OBNOVIT STRÁNKU

Tenis » Dnes » Všechny zápasy

ATP - DVOUHRY: Petrohrad (Rusko), tvrdý povrch (hala)

12:10Millman J. (Aus) - Karatsev A. (Rus) 2:0
12:10Van De Zandschulp B. (Ned) - Korda S. (Usa) 2:0
13:45Fritz T. (Usa) - Paul T. (Usa) 2:0
15:35Čilić M. (Cro) - Khachanov K. (Rus) 2:1
18:25Bautista R. (Esp) - McDonald M. (Usa) 2:0

ATP - DVOUHRY: Vídeň (Rakousko), tvrdý povrch (hala)

13:10Auger-Aliassime F. (Can) - Norrie C. (Gbr) 2:1
14:10Monfils G. (Fra) - Schwartzman D. (Arg) 1:2
16:05Ruud C. (Nor) - Sonego L. (Ita) 2:1
17:05Novak D. (Aut) - Sinner J. (Ita) 0:2
3. setDe Minaur A. (Aus) - Zverev A. (Ger) 1:1 (2:6,6:3,0:3)
20:40Tsitsipas S. (Gre) - Tiafoe F. (Usa) -:-

WTA - DVOUHRY: Billie Jean King Cup - Skupina II (Svět)

16:00Bou J. (Pur) - Leslie G. (Bar) 2:1
16:00Cortes Flores G. (Bol) - Espinal Sanchez N. G. (Hon) 2:0
16:00Gell M. (Dom) - Dibbs K. (Jam) 2:0
17:30Williford K. (Dom) - James J. (Jam) 2:0
18:05Zeballos N. (Bol) - Obando A. (Hon) 2:0
3. setBou P. (Pur) - Chambers H. (Bar) 1:1 (6:4,2:6,0:1)

WTA - DVOUHRY: Courmayeur (Itálie), tvrdý povrch (hala)

12:10Zheng S. (Chn) - Vekič D. (Cro) 0:2
14:00Wang Xin. (Chn) - Zhang S. (Chn) 2:0
18:10Stefanini L. (Ita) - Paolini J. (Ita) 0:2
1. setFrech M. (Pol) - Li A. (Usa) 0:0 (1:1)

WTA - DVOUHRY: Kluž 2 (Rumunsko), tvrdý povrch (hala)

11:05Barthel M. (Ger) - Kostyuk M. (Ukr) 0:2
12:35Bara Irina M. (Rou) - Peterson R. (Swe) 0:2
14:40Raducanu E. (Gbr) - Bogdan A. (Rou) 2:0
17:05Halep S. (Rou) - Gracheva V. (Rus) 2:0
18:35Van Uytvanck A. (Bel) - Kontaveit A. (Est) 0:2

ATP - ČTYŘHRY: Petrohrad (Rusko), tvrdý povrch (hala)

13:50Murray J./Soares B. - Saville L./Smith J-P. 2:1
16:40Daniell M./Demoliner M. - Fritz T./Paul T. 2:1
20:05Khachanov K./Rublev A. - Bopanna R./Shapovalov D. -:-

ATP - ČTYŘHRY: Vídeň (Rakousko), tvrdý povrch (hala)

1. set
Tiebreak
Marach O./Oswald P. - Peers J./Polášek F. 1:0 (7:6,0:0)
20:30Auger-Aliassime F./Mies A. - Ram R./Salisbury J. -:-
22:00Mektić N./Pavić M. - Gille S./Koepfer D. -:-

WTA - ČTYŘHRY: Billie Jean King Cup - Skupina II (Svět)

19:00ZrušenoGell M./Williford K. - Dibbs K./James J. -:-
19:00Gell M./Williford K. - Hylton P./James J. 2:0
19:40ZrušenoDuran Montano F./Zeballos N. - Obando A./Zavala Mata A. G. -:-
1. setDuran Montano F./Zeballos N. - Obando D./Zavala Mata A. G. 0:0 (3:2)
20:15Bou J./Perez N. - Chambers H./Leslie G. -:-

WTA - ČTYŘHRY: Courmayeur (Itálie), tvrdý povrch (hala)

17:10Piter K./Voráčová R. - Wang Xin./Zheng S. 1:2
2. setLechemia E./Santamaria S. - Bolsova Zadoinov A./Rakhimova K. 1:0 (6:1,3:3)
21:20Diatchenko V./Panova A. - Neel I./Rosolska Ali. -:-

WTA - ČTYŘHRY: Kluž 2 (Rumunsko), tvrdý povrch (hala)

