Fotbal » 15.05.2024 » Všechny zápasy
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
ANGLIE: Premier League
20:45Brighton - Chelsea -:-21:00Manchester Utd - Newcastle -:-
ČESKO: FORTUNA:LIGA - Skupina o titul
19:30Slavia Praha - Viktoria Plzeň -:-FRANCIE: Ligue 1
21:00Nice - PSG -:-21:00Reims - Marseille -:-
ŠPANĚLSKO: LaLiga
19:30Sevilla - Cádiz -:-19:30Vallecano - Granada -:-
22:00Celta Vigo - Ath. Bilbao -:-
22:00Getafe - Atl. Madrid -:-
ANGLIE: Super League ženy
20:15Tottenham Ž - Chelsea Ž -:-ANGOLA: Girabola League
19:00Petro - Primeiro de Agosto -:-ARGENTINA: Torneo Federal
20:30Argentino MM - Deportivo Camioneros -:-20:30Biblioteca Atenas - Huracan Las Heras -:-
20:30Boca Unidos - San Martin Formosa -:-
20:30Central Norte - Sarmiento de La Banda -:-
20:30Cipolletti - Sol de Mayo -:-
20:30Circulo Deportivo - Villa Mitre -:-
20:30Defensores Belgrano VR - Sportivo Belgrano -:-
20:30Def. Pronunciamiento - Gimnasia E.R. -:-
20:30Deportivo Rincon - Germinal -:-
20:30Ferro Gen. Pico - San Martin Mendoza -:-
20:30Gutierrez Mendoza - Juventud U.U. -:-
20:30Olimpo - Kimberley -:-
20:30Sansinena - Santamarina -:-
20:30Sol de America - Juventud Antoniana -:-
20:30Sportivo Estudiantes - Ciudad Bolivar -:-
20:30Sportivo Las Parejas - Douglas Haig -:-
20:30Union Sunchales - Sarmiento Resistencia -:-
20:309 de Julio Rafaela - Independiente Chivilcoy -:-
ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30Central Ballester - Club Lujan -:-20:30Claypole - Atlas -:-
ARGENTINA: Copa Argentina
20:00Gimnasia Mendoza - CA Mitre -:-22:15Almirante Brown - San Martin Tucuman -:-
ARGENTINA: Reserve League - 1. fáze
20:00Barracas Central 2 - Argentinos Jrs 2 -:-20:00Ind. Rivadavia 2 - Deportivo Riestra 2 -:-
20:00Racing Club 2 - Rosario Central 2 -:-
20:00River Plate 2 - Banfield 2 -:-
00:00Talleres Cordoba 2 - Huracan 2 -:-
ARGENTINA: Primera A ženy - Apertura
20:00River Plate Ž - Ferro Ž -:-ARMÉNIE: Premier League
17:00Shirak - Ararat -:-ARMÉNIE: 1. liga
15:00Alashkert 2 - Lernayin Artsakh -:-15:00Ararat-Armenia 2 - Mika Jerevan -:-
15:00Noah 2 - Onor -:-
16:00Urartu 2 - FC Gandzasar -:-
AUSTRÁLIE: Northern NSW State League
11:00Thornton Redbacks - Toronto Awaba Stags -:-AUSTRÁLIE A OCEÁNIE: OFC Liga Mistrů
00:00Auckland City (Nzl) - Hekari United (Pap) -:-03:00Solomon Warriors (Sol) - Rewa (Fij) -:-
ÁZERBÁJDŽÁN: I Liqa
15:00Difai Agsu - Moik Baku -:-15:00Karvan - Mingachevir -:-
15:00Zaqatala - Iravan -:-
BAHRAJN: Premier League
18:30Al-Ahli Manama - Al-Shabbab -:-18:30Busaiteen - Al-Rifaa -:-
18:30Manama Club - Al-Hidd -:-
