OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » 23.01.2022 » Všechny zápasy

ANGLIE: Premier League

15:00Arsenal - Burnley -:-
15:00Crystal Palace - Liverpool -:-
15:00Leicester - Brighton -:-
17:30Chelsea - Tottenham -:-

FRANCIE: Ligue 1

13:00Méty - Nice -:-
15:00Angers - Troyes -:-
15:00Bordeaux - Štrasburk -:-
15:00Clermont - Rennes -:-
15:00Nantes - Lorient -:-
17:05Montpellier - Monako -:-
20:45PSG - Reims -:-

ITÁLIE: Serie A

12:30Cagliari - Fiorentina -:-
15:00Neapol - Salernitana -:-
15:00Spezia - Sampdoria -:-
15:00Turín FC - Sassuolo -:-
18:00Empoli - AS Řím -:-
20:45AC Milán - Juventus -:-

NĚMECKO: Bundesliga

15:30RB Lipsko - Wolfsburg -:-
17:30Hertha - Bayern -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie

12:15Nijmegen - Feyenoord -:-
14:30Heracles - G.A. Eagles -:-
14:30PSV - Ajax -:-
16:45Sparta Rotterdam - Utrecht -:-
20:00Waalwijk - Sittard -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga

14:00Granada - Osasuna -:-
16:15Real Madrid - Elche -:-
18:30Real Sociedad - Getafe -:-
18:30Vallecano - Ath. Bilbao -:-
21:00Alavés - Barcelona -:-

ALŽÍRSKO: 2. liga

14:00ASM Oran - Saida 0:1

ANGLIE: Premier League 2

15:00Southampton U23 - Middlesbrough U23 -:-

ANGLIE: Super League ženy

13:00Manchester Utd Ž - Tottenham Ž -:-
13:30Brighton Ž - Chelsea Ž -:-
15:00Leicester Ž - Aston Villa Ž -:-
15:00Reading Ž - Birmingham Ž -:-
16:00West Ham Ž - Everton Ž -:-
19:45Manchester City Ž - Arsenal Ž -:-

ANGLIE: Championship ženy

13:00Durham Ž - Sheffield Utd Ž -:-
15:00Coventry United Ž - London City Lionesses Ž -:-
15:00Crystal Palace Ž - Liverpool Ž -:-
15:00Lewes Ž - Sunderland Ž -:-
16:00Bristol City Ž - Charlton Ž -:-
16:00Watford Ž - Blackburn Ž -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Wiliete - Bravos do Maquis -:-

ARGENTINA: Torneos De Verano

01:00Talleres Cordoba - San Lorenzo -:-

ASIE: Asijský pohár ženy

11:00Írán Ž - Čína Ž -:-
15:00Tchaj-wan Ž - Indie Ž -:-

AUSTRÁLIE: A-League ženy

06:05Adelaide Ž - Wellington Phoenix Ž -:-
06:05Brisbane Roar Ž - Newcastle Ž -:-
06:05Canberra Ž - Melbourne Victory Ž -:-
06:05Melbourne City Ž - Sydney Ž -:-
06:05Perth Ž - WS Wanderers Ž -:-

BELGIE: Jupiler Pro League

13:30St. Lutych - Club Bruggy -:-
16:00Royale Union SG - Genk -:-
18:30KV Mechelen - Anderlecht -:-
21:00Cercle Bruggy - Waregem -:-

BELGIE: 1B Pro League

16:00Virton - Waasland-Beveren -:-
20:00Mouscron - Lierse K. -:-

BELGIE: National Division 1

15:00Boom - Francs Borains -:-
15:00Tienen - RFC Liege -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group ACFF

14:30Couvin-Mariembourg - Givry -:-
14:30Ganshoren - Acren -:-
14:30Hamoir - Rebecquoise -:-
14:30Jette - Meux -:-
14:30Solieres Sport - RAAL La Louviere -:-
14:30Stockay-Warfusee - Warnant -:-
14:30Waremme - Tubize -:-

BELGIE: Super League ženy

18:00Leuven Ž - Waregem Ž -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Alagoano

20:00Cruzeiro Arapiraca - CSE -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Baiano

20:00Barcelona - Vitoria -:-
20:00Juazeirense - Jacuipense -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Brasiliense

19:30Capital - Taguatinga Esporte -:-
19:30Luziania - Brasilia -:-
19:30Unai EC - Santa Maria -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Catarinense

23:00Concordia - Brusque -:-
20:00Hercilio Luz - Gremio Juventus -:-
20:00Chapecoense - Barra FC -:-
20:00Marcilio Dias - Avai -:-
23:00Figueirense - Joinville -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Maranhense - 1. fáze

19:30Sao Jose MA - Moto Club -:-
19:30Tuntum - Cordino EC -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Matogrossense

23:00Gremio Sorriso - Nova Mutum -:-
22:00Dom Bosco - Uniao Rondonopolis -:-
22:00Luverdense - Sport Sinop -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Paranaense

23:00Cascavel - Rio Branco PR -:-
15:00Sao Joseense - Azuriz -:-
20:00Athletico-PR - Parana -:-
20:00Londrina - Maringa FC -:-
23:00Operario - Uniao PR -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Paulista

20:00Novorizontino - Palmeiras -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Pernambucano

20:00Salgueiro - Caruaru -:-
20:00Sport Recife - Sete de Setembro -:-
20:00Vera Cruz - Retro -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Piauiense

13:00Parnahyba - Julho Esporte -:-
21:00Corisabba - Fluminense-PI -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Potiguar - 1. fáze

20:00ABC - America-RN -:-
20:00ASSU - Potyguar -:-
20:00Globo - Santa Cruz de Natal -:-
21:00Potiguar - CE Forca E Luz -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Sergipano

20:00Atletico Gloriense - Lagarto -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Tocantinense

20:00Nova Conquista - Gurupi -:-

BRAZÍLIE: Copa do Nordeste

20:00AE Altos - Alagoinhas -:-
22:00Sousa - CSA -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Flambeau du Centre - Bujumbura C. -:-
14:00Olympic S. - Bumamuru -:-
14:00TOP Junior - Kayanza -:-
14:00Vital O - Royal de Muramvya -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