11:05Ignatik A./Prisacariu A. - Krunic A./Pattinama Kerkhove L. 1:2
14:10Dzalamidze N./Juvan K. - Kichenok L./Kostyuk M. 2:1
15:50Fomina A./Yashina E. - Bara Irina M./Gorgodze E. 0:2

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Brest (Francie), tvrdý povrch (hala)

11:10Nakashima B. (Usa) - Zapata Miralles B. (Esp) 2:0
12:30Muller A. (Fra) - Travaglia S. (Ita) 2:1
16:55Sousa J. (Por) - De Schepper K. (Fra) 2:0
1. setGaston H. (Fra) - Janvier M. (Fra) 0:0 (6:5)
20:30Guinard M. (Fra) - van Assche L. (Fra) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Ismaning (Německo), tvrdý povrch (hala)

13:05Cressy M. (Usa) - Virtanen O. (Fin) 2:1
13:10Otte O. (Ger) - Lenz J. (Ger) 2:0
14:35Rosenkranz M. (Ger) - Marterer M. (Ger) 0:2
15:35Bemelmans R. (Bel) - Halys Q. (Fra) 1:2
17:40Forejtek J. (Cze) - Maden Y. (Ger) 2:1

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Las Vegas (USA), tvrdý povrch

20:00Ito T. (Jpn) - Daniel T. (Jpn) -:-
21:30Altmaier D. (Ger) - Kovacevic A. (Usa) -:-
21:30McHugh A. (Gbr) - Kozlov S. (Usa) -:-
23:00Kubler J. (Aus) - Gomez E. (Ecu) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Lima 2 (Peru), antuka

01:10Galarneau A. (Can) - Cerundolo J. M. (Arg) 0:2
1. setDe Jong J. (Ned) - Etcheverry T. M. (Arg) 0:0 (4:5)
20:30Melzer G. (Aut) - Tabilo A. (Chi) -:-
23:30Varillas J. P. (Per) - Collarini A. (Arg) -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Brest (Francie), tvrdý povrch (hala)

14:40Doumbia S./Reboul F. - Broady L./Johnson L. 2:1
15:35Caruso S./Gaio F. - Monroe N./Nakashima B. 2:1
17:15Grenier H./Muller A. - Kolář Z./Vega Hernandez D. 0:2
1. setMolchanov D./Nedovyesov A. - Ferreira Silva F./Sousa J. 0:0 (2:0)

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Ismaning (Německo), tvrdý povrch (hala)

16:10Gengel M./Macháč T. - Haase R./Hermans M. 2:0
18:15Lenz J./Weissborn T-S. - Walkow S./Zielinski J. 0:2
1. setMarterer M./Sachko V. - Begemann A./Zelenay I. 0:0 (1:3)
1. setŠančić A./Sitak A. - Cornea V. V./Ramanathan R. 0:0 (1:3)

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Las Vegas (USA), tvrdý povrch

23:10Lammons N./Withrow J. - Sandgren T./Torpegaard M. 2:0
23:30Jung J./King E. - Kudla D./Lindstedt R. 2:0
23:30Vance J./Vance J. - Mmoh M./Novikov D. 0:2
23:50Blumberg W./Schnur M. J. - Brodney Z./Dabic M. 2:0
20:00Harrison C./Krueger M. - Hach H./Reyes-Varela M. -:-
21:00Blumberg W./Schnur M. J. - Roelofse R./Rungkat C. -:-
22:30Jung J./King E. - Galloway R./Lawson A. -:-
23:00Lammons N./Withrow J. - Mmoh M./Novikov D. -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Lima 2 (Peru), antuka

20:00Kopřiva V./Merino A. - Galdos S./Oliveira G. -:-
21:30Etcheverry T. M./Olivo R. - Barrientos N./Gomez A. -:-
23:00Romboli F./Zeballos F. - Barrios T./Tabilo A. -:-
00:30Casanova H./Collarini A. - Bueno G./Buse I. -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Antalya 29 (Turecko), antuka

09:00Harris B. (Gbr) - Ilkel B. (Tur) 2:0
09:00Ilhan M. (Tur) - Neumayer L. (Aut) 0:2
09:00Manda C. (Rou) - Galimardanov O. (Rus) 2:0
09:00Ponce de Leon Gomila M. (Esp) - Gill F. (Gbr) 0:2
09:00Stodder T. (Ger) - Malla B. (Chi) SKREČ 1:1
09:00Vankan M. (Ger) - Paz J. P. (Arg) 0:2
09:00Weis A. (Ita) - Cungu R. (Mne) 0:2
09:30Pinnington Jones J. (Gbr) - Bulitski A. (Blr) 2:1

