OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » 22.01.2022 » Všechny zápasy

ANGLIE: Premier League

13:30Everton - Aston Villa -:-
16:00Brentford - Wolves -:-
16:00Leeds - Newcastle -:-
16:00Manchester Utd - West Ham -:-
18:30Southampton - Manchester City -:-

ČESKO: Tipsport liga

10:30Vyškov - Brno -:-
10:30Z. Moravce-Vráble - Senica -:-
13:00Táborsko - Varnsdorf -:-

FRANCIE: Ligue 1

17:00Brest - Lille -:-
21:00Lens - Marseille -:-

ITÁLIE: Serie A

15:00FC Janov - Udinese -:-
18:00Inter - Venezia -:-
20:45Lazio - Atalanta -:-

NĚMECKO: Bundesliga

15:30Freiburg - Stuttgart -:-
15:30Fürth - Mohuč -:-
15:30Hoffenheim - Dortmund -:-
15:30Leverkusen - Augsburg -:-
15:30Mönchengladbach - Union Berlín -:-
18:30Bochum - Kolín n. R. -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie

18:45Vitesse - Groningen -:-
20:00Alkmaar - Cambuur -:-
20:00Heerenveen - Zwolle -:-
21:00Willem II - Twente -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga

14:00Levante - Cádiz -:-
16:15Villarreal - Mallorca -:-
18:30Sevilla - Celta Vigo -:-
21:00Atl. Madrid - Valencia -:-

ALBÁNIE: Superliga

17:00Din. Tirana - Tirana -:-
17:00Kukesi - Skenderbeu -:-
17:00Partizani - Kastrioti -:-
17:00Teuta - Laci -:-
17:00Vllaznia - Egnatia -:-

ALBÁNIE: 1. liga

13:30Burreli - Terbuni -:-
13:30Bylis - Beselidhja Lezha -:-
13:30Erzeni - Apolonia Fier -:-
13:30Korabi Peshkopi - Tomori Berat -:-
13:30Lushnja - Maliqi -:-
13:30Pogradeci - Butrinti Sarande -:-
13:30Turbina Cerrik - Besa -:-
13:30Vora - Shkumbini Peqin -:-

ANGLIE: Championship

13:30Bristol City - Cardiff -:-
13:30Nottingham - Derby -:-
16:00Birmingham - Barnsley -:-
16:00Blackpool - Millwall -:-
16:00Bournemouth - Hull -:-
16:00Coventry - QPR -:-
16:00Reading - Huddersfield -:-
16:00Sheffield Utd - Luton -:-
16:00Stoke - Fulham -:-
16:00Swansea - Preston -:-
16:00West Brom - Peterborough -:-

ANGLIE: League One

16:00Burton - Wimbledon -:-
16:00Cambridge Utd - Crewe -:-
16:00Charlton - Fleetwood -:-
16:00Ipswich - Accrington -:-
16:00Milton Keynes - Doncaster -:-
16:00Morecambe - Wycombe -:-
16:00Oxford Utd - Sheffield Wed -:-
16:00Plymouth - Lincoln -:-
16:00Rotherham - Cheltenham -:-
16:00Shrewsbury - Bolton -:-
16:00Sunderland - Portsmouth -:-
16:00Wigan - Gillingham -:-

ANGLIE: League Two

14:00Swindon - Bristol Rovers -:-
16:00Barrow - Mansfield -:-
16:00Crawley - Tranmere -:-
16:00Forest Green - Carlisle -:-
16:00Harrogate - Oldham -:-
16:00Hartlepool - Stevenage -:-
16:00Leyton Orient - Port Vale -:-
16:00Rochdale - Bradford City -:-
16:00Salford - Colchester -:-
16:00Scunthorpe - Newport -:-
16:00Sutton - Northampton -:-
16:00Walsall - Exeter -:-

ANGLIE: National League

16:00Altrincham - Torquay -:-
16:00Boreham Wood - Weymouth -:-
16:00Grimsby - Bromley -:-
16:00Chesterfield - Aldershot -:-
16:00Maidenhead - Halifax -:-
16:00Solihull Moors - Dover -:-
16:00Woking - Wealdstone -:-
16:00Yeovil - Wrexham -:-
18:20Dagenham & Red. - Stockport County -:-

ANGLIE: National League North

16:00AFC Fylde - Guiseley -:-
16:00Alfreton - Blyth -:-
16:00Brackley Town - Chorley -:-
16:00Bradford PA - Kettering -:-
16:00Curzon Ashton - Chester -:-
16:00Farsley - Hereford -:-
16:00Gateshead - Leamington -:-
16:00Gloucester - Southport -:-
16:00Kidderminster - York -:-
16:00Spennymoor - Boston Utd -:-
16:00Telford - Darlington -:-

ANGLIE: National League South

16:00Bath - Eastbourne Boro -:-
16:00Billericay - Havant & W -:-
16:00Braintree - Slough -:-
16:00Dartford - Hampton & Richmond -:-
16:00Dorking - Ebbsfleet -:-
16:00Dulwich Hamlet - Concord -:-
16:00Hungerford - Chelmsford -:-
16:00St. Albans - Maidstone -:-
16:00Tonbridge - Hemel Hempstead -:-
16:00Welling - Oxford City -:-

