Hokej » 22.03.2024 » Všechny zápasy
Sázejte na Hokej přímo z mobilu s Tipsport!
ČESKO: Tipsport Extraliga - Play Off
17:00Litvínov - Kometa Brno 1:517:30České Budějovice - Třinec 4:1
FINSKO: Liiga - Play Off
17:30IFK Helsinki - Pelicans 1:417:30Jukurit - Kärpät 1:2pp
17:30TPS Turku - Tappara 4:2
NĚMECKO: DEL - Play Off
19:30Bremerhaven - Ingolstadt 4:3pp19:30Eisbären Berlín - Mannheim 3:2
19:30Straubing - Schwenninger 3:4pp
19:30Wolfsburg - Mnichov 3:4
SLOVENSKO: Extraliga - Play Off
18:00B. Bystrica - Spišská N. Ves 3:4pp18:00Slovan Bratislava - Košice 3:5
ŠVÉDSKO: SHL - O udržení
19:30Oskarshamn - HV 71 4:2ŠVÉDSKO: SHL - Play Off
19:00Frölunda - Leksand 1:2pp19:00Skellefteå - Linköping 4:3pp
USA: NHL
00:00Boston Bruins - New York Rangers 2:500:00Carolina Hurricanes - Philadelphia Flyers 3:2pp
00:00Detroit Red Wings - New York Islanders 6:3
00:00New Jersey Devils - Winnipeg Jets 4:1
00:00Ottawa Senators - St. Louis Blues 2:5
00:30Florida Panthers - Nashville Predators 0:3
02:00Edmonton Oilers - Buffalo Sabres 8:3
03:00Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks 4:0
03:00Vancouver Canucks - Montreal Canadiens 4:1
03:30San Jose Sharks - Tampa Bay Lightning 1:4
03:30Vegas Golden Knights - Seattle Kraken 3:1
00:00Washington Capitals - Carolina Hurricanes 7:6pen
BĚLORUSKO: Extraleague - Play Off
17:25Vitebsk - Brest 1:2ppČESKO: ELJ - Play Off
17:00Liberec U20 - Kometa Brno U20 6:417:00Mladá Boleslav U20 - Karlovy Vary U20 1:3
18:00Jihlava U20 - Sparta Praha U20 3:4pp
18:00Pardubice U20 - Třinec U20 5:4pp
DÁNSKO: Metal Ligaen - Play Off
19:30Odense - Esbjerg 1:4FINSKO: Mestis - Play Off
17:30IPK - RoKi 4:3pp17:30Kettera - Kiekko-Pojat 4:0
17:30Kiekko-Espoo - TUTO 3:5
FINSKO: Suomi-sarja - Play Off
17:30Pyry - LeKi 2:1ppFINSKO: SM-sarja U20 - Baráž o udržení
17:30K-Vantaa U20 - TUTO U20 2:3ppFRANCIE: Ligue Magnus - O udržení
20:30Anglet - Chamonix Mont-Blanc 4:620:30Gap - Briancon 5:3
FRANCIE: Ligue Magnus - Play Off
20:00Rouen - Cergy-Pontoise 7:220:15Bordeaux - Grenoble 3:2
KANADA: OHL
00:00Guelph Storm - Owen Sound Attack 5:300:00Niagara IceDogs - Mississauga Steelheads 1:3
00:05Peterborough Petes - Ottawa 67s 0:9
00:05Windsor Spitfires - Erie Otters 5:6
00:00Kingston Frontenacs - Ottawa 67s 3:2pp
00:00Kitchener Rangers - Oshawa Generals 1:2pp
00:00London Knights - Windsor Spitfires 4:3
00:00Mississauga Steelheads - North Bay Battalion 4:5
00:05Sarnia Sting - Saginaw Spirit 2:4
00:05Sudbury Wolves - Barrie Colts 13:4
00:07Soo Greyhounds - Flint Firebirds 4:2
KANADA: WHL
01:00Brandon Wheat Kings - Moose Jaw Warriors 5:3KANADA: QMJHL
00:00Blainville-Boisbriand Armada - Shawinigan Cataractes 1:323:00Acadie-Bathurst Titan - Moncton Wildcats 7:4
23:00Charlottetown Islanders - Cape Breton Eagles 3:4
23:00Saint John Sea Dogs - Halifax Mooseheads 5:2
00:00Baie-Comeau Drakkar - Sherbrooke Phoenix 5:2
00:00Rimouski Oceanic - Quebec Remparts 4:3pp
00:00Rouyn-Noranda Huskies - Victoriaville Tigres 4:2
00:00Val-d'Or Foreurs - Gatineau Olympiques 4:7
00:30Chicoutimi Sagueneens - Drummondville Voltigeurs 4:6
MAĎARSKO: Erste Liga - Play Off
17:30Brašov - Gyergyoi 5:318:30Ferencváros - Csíkszereda 2:4
NĚMECKO: DEL2 - O udržení
19:30Selber - Dresdner Eislowen 0:3NĚMECKO: DEL2 - Play Off
19:30Crimmitschau - Krefeld 0:219:30Kassel - Lausitzer Fuchse 3:6
19:30Landshut - Kaufbeuren 3:0
20:00Regensburg - Ravensburg 4:1
NĚMECKO: Oberliga - Play Off
19:30Peiting - Weiden 3:520:00Deggendorf - Trappers 4:2