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Madrid (Španělsko), antuka (hala)

11:40Bouquet L. (Fra) - Sakellaridis S. (Gre) 2:0
11:40Gaubas V. (Ltu) - Ivanov V. (Rus) 2:1
11:40Moro Canas A. (Esp) - Mansilla Diez M. (Esp) 1:2
11:45Andreu Garcia F. (Esp) - Micov S. (Mkd) 2:0
13:40Barreto Sanchez D. A. (Esp) - Metreveli A. (Geo) 2:0
13:45Ouahab L. (Mar) - Chazal M. (Fra) 0:2
14:25Cekirge K. (Tur) - Merida Aguilar D. (Esp) 1:2
15:40Martinez Martinez J. (Esp) - Wong C. (Hkg) 0:2

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Monastir 41 (Tunisko), tvrdý povrch

10:30Gueymard Wayenburg S. (Fra) - Sanchez L. (Fra) 2:1
10:30Mansouri S. (Tun) - Garcian A. (Fra) 2:0
10:30McCabe J. (Aus) - Vacherot V. (Mon) 2:0
10:30Rincon D. (Esp) - Tailleu P. A. (Fra) 2:0
10:30Vasiliauskas M. (Ltu) - Mu T. (Chn) 1:2
12:00Mansouri S. (Tun) - Mu T. (Chn) SKREČ 1:0
12:30Ouakaa A. (Tun) - Gueymard Wayenburg S. (Fra) 1:2
13:00Beaupain S. (Bel) - Rawat S. (Ind) 2:1
13:00Folliot Q. (Fra) - Glinka D. (Est) 2:0
13:00Jovic V. (Srb) - Bertrand R. (Fra) 2:1
13:00Seateun N. (Fra) - Bouzige M. (Aus) 0:2
14:00Cuenin S. (Fra) - Rincon D. (Esp) -:-
14:00Pampanin P. (Ita) - McCabe J. (Aus) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Parnu 2 (Estonsko), tvrdý povrch (hala)

09:00Bergevi F. (Swe) - Vasa I. (Fin) 1:2
09:00Schaer R. (Sui) - Raisma K. (Est) 0:2
10:30Gentzsch T. (Ger) - Ivanov V. (Est) 1:2
11:00Minakov M. (Rus) - Wojcik Y. (Pol) 0:2
11:00Niklas-Salminen P. (Fin) - Houghton G. (Gbr) 2:0
12:00Moraing O. (Ger) - Procopio A. (Ita) 2:0
12:00Palosi S. (Rou) - Jones B. (Gbr) 2:0
12:00Sabaliauskas A. (Ltu) - Bertola R. (Sui) 0:2

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Selva Gardena (Itálie), tvrdý povrch (hala)

11:10Potenza L. (Ita) - Bellucci M. (Ita) 0:2
11:10Vincent Ruggeri S. (Ita) - Schell N. (Ger) 2:0
13:05Gigante M. (Ita) - Riedi L. (Sui) 0:2
14:30Handel T. (Ger) - Dambrosi G. (Ita) 2:1

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Sharm El Sheikh 14 (Egypt), tvrdý povrch

10:00Beloborodko I. (Ukr) - Ly Nam H. (Vie) 0:2
10:00Efstathiou M. (Cyp) - Krainer L. (Aut) 2:1
10:00Inui Y. (Jpn) - Miceli M. (Ita) 0:2
10:00Vilardo F. (Ita) - Maggioli E. (Ita) 2:1
11:00Asrawy A. (Egy) - Roncalli S. (Ita) 2:1
11:00Habib H. (Leb) - Christodoulou S. (Cyp) 2:0
11:00Maamoun K.M. (Egy) - Mossur M. (Ukr) 2:0
11:00Stevenson K. (Can) - Uzhylovskyi V. (Ukr) 2:0

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Tallahassee, FL (USA), tvrdý povrch (hala)

23:25Kuhar M. (Usa) - Patten H. (Gbr) 0:2
16:05Clark E. (Usa) - Shimabukuro S. (Jpn) 0:2
16:05Cornut-Chauvinc A. (Fra) - Rodrigues D. (Por) 2:1
16:05Descotte M. F. (Arg) - Andrade A. (Usa) 2:0
16:10Kuzuhara B. (Usa) - Patten H. (Gbr) 0:2
17:55McNally J. (Usa) - Kirkov V. (Usa) 0:2
3. setReco A. (Fra) - Ingildsen J. (Den) 1:1 (2:6,7:5,0:1)
18:10Shane R. (Usa) - Lakoseljac C. (Can) 2:0
2. setShelton B. (Usa) - Vale D. (Por) 1:0 (6:3,3:3)

