OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » 14.08.2022 » Všechny zápasy

ANGLIE: Premier League

15:00Nottingham - West Ham 1:0
17:30Chelsea - Tottenham 2:2

ČESKO: Fortuna liga

16:00České Budějovice - Slovácko 2:2
16:00Jablonec - Slavia Praha 2:3
16:00Pardubice - Slovan Liberec 2:1
19:00Sparta Praha - Sigma Olomouc 2:0

ČESKO: FNL

10:15Sigma Olomouc B - Opava 1:0
17:00Varnsdorf - Prostějov 2:0

FRANCIE: Ligue 1

13:00OdloženoLorient - Lyon -:-
15:00AC Ajaccio - Lens 0:0
15:00Auxerre - Angers 2:2
15:00Reims - Clermont 2:4
15:00Troyes - Toulouse 0:3
17:05Nice - Štrasburk 1:1
20:45Brest - Marseille 1:1

ITÁLIE: Serie A

18:30Fiorentina - Cremonese 3:2
18:30Lazio - Bologna 2:1
20:45Salernitana - AS Řím 0:1
20:45Spezia - Empoli 1:0

NĚMECKO: Bundesliga

15:30Mohuč - Union Berlín 0:0
17:30Bayern - Wolfsburg 2:0

ŠPANĚLSKO: LaLiga

17:30Cádiz - Real Sociedad 0:1
19:30Valencia - Girona 1:0
22:00Almería - Real Madrid 1:2

ANGLIE: Championship

15:00Middlesbrough - Sheffield Utd 2:2
16:00Blackburn - West Brom 2:1

ANGLIE: Isthmian League Premier Division

15:00Potters Bar - Herne Bay 1:0

ANGLIE: Premier League 2

15:00Blackburn U21 - Wolves U21 0:1
15:00Manchester City U21 - Leicester U21 3:1
16:00Brighton U21 - Liverpool U21 1:1

ARGENTINA: Liga Profesional

23:00Lanus - Independiente 1:1
01:30River Plate - Newells Old Boys 4:1
20:30Velez Sarsfield - Gimnasia L.P. 1:1
23:00Argentinos Jrs - Union Santa Fe 2:0
23:00Estudiantes - Talleres Cordoba 1:0

ARGENTINA: Primera Nacional

23:10Instituto - Dep. Riestra 1:1
18:00Tristan Suarez - All Boys 0:1
19:45Chacarita Juniors - San Martin S.J. 1:1
20:00Almagro - Deportivo Madryn 1:1
20:00Brown Adrogue - Chaco For Ever 1:2
20:00Def. de Belgrano - San Telmo 0:0
20:00Guillermo Brown - Atletico Atlanta 1:0
21:00Alvarado - Estudiantes Rio Cuarto 0:1
21:30CA Mitre - Villa Dalmine 3:2
22:40San Martin Tucuman - Gimnasia Mendoza 0:0

ARGENTINA: Torneo Federal

20:00Sansinena - Olimpo 2:2
20:00Villa Mitre - Camioneros Buenos Aires 3:0
20:30Ferro Gen. Pico - Argentino MM 1:1
20:30Gimnasia E.R. - Racing Cordoba 0:2
20:30Juventud Unida Universitario - Circulo Deportivo 1:0
21:00Cipolletti - Desamparados 2:0
21:00Gimnasia y Tiro - Def. Pronunciamiento 1:0
21:00Sportivo Las Parejas - Central Norte 0:1
23:00Atletico Parana - San Martin Formosa 0:1

ARGENTINA: Primera B - Clausura

20:30Colegiales - San Miguel 2:1

ARGENTINA: Primera C - Clausura

20:30El Porvenir - Real Pilar 1:1
20:30Liniers - Club Lujan 1:2

ARGENTINA: Primera D - Apertura

20:30Deportivo Muniz - Central Ballester 0:1

ARGENTINA: Primera A ženy

16:00Gimnasia L.P. Ž - Social Atletico Television Ž 2:1
18:00Huracan Ž - Rosario Central Ž 1:1
20:00River Plate Ž - Villa San Carlos Ž 5:0

ARMÉNIE: 1. liga

15:00Shirak 2 - BKMA 2 1:3
15:45Pyunik 2 - Mika Jerevan 4:0
17:30Urartu 2 - FC Gandzasar 1:2

AUSTRÁLIE: NPL ACT

07:00Canberra Croatia - Monaro Panthers 2:2

AUSTRÁLIE: NPL Northern NSW

06:00OdloženoLake Macquarie - Cooks Hill United -:-
06:00Newcastle Olympic - Lambton J. 1:1
06:00Valentine - Weston Workers 2:1

AUSTRÁLIE: NPL NSW - Play Off

08:00Blacktown - APIA Leichhardt 2:0

AUSTRÁLIE: NPL Queensland

08:00Brisbane City - Capalaba FC 4:0
08:00Eastern Suburbs - Brisbane U21 1:0
08:00Gold Coast Knights - Olympic FC 2:2
08:00Queensland Lions - Moreton Bay Utd 3:1
08:00Sunshine Coast Wanderers - Gold Coast Utd 0:0

AUSTRÁLIE: NPL Victoria

07:00Heidelberg - Avondale FC 1:4
07:00St Albans - Oakleigh 2:1
10:00Bentleigh - Port Melbourne Sharks 0:1

AUSTRÁLIE: Australia Cup

06:00Sydney Utd - Western United 2:1pen
08:00Peninsula - Green Gully 2:1

AUSTRÁLIE A OCEÁNIE: OFC Liga Mistrů - Play Off

01:30Venus (Tah) - Hienghene (Nca) 4:0
04:30Auckland City (Nzl) - Central Coast (Sol) 2:0

ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League

16:20Gabala - Shamakhi 3:1
18:30Neftci Baku - Kapaz 5:2

BELGIE: Jupiler Pro League

13:30St. Truiden - Anderlecht 0:3
16:00Eupen - Antverpy 0:1
18:30Leuven - Club Bruggy 0:3
21:00Waregem - Genk 1:4

BELGIE: Challenger Pro League

16:00Genk U23 - Lierse K. 4:1
20:00Anderlecht U23 - Deinze 0:0

BELGIE: Pohár - Kvalifikace

15:00Avanti - Linden 1:3
16:00Aalst - Mandel United 8:0
16:00Binche - Wijgmaal 3:0
16:00Dikkelvenne - Herstal 3:1
16:00Erpe-Mere - Lille 1:2pen
16:00Fizoise - Roeselare Daisel 3:2
16:00Gullegem - Witgoor Sport 1:0
16:00Knokke - ASV Geel 3:1
16:00KRC Mechelen - Drongen 6:2
16:00Lokeren-Temse - Renaissance Mons 3:0
16:00Londerzeel - RAAL La Louviere 2:4
16:00Mariekerke - Wellen 1:7
16:00Mormont - Hoogstraten 0:1
16:00Raeren - Tubize-Braine 0:4
16:00Ranst - Houtvenne 0:3
16:00Royal Gosselies - Wezel Sport 1:2
16:00Sp. Hasselt - Union Bossiere Gembloux 7:0
16:00Trois-Ponts - Jette 1:6
16:00Verlaine - RFC Liege 0:3
16:00Waremme - Ganshoren 0:2
16:00Westhoek - Habay La Neuve 3:2
16:00Zelzate - Olsa Brakel 3:4
18:00Bocholter - Entite Manageoise 2:1
18:00Deerlijk Sport - Overijse 0:2
18:00Heist - Achel 3:0
18:00Onhaye - Beringen 2:1pen
19:30City Pirates - OC Charleroi 1:0
19:30Dessel - Wielsbeke 7:1