20:00EC Hannover - Hannover 1:5
20:00Memmingen - Heilbronner 3:2
NORSKO: EHL - Baráž o udržení
19:00Narvik - Ringerike 4:3POLSKO: Polská hokejová liga - Play Off
18:00Jastrzebie - Katowice 1:418:00Tychy - Unia Oswiecim 2:3pp
RAKOUSKO: ICE Hockey League - Play Off
19:30Valpusteria - Klagenfurt 2:419:45Bolzano - Salzburg 1:3
RUMUNSKO: Campionatul National
17:30Fenestela - Sportul Studentesc 14:0RUSKO: KHL - Play Off
15:00Traktor Čeljabinsk - Dyn. Moskva 5:417:30Jaroslavl - Omsk 3:1
RUSKO: MHL - Play Off
12:00Omskie Yastreby - Belye Medvedi 2:516:30Chaika - Mamonty Yugry 2:1pp
SLOVENSKO: 1. liga - Play Off
17:30Žilina - Žiar n. Hronom 3:1ŠVÉDSKO: HockeyAllsvenskan - Play Off
19:00BIK Karlskoga - Sodertalje 3:2pp19:00IF Bjorkloven - Djurgården 3:4pp
ŠVÉDSKO: HockeyEttan Sodra - Baráž o udržení
19:00Backen - Eskilstuna Linden 4:119:00Pantern - Grastorps 6:5
ŠVÉDSKO: HockeyEttan Vastra - Baráž o udržení
19:00Malungs - Arboga 1:419:00Surahammar - Valbo 6:3
ŠVÉDSKO: HockeyEttan Ostra - Baráž o udržení
19:00Sollentuna - Tumba 3:119:00Varmdo - Segeltorps IF 4:3
ŠVÉDSKO: SuperElit U20 - Baráž o udržení
18:30Hanvikens U20 - Bjorkloven U20 1:5ŠVÉDSKO: SuperElit U20 - Play Off
18:00Brynäs U20 - Örebro U20 1:2pp18:00Luleå U20 - Modo U20 6:2
19:00Djurgården U20 - Mora U20 3:2
19:00Frölunda U20 - Rögle U20 3:4pen
19:00HV 71 U20 - Sodertalje U20 2:5
19:00Leksand U20 - Färjestad U20 5:1
19:00Skellefteå U20 - AIK U20 4:3
19:00Växjö U20 - Linköping U20 3:2pp
ŠVÝCARSKO: National League - Play Off
20:00Biel - Curych 0:420:00Lugano - Fribourg 3:2pp
ŠVÝCARSKO: Swiss League - Play Off
19:45Chaux-de-Fonds - Lions 3:2ppTURECKO: Süper Lig - Play Off
18:30Buzadam - Istanbul BB 10:1USA: AHL
00:00Belleville Senators - Laval Rocket 2:3pp00:00Cleveland Monsters - Hershey Bears 3:6
00:00Syracuse Crunch - Wilkes-Barre/Scranton 5:2
00:00Utica Comets - Bridgeport Islanders 1:2pen
00:05Rochester Americans - Toronto Marlies 1:2pen
00:05Springfield Thunderbirds - Charlotte Checkers 0:2
USA: ECHL
00:00Adirondack Thunder - Norfolk Admirals 5:400:00Jacksonville IceMen - Greenville Swamp Rabbits 4:5
00:00Reading Royals - Worcester Railers 3:7
00:05South Carolina Stingrays - Orlando Solar Bears 2:3pp
00:10Wheeling Nailers - Kalamazoo Wings 3:4
00:15Maine Mariners - Newfoundland 4:3
00:15Toledo Walleye - Fort Wayne Komets 3:1
00:30Atlanta Gladiators - Trois-Rivieres Lions 1:3
00:30Florida Everblades - Savannah Ghost Pirates 4:0
00:30Indy Fuel - Cincinnati Cyclones 5:2
00:35Iowa Heartlanders - Wichita Thunder 2:1
USA: FPHL
00:00Binghamton Black Bears - Watertown Wolves 5:200:05Port Huron Prowlers - Elmira River Sharks 4:3pen
00:30Wytheville - Danbury Hat Tricks 1:2pp
00:35Carolina Thunderbirds - Baton Rouge 4:0
00:35Columbus River Dragons - Motor City Rockers 5:2
USA: SPHL
00:00Macon Mayhem - Pensacola Ice Flyers 1:600:05Roanoke Dawgs - Quad City Storm 3:4
USA: USHL
00:10Muskegon Lumberjacks - Sioux City 3:2USA: NCAA
21:00Boston College Eagles - Massachusetts Minutemen 8:121:00Quinnipiac Bobcats - St. Lawrence Saints 0:3
22:07North Dakota Fighting Hawks - Omaha Mavericks 3:6
00:30Boston University Terriers - Maine Black Bears 4:1
00:30Cornell Big Red - Dartmouth Big Green 6:3
VELKÁ BRITÁNIE: Elite League
20:30Glasgow - Dundee 8:5Sázejte na Hokej přímo z mobilu s Tipsport!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - hokej livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.