ANGLIE: NPL Premier Division

16:00Ashton Utd - Lancaster -:-
16:00Atherton - Stafford -:-
16:00Basford - Nantwich -:-
16:00FC United - Stalybridge -:-
16:00Hyde - Whitby -:-
16:00Matlock - Bamber Bridge -:-
16:00Mickleover - Witton Albion -:-
16:00Morpeth - Buxton -:-
16:00Radcliffe - Gainsborough -:-
16:00Scarborough - Grantham -:-
16:00Warrington - South Shields -:-

ANGLIE: Southern League Central Division

15:00Needham Market - Hitchin -:-
15:00Stourbridge - Royston -:-
16:00Alvechurch - AFC Rushden & Diamonds -:-
16:00Banbury - Redditch -:-
16:00Barwell - Leiston -:-
16:00Coalville - Bromsgrove -:-
16:00Hednesford - Peterborough Sports -:-
16:00Lowestoft - Nuneaton -:-
16:00Rushall - Biggleswade Town -:-
16:00Stratford - Tamworth -:-

ANGLIE: Southern League South Division

16:00Beaconsfield Town - Taunton -:-
16:00Dorchester - Chesham -:-
16:00Gosport - Harrow -:-
16:00Hendon - Poole -:-
16:00Kings Langley - Farnborough -:-
16:00Merthyr Town - Met. Police -:-
16:00Salisbury - Weston-super-Mare -:-
16:00Swindon S - Walton Casuals -:-
16:00Truro - Hayes & Yeading -:-
16:00Wimborne - Tiverton -:-
16:00Yate Town - Hartley Wintney -:-

ANGLIE: Isthmian League Premier Division

16:00Bishop's Stortford - East Thurrock -:-
16:00Bognor Regis - Potters Bar -:-
16:00Bowers & Pitsea - Merstham -:-
16:00Cray - Carshalton -:-
16:00Folkestone - Wingate & Finchley -:-
16:00Haringey - Leatherhead -:-
16:00Cheshunt - Horsham FC -:-
16:00Kingstonian - Enfield Town -:-
16:00Lewes - Brightlingsea -:-
16:00Margate - Corinthian-Casuals -:-
16:00Worthing - Hornchurch -:-

ANGLIE: Premier League U18

12:00Arsenal U18 - Chelsea U18 -:-
12:00Brighton U18 - Southampton U18 -:-
12:00Fulham U18 - West Ham U18 -:-
12:00Manchester Utd U18 - Everton U18 -:-
12:00Sunderland U18 - Newcastle U18 -:-
13:00Birmingham U18 - Crystal Palace U18 -:-
13:00Derby U18 - Leeds U18 -:-
13:00Leicester U18 - West Brom U18 -:-
13:00Manchester City U18 - Stoke U18 -:-
13:00Nottingham U18 - Wolverhampton U18 -:-
13:30Norwich U18 - Reading U18 -:-
14:00Burnley U18 - Blackburn U18 -:-
14:00Middlesbrough U18 - Liverpool U18 -:-

ANGOLA: Girabola League

15:30Academica - Primeiro de Agosto -:-
15:30Interclube - Libolo -:-
15:30Sagrada - CD Lunda Sul -:-
15:30Sporting de Benguela - Caala -:-
15:30Sporting de Cabinda - Kabuscorp -:-
16:30Petro - Cuando Cubango -:-
16:30Progresso - Desportivo Huila -:-

AUSTRÁLIE: A-League

08:00Brisbane Roar - Adelaide United -:-
08:00Central Coast Mariners - Melbourne Victory -:-
08:00Macarthur FC - WS Wanderers -:-
08:00Melbourne City - Sydney FC -:-
08:00Perth Glory - Newcastle Jets -:-
08:09Western United - Wellington Phoenix -:-

BELGIE: Jupiler Pro League

16:15Kortrijk - Eupen -:-
18:30Beerschot VA - Leuven -:-
18:30St. Truiden - Seraing -:-
20:45Charleroi - Gent -:-

BELGIE: 1B Pro League

20:45Westerlo - Deinze -:-

BELGIE: National Division 1

19:30Thes Sport - URSL Vise -:-
20:00Dender - Dessel -:-
20:00La Louviere - Saint Eloois -:-
20:00Mandel United - Heist -:-
20:00Patro Eisden - OC Charleroi -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group ACFF

19:30Entente Durbuy - Verlaine -:-

BELGIE: Super League ženy

14:00St. Lutych Ž - RSC Anderlecht Ž -:-
16:00Aalst Ž - Femina Woluwe Ž -:-
16:15Club Brugge Ž - Charleroi Ž -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Alagoano

21:00Jacyoba - ASA -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Baiano

20:00Vitoria da Conquista - Bahia De Feira -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Brasiliense

19:30Brasiliense - Paranoa -:-
19:30Ceilandia - Gama -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Catarinense

20:30Camboriu - Prospera Criciuma -:-
23:00Concordia - Brusque -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Maranhense - 1. fáze

21:00Pinheiro - SE Juventude -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Matogrossense

20:30Academia - Operario VG -:-
20:30Cuiaba - Acao -:-
23:00Gremio Sorriso - Nova Mutum -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Paranaense

20:00Coritiba - Cianorte -:-
23:00Cascavel - Rio Branco PR -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Pernambucano

20:30Nautico - Ibis Sport Club -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Piauiense

20:00Oeirense - Flamengo PI -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Sergipano

19:15Boca Junior - Sergipe -:-
20:00Frei Paulistano - Confianca -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Tocantinense

20:00Bela Vista - Araguacema -:-
20:00Capital FC - Tocantinopolis -:-
20:00Interporto - Palmas -:-

