OBNOVIT STRÁNKU

Basketbal » Zítra » Kurzy

ČESKO: NBL

17:30Ostrava - Nymburk -:- [ 12.00 | - ]
18:00Olomoucko - Brno -:- [ 2.98 | 1.31 ]

EVROPA: Eurocup

18:30Lokomotiv Kubaň - MoraBanc Andorra -:- [ 1.47 | 2.39 ]
19:00Bursaspor - Virtus Bologna -:- [ 2.61 | 1.40 ]
19:30Ulm - Buducnost -:- [ 1.63 | 2.06 ]
20:00JL Bourg - Venezia -:- [ 1.70 | 1.96 ]
20:15Slask Wroclaw - Lietkabelis -:- [ 1.86 | 1.78 ]

EVROPA: Liga mistrů

18:00Darussafaka - Hapoel Holon -:- [ 1.53 | 2.24 ]
18:00VEF Riga - Szombathely -:- [ 1.49 | 2.34 ]
20:30Unicaja - Lavrio -:- [ 1.12 | 4.85 ]

USA: NBA

01:30Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets -:- [ 1.87 | 1.99 ]
04:00Los Angeles Lakers - Golden State Warriors -:- [ 1.66 | 2.27 ]

BAHRAJN: Premier League

16:30Al-Hala - Al Ittihad -:-
18:30Al Muharraq - Bahrain Club -:-

ČÍNA: CBA

13:35Nanjing Tongxi - Zhejiang Guangsha -:-
13:35Sichuan - Šanghaj -:-

DÁNSKO: Basketligaen

19:00Svendborg - Amager -:- [ - | 12.00 ]

EVROPA: Evropský pohár FIBA

17:00Saratov - Reggiana -:-
18:00Gilboa Galil - Zaragoza -:-
18:00Ionikos - Antwerp Giants -:-
18:00Peristeri - Bakken Bears -:-
18:30Hapoel Eilat - Kyiv Basket -:-
19:00Legia - Szolnoki Olaj -:-
19:00Mornar Bar - Leiden -:-
19:00Trefl Sopot - Rilski Sportist -:-
19:30Iraklis - Bahcesehir Kol. -:-
20:00Crailsheim Merlins - Tsmoki Minsk -:-
21:00London Lions - Kapfenberg -:-
21:30FC Porto - CSM Oradea -:-
21:30Sporting CP - Belfius Mons -:-
22:30Benfica - Parma Perm -:-

EVROPA: Alpe Adria Cup

18:00Gorica - Klosterneuburg -:-
18:00Inter Bratislava - Děčín -:-
18:00Skrljevo - Ilirija -:-

EVROPA: BIBL - 1. fáze

17:00Academic Plovdiv - Beroe -:-

EVROPA: Lotyšsko-Estonská liga

18:00BC Kalev/Cramo - Latvijas Universitate -:-

EVROPA: Euroliga ženy

19:00Galatasaray Ž - Arka Gdynia Ž -:- [ 1.22 | 3.58 ]
19:00USK Praha Ž - Szekszárd Ž -:- [ 1.07 | 6.10 ]
19:30Venezia Ž - Perfumerias Avenida Ž -:- [ 1.60 | 2.11 ]
20:00Landes Ž - Dynamo Kursk Ž -:- [ 1.78 | 1.86 ]
20:00Lattes Montpellier Ž - UMMC Ekaterinburg Ž -:- [ 6.10 | 1.07 ]
20:00Uni Girona Ž - Fenerbahce Ž -:- [ 2.76 | 1.36 ]

EVROPA: Eurocup ženy

15:00Ormanspor Ž - FCSM Csata Ž -:-
16:00Nadezhda Ž - Artego Bydgoszcz Ž -:-
17:00BA London Lions Ž - Žabiny Brno Ž -:-
17:00Bellona Kayseri Ž - PEAC-Pecs Ž -:-
17:00CBK Mersin Ž - Lublin Ž -:-
18:00UNI Gyor Ž - Prometey Ž -:-
19:00Polkowice Ž - Hatay Ž -:-
20:00Bourges Ž - Fribourg Ž -:-
20:00ESB Villeneuve Ž - KP Brno Ž -:-
20:00Flammes Carolo Ž - Virtus Bologna Ž -:-
20:00Gernika Bizkaia Ž - La Roche Ž -:-
20:00Lyon Ž - Ružomberok Ž -:-
20:00Tarbes GB Ž - Haukar Ž -:-
20:00Valencia Ž - Namur Ž -:-
20:30Braine Ž - Keltern Ž -:-
20:30Lutych Ž - Estudiantes Ž -:-

