OBNOVIT STRÁNKU

Hokej » Včera » Všechny zápasy

ČESKO: Chance Liga

16:00Poruba - Vrchlabí 4:5pp
17:00Benátky n. J. - Ústí nad Labem 1:2
17:00Frýdek-Místek - Havířov 4:0
17:00Kadaň - Třebíč 0:5
17:00Kolín - Prostějov 4:2
17:00Šumperk - Sokolov 3:5
17:00Vsetín - Litoměřice 4:5pen
17:30Jihlava - Slavia Praha 4:5

FINSKO: Liiga

15:00Jukurit - KalPa 4:1
16:00Kärpät - IFK Helsinki 5:2
16:00KooKoo - Ilves 3:4pen
16:00Sport - JYP 5:2
16:00Tappara - Hämeenlinna 2:3
17:30Pelicans - SaiPa 6:4

RUSKO: KHL

12:00Barys Nur-Sultan - Viťaz 1:3
15:00Čerepovec - Nižnij Novgorod 3:1

ŠVÉDSKO: SHL

15:15Djurgården - Örebro 0:3
15:15Färjestad - Växjö 4:3pen
15:15Luleå - Malmö 4:0
15:15Rögle - Leksands 1:4
18:00Brynäs - Frölunda 3:4pp
18:00Linköpings - Timra 2:4
18:00Oskarshamn - Skellefteå 8:5

USA: NHL

23:00Washington Capitals - Florida Panthers 4:3
00:00Nashville Predators - New Jersey Devils 4:2
01:00Buffalo Sabres - Montreal Canadiens 4:1
01:00Columbus Blue Jackets - Vancouver Canucks 4:2
01:00Tampa Bay Lightning - Seattle Kraken 3:0
01:30Dallas Stars - Colorado Avalanche 3:1
01:30New York Islanders - Pittsburgh Penguins 0:1
04:30San Jose Sharks - Toronto Maple Leafs 1:4
00:00Florida Panthers - Seattle Kraken 1:4

BĚLORUSKO: Extraleague

12:00Gomel - Lida 3:1
15:00Mogilev - Neman Grodno 0:3
15:00Zhlobin - Brest 4:2

ČESKO: 2. Liga - Sever

17:00OdloženoDvůr Králové - Bílina -:-
17:00Hronov - Letňany 2:1pp
17:30Mostečtí Lvi - Nová Paka 5:2
18:00Děčín - Jablonec 5:4

ČESKO: 2. Liga - Jih

17:00Cheb - Havl. Brod 2:6
17:00Písek - Klatovy 8:3
17:00Příbram - Kobra Praha 0:3
18:00Řisuty - Tábor 2:5

ČESKO: 2. Liga - Východ

17:00Opava - Hodonín 4:0
17:30Velké Meziříčí - Nový Jičín 11:0
18:00Kometa Brno B - Kopřivnice 4:3

ČESKO: ELJ

12:00Jihlava U20 - Zlín U20 4:3
12:00Kladno U20 - Chomutov U20 3:5
12:00Liberec U20 - Vítkovice U20 7:3
12:15Mountfield HK U20 - Havířov U20 4:3
13:00Karlovy Vary U20 - Salcburk U20 1:3
13:00Pardubice U20 - Třinec U20 3:2
13:00Plzeň U20 - České Budějovice U20 4:2
13:00Sparta Praha U20 - Litvínov U20 1:3
14:30Slavia Praha U20 - Kometa Brno U20 1:6

ČESKO: ULLH

12:00OdloženoUK Hockey Prague - Engineers Prague -:-

DÁNSKO: Metal Ligaen

19:00Odense - Herlev 5:2

ESTONSKO: Hokiliiga

15:30Narva PSK - Valk 494 5:8
17:10HC Panter - Everest 5:2

EVROPA: Alps Hockey League

18:00Ritten - Merano 5:3
18:00Steel Wings Linz - Vipiteno 2:4
19:15Salzburg 2 - Klagenfurt II 3:0
19:25Vienna II - Kitzbuhel 4:0
19:30Bregenzerwald - Jesenice 4:5pp
19:30Zeller Eisbaren - Cortina 3:2
20:00Feldkirch - Lustenau 3:2
20:30OdloženoFassa - Asiago -:-

EVROPA: BeNe League

18:45Liege Bulldogs - Leuven 2:1
19:15Mechelen - Limburg 7:5
20:00Heerenveen - Den Haag 3:2pp
20:15Zoetermeer - Herentals 5:3