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga

16:30BATE - Belshina 2:2
18:30Arsenal Dzyarzhynsk - Din. Minsk 0:1

BĚLORUSKO: Pershaya Liga

12:00Baranovici - Osipovichi 0:3
14:00Orsha - Lokomotiv Gomel 0:0
16:00Molodechno - Ostrovets 0:0

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga Rezervy

12:00Minsk 2 - Vitebsk 2 4:0
14:00Isloch 2 - Brest 2 1:1
15:00Slavia Mozyr 2 - Gomel 2 0:1

BĚLORUSKO: Vysshaya Liga ženy

14:00Bobruichanka Ž - Smorgon Ž 0:5
16:00FC Gomel Ž - Dnepr Mogilev Ž 0:1

BOLÍVIE: Division Profesional - Clausura

23:15The Strongest - Palmaflor 1:1
01:30Guabira - Independiente Petrolero 1:1
21:00Nacional Potosi - J. Wilstermann 1:0
23:15U. Sucre - Universitario de Vinto 2:1

BOLÍVIE: Nacional B - 1. fáze

19:00OdloženoMaestranza - GAM Sica Sica -:-
19:00Sur-Car - Deportivo Shalon 3:0
21:00Atletico Warnes - 24 de Septiembre 2:0
21:00CD Enrique Happ - Real Mizque 3:0
21:00Cochabamba - Nueva Cliza 0:0
21:00Municipal Challapata - Real Oruro 1:3
21:00Wils. Cooperativas - Cerveceria 0:1
21:30Comercio Bermejo - Garcia Agreda 1:0
22:00Mariscal Sucre - Vaca Diez 3:4

BOSNA A HERCEGOVINA: Premier League

17:30Igman K. - Sarajevo 2:0

BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - FBiH

17:00Stupcanica - Mladost DK 3:0
17:00TOSK Tesanj - Gorazde 1:1
17:00Travnik - Hadzici 2:1

BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - RS

17:30Mrkonjic Grad - Krupa 1:2

BRAZÍLIE: Série A

00:00Corinthians - Palmeiras 0:1
01:30Cuiaba - Juventude 1:0
02:00Botafogo RJ - Atletico GO 0:0
16:00Coritiba - Atletico-MG 0:1
21:00Ceara - Fortaleza 0:1
21:00Flamengo - Athletico-PR 5:0
21:00Sao Paulo - Bragantino 3:0
23:00America MG - Santos 1:0
00:00Internacional - Fluminense 3:0

BRAZÍLIE: Série B

23:30Guarani - Nautico 1:0
01:30CRB - Gremio 2:0
16:00Novorizontino - Criciuma 3:1

BRAZÍLIE: Série D - Play Off

00:00Moto Club - America-RN 0:1
20:00Nova Venecia - Portuguesa RJ 2:2
21:00Amazonas - Lagarto 2:1
21:00ASA - Rio Branco 1:0pen
21:00Tocantinopolis - Santa Cruz 1:0

BRAZÍLIE: Campeonato Catarinense 2 - Play Off

00:00Carlos Renaux - Inter de Lages 0:1

BRAZÍLIE: Copa Paulista

15:00Rio Claro - Desportivo 1:4
16:00Portuguesa - Juventus-SP 2:0

BRAZÍLIE: Brasileiro U20 - Play Off

21:00Vasco U20 - Palmeiras U20 1:0

BRAZÍLIE: Brasileiro ženy - Play Off

16:00Ferroviaria Ž - Sao Paulo Ž 0:0
16:00Gremio Ž - Palmeiras Ž 0:5
16:00Real Brasilia Ž - Corinthians Ž 0:2

BULHARSKO: Parva liga

19:00CSKA Sofia - Septemvri Sofia 1:0
20:00OdloženoLudogorec - Levski -:-

BULHARSKO: Vtora liga

17:00CSKA 1948 Sofia II - Botev II 1:0

BULHARSKO: 3. liga - Jihovýchod

17:00Haskovo - Spartak Plovdiv 2:1
17:00Sliven - Lok. Plovdiv II 0:1

BULHARSKO: 3. liga - Jihozápad

19:00Septemvri Simitli - Rilski Sportist 2:0

BULHARSKO: 3. liga - Severovýchod

17:00Černo More II - Ustrem Donchevo 2:1
17:00Ludogorec III - Svetkavitsa 0:1
17:00Riltzi - Dunav Ruse II 2:2

BURUNDI: Primus League

15:00Inter Star - Magara Young Boys 1:0
15:00Musongati - Aigle Noir 0:0
15:00Olympic S. - Bumamuru 0:1
15:00Rukinzo - Flambeau du Centre 1:0

CURAÇAO: Promé Divishon

01:00Centro Dominguito - SUBT 2:2
03:15Scherpenheuvel - CSD Barber 0:0
23:30UNDEBA - Victory Boys 1:1

ČESKO: ČFL - Skupina A

10:15Dukla Praha B - Vltavín 2:1
10:30Viktoria Plzeň B - Bohemians B 0:1

ČESKO: ČFL - Skupina B

10:15Pardubice B - Jablonec B 2:0
10:15Žižkov - Hradec Králové B 1:0
17:00Brozany - Chlumec n. C. 0:1

ČESKO: MSFL

10:15Slovácko B - Znojmo 0:0
10:30Zlín B - Uničov 2:1

ČESKO: Divize A

17:00Lom - Mariánské Lázně 4:0

ČESKO: Divize B

16:00Vilémov - Admira B 1:3

ČESKO: Divize C

17:00Čáslav - Turnov 3:2
17:00Dvůr Králové - Hlinsko 0:5
17:00Nový Bydžov - Ústí nad Orlicí 2:0

ČESKO: Divize D

17:00Lanžhot - Břeclav 5:1
17:00Stará Říše - Havlíčkův Brod 0:2

ČESKO: Divize E

10:15Zbrojovka Brno B - Všechovice 6:2
17:00Kozlovice - Holešov 2:2

ČESKO: Divize F

10:15Karviná B - Polanka nad Odrou 2:2
17:00Bruntál - Opava B 1:4
17:00Frenštát p. R. - Rýmařov 0:0

ČESKO: Jihočeský KP

16:00Jindřichův Hradec - Protivín 5:3

ČESKO: Královéhradecký KP

17:00Police nad Metují - Vysoká n. L. 2:1
17:00Slavia HK - Chlumec n. Cidlinou B 3:2
17:00Týniště n. O. - Libčany 2:0
17:00Vrchlabí - Třebeš 1:2

ČESKO: Liberecký KP

10:30Velké Hamry B - Pěnčín 4:2
17:00Lomnice n. Popelkou - Rovensko p. Tr. 2:1
17:00Studenec - Železný Brod 2:2