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Calabasas, CA (USA), tvrdý povrch

23:40Quinn E. (Usa) - Sarkissian A. (Usa) 0:2
2. setBrymer G. (Usa) - Kang K. (Usa) 1:0 (6:4,0:0)
2. setAngele J. F. (Fra) - Svajda Z. (Usa) 1:0 (6:3,2:2)
2. setKodat T. A. (Usa) - Nanda G. (Usa) 1:0 (6:1,0:0)
20:30Basing M. (Gbr) - Sarkissian A. (Usa) -:-
20:30Corwin F. (Usa) - Boyer T. (Usa) -:-
20:30Farren C. (Usa) - Ponwith N. (Usa) -:-
22:00Hijikata R. (Aus) - De Jonge D. (Ned) -:-
22:00Kumar O. (Usa) - Ansari A. (Usa) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Guayaquil 2 (Ekvádor), antuka

01:30Torres J. B. (Arg) - Patino L. (Mex) 2:1
17:00Arias B. (Bol) - Juarez F. (Arg) 0:2
17:00Buitrago N. (Col) - Dellien Velasco M. A. (Bol) 0:2
17:00Crawford O. (Usa) - Guillen Meza A. (Ecu) 2:0
17:00Dutra Da Silva D. (Bra) - Diaz Jalil A. (Ecu) 2:0
17:00Torres J. B. (Arg) - Statham J. (Nzl) 2:0
20:00Hernandez J. A. (Mex) - Achondo G. (Chi) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Nur-Sultan 3 (Kazachstán), tvrdý povrch (hala)

04:30Bar B. P. (Rus) - Bobrov B. (Rus) 0:2
04:30Kravchuk K. (Rus) SKREČ - Kachmazov A. (Rus) 0:0
04:30Lomakin G. (Kaz) - Zhukayev B. (Kaz) 0:2
04:30Peliwo F. (Can) - Denisov I. (Rus) 2:0
07:00Fayziev S. (Uzb) - Haliak M. (Blr) 0:2
07:00Fomin S. (Uzb) - Sultanov K. (Uzb) 0:2
07:00Sabanin Y. (Rus) - Liutarevich I. (Blr) 2:1
07:00Yevseyev D. (Kaz) - Dembek M. (Pol) 0:2

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Portimao (Portugalsko), tvrdý povrch

11:00Fanselow S. (Ger) - Llamas Ruiz P. (Esp) 2:1
11:00Tseng C. H. (Tpe) - Coelho F. (Por) 2:0
12:30Arnaldi M. (Ita) - Parker S. (Gbr) 2:0
12:30Neuchrist M. (Aut) - Araujo P. (Por) 2:0
12:30Orlov V. (Ukr) - Falcao G. (Por) 2:0
14:00Faria L. (Por) - Jubb P. (Gbr) 1:2
14:00Lokoli L. (Fra) - Matusevich A. (Gbr) 2:0
14:00Zhu M. (Usa) - Chrysochos P. (Cyp) 0:2

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Sarreguemines (Francie), tráva (hala)

10:00Mayot H. (Fra) - Decamps G. (Bra) -:-
10:00Schoolkate T. (Aus) - Bouquier A. (Fra) -:-
10:30Bittoun C. (Fra) - Wessels L. (Ger) 0:2
11:30Breysach M. (Fra) - Sels J. (Ned) 2:0
11:30Moeller M. (Ger) - Voljacques H. (Fra) -:-
13:00Added D. (Fra) - Pontico H. (Fra) 2:1
13:00Onclin G. (Bel) - Bellier A. (Sui) 2:1
18:00Hemery C. (Fra) - Briand J. (Fra) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Antalya 29 (Turecko), antuka

09:00Al-Nabhani F. (Oma) - Stamatova J. (Bul) 1:2
09:00Belgraver J. (Fra) - Diatlova K. (Ukr) 2:0
09:00Delai M. (Ita) - Back D. (Kor) 2:0
09:00Hoedt M. (Ned) - Riera J. (Arg) 1:2
09:00Lavino I. (Ita) - Arcidiacono F. (Ita) 0:2
09:00Van Bommel R. (Ned) - Spigarelli M. (Ita) 0:2
09:00Vicens Mas R. (Esp) - Hietaranta L. (Fin) 2:1
09:30Sewing S. (Usa) WO - Squarcialupi G. (Ita) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Monastir 41 (Tunisko), tvrdý povrch