11:30Manzini Wanderers - Green Mamba -:-
11:30Tinyosi - Tambuti -:-
14:00Malanti Chiefs - Moneni Pirates -:-
14:00Mbabane Highlanders - Mbabane Swallows -:-
14:00Royal Leopards - Young Buffaloes -:-
14:00Tambankulu - Denver -:-

FINSKO: Pohár ženy

13:30HJK U18 Ž - VJS Ž -:-

FRANCIE: Division 1 ženy

14:45St Étienne Ž - PSG Ž -:-

FRANCIE: Division 2 ženy

13:00Vendenheim Ž - Saint-Maur Ž -:-
14:30Grenoble Ž - Yzeure Allier Ž -:-
14:30La Roche Ž - Orleans Ž -:-
14:30Lille Ž - Lens Ž -:-
14:30Merignac Ž - Thonon Evian Ž -:-
14:30Méty Ž - Le Havre Ž -:-
14:30Montauban Ž - Nimes Ž -:-
14:30Nantes Ž - Štrasburk Ž -:-
14:30Nice Ž - Marseille Ž -:-
14:30Rodez Ž - Albi-Marssac Ž -:-
14:30Saint-Malo Ž - Brest Ž -:-

GAMBIE: GFA League

17:00Marimoo - Hawks -:-
17:00Team Rhino - Gamtel -:-

GHANA: Premier League

16:00Asante Kotoko - Medeama -:-
16:00Bechem United - WAFA -:-
16:00Bibiani Gold Stars - Legon Cities -:-
16:00Eleven Wonders - Tamale -:-
16:00Great Olympics - King Faisal -:-

GIBRALTAR: National League

16:00Lynx - Mons Calpe -:-
18:30Lions Gibraltar - Glacis United -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura

01:00Coban Imperial - Comunicaciones -:-
03:00Xelaju - Antigua -:-
19:00Deportivo Achuapa - Santa Lucia -:-
19:00Iztapa - Solola -:-
22:00Nueva Concepcion - Malacateco -:-

HONGKONG: Premier League

08:00Hong Kong Rangers - Lee Man Warriors -:-
10:30HK U23 - Eastern AA -:-
12:30Hong Kong FC - Resources Capital -:-

CHILE: Superpohár

23:00Colo Colo - U. Catolica -:-

INDIE: ISL

15:00Bengaluru FC - Goa -:-

ÍRÁN: Persian Gulf Pro League

12:30Aluminium Arak - Shahr Khodrou -:-
12:30Naft M.I.S - Peykan -:-
12:30Tractor-Sazi - Gol Gohar -:-
12:30Zob Ahan - Sanat-Naft -:-

ÍRÁN: Division 1

11:30Arman Gohar - Saipa -:-
11:30Esteghlal Khuzestan - Pars Janoobi Jam -:-
11:30Malavan - Machine Sazi -:-
11:30Mes Kerman - Astara -:-
11:30Qashqai Shiraz - Kheybar Khorramabad -:-
11:30Rayka Babol - Khooshe Talaee -:-
11:30Shahin Bushehr - Esteghlal Molasani -:-
11:30Shahrdari Hamedan - Shams Azar Qazvin -:-
11:30Vista Toorbin - Mes Shahr Babak -:-

ITÁLIE: Serie B

16:15L.R. Vicenza - Cittadella -:-
18:30Lecce - Cremonese -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina A

14:30FeralpiSalo - Lecco -:-
14:30Fiorenzuola - Pro Sesto -:-
14:30Giana Erminio - Trento -:-
14:30Legnago Salus - Virtus Verona -:-
14:30Mantova - AlbinoLeffe -:-
14:30Pergolettese - Sudtirol -:-
14:30Pro Patria - Piacenza -:-
14:30Pro Vercelli - Juventus U23 -:-
14:30Renate - Seregno -:-
14:30Triestina - Padova -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina B

14:30Grosseto - Carrarese -:-
14:30Siena - Imolese -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina C

17:30Avellino - Monopoli -:-
17:30Bari - Catania -:-
17:30Campobasso - Juve Stabia -:-
17:30Foggia - Latina -:-
17:30Monterosi FC - Potenza -:-
17:30Picerno - Turris -:-
17:30Taranto - Paganese -:-
17:30Vibonese - Fidelis Andria -:-
17:30Virtus Francavilla - ACR Messina -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina A

14:30Asti - Fossano -:-
14:30Borgosesia - Lavagnese -:-
14:30Bra - Caronnese -:-
14:30OdloženoCaronnese - Ticino -:-
14:30OdloženoCasale - Sestri Levante -:-
14:30Citta di Varese - PDHA -:-
14:30OdloženoFossano - Citta di Varese -:-
14:30OdloženoGozzano - Asti -:-
14:30HSL Derthona - Novara -:-
14:30Chieri - Gozzano -:-
14:30OdloženoChieri - HSL Derthona -:-
14:30Imperia - Saluzzo -:-
14:30OdloženoLavagnese - Imperia -:-
14:30Ligorna - Casale -:-
14:30OdloženoNovara - Borgosesia -:-
14:30OdloženoPDHA - Bra -:-
14:30OdloženoSaluzzo - Ligorna -:-
14:30Sestri Levante - Vado -:-
14:30Ticino - Sanremese -:-
14:30OdloženoVado - Sanremese -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina B

14:30OdloženoArconatese - Crema -:-
14:30Arconatese - SG City Nova -:-
14:30OdloženoCaravaggese - Breno -:-
14:30Caravaggese - Castellanzese -:-
14:30OdloženoCiserano-Bergamo - Ponte San Pietro -:-
14:30Ciserano-Bergamo - USD Casatese -:-
14:30OdloženoFolgore Caratese - Legnano -:-
14:30Folgore Caratese - Ponte San Pietro -:-
14:30OdloženoFranciacorta - USD Casatese -:-
14:30Franciacorta - Crema -:-
14:30OdloženoLeon - Brusaporto -:-
14:30Leon - Olginatese -:-
14:30OdloženoReal Calepina - Olginatese -:-
14:30Real Calepina - Legnano -:-
14:30OdloženoSona - SG City Nova -:-
14:30Sona - Desenzano Calvina -:-
14:30OdloženoVilla Valle - Desenzano Calvina -:-
14:30Villa Valle - Breno -:-
14:30OdloženoVis Nova Giussano - Castellanzese -:-
14:30Vis Nova Giussano - Brusaporto -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina C

