Házená » 23.03.2024 » Všechny zápasy
Sázejte na Házená přímo z mobilu s Tipsport!
ČESKO: Chance Extraliga - O udržení
10:30Maloměřice - Strakonice 29:27ČESKO: Chance Extraliga - Play Off
17:00Lovosice - Zubří 34:2918:00Karviná - Brno 26:17
18:00Kopřivnice - Dukla Praha 35:36
EVROPA: MOL Liga ženy
17:00Plzeň Ž - Šaľa Ž 27:35FRANCIE: Starligue
20:00Nimes - St. Raphael 39:37NĚMECKO: Bundesliga
15:40Kiel - Flensburg-H. 26:3319:00Wetzlar - Hamburk 25:27
ŠPANĚLSKO: Liga ASOBAL
17:30La Rioja - Atl. Valladolid 28:2519:00Benidorm - Barcelona 28:34
19:30BM Sinfin - Morrazo Cangas 22:26
21:00Nava - CD Bidasoa Irun 29:28
BELGIE: Division 1 - Část poražených
20:15Eynatten-Raeren - Haacht 36:26BELGIE: Division 1 - Část vítězů
20:00Hubo Handbal 2 - Lebbeke 35:3520:15Houthalen - Tournai 26:25
20:45Kraainem - Sasja KV 25:25
BĚLORUSKO: Division 1 - Play Off
11:00BGUFK-SKA - Masheka 27:3813:00Meshkov Brest - RGUOR-2006 47:35
13:30SKA Minsk - Aist Kitaya 35:25
17:00Kronon - Gomel 33:26
BOSNA A HERCEGOVINA: Premijer Liga
19:00Izvidač - Leotar 31:2519:00Konjuh - Vogosca 30:25
19:30Maglaj - Krivaja 31:30
20:00Capljina - Gračanica 23:36
20:00Gorazde - Borac 27:27
20:00Sloboda Tuzla - Hercegovina 30:25
BULHARSKO: A RHG
14:00Osam Lovech - HK Levski 34:2216:00Spartak Varna - NSA Sofia 33:25
18:00Fregata Burgas - Shumen 21:31
ČERNÁ HORA: Prva liga
17:00Mornar - Budvanska 31:2518:00Berane - Sutjeska Nikšič 32:23
18:00HC Rudar - Buducnost 26:22
18:00Lovcen - Partizan Tivat 29:19
DÁNSKO: Herre Handbold Ligaen
16:00Aalborg - Lemvig 35:2816:00Fredericia - Nordsjælland 31:26
16:00GOG - Mors 37:30
16:00Kolding - Skjern 30:30
16:00Ringsted - Ribe-Esbjerg 30:27
16:00Skanderborg AGF - Bjerringbro/Silkeborg 22:19
16:00Sonderjyske - Holstebro 34:29
DÁNSKO: 1. Division
15:00Odder - Grindsted 19:3015:30FIF - Vendsyssel 30:22
DÁNSKO: 1.Division ženy
14:00Aalborg HK Ž - Hadsten Ž 17:3314:00DHG Ž - AGF Ž 24:20
14:00EH Aalborg Ž - HOJ Ž 25:24
14:00Ejstrup/Haervejen Ž - Roskilde Ž 31:21
14:00Fredericia Ž - Sondermarkens Ž 25:27
14:00Ringsted Ž - Holstebro Ž 29:27
EVROPA: Liga mistryň - Play Off
18:00Kristiansand Ž - DVSC Schaeffler Ž 27:27EVROPA: Evropská liga ženy - Play Off
14:00Bistrita Ž - Mosonmagyarovar Ž 27:2516:00Storhamar Ž - Thuringer Ž 33:26
EVROPA: Evropský pohár
17:00Minaur Baia Mare (Rou) - Bregenz (Aut) 37:3119:30Olympiakos (Gre) - Krka (Slo) 31:26
20:00Ferencvaros (Hun) - Prešov (Svk) 32:29