10:00Kanev K. (Ger) - Yao X. (Chn) -:-
10:00Ni Ma Z. (Chn) WO - Bechri C. (Tun) -:-
10:00Schmucker Y. (Ger) - Simone A. (Ita) -:-
10:30Ćirić Bagarić L. (Cro) - Luikham J. (Ind) 2:0
10:30Crescenzi G. (Ita) - Ruggeri J. (Ita) 2:1
10:30Kanev K. (Ger) - Stolmar R. (Hun) 2:1
11:00Karunaratne A. (Sri) - Arakawa N. (Jpn) 2:1
11:00Ma Y. (Chn) - Orlova N. (Rus) SKREČ 0:0
13:00Iliev S. (Fra) - Mack M. (Ger) 1:2

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Sharm El Sheikh 14 (Egypt), tvrdý povrch

10:00Ambrosio S. (Ger) - Shauha D. (Blr) 2:1
10:00Brogan A. (Gbr) - Alhussein L. (Egy) 1:2
10:00Chong E. W. (Hkg) - Lee S-R (Kor) 2:0
10:00Wong H. Y. C. (Hkg) - Kovapitukted P. (Tha) SKREČ 0:0
11:00Bai Z. (Chn) - Natsvlishvili N. (Geo) 2:0
11:00Cadar E.-T. (Rou) - Li Z. (Chn) 0:2
11:00Wang J. (Chn) - Wu Ho C. (Hkg) 0:2
12:30Shimizu E. (Jpn) - Tran D. (Ned) 2:0

ITF ŽENY - DVOUHRY: W25 Austin, TX (USA), tvrdý povrch

23:45Krywoj M. S. (Arg) - Lao D. (Usa) 0:2
00:00ZrušenoInglis M. (Aus) - Chavatipon C. (Usa) -:-
00:00Lella E. (Usa) - Chavatipon C. (Usa) 0:2
00:45Contreras Gomez F. (Mex) - Lahey A. (Usa) 2:0
18:00Bolton E. (Usa) - Collins K. (Usa) -:-
18:00Fiquet T. (Fra) - Bjorklund M. (Swe) -:-
18:00Scott K. (Usa) - Sun L. (Sui) -:-
19:00Chavatipon C. (Usa) - Van Nguyen C. (Usa) -:-
19:00Popovic I. (Aus) - Lao D. (Usa) -:-
19:00Vickery S. (Usa) - Contreras Gomez F. (Mex) -:-
20:30Day K. (Usa) - Cabrera L. (Aus) -:-
20:30Sebov K. (Can) - Šapatavová S. (Geo) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W25 Guayaquil (Ekvádor), antuka

01:30Perez Garcia M. P. (Col) - Pigossi L. (Bra) 0:2
17:00Alves C. (Bra) - Martinich I. (Chi) 2:0
17:00Kolodynska J. (Blr) SKREČ - Pigossi L. (Bra) 0:1
17:00Reasco Gonzalez M. E. (Ecu) - Jebawy J. (Ger) -:-
17:00Wijesundera R. (Usa) - Herazo M. F. (Col) -:-
20:00Astete F. (Chi) - Herdzelas D. (Bih) -:-
20:00Gerlach K. (Ger) - Collens B. (Usa) -:-
20:00Jokic K. (Srb) - Rodriguez V. (Mex) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W25 Istanbul (Turecko), tvrdý povrch (hala)

11:00De Vroome I. (Ned) - Avdeeva J. (Rus) 2:0
11:00Ghioroaie I. G. (Rou) - Lys E. (Ger) 0:2
11:00Turati A. (Ita) - Ozgen P. (Tur) 0:2
12:30Buyukakcay C. (Tur) - Sonmez Z. (Tur) 2:0

ITF ŽENY - DVOUHRY: W25 Karaganda 2 (Kazachstán), tvrdý povrch (hala)

06:30Cengiz B. (Tur) - Kudermetova P. (Rus) 0:2
06:30Kazionova E. (Rus) - Mikulskyte J. (Ltu) 2:0
06:30Soboleva A. (Ukr) - Morvayová V. (Svk) 0:2
08:00Ainitdinova G. (Kaz) - Zakarlyuk M. (Ukr) 0:2
08:00Curovic T. (Srb) - Talbi S. (Blr) 0:2
08:00Makarova E. (Rus) - Kubka M. (Pol) 0:2
08:00Malygina E. (Est) - Maklakova E. (Rus) 2:0
09:00Abduraimova N. (Uzb) - Reyngold E. (Rus) 2:0

