OBNOVIT STRÁNKU

Hokej » Dnes » Všechny zápasy

ČESKO: Tipsport Extraliga

17:30České Budějovice - Olomouc -:-
17:30Zlín - Vítkovice -:-
18:00Liberec - Kladno -:-
18:00Mountfield HK - Karlovy Vary -:-
18:30Sparta Praha - Třinec -:-

FINSKO: Liiga

17:30Hämeenlinna - Ässät -:-
17:30KooKoo - JYP -:-
17:30Lukko - Kärpät -:-
17:30Pelicans - TPS Turku -:-
17:30Sport - KalPa -:-

NĚMECKO: DEL

19:30Augsburg - Iserlohn -:-
19:30Bremerhaven - Eisbären Berlín -:-
19:30Krefeld - Kolín n. R. -:-
19:30Mannheim - Norimberk -:-
19:30Straubing - Ingolstadt -:-
19:30Wolfsburg - Düsseldorf -:-

RUSKO: KHL

1. třetinaVladivostok - Čerepovec 0:0
16:00Jekatěrinburg - Omsk -:-

BĚLORUSKO: Extraleague

18:00Gomel - Neman Grodno -:-
18:00Mogilev - Brest -:-
18:00Zhlobin - Lida -:-

ČESKO: ELJ

15:00Liberec U20 - Jihlava U20 -:-
15:00Mountfield HK U20 - Chomutov U20 -:-
16:45Kladno U20 - Kometa Brno U20 -:-
17:00Mladá Boleslav U20 - Slavia Praha U20 -:-
17:00Pardubice U20 - Litvínov U20 -:-
17:00Vítkovice U20 - Salcburk U20 -:-
18:00Sparta Praha U20 - Zlín U20 -:-

DÁNSKO: Metal Ligaen

18:00Herlev - Rodovre -:-
20:15Rungsted - Esbjerg -:-
20:15Sonderjyske - Aalborg -:-

FINSKO: Suomi-sarja

17:30HC Giants - Titaanit -:-
17:30Laser HT - RaaheK -:-
17:30Riemu - D-Kiekko -:-
18:00Karhu HT - Pyry -:-

FINSKO: Suomen Cup - Play Off

17:30IPK - Kiekko-Espoo -:-
17:30Kettera - Kiekko-Pojat -:-

KANADA: OHL - Příprava

01:00Erie Otters - Flint Firebirds 10:2
01:05Peterborough Petes - Kingston Frontenacs 2:9

KANADA: WHL - Příprava

00:00Spokane Chiefs - Portland Winterhawks -:-

KANADA: QMJHL - Příprava

00:00Victoriaville Tigres - Baie-Comeau Drakkar -:-

KAZACHSTÁN: Championship

15:00Almaty - Kokshetau -:-
15:00Altay Torpedo - Karaganda -:-
15:00Gornyak Rudny - Kulager -:-
15:00Snezhnye Barsy - Temirtau -:-
16:00Aktobe - Nomad Nur-Sultan -:-
16:00Beibarys Atyrau - Kazzinc-Torpedo -:-

MAĎARSKO: Erste Liga

17:30Brašov - Újpest -:-
17:30Csíkszereda - Fehervari Titanok -:-
17:30Gyergyoi - DAB -:-
18:00DVTK - Gyori ETO -:-
19:00MAC Ujbuda - DEAC -:-

POLSKO: Polská hokejová liga

18:00Tychy - Jastrzebie -:-
18:00Unia Oswiecim - MMKS Podhale -:-
19:00Zaglebie - Katowice -:-

RAKOUSKO: ICE Hockey League

19:15Bratislava - Valpusteria -:-
19:15Fehervar AV19 - Villach -:-
19:15Graz - Dornbirn -:-
19:15Innsbruck - HK Olimpija -:-
19:15Linec - Salcburk -:-
19:30Klagenfurt - Vídeň -:-
19:45Bolzano - Znojmo -:-

RUSKO: VHL

18:00Penza - Orsk -:-

RUSKO: VHL-B

08:00Krasnoyarskie Rysi - Dyn. Altay 4:3pp

RUSKO: MHL

15:00Ladya - Kuznetskie Medvedi -:-
15:00Tolpar - Molot Perm -:-
16:00Krasnaya Armiya - SKA-1946 -:-
16:00Sarmaty - Sibirskie Snaipery -:-
17:00Loko - Din. Petrohrad -:-
17:30Almaz - SKA-Varyagi -:-
18:00Atlant - Dyn. Moskva -:-
18:00Kapitan - Russkie Vityazi -:-

SLOVENSKO: Pohár

17:00Skalica - Zvolen -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

1. třetinaBlack Dogs Budweis (Cze) - Engineers Prague (Cze) 0:1
18:00Nové Zámky (Svk) - Nitra (Svk) -:-
18:00Poprad (Svk) - B. Bystrica (Svk) -:-
19:00Kristianstads (Swe) - Nybro (Swe) -:-
20:00Bayreuth (Ger) - Dresdner Eislowen (Ger) -:-
20:00Heilbronner (Ger) - Ravensburg (Ger) -:-
20:00Kassel (Ger) - Hammer Eisbaren (Ger) -:-

ŠVÉDSKO: SuperElit U20

19:00AIK U20 - Skellefteå U20 -:-
19:30Djurgården U20 - Luleå U20 -:-

ŠVÉDSKO: SDHL ženy

19:00HV 71 Ž - Brynäs Ž -:-

ŠVÝCARSKO: National League

19:45Ambri-Piotta - Zug -:-
19:45Bern - Langnau -:-
19:45Curych - Ajoie -:-
19:45Davos - Rapperswil -:-
19:45Lausanne - Servette -:-
19:45Lugano - Biel -:-

UKRAJINA: UHL

17:30Donbass - Kyjev -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - hokej livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.