Fotbal » 17.05.2024 » Všechny zápasy
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
ALŽÍRSKO: 1. liga
17:00OdloženoBen Aknoun - Setif -:-17:00OdloženoConstantine - Oran -:-
17:00OdloženoEl Bayadh - Biskra -:-
17:00OdloženoChlef - Kabylie -:-
17:00OdloženoMagra - Paradou -:-
17:00OdloženoMC Alger - Belouizdad -:-
17:00OdloženoSaoura - USM Alger -:-
17:00OdloženoUS Souf - Khenchela -:-
18:00Ben Aknoun - Biskra -:-
18:00Constantine - Belouizdad -:-
18:00El Bayadh - Kabylie -:-
18:00Chlef - Khenchela -:-
18:00Oran - Setif -:-
18:00Saoura - Paradou -:-
18:00US Souf - Magra -:-
19:00MC Alger - USM Alger -:-
ALŽÍRSKO: Liga U21
18:00Constantine U21 - Belouizdad U21 -:-ANGLIE: Championship - Play Off
21:00Southampton - West Brom -:-ANGLIE: Professional Development League - Play Off
20:00Millwall U21 - Birmingham U21 -:-ARGENTINA: Reserve League - 1. fáze
00:00Atletico Tucuman 2 - Instituto 2 -:-00:00Lanus 2 - Boca Juniors 2 -:-
AUSTRÁLIE: NPL NSW
11:30Sydney FC U23 - Sydney Olympic -:-12:00Central Coast Mariners U23 - Rockdale Ilinden -:-
AUSTRÁLIE: NPL South Australia
12:00Modbury - Campbelltown City -:-12:00Para - South Adelaide -:-
AUSTRÁLIE: NPL Victoria
11:30Melbourne Knights - South Melbourne -:-11:45Dandenong City - Avondale FC -:-
12:30Moreland City - Green Gully -:-
AUSTRÁLIE: NPL Western Australia
13:00Olympic Kingsway - Inglewood -:-13:00Perth SC - Bayswater City -:-
18:00Perth Glory U23 - Perth RedStar -:-
AUSTRÁLIE: NSW League One
12:00Nepean - Rydalmere Lions -:-AUSTRÁLIE: Queensland Premier League
12:00Southside Eagles - Capalaba -:-AUSTRÁLIE: Victoria Premier League
12:30Bentleigh - Langwarrin -:-12:30Preston Lions - Bulleen -:-
AUSTRÁLIE A OCEÁNIE: OFC Liga Mistrů
00:00Hekari United (Pap) - Rewa (Fij) -:-ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League
18:30Karabach - Turan -:-BANGLADÉŠ: Premier League
12:00Abahani Limited - Brothers U. -:-12:00Mohammedan - Rahmatgonj MFS -:-
12:00Sheikh Russel - Chittagong Abahani -:-
BELGIE: Jupiler Pro League - Skupina o Konferenční ligu
20:45St. Truiden - Leuven -:-BELGIE: Super League ženy - Část vítězů
20:30Genk Ž - Leuven Ž -:-20:30Gent Ž - St. Lutych Ž -:-
BĚLORUSKO: Vysshaya Liga
17:30Slutsk - Dynamo Brest -:-19:30BATE - Slavia Mozyr -:-
BĚLORUSKO: Pershaya Liga
17:00Orsha - Ostrovets -:-BRAZÍLIE: Série B
00:00CRB - Vila Nova -:-BRAZÍLIE: Paulista B - 1. fáze
00:00Paulista - Barcelona SP -:-BRAZÍLIE: Brasileiro U20
00:00OdloženoFortaleza U20 - Internacional U20 -:-02:30Atletico-MG U20 - Flamengo U20 -:-
BRAZÍLIE: Acreano U20