BRAZÍLIE: Copa do Nordeste

21:45Bahia - Sampaio Correa -:-
21:45CRB - Sport Recife -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Flambeau de l'Est - Rukinzo -:-
14:00Les Crocos - Le Messager -:-
14:00Musongati - Aigle Noir -:-
14:00New Oil - Dynamik -:-

EGYPT: Ligový pohár

13:30Ceramica Cleopatra - Enppi -:-
13:30Pharco - El Gaish -:-
16:00Zamalek - Ghazl El Mahallah -:-

ESTONSKO: Pohár

12:00Vastseliina Tannem - Tabasalu -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

14:00Milling Hotspurs - Manzini Sea Birds -:-
14:00Rangers FC - Vovovo -:-

FINSKO: Liiga Cup

13:00Lahti - Haka -:-

FRANCIE: Ligue 2

15:00Auxerre - Paris FC -:-
19:00Amiens - Guingamp -:-
19:00Bastia - Toulouse -:-
19:00Dijon - Quevilly Rouen -:-
19:00Dunkerque - Sochaux -:-
19:00Grenoble - Niort -:-
19:00Le Havre - Rodez -:-
19:00Pau - Nimes -:-
19:00Valenciennes - Nancy -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina A

18:00Blois - Saint-Malo -:-
18:00Guingamp II - Vitre -:-
18:00Chartres - Romorantin -:-
18:00Chateaubriant - Granville -:-
18:00Lorient II - Versailles -:-
18:00Rouen - Poissy -:-
18:00Saint-Pryve - Plabennec -:-
18:30Vannes - Caen II -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina B

17:00Haguenau - Epinal -:-
17:00Lens II - Lusitanos -:-
17:00Reims II - Sainte-Genevieve -:-
18:00Auxerre II - ASM Belfort -:-
18:00FC 93 - Schiltigheim -:-
18:00Fleury-Merogis - Beauvais -:-
18:00St Quentin - Méty II -:-
18:30Paris 13 Atl. - Sannois -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina C

16:00Jura Sud - Frejus -:-
16:00Lyon II - Martigues -:-
18:00Aubagne - GOAL FC -:-
18:00Grasse - Monako II -:-
18:00Hyeres - Toulon -:-
18:00Louhans Cuiseaux - Lyon - La Duchere -:-
18:00Marignane - GFA74 -:-
18:00Marseille II - Saint Priest -:-

FRANCIE: National 2 - Skupina D

17:00Andrezieux - Les Herbiers -:-
18:00Angouleme - Stade Montois -:-
18:00Canet Roussillon - Bourges 18 -:-
18:00Colomiers - Angers II -:-
18:00Nantes II - Le Puy -:-
18:00Trelissac - Beziers -:-
18:30Moulins-Yzeure - Bergerac -:-
20:00Chamalieres - Montpellier II -:-

FRANCIE: Division 1 ženy

14:30Bordeaux Ž - Reims Ž -:-
14:30Dijon Ž - Fleury 91 Ž -:-
14:30Issy Ž - Guingamp Ž -:-
14:30Soyaux Ž - Paris FC Ž -:-
17:00Montpellier Ž - Lyon Ž -:-

GAMBIE: GFA League

17:00Elite United - Fortune -:-
17:00Steve Biko - Samger -:-
17:00WAA Banjul - Real Banjul -:-

GHANA: Premier League

16:00Accra Lions - Ashanti Gold -:-
16:00Karela - Hearts Of Oak -:-

GIBRALTAR: National League

16:00Europa Point - Lincoln -:-
18:30Europa FC - St Josephs -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura

22:00Municipal - Guastatoya -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

22:00Olimpia - Honduras Progreso -:-
22:00Platense - Victoria -:-
22:00Real Espana - Motagua -:-
22:00Real Sociedad - UPNFM -:-
22:00Vida - Marathon -:-

HONGKONG: Premier League

08:00Kitchee - Southern District -:-

CHILE: Primera División - Baráž o udržení

22:00Copiapo - Huachipato -:-

INDIE: ISL

15:00Chennaiyin - North East Utd -:-

ÍRÁN: Persian Gulf Pro League

12:30Mes Rafsanjan - Sepahan -:-
13:30Havadar SC - Esteghlal F.C. -:-
15:30Persepolis - Foolad -:-

ISLAND: Reykjavik Cup

15:00IR Reykjavik - Throttur -:-
16:00Fram - KR Reykjavik -:-

ISLAND: Fotbolti.net Cup

13:00Akranes - Vestmannaeyjar -:-
13:00Keflavik - Leiknir -:-
14:00Breidablik - Kopavogur -:-
14:00Stjarnan - Hafnarfjordur -:-

ITÁLIE: Serie B

14:00Alessandria - Benevento -:-
14:00Brescia - Ternana -:-
14:00Como - Crotone -:-
14:00Cosenza - Ascoli -:-
14:00Monza - Reggina -:-
14:00Spal - Pisa -:-
16:15Perugia - Pordenone -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina B

14:30Cesena - Viterbese -:-
14:30Entella - Gubbio -:-
14:30Modena - Fermana -:-
14:30Olbia - Lucchese -:-
14:30Pescara - Montevarchi -:-
14:30Pontedera - Ancona-Matelica -:-
14:30Reggiana - Pistoiese -:-
14:30Vis Pesaro - Teramo -:-

