Fotbal » 23.05.2024 » Všechny zápasy
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
ITÁLIE: Serie A
20:45Cagliari - Fiorentina -:-NĚMECKO: Bundesliga - Baráž o udržení
20:30Bochum - Düsseldorf -:-ALŽÍRSKO: Liga U21
11:00Paradou U21 - US Souf U21 -:-16:00Khenchela U21 - Saoura U21 -:-
18:00Belouizdad U21 - El Bayadh U21 -:-
18:00Biskra U21 - Constantine U21 -:-
18:00Kabylie U21 - MC Alger U21 -:-
18:00Oran U21 - Ben Aknoun U21 -:-
18:00Setif U21 - Magra U21 -:-
18:00USM Alger U21 - Chlef U21 -:-
ARGENTINA: Copa Argentina
02:10Atl. Tucuman - Gimnasia L.P. -:-ARGENTINA: Reserve League - 1. fáze
20:00Deportivo Riestra 2 - Atletico Tucuman 2 -:-20:00Gimnasia L.P. 2 - Racing Club 2 -:-
20:00Instituto 2 - Argentinos Jrs 2 -:-
20:00Platense 2 - Godoy Cruz 2 -:-
22:00Union Santa Fe 2 - Lanus 2 -:-
00:00Central Cordoba 2 - Defensa y Justicia 2 -:-
AUSTRÁLIE A OCEÁNIE: OFC Liga Mistrů - Play Off
02:00Auckland City (Nzl) - Magenta (Nca) -:-06:00Pirae (Tah) - Rewa (Fij) -:-
BAHRAJN: Premier League - Baráž o udržení
18:00Al-Hidd - Al-Ittihad -:-18:00East Riffa - Malkia -:-
BELGIE: Division 3 - Play Offs - Play Off
20:00Cercle Bruggy 2 - Hasselt -:-20:00Merelbeke - Lyra-Lierse Berlaar -:-
BĚLORUSKO: Pohár
16:30Miory - Osipovichi -:-BĚLORUSKO: Vysshaya Liga ženy
13:30Dnepr Mogilev Ž - Smorgon Ž -:-15:30Minsk FK Ž - Bělorusko U19 Ž -:-
17:30Din. Minsk Ž - Zorka-BDU Ž -:-
BHÚTÁN: Premier League
12:00Daga United - Tensung -:-BOLÍVIE: Division Profesional - Clausura
01:00Aurora - Bolivar -:-02:30Blooming - Wilstermann -:-
21:00SA Bulo Bulo - Royal Pari -:-
00:00Always Ready - Nacional Potosi -:-
BOSNA A HERCEGOVINA: Pohár
18:00Borac Banja Luka - Zrinjski -:-BRAZÍLIE: Copa do Brasil
00:00Atletico GO - Brusque -:-00:00Fluminense - Sampaio Correa -:-
00:00Vitoria - Botafogo RJ -:-
00:30OdloženoGremio - Operario -:-
01:00OdloženoAthletico-PR - Ypiranga FC -:-
01:00Corinthians - America-RN -:-
01:00Sport Recife - Atletico-MG -:-
02:30Amazonas - Flamengo -:-
02:30OdloženoJuventude - Internacional -:-
00:00Botafogo SP - Palmeiras -:-
00:00Criciuma - Bahia -:-
00:30Cuiaba - Goias -:-
BRAZÍLIE: Copa Espírito Santo - 1. fáze
00:45Sport-ES - Real Noroeste -:-01:00Rio Branco ES - Vilavelhense -:-
BRAZÍLIE: Copa Verde
01:00Paysandu - Vila Nova -:-BRAZÍLIE: Brasileiro U20
21:30OdloženoInternacional U20 - Botafogo U20 -:-BRAZÍLIE: Brasiliense U20
00:30Gama U20 - Ceilandia U20 -:-BRAZÍLIE: Paulista ženy
23:30Marilia Ž - Realidade Jovem Ž -:-20:00Palmeiras Ž - Ferroviaria Ž -:-
BULHARSKO: Parva liga - Skupina o Konferenční ligu
14:15Arda - Slavia Sofia -:-16:45CSKA 1948 Sofia - Botev Plovdiv -:-
BULHARSKO: Parva liga - Skupina o titul
19:15CSKA Sofia - Černo More -:-BURKINA FASO: Premier League
18:00ASFA Yennega - Majestic -:-18:00Etoile Filante - USFA -:-
18:00Sonabel Ouagadougou - ASEC Koudougou -:-
18:00Sporting Cascades - ASF Dioulasso -:-
18:00Vitesse - Rahimo -:-
BURUNDI: Coupe du President
15:00Rukinzo - Le Messager -:-15:00Vital O - Flambeau du Centre -:-
ČAD: Premiere Division - LPFN
16:45Elect Sport - AS Farcha -:-16:45Emat - AS Psi -:-
16:45Gazelle - Aiglons -:-
DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: LDF