22:00Placido de Castro U20 - Santa Cruz U20 -:-00:00Senador Guiomard U20 - Vasco da Gama AC U20 -:-
BRAZÍLIE: Catarinense U20
20:00Avai U20 - Inter de Lages U20 -:-BRAZÍLIE: Mineiro U20
14:00Coimbra U20 - Athletic Club U20 -:-15:00Minas Boca U20 - America Mineiro U20 -:-
BRAZÍLIE: Paranaense U20 - 1. fáze
20:45Sao Joseense U20 - Athletico-PR U20 -:-BRAZÍLIE: Paulista U20 - 1. fáze
20:00Aguai U20 - Guacuano U20 -:-20:00Aster Itaqua U20 - Sao Caetano U20 -:-
20:00Bandeirante U20 - Comercial U20 -:-
20:00Botafogo SP U20 - Inter de Bebedouro U20 -:-
20:00CA Joseense U20 - Uniao Mogi U20 -:-
20:00CA Taquaritinga U20 - XV de Jaú U20 -:-
20:00Cosmopolitano Sports U20 - Independente SP U20 -:-
20:00Desportivo U20 - Ituano U20 -:-
20:00EC Sao Bernardo U20 - CA Juventus U20 -:-
20:00Elosport U20 - Comercial FC - Tiete U20 -:-
20:00Fernandopolis U20 - Tanabi U20 -:-
20:00Ferroviaria U20 - Rio Claro U20 -:-
20:00GE Osasco U20 - Osasco Audax U20 -:-
20:00Guarulhos U20 - Portuguesa U20 -:-
20:00Internacional de Limeira U20 - Rio Branco U20 -:-
20:00Marilia AC U20 - Tupa U20 -:-
20:00Mauaense U20 - Maua U20 -:-
20:00Metropolitano FC U20 - Capivariano U20 -:-
20:00Mirassol U20 - Jose Bonifacio EC U20 -:-
20:00Nacional SP U20 - Ibrachina U20 -:-
20:00Novorizontino U20 - Vocem U20 -:-
20:00Olimpia FC U20 - Rio Preto U20 -:-
20:00Paulinia FU U20 - SKA Brasil U20 -:-
20:00Pinda U20 - Uniao Suzano U20 -:-
20:00Ponte Preta U20 - Brasilis U20 -:-
20:00Porto Football U20 - Itapirense U20 -:-
20:00Presidente Prudente U20 - Gremio Prudente U20 -:-
20:00Referencia U20 - Clube Vital U20 -:-
20:00Santo Andre U20 - Portuguesa Santista U20 -:-
20:00Sertaozinho U20 - Francana U20 -:-
20:00Sfera U20 - São Bento U20 -:-
20:00Taubate U20 - Sao Jose EC U20 -:-
20:00Uniao Sao Joao U20 - Piracicaba U20 -:-
20:00Velo Clube U20 - Sao Carlos U20 -:-
BRAZÍLIE: Brasileiro ženy
00:00Santos Ž - Cruzeiro Ž -:-BULHARSKO: Parva liga - Skupina o udržení
14:15Pirin Blagoevgrad - Etar -:-16:45Lok. Sofia - Botev Vratsa -:-
19:15Hebar - Beroe -:-
BURKINA FASO: Premier League
18:00AS Douanes - Salitas -:-18:00Kozaf - Sonabel Ouagadougou -:-
18:00Rahimo - Bobo-Dioulasso -:-
ČAD: Premiere Division - LPFN
16:45Elect Sport - Stars J. Talents -:-ČESKO: ČFL - Skupina A
17:30Táborsko akademie - Slavia Praha B -:-18:00Písek - Hostouň -:-
ČESKO: ČFL - Skupina B
18:00Česká Lípa - Mladá Boleslav B -:-18:00Ústí n. L. - Kolín -:-
ČESKO: MSFL
17:00Blansko - Třinec -:-17:00Start Brno - Hodonín -:-
17:00Zlínsko - Uherský Brod -:-
18:00Hlučín - Karviná B -:-