ČESKO: Moravskoslezský KP

17:00Bolatice - Oldřišov 2:4
17:00Pustá Polom - Vřesina 2:3

ČESKO: Olomoucký KP

17:00Bohuňovice - Lutín 2:1
17:00Konice - Želatovice 3:2
17:00Lipová - Mohelnice 3:0
17:00Velké Losiny - Dolany 2:2
17:00Zábřeh - Medlov 0:0

ČESKO: Pardubický KP

17:00Heřmanův Městec - Vysoké Mýto B 4:1
17:00Horní Ředice - Pardubičky 6:0
17:00Lanškroun - Moravany 2:1
17:00Lázně Bohdaneč - Holice 1:1

ČESKO: Plzeňský KP

16:00Staňkov - Petřín Plzeň B 0:6
18:00Mýto - Chotíkov 2:3
18:00Radnice - Holýšov 3:1

ČESKO: Středočeský KP

17:00Mnichovohradišťský SK - Dobříš 2:1
17:00Poříčany - Tuchlovice 1:0
17:00Sokoleč - Průhonice 2:1

ČESKO: Vysočina KP

10:15Velké Meziříčí B - Nová Ves 1:4
10:30Sapeli Polná - Pelhřimov 3:0
16:30Chotěboř - Rapotice 3:2
16:30Ledeč n. Sáz. - Náměšť n. Oslavou 4:2
16:30Slavoj Polná - Kamenice nad Lipou 4:1

ČESKO: Zlínský KP

10:15Brumov - Slušovice 4:2
10:15Kvasice - Francova Lhota 5:0
17:00Boršice - Napajedla 2:0
17:00Nedašov - Nevšová 4:3

ČÍNA: Jia League

10:00Hebei Kungfu - Kunshan 1:2
10:00Qingdao Youth Island - Beijing Sport University 2:1
10:00Shenyang Urban FC - Nantong Zhiyun 0:3

DÁNSKO: Superliga

14:00Viborg - Silkeborg 2:0
16:00Aalborg - Nordsjaelland 0:0
18:00Brondby - Odense 2:0

DÁNSKO: 2. divize

13:00AB Kodaň - Brabrand 2:2
15:00Esbjerg - Skive 0:0

DÁNSKO: Elitedivisionen ženy

13:00Brondby Ž - Sundby Ž 2:1
15:00KoldingQ Ž - Nordsjaelland Ž 0:3

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: LDF - Část vítězů

00:00Moca - Jarabacoa 0:0

EGYPT: Pohár

19:00Suez SC - Smouha 0:2
20:00Al Ahly - Misr Elmaqasah 1:0

EKVÁDOR: Liga Pro - 2. fáze

00:30Nueve de Octubre - Aucas 1:2
03:00Barcelona SC - U. Catolica 0:0
20:00Cumbaya - Macara 1:0
22:30Tecnico U. - Guayaquil City 3:1

ESTONSKO: Meistriliiga

16:15Paide - Kuressaare 0:0

ESTONSKO: Meistriliiga ženy

13:30Parnu JK Vaprus Ž - Tallina Kalev Ž 3:5

FAERSKÉ OSTROVY: Premier League

16:00Streymur - HB Torshavn 1:4
17:0007 Vestur Sorvagur - Toftir 2:6
18:00Argir - Klaksvik 0:2

FIDŽI: Premier League

03:00Ba - Tailevu Naitasiri 4:2
05:00Lautoka - Nasinu 2:0
05:00Suva - Navua 3:0

FILIPÍNY: PFL

10:00Maharlika - Stallion 1:2
10:00Mendiola FC 1991 - United City 0:5
13:00Kaya - Cebu FC 3:0

FINSKO: Veikkausliiga

15:00KuPS - Mariehamn 1:0

FINSKO: Kakkonen - Skupina A

17:30Futura - Atlantis 2:6
18:15KuPS Akatemia - NJS 1:1

FINSKO: Kakkonen - Skupina B

17:30Klubi 04 - VJS 4:3

FINSKO: Kakkonen - Skupina C

13:00OLS Oulu - JBK 0:1
17:30Hercules - Rovaniemi 4:0
17:30JJK Jyvaskyla - Kajaani 5:1

GAMBIE: GFA League

18:00Team Rhino - Hawks 0:1

GRUZIE: Erovnuli Liga

17:00Loco. Tbilisi - Gagra 0:2
19:00Dila Gori - Dinamo Batumi 0:1

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura

23:00Municipal - Malacateco 4:1
02:00Deportivo Mixco - Xinabajul 2:0
04:00Xelaju - Guastatoya 1:1
19:00Coban Imperial - Antigua 3:1
19:00Deportivo Achuapa - Iztapa 1:1

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

01:00UPNFM - Honduras Progreso 1:2
03:30Vida - Real Sociedad 2:0
23:00Olancho - Olimpia 0:1
00:00Motagua - Marathon 4:1
00:00Real Espana - Victoria 2:1

CHILE: Primera División

02:30U. Calera - Antofagasta 1:1
21:00La Serena - Huachipato 0:1
23:30Colo Colo - Palestino 1:0

CHILE: Primera B

00:15Arturo Fernandez Vial - U. De Concepcion 2:3
18:30Rangers - Recoleta 0:1

CHILE: Segunda Division

03:00Arica - Trasandino 1:1
18:00Iberia - Rodelindo 2:2
21:00Real San Joaquin - Lautaro 1:1
22:00Limache - General Velasquez 1:1

CHORVATSKO: HNL

18:55Osijek - Varaždin 2:2
21:00Rijeka - Slaven Belupo 0:1

CHORVATSKO: Prva NL

16:55Jarun - Rudes 1:3

INDONÉSIE: Liga 1

10:15Dewa United - Bhayangkara Solo 2:0
11:00Persebaya - Madura United 2:2
13:15Persis Solo - Persita 1:2
15:30Persikabo 1973 - Persija Jakarta 1:1

IRSKO: Premier Division

18:00St. Patricks - Sligo Rovers 1:0

ISLAND: Besta-deild karla

18:00Akureyri - Akranes 3:0
18:00Vestmannaeyjar - Hafnarfjordur 4:1
21:15Valur - Stjarnan 6:1

ISLAND: Lengjudeildin

20:00Grindavik - Kordrengir 2:0
20:00Thor Akureyri - Kopavogur 2:0

ITÁLIE: Serie B

20:45Ascoli - Ternana 2:1
20:45Benevento - Cosenza 0:1
20:45Brescia - Sudtirol 2:0
20:45Modena - Frosinone 0:1
20:45Spal - Reggina 1:3
20:45Venezia - FC Janov 1:2

JAPONSKO: J1 League

11:00Kashima - Avispa Fukuoka 2:0
11:30Kashiwa - Hirošima 2:3
12:00G-Osaka - Shimizu 0:2
12:00Sagan Tosu - Nagoya 0:0

JAPONSKO: J2 League

11:00Chiba - Machida 1:2
11:00Tochigi - Albirex Niigata 0:2
12:00Tokushima - Oita 2:2

JAPONSKO: J3 League

09:00Imabari - Gifu 1:0
10:00YSCC - Kitakyushu 1:0
11:00Ehime - Tottori 7:2
11:00Kagoshima Utd - Yamaga 4:2
11:00Nagano - Toyama 1:0

