Fotbal » 27.05.2024 » Všechny zápasy
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
NĚMECKO: Bundesliga - Baráž o udržení
20:30Düsseldorf - Bochum -:-ARGENTINA: Liga Profesional
01:00Independiente - Velez Sarsfield -:-00:00Union Santa Fe - Barracas Central -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
23:00Def. de Belgrano - Aldosivi -:-ARGENTINA: Primera B - Apertura
20:30Sacachispas - Los Andes -:-ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30Claypole - General Lamadrid -:-20:30CSR Espanol - Sportivo Barracas -:-
20:30Def. de Cambaceres - Justo Jose de Urquiza -:-
ARMÉNIE: 1. liga
15:00Alashkert 2 - Shirak 2 -:-15:00Ararat 2 - Lernayin Artsakh -:-
15:00Pyunik 2 - Onor -:-
15:00Syunik - Andranik -:-
15:00Urartu 2 - BKMA 2 -:-
AUSTRÁLIE: Victoria Premier League
12:30Melbourne Victory U21 - Preston Lions -:-BAHRAJN: Premier League - Baráž o udržení
18:00East Riffa - Al-Hidd -:-18:00Malkia - Al-Ittihad -:-
BĚLORUSKO: Vysshaya Liga
19:00Dnepr Mogilev - Gomel -:-BOLÍVIE: Division Profesional - Clausura
23:30Wilstermann - Always Ready -:-01:30Oriente Petrolero - The Strongest -:-
00:00GV San Jose - SA Bulo Bulo -:-
BRAZÍLIE: Série A
23:30OdloženoAthletico-PR - Criciuma -:-23:30OdloženoCruzeiro - Cuiaba -:-
BRAZÍLIE: Série B
23:30Ceara - Chapecoense -:-00:00Coritiba - Operario -:-
BRAZÍLIE: Série C - 1. fáze
00:00OdloženoEC Sao Jose - Athletic Club -:-00:00Londrina - Volta Redonda -:-
BRAZÍLIE: Série D
23:00Moto Club - Aguia De Maraba -:-00:30Maringa FC - Pouso Alegre -:-
BRAZÍLIE: Carioca C
20:00Campos AA - Riostrense -:-20:00Niteroiense - Santa Cruz RJ -:-
BRAZÍLIE: Tocantinense U20 - Play Off
01:45Guarai SC U20 - Interporto U20 -:-01:45Tocantinopolis U20 - Uniao E. U20 -:-
BRAZÍLIE: Copa do Nordeste - Play Off
23:00Bahia - CRB -:-23:00Sport Recife - Fortaleza -:-
BRAZÍLIE: Catarinense U20
19:30Figueirense U20 - Criciuma U20 -:-BRAZÍLIE: Brasileiro A3 ženy
23:00Rio Negro Ž - Paysandu Ž -:-BULHARSKO: Parva liga - Skupina o Konferenční ligu
19:00Botev Plovdiv - Arda -:-19:00Slavia Sofia - CSKA 1948 Sofia -:-
BULHARSKO: 3. liga - Jihovýchod
17:00Lok. Plovdiv II - Gigant Saedinenie -:-EGYPT: Premier League
15:00Pyramids - El Gounah -:-18:00OdloženoAl Ahly - ZED -:-
18:00Al Ittihad - Zamalek -:-
EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze
01:00Orense - Cumbaya -:-ESTONSKO: Meistriliiga
18:00Tammeka - Narva -:-EVROPA: ME do 17 let
17:00Polsko U17 - Slovensko U17 -:-17:00Švédsko U17 - Itálie U17 -:-
19:30Anglie U17 - Španělsko U17 -:-
19:30Portugalsko U17 - Francie U17 -:-
FINSKO: Veikkausliiga
17:00Lahti - SJK -:-17:00VPS - Inter Turku -:-
FINSKO: Ykkosliiga
17:30KTP - KaPa -:-17:30PK-35 - SalPa -:-
GRUZIE: Erovnuli Liga
18:00Kolkheti 1913 - Din. Tbilisi -:-19:00Dinamo Batumi - Dila Gori -:-
CHILE: Primera División
23:30U. De Chile - Nublense -:-CHILE: Primera B
02:00CD Santa Cruz - Limache -:-00:00Barnechea - U. De Concepcion -:-
CHILE: Segunda Division
23:30Real San Joaquin - Osorno -:-CHILE: Primera Division ženy
23:00A. Italiano Ž - U. Espanola Ž -:-IRÁK: Stars League
17:00Al Quwa Al Jawiya - Al Zawraa -:-17:00Al Shorta - Al-Qassim -:-
17:00Duhok - Naft Al-Basra -:-
17:00Karbala - Al Najaf -:-
17:00Zakho - Al Naft -:-
ISLAND: Besta deild karla
21:15Fylkir - Kopavogur -:-JIŽNÍ KOREA: K League 2
12:30Ansan Greeners - Busan -:-12:30Bucheon - Asan -:-
KANADA: Canadian Premier League
23:00Cavalry - Valour -:-KOLUMBIE: Primera A - Apertura - Quadrangular
00:00Santa Fe - La Equidad -:-02:15Once Caldas - Tolima -:-
KOSTARIKA: Primera División - Clausura - Play Off