ITF ŽENY - DVOUHRY: W25 Kiryat Motzkin (Izrael), tvrdý povrch

09:00Andreeva E. (Rus) - Kimchi S. (Isr) 2:0
09:00Bondarenko M. (Rus) - Christie F. (Gbr) 2:0
09:00Parazinskaite A. (Ltu) - Glushko L. (Isr) 0:2
09:00Zuger J. (Sui) - Radišič N. (Slo) 2:0

ITF ŽENY - DVOUHRY: W80+H Les Franqueses del Valles (Španělsko), tvrdý povrch

11:05Rus A. (Ned) - Stevanovic N. (Srb) 1:2
11:05Shinikova I. (Bul) - In-Albon Y. (Sui) 0:2
11:10Astakhova D. (Rus) - Rodionova Ar. (Aus) 1:2
12:30Galfi D. (Hun) - Tikhonova A. (Rus) 2:0
13:40Fruhvirtová L. (Cze) - Guerrero Alvarez E. (Esp) 2:0
14:00Fossa N. (Ita) - Stojanovic N. (Srb) 0:2
14:15Maristany G. (Esp) - Zanevska M. (Bel) 0:2
16:05Jani R-L. (Hun) - Lazaro Garcia A. (Esp) 0:2

ITF ŽENY - DVOUHRY: W80 Poitiers (Francie), tvrdý povrch (hala)

10:05Bolkvadze M. (Geo) - Ponchet J. (Fra) 2:1
10:05Snigur D. (Ukr) - Serban R. (Cyp) 1:2
12:05Albie A. (Fra) - Deichmann K. (Lie) 1:2
12:35Cascino E. (Fra) - Tan H. (Fra) 0:2
14:05Robbe A. (Fra) - Paquet C. (Fra) 0:2
15:10Barnett A. (Gbr) - Jacquemot E. (Fra) 0:2
17:20Waltert S. (Sui) - Hesse A. (Fra) SKREČ 1:0
18:45Dodin O. (Fra) - Hartono A. (Ned) 2:0

ITF ŽENY - DVOUHRY: W80 Tyler, TX (USA), tvrdý povrch

23:00Min G. (Usa) - Zhu A. (Usa) 2:0
23:15Harrison C. (Usa) - Smith A. (Usa) 2:0
00:15McNally C. (Usa) - Krueger A. (Usa) 2:0
00:55Zacarias M. (Mex) - Wang Xiy. (Chn) 2:0
01:20Brengle M. (Usa) - Sutjiadi A. (Ina) 2:1
2. setMcNally C. (Usa) - Harrison C. (Usa) 1:0 (7:5,1:0)
18:10Dart H. (Gbr) - Andrianjafitrimo T. (Fra) 2:0
2. setVolynets K. (Usa) - Liu C. (Usa) 0:1 (4:6,4:1)
19:55Min G. (Usa) - Kawa K. (Pol) -:-
20:05Doi M. (Jpn) - Han N. (Kor) -:-
20:15Perrin C. (Sui) - Haddad Maia B. (Bra) -:-
21:30Brengle M. (Usa) - Glatch A. (Usa) -:-
21:45Osuigwe W. (Usa) - Zacarias M. (Mex) -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Antalya 29 (Turecko), antuka

13:30Ilkel B./Kirci K. - Gima S./Jecan A. 2:0
13:30Nagy P./Paz J. P. - Agabigun S./Frunza N. 2:0
13:30Akkoyun U./Turker M. N. - Gill F./Neumayer L. 1:2
13:30Cungu R./Wakita S. - Stodder T./Wenger D. 0:2

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Madrid (Španělsko), antuka (hala)

15:10Bouquet L./Micov S. - Sakellaridis M./Sakellaridis S. 2:0
15:50Lopez Montagud C./Passaro F. - Ivanov V./Mishkin K. 2:1

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Monastir 41 (Tunisko), tvrdý povrch

12:00Martinez M./Rai A. - Kunsuwan N./Stone Z. 2:0
14:30Darras M./Seateun N. - Chopra A./Tewari A. -:-
15:00Arribage T./Garcian A. - Glinka D./Saar K. K. 2:0
16:00Jovic V./Suntic S. - Rodriguez L./Verdier T. -:-
17:30Bertrand R./Sanchez L. - Beaupain S./Folliot Q. 2:1
17:30Darras M./Seateun N. - Rawat S./Sharma T. 1:2

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Parnu 2 (Estonsko), tvrdý povrch (hala)

12:30Donald M./Lajal M. - Ivanov V./Raisma K. 0:2
12:30Kellovský D./Ozolins K. - Mikula M./Wojcik Y. 0:2
15:15Bergevi F./Niklas-Salminen P. - Kamrowski M./Taczala D. 2:1
16:30Bertola R./Schiavetti P. - Hou Y./Sabaliauskas A. 2:0