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League

15:00Orlando - Chippa United 0:1
17:30TS Galaxy - Supersport 2:0

JIŽNÍ KOREA: K League 1

12:00Jeju - Pohang 5:0
12:30Suwon - Seongnam 4:1

JIŽNÍ KOREA: K League 2

11:00Daejeon - Asan 2:1
13:00Gimpo FC - Gyeongnam 1:3

JIŽNÍ KOREA: K3 League

10:00Gangneung - Yangju Citizen 2:1
12:00Ulsan Citizen - Cheongju Jikji 0:1

KANADA: Canadian Premier League

23:00Pacific FC - Atl. Ottawa 1:0
22:00York Utd - Edmonton 3:2

KANADA: CSL - Play Off

00:00Scarborough B. - BGHC 3:2

KAZACHSTÁN: Pohár

14:00Šachtar K. - FC Astana 1:7
14:00Zhetysu - Turan 0:0
17:00Aktobe - Tobol 1:0
17:00Kaisar - Kyzylzhar 3:1

KOLUMBIE: Primera A - Clausura

00:30Santa Fe - Tolima 2:1
02:45Junior - Ind. Medellin 4:2
23:00Jaguares de Cordoba - Pereira 1:2

KOLUMBIE: Primera B - Clausura

22:00Atletico F.C. - Orsomarso 2:1
22:00Valledupar - Tigres 1:1

KOSOVO: Superliga

17:00Drenica - KF Llapi 0:1
17:00OdloženoMalisheva - FC Ballkani -:-

KOSTARIKA: Primera División - Apertura

02:00AD Santos - Alajuelense 2:1
19:00Grecia - Cartagines 3:5

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Apertura

23:00CS Uruguay - Cariari Pococi 3:1
19:00Municipal Turrialba - San Jose FC 1:0
21:00ADR Jicaral - Quepos Cambute 2:3
23:00Ad Aserri - Santa Ana 5:2
23:00Limon Black Star - Escorpiones 0:1

LAOS: Lao League

11:00Master 7 - Luangprabang United 3:4
14:00Young Elephant - Viengchanh 8:0

LITVA: A Lyga

16:55Riteriai - Zalgiris 1:5
19:00Banga - Suduva 0:0

LOTYŠSKO: Optibet Virsliga

15:00Spartaks - FK Liepaja 2:3

LOTYŠSKO: Pohár

15:00Tukums 2000 - RFS 1:4
17:00Valmiera - Auda 0:1pen

LUCEMBURSKO: National Division

16:00Wiltz - Victoria Rosport 3:1
18:00UNA Strassen - Differdange 3:2
18:30Niedercorn - Dudelange 2:3
19:00Hostert - Hesperange 0:4
19:00Jeunesse Esch - Kaerjeng 0:0
19:30Mondercange - Ettelbruck 1:2

MAĎARSKO: OTP Bank Liga

18:00Kisvarda - Puskas Akademie 1:1
20:00Ferencváros - MOL Fehérvár 4:0
20:00Honved - Paks 3:3

MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga

17:30Gyirmot - Bekescsaba 0:1
17:30Haladas - Győr 2:1
17:30Soroksar - Csakvari 2:2
17:30Szentlorinc - Szeged 2:0
17:30Tiszakecske - DVTK 1:2
19:00Ajka - Kozarmisleny 4:2
19:00Kazincbarcika - Budafoki 2:1
19:00MTK Budapešť - Dorogi 5:2
19:00Pecsi - Mosonmagyarovari TE 2:1
19:00Siofok - Nyiregyhaza 1:0

MAĎARSKO: NB III - Východ

11:00DVTK II - Korosladany MSK 0:5
11:00Kisvarda II - Tiszaujvaros 1:1
12:00Vasas II - Debreceni EAC 0:1
13:00Bekescsaba II - Eger SE 0:3
13:00Debrecen II - BVSC-Zugló 1:1
17:30Fuzesgyarmati SK - Hajduszoboszloi SE 1:2
17:30Hatvan - Penzugyor 2:4
17:30Karcagi - Putnok 1:0
17:30Senyo Carnifex - Elore 0:2
17:30Tiszafuredi - Jaszberenyi 4:2

MAĎARSKO: NB III - Střed

11:00Honved II - MTK II 0:4
11:00Kecskemeti II - Monori 4:3
17:30Dunaújváros PASE - Ferencvaros II 5:5
17:30ESMTK Budapest - Balassagyarmat 1:0
17:30FC Dabas - Cegledi 4:1
17:30Hodmezovasarhely FC - PTE-PEAC 2:1
17:30Majosi - Paks II 3:3
17:30Makoi - Ivancsa 1:2
17:30Szekszardi UFC - Ujpest II 0:1
17:30Szolnoki - Bank 5:1

MAĎARSKO: NB III - Západ

11:00Győr II - Puskas Akademie II 2:3
11:00MOL Fehérvár II - Bicskei 0:2
11:00Zalaegerszegi II - VLS Veszprem 0:4
17:00Csornai - Zsambek 5:0
17:30Balatonfuredi - Erdi 0:5
17:30Budaorsi - Nagykanizsa 1:3
17:30III. Keruleti TVE - Kelen 3:2
17:30Komaromi VSE - Mori SE 3:1
17:30Tatabanya - Gyirmot II 5:1
19:00Kaposvar - Teskand 1:2

MAĎARSKO: NB I ženy

17:30Astra Hungary Ž - DVTK Ž 1:1

MALAJSIE: Premier League

15:00Skuad Projek - Kuching City FC 0:3

MALAWI: Super League

14:30OdloženoBlue Eagles - Sable Farming -:-
14:30Kamuzu Barracks - Karonga United 1:0
14:30OdloženoMighty Tigers - TN Stars -:-
14:30Mighty Wanderers - Big Bullets 3:3
14:30OdloženoMighty Wanderers - MAFCO -:-
14:30OdloženoRumphi United - Silver Strikers -:-
14:30Rumphi United - MAFCO 1:3
14:30TN Stars - Dedza Dynamos 0:3

MEXIKO: Liga MX - Apertura

00:00Leon - Mazatlan FC 0:3
02:05U.N.A.M. - Club América 0:3
04:05Guadalajara - Atlas 1:1
00:00Cruz Azul - Toluca 2:3

MEXIKO: Liga MX U20 - Apertura

16:00Tigres U20 - Santos Laguna U20 2:2

MEXIKO: Liga MX - ženy - Apertura

19:00Puebla Ž - Tijuana Ž 3:2
00:00Atl. San Luis Ž - Juarez Ž 2:0

MOLDAVSKO: Super Liga

17:00Š. Tiraspol - Dinamo-Auto 2:0
19:00Milsami - Petrocub 1:0

MOSAMBIK: Mocambola

15:00Black Bulls - Ferroviario Nacala 3:2
15:00ENH Vilankulo - LD Maputo 2:0
15:00Ferroviario Beira - Costa do Sol 3:1
15:00Ferroviario Maputo - Ferroviario Nampula 1:0
15:00Incomati Xinavane - Matchedje Mocuba 0:0
15:00UD Songo - Ferroviario Lichinga 1:0

MYANMAR: National League

10:30Yangon Utd - Hantharwady Utd 2:1

NĚMECKO: 2. Bundesliga

13:30Düsseldorf - Fürth 2:2
13:30Hannover - Regensburg 1:0
13:30St. Pauli - Magdeburg 3:0