19:00Hranice - Frýdlant n. O. -:-
ČESKO: Divize E
17:30HFK Olomouc - Šternberk -:-ČESKO: Jihočeský KP
18:00Hluboká n. V. - Jankov -:-ČESKO: Jihomoravský KP
18:00Mutěnice - Boskovice - Letovice -:-ČESKO: Královéhradecký KP
18:00Hořice - Jaroměř -:-ČESKO: Plzeňský KP
18:00Chotíkov - Rapid Plzeň -:-ČESKO: Středočeský KP
19:00Poříčí n. S. - Velim -:-ČESKO: Vysočina KP
18:00Bystřice n. Pern. - Nová Ves -:-ČESKO: Zlínský KP
18:00Luhačovice - Boršice -:-ČÍNA: Superliga
13:00Zhejiang Professional - Nantong Zhiyun -:-13:35Cangzhou - Tianjin Jinmen Tiger -:-
13:35Henan Songshan Longmen - Wuhan Three Towns -:-
13:35Meizhou Hakka - Chengdu Rongcheng -:-
14:00Changchun Yatai - Beijing Guoan -:-
ČÍNA: FA Cup
09:30Shenzhen Juniors - Qingdao Red Lions -:-09:30Taian Tiankuang - Foshan Nanshi -:-
11:00Haikou Mingcheng - Jiangxi Lushan -:-
13:00Dalian Kuncheng - Yunnan Yukun -:-
13:30Rizhao Yuqi - Shanghai Jiading Huilong -:-
DÁNSKO: 1. divize - Skupina o postup
19:00Aalborg - Fredericia -:-19:00Kolding - Hobro -:-
19:00Vendsyssel - Sonderjyske -:-
DÁNSKO: 2. divize - Skupina o postup
19:00AB Kodaň - Nykobing -:-DÁNSKO: Pohár ženy
18:30Brondby Ž - Aarhus Ž -:-DR KONGO: Ligue 1 - Skupina o udržení
13:30US Panda - Simba -:-15:00Groupe Bazano - Tshinkunku -:-
15:30Sanga Balende - Blessing -:-
16:00Celeste - Renaissance -:-
DŽIBUTSKO: Division 1
14:00Gendarmerie - CDC Q7 -:-16:30Garde-Cotes - Hopital -:-
18:30CF GR/SIAF - Dikhil -:-
EKVÁDOR: Serie B
02:00Ind. Juniors - Manta -:-ESTONSKO: Esiliiga
17:00Harju JK Laagri - Levadia U21 -:-ETIOPIE: Premier League
14:00Hambericho Durame - Bahir Dar Kenema -:-17:00Dire Dawa - Ethiopian Insurance -:-
EVROPA: All-Island Cup ženy
20:45Linfield Ž - Lisburn Ladies Ž -:-FINSKO: Veikkausliiga
17:00HJK - VPS -:-17:00Oulu - Mariehamn -:-
18:00SJK - Inter Turku -:-
19:00Ilves - Haka -:-
FINSKO: Ykkonen
17:30JJK Jyvaskyla - Atlantis -:-FINSKO: Kakkonen - Skupina A
18:00NJS - JaPS 2 -:-18:00PPJ - Futura -:-
FINSKO: Kakkonen - Skupina B
18:00P-Iirot Rauma - EBK -:-FINSKO: Kansallinen Liiga ženy
18:00PK-35 Vantaa Ž - HJK Ž -:-FRANCIE: Ligue 2
20:45Angers - Dunkerque -:-20:45Auxerre - Concarneau -:-
20:45Bastia - Paris FC -:-
20:45Bordeaux - Pau -:-
20:45Caen - Valenciennes -:-
20:45Grenoble - Amiens -:-
20:45Guingamp - Laval -:-
20:45Quevilly Rouen - St. Étienne -:-
20:45Rodez - AC Ajaccio -:-
20:45Troyes - Annecy -:-
GHANA: Division One League
17:00Accra Athletic - Akatsi All Stars -:-GRUZIE: Liga 3
14:30Bakhmaro - Merani Martvili -:-14:30Borjomi - Merani Tbilisi -:-
14:30Gonio - Betlemi -:-