14:30Adriese - Delta Porto Tolle -:-
14:30OdloženoAmbrosiana - Cattolica Calcio -:-
14:30ArzignanoChiampo - Union Clodiense -:-
14:30OdloženoCaldiero Terme - Spinea -:-
14:30OdloženoCampodarsego - San Martino Speme -:-
14:30OdloženoCartigliano - Levico Terme -:-
14:30Cattolica Calcio - Campodarsego -:-
14:30Cjarlins Muzane - Caldiero Terme -:-
14:30OdloženoCjarlins Muzane - Adriese -:-
14:30OdloženoDelta Porto Tolle - Mestre -:-
14:30OdloženoDolomiti Bellunesi - Luparense -:-
14:30Levico Terme - Montebelluna -:-
14:30Luparense - Ambrosiana -:-
14:30Mestre - Dolomiti Bellunesi -:-
14:30OdloženoMontebelluna - ArzignanoChiampo -:-
14:30San Martino Speme - Este -:-
14:30Spinea - Cartigliano -:-
14:30OdloženoUnion Clodiense - Este -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina D

14:30OdloženoAglianese Calcio - Forli -:-
14:30OdloženoAlcione Milano - Prato -:-
14:30OdloženoAth. Carpi - Sasso Marconi -:-
14:30OdloženoCorreggese - Sammaurese -:-
14:30OdloženoFanfulla - Tritium -:-
14:30Forli - Correggese -:-
14:30OdloženoGhivizzano Borgo - Lentigione -:-
14:30G.S. Bagnolese - Aglianese Calcio -:-
14:30Lentigione - Rimini -:-
14:30OdloženoMezzolara - SCD Progresso -:-
14:30Prato - Fanfulla -:-
14:30Ravenna - Ghivizzano Borgo -:-
14:30OdloženoReal Forte Querceta - San Donnino -:-
14:30OdloženoRimini - G.S. Bagnolese -:-
14:30Sammaurese - Real Forte Querceta -:-
14:30Sasso Marconi - Alcione Milano -:-
14:30SCD Progresso - San Donnino -:-
14:30Seravezza Pozzi - Ath. Carpi -:-
14:30OdloženoSeravezza Pozzi - Ravenna -:-
14:30Tritium - Mezzolara -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina E

14:30OdloženoArezzo - Unipomezia -:-
14:30ASD Cascina - Poggibonsi -:-
14:30Cannara - San Donato -:-
14:30Flaminia - Arezzo -:-
14:30OdloženoFoligno - Rieti -:-
14:30OdloženoFollonica Gavorrano - Montespaccato -:-
14:30Lornano Badesse - Sangiovannese -:-
14:30Pianese - Pro Livorno -:-
14:30OdloženoPianese - ASD Cascina -:-
14:30OdloženoPoggibonsi - Scandicci -:-
14:30OdloženoPro Livorno - Cannara -:-
14:30Rieti - Montespaccato -:-
14:30OdloženoSan Donato - Lornano Badesse -:-
14:30OdloženoSangiovannese - Trestina -:-
14:30Scandicci - Tiferno Lerchi -:-
14:30OdloženoTiferno Lerchi - Flaminia -:-
14:30Trestina - Follonica Gavorrano -:-
14:30Unipomezia - Foligno -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina F

14:30OdloženoAlto Casertano - US Tolentino -:-
14:30OdloženoASD Pineto Calcio - Montegiorgio -:-
14:30Castelfidardo - Fiuggi -:-
14:30Castelnuovo Vomano - Vastogirardi -:-
14:30Fano - Porto D'Ascoli -:-
14:30OdloženoFano - Castelnuovo Vomano -:-
14:30OdloženoFiuggi - Chieti -:-
14:30Chieti - Recanatese -:-
14:30Matese - Trastevere Calcio -:-
14:30OdloženoNereto - Matese -:-
14:30OdloženoPorto D'Ascoli - Castelfidardo -:-
14:30OdloženoRecanatese - Sambenedettese -:-
14:30Sambenedettese - ASD Pineto Calcio -:-
14:30S. N. Notaresco - Alto Casertano -:-
14:30OdloženoTrastevere Calcio - S. N. Notaresco -:-
14:30US Tolentino - Montegiorgio -:-
14:30Vastese - Nereto -:-
14:30OdloženoVastogirardi - Vastese -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina G

14:30Afragolese - Nuova Florida -:-
14:30Aprilia - Muravera -:-
14:30OdloženoArzachena - Insieme Formia -:-
14:30Atletico Uri - Torres -:-
14:30Calcio Giugliano - Cynthialbalonga -:-
14:30OdloženoCarbonia - Afragolese -:-
14:30OdloženoCassino - Cynthialbalonga -:-
14:30Gladiator - Carbonia -:-
14:30OdloženoGladiator - R. Monterotondo -:-
14:30Insieme Formia - Ostia Mare -:-
14:30Lanusei Calcio - Cassino -:-
14:30Latte Dolce - Arzachena -:-
14:30OdloženoMuravera - Latte Dolce -:-
14:30OdloženoNuova Florida - Atletico Uri -:-
14:30OdloženoOstia Mare - Calcio Giugliano -:-
14:30R. Monterotondo - Vis Artena -:-
14:30OdloženoTorres - Lanusei Calcio -:-
14:30OdloženoVis Artena - Aprilia -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina H