EVROPA: Baltic League - Play Off
13:00Dragunas Klaipeda - Raasiku/Mistra 35:2916:00Granitas Kaunas - Dobeles Tenax 25:25
EVROPA: BENE-League - Play Off
20:00Aalsmeer - Bocholt 27:2920:00Limburg Lions - Vise 26:25
FINSKO: SM Liiga - Play Off
15:00SIF - GrIFK 22:23FINSKO: SM Liiga ženy - Baráž o udržení
15:00Cocks Ž - Atlas Ž 28:3516:15Dicken Island Girls Ž - BK 46 Ž 30:30
CHORVATSKO: Premijer liga - Skupina o titul
19:30Vinkovci - Nexe 25:28CHORVATSKO: Premijer liga - Skupina o udržení
17:30Karlovac - Rudar 29:2718:30Gorica - KTC Krizevci 32:23
19:00Trogir - Kastela 25:26
20:00Osijek - Dubrava 26:26
CHORVATSKO: 1. HRL ženy
17:00Koka Ž - Dugo Selo Ž 29:2017:00Podravka Vegeta Ž - ZARK Split Ž 10:0
18:00Osijek Ž - Sesvete Ž 28:25
18:00Rudar Labin Ž - Lok. Záhřeb Ž 22:34
ISLAND: Olis Deildin
18:30KA - Vikingur 33:18ISLAND: Olis Deild ženy
18:30Afturelding Ž - Valur Ž 20:3318:30Fram Ž - Ka Thor Ž 26:23
18:30Haukar Ž - IR Reykjavik Ž 21:21
18:30Stjarnan Ž - IBV Ž 23:23
ITÁLIE: Serie A
15:30Eppan - Sassari 28:3318:00Bozen - Secchia Rubiera 36:27
18:30Pressano - Cassano 30:33
19:00Brixen - Albatro 32:24
19:00Conversano - Carpi 37:28
19:00Meran - Cingoli 34:33
19:00Trieste - Fasano 23:27
ITÁLIE: Serie A ženy
17:00Pontinia Ž - Erice Ž 31:3418:30Cassano Ž - Mezzocorona Ž 31:25
18:30Jomi Salerno Ž - Brixen Ž 32:24
20:00Padova Ž - Dossobuono Ž 26:24
JAPONSKO: JHL
05:00Toyota Auto Body - Ryukyu Corazon 33:2206:00Toyota Boshoku Kyushu - Toyama Dreams 36:13
JIŽNÍ KOREA: H League
07:00Chungnam Athletic - Doosan 24:28JIŽNÍ KOREA: H League ženy
05:00Gyeongnam DC Ž - Busan Ž 25:2409:00Gwangju City Ž - Seoul City Ž 27:30
LITVA: Lietuvos Lyga
12:00Grifas - Vilnius 21:31LUCEMBURSKO: AXA League - Část vítězů
20:15Berchem - Diekirch 39:2420:15Dudelange - Differdange 31:32
20:15Kaerjeng - Esch 27:30
LUCEMBURSKO: AXA League - Skupina o udržení
18:00Bieles - Standard 21:2720:15Rumelange - Museldall 44:30
MAĎARSKO: NB I
17:00Budakalasz - Tatabanya 30:3017:00Szeged - Csurgoi 41:25
18:00Dabas - Telekom Veszprém 32:40
18:00Gyongyosi - Eger 31:26
18:00Komloi - Veszprém KKFT 29:28
MAĎARSKO: NB I ženy
17:00NEKA Ž - Kisvardai KC Ž 31:2818:00Vasas Ž - Bekescsabai Ž 28:25
MALTA: 1st Division - Část vítězů
16:15Swieqi - La Salle 39:1917:45Kavallieri - Aloysians 29:27
NĚMECKO: 2. Bundesliga
18:00Minden - N-Lubbecke 31:2518:00Potsdam - Aue 40:28
19:30Essen - Dessauer 23:28