NĚMECKO: 3. Liga

13:00Meppen - Mannheim 6:2
14:00Aue - Wehen 1:5

NĚMECKO: Regionální liga Sever

14:00Brémy II - St. Pauli II 2:0
14:00Phonix Lubeck - Delmenhorst 0:2
15:00Bremer - Lubeck 1:3
15:00Hildesheim - BSV Rehden 3:0

NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod

13:00Greifswald - Chemnitzer 0:0
13:00Halberstadt - Meuselwitz 0:3
13:00TB Berlín - Jena 0:6
15:30Erfurt - Lichtenberg 5:0
16:00BFC Dynamo - Berlín AK 07 0:1

NĚMECKO: Regionální liga Západ

14:00Monchengladbach II - Dusseldorf II 3:0

NĚMECKO: Regionální liga Jihozápad

14:00Homburg - FSV Frankfurt 7:0
14:00Kassel - RW Koblenz 2:2
14:00Stuttgart II - Trier 4:2

NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever

14:00CFC Hertha - MSV Neuruppin 2:2
14:00Furstenwalde - Blau Weiss Berlin 1:1
14:00Hansa Rostock II - Rostocker FC 2:0
14:00Mahlsdorf - Pampow 0:0
14:00Schwerin - 1.FC Frankfurt 0:7
14:00Staaken - TuS Makkabi Berlin 0:2

NĚMECKO: Oberliga NOFV Jih

14:00Halle - SV 1890 Westerhausen 2:1
14:00Nordhausen - Krieschow 5:1

NĚMECKO: Oberliga Šlesvicko-Holštýnsko

13:30SC Weiche-08 II - Neumunster 1:3
14:00Lubeck II - Todesfelde 2:4
15:00Eckernforder SV - Frisia Risum-Lindholm 3:0
15:00GW Siebenbaumen - Bordesholm 2:2

NĚMECKO: Oberliga Hamburk

10:45Paloma - HEBC Hamburg 1:1
13:00Turkiye Wilhelmsburg - Curslack-Neuengamme 4:1
14:00Niendorfer TSV - Suderelbe 6:2
15:00Sasel - Harksheide 5:1
15:00Tornesch - TuS Osdorf 1:0
15:00TSV Buchholz 08 - Victoria Hamburg 1:4

NĚMECKO: Oberliga Brémy

13:00Hemelingen - Brémy III 7:1
13:00Schwachhausen - Vatan Bremen 0:2
14:00Brinkumer - Oberneuland 0:3
15:00Union 60 Bremen - BTS Neustadt 3:2
15:30Leher - Aumund-Vegesack 1:2

NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko

15:00Hannoverscher SC - Rotenburger 0:5
15:00Heeslinger - Schoningen 3:0
15:00Luneburger Hansa - Papenburg 1:2
15:00Lupo-Martini Wolfsburg - Bersenbruck 1:0
15:00VfL Oldenburg - Egestorf-Langreder 3:0

NĚMECKO: Oberliga Vestfálsko

15:00Clarholz - Finnentrop/Bamenohl 3:1
15:00Delbrucker - FC Gutersloh 1:1
15:00Paderborn II - Westfalia Rhynern 0:1
15:00Siegen - ASC 09 Dortmund 3:0
15:00Sprockhovel - Gievenbeck 0:4
15:00Vreden - Schermbeck 2020 4:3
15:15Ennepetal - Eintracht Rheine 2:1

NĚMECKO: Oberliga Hesensko

15:00RW Walldorf - Fernwald 3:1
15:00Steinbach Haiger II - Neuhof 0:2

NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko

14:30SG 2000 Mulheim-Karlich - Schott Mainz 3:4
15:00Gonsenheim - Karbach 2:2
15:00Mechtersheim - Diefflen 2:3

NĚMECKO: Oberliga Bádensko-Württembersko

15:00Rielasingen-Arlen - Oberachern 1:1

NĚMECKO: Oberliga Dolní Porýní

15:00Homberg - MSV Dusseldorf 1:2
15:00Kleve - FC Monheim 1:2
15:00Meerbusch - Cronenberger 6:0
15:00SSVg Velbert - Sonsbeck 0:0
15:00SW Essen - Germania Ratingen 1:1
15:00Uerdingen - Schonnebeck 2:1
15:15Union Nettetal - TVD Velbert 3:1
15:30Hilden - Hamborn 3:1
15:30SC St. Tonis - Duisburg 4:1
15:30TuRU Dusseldorf - Kray 1:1

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Sever

11:00Hamburk U19 - Drážďany U19 0:3
11:00Kiel U19 - Zehlendorf U19 0:3
11:00Meppen U19 - Berlín AK 07 U19 3:1
12:00Viktoria Berlín U19 - Cottbus U19 0:4
12:00Werder Bremen U19 - Magdeburg U19 2:1

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Jih

13:00Augsburg U19 - Karlsruher U19 2:0
13:00Darmstadt U19 - Eintracht Trier U19 3:0
14:00Reutlingen U19 - Norimberk U19 1:3

NĚMECKO: Juniorská Bundesliga Západ

11:00Dortmund U19 - Schalke U19 3:1
11:00Leverkusen U19 - Hilden U19 3:2
13:00Bonner U19 - Oberhausen U19 2:1
13:00Kolín nad Rýnem U19 - Verl U19 5:0
14:00Duisburg U19 - Paderborn U19 1:1

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

03:00Jalapa - Ocotal 1:0
23:00OdloženoEsteli - Diriangen -:-
23:00Juventus Managua - Ferretti 0:1
23:00Sport Sebaco - Managua FC 2:1
23:00UNAN-Managua - Matagalpa 3:0

NIZOZEMSKO: Eredivisie

12:15FC Volendam - Nijmegen 1:4
14:30Ajax - Groningen 6:1
14:30Twente - Sittard 3:0
16:45Sparta Rotterdam - Alkmaar 2:3

NIZOZEMSKO: Eerste Divisie

12:15Den Haag - Den Bosch 0:2

NORSKO: Eliteserien

18:00Jerv - Lilleström 1:0
18:00Tromso - Kristiansund 2:1
20:00Ham-Kam - Vålerenga 1:1

NORSKO: OBOS-ligaen

15:00Bryne - Grorud 2:1
15:00Fredrikstad - Ranheim 1:1
15:00Kongsvinger - Start 2:2
18:00Brann - Raufoss 3:0
18:00KFUM Oslo - Sandnes 3:2
18:00Mjondalen - Sogndal 0:4
18:00Skeid - Åsane 2:0
18:00Stjordals Blink - Stabaek 3:2

NORSKO: Division 2 - Skupina 1

14:00ZrušenoOygarden - Flekkeroy -:-
15:00Strømmen - Egersund 1:3

NORSKO: Division 2 - Skupina 2

13:00Levanger - Traeff 2:3
15:00Frigg - Hodd 0:3
16:00Tromsdalen - Kjelsås 0:1

NORSKO: Division 3 - Skupina 1

15:00OS - Oppsal 5:0
15:00Sandviken - Ready 3:2

NORSKO: Division 3 - Skupina 2

14:00Aalesund 2 - Brumunddal 4:1

NORSKO: Division 3 - Skupina 4

15:00Sarpsborg 08 2 - Randesund 4:1

NORSKO: Division 3 - Skupina 5

17:00Bodo/Glimt 2 - Steinkjer 4:0

NORSKO: Division 3 - Skupina 6

16:00Lørenskog - Senja 6:1
16:30Lillestrom 2 - Skjervoy 1:3

NORSKO: Toppserien ženy

14:00Avaldsnes Ž - Vålerenga Ž 0:3
15:00Kolbotn Ž - Rosenborg Ž 0:2
15:00Lyn Ž - Arna-Bjørnar Ž 1:1
15:00RØA Ž - LSK Kvinner Ž 0:3