ITÁLIE: Primavera 1

11:00OdloženoSpal U19 - Juventus U19 -:-
12:30OdloženoTorino U19 - Lecce U19 -:-
13:00OdloženoInter U19 - Sampdoria U19 -:-
15:00OdloženoVerona U19 - Neapol U19 -:-

ITÁLIE: Primavera 2

14:30Alessandria U19 - Parma U19 -:-
14:30Ascoli U19 - Salernitana U19 -:-
14:30Cesena U19 - Benevento U19 -:-
14:30Cittadella U19 - Reggiana U19 -:-
14:30Como U19 - Brescia U19 -:-
14:30Cremonese U19 - Venezia U19 -:-
14:30Entella U19 - Vicenza U19 -:-
14:30Lazio U19 - Perugia U19 -:-
14:30Monza U19 - Pordenone U19 -:-
14:30Pisa U19 - Ternana U19 -:-
14:30Reggina U19 - Frosinone U19 -:-
14:30Spezia U19 - Crotone U19 -:-

ITÁLIE: Serie A ženy

12:30Sassuolo Ž - Verona Ž -:-
14:30Empoli Ž - Pomigliano Ž -:-
14:30Juventus Ž - Fiorentina Ž -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

14:00Nof Hagalil - H. Haifa -:-
16:20M. Tel Aviv - Netanya -:-
17:00Hapoel Hadera - Kiryat Shmona -:-
18:50M. Haifa - Hapoel Jerusalem -:-

IZRAEL: Liga Alef Sever

12:00Hapoel Bnei Faradis - Ironi Baka -:-
12:00Hapoel Bnei Zalfa - Shapira -:-
12:00Hapoel Bueine - Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara -:-
12:00Hapoel Iksal Imad - H. Herzliya -:-
12:00Hapoel Kaukab - MS Tira -:-
12:00Ironi Tiberias - Ironi Nesher -:-
12:00Tayibe - Tzeirei Kafr Kanna -:-

IZRAEL: Liga Alef Jih

12:00Bnei Eilat - Ashkelon -:-
12:00Hapoel Azor - Shimshon Kafr Qasim -:-
12:00H. Bikat Hayarden - Maccabi Jaffa -:-
12:00Maccabi Shaarayim FC - H. Bnei Lod -:-
12:00Maccabi Yavne - Shimshon Tel Aviv -:-
12:00M. Herzliya - H. Marmorek -:-
12:00M. Ironi Ashdod - Holon Yermiyahu -:-
12:00MS Ironi Kuseife - SC Dimona -:-
12:00Nordia Jerusalem - Hapoel Kfar Shalem -:-

JAMAJKA: Premier League

19:00Humble Lions - Tivoli -:-
21:15Mount Pleasant - Harbour View -:-

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Diski Challenge

09:00Maritzburg Utd U23 - Supersport U23 -:-
09:00Marumo Gallants U23 - Stellenbosch U23 -:-
11:00Orlando U23 - TS Galaxy U23 -:-
11:00Sekhukhune U23 - Golden Arrows U23 -:-
11:30Royal AM U23 - Mamelodi U23 -:-

KATAR: QSL

14:30Al-Duhail - Al-Wakra -:-
14:30Al Khor - Al Sailiya -:-
17:15Al-Sadd - Al Arabi -:-

KEŇA: Premier League

13:00Bandari - Leopards -:-
13:00Bidco United - Ulinzi Stars -:-
13:00Gor Mahia - Nairobi City -:-
13:00KCB - Posta Rangers -:-
13:00Vihiga - Kariobangi Sharks -:-

KOLUMBIE: Primera A - Apertura

00:00Santa Fe - La Equidad -:-
02:05Pasto - Millonarios -:-
22:05Cortulua - Atl. Nacional -:-
00:10Once Caldas - U. Magdalena -:-

KOLUMBIE: Primera B - Apertura

20:00Fortaleza - Huila -:-
21:00Boca Juniors - Atletico F.C. -:-

KONGO: Ligue 1

14:00AS BNG - Kondzo -:-
15:00Cheminots - V. Club Mokanda -:-
16:00Inter Club - CARA Brazzaville -:-

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

22:00Alajuelense - Guanacasteca -:-
22:00Grecia - ADR Jicaral -:-
22:00San Carlos - Zeledon -:-
22:00Santos DG - Herediano -:-
22:00Saprissa - Cartagines -:-
22:00Sporting San Jose - Guadalupe -:-

KYPR: 1. liga

16:00Paphos - Apollon -:-
18:00AEL Limassol - Achnas -:-

KYPR: Division 2

13:30Alki Oroklini - Othellos Athienou -:-
13:30ASIL Lysi - Chloraka -:-
13:30Paralimni - Nea Salamis -:-
13:30Sotiras - Ermis -:-

LIBANON: Premier League

13:15Al Hikma - Al Akhaa Al Ahli -:-

MACAO: Elite League

12:00Casa de Portugal - Monte Carlo -:-
14:00Lun Lok - CFB Macau -:-

MALTA: Premier League

14:00Balzan - Hamrun -:-
16:00Mosta - Hibernians -:-
18:00Gudja - Sliema -:-

MALTA: Challenge League

12:00San Gwann - Lija Athletic -:-
14:00Naxxar Lions - St. George's FC -:-
18:00St. Andrews - Pieta Hotspurs -:-
20:00Zejtun Corinthians - Rabat Ajax -:-

MEXIKO: Liga MX - Clausura

02:00Mazatlan FC - Toluca -:-
04:00Puebla - Tijuana -:-
00:00Guadalajara - Queretaro -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie A - Clausura