NĚMECKO: 1. Bundesliga ženy
16:00Buxtehuder SV Ž - Metzingen Ž 27:2218:00Zwickau Ž - Neckarsulmer Ž 32:25
19:00Bad Wildungen Ž - Blomberg-Lippe Ž 23:34
19:00BVB Dortmund Ž - Leverkusen Ž 23:20
19:00Oldenburg Ž - Solingen Ž 34:26
NĚMECKO: 2. Bundesliga ženy
18:00Waiblingen Ž - Nord Harrislee Ž 26:2618:30Regensburg Ž - Mainz Ž 25:26
18:30Rodertal Ž - Kurpfalz Baren Ketsch Ž 32:28
19:00Göppingen Ž - Fuchse Berlin Ž 28:23
19:00HSG Freiburg Ž - Rosengarten Ž 19:36
19:00Kirchhof Ž - Grobenzell Ž 34:23
19:30Nurtingen Ž - Brémy Ž 32:18
NIZOZEMSKO: Eredivisie
19:00BFC - Dynamico 33:2119:00Tachos - Aalsmeer 2 23:29
19:00Watersley - EHC 40:25
20:30Vrone/Berdos - Hellas 35:38
20:45Arnhem - Feyenoord 33:27
20:45Hercules - KRAS/Volendam 2 40:22
20:50Emmen - Quintus 42:30
NIZOZEMSKO: Eredivisie ženy - Část poražených
19:00E&O Ž - Boer'n Trots Kaas Ž 29:31NIZOZEMSKO: Eredivisie ženy - Část vítězů
19:00Kwiek Ž - JuRo Unirek Ž 20:3119:00Westfriesland SEW Ž - Venlo Ž 39:51
20:15Quintus Ž - Veneco Velo Ž 23:24
NORSKO: REMA 1000-ligaen
16:45Kolstad - Elverum 29:2817:00Fjellhammer - Naerbo 26:25
NORSKO: REMA 1000-ligaen ženy
14:30Follo Ž - Gjerpen Ž 24:2516:00Oppsal Ž - Tertnes Ž 34:29
NORSKO: 1. Division
14:00Grenland - Melhus 25:2516:00Falk - Sandefjord TIF 25:26
16:00Ryger Stavanger - Bergsoy 31:25
16:30Fyllingen - Ros 38:29
17:00Randesund - Oslo-Studentenes IK 28:36
NORSKO: 1. Division ženy
14:00Fyllingen Ž - Junkeren Ž 23:2215:30Levanger Ž - Glassverket Ž 32:40
16:00Kjelsås Ž - Haslum Ž 24:40
POLSKO: Superliga
18:00Legionowo - Kielce 23:3118:00Unia Tarnow - Wisla Plock 26:35
POLSKO: Central League
17:00Nielba Wagrowiec - Lodz 26:2118:00GKS Zukowo - Stal Gorzow 32:34
19:00Ciechanow - Zaglebie Sosnowiec 33:28
19:00Olimpia Piekary - Zamosc 30:29
POLSKO: I Liga
12:00UMCS Lublin - Ostrowiec 34:3115:00SMS ZPRP Plock - Piotrkowianin Piotrków 2 39:31
15:00Warszawianka - Pabianice 20:28
15:00Zabrze 2 - Chrzanow 35:45
16:00Oborniki - SMS Kwidzyn 27:28
16:00USAR Kwidzyn - Bydgoszcz 31:27
17:00Gwardia Koszalin - Jeziorak 41:27
17:00Mazur Sierpc - Konstantynow Lodzki 42:26
17:00Nowa Sol - Ol.Grodkow 20:24
17:00Zagiew Dzierzoniow - Wolsztyn 32:37
17:00Zielona Gora - Real Astromal Leszno 26:27
17:00Zwolen - UW Warszawa 32:31
18:00Konin - Trojka Ostroleka 32:20
18:00Lider Swarzedz - SKPR Swidnica 35:32
18:00Oborniki Slaskie - Orlik Brzeg 37:24
18:00Przeworsk - Viret Zawiercie 30:29