NORSKO: 1. divisjon ženy - 1. fáze

12:00Kil/Hemne Ž - Grand Bodo Ž 1:1
13:30Medkila Ž - Grimstad Ž 3:1
14:00Klepp Ž - Tromso Ž 0:1
15:00Asane Ž - Ovrevoll Hosle Ž 4:1
16:00Honefoss Ž - Aalesund Ž 3:1

PANAMA: LPF - Clausura

23:00Tauro - Arabe Unido 1:0
01:15Alianza - Plaza Amador 1:3
03:30Potros del Este - Miguelito 1:3

PARAGUAY: Primera Division - Clausura

01:00Guairena FC - 12 de Octubre 2:1
21:30Olimpia Asuncion - Cerro Porteno 2:0
00:30Guarani - Nacional Asuncion 1:1

PARAGUAY: División Intermedia

16:00Colegiales - 3 De Febrero 1:1
16:00Pastoreo - Atyra 2:1

PERU: Liga 1 - Clausura

02:00U. de Deportes - Binacional 2:0
18:00Alianza Atl. - Cesar Vallejo 3:0
20:00Grau - Dep. Municipal 2:1
20:15Sport Boys - Cienciano 2:1
22:30Huancayo - Cajamarca 4:0

PERU: Liga 2 - Clausura

22:00Llacuabamba - Alfonso Ugarte 2:3
22:00Pirata - Chavelines 1:0
22:00Santos - Union Comercio 1:0
22:30Los Chankas - Cusco 1:1
22:30Union Huaral - Alianza Huanuco 1:1

PERU: Liga ženy

20:00U. San Martin Ž - Atletico Trujillo Ž 2:3
22:00Cajamarca Ž - Sport Boys Ž 1:0

POLSKO: Ekstraklasa

15:00Radomiak Radom - Lechia 4:1
17:30Raków - Jagiellonia 2:2
20:00Lech - Slask 0:1

POLSKO: 1. liga

12:40S. Rzeszow - LKS Lodž 1:0
15:00Leczna - Arka 1:2
18:00Chrobry Glogow - Podbeskidzie 0:1

POLSKO: 2. liga

12:00Pruszkow - Garbarnia 2:1
16:00Hutnik Krakow - Kotwica Kolobrzeg 1:5
16:00Lech 2 - Polonia V. 1:3
17:00Pogon Siedlce - Motor Lublin 2:1
17:30GKS Jastrzebie - KKS Kalisz 1:1
18:00Wisla Pulawy - Zaglebie 2 1:2

POLSKO: III Liga - Skupina II

12:00Pogon Štětín II - Nowe Skalmierzyce 2:1

POLSKO: III Liga - Skupina III

12:00Gornik Z. 2 - Brzeg 2:2

POLSKO: III Liga - Skupina IV

17:00Sandomierz - Czarni Polaniec 0:1
17:00Sokol Sieniawa - Chelmianka Chelm 2:1

POLSKO: Juniorská liga

12:00Jagiellonia U18 - Legia U18 3:4
16:00Gornik Z. U18 - Rakow Czestochowa U18 0:1

POLSKO: Ekstraliga ženy

10:30UJ Krakow Ž - Katowice Ž 4:3

PORTUGALSKO: Liga Portugal

16:30Boavista - Santa Clara 2:1
19:00Vizela - FC Porto 0:1
21:30Guimaraes - Estoril 1:0

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

12:00Academico Viseu - Moreirense 1:3
16:30BSAD - FC Porto B 2:3
16:30Vilafranquense - Oliveirense 2:1

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - Předkolo

12:00Braga U23 - Leixoes U23 2:0
12:00Gil Vicente U23 - Famalicao U23 2:0
12:00Mafra U23 - Maritimo U23 0:1
12:00Rio Ave U23 - Vizela U23 0:1
12:00Sporting U23 - Estrela U23 0:1

RAKOUSKO: Bundesliga

17:00A. Lustenau - Hartberg 4:1
17:00LASK - Rapid Vídeň 2:1
17:00Salzburg - Wolfsberg 2:1

RAKOUSKO: 2. Liga

10:30Kapfenberg - Lafnitz 1:5

RAKOUSKO: Regionální liga Západ - Vorarlbersko

11:00Brauerei Egg - Rothis 3:1
17:00RW Rankweil - Bregenz 2:5

RÉUNION: Regionale 1

13:30Capricorne - Excelsior 2:1
13:30Marsouins - Saint-Pierroise 0:2
13:30Parfin - Saint-Denis 1:4
13:30OdloženoSainte Rose - Saint-Pauloise -:-
13:30St. Louis - Tamponnaise 1:1
13:30St Marienne - Jeanne d'Arc 0:1
13:30Trois Bassins - Sainte-Suzanne 2:2

RUMUNSKO: Liga 1

15:00Univ. Craiova - Mioveni 1:0
17:30CFR Kluž - Botosani 0:1
20:30FCSB - Chindia Targoviste 3:2

RUMUNSKO: Liga 2

12:30FC Brasov - Baia Mare 1:1

RUSKO: Premier Liga

14:00Chimki - Akhmat 1:3
16:30Nižnij Novgorod - FK Rostov 3:4
16:30Orenburg - Torpedo Moskva 1:0
19:00Sp. Moskva - Soči 3:0

RUSKO: FNL

17:00Arsenal Tula - Dynamo Makhachkala 1:1
17:00SKA Khabarovsk - Baltika 2:2
17:00Volgar-Astrakhan - Yenisey 2:0
18:00Alania Vladikavkaz - Neftekhimik 1:0
18:00Krasnodar 2 - Akron Togliatti 0:1

RUSKO: FNL 2 - sk. 1

16:00Nalčik - Kholding 2:0
16:30Forte Taganrog - Alania 2 5:0
16:30Mashuk - Dynamo Stavropol 1:3
17:00SKA Rostov - Černomorec 0:2
18:00R. Volgograd - Biolog 2:1
18:30FK Chayka - Legion Dynamo 6:1

RUSKO: FNL 2 - sk. 2

12:00Yenisey 2 - Baltika 2 3:4
13:00Torpedo Moskva 2 - Chertanovo M. 3:1
15:00Dynamo Petersburg - Electron VN 1:0
15:00Dynamo Vologda - Murom 3:2
15:00Tver - Tekstilshtik 0:3
15:00Yadro - Leningradets 0:1
16:00Zenit 2 - Luki-Energiya 3:1
17:00S. Kostroma - Znamya Truda 1:2

RUSKO: FNL 2 - sk. 3

12:00Kolomna - Chimki 2 0:4
13:00Znamya Noginsk - Kosmos 1:0
15:00Rodina Moskva 2 - Kursk 1:2
15:30Penza - Saturn Ramenskoje 2:2
16:00Bryansk - Kvant 2:1
16:00Saratov - Balašicha 1:0
17:00Spartak Tambov - Sakhalin 1:1
18:00Sakhalinets - Str. Moskva 1:1