FINSKO: Mestis

16:00FPS - TUTO 5:2
16:00Hermes - Kiekko-Pojat 3:2pp
16:00IPK - Koovee 3:1
16:00KeuPa - Hokki 1:4
16:00RoKi - Kettera 3:2pp
16:00SaPKo - Kiekko-Espoo 3:4pp

FINSKO: Suomi-sarja

11:30Karhu HT - S-Kiekko 5:4pp
13:00HC Giants - Riemu 3:8
16:00Pyry - Muik Hockey 7:1
16:00Titaanit - JHT 7:6pp
18:00D-Kiekko - Laser HT 13:1

FINSKO: SM-sarja U20 - Baráž o udržení

10:15Jukurit U20 - Hermes U20 3:0
11:00SaiPa U20 - RoKi U20 8:0
13:15Koovee U20 - TUTO U20 6:1
14:00Sport U20 - Karhu-Kissat U20 8:2
15:00Kettera U20 - KooKoo U20 1:3
16:45Ilves U20 - Kiekko-Espoo U20 B 7:2

FINSKO: SM-sarja U20 - Část vítězů

11:30Kärpät U20 - KalPa U20 1:2
14:30Jyväskylä U20 - Jokerit U20 2:3pp
15:00Ässät U20 - TPS U20 7:3
15:00Hämeenlinna U20 - Pelicans U20 2:6
16:30IFK Helsinki U20 - Kiekko-Espoo U20 1:3

FINSKO: Naisten Liiga

12:30RoKi Ž - Kuortane Ž 1:2pp
13:00Hämeenlinna Ž - KalPa Ž 4:2
13:30Ilves Ž - Sport Ž 8:0
15:00IFK Helsinki Ž - Kiekko-Espoo Ž 1:3

FRANCIE: D1

18:00Štrasburk - Mont Blanc 3:2pp
18:05Epinal - Montpellier 2:1pp
18:30Neuilly Sur Marne - Chambery 6:4
19:30Cholet - Dunkerque Corsaires 4:2
19:30Marseille - Nantes 5:4pp
20:30Caen - Brest 3:2pp
20:30Clermont-Ferrand - Tours 1:4

ITÁLIE: IHL

20:00Bressanone - Alleghe 0:1
20:00Toblach - Como 0:2

JAPONSKO: Japan Cup

07:00East Hokkaido Cranes - Nikko Icebucks 2:1
09:00Oji Eagles - Yokohama Grits 4:2

KANADA: OHL

01:00Kingston Frontenacs - North Bay Battalion 2:5
01:05Sarnia Sting - Flint Firebirds 3:6
01:05Sudbury Wolves - Mississauga Steelheads 2:1
01:30Guelph Storm - London Knights 3:2
01:30Kitchener Rangers - Soo Greyhounds 5:4
01:30Windsor Spitfires - Saginaw Spirit 5:6
01:35Oshawa Generals - Ottawa 67s 4:3pp
20:00Ottawa 67s - North Bay Battalion 3:2pp
22:00Hamilton Bulldogs - Kingston Frontenacs 4:5pen

KANADA: WHL

01:00Portland Winterhawks - Kamloops Blazers 3:4
02:00Brandon Wheat Kings - Medicine Hat Tigers 7:4
02:00Swift Current Broncos - Moose Jaw Warriors 2:1pp
03:00Lethbridge Hurricanes - Edmonton Oil Kings 3:2
03:00Red Deer Rebels - Saskatoon Blades 1:3
04:05Kelowna Rockets - Spokane Chiefs 2:1pen
04:05Tri-City Americans - Vancouver Giants 1:3
04:05Victoria Royals - Everett Silvertips 4:3pp
21:30Calgary Hitmen - Saskatoon Blades 7:0

KANADA: QMJHL

00:00Cape Breton Eagles - Blainville-Boisbriand Armada 1:7
00:00Halifax Mooseheads - Rouyn-Noranda Huskies 5:2
00:00Moncton Wildcats - Baie-Comeau Drakkar 2:3
00:30Charlottetown Islanders - Quebec Remparts 1:4
01:00Sherbrooke Phoenix - Victoriaville Tigres 6:4
01:30Drummondville Voltigeurs - Val-d'Or Foreurs 4:1
01:30Chicoutimi Sagueneens - Shawinigan Cataractes 2:5
01:30Rimouski Oceanic - Gatineau Olympiques 2:4
21:00Acadie-Bathurst Titan - Quebec Remparts 3:4
22:00Rimouski Oceanic - Gatineau Olympiques 1:2
00:00Halifax Mooseheads - Blainville-Boisbriand Armada 5:4pp
00:00Saint John Sea Dogs - Baie-Comeau Drakkar 5:4pp