03:00Alacranes - Saltillo -:-
03:30Coras - Gavilanes de Matamoros -:-
18:00Leones Negros 2 - Mazorqueros -:-
19:00Canoneros Marina - Montaneses -:-
22:00Dongu - Leviatan -:-
22:00Escorpiones - CD Zap -:-
22:30UA Zacatecas - Tritones Vallarta -:-
23:00Correcaminos 2 - Cimarrones de Sonora 2 -:-
00:00Mineros de Fresnillo - Catedraticos Elite -:-

MEXIKO: Liga Premier Serie B - Clausura

22:00Guerreros De Xico - Huracanes Izcalli -:-
22:00Lobos Huerta - Uruapan -:-
22:30Ciervos - Alebrijes de Oaxaca 2 -:-

MEXIKO: Liga MX U20 - Clausura

16:00Club America U20 - Atlas U20 -:-
16:00Guadalajara U20 - Queretaro U20 -:-
16:00Leon U20 - Pachuca U20 -:-
16:00Monterrey U20 - Cruz Azul U20 -:-

MEXIKO: Liga MX - ženy - Clausura

19:00Atlas Ž - Santos Laguna Ž -:-
19:00Cruz Azul Ž - Queretaro Ž -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga

13:30Ingolstadt - Darmstadt -:-
13:30Paderborn - Brémy -:-
13:30Rostock - Heidenheim -:-
20:30Aue - Schalke -:-

NĚMECKO: 3. Liga

14:00Braunschweig - Hallescher -:-
14:00Kaiserslautern - Viktoria Berlín -:-
14:00Türkgücü Mnichov - Mnichov 1860 -:-
14:00Viktoria Kolín n. R. - Verl -:-
14:00Wehen - Osnabrück -:-
14:00Wurzburger Kickers - Mannheim -:-

NĚMECKO: Regionální liga Severovýchod

13:00Auerbach - Altglienicke -:-
14:05Jena - Lok. Lipsko -:-

NĚMECKO: Regionální liga Západ

14:00Aachen - Lippstadt -:-
14:00Ahlen - Fortuna Kolín n. R. -:-
14:00Lotte - Munster -:-
14:00Monchengladbach II - Schalke II -:-
14:00Rodinghausen - Dusseldorf II -:-
14:00Straelen - Bonner -:-
14:00Wegberg-Beeck - Homberg -:-
14:00Wiedenbruck - Uerdingen -:-
15:30Kolín n. R. II - Oberhausen -:-

NĚMECKO: Oberliga Hamburk

14:00VfL Lohbrugge - Paloma -:-

NIZOZEMSKO: Eerste Divisie

16:30FC Emmen - Breda -:-

NIZOZEMSKO: Tweede Divisie

14:30OdloženoAFC - Quick Boys -:-
14:30OdloženoGVVV - Spakenburg -:-
14:30OdloženoNoordwijk - Scheveningen -:-
15:00OdloženoASWH - HFC -:-
15:00OdloženoExcelsior Maassluis - Rijnsburgse Boys -:-
15:00OdloženoIJsselmeervogels - De Treffers -:-
15:30OdloženoHardenberg - Kozakken Boys -:-
15:30OdloženoKatwijk - Jong Volendam -:-

NIZOZEMSKO: Derde Divisie

14:30OdloženoACV Assen - SteDoCo -:-
14:30OdloženoAjax (Am) - Barendrecht -:-
14:30OdloženoExcelsior 31 - Staphorst -:-
14:30OdloženoGOES - VVSB -:-
14:30OdloženoHarkemase Boys - Hoek -:-
14:30OdloženoLisse - Ter Leede -:-
14:30OdloženoODIN '59 - Sportlust -:-
14:30OdloženoVVOG - DVS '33 Ermelo -:-
15:00OdloženoNijkerk - VV DOVO -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal

16:30Moreirense - Santa Clara -:-
19:00Tondela - Vizela -:-
21:30Sporting - Braga -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

12:00Vilafranquense - Nacional -:-
16:30Varzim - Academica -:-

PORTUGALSKO: Liga 3

12:00Felgueiras - Canelas 2010 -:-
16:00Pevidem - Fafe -:-
16:00Sporting B - Cova De Piedade -:-
20:30Leiria - Amora -:-

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - Skupina o titul

12:00Braga U23 - Estoril U23 -:-

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - Skupina o udržení

12:00Belenenses U23 - Famalicao U23 -:-
12:00Vizela U23 - Farense U23 -:-
16:00Guimaraes U23 - Academica U23 -:-

RUMUNSKO: Liga 1

13:30Chindia Targoviste - FC Voluntari -:-
19:00Univ. Craiova - Rapid Bukurešť -:-

RWANDA: Premier League

11:30Kiyovu - Espoir -:-
14:00AS Kigali - APR -:-

ŘECKO: Super League

16:15OFI Kréta - Panetolikos -:-
18:30Ionikos - Panathinaikos -:-

ŘECKO: Super League 2

13:45AEK B - Episkopi -:-
13:45Almopos - Olympiakos B -:-
13:45Niki Volos - Apollon Larissa -:-
13:45PAOK B - AO Trikala -:-
16:00Xanthi - Veria -:-