RUSKO: FNL 2 - sk. 4

11:30Ural 2 - Čeljabinsk 0:3
13:00Miass - Khimik Avgust 1:2
15:00Nosta - Orenburg 2 1:1
16:00Tyumen - FK Novosibirsk 2:2

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership

16:00Linfield - Portadown 4:0

SEVERNÍ MAKEDONIE: 1. MFL

17:00Bregalnica - Struga 0:1
17:00Pobeda - Tikves 0:1
17:00Rabotnicki - Akademija Pandev 0:5
17:00Shkendija - Sileks 1:1

SINGAPUR: Premier League

11:30Albirex Niigata - Geylang 2:2

SKOTSKO: Premiership

13:00Kilmarnock - Celtic 0:5
16:00Hearts - Dundee Utd 4:1

SKOTSKO: Lowland League

16:00Stirling University - Broomhill 4:0

SKOTSKO: SWPL 1 ženy

13:00Glasgow Ž - Dundee Utd Ž 0:4
14:00Hibernian Ž - Hamilton Ž 4:0
14:00Partick Thistle Ž - Celtic Ž 0:2
14:00Spartans Ž - Hearts Ž 2:1
17:00Aberdeen Ž - Rangers Ž 0:8
17:00Motherwell Ž - Glasgow City Ž 0:1

SLOVENSKO: Fortuna liga

18:00Lip. Mikuláš - Slovan Bratislava 1:5
18:00Michalovce - Trnava 0:4
20:30Dun. Streda - B. Bystrica 3:0

SLOVENSKO: 2. liga

10:30Rača - Trebišov 0:1
10:30Slovan Bratislava B - Púchov 1:4
17:00Dolný Kubín - Košice 0:4

SLOVENSKO: 3. Liga - Východ

17:00Fiľakovo - Snina 0:1
17:00Rim. Sobota - Giraltovce 3:0
17:00Svidník - N. Lučenec 0:1

SLOVENSKO: 3. Liga - Západ

10:30Bánova - Martin 1:2
17:00Podkonice - Nové Zámky 0:0
17:00Veľké Ludince - Beluša 4:1

SLOVENSKO: 4. liga - Bratislava

17:30Dun. Lužná - Rovinka 1:4
17:30Ivanka p. Dunaji - Pezinok 1:0
17:30Kalinkovo - Bernolákovo 1:5
17:30Malacky - Most 0:2
17:30Rusovce - Nová Dedinka 0:0
17:30Tomášov - Senec 1:2

SLOVENSKO: 4. liga - Centrální

17:00Lip. Štiavnica - Krásno n. Kysucou 0:5
17:00Makov - Badín 3:1

SLOVENSKO: 4. liga - Východ

16:30Čaňa - Kechnec 3:2
16:30Medzev - Spišské Podhradie 2:2
16:30Medzilaborce - Sobrance-Sob. 4:1
16:30Pavlovce n. Uhom - Raslavice 2:0
16:30Sokolany - Sabinov 0:1
16:30Stará Ľubovňa - Gerlachov 1:0
16:30Veľký Šariš - Ľubotice 1:3

SLOVENSKO: 4. liga - Západ

17:00Gbely - Jaslovské Bohunice 2:2
17:00Nitra - Gabčíkovo 1:1
17:00Trebatice - Imeľ 1:1

SLOVINSKO: Prva Liga

20:15Domžale - Maribor 3:2

SLOVINSKO: 2. SNL

17:30Ilirija - Grosuplje 1:1
17:30Jadran Dekani - Rudar 1:1
17:30NK Krka - Triglav 2:0

SLOVINSKO: 3. SNL - Východ

19:00Brezice - Podvinci 4:3

SLOVINSKO: 1. SŽNL ženy

17:00Cerklje Ž - Krim Ž 3:0

SOMÁLSKO: Nation Link Telecom Championship

14:30Sahafi - Elman 0:1

SRBSKO: Super Liga

19:00Mladost - Radnik 3:2
19:00Sp. Subotica - Javor 2:2
19:30Mladost GAT - Partizan 0:1

SRBSKO: Prva Liga

17:30FK Zlatibor - RFK Novi Sad 1:1
17:30Loznica - Sloboda 0:0
17:30Zeleznicar Pancevo - Trayal Krusevac 1:0
19:00Mačva - Radnički Bělehrad 2:1
19:00Rad - Graficar Beograd 0:3

SRBSKO: Srpska Liga - Bělehrad

10:00Borac Lazarevac - Jedinstvo Surčin 1:0
17:00Zvezdara - Zemun 3:0

SRBSKO: Srpska Liga - Vojvodina

10:00Kabel Novi Sad - Podunavac Belegis 0:0
17:00Stanisic - Hajduk 1912 0:1
17:00Tisa Adorjan - Borac Šajkaš 1:3

SRBSKO: Srpska Liga - Východ

11:00Car Konstantin - SFS Borac 1:2
17:30Jagodina - Radnicki Pirot 2:3
17:30Vlasina - Buducnost Popovac 2:2

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

15:15Bonn-Endenich 08 (Ger) - Hennef (Ger) 1:2
17:00Gubbio (Ita) - Follonica Gavorrano (Ita) 3:1
17:00Trento (Ita) - Levico Terme (Ita) 2:0
18:15Melita FC (Mlt) - Naxxar Lions (Mlt) 0:2
19:00Al Wehda (Sau) - Murcia (Esp) 0:3
19:00Badalona (Esp) - Barcelona B (Esp) 0:2
19:00Caspe (Esp) - Binefar (Esp) 1:0
20:00Atletico de Porcuna (Esp) - Mancha (Esp) 0:0
20:00Estepona (Esp) - Atl. Madrid B (Esp) 0:4
20:00San Cristobal CP (Esp) - Prat (Esp) 1:1

SVĚT: Islámské solidární hry - Play Off

16:00Saúdská Arábie U23 - Alžírsko U23 2:1
16:00Turecko U23 - Ázerbájdžán U23 1:0

SVĚT: Mistrovství světa do 20 let ženy

01:00Mexiko U20 Ž - Kolumbie U20 Ž 0:0
04:00Kostarika U20 Ž - Španělsko U20 Ž 0:5
19:00Japonsko U20 Ž - Ghana U20 Ž 2:0
23:00Jižní Korea U20 Ž - Nigérie U20 Ž 0:1

SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy

12:00Athletic Bilbao Ž (Esp) - Bordeaux Ž (Fra) 2:0
12:00Charlton Ž (Eng) - West Ham Ž (Eng) 1:2
14:00Guingamp Ž (Fra) - Lille Ž (Fra) 4:1
14:00Hamburger SV Ž (Ger) - Brémy Ž (Ger) 0:5
15:00Basilej Ž (Sui) - Freiburg Ž (Ger) 1:1
15:00Birmingham Ž (Eng) - Reading Ž (Eng) 1:0
22:00AC Milán Ž (Ita) - Beleza Ž (Jpn) 3:1

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

23:00Las Palmas - Zaragoza 0:0
17:30Racing Santander - Villarreal B 0:2
19:30UD Ibiza - Granada 0:2
22:00Burgos CF - Malaga 1:0

