OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » 20.01.2022 » Všechny zápasy

AFRIKA: Pohár afrických národů

17:00Pobřeží slonoviny - Alžírsko -:-
17:00Sierra Leone - Rovníková Guinea -:-
20:00Gambie - Tunisko -:-
20:00Mali - Mauritánie -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga

19:00Getafe - Granada -:-
19:00OdloženoMallorca - Real Sociedad -:-

ANDORRA: Primera Divisió

16:00Atletic Escaldes - UE Engordany -:-
20:45UE Santa Coloma - Ordino -:-

ANGLIE: EFL Cup

20:45Arsenal - Liverpool -:-

ASIE: Asijský pohár ženy

11:00Čína Ž - Tchaj-wan Ž -:-
15:00Indie Ž - Írán Ž -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Alagoano

00:00Alianca - CSA -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Baiano

23:15Bahia - UNIRB -:-
23:15Doce Mel - Alagoinhas -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Maranhense - 1. fáze

23:30Iape - Sampaio Correa -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Piauiense

23:00AE Altos - Parnahyba -:-
23:00Julho Esporte - Oeirense -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Potiguar - 1. fáze

00:00ABC - Potiguar -:-
00:00Potyguar - CE Forca E Luz -:-
19:00Santa Cruz de Natal - ASSU -:-

EGYPT: Ligový pohár

13:30El Sharkia Lel Dokhan - Al Ittihad -:-
13:30Pyramids - Al Masry -:-
16:00Future FC - Misr Elmaqasah -:-

ETIOPIE: Premier League

15:00OdloženoAdama City - Hawassa -:-
15:00OdloženoAddis Ababa Ketema - St. George -:-
15:00OdloženoArba Menche - Sebeta City -:-
15:00OdloženoBahir Dar Kenema - Ethiopia Bunna -:-
15:00OdloženoDefence Force - Jimma Aba Jifar -:-
15:00OdloženoFasil Kenema - Dire Dawa -:-
15:00OdloženoHadiya Hossana - Sidama Bunna -:-
15:00OdloženoWolkite Kenema - Welayta Dicha -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

00:00UPNFM - Vida -:-
02:00Olimpia - Real Sociedad -:-
02:15Honduras Progreso - Motagua -:-
02:15Victoria - Real Espana -:-

INDIE: ISL

15:00Kerala Blasters - ATK Mohun Bagan -:-

INDIE: I-League

09:30OdloženoRajasthan - Churchill Brothers -:-
12:00OdloženoTRAU FC - Gokulam -:-
15:00OdloženoMohammedan - Kenkre -:-

ITÁLIE: Coppa Italia

21:00AS Řím - Lecce -:-

KATAR: 2. liga

15:45Al Muaidar - Al Mesaimeer -:-
15:45Al-Shahaniya - Al-Kharitiyath -:-

KOLUMBIE: Primera A - Apertura

00:00Aguilas - Bucaramanga -:-

KONGO: Ligue 1

14:00Kondzo - Inter Club -:-
15:00Cheminots - Leopard -:-
16:00JS Talangai - V. Club Mokanda -:-

KUVAJT: Crown Prince Cup

14:25Al Sulaibikhat - Burgan -:-
17:25Al Salmiya - Al Qadisiya -:-

KYPR: Pohár

16:00Xylotympou - Omonia -:-

LIBANON: Premier League

13:15Bourj FC - Sporting Beirut -:-
15:45Al Ansar - Shabab El Bourj SC -:-

LIBYE: Premier League

14:00Abu Salim - Al Ahly Tripoli -:-
14:00Al-Khmes - Al Shat -:-
14:00Shabaab Al Jabal - Al Hilal -:-
18:00Al-Nasr - Al Ahly Benghazi -:-

MALTA: Challenge League

17:00Marsaxlokk - Melita FC -:-
21:00Qrendi - Luqa -:-
21:00Tarxien - Senglea Athletics -:-

MEXIKO: Liga MX - Clausura

04:00Leon - Atlas -:-

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Clausura

00:00Celaya - Atlante -:-
02:05Pumas Tabasco - Tampico Madero -:-
04:05Alebrijes Oaxaca - Leones Negros -:-
00:00Tapatio - Venados -:-

MEXIKO: Liga MX U20 - Clausura

16:00Atl. San Luis U20 - Juarez U20 -:-

MEXIKO: Liga MX - ženy - Clausura

02:00Santos Laguna Ž - Necaxa Ž -:-

NIZOZEMSKO: KNVB Beker

18:45PSV - Telstar -:-
21:00Ajax - Excelsior Maassluis -:-

OMÁN: Sultan Cup

14:25Al Nasr - Fanja SC -:-
16:45Nizwa - Al-Rustaq -:-

PORTUGALSKO: Liga 3

20:30Setubal - Santarem -:-

RWANDA: Premier League

14:00Gicumbi - Mukura Victory Sports -:-
14:00Musanze - Gasogi United -:-
14:00Police - Rutsiro -:-

ŘECKO: Pohár

20:30Aris - Lamia -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League

15:50Al-Ettifaq - Abha -:-
16:10Al Shabab - Al-Fateh -:-

SEYCHELLY: First Division League

14:30OdloženoReal Maldives - Northern Dynamo -:-

SKOTSKO: Pohár

20:45Hibernian - Cove Rangers -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

23:15Nacional (Uru) - Barracas Central (Arg) -:-
10:30CSKA 1948 Sofia (Bul) - Yambol 1915 (Bul) -:-
13:00Legia (Pol) - Riga FC (Lat) -:-
13:00Odense (Den) - Fredericia (Den) -:-
14:00Kazaň (Rus) - Voronezh (Rus) -:-
14:00Leczna (Pol) - Zira (Aze) -:-
14:00Lech (Pol) - Dinamo Batumi (Geo) -:-
14:00Orijent (Cro) - Domžale (Slo) -:-
14:00Osijek (Cro) - Haladas (Hun) -:-
15:00Offenbach (Ger) - Meuselwitz (Ger) -:-
15:00Rijeka (Cro) - Budafoki (Hun) -:-

ŠPANĚLSKO: Copa del Rey

19:00Elche - Real Madrid -:-
21:30Ath. Bilbao - Barcelona -:-

TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara

14:00Mbeya City - Ruvu Shooting -:-

TURECKO: Superliga

15:00Alanyaspor - Hatayspor -:-
18:00Galatasaray - Kasimpasa -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.