18:30Sitra - East Riffa -:-
BHÚTÁN: Premier League
12:00Samtse - RTC -:-BOSNA A HERCEGOVINA: Prva Liga - RS
17:00Drina Zvornik - Mrkonjic Grad -:-17:00Kozara - Laktasi -:-
17:00Kozarska Dubica - Leotar -:-
17:00Ljubic Prnjavor - Radnik Bijeljina -:-
17:00Modrica - BSK Banja Luka -:-
17:00Nevesinje - Zeljeznicar Banja Luka -:-
17:00Prijedor - Omarska -:-
17:00Romanija Pale - Sutjeska Foca -:-
17:00Slavija - Famos Vojkovici -:-
BOTSWANA: Premier League
15:00Holy Ghost - Township Rollers -:-15:00Jwaneng Galaxy - Matebele -:-
15:00Nico United - Morupule -:-
15:00Sua Flamingoes - Orapa United -:-
15:00Tafic FC - Police XI -:-
15:00VTM FC - Gaborone Utd -:-
BRAZÍLIE: Série B
00:00Avai - CRB -:-00:00Vila Nova - Novorizontino -:-
02:30Botafogo SP - Chapecoense -:-
02:30Coritiba - Guarani -:-
00:00America MG - Mirassol -:-
00:00Brusque - Operario -:-
00:00Ituano - Sport Recife -:-
BRAZÍLIE: Maranhense - Play Off
00:30Sampaio Correa - Maranhao -:-BRAZÍLIE: Mineiro 2
21:00Valeriodoce - Betim -:-00:30Aymores - Tupi-MG -:-
BRAZÍLIE: Rondoniense - Play Off
21:00Porto Velho - Vilhena EC -:-BRAZÍLIE: Roraimense - 2. fáze
01:00Progresso - Nautico FC -:-03:00Sao Raimundo RR - GAS -:-
BRAZÍLIE: Copa Espírito Santo - 1. fáze
00:00Real Noroeste - Rio Branco ES -:-BRAZÍLIE: Brasileiro U20
20:00America Mineiro U20 - Santos U20 -:-20:00Fluminense U20 - Cuiaba U20 -:-
20:00OdloženoGremio U20 - Corinthians U20 -:-
20:00Palmeiras U20 - RB Bragantino U20 -:-
20:30Goias U20 - Bahia U20 -:-
21:00Sao Paulo U20 - Cruzeiro U20 -:-
BRAZÍLIE: Acreano U20
00:00Andira U20 - Independencia U20 -:-BRAZÍLIE: Pernambucano U20 - 1. fáze
21:00Ipojuca U20 - Atletico Torres U20 -:-BULHARSKO: 3. liga - Jihovýchod
17:00Atletik Kuklen - Spartak Plovdiv -:-17:00Botev II - Yambol 1915 -:-
17:00Dimitrovgrad - Levski Karlovo -:-
17:00Karnobat - Asenovets -:-
17:00Lok. Plovdiv II - Sliven -:-
17:00Nesebar - Haskovo -:-
17:00Rodopa Smolyan - Sozopol -:-
17:00Rozova Dolina - Gigant Saedinenie -:-
17:00Sokol Markovo - Beroe II -:-
17:00Zagorets - Sekirovo Rakovski -:-
BULHARSKO: 3. liga - Jihozápad
17:00Balkan Botevgrad - Slavia Sofia 2 -:-BULHARSKO: Pohár
18:00Ludogorec - Botev Plovdiv -:-ČESKO: Divize E
17:00Všechovice - Strání -:-ČESKO: I.Celostátní dorostenecká liga
13:00Karviná U19 - Baník Ostrava U19 -:-ČÍNA: Superliga
13:35Shanghai Shenhua - Qingdao Hainiu -:-ČÍNA: FA Cup
08:00Shanghai Changning - Yanbian Longding -:-DÁNSKO: Superliga - Skupina o titul
20:00Brondby - Nordsjaelland -:-DÁNSKO: Superliga - Skupina o udržení
18:00Randers - Viborg -:-18:00Vejle - Lyngby -:-
DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA: LDF
00:00Atletico Pantoja - San Cristobal -:-00:00Moca - Atlantico -:-
00:00Universidad O&M - Delfines Del Este -:-
00:00Vega Real - Cibao -:-
DR KONGO: Ligue 1 - Skupina o titul
13:30Lubumbashi Sport - Dauphins Noirs -:-15:30St Eloi Lupopo - AS Vita Club -:-
EGYPT: Premier League
15:00El Daklyeh - El Gounah -:-18:00Al Ahly - Arab Contractors -:-
18:00Pharco - Baladiyat El Mahalla -:-
18:00Pyramids - Ceramica Cleopatra -:-
EKVÁDOR: Serie B
02:00Chacaritas - Vargas Torres -:-22:00Nueve de Octubre - Leones del Norte -:-
EVROPA: Premier League International Cup - Play Off
20:00Crystal Palace U21 - Jong PSV -:-EVROPA: Premier League (Krym)
14:00Gvardiya - TSK Simferopol -:-15:00Alushta-Crimea - Ocean Kerch -:-
15:30Kyzyltash - GFK Yalta -:-
18:00Sparta-KT - Inkomport -:-
GHANA: Premier League
17:00Dreams - Bechem United -:-GRUZIE: Erovnuli Liga
18:00Telavi - Kolkheti 1913 -:-19:00Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi -:-
GRUZIE: Erovnuli Liga 2
14:30Dusheti - Spaeri -:-14:30FC Gareji Sagarejo - Georgia -:-
14:30Khobi - Shturmi -:-
14:30Rustavi - Bolnisi -:-
17:00Loco. Tbilisi - Din. Tbilisi 2 -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture - 2. Fáze
22:00Baltimore - Ouanaminthe -:-22:00Tempete - Real Hope -:-
CHORVATSKO: Pohár
19:00Din. Záhřeb - Rijeka -:-INDONÉSIE: Liga 1 - Play Off
14:00Madura United - Borneo -:-IRÁK: Stars League
17:00OdloženoKarbala - Al Shorta -:-ISLAND: Pohár
20:00Akureyri - Vestri -:-ISLAND: Besta deild ženy
20:00Throttur Ž - Vikingur Reykjavik Ž -:-21:15Fylkir Ž - Breidablik Ž -:-
ITÁLIE: Coppa Italia
21:00Atalanta - Juventus -:-IZRAEL: Liga Alef - Postupové Play Off
19:00M. Kiryat Ata-Bialik - Kiryat Yam -:-19:00MS Tira - Ironi Baka -:-
JAPONSKO: J1 League
12:00Albirex Niigata - Yokohama M. -:-12:00Hirošima - Kashima -:-
12:00Kashiwa - Shonan -:-
12:00Kobe - Avispa Fukuoka -:-
12:00Machida - C-Osaka -:-
12:00Nagoya - Tokyo -:-
12:00Sagan Tosu - Kawasaki -:-
12:00Sapporo - Iwata -:-
12:00Verdy - G-Osaka -:-
12:30Urawa - Kyoto -:-
JIŽNÍ AMERIKA: Copa Libertadores - Skupinová fáze
00:00LDU Quito (Ecu) - Junior (Col) -:-00:00Penarol (Uru) - Atletico-MG (Bra) -:-
00:00Talleres Cordoba (Arg) - Cobresal (Chi) -:-
02:30River Plate (Arg) - Libertad (Par) -:-
04:00Millonarios (Col) - Palestino (Chi) -:-
00:00Dep. Tachira (Ven) - Nacional (Uru) -:-
00:00OdloženoGremio (Bra) - Estudiantes (Arg) -:-
00:00The Strongest (Bol) - Huachipato (Chi) -:-
JIŽNÍ AMERIKA: Copa Sudamericana - Skupinová fáze