00:00San Cristobal - Moca -:-EGYPT: Premier League
18:00Zamalek - Future FC -:-EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze
02:00Barcelona SC - LDU Quito -:-EKVÁDOR: Serie B
02:00Leones del Norte - Vargas Torres -:-ESTONSKO: Meistriliiga
17:00Nomme Utd - Narva -:-19:00Parnu JK Vaprus - Tammeka -:-
ETIOPIE: Premier League
14:00Wolkite Ketema - Dire Dawa -:-17:00Ethiopian Insurance - Adama City -:-
EVROPA: ME do 17 let
17:00Dánsko U17 - Chorvatsko U17 -:-17:00Ukrajina U17 - Česko U17 -:-
19:30Kypr U17 - Srbsko U17 -:-
19:30Rakousko U17 - Wales U17 -:-
EVROPA: Pohár regionů UEFA - Kvalifikace - Předkolo
17:45Saue JK (Est) - Vayk (Arm) -:-FINSKO: Ykkosliiga
17:30JIPPO - PK-35 -:-17:30KaPa - SJK Akatemia -:-
17:30Mikkeli - Jaro -:-
FINSKO: Ykkonen
17:30KuPS Akatemia - OLS Oulu -:-FINSKO: Kakkonen - Skupina A
17:30JaPS 2 - MyPa -:-GRUZIE: Erovnuli Liga
15:00Samtredia - Dila Gori -:-17:00Iberia 1999 - Kolkheti 1913 -:-
18:00Din. Tbilisi - Dinamo Batumi -:-
GRUZIE: Liga 3
14:00Gardabani - Gonio -:-14:30Matchakhela - Betlemi -:-
14:30Merani Martvili - Zestafoni -:-
14:30Merani Tbilisi - Bakhmaro -:-
14:30Meshakhte Tkibuli - Loco. Tbilisi 2 -:-
14:30Varketili - Borjomi -:-
18:00Orbi - Guria -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture - 2. Fáze
23:00Real Hope - Cavaly -:-CHORVATSKO: Prva NL
15:50Sesvete - Cibalia -:-IRÁK: Stars League
17:00Al Naft - Karbala -:-17:00Al Zawraa - Al Minaa -:-
17:00Naft Missan - Al Shorta -:-
17:00Newroz - Al Quwa Al Jawiya -:-
IRSKO: Premier Division
20:45Waterford - Drogheda -:-ISLAND: Division 1
20:00Fjolnir - Throttur -:-ISLAND: Division 2
21:15Throttur Vogar - KFG Gardabaer -:-21:15Volsungur - Fjallabyggd -:-
ITÁLIE: Serie B - O udržení
20:30Ternana - Bari -:-KANADA: Championship
01:30CF Montreal - Forge -:-KAZACHSTÁN: 1. liga
13:00Altai - Aktobe 2 -:-13:00FK Kyran - Okzhetpes -:-
14:00Ulytau - Kairat Almaty 2 -:-
KOLUMBIE: Primera A - Apertura - Quadrangular
01:15Bucaramanga - Millonarios -:-03:30Pereira - Junior -:-
KOSTARIKA: Primera División - Clausura - Play Off
04:00Alajuelense - Saprissa -:-LIBANON: Premier League - Část poražených
15:00Al Ahli Nabatiya - Al Hikma -:-15:00Al Ghazieh - Tripoli -:-
15:00Tadamon - Al Sahel -:-
LOTYŠSKO: Virsliga
17:00Auda - Jelgava -:-MAĎARSKO: NB I ženy - Play Off
17:30Győr Ž - Ferencvaros Ž -:-MALI: Premiere Division
18:30AS Police - Onze Createurs -:-18:30Bakaridjan - Stade Malien -:-
18:30CO Bamako - Binga -:-
18:30Real Bamako - Koro -:-
18:30US Bougouni - Black Stars -:-
18:30USC Kita - Bougouba -:-
20:30Foot Elite - Djoliba -:-
MEXIKO: Liga Premier Serie A - Play Off
04:00Tampico Madero - Los Cabos -:-MOLDAVSKO: Super Liga - Baráž - Play off
16:00Victoria - Saxan Gagauz Yeri -:-NĚMECKO: Oberliga Vestfálsko
19:00Bovinghausen - Schermbeck 2020 -:-19:30Munster 2 - Westfalia Rhynern -:-
NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko
19:00Kaiserslautern II - Bitburg -:-NIGÉRIE: Federation Cup
17:00ABS - Kebbi -:-17:00Akwa United - Zamfara United Feeders -:-
17:00Ikorodu City - Coal City -:-
NIZOZEMSKO: Eredivisie - Play Off o Konferenční ligu
18:45Nijmegen - G.A. Eagles -:-21:00Utrecht - Sparta Rotterdam -:-