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

15:00AIK Stockholm - Värnamo 2:2
15:00Djurgarden - Kalmar 3:2
15:00Malmö FF - Sundsvall 3:1
17:30Degerfors - Varberg 1:1
17:30Elfsborg - Norrkoping 1:1

ŠVÉDSKO: Superettan

13:00Utsikten - Norrby 1:1
15:00Skövde - Östersund 1:3

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

12:00Team TG FF - Gefle 0:2
14:00Forward - Sylvia 0:2
14:00Motala - Vasalund 1:3
16:00Haninge - Orebro Syr. 1:4
16:00Taby - Pitea 1:2
16:30Umeå - Hammarby TFF 3:4
17:00Sandviken - Karlstad 1:3

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

16:00Falkenberg - Oddevold 2:0
17:00GAIS - Ljungskile 3:0

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand

14:00Korsnas - Osteraker IFK 0:5
15:00Jarfalla - Forsbacka IK 3:0
16:00Ragsved - Kungsangen 3:0

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

12:30Ullareds IK - BK Astrio 0:2
14:00Hittarp - Eskilsminne 0:4
14:00Husqvarna - Savedalen 1:1

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland

15:00IFK Berga - Eslov 2:2

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

14:00Arameisk-Syrianska - IFK Eskilstuna 3:5
17:00Assyriska FF - Syrianska 0:0
17:00Enskede - Trosa-Vagnharads 3:0

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

15:00Lidkoping - Nordvarmland 4:0

ŠVÉDSKO: Allsvenskan ženy

13:00Umeå IK Ž - Kalmar Ž 1:1
15:00Eskilstuna United Ž - Hammarby Ž 0:1
15:00Örebro Ž - IF Brommapojkarna Ž 4:0
15:00Pitea Ž - AIK Ž 1:0

ŠVÉDSKO: Elitettan ženy

15:00Alvsjo Ž - Norrkoping Ž 1:4

ŠVÝCARSKO: Super League

14:15Winterthur - Curych 1:1
16:30Basilej - Lugano 0:2
16:30Young Boys - Servette 3:0

ŠVÝCARSKO: Challenge League

14:15Vaduz - Thun 2:4

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 1

14:00Coffrane - Sarraz-Ecleplens 2:1
16:00Oberwallis Naters - Terre Sainte 1:2
16:00Servette U21 - Chenois 4:2

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 2

14:30Munsingen - Thun II 2:2
15:00Langenthal - Koniz 2:3

ŠVÝCARSKO: 1.Liga Classic Group 3

16:00Kosova - Freienbach 1:1

TÁDŽIKISTÁN: Vysshaya Liga

14:00Khatlon - Regar-TadAZ 0:1

THAJSKO: Thai League 1

13:00Chiangrai - Police Tero 1:0
13:30Sukhothai - Prachuap 0:3
14:00Port MTI FC - Lamphun Warrior 0:0

THAJSKO: Thai League 2

12:30Suphanburi - Customs Utd 2:0
13:00Udon Thani - Uthai Thani 2:4
13:30Samut Prakan City - Nakhon Pathom 0:1
14:00Ranong - Chiangmai FC 1:1

TCHAJ-WAN: Premier League

10:00Taichung - Hang Yuen 4:2
10:00Taipower - Taiwan Shihu 5:3
12:00OdloženoMing Chuan University - Taiwan Steel -:-

TURECKO: Superliga

18:15Gaziantep - Ankaragucu 1:0
18:15Umraniyespor - Antalyaspor 0:1
20:45Alanyaspor - Besiktas 3:3

TURECKO: 1. Lig

16:00Bodrumspor - Yeni Malatyaspor 3:1
19:00Sakaryaspor - Goztepe 0:1

TURECKO: Rezerv Lig

16:00Adana Demirspor 2 - Sivasspor 2 3:1
16:00Galatasaray 2 - Giresunspor 2 5:2
16:00Kayserispor 2 - Istanbulspor 2 0:0

URUGUAY: Primera Division - Clausura

23:30Penarol - Albion 2:0
17:30Montevideo City - Defensor Sp. 0:2
20:30Liverpool M. - Nacional 0:1

URUGUAY: Segunda Division

15:15Racing Montevideo - Progreso 2:1
23:15Miramar - Cerro CA 4:1

USA: MLS

00:00New York Red Bulls - Orlando City 0:1
01:30FC Cincinnati - Atlanta Utd 2:2
01:30New England Revolution - DC United 1:0
01:30Philadelphia Union - Chicago Fire 4:1
01:30Toronto FC - Portland Timbers 3:1
02:00Inter Miami - New York City 3:2
03:00Austin FC - Sporting Kansas City 4:3
03:00Colorado Rapids - Columbus Crew 1:1
03:00FC Dallas - San Jose Earthquakes 4:1
03:00Houston Dynamo - CF Montreal 2:3
04:00Los Angeles Galaxy - Vancouver Whitecaps 5:2
04:30Los Angeles FC - Charlotte 5:0

USA: USL Championship

01:00Hartford Athletic - Indy Eleven 2:1
01:00Pittsburgh - Memphis 0:2
01:30Atlanta United 2 - Miami FC 0:2
01:30Detroit - Oakland Roots 1:1
01:30Louisville City - Tampa Bay 1:0
02:00Birmingham - San Diego Loyal 1:0
03:00San Antonio - Las Vegas Lights 2:0
04:00Monterey Bay - Sacramento Republic 1:0

USA: MLS Next Pro

23:00Vancouver 2 - St. Louis City 2 1:4
00:00Cincinnati 2 - Columbus Crew 2 4:3pen
00:00New England Revolution II - Chicago Fire II 1:0
00:00Philadelphia II - Inter Miami II 3:2pen
00:00Sporting Kansas City II - Portland Timbers 2 2:0

USA: USL League One

23:00North Carolina - Central Valley Fuego 0:1
01:00Greenville - Richmond Kickers 1:0
01:30Tormenta - Charlotte Independ. 0:3
02:00Forward Madison - Chattanooga Red Wolves 1:1
02:00Union Omaha - Northern Colorado 1:1

USA: NISA

01:00Maryland Bobcats - Flower City 5:0

USA: NWSL ženy

02:00North Carolina Courage Ž - Kansas City Current Ž 3:4
04:30San Diego Wave Ž - Orlando Pride Ž 0:1
21:00Reign Ž - Gotham Ž 4:1

VENEZUELA: Primera Division

23:00La Guaira - Caracas 2:0
01:15Puerto Cabello - Mineros 4:2
23:00Hermanos Colmenares - Universidad Central 2:0

VIETNAM: V.League 1

12:00Da Nang - Viettel 0:2
14:15Hanoj FC - Gia Lai 2:1

VIETNAM: Pohár ženy

11:00TKS Viet Nam Ž - Phong Phu Ha Nam Ž 2:0
13:30Ha Noi Ž - Ho Chi Minh City 2 Ž 5:0

WALES: Cymru Premier

15:30Penybont - Bala Town 2:0

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00Bulawayo Chiefs - ZPC Kariba 2:1
15:00CAPS Utd - Bulawayo City FC 1:0
15:00Tenax CS - Dynamos 0:2
15:00Triangle - Manica 1:1

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.