14:30OdloženoA.C.D. Nardo - SS Nola 1925 -:-
14:30Altamura - Casarano -:-
14:30OdloženoAudace Cerignola - Molfetta Calcio -:-
14:30OdloženoBisceglie - Casarano -:-
14:30OdloženoBitonto - Brindisi -:-
14:30Brindisi - Virtus Matino -:-
14:30OdloženoCasertana - Citta di Fasano -:-
14:30Citta di Fasano - Gravina -:-
14:30Francavilla - Mariglianese -:-
14:30OdloženoFrancavilla - Nocerina -:-
14:30OdloženoGravina - Altamura -:-
14:30OdloženoLavello - San Giorgio -:-
14:30OdloženoMariglianese - Rotonda -:-
14:30Molfetta Calcio - A.C.D. Nardo -:-
14:30Nocerina - Bitonto -:-
14:30Rotonda - Lavello -:-
14:30San Giorgio - Casertana -:-
14:30Sorrento - Audace Cerignola -:-
14:30SS Nola 1925 - Bisceglie -:-
14:30OdloženoVirtus Matino - Sorrento -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina I

14:30AS Acireale - Cavese -:-
14:30Castrovillari - Biancavilla -:-
14:30OdloženoCavese - Trapani -:-
14:30Cittanovese - Paterno -:-
14:30OdloženoGelbison Cilento - Giarre -:-
14:30Giarre - Licata -:-
14:30OdloženoLamezia Terme - Santa Maria Cilento -:-
14:30OdloženoLicata - Biancavilla -:-
14:30OdloženoPaterno - Rende -:-
14:30OdloženoPortici 1906 - Troina -:-
14:30OdloženoReal Aversa - Sancataldese -:-
14:30Rende - Lamezia Terme -:-
14:30OdloženoS. Agata - Cittanovese -:-
14:30Sancataldese - Portici 1906 -:-
14:30OdloženoSan Luca - Castrovillari -:-
14:30Santa Maria Cilento - Gelbison Cilento -:-
14:30Trapani - Real Aversa -:-
14:30Troina - San Luca -:-

ITÁLIE: Primavera 1

10:40OdloženoFC Janov U19 - AC Milán U19 -:-
12:30OdloženoSassuolo U19 - Atalanta U19 -:-
15:00OdloženoCagliari U19 - Empoli U19 -:-

ITÁLIE: Serie A ženy

12:30Neapol Ž - AS Řím Ž -:-
14:30AC Milán Ž - Sampdoria Ž -:-
14:30Lazio Ž - Inter Ž -:-

ITÁLIE: Serie B ženy

14:30OdloženoCesena Ž - Tavagnacco Ž -:-
14:30OdloženoCittadella Ž - Como Ž -:-
14:30OdloženoPalermo Ž - Pink Bari Ž -:-
14:30OdloženoPro Sesto Ž - Chievo Verona Ž -:-
14:30OdloženoRavenna Ž - Brescia Ž -:-
14:30OdloženoRoma CF Ž - Cortefranca Ž -:-
14:30OdloženoTorres Ž - San Marino Academy Ž -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

11:00Sakhnin - Ashdod -:-
19:15M. Petah Tikva - H. Beer Sheva -:-

JAMAJKA: Premier League

19:00Cavalier - Waterhouse -:-
21:15Dunbeholden - Montego Bay -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Diski Challenge

09:00Baroka U23 - Amazulu U23 -:-
09:00Cape Town City U23 - Swallows U23 -:-
11:30Chippa United U23 - Kaizer U23 -:-

KATAR: QSL

14:30Shamal - Umm-Salal -:-
16:40Al-Rayyan - Al Ahli Doha -:-
16:40Qatar SC - Al-Gharafa -:-

KEŇA: Premier League

13:00Police FC - Mathare Utd. -:-
13:00Talanta FC - Kakamega Homeboyz -:-
13:00Tusker - Nzoia Sugar -:-

KOLUMBIE: Primera A - Apertura

00:10Once Caldas - U. Magdalena -:-
02:15Junior - Patriotas -:-
22:05Ind. Medellin - Tolima -:-
00:10Jaguares de Cordoba - Dep. Cali -:-

KOLUMBIE: Primera B - Apertura

20:00Tigres - Real Cartagena -:-
21:00Valledupar - Real Santander -:-

KONGO: Ligue 1

14:00Otoho d'Oyo - Nathalys -:-
15:00Etoile du Congo - Diables Noirs -:-
15:00Leopard - Patronage Sainte-Anne -:-
16:00JS Talangai - Nico-Nicoye -:-

KOSTARIKA: Liga de Ascenso - Clausura

22:00Ad Aserri - Cons. Desamparados -:-
22:00Carmelita - San Jose FC -:-
22:00CS Uruguay - Limon -:-
22:00Escorpiones - Cofutpa -:-
22:00Liberia - Marineros -:-
22:00Municipal Garabito - Puntarenas FC -:-
22:00Municipal Turrialba - Barrio Mexico -:-
22:00Puerto Golfito FC - Santa Ana -:-

KYPR: 1. liga

15:00APOEL - Aris -:-
18:00Doxa - Ol. Nicosia -:-

KYPR: Division 2

13:30Achyronas Liopetriou - Olympias Lympion -:-
13:30Omonia Aradippou - Xylotympou -:-
13:30Omonia 29th May - Karmiotissa -:-

MACAO: Elite League

12:00Chao Pak Kei - Benfica -:-
14:00Cheng Fung - Policia -:-

MALTA: Premier League

14:00Gzira - Valletta -:-
16:00Sirens - Santa Lucia -:-
18:00Floriana - Birkirkara -:-

MALTA: Challenge League

14:00Swieqi - Tarxien -:-
15:00Luqa - Marsa FC -:-
18:00Melita FC - Pembroke -:-
19:00Senglea Athletics - Mgarr -:-

MEXIKO: Liga MX - Clausura

00:00Guadalajara - Queretaro -:-
02:00Leon - Pachuca -:-
04:00Club América - Atlas -:-
04:06Monterrey - Cruz Azul -:-
19:00U.N.A.M. - Tigres -:-

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Clausura

00:00Atl. Morelia - Raya2 -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie A - Clausura

23:00Correcaminos 2 - Cimarrones de Sonora 2 -:-
00:00Mineros de Fresnillo - Catedraticos Elite -:-
02:00Colima FC - Tecos FC -:-
22:00Lobos ULMX - Yalmakan -:-
23:00La Piedad - Canamy -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie B - Clausura

22:00Cuautla - Calor De San Pedro -:-

MEXIKO: Liga MX U20 - Clausura

16:00U.N.A.M. U20 - Tigres U20 -:-
18:00Santos Laguna U20 - Necaxa U20 -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga

13:30Hannover - Drážďany -:-
13:30Karlsruhe - Sandhausen -:-
13:30Regensburg - Kiel -:-

NĚMECKO: 3. Liga

13:00Meppen - Zwickau -:-
14:00Duisburg - Saarbrucken -:-
15:00Magdeburg - Havelse -:-

NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod

13:00Halberstadt - Chemie Lipsko -:-

NĚMECKO: Regionální liga Západ

14:00RW Essen - Wuppertaler -:-

NĚMECKO: Oberliga Hamburk

14:00Barmbek-Uhlenhorst - Dassendorf -:-
14:00Niendorfer TSV - HEBC Hamburg -:-
14:00TSV Buchholz 08 - Rugenbergen -:-
15:00Sasel - Meiendorfer SV -:-

NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko

14:00Eintracht Celle - Hagen/Uthlede -:-

NIGÉRIE: NPFL

16:00Abia Warriors - Dakkada FC -:-
16:00Akwa United - Sunshine Stars -:-
16:00Enugu - Remo Stars -:-
16:00Gombe - Niger -:-
16:00Kano - MFM FC -:-
16:00Lobi Stars - Enyimba -:-
16:00Nasarawa - Katsina Utd -:-
16:00Rivers Utd - Heartland -:-
16:00Shooting Stars - Kwara -:-
16:00Wikki Tourist - Plateau -:-

NIZOZEMSKO: Eerste Divisie

14:30Telstar - Jong Ajax -:-

NIZOZEMSKO: Tweede Divisie

14:30OdloženoTEC - Jong Sparta Rotterdam -:-

NIZOZEMSKO: Derde Divisie

14:00OdloženoBlauw Geel - EVV -:-
14:00OdloženoDEM - Watergraafsmeer -:-
14:00OdloženoHoogland - Oostzaan -:-
14:00OdloženoHV & CV Quick - GVV Unitas -:-
14:00OdloženoUSV Hercules - Gemert -:-
14:00OdloženoWestlandia - HVV Hollandia -:-
14:30OdloženoGroene Ster - Heemskerk -:-
14:30OdloženoHaaksbergen - Dongen -:-
14:30OdloženoOss - UNA -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie ženy

12:15Twente Ž - PSV Ž -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal

16:30Guimaraes - Estoril -:-
16:30Maritimo - Belenenses -:-
19:00Gil Vicente - Portimonense -:-
21:30FC Porto - Famalicao -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

12:00Feirense - Mafra -:-
15:00FC Porto B - Casa Pia -:-
16:30Rio Ave - Farense -:-
19:00Benfica B - Penafiel -:-
20:30Estrela - Trofense -:-

PORTUGALSKO: Liga 3

12:00Oliveirense - Anadia -:-
13:00Guimaraes B - Sanjoanense -:-
16:00Caldas - Oriental Dragon -:-
16:00CDC Montalegre - Braga B -:-
16:00Lusitania FC - S. Joao Ver -:-

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal

12:00Maritimo B - Limianos -:-
16:00Alvarenga - Castro Daire -:-
16:00Amarante - Tirsense -:-
16:00Berco - Macedo Cavaleiros -:-
16:00Condeixa - Oleiros -:-
16:00Esperanca de Lagos - Juv. Evora -:-
16:00FC Barreirense - Serpa -:-
16:00Gouveia - Valadares Gaia -:-
16:00Idanhense - Sertanense -:-
16:00Imortal - Pinhalnovense -:-
16:00Leca - Gondomar -:-
16:00Loures - OS Belenenses -:-
16:00Maria de Fonte - Merelinense -:-
16:00Mirandela - Sao Martinho -:-
16:00O Elvas CAD - Sporting Ideal -:-
16:00Olhanense - Louletano -:-
16:00Paredes - Vila Mea -:-
16:00Peniche - SB Castelo Branco -:-
16:00Pero Pinheiro - CD Rabo Peixe -:-
16:00SC Vianense - Camara de Lobos -:-
16:00SC Vila Real - Santa Marta Penaguiao -:-
16:00Sintrense - Coruchense -:-
16:00Sp. Espinho - Salgueiros -:-
16:00Uniao de Coimbra - Ferreira de Aves -:-
16:00Uniao Montemor - Moncarapachense -:-
16:00Vitoria Sernache - Marinhense -:-
17:00Camacha - Vilaverdense -:-
17:00Operario - Sacavenense -:-
17:00SC Praiense - Fontinhas -:-

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - Skupina o udržení

12:00Sporting U23 - Maritimo U23 -:-

RUMUNSKO: Liga 1

13:30Mioveni - Academica Clinceni -:-
16:00UTA Arad - Gaz Metan -:-
19:00FCSB - CFR Kluž -:-

RWANDA: Premier League

11:30Rayon Sport - Marines -:-
14:00Gasogi United - Etincelles -:-
14:00Mukura Victory Sports - Musanze -:-

ŘECKO: Super League

14:00Aris - Lamia -:-
16:15Atromitos - AEK -:-
16:15Volos - PAOK -:-
18:30Olympiakos - Giannina -:-

ŘECKO: Super League 2

13:45Asteras Vlachioti - Kallithea -:-
13:45Diagoras - O.F. Ierapetra -:-
13:45Ergotelis - PAE Egaleo -:-
13:45Kalamata - Rodos -:-
13:45Karaiskakis - Irodotos -:-
13:45Kavala - Panserraikos -:-
13:45O. Volos - AEL Larissa -:-
13:45PAE Chania - Zakynthos -:-
13:45Panathinaikos B - Levadiakos -:-
13:45Pierikos - Apollon Pontou -:-
13:45Thesprotos - Iraklis 1908 -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 1

14:00A. Asteras - Chrisoupolis -:-
14:00Apollon Paralimniou - Aris Avatou -:-
14:00Ethnikos Sochos - Alexandroupoli -:-
14:00F.C. Pandramaikos - M. Alexandros Orfaniou -:-
14:00Orfeas Xanthi - Doxa Dramas -:-
14:00Plagia - Thermaikos FC -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 2