NORSKO: OBOS-ligaen
19:00Lyn - Sandnes -:-NORSKO: Division 3 - Skupina 2
18:00Sola - Vidar -:-PARAGUAY: Primera Division - Apertura
23:30Sol De America - Tacuary -:-23:30Sp. Luqueno - Olimpia Asuncion -:-
02:00Cerro Porteno - Guarani -:-
PARAGUAY: División Intermedia
20:30Pastoreo - Guairena -:-PERU: Liga 2
20:15San Marcos - Llacuabamba -:-22:30Carlos Stein - Alianza Huanuco -:-
ŘECKO: Super League 2 - Skupina o postup
16:00Makedonikos - Niki Volos -:-ŘECKO: Super League 2 - Skupina o udržení
15:00PAE Egaleo - Panachaiki -:-15:00Panathinaikos B - Olympiakos B -:-
SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League
20:00Abha - Al Khaleej -:-20:00Al Akhdoud - Al Wehda -:-
20:00Al Ettifaq - Al Shabab -:-
20:00Al Fateh - Al Hazem -:-
20:00Al Feiha - Al Taawon -:-
20:00Al Hilal - Al Taee -:-
20:00Al Ittihad - Damac -:-
20:00Al Raed - Al Ahli SC -:-
20:00Al Riyadh - Al Nassr -:-
SKOTSKO: Premiership - Baráž o udržení
21:00Raith - Ross County -:-SKOTSKO: SWPL 1 ženy - Baráž o udržení
20:45Dundee Utd Ž - Kilmarnock Ž -:-SLOVINSKO: Prva Liga - Baráž o udržení
17:30Nafta - Radomlje -:-SRBSKO: Super Liga - Skupina o titul
18:30TSC - Napredak -:-SRBSKO: Srpska Liga - Západ
17:00Loznica - Borac 1926 -:-SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní
11:00Severní Makedonie U19 - Černá Hora U19 -:-ŠVÉDSKO: Superettan
19:00Brage - Degerfors -:-19:00Orebro - Utsikten -:-
19:00Varberg - Oddevold -:-
ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra
19:00Norrby - Trollhättan -:-ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland
19:30Ahlafors - Gauthiod -:-TUNISKO: Ligue Professionnelle 1 - Skupina o udržení
16:30Bizertin - Gafsa -:-16:30Metlaoui - Olympique Beja -:-
TURECKO: Pohár
19:45Besiktas - Trabzonspor -:-URUGUAY: Copa Uruguay
01:30Montevideo City - Defensor Sp. -:-USA: MLS Next Pro
02:00Houston Dynamo 2 - St. Louis City 2 -:-USA: USL League Two
00:00Ann Arbor - Kalamazoo FC -:-01:00Albany Rush - Western Mass Pioneers -:-
01:00Boston Bolts - AC Connecticut -:-
01:00East Atlanta - Dothan United -:-
01:00Hudson Valley - Staten Island ASC -:-
01:00Inter Gainesville - Brooke House -:-
01:00Kings Hammer - Fort Wayne -:-
01:00Lansing City - Michiana Lions -:-
01:00Nona - Florida Elite -:-
01:00RC New Jersey - LVU Rush -:-
01:00Seacoast Utd Phantoms - Boston City -:-
01:00Tobacco Road - SC United Bantams -:-
01:00Virginia Beach - Patuxent -:-
01:30Manhattan - Ironbound SC -:-
01:30Midwest United - Oakland County -:-
02:00Chicago Dutch Lions - Peoria -:-
02:00Miami - Swan City -:-
02:00Minneapolis City - St. Croix -:-
02:00Mississippi Brilla - Hattiesburg -:-
02:00Rochester FC - Bavarian United -:-
02:00Westchester - New Jersey Copa -:-
USA: NISA
01:00Maryland Bobcats - Georgia Lions -:-USA: Pohár US Open
01:00Indy Eleven - Detroit -:-01:30Tampa Bay - FC Dallas -:-
04:30Seattle Sounders - Phoenix Rising -:-
UZBEKISTÁN: Pro Liga
14:30Aral - Mashal Muborak -:-15:00Olimpik-Mobiuz - Dostlik Tashkent -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00Dynamos - Arenel Movers -:-15:00Highlanders - Manica -:-
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.