00:00Racing Montevideo (Uru) - Nacional Asuncion (Par) -:-02:00Ameliano (Par) - Rayo Zuliano (Ven) -:-
02:00Defensa y Justicia (Arg) - Ind. Medellin (Col) -:-
02:30Corinthians (Bra) - Argentinos Jrs (Arg) -:-
04:00Nacional Potosi (Bol) - Sportivo Trinidense (Par) -:-
00:00Athletico-PR (Bra) - Danubio (Uru) -:-
00:00Belgrano (Arg) - Tomayapo (Bol) -:-
00:00Lanus (Arg) - Metropolitanos (Ven) -:-
JIŽNÍ KOREA: K League 1
09:30Gwangju - Ulsan HD -:-JIŽNÍ KOREA: K League 2
09:30Asan - Gimpo FC -:-09:30Bucheon - Ansan Greeners -:-
09:30Jeonnam - Seongnam -:-
12:00Anyang - Gyeongnam -:-
12:00Cheonan City - Seoul E-Land -:-
12:00Cheongju Jikji - Busan -:-
JIŽNÍ KOREA: WK League ženy
07:00Gyeongju Ž - Soul Ž -:-07:00Changnyeong Ž - Suwon FC Ž -:-
07:00Incheon Hyundai Steel Ž - Boeun Sangmu Ž -:-
07:00Sejong Sportstoto Ž - Hwacheon Ž -:-
JORDÁNSKO: Premier League
17:00Al Ahli - Al Salt -:-17:00Sahab - Al-Faisaly Amman -:-
19:45Maan - Al Wehdat -:-
KEŇA: Premier League
14:00Bidco United - Ulinzi Stars -:-14:00Kakamega Homeboyz - Nzoia Sugar -:-
14:00KCB - Gor Mahia -:-
14:00Leopards - Police FC -:-
14:00Muhoroni Youth - Bandari -:-
14:00Muranga - Kariobangi Sharks -:-
14:00Nairobi City - Tusker -:-
14:00Shabana - Talanta FC -:-
14:00Sofapaka - Posta Rangers -:-
KOLUMBIE: Copa Colombia
22:00OdloženoBucaramanga - Santa Fe -:-KOLUMBIE: Liga ženy
22:00Santa Fe Ž - Alianza Ž -:-KUVAJT: Premier League - Skupina o titul
18:10Al-Fahaheel - Al Naser -:-KYRGYZSTÁN: Premier Liga
14:00Kochkor-Ata - Alga -:-14:00Muras United - Ilbirs -:-
LIBANON: Premier League - Část vítězů
15:00Bourj FC - Safa -:-LOTYŠSKO: Virsliga
16:30Valmiera - Auda -:-17:30Jelgava - RFS -:-
MAĎARSKO: Pohár
19:30Paks - Ferencváros -:-MAROKO: Coupe du Trone
18:00Dcheira - FAR Rabat -:-21:00Khouribga - Mouloudia Oujda -:-
MONGOLSKO: Premier League
10:15Khangarid - Tuv Azarganuud -:-13:15Bavarians - FC Ulaanbaatar -:-
MYANMAR: MNL Ligový pohár
11:00Ayeyawady - Hantharwady Utd -:-11:00Dagon - Silver Stars -:-
11:00Yadanarbon - Ispe FC -:-
11:30Myawady - Rakhapura United -:-
NĚMECKO: Regionální liga Bavorsko
17:30Fürth II - Illertissen -:-NĚMECKO: Oberliga Dolní Sasko
19:00Arminia Hannover - Emden -:-19:30Eintracht Celle - Rotenburger -:-
NĚMECKO: Oberliga Střední Porýní
19:15Schafhausen - Hennef -:-NĚMECKO: Juniorská Bundesliga - Play Off
16:00Dortmund U19 - Hertha U19 -:-NIGÉRIE: NPFL
17:00Abia Warriors - Rivers Utd -:-NORSKO: Division 3 - Skupina 2
18:00Madla IL - Vidar -:-NORSKO: Toppserien ženy
18:00Asane Ž - Kolbotn Ž -:-18:00Brann Ž - RØA Ž -:-