14:30Gori - Orbi -:-
14:30Guria - Meshakhte Tkibuli -:-
14:30Iberia 1999 2 - Matchakhela -:-
14:30Loco. Tbilisi 2 - Varketili -:-
14:30Zestafoni - Gardabani -:-
CHORVATSKO: HNL
18:00Istra 1961 - Varaždin -:-CHORVATSKO: Prva NL
15:50Dubrava - Bijelo Brdo -:-CHORVATSKO: Druga NL
17:30Jadran LP - Trnje -:-19:00Karlovac - Marsonia -:-
IRÁK: Stars League
17:00Al-Hudod - Newroz -:-17:00Al Quwa Al Jawiya - Al Kahraba -:-
17:00Al Wasat - Al Najaf -:-
17:00Naft Al-Basra - Al Talaba -:-
17:00Zakho - Erbil -:-
IRSKO: Premier Division
20:45Drogheda - Galway -:-20:45Dundalk - Shamrock Rovers -:-
20:45Shelbourne - Waterford -:-
20:45Sligo Rovers - Bohemians -:-
20:45St. Patricks - Derry City -:-
IRSKO: Division 1
20:45Bray - Cork City -:-20:45Cobh Ramblers - Treaty United -:-
20:45UC Dublin - Finn Harps -:-
20:45Wexford - Kerry -:-
ISLAND: Division 2
21:15Fjallabyggd - Kormakur/Hvot -:-21:15Haukar - Aegir -:-
ISLAND: Pohár
21:15Fram - IH Hafnarfjordur -:-21:30Afturelding - Valur -:-
IZRAEL: Leumit Liga - Skupina o postup
15:00Bnei Yehuda - Ramat Hasharon -:-15:00Ironi Tiberias - Maccabi Jaffa -:-
15:00Kiryat Shmona - M. Herzliya -:-
15:00Nof Hagalil - Hapoel Umm al-Fahm -:-
IZRAEL: Leumit Liga - Skupina o udržení
15:00H. Akko - H. Kfar Saba -:-15:00H. Ironi Rishon - Hap. Ramat Gan -:-
15:00MS Kafr Qasim - Ihud Bnei Shfaram -:-
15:00Nes Tziona - Hapoel Afula -:-
JIŽNÍ AMERIKA: Copa Libertadores - Skupinová fáze
00:00Fluminense (Bra) - Cerro Porteno (Par) -:-00:00Rosario (Arg) - Caracas (Ven) -:-
02:00San Lorenzo (Arg) - Liverpool M. (Uru) -:-
02:00Sao Paulo (Bra) - Barcelona SC (Ecu) -:-
04:00U. de Deportes (Per) - Botafogo RJ (Bra) -:-
JIŽNÍ AMERIKA: Copa Sudamericana - Skupinová fáze
00:00OdloženoInternacional (Bra) - Delfin (Ecu) -:-00:00Racing Club (Arg) - Coquimbo (Chi) -:-
02:00Cruzeiro (Bra) - U. Calera (Chi) -:-
02:00Sp. Luqueno (Par) - Bragantino (Bra) -:-
04:00U. Catolica (Ecu) - Alianza (Col) -:-
JIŽNÍ KOREA: K3 League
08:00Daejeon Korail - Yeoju Citizen -:-KAZACHSTÁN: 1. liga
13:00Arys - Okzhetpes -:-13:00Kairat Almaty 2 - FK Kyran -:-
KONGO: Ligue 1
16:00Diables Noirs - Vegas -:-19:00JS Talangai - AS BNG -:-
KUVAJT: Premier League - Skupina o udržení
18:10Al Jahra - Khaitan -:-18:10Al Shabab - Kazma SC -:-
LITVA: A Lyga
18:00Dainava Alytus - Suduva -:-LITVA: I Lyga
17:00Babrungas - Nevezis Kedainiai -:-18:00Neptunas - Tauras -:-
LOTYŠSKO: Pohár
19:00Sports United/Cesis - Rigas Futbola Skola -:-19:45DSVK Traktors - Plavinas -:-
20:15Lielupe - Valka -:-
MALAJSIE: Super Liga
15:00Kelantan DNFC - Sabah -:-NĚMECKO: Regionální liga Sever