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Selva Gardena (Itálie), tvrdý povrch (hala)

15:10Lemstra K./Schell N. - Brugnerotto M./Sorrentino L. 0:2
17:00Bellucci M./Potenza L. - Brzezinski S./Rieder H. 2:0

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Sharm El Sheikh 14 (Egypt), tvrdý povrch

14:00Maggioli E./Purtseladze S. - Krainer L./Miceli M. 2:0
14:00Nijboer R./Vilardo F. - Efstathiou M./Sheyngezikht L. 2:0
15:00Dragomirov D./Sorger S. - Beloborodko I./Uzhylovskyi V. 0:2
15:15Asrawy A./El Sallaly A. - Cloes L./Horák O. 0:2

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Tallahassee, FL (USA), tvrdý povrch (hala)

1. setBroom C./Patten H. - Boyer D. H./Boyer T. D. 0:0 (3:4)
20:20Fancutt T. J./Sinclair C. - Baker B./Clark E. -:-
21:00Ingildsen J./Vale D. - Draxl L./McNally J. -:-
21:15Kuzuhara B./Shelbayh A. - Shelton B./Siimar M. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Calabasas, CA (USA), tvrdý povrch

23:05Mayo K./Stalder R. - Brumm J./Goldhoff G. 2:1
23:35Murali R. ./Strode E. - Boyer T./Kodat T. A. 2:0
00:50Rajski M./Trongcharoenchaikul W. - Fery A./Whitehouse M. 0:2
01:10Alcantara F. C./Sarmiento R. - Ansari A./Sheehy J. 2:0
01:15ZrušenoEl Mihdawy A./Farren C. - Angele J. F./Joncour R. 0:0
01:15El Mihdawy A./Farren C. - Chirala S. R./Ore I. A. 2:1
01:30Seeman J./Thayne W. - Nanda G./Zahraj P. 2:0
02:10Corwin F./Kirchheimer S. - Chiu J./Sookton-Eng C. 2:0
03:00Fellin P. O./Hadigian E. - Brady K./Brunkow G. 2:1
22:00Mayo K./Stalder R. - Alcantara F. C./Sarmiento R. -:-
23:30El Mihdawy A./Farren C. - Seeman J./Thayne W. -:-
23:30Fellin P. O./Hadigian E. - Fery A./Whitehouse M. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Guayaquil 2 (Ekvádor), antuka

00:00Statham J./Vernier M. - Torres J. B./Zukas M. 1:2
06:00Hernandez J. A./Hoyos Franco A. - Diaz Jalil A./Guillen Meza A. 0:2
20:30Arias B./Dellien Velasco M. A. - Buitrago N./Santamaria F. -:-
20:30Padilla C. S./Zambrano P. G. F. - Juarez F./Patino L. -:-
22:00Diaz Jalil A./Guillen Meza A. - Cevallos Mieles L. G./Pinargote P. R. -:-
22:00Castro F./Larrea Sicco M. M. - Torres J. B./Zukas M. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Nur-Sultan 3 (Kazachstán), tvrdý povrch (hala)

10:15Fomin S./Tashbulatov D. - Fayziev S./Kalovelonis M. 1:2
10:30Agafonov E./Ibragimov D. - Liaonenka A./Sabanin Y. 0:2
10:45Khabibulin T./Zhukayev B. - Sultanov K./Yevseyev D. 2:1
11:45Bobrov B./Manafov V. - Beale J./Dembek M. 2:0

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Portimao (Portugalsko), tvrdý povrch

11:30Caripi V./Gerch L. SKREČ - Noguchi R./Romios M. C. 0:0
15:30Durasovic V./Orlov V. - Cias P./Falcao G. 0:2
16:00Araujo P./Coelho F. - Cacao T./Donski A. 2:0
16:00De Carvalho V./Lescure M. - Fanselow S./Neuchrist M. 0:2

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Sarreguemines (Francie), tráva (hala)

10:00Bittoun C./Jebens H. - Schott H./Voljacques H. 2:0
10:00Breysach M./Mayot H. - Pontjodikromo S./Weng Jing Long 2:0
10:00Calzi R./Raynel A. - Beauge M./Bouquier A. 0:2
10:00Ellis B./Schoolkate T. - Moeller M./Welte M. 2:1
15:00Bittoun C./Jebens H. - Beauge M./Bouquier A. 2:0
16:30Ellis B./Schoolkate T. - Breysach M./Mayot H. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Antalya 29 (Turecko), antuka