EVROPA: WABA liga ženy

17:00Montana 2003 Ž - Cinkarna Celje Ž -:-
17:00Orlovi Ž - Triglav Ž -:-
17:00Vojvodina Ž - Feniks Ž 20:0

EVROPA: WBBL ženy

17:00Neptunas Ž - Liepajas Papirs/LSSS Ž -:-

FILIPÍNY: Filipínský pohár - Play Off

12:00Magnolia Hotshots - TNT KaTropa -:-

FINSKO: Korisliiga

17:30BC Nokia - Lahti Basketball -:-
17:30Bisons Loimaa - Karhu Basket -:-
17:30Kouvot - Salon Vilpas -:-
17:30UU-Korihait - Kobrat -:-

FINSKO: Korisliiga ženy

17:00Tapiolan Honka Ž - Vimpelin Veto Ž -:-
17:30Lappeenranta Ž - Espoo Team Ž -:-
17:30PeKa Ž - Forssan Alku Ž -:-
17:30Pyrinto Ž - HBA-Marsky Helsinki Ž -:-
17:30Torpan Pojat Helsinki Ž - Kouvottaret Ž -:-

FRANCIE: Pohár

20:00Paris - Rouen -:-

FRANCIE: Pohár ženy

20:00Calais Ž - Union Hainaut Ž -:-
20:00US La Glacerie Ž - Avenir Chartres Ž -:-

ISLAND: Premier League ženy

20:15Njardvik Ž - Valur Ž -:-
21:15Skallagrimur Ž - Breidablik Ž -:-
22:15Keflavik Ž - Grindavik Ž -:-

JIŽNÍ KOREA: KBL

12:00KoGas - LG Sakers -:-

KAZACHSTÁN: Premier League

06:00Bars Petropavlovsk - ChelSU Kostanay -:-
08:00Pavlodar - Astana 2 -:-
10:30Atyrau 2 - Namys Almaty -:-
12:30Jambyl - Karaganda -:-
14:30SC Qazaqstan - Šymkent -:-

KOSOVO: Superliga

19:00Rahoveci - Trepca -:-

LITVA: King Mindaugas Cup

17:00Siauliai - Alytaus Dzukija -:-
18:00Juventus - Pieno Zvaigzdes -:-

POLSKO: 1. Liga

18:00Dziki Warszawa - Pruszkow -:-
18:00Krosno - GKS Tychy -:-
18:00Lancut - Lublin 2 -:-
18:00MKKS Koszalin - Kotwica Kolobrzeg -:-
18:00OdloženoPoli. Opolska - Slask Wroclaw II -:-
18:30Alstom Krakow - WKK Wroclaw -:-
19:00Ksiezak Lowicz - Starogard Gdanski -:-
19:00Turow Zhořelec - Gornik Walbrzych -:-

PORTORIKO: BSN - Play Off

02:00Leones De Ponce - Mets de Guaynabo -:-
02:00Vaqueros de Bayamon - Piratas de Quebradillas -:-

SLOVENSKO: Extraliga

18:00Svit - Spišskí Rytieri -:- [ 1.83 | 1.81 ]

SLOVENSKO: Extraliga ženy

19:00Šamorín Ž - SK UMB B. Bystrica Ž -:-

SLOVINSKO: Liga Nova KBM

19:00Krka - Rogaska -:-

SLOVINSKO: Pohár

17:30Jezica - Hidria -:-
18:00Prebold - Laško -:-
19:30Krsko - KK Slovan -:-
20:00Ajdovscina - Gorica -:-
20:00Cedevita Olimpija mladi - Vojnik -:-
21:00Ipros Vrhnika - Portoroz -:-
21:00Jance - Nagode Postojna -:-

ŠVÝCARSKO: SB League

19:30BBC Monthey - Fribourg Olympic -:-
19:30Geneva Lions - Swiss Central Basket -:-
19:30Regio Basel - Lugano -:-
19:30SAM Massagno - Neuchatel -:-

VELKÁ BRITÁNIE: BBL Cup

20:00Plymouth City Patriots - Bristol Flyers -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.