19:00Lohne - VfB Oldenburg -:-NĚMECKO: Regionální liga Západ
18:30Schalke II - Ahlen -:-NĚMECKO: Regionální liga Bavorsko
18:30Türkgücü Mnichov - Memmingen -:-NĚMECKO: Oberliga NOFV Sever
19:00Lichtenberg - Mahlsdorf -:-19:30Furstenwalde - TB Berlín -:-
19:30Tasmania Berlin - Hertha Zehlendorf -:-
NĚMECKO: Oberliga Hamburk
19:00Alsterbruder - Sasel -:-19:00Altona - Suderelbe -:-
19:00Dassendorf - TSV Buchholz 08 -:-
19:00ETSV Hamburg - Duneberg -:-
19:00Harksheide - Wandsbeker Concordia -:-
19:00Niendorfer TSV - Paloma -:-
19:00Rugenbergen - HEBC Hamburg -:-
19:00Turkiye Wilhelmsburg - Tornesch -:-
19:00Victoria Hamburg - Halstenbek-Rellingen -:-
NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko
19:30BSV Rehden - Meppen II -:-19:30Egestorf-Langreder - Delmenhorst -:-
NĚMECKO: Oberliga Vestfálsko
19:15Gievenbeck - Brunninghausen -:-NĚMECKO: Oberliga Hesensko
18:30Giessen - RW Walldorf -:-19:00Hunfelder - VfB Marburg -:-
19:30Friedberg - Fernwald -:-
NĚMECKO: Oberliga Porýní-Falc/Sársko
19:30Diefflen - Worms -:-PERU: Liga 1 - Apertura
21:30Grau - Cusco -:-POLSKO: Ekstraklasa
18:00Stal Mielec - Pogon Štětín -:-20:30Górnik Zabrze - Puszcza -:-
POLSKO: 1. liga
18:00Pruszkow - Plock -:-20:30R. Rzeszow - Motor Lublin -:-
POLSKO: 2. liga
16:00Stezyca - S. Wola -:-20:30GKS Jastrzebie - Wisla Pulawy -:-
POLSKO: III Liga - Skupina III
17:00Warta Gorzow - Bielsko-Biala -:-RAKOUSKO: 2. Liga
18:10Amstetten - Liefering -:-18:10Dornbirn - St. Polten -:-
18:10First Vienna - Kapfenberg -:-
18:10Horn - FAC Vídeň -:-
18:10Lafnitz - Admira -:-
18:10Leoben - Bregenz -:-
18:10Ried - Sturm Graz (Am) -:-
18:10Stripfing - Grazer AK -:-
RAKOUSKO: Regionální liga - Východ
19:30Favoritner - Leobendorf -:-19:30Kremser - Wiener Viktoria -:-
19:30SV Oberwart - Marchfeld -:-
19:30TWL Elektra - Austria (Am) -:-
20:00Drassburg - Ardagger -:-
20:00Neusiedl - SK Rapid (Am) -:-
RAKOUSKO: Regionální liga - Centrální
19:00Allerheiligen - Wolfsberg (Am) -:-19:00Bad Gleichenberg - Union Gurten -:-
19:00Deutschlandsberger - Voitsberg -:-
19:00LASK (Am) - Ried (Am) -:-
19:00SPG Wels - Gleisdorf -:-
19:00Vocklamarkt - ASK Klagenfurt -:-
19:00Weiz - Wallern/St Marienkirchen -:-
RAKOUSKO: Regionální liga - Západ
18:00Dornbirner SV - Kufstein -:-18:00Wolfurt - RW Rankweil -:-
19:30Motz/Silz - Bischofshofen -:-
RAKOUSKO: Burgenland
19:00ASV Siegendorf - Kohfidisch -:-19:30Deutschkreutz - USVS Rudersdorf -:-
19:30Parndorf - Bad Sauerbrunn -:-
RAKOUSKO: Korutany
18:00Atus Velden - Atus Ferlach -:-18:30ATSV Wolfsberger - SAK Klagenfurt -:-