KANADA: LNAH

02:00Jonquiere Marquis - Assurancia de Thetford Mines 1:2pp
02:00Petroliers du Nord - Riviere-du-Loup 3L 4:5pp
02:00Saint-Georges - Sorel-Tracy 3:4pen

KANADA: U Sports

00:00Acadia - UNB 1:5
00:00Saint Marys - Moncton 3:5
00:00StFX - UPEI 8:3
01:00McGill - Ottawa WGK 1:4
01:00Queens - RMC 5:2
02:00Regina - Calgary 3:4pp
03:00Alberta - Manitoba 6:7pp
03:00MacEwan - Trinity Western 7:0
04:00UBC - Saskatchewan 4:1
20:15York - Toronto 2:5
22:00MacEwan - Trinity Western 7:0
22:00Regina - Calgary 4:0
23:15Brock - Ryerson 2:3pp
00:00Moncton - Acadia 3:4
00:00Saint Marys - UNB 1:4
00:00UBC - Saskatchewan 6:3
00:00UPEI - Dalhousie 4:3

KAZACHSTÁN: Championship

12:00Kazzinc-Torpedo - Pavlodar 1:4

LITVA: Lietuvos čempionatas

12:00Energija Elektrenai - LTeam Select 4:3

LOTYŠSKO: Optibet Hokeja Liga

12:00Riga Prizma - Mogo 1:7
12:30HS Riga - HK Dinaburga 3:4
16:00Zemgale - HK Olimp 3:4pen

NORSKO: Fjordkraft-ligaen

15:30Frisk Asker - Storhamar 5:3
16:00Sarpsborg - Ringerike 5:4
18:00Vålerenga - Lillehammer 3:1

NORSKO: Division 1

16:00Furuset - Haugesund 4:3pen
16:00Hasle/Loren - Nidaros 4:5pp
16:00Narvik - Lorenskog 9:2

RAKOUSKO: ICE Hockey League

17:00ZrušenoBratislava - Innsbruck -:-

RUMUNSKO: Campionatul National

17:30Steaua Bukurešť - Sapientia U23 9:0

RUSKO: VHL

11:00Krasnojarsk - Omskie Krylia 6:0
15:00Voroněž - Jugra 1:2
15:00Zvezda Moskva - AKM 1:4

RUSKO: VHL-B

07:00Krasnoyarskie Rysi - Cheboksary 5:3
15:00Chelny - Dyn. Altay 2:5

RUSKO: MHL

08:00Omskie Yastreby - Tolpar 0:5
09:00Avto - Molot Perm 3:5
11:00Ladya - Sarmaty 3:4
12:00HC Riga - Krasnaya Armiya 1:4

RUSKO: NMHL

11:00Bryansk - Arktika 5:4
11:00Mikhaylov Academy U20 - SKA-GUOR Karelia 1:3
14:00Progress Glazov - Olympia 3:2pen
15:00Bobrov - Dinamo 576 3:2pp

RUSKO: WHL ženy

11:00Tornado Ž - Sverdlovsk Region Ž 8:2
12:00MSMO 7.62 Ž - Ufa Ž 4:2
12:00Vanke Rays Ž - Beliye Medvedi Ž 3:4pen
13:00Ledyanyye Krylya Ž - Nizhny Novgorod Ž 1:11

SLOVENSKO: 2. Liga

17:00OdloženoLučenec - Senica -:-
17:00OdloženoRim. Sobota - HK Košice -:-
17:00OdloženoSabinov - Kežmarok -:-
17:30OdloženoBardejov - L. Mikuláš B -:-
17:30OdloženoPúchov - Partizánske -:-
17:30OdloženoTrebišov - Brezno B -:-
18:00OdloženoDetva - Dolný Kubín -:-
18:00OdloženoPiešťany - Hamuliakovo -:-

SLOVINSKO: IHL

12:30Mladost - Crvena zvezda 6:5

SLOVINSKO: Hokejska liga

19:00Slavija - HK Olimpija 5:0

ŠPANĚLSKO: LNHH

14:25Milenio Logrono - Urdin 6:11
15:00Barcelona - Jaca 3:2
22:00Majadahonda - Huarte 5:0

ŠVÉDSKO: HockeyAllsvenskan

15:00Sodertalje - Mora 1:2

ŠVÉDSKO: SuperElit U20

12:00Leksands U20 - Skellefteå U20 6:3
13:00Mora U20 - Luleå U20 3:1

ŠVÉDSKO: SDHL ženy

11:00Brynäs Ž - Modo Ž 6:2
13:00Leksands Ž - Luleå Ž 1:3
15:00Djurgården Ž - Göteborg Ž 2:1pp
16:00HV 71 Ž - Linköpings Ž 4:2
17:30SDE HF Ž - AIK Ž 1:0

