - Aurrera Ondarroa 3:0
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 5
17:30Rapitenca - Vilassar de Mar 2:2ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 6
16:00Castellon B - Burriana 4:116:00Roda - Utiel 2:3
17:00Gandia - Torrellano 4:0
17:00Jove - Castellonense 0:0
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 8
16:00Colegios Diocesanos - Real Avila 1:516:30La Virgen - Becerril 0:0
16:30Santa Marta Tormes - Laguna 1:0
16:45Ponferradina B - Bembibre 0:0
17:30Atl. Astorga - Villaralbo 2:0
17:30Burgos CF B - Leonesa B 0:2
17:30Mirandes B - Palencia CA 1:0
18:00Palencia CF - Almazan 3:1
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 9
18:00Ejido - Huetor Tajar 0:018:00Torre del Mar - Malaga City 0:0
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 10
17:00La Palma - Ceuta B 1:218:00Puente Genil - Conil 2:0
19:00Bollullos - Cartaya 2:2
19:00Ciudad de Lucena - Atletico Espeleno 1:0
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 11
16:00Santanyi - Binissalem 1:116:30Platges de Calvia - Ibiza Islas Pitiusas 0:1
17:00Llosetense - Felanitx 1:2
17:00Manacor - Arenal 3:1
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 12
13:00Panaderia - La Cuadra 1:013:15Villa Santa Brigida - Santa Ursula 0:0
18:30San Bartolome - Yaiza 1:0
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 15
16:00Bidezarra - Beti Onak 1:116:30Huarte - Subiza 1:0
16:30Txantrea - Oberena 3:2
17:00CD Ardoi - Pamplona 3:1
17:00Cortes - Ezcabarte 0:1
18:00Lerines - Pena 4:4
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 16
16:00Pena Balsamaiso - Calahorra B 1:217:00Varea - Berceo 3:2
18:00Vianes - River Ebro 2:1
ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 17
17:15Ebro - Huesca B 1:0ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 18
17:30Tarancon - Toledo 1:018:00Azuqueca - Villarrubia 1:2
ŠPANĚLSKO: Liga F ženy
12:00Levante Ž - Real Madrid Ž 2:414:00Granada Ž - Costa Adeje Tenerife Ž 2:1
16:00Huelva Ž - Eibar Ž 0:1
18:00Madrid C. Ž - Athletic Bilbao Ž 2:1
ŠVÉDSKO: Allsvenskan
15:00Göteborg - Norrkoping 1:115:00Sirius - Värnamo 0:1
17:30Malmö FF - Västerås SK 1:0
ŠVÉDSKO: Superettan
13:00Sandviken - Öster 1:013:00Skövde - Trelleborg 1:0
15:00Östersund - Orgryte 1:1
15:00Utsikten - Sundsvall 1:0
ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra
12:00Friska Viljor - United Nordic 2:413:00AFC Eskilstuna - Assyriska FF 3:3
16:00Karlstad - Stockholm Internazionale 1:4
16:00Sollentuna - FBK Karlstad 2:2
ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra
13:00Rosengard - Onsala 2:116:00Eskilsminne - Jonkoping 1:3
16:00Lunds - Trollhättan 3:2
16:00Oskarshamn - Torslanda 1:1
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland
12:00Kiruna - Umeå 2:013:00Froso - Boden 0:3
14:00Bergnasets - Team TG 0:2
14:00Lucksta - Taftea IK 3:1
14:00Skelleftea - Algarna-Harnosand 3:1
14:00Ytterhogdal - Gottne 4:1
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland
13:00Stenungsunds - Ahlafors 0:013:00Vanersborgs FK - Vanersborgs IF 1:1
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand
13:00Osteraker IFK - Dalkurd 3:116:00Farsta - Falu 4:0
16:00IK Franke - Kungsangen 2:1
17:00Gute - Viggbyholms 3:1
ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland
14:00IFK Trelleborg - Kristianstad 2:214:00Rappe GOIF - Karlskrona 2:4
14:00Simrishamn - Osterlen 2:3
ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand
16:00Nykopings - Haninge 1:3ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland
13:00Bergdalens IK - Jonsereds 1:314:00Husqvarna - Laholms 2:1
ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy
15:00Vaxjo DFF Ž - Örebro Ž 1:015:00Vittsjo Ž - AIK Ž 2:0
ŠVÉDSKO: Elitettan ženy
15:00Alingsas Ž - Orebro Ž 5:015:00Gamla Upsala Ž - Mallbacken Ž 2:3
15:00Jitex Ž - Bollstanas Ž 0:2
ŠVÝCARSKO: Super League
18:00Servette - Grasshoppers 1:018:00Yverdon - Lausanne Ouchy 3:0
20:30Lugano - Lausanne 2:0
ŠVÝCARSKO: Challenge League
18:00Vaduz - Wil 3:1ŠVÝCARSKO: Promotion League
15:30Basilej II - Delemont 4:115:30Young Boys II - Bulle 2:0
16:00Breitenrain - Etoile-Carouge 0:1
16:00Curych II - Bavois 0:4
16:00Lucern II - Cham 3:2
16:00Rapperswil - Paradiso 2:0
17:00St. Gallen II - Kriens 3:0
ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 1