19:00Lendorf - Kottmannsdorf -:-
19:00SV Kraig - A. Klagenfurt (Am) -:-
RAKOUSKO: Dolní Rakousy
19:30Korneuburg - Retz -:-19:30Langenrohr - Waidhofen/Thaya -:-
19:30Ortmann - St. Polten (Am) -:-
19:30SCU Kilb - Zwettl -:-
19:30Schrems - Rohrbach -:-
RAKOUSKO: Horní Rakousy
18:00Dietach - SPG Wels II -:-18:30Mondsee - Schallerbach -:-
19:00Edelweiss - Friedburg -:-
19:00Micheldorf - Weisskirchen -:-
19:00Perg - Oedt -:-
19:30Ostermiething - St. Martin im Muhlreis -:-
RAKOUSKO: Salcbursko
18:00Adnet - TSU Bramberg -:-18:00Eugendorf - Seekirchen -:-
18:00Grodig - Kuchl -:-
18:00SAK 1914 - Strasswalchen -:-
18:00UFC Siezenheim - USK Anif -:-
18:15Golling - Burmoos -:-
19:00Puch - Thalgau -:-
RAKOUSKO: Štýrsko
19:00Hartberg (Am) - SV Frauental -:-19:00Heiligenkreuz - Furstenfeld -:-
19:00Ilzer SV - Kalsdorf -:-
19:00SV Union Gnas - Stadtwerke Bruck/Mur -:-
19:00SV Wildon - Hohenhaus Schladming -:-
19:00UFC Fehring - Lebring -:-
19:00Weinland Gamlitz - Koflach -:-
RAKOUSKO: Tyrolsko - Skupina o postup
18:30FC Volders - Tirol (Am) -:-19:30Fugen - Ebbs -:-
19:30Kitzbuhel - SK St. Johann -:-
RAKOUSKO: Tyrolsko - Skupina o udržení
18:00Innsbrucker AC - SC Kundl -:-18:30Vols - Kematen -:-
19:30SV Worgl - Telfs -:-
RAKOUSKO: Vorarlbersko
18:00Admira Dornbirn - Hochst -:-18:00FC Lustenau - Gofis -:-
18:15Nenzing - A. Lustenau (Am) -:-
RAKOUSKO: Vídeň
18:00Mannsworth - Simmeringer -:-18:00Red Star-Penzing - Slovan HAC -:-
18:00Stammersdorf - Sportunion Mauer -:-
18:00Wienerberger - 1980 Wien -:-
18:30WAF Brigittenau - Schwechat -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 4 - Skupina o udržení
13:00Muscel - FC Pucioasa -:-RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 7 - Skupina o udržení
17:00Jiul Petrosani - CS U Craiova 2 -:-17:00Lupac - Gilortul Tg. Carbunesti -:-
RUMUNSKO: Liga 3 - Seria 8 - Skupina o postup
17:00Peciu Nou - Bihor -:-RUSKO: Juniorská liga
12:00Fakel Voronezh U19 - Zenit U19 -:-12:00Samara U19 - Baltika U19 -:-
12:00Str. Moskva U19 - Lok. Moskva U19 -:-
14:00Din. Moskva U19 - Ural U19 -:-
14:00Kazaň U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
14:00Konoplev Academy U19 - Krasnodar U19 -:-
16:00FK Orenburg U19 - FK Rostov U19 -:-
16:00Pari NN U19 - Akhmat U19 -:-
16:00Sochi U19 - Sp. Moskva U19 -:-
18:00CSKA Moskva U19 - Chertanovo M. U19 -:-
SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League
17:00Damac - Al Feiha -:-20:00Al Ettifaq - Al Akhdoud -:-