14:00Asteras Kalirachis - Giannitsa -:-
14:00Edessaikos - Kozani -:-
14:00Kozani - Iraklis Ampelokipi -:-
14:00Lefkimmi - Poseidonas Michanionas -:-
14:00Makedonikos - M. Alexandros Trikala -:-
14:00Thyella Sarakinoi - Agios Matthaios -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 3

14:00Amvrysseas - Atalanti -:-
14:00ZrušenoDimitra Efxeinoupolis - Aetos Makrychoriou -:-
14:00Ethnikos Neou - Thiseas Agria -:-
14:00Fikis - Elassona -:-
14:00Ipato - Atromitos Palamas -:-
14:00Iraklis Larissa - Nea Artaki -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 4

14:00Acheron Kanalaki - Panegialios -:-
14:00ZrušenoAmvrakikos Loutrou - Diavolitsi -:-
14:00Diagoras Vrachneikon - Aias Gastounis -:-
14:00Ethnikos Skoulikadou - Panagriniakos -:-
14:00Nafpaktiakos A. - Tilikratis L. -:-
14:00PAO Varda - Panachaiki -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 5

14:00Agios Ierotheos - Panarkadikos -:-
14:00Ermionidas-Ermis - Aris Skalas -:-
14:00Ermis Meligous - Santorini -:-
14:00Fostiras - Foinikas N. Epidavrou -:-
14:00Ilioupoli - Mykonos -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 6

14:00E. Piraeus - Panelefsiniakos -:-
14:00Keratsini - Aiolikos -:-
14:00Kyanos A. V. - Aittitos Spata -:-
14:00Proodeftiki - Thyella D. -:-
14:00Pyliou - Aias -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 7

14:00AE Neapolis - Rouf Pao -:-
14:00Agios Nikolaos - Almyros Gaziou -:-
14:00Ierapetra - Atsalenios -:-
14:00Panionios - Giouchtas -:-
14:00Poros - Aris Soudas -:-

SKOTSKO: SWPL 1 ženy

14:00Spartans Ž - Glasgow City Ž -:-
15:00Hamilton Ž - Motherwell Ž -:-
15:00Hearts Ž - Aberdeen Ž -:-
15:00Partick Thistle Ž - Celtic Ž -:-
15:00Rangers Ž - Hibernian Ž -:-

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Division 1

14:05Al Fujairah - Hatta -:-
14:05Al Thaid - Al Arabi -:-
14:05Dibba Al Fujairah - Al Bataeh -:-
14:10Al Hamriyah - Al Rams -:-

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Pro League Cup - 9.-14. místo

14:15Al Dhafra - Emirates Club -:-
14:15Khorfakkan - Al Urooba -:-
16:45Al Sharjah - Bani Yas -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

12:00Fredericia (Den) - Næsby (Den) -:-
12:00Krasnodar (Rus) - Žilina (Svk) -:-
12:00Silkeborg (Den) - Raufoss (Nor) -:-
13:00Hannover II (Ger) - Tundern (Ger) -:-
13:00Leher (Ger) - Drochtersen/Assel (Ger) -:-
13:00Warta (Pol) - Shkendija (Mkd) -:-
13:30Heimstetten (Ger) - Aalen (Ger) -:-
14:00MOL Fehérvár (Hun) - Gyirmot (Hun) -:-
14:00Orenburg (Rus) - Ufa (Rus) -:-
14:30Krasnodar (Rus) - Žilina (Svk) -:-
14:30Schaffhausen (Sui) - St. Gallen (Sui) -:-
15:00Steele (Ger) - Duisburg (Ger) -:-
15:30Lechia (Pol) - Dinamo Batumi (Geo) -:-
17:00Mariehamn (Fin) - Aland (Fin) -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy

13:00Freiburg Ž (Ger) - Sand Ž (Ger) -:-
14:00Delmenhorst Ž (Ger) - Brémy Ž (Ger) -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

14:00Burgos CF - Leganes -:-
16:00Gijon - Amorebieta -:-
18:15Girona - Lugo -:-
18:15Huesca - Ponferradina -:-
21:00Alcorcon - Mirandes -:-

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 1

12:00Calahorra - Badajoz -:-
12:00CF Talavera - Zamora -:-
12:00Internacional de Madrid - La Coruňa -:-
17:00Ferrol - UD Logrones -:-
17:00Unionistas - Rayo Majadahonda -:-

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 2

12:00Baleares - Algeciras -:-
12:00Betis B - Sevilla B -:-
12:00Villarreal B - Sanluqueno -:-
16:00Linense - Gimnastic -:-
17:00Castellon - Linares -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 1

12:00CD Mostoles - Salamanca -:-
12:00Coruxo - Palencia CA -:-
12:00Llanera - Navalcarnero -:-
17:00Compostela - Pontevedra -:-
17:00Gimnastica Segoviana - Union Adarve -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 2

11:30Real Sociedad C - Racing Santander B -:-
16:00Izarra - Gernika -:-
17:00AD San Juan - Cayon -:-
17:00Arenas Club - Pena -:-
17:00Racing Rioja - Naxara -:-
17:00Tropezon - Osasuna B -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 3

12:00Andratx - Tarazona -:-
12:00CE Europa - Teruel -:-
12:00Ejea - Santa Eulalia -:-
12:00Huesca B - Terrassa -:-
12:00Ibiza Islas Pitiusas - Formentera -:-
12:00Numancia - Espanyol B -:-
12:00Prat - Lleida -:-
16:30Brea - Cerdanyola -:-
17:00Badalona - Ebro -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 4

12:00Cacereno - Velez -:-
12:00Merida - Panaderia -:-
12:00San Roque - Cádiz B -:-
12:00Villanovense - Ceuta -:-
12:30Mensajero - Don Benito -:-
13:00Las Palmas B - Montijo -:-
13:00San Fernando - Tamaraceite -:-
17:00Antequera - CD Coria -:-
17:00Cordoba - Xerez D.F.C. -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 5

11:30CF Intercity - Eldense -:-
12:00Mar Menor - La Nucia -:-
12:00Socuellamos - Levante B -:-
12:00Toledo - Melilla -:-
16:15Pulpileno - Puertollano C.F. -:-
17:00Alzira - Ejido -:-
17:00Marchamalo - Murcia -:-
18:00Mancha - Aguilas FC -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 1