15:00Lausanne II - Portalban 2:217:00Echallens - Chenois 1:1
17:00Monthey - Sarraz-Ecleplens 2:2
17:00Oberwallis Naters - Grand-Saconnex 1:1
17:30Pully - Sion II 2:7
17:30Vevey - Meyrin 4:1
ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 2
16:00Bassecourt - Thun II 3:116:00Dietikon - Munsingen 3:0
16:00Koniz - Black Stars 2:1
16:00Schotz - Rotkreuz 0:1
16:00Solothurn - Concordia 3:2
16:00Wohlen - Courtetelle 4:2
18:00Emmenbrucke - Muri 2:2
ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 3
16:00Balzers - Taverne 0:316:00Hongg - Wettswil-Bonstetten 0:3
17:00Freienbach - Uzwil 0:4
17:00Winterthur II - Mendrisio 4:0
18:00Grasshopper II - Eschen 1:0
18:00Kosova - Tuggen 1:5
TÁDŽIKISTÁN: Vysshaya Liga
14:00Barkchi Hisor - Vakhsh 1:017:00CSKA Pomir Dushanbe - Ravshan 0:0
17:00Istiqlol Dushanbe - Kuktosh 6:0
TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara
16:00Young Africans - Simba 2:1THAJSKO: Thai League 1
13:00Pathum United - Chonburi 1:113:30Police Tero - Uthai Thani 1:0
14:00Khonkaen Utd. - Trat FC 1:1
15:00Ratchaburi - Buriram 1:4
THAJSKO: Thai League 2
12:30Phrae - Ayutthaya Utd 0:113:00Pattaya United - Chanthaburi 3:1
13:30Nakhon Ratchasima FC - Nong Bua Pitchaya 3:0
14:00Nakhon Si - Kasetsart 5:2
TOGO: Championnat National
17:30ASC Kara - Gbikinti Bassar 1:0TUNISKO: Pohár
15:30Ahly Sfaxien - Union Ksibet Mediouni 3:015:30Progres Sakiet - Tazarka 1:0
15:30Zarzis - Stade Tunisien 0:3
TURECKO: Superliga
12:30Istanbulspor - Karagumruk 1:215:00Konyaspor - Alanyaspor 0:2
18:00Kayserispor - Trabzonspor 1:2
18:00Samsunspor - Adana Demirspor 1:1
TURECKO: 1. Lig
12:30Bandirmaspor - Tuzlaspor 1:115:00Giresunspor - Goztepe 0:3
18:00Eyupspor - Boluspor 0:0
TURKMENISTÁN: Yokary Liga
13:00Kopetdag Asgabat - Ahal 3:213:00Merw - Altyn Asyr 0:1
13:15Energetik - Nebitci 2:3
14:00Sagadam - Arkadag 1:2
UGANDA: Premier League
15:00BUL - Express 2:0UKRAJINA: Premier League
14:30Č. Oděsa - Kryvbas 1:217:00Vorskla - Kolos Kovalivka 0:2
UKRAJINA: Persha Liga - Skupina o postup
13:30Ahrobiznes Volochysk - FSC Mariupol 1:1UKRAJINA: Persha Liga - Skupina o udržení
11:00MFC Metalurh - Bukovyna 0:511:45Dinaz Vyshgorod - Khust 1:0
12:30Hirnyk-Sport - Podillya Khmelnytskyi 1:1
UKRAJINA: Druha Liga
12:00Lokomotyv Kyiv - Nyva Vinnytsya 2:1UKRAJINA: Liga U19
11:00Veres Rivne U19 - Dnipro-1 U19 1:112:00Dyn. Kyjev U19 - Zhytomyr U19 0:0
13:00Oleksandrija U19 - LNZ Cherkasy U19 0:0
URUGUAY: Primera Division - Apertura
15:00Danubio - Cerro Largo 1:120:00Boston River - Penarol 1:3
23:00Nacional - Rampla Juniors 6:2
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
00:00Plaza Colonia - Rentistas 1:0USA: USL Championship
22:00Detroit - Oakland Roots 3:122:00Loudoun - Louisville City 0:1
23:00Hartford Athletic - San Antonio 1:3
00:00FC Tulsa - Charleston 1:4
USA: MLS Next Pro
01:00Toronto FC II - New England Revolution II 1:2pen01:30Crown Legacy - Orlando City B 0:2
02:00St. Louis City 2 - Real Monarchs 2:0
22:00Ventura County - Sporting Kansas City II 2:1pen
USA: USL League One
21:00Union Omaha - Charlotte Independ. 0:000:00Richmond Kickers - Spokane Velocity 0:2
USA: NISA
01:00Michigan Stars - Georgia Lions 2:0USA: NWSL ženy
02:00Orlando Pride Ž - San Diego Wave Ž 1:019:00Washington Ž - Gotham Ž 2:0
23:00Racing Louisville Ž - Utah Royals Ž 5:1
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
01:00Carabobo - Caracas 1:001:00Metropolitanos - Angostura 2:0
01:00Zamora - Portuguesa 0:2
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
22:00Dynamo Puerto - Fundacion AIFI 1:123:00Maritimo - Atletico La Cruz 2:0
WALES: Cymru Jih
15:30Abergavenny Town - Caerau Ely 1:315:30Abertillery Bluebirds - Afan Lido 2:5
15:30Baglan Dragons - Pontardawe 1:2
15:30Cambrian & Clydach - Trefelin 0:0
15:30Carmarthen - Llantwit Major 0:3
15:30Cwmbran Celtic - Goytre Utd 3:1
15:30Taffs Well - Ammanford 1:3
WALES: Cymru Sever
15:00Llanidloes - Bangor 1876 0:4ZAMBIE: Super League
15:00Nkwazi - Forest Rangers 1:115:00Power Dynamos - Nkana 0:2
ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00GreenFuel - Herentals 0:015:00Platinum - Bikita Minerals 2:2
15:00Yadah - Chegutu Pirates 0:0
15:00ZPC Kariba - Arenel Movers 0:0
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.