18:00LSK Kvinner Ž - Stabaek Ž -:-
18:00Lyn Ž - Arna-Bjørnar Ž -:-
19:05Vålerenga Ž - Rosenborg Ž -:-
OMÁN: Professional League
16:00Oman Club - Al Nahda -:-POLSKO: III Liga - Skupina I
16:00Wikielec - Zambrow -:-17:00Grodzisk M. - Concordia Elblag -:-
17:30Legionowo - Belchatow -:-
17:30LKS Lomza - Bron Radom -:-
17:30Pilica Bialobrzegi - Swit -:-
17:30Warta Sieradz - Legia II -:-
18:00Sulejowek - Pelikan -:-
18:00T. Mazowiecki - Jagiellonia II -:-
19:45Skierniewice - Mlawa -:-
POLSKO: III Liga - Skupina II
17:00Elana Torun - Cartusia Kartuzy -:-17:00Kleczew - Swinoujscie -:-
17:00Luzino - Pogon Štětín II -:-
17:00Notec Czarnkow - Starogard Gdanski -:-
17:00Solec Kujawski - Unia Swarzedz -:-
17:00Sroda - Blekitni Stargard -:-
17:30Gedania Gdansk - Nowe Skalmierzyce -:-
17:30Swit Skolwin - Stolem Gniewino -:-
18:00Vineta W. - Zawisza -:-
POLSKO: III Liga - Skupina III
16:00Rakow II - Polkowice -:-17:00Carina Gubin - Goczalkowice Zdroj -:-
17:00Sleza Wroclaw - Starowice Dolne -:-
17:00Stilon Gorzow - Górnik Zabrze II -:-
17:00Z. Gora - Gwarek Tarnowskie Gory -:-
17:30Unia Turza Slaska - Kluczbork -:-
18:00Pawlowice - Slask II -:-
POLSKO: III Liga - Skupina IV
16:00Podhale Nowy Targ - KS Wieczysta Krakow -:-17:00Czarni Polaniec - Ostrowiec -:-
17:00Garbarnia - Avia Swidnik -:-
17:00Karpaty Krosno - Biala Podlaska -:-
17:00Siarka Tarnobrzeg - Unia Tarnow -:-
17:00Sokol Sieniawa - Chelmianka Chelm -:-
17:00Star Starachowice - Orleta Radzyn -:-
17:00Swidniczanka Swidnik - Wisloka Debica -:-
17:00Wislanie Jaskowice - Wiazownica -:-
RUMUNSKO: Pohár - Play Off
19:30Hunedoara - Otelul -:-RUMUNSKO: Pohár ženy - Play Off
12:00Csikszereda M. Ciuc Ž - Gloria 2018 Bistrita Ž -:-14:00Ol. Kluž Ž - Vasas Odorhei Ž -:-
RUSKO: FNL 2 - Division A Gold - Jarní sezona
15:00Ufa - Murom -:-15:30Čeljabinsk - FK Novosibirsk -:-
17:00Veles Moscow - Rodina Moskva 2 -:-
18:00FK Chayka - Lipetsk -:-
18:00R. Volgograd - Krasnodar 2 -:-
RUSKO: FNL 2 - Division A Silver - Jarní sezona
16:00Ulyanovsk - Kaluga -:-17:00Khimik - Mashuk -:-
17:00Kursk - Miass -:-
17:00Omsk - Tekstilshtik -:-
17:00S. Kostroma - Bryansk -:-
RUSKO: FNL 2 - Division B - sk. 1
15:00Astrakhan - Legion Makhachkala -:-16:00Dynamo Makhachkala 2 - Maykop -:-
RUSKO: Pohár - Play Off
19:45Zenit - CSKA Moskva -:-ŘECKO: Super League - Skupina o titul
17:00Lamia - Aris -:-19:00Olympiakos - AEK -:-
19:00PAOK - Panathinaikos -:-
ŘECKO: Super League 2 - Skupina o postup
15:00AEK B - Niki Volos -:-15:00AEL Larissa - Makedonikos -:-
15:00Kalamata - Ionikos -:-
15:00PAE Chania - Ilioupoli -:-