18:00Swiebodzin - Koscian 33:30
18:00Wejherowo - Morag 28:27
19:30Grunwald Poznan - Katy Wroclawskie 25:23
POLSKO: Superliga ženy - Část vítězů
16:00Kobierzyce Ž - Piotrcovia Ž 27:2916:00MKS Lublin Ž - Koszalin Ž 35:23
POLSKO: Central League ženy
17:00AZS Poznan Ž - Sosnica Gliwice Ž 33:2917:00Radom Ž - Handball Warszawa Ž 25:27
17:00Ruch Chorzów Ž - Legnica Ž 43:21
19:00Zory Ž - Kielce Ž 36:15
POLSKO: I Liga ženy
11:30Gniezno II Ž - KS Poznan Ž 34:1812:00Kwidzyn Ž - Jutrzenka Plock Ž 20:32
17:00Lodz Ž - Radzymin Ž 30:41
18:00Rzeszow Ž - UMCS Lublin Ž 32:28
PORTUGALSKO: Andebol 1
19:00Aguas Santas - Gaia 32:2319:00Belenenses - Avanca 34:28
19:00Madeira SAD - Benfica 34:34
19:00Povoa - Vitoria SC 21:18
19:00Sporting - Porto 35:32
19:00Vitoria - ABC Braga 30:30
PORTUGALSKO: 1a Divisao ženy - Část poražených
18:15Juvelis Ž - Barros Ž 27:2219:00Alpendorada Ž - Gil Eanes Ž 20:30
PORTUGALSKO: 1a Divisao ženy - Část vítězů
16:30Sao Pedro Sul Ž - ABC Braga Ž 27:3120:30CJ Almeida Garrett Ž - Colegio de Gaia Ž 26:25
RAKOUSKO: OHB Cup
19:30Aon Fivers - Handball Tirol 28:30RAKOUSKO: WHA ženy
17:00MGA Handball Ž - Tulln Ž 27:2218:00St. Polten Ž - Fuchse Ž 21:33
19:00Graz Ž - Feldkirch Ž 22:16
19:00Korneuburg Ž - Atzgersdorf Ž 29:32
19:00Stockerau Ž - roomz JAGS WV Ž 31:27
20:20Hypo NÖ Ž - Ferlach/Feldkirchen Ž 35:21
RUMUNSKO: Liga nationala ženy
10:00Zalau Ž - Targu Jiu Ž 22:2014:00Brašov Ž - Mioveni Ž 35:29
16:30Rapid Bucuresti Ž - Ramnicu Valcea Ž 33:32
17:00Craiova Ž - Buzau Ž 28:26
17:00Magura Cisnadiei Ž - Stiinta Bukurešť Ž 33:24
ŘECKO: A1
15:00Zafeirakis - AEK Athény 29:3416:00Panellinios - Drama 26:33
17:00Aeropos Edessas - PAOK 23:29
17:00Diomidis Argous - A.S.E. Douka 26:21
17:00Ionikos - Kilkis 24:24
SLOVINSKO: 1. NLB Liga
18:00Trebnje - Slovan 38:3119:00Ivancna Gorica - Loka 29:29
19:00Ribnica - Gradec 35:32
19:00Skofljica - Jeruzalem Ormoz 25:27
SLOVINSKO: 1.Liga ženy - Část vítězů
18:00OdloženoLublaň Ž - Celje Ž -:-18:00ZRD Litija Ž - Ajdovscina Ž 31:28
SLOVINSKO: 1.Liga ženy - 5.-8. místo
19:00Krka Ž - Izola Ž 26:2719:30Aklimat Ptuj Ž - Velenje Ž 22:23
SRBSKO: Superliga
16:00Obilic Beograd - Vranje 26:2418:00Pančevo - RK Ub 38:30
18:00Partizan Bělehrad - Metaloplastika 30:27
18:00Vojvodina - Jugovic 36:17
SRBSKO: Superliga ženy
16:30Nis Ž - Bekament Ž 27:2016:30Radnički Ž - Železničar Ž 23:24
19:00Medicinar Sabac Ž - Napredak Ž 31:22