20:00Al Nassr - Al Hilal -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:15Luawa - Old Edwardians -:-18:15OdloženoOld Edwardians - Real Republicans -:-
SINGAPUR: Premier League
13:45Geylang - Tampines -:-SLOVENSKO: 2. liga
17:00Dolný Kubín - Komárno -:-17:00Humenné - Prešov -:-
17:00Lip. Mikuláš - Spišská N. Ves -:-
17:00Petržalka - Žilina B -:-
17:00Pov. Bystrica - Myjava -:-
17:00Púchov - Slovan Bratislava B -:-
17:00Šamorín - Malženice -:-
17:00Trebišov - Pohronie -:-
SLOVENSKO: 4. liga - Bratislava
17:00Modra - Ivanka p. Dunaji -:-18:30Senec - Dun. Lužná -:-
SLOVINSKO: 3. SNL - Východ
18:00Krsko - Hajdina -:-SLOVINSKO: 1. SŽNL ženy - Skupina o titul
17:00Mura Ž - ZNK Ljubljana Ž -:-SOMÁLSKO: National league
14:30Gaadiidka - Kigs -:-SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Presidents Cup
17:30Al Wasl - Al Nasr -:-SRBSKO: Srpska Liga - Bělehrad
17:00BASK - Zvezdara -:-ŠPANĚLSKO: LaLiga2
20:30Mirandes - Elche -:-ŠVÉDSKO: Superettan
19:00Gefle - Sundsvall -:-19:00Trelleborg - Helsingborg -:-
19:00Utsikten - Öster -:-
ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra
19:00FBK Karlstad - Hammarby TFF -:-ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra
19:00Rosengard - Olympic -:-ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland
19:00Herrestads AIF - Ahlafors -:-19:30Kongahalla - Vanersborgs IF -:-
19:30Vanersborgs FK - IFK Skovde -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand
20:00Farsta - Osteraker IFK -:-ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland
19:00IFK Hassleholm - Lodde -:-19:00IFK Karlshamn - Karlskrona -:-
ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland
19:00Lindome - Frölunda -:-ŠVÝCARSKO: Challenge League
20:15Aarau - Wil -:-20:15Bellinzona - Sion -:-
20:15Schaffhausen - Baden -:-
20:15Thun - Vaduz -:-
20:15Xamax - Nyonnais -:-
TÁDŽIKISTÁN: Vysshaya Liga
15:00CSKA Pomir Dushanbe - Khujand -:-15:00Panjsher - Khosilot Parkhar -:-
THAJSKO: Thai League 1
14:00Police Tero - Bangkok Utd -:-TUNISKO: Pohár
15:30Gafsa - Stade Tunisien -:-15:30Korba - Club Africain -:-
USA: USL League Two
01:00Brooke House - Florida Elite -:-04:00Southern California - Ventura -:-
21:00Southern Soccer Academy - Asheville City -:-
UZBEKISTÁN: Pro Liga
15:00Dostlik Tashkent - Aral -:-15:00Xorazm Urganch - Olimpik-Mobiuz -:-
VIETNAM: V.League 1
12:00Hong Linh Ha Tinh - Ho Chi Minh -:-13:00Binh Duong - Cong An -:-
13:00Thanh Hoa - Quang Nam -:-
14:15Hanoj FC - Gia Lai -:-
VIETNAM: Liga ženy
11:00Ha Noi Ž - Ho Chi Minh City 2 Ž -:-11:00TKS Viet Nam Ž - Thai Nguyen Ž -:-
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.