ŘECKO: Super League 2 - Skupina o udržení
15:00Diagoras - PAE Egaleo -:-15:00Kampaniakos - Kozani -:-
15:00Karditsa - Aiolikos -:-
15:00Olympiakos B - Giouchtas -:-
15:00Panathinaikos B - Panachaiki -:-
15:00PAOK B - Iraklis 1908 -:-
SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1
17:55Al Safa - Al Jabalain -:-18:20Al-Qaisumah - Ohod -:-
19:50Al Ain - Al Adalah -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:30Mighty Blackpool - Bo Rangers -:-SKOTSKO: Premiership - Skupina o titul
20:30Kilmarnock - Celtic -:-20:45St. Mirren - Hearts -:-
SKOTSKO: Premiership - Skupina o udržení
20:45Aberdeen - Livingston -:-20:45Hibernian - Motherwell -:-
20:45St. Johnstone - Ross County -:-
SKOTSKO: SWPL 1 ženy - Skupina o titul
19:00Hearts Ž - Celtic Ž -:-19:00Hibernian Ž - Rangers Ž -:-
21:00Partick Thistle Ž - Glasgow City Ž -:-
SKOTSKO: SWPL 1 ženy - Skupina o udržení
20:30Aberdeen Ž - Dundee Utd Ž -:-21:00Motherwell Ž - Hamilton Ž -:-
SOMÁLSKO: National league
14:30Raadsan - Elman -:-SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní
14:00Švýcarsko U18 - Rakousko U18 -:-ŠVÉDSKO: Allsvenskan
19:00Elfsborg - AIK Stockholm -:-19:00Halmstad - Häcken -:-
19:00Mjallby - Hammarby -:-
19:00Västerås SK - Värnamo -:-
ŠVÝCARSKO: Super League - Skupina o titul
20:30Curych - Servette -:-ŠVÝCARSKO: Super League - Skupina o udržení
20:30Lausanne - Lucern -:-TÁDŽIKISTÁN: Vysshaya Liga
15:00Regar-TadAZ - Istiqlol Dushanbe -:-15:00Vakhsh - Ravshan -:-
TURKMENISTÁN: Yokary Liga
14:00Energetik - Sagadam -:-14:00FC Asgabat - Altyn Asyr -:-
14:00Kopetdag Asgabat - Arkadag -:-
UGANDA: Premier League
15:00Gadaffi - Express -:-UKRAJINA: Ukrajinský pohár
18:00Vorskla - Šachtar -:-USA: USL Championship
01:00North Carolina - Loudoun -:-USA: MLS Next Pro
18:00Columbus Crew 2 - Orlando City B -:-USA: USL League Two
00:00Charlotte Independ. 2 - Charlotte Eagles -:-01:00Boston Bolts - Western Mass Pioneers -:-
01:00Salem City - Tobacco Road -:-
23:00Birmingham 2 - East Atlanta -:-
00:00North Carolina FC U23 - West Virginia -:-
USA: NISA
00:00Savannah Clovers - Georgia Lions -:-VIETNAM: V.League 2
11:00TTBD Phu Dong - Dong Thap -:-12:00Dong Nai - Hoa Binh -:-
12:00Long An - Binh Phuoc -:-
13:00Ba Ria Vung Tau - Hue -:-
ZAMBIE: Super League
15:00Green Eagles - Zanaco -:-15:00Kabwe - Red Arrows -:-
15:00Kansanshi - Mutondo Stars -:-
15:00Konkola - Trident -:-
15:00Nkwazi - Mufulira -:-
15:00Power Dynamos - Forest Rangers -:-
15:00Prison Leopards - NAPSA Stars -:-
15:00Zesco Utd - MUZA -:-
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.