19:00Mladost NP Ž - Vojvodina Ž 32:28
SVĚT: Přátelské zápasy klubů
10:30Ohrid (Mkd) - Skopje 2020 (Mkd) 40:2412:00Eurofarm Pelister 2 (Mkd) - Tikvesh (Mkd) 23:26
12:30Eurofarm Pelister (Mkd) - Kumanovo (Mkd) 40:21
14:00Prilep (Mkd) - Multi Esens (Mkd) 23:27
14:30Butel Skopje (Mkd) - Struga (Mkd) 24:18
18:00Alkaloid (Mkd) - Vardar Negotino (Mkd) 48:28
18:00Multi Esens (Mkd) - Tikvesh (Mkd) 28:32
18:00Radovis (Mkd) - Vardar 1961 (Mkd) 21:42
19:30Ohrid (Mkd) - Eurofarm Pelister (Mkd) 25:32
SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy
12:00Astibo Ž - Ovce Pole Ž 21:3812:00Shampion Ž - Despina Ž 19:30
14:30ZRK Skopje Ž - Metalurg Avtokomanda Ž 27:53
15:30Spartak Ž - Gjorche Petrov Ž 22:44
ŠPANĚLSKO: Division de Honor Plata
17:00Barcelona II - Alcobendas 27:2918:30Agustinos Alicante - Malaga 27:31
18:30Cisne - Villa de Aranda 25:27
18:30Oviedo - Horneo Alicante 28:27
19:00Guadalajara - Antequera 28:25
19:00Novas - Mallorca 18:18
ŠPANĚLSKO: División de Honor ženy
19:00Bera Bera Ž - Aula Valladolid Ž 42:2319:00Beti-Onak Ž - Elda Ž 28:24
19:00Elche Mustang Ž - Guardes Ž 31:23
19:00Gran Canaria Ž - Oviedo Ž 32:23
19:00La Calzada Ž - BM Granollers Ž 28:32
19:00Porrino Ž - Malaga Ž 27:29
ŠVÉDSKO: Handbollsligan
16:00Savehof - Kristianstad 28:3417:00Amo HK - Ystads IF 30:32
ŠVÉDSKO: Handbollsligan ženy
14:00H 65 Hoor Ž - Aranas Ž 33:2614:00Skuru Ž - Savehof Ž 26:22
15:00Kristianstad Ž - Hallby Ž 24:23
15:00Kungalvs Ž - Lugi Ž 28:32
15:00Vasteras Ž - Skara Ž 29:25
ŠVÝCARSKO: NLA
18:00Bern - Thun 30:3018:00Curych - St. Gallen 37:22
18:00Kadetten - Geneve 35:25
18:00Kreuzlingen - Suhr 31:28
18:00Kriens - Pfadi Winterthur 26:29
ŠVÝCARSKO: SPL ženy - Baráž o udržení
17:00Thun Ž - Aargau Ost Ž 28:2820:00Herzogenbuchsee Ž - Stans Ž 32:12
ŠVÝCARSKO: SPL ženy - Část vítězů
17:30Bruhl Ž - Winterthur Ž 35:28TURECKO: Superlig
11:00Sakarya - Beykoz Bld. 34:3711:00Trabzon - Rize Genclik 25:24
14:00Bahcelievler - Koycegiz Belediye 33:39
15:00Konya - Spor Toto 31:41
TURECKO: Superlig ženy
14:30Izmir Ž - Kastamonu Ž 31:36UKRAJINA: Superleague
09:00Donbas Mariupol - Odessa 30:2911:00CSKA Kyjev - Motor Záporoží 17:48
13:00Karpaty Uzhgorod - Khmelnitsky 19:21
15:00SKA Lviv - Izmayil 22:41
Sázejte na Házená přímo z mobilu s Tipsport!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - házená livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.