18:00Arnoia - Arzua -:-
18:00Estradense - Alondras -:-
18:00Noia - Sofan -:-
18:00Polvorín - Ourense CF -:-
18:00Racing Club Villalbes - Ponteareas -:-
18:00Rapido de Bouzas - Barco -:-
18:00Silva SD - Somozas -:-
18:00Viveiro - Dep. Fabril -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 2

18:00Basico Urraca - Praviano -:-
18:00Caudal Deportivo - Lenense -:-
18:00CD Colunga - L'Entregu -:-
18:00EI San Martin - Gijon Industrial -:-
18:00Gijon B - Llanes -:-
18:00Langreo B - R. Oviedo B -:-
18:00Lealtad - Mosconia -:-
18:00Luarca - Real Titanico -:-
18:00Roces - Covadonga -:-
18:00Tuilla - SD Navarro CF -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 3

18:00CD Colindres - Barreda Balompie -:-
18:00Noja - Castro -:-
18:00Selaya - Naval Reinosa -:-
18:00Textil Escudo - Guarnizo -:-
18:00Torina - Atletico Albericia -:-
18:00Torrelavega - Escobedo -:-
18:00UD Samano - Siete Villas -:-
18:00Vimenor - UC Cartes -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 4

18:00Amurrio Club - Santuxu -:-
18:00Anaitasuna FT - Durango -:-
18:00Barakaldo - Lagun Onak -:-
18:00CD Vitoria - SD Deusto -:-
18:00Leioa - Beti Gazte -:-
18:00Pasaia - Beasain -:-
18:00San Ignacio - Aurrera Ondarroa -:-
18:00Tolosa FC - Portugalete -:-
18:00Urduliz - Basconia -:-
18:00Uritarra - Alavés B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 5

18:00Asco - Granollers -:-
18:00CE Manresa - Vilassar de Mar -:-
18:00Girona B - UE Sants -:-
18:00Grama - Peralada -:-
18:00Pobla Mafumet - Sant Andreu -:-
18:00San Cristobal CP - L'Hospitalet -:-
18:00UE Figueres - Olot -:-
18:00Vilafranca - Castelldefels -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 6

18:00Atzeneta - Castellon B -:-
18:00Beniganim - Olimpic Xativa -:-
18:00Callosa - Hercules B -:-
18:00Ilicitano - Orihuela -:-
18:00Roda - Acero -:-
18:00Saguntino - Villarreal C -:-
18:00Silla CF - Torrent -:-
18:00Valencia B - Jove -:-
18:00Villajoyosa - Recambios Colon -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 7

18:00CDE Madrid - Galapagar -:-
18:00Complutense - Pozuelo de Alarcon -:-
18:00Getafe B - Tres Cantos -:-
18:00Moratalaz - Paracuellos Antamira -:-
18:00Parla - Alcorcon B -:-
18:00RSD Alcala - AD Torrejon -:-
18:00Trival Valderas - Atl. Madrid B -:-
18:00Ursaria - Las Rozas -:-
18:00Villaverde San Andres - Colonia M. -:-
18:00Villaviciosa - Vallecano B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 8

18:00Almazan - Real Avila -:-
18:00Arandina - Guijuelo -:-
18:00Atl. Tordesillas - Santa Marta Tormes -:-
18:00Bembibre - Atl. Astorga -:-
18:00Colegios Diocesanos - Numancia B -:-
18:00Palencia CF - Mirandes B -:-
18:00Ribert - Leonesa B -:-
18:00Salamanca B - Ciudad Rodrigo CF -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 9

18:00Alhaurin - CD Torreperogil -:-
18:00Atletico de Porcuna - Jaen -:-
18:00CD Alhaurino - El Palo -:-
18:00Huetor Tajar - UD San Pedro -:-
18:00Intergym Melilla - Almeria B -:-
18:00Marbella - Huetor Vega -:-
18:00Torre del Mar - Motril -:-
18:00Torremolinos - Malaga B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 10

18:00Antoniano - Cordoba B -:-
18:00Cabecense - Puente Genil -:-
18:00CD Gerena - Pozoblanco -:-
18:00Ceuta B - CD Utrera -:-
18:00Ciudad de Lucena - Tomares UD -:-
18:00Conil - Cartaya -:-
18:00Rota - Huelva -:-
18:00Sevilla C - Los Barrios -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 11

18:00Binissalem - Collerense -:-
18:00Llosetense - Serverense -:-
18:00Mallorca B - Santanyi -:-
18:00Murense - Mercadal -:-
18:00Platges de Calvia - Manacor -:-
18:00Poblense - Portmany -:-
18:00Rotlet Molinar - Campos -:-
18:00Sant Jordi - Inter Ibiza -:-
18:00Sant Rafel - Felanitx -:-
18:00Soller - Constancia -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 12

18:00Atl. Paso - Las Zocas -:-
18:00CD Marino - Vera -:-
18:00Gran Tarajal - Lanzarote -:-
18:00Las Palmas C - La Cuadra -:-
18:00Santa Ursula - CD Buzanada -:-
18:00Tenerife B - Arucas -:-
18:00Villa Santa Brigida - SD Tenisca -:-
18:00Yaiza - Union Viera -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 13

18:00Bala Azul - Cartagena FC -:-
18:00Bullense - Lorca Deportiva -:-
18:00CAP Ciudad de Murcia - Real Murcia B -:-
18:00Caravaca - EG El Palmar CF -:-
18:00Cartagena B - La Union -:-
18:00Huercal-Overa - UD Los Garres -:-
18:00Mazarron CF - Deportiva Minera -:-
18:00UCAM Murcia B - Archena -:-
18:00Yeclano - Racing Murcia -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 14

18:00Aceuchal - Jerez CF -:-
18:00Azuaga - Badajoz B -:-
18:00CD Calamonte - Extremadura UD B -:-
18:00Llerenense - Olivenza -:-
18:00Moralo - Diocesano -:-
18:00Trujillo - Don Alvaro -:-
18:00UP Plasencia - Arroyo -:-
18:00Villafranca - Miajadas -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 15