10:30Ignatjeva M./Koskel A. A. - Turkmen D./Uyar M. A. 0:2
14:00El O. Z./Vicens Mas R. - Hrdinkova D./Panáčková M. 0:2
15:30Diatlova K./Zaparyniuk A. - Hoedt M./Van Bommel R. 0:2
15:40Spigarelli M./Stamatova J. - Back D./Tian F. 0:2

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Monastir 41 (Tunisko), tvrdý povrch

10:00Ćirić Bagarić L./Mack M. - Arakawa N./Simone A. -:-
10:00Mansouri Y./Milovanovic E. - Ayukawa M./Stolmar R. -:-
13:30Catini C./Crescenzi G. - Palecek N./Senic N. -:-
14:30Kalva B./Schmucker Y. - Iliev S./Rajmohan N. -:-
14:30Ruggeri J./Zucchini A. - Luikham J./Rakki S. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Sharm El Sheikh 14 (Egypt), tvrdý povrch

13:30Ambrosio S./Cadar E.-T. - Che Y./Dong N. 2:1
14:45Chong E. W./Wong H. Y. C. - Alhussein L./Matusová B. 2:0
15:15Wang C./Wang J. - Bai Z./Kovapitukted P. 0:2

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W25 Austin, TX (USA), tvrdý povrch

20:30Collins K./Sun L. - Gailis R./Hamner S. -:-
23:00Chavatipon C./Labrana F. - Contreras Gomez F./Lee G. -:-
23:00Bolton E./Manasse M. - Lahey A./Zamarripa M. -:-
23:00Mcadoo R./Van Nguyen C. - Appleton E./Portillo Ramirez M. J. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W25 Guayaquil (Ekvádor), antuka

06:45Collens B./Hitt Z. - Herdzelas D./Rodriguez V. 0:2
22:00Herazo M. F./Perez Garcia M. P. - Martinich I./Plazas J. -:-
22:00Alves C./Pigossi L. - Reasco Gonzalez M. E./Rusová A. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W25 Istanbul (Turecko), tvrdý povrch (hala)

12:30Husaric A./Jakupovič D. - Gimbrere J./Schoofs B. 1:2
12:30Chwalinska M./Kolodziejová M. - Cabaj A. J./Sezer M. 2:0

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W25 Karaganda 2 (Kazachstán), tvrdý povrch (hala)

11:30Maklakova E./Pospelova A. - Kubka M./Kulambayeva Z. 2:0
12:15Bakhmutkina P./Malygina E. - Curovic T./Reyngold E. 0:2
12:15Abduraimova N./Talbi S. - Ainitdinova G./Saidenova N. 2:1

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W25 Kiryat Motzkin (Izrael), tvrdý povrch

11:30Bondarenko M./Monnet C. - Duerst J./Stadler N. 2:0
11:30Christie F./Parazinskaite A. - Lemoine Q./Vedder E. 1:2

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W80+H Les Franqueses del Valles (Španělsko), tvrdý povrch

15:15Bandecchi S./Silva E. - Shinikova I./Vismane D. 2:1
15:55Cervino Ruiz C./Parres Azcoitia O. - Selekhmeteva O./Tikhonova A. 1:2
16:45Mrdeža T./Stevanovic N. - Khromacheva I./Rodionova Ar. 0:2

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W80 Poitiers (Francie), tvrdý povrch (hala)

14:40Brugnone F./Wargnier L. - Salden L./Thombare P. 1:2
16:20Bolkvadze M./Murray S. - Cascino E./Rosatello C. 2:0
17:50Albie A./Jeanjean L. - Bejenaru K. P./Muntean V. 2:1
2. setHaverlag I./Robbe A. - Barnett A./Nicholls O. 0:1 (3:6,0:1)

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W80 Tyler, TX (USA), tvrdý povrch

01:15Di Lorenzo F./Nara K. - Hertel A./Tjandramulia O. 2:1
01:50Choi J. H./Han N. - Dart H./Perrin C. 2:1
03:20Glatch A./Gleason Q. - Baptiste H./Osuigwe W. 2:0
03:25Doi M./Kawa K. - Gumulya B./Pliphuech P. 2:0
21:15Krueger A./McNally C. - Di Lorenzo F./Nara K. -:-
22:30Brantmeier R./Kalieva E. - Rompies J./Sutjiadi A. -:-
00:30Doi M./Kawa K. - Choi J. H./Han N. -:-

TÝMY - ŽENY: Billie Jean King Cup - Skupina II (Svět)

LiveBarbados Ž - Portoriko Ž 0:1
LiveBolívie Ž - Honduras Ž 2:0
16:00Dominikánská Republika Ž - Jamajka Ž 3:0

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - tenis livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.