ŠVÝCARSKO: National League

19:45Ambri-Piotta - Zug 4:6
19:45Davos - Curych 4:1
19:45Lausanne - Bern 3:1
19:45Servette - Biel 2:1pp

ŠVÝCARSKO: MySports League

17:00Seewen - Lyss 1:2
17:15Dubendorf - Dudingen 6:2
17:30Arosa - Huttwil 1:4
17:30Basilej - Martigny 5:2
17:45Bulach - Wiki-Munsingen 3:4pen

TURECKO: Süper Lig

13:30Buz Adamlar - Yukselis 12:0
13:30Erzurum - Buz Beykoz 13:8
16:30Istanbul BB - Gumus Patenler 8:3

UKRAJINA: UHL

14:00OdloženoKyjev - Bilyj Bars -:-

USA: AHL

01:00Bridgeport Islanders - Providence Bruins 2:3
01:00Cleveland Monsters - Toronto Marlies 5:1
01:00Grand Rapids Griffins - Chicago Wolves 3:5
01:00Hartford Wolf Pack - Springfield Thunderbirds 5:3
01:00Laval Rocket - Belleville Senators 2:6
01:00Syracuse Crunch - Lehigh Valley Phantoms 4:1
01:05Rochester Americans - Hershey Bears 7:3
02:00Rockford IceHogs - Milwaukee Admirals 2:5
02:00San Diego Gulls - San Jose Barracuda 4:2
03:00Tucson Roadrunners - Abbotsford Canucks 4:1
03:05Colorado Eagles - Stockton Heat 2:3pp
04:00OdloženoOntario Reign - Bakersfield Condors -:-
20:05Springfield Thunderbirds - Hartford Wolf Pack 4:2
21:00Henderson Silver Knights - Iowa Wild 1:2
21:00Manitoba Moose - Texas Stars 4:1
22:00Toronto Marlies - Cleveland Monsters 4:3pp
23:05Colorado Eagles - Stockton Heat 5:1
00:00Charlotte Checkers - Utica Comets 0:1
00:05Wilkes-Barre/Scranton - Providence Bruins 1:5

USA: ECHL

01:00Adirondack Thunder - Worcester Railers 1:8
01:00Jacksonville IceMen - Florida Everblades 3:2pp
01:00Trois-Rivieres Lions - Reading Royals 9:1
01:05South Carolina Stingrays - Greenville Swamp Rabbits 3:4pp
01:15Maine Mariners - Newfoundland 2:4
01:15Toledo Walleye - Indy Fuel 4:3pp
01:35Cincinnati Cyclones - Kalamazoo Wings 6:2
02:00Iowa Heartlanders - Wheeling Nailers 4:7
02:05Kansas City - Rapid City Rush 3:4pp
02:05Wichita Thunder - Tulsa Oilers 3:1
03:10Idaho Steelheads - Allen Americans 3:2pp
21:00Trois-Rivieres Lions - Reading Royals 3:2pp

USA: FHL

01:30Delaware Thunder - Binghamton Black Bears 3:5
01:30Watertown Wolves - Columbus River Dragons 4:2
01:35Carolina Thunderbirds - Danbury Hat Tricks 6:3
00:05Carolina Thunderbirds - Danbury Hat Tricks 2:3pp

USA: SPHL

01:05Roanoke Dawgs - Fayetteville Marksmen 2:3
01:30Macon Mayhem - Evansville Thunderbolts 0:3
01:35Knoxville Ice Bears - Birmingham Bulls 2:0
02:00Huntsville Havoc - Pensacola Ice Flyers 5:2
02:10Quad City Storm - Peoria Rivermen 0:2
00:30Macon Mayhem - Evansville Thunderbolts 3:2

USA: USHL

01:05Youngstown Phantoms - Chicago Steel 4:8
01:10Muskegon Lumberjacks - Madison Capitols 3:7
02:00Des Moines Buccaneers - Dubuque Fighting Saints 1:2pen
02:05Fargo Force - Tri-City Storm 2:3
02:05Green Bay Gamblers - USA U18 5:2
02:05Sioux Falls Stampede - Lincoln Stars 3:2pen

VELKÁ BRITÁNIE: Elite League

20:00Cardiff - Belfast 4:2
20:00Dundee - Manchester 3:2
20:00Glasgow - Coventry 2:3pen
20:15Fife - Guildford 3:0

VELKÁ BRITÁNIE: Challenge Cup

20:00Sheffield - Nottingham 4:5pp

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - hokej livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.