18:00Azkoyen - Cirbonero -:-
18:00Beti Onak - Pamplona -:-
18:00CD Corellano - CD Gares -:-
18:00Cortes - Beti Kozkor -:-
18:00Huarte - CD Cantolagua -:-
18:00Murchante - Burlades -:-
18:00Txantrea - Subiza -:-
18:00Valle Egues - Ezcabarte -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 16

18:00Arnedo - Yague -:-
18:00Berceo - Cenicero -:-
18:00Calahorra B - Anguiano -:-
18:00CDFC Calzada - River Ebro -:-
18:00CF Rapid - Casalarreina -:-
18:00Haro Deportivo - Agoncillo -:-
18:00Oyonesa - Vianes -:-
18:00Varea - Alfaro -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 17

18:00Belchite 97 - Barbastro -:-
18:00Biescas - Epila -:-
18:00Binefar - Utebo FC -:-
18:00Caspe - Giner Torrero -:-
18:00CF Illueca - Zaragoza B -:-
18:00Cuarte - Borja -:-
18:00Robres - Atletico Monzon -:-
18:00Santa Anastasia - Carinena -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 18

18:00Azuqueca - Hogar Alcarreno -:-
18:00Huracan de Balazote - Villarrobledo -:-
18:00Illescas - Conquense -:-
18:00Miguelturreno - Torrijos -:-
18:00Quintanar - Tarancon -:-
18:00San Clemente - Albacete B -:-
18:00Villacanas - Ciudad Real -:-
18:00Villarrubia - Almansa -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda Division ženy

18:00Albacete Ž - Castellon Ž -:-
18:00Alhama Ž - Real Union Ž -:-
18:00Atl. Madrid B Ž - SE AEM Ž -:-
18:00Barcelona B Ž - Zaragoza CFF Ž -:-
18:00Betis B Ž - CD Juan Grande Ž -:-
18:00Cacereno Ž - Madrid C. B Ž -:-
18:00Espanyol Ž - CA Osasuna Ž -:-
18:00Femarguin Ž - Pozoalbense Ž -:-
18:00Gijon Ž - Seagull Ž -:-
18:00Granada Ž - Santa Teresa Ž -:-
18:00La Coruňa Ž - CD Parquesol CF Ž -:-
18:00La Solana Ž - Cordoba Ž -:-
18:00Las Planas Ž - EDF Logrono Ž -:-
18:00Pradejon Ž - Athletic Bilbao B Ž -:-
18:00Racing Santander Ž - Real Oviedo Ž -:-
18:00Tenerife B Ž - Elche CF Ž -:-

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

14:00Polisi Tanzania - Young Africans -:-
17:00Coastal Union - Namungo -:-

THAJSKO: Thai League 1

12:00Buriram - Bangkok Utd -:-
12:00Chonburi - Khonkaen Utd. -:-
12:00Nakhon Ratchasima FC - Chiangmai Utd -:-
12:00Port MTI FC - Suphanburi -:-

THAJSKO: Thai League 2

12:00Chainat - Customs Utd -:-
12:30Ranong - Rayong FC -:-

TURECKO: Superliga

11:30Hatayspor - Rizespor -:-
11:30Kasimpasa - Kayserispor -:-
14:00Altay - Konyaspor -:-
14:00Giresunspor - Alanyaspor -:-
17:00Galatasaray - Trabzonspor -:-

TURECKO: 1. Lig

11:30Adanaspor - Keciorengucu -:-
11:30Bandirmaspor - Erzurum BB -:-
14:00Boluspor - Tuzlaspor -:-
17:00Eyupspor - Bursaspor -:-

TURECKO: 3. Lig Group 1

11:00Batman Petrolspor - Fatsa Belediyespor -:-
11:00Elazigspor - Mamak -:-
11:00Erbaaspor - Arnavutkoy Bl. -:-
11:00Hendek - Bergama Bld. -:-
11:00Kahta - Osmaniyespor -:-
11:00Kutahyaspor - Bursa -:-
11:00Nevsehirspor - Hopaspor -:-
11:00Sancaktepe - Karaman Bld. -:-

TURECKO: 3. Lig Group 2

11:00Aksaray Bld. - 52 Orduspor -:-
11:00Beyoglu Yeni Carsi - Yomraspor -:-
11:00Darica Genclerbirligi - Carsambaspor -:-
11:00Hacettepe - Iskenderun -:-
11:00Kestel - Bayrampasa -:-
11:00Kizilcaboluk Spor Kulubu - Elazig Karakocan -:-
11:00Kusadasispor - Altindag Bld. -:-
11:00Siirt Ozel - Igdir FK -:-

TURECKO: 3. Lig Group 3

11:00Edirnespor - Ceyhanspor -:-
11:00Erokspor - Fethiyespor -:-
11:00Gumushanespor - Tepecik -:-
11:00Icel - Karsiyaka -:-
11:00Karabukspor - Cankaya FK -:-
11:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Belediye Derince -:-
11:00Mardin BB - Agri 1970 -:-
11:00Ofspor - Modafenspor -:-
11:00Orduspor 1967 - Karakopru -:-

TURECKO: Super Lig ženy

10:00Adana Idmanyurd Ž - Hakkarigucu Ž -:-
10:00ALG Spor Ž - Sivasspor Ž -:-
10:00Altay Ž - Amed SK Ž -:-
10:00Belediyesi Ž - Karadeniz Ereglispor Ž -:-
10:00Besiktas Ž - 1207 Antalyaspor Ž -:-
10:00Fatih Vatanspor Ž - Kirecburnu Ž -:-
10:00Hatayspor Ž - Fenerbahce Ž -:-
10:00Kayseri Ž - Dudullu Ž -:-
10:00Kocaeli Bayan Ž - Fomget Genclik Ve Spor Ž -:-
10:00Konak Bld. Ž - Karagumruk Ž -:-
10:00Trabzonspor Ž - Rizespor Ž -:-

WALES: Premier ženy

15:00Cardiff Met. Ž - Cardiff City Ž -:-

ZAMBIE: Super League

14:00Lusaka Dynamos - Green Eagles -:-
14:00Nkwazi - Konkola -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.