OBNOVIT STRÁNKU

Basketbal » Zítra » Všechny zápasy

ČESKO: NBL - Play Off

17:00Nymburk - Opava -:-

ITÁLIE: Lega A - Play Off

20:45Sassari - Brescia -:-

USA: NBA - Play Off

02:30Miami Heat - Boston Celtics -:-

ARGENTINA: Liga A - Play Off

02:00San Martin - Instituto de Cordoba -:-

ASIE: Hry Jihovýchodní Asie

10:00Thajsko - Kambodža -:-
12:00Indonésie - Singapur -:-
14:00Malajsie - Vietnam -:-

AUSTRÁLIE: NBL1 - Sever

12:30Gold Coast Rollers - Ipswich Force -:-
12:30Mackay Meteors - Brisbane Capitals -:-
12:30Townsville Heat - Darwin Salties -:-

AUSTRÁLIE: NBL1 - Sever ženy

10:30Gold Coast Rollers Ž - Ipswich Force Ž -:-
10:30Mackay Meteorettes Ž - Brisbane Capitals Ž -:-
10:30Townsville Flames Ž - Darwin Salties Ž -:-

AUSTRÁLIE: NBL1 - Jih

12:00Hobart Chargers - Ringwood -:-
12:30Mt Gambier - Geelong -:-

AUSTRÁLIE: NBL1 - Jih ženy

10:00Hobart Chargers Ž - Ringwood Ž -:-
10:30Mt. Gambier Ž - Geelong Ž -:-

AUSTRÁLIE: NBL1 - Západ

14:30Warwick Senators - Perry Lakes Hawks -:-
14:30Willetton Tigers - Lakeside Lightning -:-

AUSTRÁLIE: NBL1 - Západ ženy

12:30Warwick Senators Ž - Perry Lakes Hawks Ž -:-
12:30Willetton Tigers Ž - Lakeside Lightning Ž -:-

BRAZÍLIE: LBF ženy

00:30Santo Andre Ž - Sodie Doces Ž -:-
00:30Gloria Ž - Sesi Sao Paulo Ž -:-

BULHARSKO: NBL - Play Off

18:00Levski - Balkan -:-

ESTONSKO: Korvpalli Meistriliiga - Play Off

18:00Pärnu - Tartu Ulikool -:-

EVROPA: BNXT Liga - Play Off

20:00Feyenoord - Belfius Mons -:-
20:00Limburg - Groningen -:-
20:00Zwolle - Antwerp Giants -:-

FRANCIE: Pro B - Play Off

20:00Ada Blois - Chalon/Saone -:-
20:00Evreux - Antibes -:-
20:00Saint Quentin - Vichy-Clermont -:-
20:00St. Chamond - ASA -:-

FRANCIE: LFB ženy - Play Off

18:45Lyon Ž - ESB Villeneuve Ž -:-
20:45Landes Ž - Bourges Ž -:-

CHORVATSKO: Premijer liga - Baráž o udržení

18:00Sonik Puntamika - Bosco -:-

CHORVATSKO: Premijer liga - Play Off

18:00Split - Zadar -:-
19:00Cibona - Gorica -:-

IZRAEL: Super League - Play Off

14:00Hapoel Jeruzalém - Gilboa Galil -:-

IZRAEL: Liga Leumit - Play Off

12:30Maccabi Ramat Gan - Elitzur Kiryat Ata -:-

KAZACHSTÁN: Championship ženy - Play Off

11:00Pavlodar Ž - Okzhetpes Ž -:-
13:30Aktau Ž - Turan Ž -:-

KOLUMBIE: LBP - Apertura

23:00Caribbean Storm Islands - Titanes de Barranquilla -:-
02:40Team Cali - Cafeteros -:-

KYPR: Division A - Play Off

18:30AEK - Keravnos S. -:-

LITVA: LKL - Play Off

17:50Siauliai - Rytas -:-

NĚMECKO: BBL - Play Off

19:00Hamburg - Bonn -:-
20:30Chemnitz - Bayern -:-

NĚMECKO: Pro B - Play Off

19:30G. Düsseldorf - Drážďany -:-

NOVÝ ZÉLAND: NBL

09:30Franklin Bulls - Otago Nuggets -:-

PORTORIKO: BSN

02:00Brujos de Guayama - Cariduros Fajardo -:-
02:00Gigantes de Carolina - Mets de Guaynabo -:-

PORTUGALSKO: LPB - O udržení

22:00Illiabum - Vitoria -:-

RUSKO: VTB liga - Play Off

19:00CSKA Moskva - Zenit Petrohrad -:-

SLOVINSKO: Liga Nova KBM - Play Off

18:00Helios Domzale - Podcetrtek -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní ženy

21:15Portugalsko Ž - Maďarsko Ž -:-

ŠPANĚLSKO: LEB Oro

21:00Alicante - Basquet Girona -:-
21:00Almansa - Leyma Coruna -:-
21:00Caceres - Granada -:-
21:00Castello - Gipuzkoa -:-
21:00Estudiantes - Oviedo -:-
21:00Iraurgi SB - Palencia -:-
21:00Mallorca Palma - Real Valladolid -:-
21:00Melilla - Lleida -:-
21:00Prat Joventut - Huesca -:-

TURECKO: TBL - Play Off

14:00Bornova - Sigortam.net ITU -:-
17:00Ankara Kolejliler - Konyaspor -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya - Play Off

02:15Trouville - Bigua -:-

USA: WNBA

04:00Las Vegas Aces Ž - Minnesota Lynx Ž -:-
04:00Phoenix Mercury Ž - Dallas Wings Ž -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.