SALVADOR: Primera Division - Clausura

22:00Atletico Marte - Luis Angel Firpo -:-
22:00FAS - Aguila -:-
22:00Jocoro - Alianza -:-
22:00Metapan - Chalatenango -:-
22:00Municipal Limeno - Platense Municipal -:-
22:00Santa Tecla - 11 Deportivo -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Cailungo - Domagnano -:-
15:00Cosmos - Virtus -:-
15:00Faetano - Libertas -:-
15:00Folgore - Fiorentino -:-
15:00La Fiorita - Murata -:-
15:00San Giovanni - Pennarossa -:-
15:00Tre Penne - Juvenes/Dogana -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League

13:35Al Feiha - Al Taee -:-
16:20Al-Hazem - Al-Raed -:-

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership

16:00Ballymena - Warrenpoint -:-
16:00Coleraine - Carrick Rangers -:-
16:00Dungannon - Portadown -:-
16:00Linfield - Glenavon -:-

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Championship

15:00Knockbreda - Ballyclare -:-
16:00Ballinamallard - Newry City -:-
16:00Dergview - Institute -:-
16:00Dundela - Loughgall -:-
16:00H&W Welders - Queens Univ. -:-

SEYCHELLY: First Division League

13:00OdloženoRed Star - Foresters FC -:-

SKOTSKO: Championship

16:00Dunfermline - Inverness -:-

SKOTSKO: League One

16:00Clyde - Queen's Park -:-
16:00East Fife - Falkirk -:-

SKOTSKO: League Two

16:00OdloženoAlbion Rovers - Kelty Hearts -:-
16:00Cowdenbeath - Stranraer -:-
16:00OdloženoElgin - Annan -:-
16:00OdloženoStirling - Forfar -:-

SKOTSKO: Highland League

16:00Brora Rangers - Brechin -:-
16:00Clachnacuddin - Keith -:-
16:00Formartine Utd - Inverurie Loco Works -:-
16:00Forres Mechanics - Nairn County -:-
16:00Fort William - Buckie Thistle -:-
16:00Huntly - Fraserburgh -:-
16:00Lossiemouth - Turriff Utd -:-
16:00Strathspey Thistle - Deveronvale -:-
16:00Wick Academy - Rothes -:-

SKOTSKO: Lowland League

16:00Edinburgh University - Celtic B -:-
16:00Spartans - Civil Service Strollers -:-
16:00Stirling University - Gala Fairydean -:-

SKOTSKO: Pohár

13:30Auchinleck Talbot - Hearts -:-
16:00Aberdeen - Edinburgh City -:-
16:00Arbroath - Darvel -:-
16:00Ayr - St. Mirren -:-
16:00Banks O' Dee - Raith -:-
16:00Clydebank - Annan -:-
16:00Dumbarton - Dundee FC -:-
16:00Kelty Hearts - St. Johnstone -:-
16:00Kilmarnock - Dundee Utd -:-
16:00Livingston - Ross County -:-
16:00Motherwell - Morton -:-
16:00Partick Thistle - Airdrieonians -:-
16:00Peterhead - East Kilbride -:-
18:30Alloa - Celtic -:-

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Division 1

14:05Masafi - Dubai City -:-
14:05Masfut - Dibba Al Hisn -:-
14:10Gulf Heroes - Al Jazira Hamra -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