00:00Saprissa - Alajuelense -:-KUVAJT: Premier League - Skupina o titul
16:50Al-Fahaheel - Al Salmiya -:-18:20Al Kuwait - Al Arabi -:-
19:50Al Naser - Al Qadisiya -:-
LITVA: I Lyga
17:00FK Panevezys 2 - Siauliai 2 -:-MAROKO: Botola Pro
19:00Maghreb Fez - Agadir -:-21:00Union Touarga - Moghreb Tetouan -:-
MEXIKO: Liga MX - Clausura - Play Off
03:00Club América - Cruz Azul -:-NORSKO: OBOS-ligaen
19:00Aalesund - Åsane -:-19:00Bryne - Ranheim -:-
19:00Mjondalen - Moss -:-
19:00Raufoss - Lyn -:-
19:00Sandnes - Kongsvinger -:-
19:00Stabaek - Egersund -:-
NORSKO: Division 2 - Skupina 1
16:00Viking 2 - Lysekloster -:-18:00Brann 2 - V. Haugesund -:-
NORSKO: Division 2 - Skupina 2
19:00Vålerenga 2 - Skeid -:-NORSKO: Division 3 - Skupina 3
19:00Sarpsborg 08 2 - K. Oslo 2 -:-NORSKO: Division 3 - Skupina 4
19:00Melhus - Rosenborg 2 -:-NORSKO: Division 3 - Skupina 5
18:00Kristiansund 2 - Hødd 2 -:-19:00Bjorkelangen - Molde 2 -:-
NORSKO: Division 3 - Skupina 6
19:00Mjolner - Harstad -:-PARAGUAY: Primera Division - Apertura
23:00Olimpia Asuncion - Sportivo Trinidense -:-01:30Ameliano - Libertad -:-
PARAGUAY: División Intermedia
20:30Fernando de la Mora - Pastoreo -:-23:00Independiente F.B.C. - Resistencia -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
21:30Union Comercio - Cienciano -:-PERU: Liga 2
20:15Deportivo Coopsol - AD Cantolao -:-22:30Santos - U. San Martin -:-
RUMUNSKO: Liga 1 - Baráž o udržení
19:00Csikszereda M. Ciuc - Din. Bukurešť -:-SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League
20:00Al Ahli SC - Al Feiha -:-20:00Al Hazem - Abha -:-
20:00Al Khaleej - Al Riyadh -:-
20:00Al Nassr - Al Ittihad -:-
20:00Al Shabab - Al Fateh -:-
20:00Al Taawon - Al Ettifaq -:-
20:00Al Taee - Al Akhdoud -:-
20:00Al Wehda - Al Hilal -:-
20:00Damac - Al Raed -:-
SURINAM: SML
01:00Notch - PVV -:-SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní
02:00Guatemala - Nikaragua -:-SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní ženy
21:00Mexiko U20 Ž - Kolumbie U20 Ž -:-ŠVÉDSKO: Allsvenskan
19:00Norrkoping - Värnamo -:-19:10AIK Stockholm - Göteborg -:-
ŠVÉDSKO: Superettan
19:00Trelleborg - Sundsvall -:-19:00Utsikten - Brage -:-
ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra
19:00Jonkoping - Angelholm -:-19:00Olympic - Lunds -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland
19:00Balkan - IFK Trelleborg -:-TURECKO: 2. Lig Play Offs
14:30Kastamonuspor - Igdir FK -:-14:30Vanspor FK - Trabzon FK -:-
URUGUAY: Segunda Division
01:30Cerrito - Uruguay Montevideo -:-USA: MLS Next Pro
23:00New York Red Bulls 2 - Philadelphia II -:-00:00Orlando City B - Huntsville -:-
01:00Cincinnati 2 - Inter Miami II -:-
01:00Houston Dynamo 2 - Tacoma Defiance -:-
01:00St. Louis City 2 - Town FC -:-
01:00Vancouver 2 - Ventura County -:-
02:00Colorado Rapids 2 - Minnesota 2 -:-
USA: USL League Two
23:00FC Olympia - Lane United -:-23:00West Seattle Junction - United PDX -:-
01:00Florida Elite - Brevard SC -:-
01:00Lionsbridge - Charlottesville Blues -:-
01:00Patuxent - Christos -:-
01:00Portland U23 - Tacoma Stars -:-
01:00River Light - St. Charles -:-
02:00AHFC Royals - Houston FC -:-
02:00Houston Sur - Twin City Toucans -:-
USA: NISA
02:00Irvine Zeta - Capo -:-UZBEKISTÁN: Super League
16:00Lok. Taškent - Termez Surkhon -:-VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
23:30Angostura - Puerto Cabello -:-02:00Portuguesa - Carabobo -:-
VIETNAM: Liga ženy
11:00Ho Chi Minh Ž - TKS Viet Nam Ž -:-11:00Son La Ž - Ha Noi Ž -:-
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.