OBNOVIT STRÁNKU

Hokej » Dnes » Všechny zápasy

ČESKO: Tipsport Extraliga

18:00Liberec - Kometa Brno -:-

ČESKO: Chance Liga

17:30Havířov - Benátky n. J. -:-
17:30Litoměřice - Poruba -:-
17:30Třebíč - Jihlava -:-
18:00Prostějov - Šumperk -:-
18:00Slavia Praha - Vsetín -:-
18:00Sokolov - Kadaň 5:0
18:00Ústí nad Labem - Kolín -:-
18:00Vrchlabí - Přerov -:-

FINSKO: Liiga

17:30Ässät - TPS Turku -:-
17:30Lukko - Hämeenlinna -:-
17:30Sport - IFK Helsinki -:-

RUSKO: KHL

17:30Petrohrad - Dyn. Minsk -:-
17:30Viťaz - Jokerit -:-
18:30Din. Riga - Čerepovec -:-

SLOVENSKO: Extraliga

16:00Košice - Trenčín -:-

USA: NHL

01:00Boston Bruins - Detroit Red Wings 1:2
01:00Florida Panthers - Washington Capitals 5:4
01:00New Jersey Devils - San Jose Sharks 2:5
01:00OdloženoPhiladelphia Flyers - New York Islanders -:-
PřestávkaMinnesota Wild - Arizona Coyotes 4:1
PřestávkaNashville Predators - Columbus Blue Jackets 5:0
PřestávkaSt. Louis Blues - Tampa Bay Lightning 2:3
2. třetinaDallas Stars - Carolina Hurricanes 1:0
04:30Los Angeles Kings - Anaheim Ducks -:-

BĚLORUSKO: Extraleague

17:00Molodechno - Lida -:-
17:00Soligorsk - Brest -:-
17:00Yunost Minsk - Neman Grodno -:-

ČESKO: 2. Liga - Sever

18:00Hronov - Jablonec -:-
18:00Letňany - Bílina -:-
18:00Mostečtí Lvi - Děčín -:-
18:00Nová Paka - Dvůr Králové -:-

ČESKO: 2. Liga - Jih

18:00Havl. Brod - Příbram -:-
18:00Cheb - Řisuty -:-
18:00Klatovy - Kobra Praha -:-
18:00Písek - Tábor -:-

ČESKO: 2. Liga - Východ

15:00OdloženoŽďár nad Sázavou - Velké Meziříčí -:-
18:00Hodonín - Velké Meziříčí -:-
18:00Kometa Brno B - Žďár nad Sázavou -:-
18:00Kopřivnice - Nový Jičín -:-
18:30Opava - Valašské Meziříčí -:-

ČESKO: ULLH

19:40Cavaliers Brno - Black Dogs Budweis -:-

DÁNSKO: Metal Ligaen

19:00Herlev - Sonderjyske -:-

EVROPA: Alps Hockey League

19:30OdloženoBregenzerwald - Lustenau -:-

FINSKO: Mestis

17:30FPS - Kiekko-Espoo -:-
17:30Hokki - Peliitat -:-
17:30KeuPa - K-Vantaa -:-
17:30Koovee - Hermes -:-

FINSKO: SM-sarja U20 - Baráž o udržení

17:30Kettera U20 - SaiPa U20 -:-
17:30TUTO U20 - Ilves U20 -:-
17:45Kiekko-Espoo U20 B - Koovee U20 -:-

FRANCIE: Pohár

20:00Nantes - Gap -:-
20:00Nice - Angers -:-
20:30Bordeaux - Rouen -:-

KANADA: WHL

3. třetinaMoose Jaw Warriors - Brandon Wheat Kings 3:1
04:05Seattle Thunderbirds - Prince George Cougars -:-
04:05Spokane Chiefs - Victoria Royals -:-

KANADA: QMJHL

00:00Saint John Sea Dogs - Halifax Mooseheads 4:3pp

KANADA: U Sports

00:00Dalhousie - Acadia -:-
00:00Moncton - UPEI -:-
00:00Saint Marys - StFX -:-

KAZACHSTÁN: Championship

12:00Kazzinc-Torpedo - Beibarys Atyrau -:-
12:00Nomad Nur-Sultan - Gornyak Rudny -:-
12:00Pavlodar - Aktobe -:-

LITVA: Lietuvos čempionatas

19:00Kaunas City - Energija Elektrenai -:-

LOTYŠSKO: Optibet Hokeja Liga

17:30Liepaja - Zemgale -:-
19:45HK Olimp - HS Riga -:-

NĚMECKO: Oberliga Jih

20:00Hochstadter EC - Riessersee -:-

NORSKO: Division 1

19:00Gjovik - Furuset -:-
19:00Lorenskog - Haugesund -:-

RUSKO: VHL

12:00Angarsk - Novokuzněck -:-
15:00Jugra - AKM -:-
15:00Ťumeň - Tambov -:-
17:00Zvezda Moskva - HC Rostov -:-

RUSKO: VHL-B

07:00Krasnoyarskie Rysi - Cheboksary -:-
16:30Chelny - Dyn. Altay -:-

RUSKO: MHL

11:00Kuznetskie Medvedi - Loko-76 -:-
12:30Sibirskie Snaipery - Chaika -:-
13:00Stalnye Lisy - Reaktor -:-
14:00Belye Medvedi - Sputnik Almeťjevsk -:-

RUSKO: WHL ženy

11:00Tornado Ž - Beliye Medvedi Ž -:-
12:00Vanke Rays Ž - Sverdlovsk Region Ž -:-
17:30Ledyanyye Krylya Ž - Ufa Ž -:-

SLOVENSKO: 1. liga

17:00Levice - Slovan Bratislava B -:-
17:00Martin - Humenné -:-
17:00Skalica - Žilina -:-
17:30Trnava - Brezno -:-
18:00Pov. Bystrica - Dubnica -:-
18:00Žiar nad Hronom - Topolčany -:-

ŠVÉDSKO: HockeyAllsvenskan

19:00Almtuna - Kristianstads -:-
19:00HV 71 - Mora -:-
19:00Modo - Tingsryds -:-
19:00Troja/Ljungby - AIK -:-
19:00Vasteras - Vita Hasten -:-

ŠVÉDSKO: SuperElit U20

18:00Frölunda U20 - Oskarshamn U20 -:-

ŠVÝCARSKO: Swiss League

19:46Langenthal - Visp -:-

ŠVÝCARSKO: MySports League

19:30Dudingen - Lyss -:-
20:00Huttwil - Martigny -:-
20:00Chur - Bulach -:-
20:15Seewen - Dubendorf -:-

UKRAJINA: UHL

17:00ZrušenoKramatorsk - Kremenchuk -:-
17:00Rulav Oddr - Dnipro Kherson -:-

USA: AHL

04:00Abbotsford Canucks - Ontario Reign -:-

USA: ECHL

PřestávkaKansas City - Rapid City Rush 1:2
23:30Newfoundland - Reading Royals -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - hokej livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.