10:00Legia II (Pol) - LKS Lagow (Pol) -:-
10:00Opava (Cze) - Hlučín (Cze) -:-
10:15Písek (Cze) - Dukla Praha (Cze) -:-
10:15Skalica (Svk) - Znojmo (Cze) -:-
10:30Mladá Boleslav (Cze) - Příbram (Cze) -:-
10:45SJK (Fin) - Paide (Est) -:-
11:00Arka (Pol) - Elblag (Pol) -:-
11:00Baník Most - Souš (Cze) - Ústí n. L. (Cze) -:-
11:00Din. Minsk (Blr) - Isloch (Blr) -:-
11:00Gomel (Blr) - Belshina (Blr) -:-
11:00Gorica (Cro) - Rudes (Cro) -:-
11:00Kolding (Den) - Middelfart (Den) -:-
11:00Líšeň (Cze) - Slovan Bratislava (Svk) -:-
11:00Osijek (Cro) - Tabor Sežana (Slo) -:-
11:00Petržalka (Svk) - Pohronie (Svk) -:-
11:00Plzeň (Cze) - Mladá Boleslav (Cze) -:-
11:00Salcburk (Aut) - Sparta Praha (Cze) -:-
11:00Sosnowiec (Pol) - Puszcza (Pol) -:-
11:00Stuttgart II (Ger) - Leinfelden-Echterdingen (Ger) -:-
11:00Thun (Sui) - Koniz (Sui) -:-
11:00Velvary (Cze) - Vlašim (Cze) -:-
11:00Vyšehrad (Cze) - Žižkov (Cze) -:-
11:00Walldorf (Ger) - Pforzheim (Ger) -:-
11:00Zlín (Cze) - Kroměříž (Cze) -:-
11:00Žilina B (Svk) - Třinec (Cze) -:-
12:00Innsbruck (Aut) - Kufstein (Aut) -:-
12:00KKS Kalisz (Pol) - Mieszko (Pol) -:-
12:00Nykobing (Den) - Hillerod (Den) -:-
12:00Tychy (Pol) - Goczalkowice Zdroj (Pol) -:-
12:00ZrušenoYoung Boys (Sui) - Winterthur (Sui) -:-
12:30Hertha Zehlendorf (Ger) - TB Berlín (Ger) -:-
13:00Babelsberg (Ger) - Blau Weiss Berlin (Ger) -:-
13:00Bayern II (Ger) - Ismaning (Ger) -:-
13:00Brondby (Den) - Lyngby (Den) -:-
13:00Deutschlandsberger (Aut) - Grazer (Aut) -:-
13:00Djurgarden (Swe) - Västerås SK (Swe) -:-
13:00Győr (Hun) - Rapid (Am) (Aut) -:-
13:00Halmstad (Swe) - Falkenbergs (Swe) -:-
13:00Kriens (Sui) - Hergiswil (Sui) -:-
13:00Oulu (Fin) - Jaro (Fin) -:-
13:00Rathenow (Ger) - Stendal (Ger) -:-
13:00River Plate (Uru) - Maldonado (Uru) -:-
13:00Siroki Brijeg (Bih) - ONK Metkovic (Cro) -:-
13:00Skra (Pol) - Garbarnia (Pol) -:-
13:00Stern (Ger) - Neubrandenburg (Ger) -:-
13:00Stomil Olsztyn (Pol) - Ostroda (Pol) -:-
13:00Unterfohring (Ger) - Buchbach (Ger) -:-
13:00Wanderers (Uru) - Rentistas (Uru) -:-
13:30Chemnitzer (Ger) - SpVgg Bayreuth (Ger) -:-
13:30Paderborn II (Ger) - Oberneuland (Ger) -:-
14:00Amstetten (Aut) - Bischofshofen (Aut) -:-
14:00Baumberg (Ger) - Sprockhovel (Ger) -:-
14:00Bielsko-Biala (Pol) - Podhale Nowy Targ (Pol) -:-
14:00Curych (Sui) - Wil (Sui) -:-
14:00Dornbirn (Aut) - Telfs (Aut) -:-
14:00Dynamo Brest (Blr) - Neman (Blr) -:-
14:00Dynamo Schwerin (Ger) - Dornbreite Lubeck (Ger) -:-
14:00GKS Jastrzebie (Pol) - Katowice (Pol) -:-
14:00Gorica (Cro) - Bravo (Slo) -:-
14:00Hamburk II (Ger) - Norderstedt (Ger) -:-
14:00Heider SV (Ger) - Eckernforder SV (Ger) -:-
14:00Homburg (Ger) - UNA Strassen (Lux) -:-
14:00Illertissen (Ger) - Memmingen (Ger) -:-
14:00Jihlava (Cze) - Živanice (Cze) -:-
14:00Koge (Den) - Roskilde KFUM's (Den) -:-
14:00Korona (Pol) - Wisla Pulawy (Pol) -:-
14:00Landskrona (Swe) - Helsingor (Den) -:-
14:00LASK (Aut) - Maribor (Slo) -:-
14:00Legnica (Pol) - Chrobry Glogow (Pol) -:-
14:00Liefering (Aut) - First Vienna (Aut) -:-
14:00Lok. Plovdiv (Bul) - Maritsa Plovdiv (Bul) -:-
14:00Lucern (Sui) - Altach (Aut) -:-
14:00Lvov (Ukr) - Hartberg (Aut) -:-
14:00Michalovce (Svk) - Trebišov (Svk) -:-
14:00ZrušenoNeusiedl (Aut) - FAC Vídeň (Aut) -:-
14:00Nordsjaelland (Den) - Viborg (Den) -:-
14:00Norimberk II (Ger) - Grossaspach (Ger) -:-
14:00Odra Opole (Pol) - Polonia B. (Pol) -:-
14:00O. Ljubljana (Slo) - Haladas (Hun) -:-
14:00Paks (Hun) - Pecsi (Hun) -:-
14:00Phonix Lubeck (Ger) - Todesfelde (Ger) -:-
14:00Ried (Aut) - FC Juniors (Aut) -:-
14:00Rielasingen-Arlen (Ger) - Balingen (Ger) -:-
14:00Rostocker FC (Ger) - Eichede (Ger) -:-
14:00Schalding (Ger) - Donaustauf (Ger) -:-
14:00Schweinfurt (Ger) - Alzenau (Ger) -:-
14:00Sirius (Swe) - Orebro (Swe) -:-
14:00Slask (Pol) - FAC Vídeň (Aut) -:-
14:00Slavia Sofie (Bul) - Metalist Charkov (Ukr) -:-
14:00Teplice (Cze) - Rapid Vídeň (Aut) -:-
14:00Voska Sport (Mkd) - Bratstvo 07 (Mkd) -:-
14:00Winterthur (Sui) - YF Juventus (Sui) -:-
14:00Wisla (Pol) - Makedonija GP (Mkd) -:-
14:00Zenit (Rus) - Botev Plovdiv (Bul) -:-
14:30Basilej (Sui) - Xamax (Sui) -:-
14:30Hajduk Split (Cro) - Velež Mostar (Bih) -:-
14:30Lugano (Sui) - Chiasso (Sui) -:-
14:30Sereď (Svk) - B. Bystrica (Svk) -:-
14:30St. Pauli II (Ger) - VfR Neumunster (Ger) -:-
15:00Lechia (Pol) - Akhmat (Rus) -:-
15:00Rosenheim (Ger) - Holzkirchen (Ger) -:-
15:00SSVg Velbert (Ger) - Siegburger (Ger) -:-
15:00Young Boys (Sui) - Lausanne (Sui) -:-
15:00Zlín B (Cze) - Slovácko B (Cze) -:-
15:30Jablonec (Cze) - FK Rostov (Rus) -:-
15:30Lech (Pol) - Mura (Slo) -:-
15:30Thun (Sui) - Biel (Sui) -:-
16:00Aarau (Sui) - Bellinzona (Sui) -:-
16:00ZrušenoHajduk Split (Cro) - Slavia Praha (Cze) -:-
16:00Mannsworth (Aut) - Schattendorf (Aut) -:-
19:30Prix les Mezieres (Fra) - Jeunesse Canach (Lux) -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy

12:00Czarni Sosnowiec Ž (Pol) - Slovácko Ž (Cze) -:-
12:00Essen Ž (Ger) - Borussia Bocholt Ž (Ger) -:-
14:00Kolín nad Rýnem Ž (Ger) - Andernach Ž (Ger) -:-
14:00Rosengard Ž (Swe) - Brondby Ž (Den) -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

16:00Zaragoza - Valladolid -:-
18:15Fuenlabrada - Las Palmas -:-
21:00Malaga - UD Ibiza -:-

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 1

17:00Leonesa - R. Union -:-
17:00San Sebastian Reyes - Celta Vigo B -:-
19:00Ath. Bilbao B - Extremadura UD -:-
19:00SD Logrones - Racing Santander -:-

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 2

17:00Albacete - Sabadell -:-
17:00Alcoyano - Real Madrid B -:-
17:00Cornella - San Fernando -:-
19:00Andorra - Costa Brava -:-
19:00Barcelona B - UCAM Murcia -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 1

16:00Leganes B - Union Club Ceares -:-
17:00Bergantinos - Langreo -:-
17:00Marino de Luanco - Real Aviles -:-
19:00Arenteiro - Arosa SC -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 2

16:30Burgos Promesas - CD Ardoi -:-
16:30Mutilvera - UD Logrones B -:-
18:00Laredo - Sestao -:-

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 5

16:00Granada B - Hercules -:-

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

12:00Tanzania Prisons - Azam -:-
14:00Biashara Mara United - Geita Gold -:-
14:00Mtibwa Sugar - Simba -:-

THAJSKO: Thai League 1

12:00Prachuap - Chiangrai -:-
12:00Ratchaburi - Muangthong -:-
12:00Samut Prakan City - Police Tero -:-
13:00Pathum United - Nong Bua Pitchaya -:-

THAJSKO: Thai League 2

11:00Trat FC - Raj Pracha -:-
12:00Lamphun Warrior - Sukhothai -:-
12:30Lampang - Kasetsart -:-
13:00Ayutthaya Utd - Phrae -:-
13:00Chiangmai FC - Khonkaen FC -:-
13:00Muangkan Utd - Udon Thani -:-
13:00Nakhon Pathom - Thai Navy -:-

TURECKO: Superliga

11:30Antalyaspor - Gaziantep -:-
14:00Adana Demirspor - Karagumruk -:-
14:00Sivasspor - Fenerbahce -:-
17:00Basaksehir - Goztepe -:-

TURECKO: 1. Lig

11:30Manisa FK - Genclerbirligi -:-
11:30Umraniyespor - Menemenspor -:-
14:00Altinordu - Istanbulspor -:-
17:00Ankaragucu - Denizlispor -:-

TURECKO: 2. Lig White Group

11:00Amedspor - Kirsehir Belediyespor -:-
11:00Kirklarelispor - Ankara Demirspor -:-
11:00Pazarspor - Nazillispor -:-
11:00Sanliurfaspor - Eskisehirspor -:-
11:001922 Konyaspor - Isparta 32 Spor -:-
11:001928 Bucaspor - Akhisarspor -:-
11:0024 Erzincanspor - Tarsus -:-

TURECKO: 2. Lig Red Group

11:00Ankaraspor - Nigde Anadolu -:-
11:00Bayburt - Turgutluspor -:-
11:00Bodrumspor - Diyarbekirspor -:-
11:00Corum - Ergene Velimese -:-
11:00Kahramanmaras - Etimesgut -:-
11:00Sariyer - Sakaryaspor -:-
11:00Sivas Belediyespor - Serik Belediyespor -:-
11:00Soma Spor - Adiyamanspor -:-
11:00Trabzon FK - Inegolspor -:-
11:00Vanspor FK - Afjet Afyonspor -:-

TURECKO: 3. Lig Group 1

11:00Catalca - Kelkit -:-

TURECKO: 3. Lig Group 2

11:00Sile Yildizspor - Malatya -:-

TURECKO: Super Lig ženy

10:00Yabancilar Ž - Galatasaray Ž -:-

WALES: Cymru Premier

15:30OdloženoBarry - Flint -:-
15:30OdloženoCardiff Metropolitan - Bala Town -:-
15:30OdloženoNewtown - Haverfordwest -:-

WALES: Cymru Jih

15:00Cwmbran Celtic - Trefelin -:-
15:00Llantwit Major - Llanelli -:-
15:00Undy - Taffs Well -:-
15:30Briton Ferry - Pontypridd -:-

WALES: Cymru Sever

15:30Conwy Borough - Prestatyn -:-
15:30Llangefni - Llanrhaeadr -:-
15:30Llanidloes - Colwyn Bay -:-
15:30Penrhyncoch - Buckley -:-
15:30Ruthin - Airbus -:-

ZAMBIE: Super League

12:00Indeni - Kafue Celtic -:-
14:00Buildcon - Forest Rangers -:-
14:00Chambishi - Zesco Utd -:-
14:00Kabwe - Kansanshi -:-
14:00Power Dynamos - Prison Leopards -:-
14:00Red Arrows - Nkana -:-
14:00Zanaco - Green Buffaloes FC -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.