Fotbal » 29.04.2024 » Všechny zápasy
Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
ITÁLIE: Serie A
20:45FC Janov - Cagliari -:-ŠPANĚLSKO: LaLiga
21:00Barcelona - Valencia -:-ALBÁNIE: 1. liga
15:00Bylis - Flamurtari -:-18:00AF Elbasani - Vora -:-
ANGLIE: Championship
21:00Preston - Leicester -:-ANGLIE: Premier League 2
13:00Southampton U21 - Manchester Utd U21 -:-20:00Crystal Palace U21 - Tottenham U21 -:-
20:00Derby U21 - Everton U21 -:-
20:00Newcastle U21 - Aston Villa U21 -:-
20:00West Brom U21 - Leeds U21 -:-
20:00Wolves U21 - Brighton U21 -:-
ANGLIE: Professional Development League
12:00Sheffield Wed U21 - Swansea U21 -:-14:00Crewe U21 - Charlton U21 -:-
14:00Wigan U21 - Watford U21 -:-
20:00Birmingham U21 - Bournemouth U21 -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
00:10All Boys - Chacarita Juniors -:-02:10Racing Cordoba - Quilmes -:-
ARGENTINA: Primera B - Apertura
20:30Sacachispas - Villa Dalmine -:-ARGENTINA: Primera C - Apertura
20:30Claypole - Sportivo Barracas -:-ARGENTINA: Primera A ženy - Apertura
20:00UAI Urquiza Ž - Belgrano Ž -:-ARMÉNIE: 1. liga
14:00Onor - Alashkert 2 -:-ARUBA: Division di Honor - Baráž o udržení
00:00Sport Boys - Jong Aruba -:-02:00La Fama - Santa Fe -:-
ÁZERBÁJDŽÁN: Premier League
17:00Zira - Araz -:-BELGIE: Pro League U21
20:00Lierse K. U21 - Beveren U21 -:-BOLÍVIE: Division Profesional - Apertura - Play Off
00:00Independiente - SA Bulo Bulo -:-BOSNA A HERCEGOVINA: WWIN Liga BiH
16:30Tuzla City - Igman K. -:-BRAZÍLIE: Série A
23:30Fortaleza - Bragantino -:-23:30Juventude - Athletico-PR -:-
01:00Internacional - Atletico GO -:-
BRAZÍLIE: Série B
23:00Goias - Ponte Preta -:-00:30Mirassol - Ceara -:-
BRAZÍLIE: Série C - 1. fáze
00:00Botafogo PB - SER Caxias -:-00:30Volta Redonda - Floresta EC -:-
BRAZÍLIE: Série D
23:00Mixto - CRAC -:-00:30Maringa FC - Santo Andre -:-
00:30Democrata SL - Nova Iguacu -:-
BRAZÍLIE: Copa Espírito Santo - 1. fáze
00:30Capixaba SC - Sport-ES -:-BRAZÍLIE: Brasileiro ženy
20:00Flamengo Ž - Santos Ž -:-BRAZÍLIE: Brasileiro A2 ženy
20:00UD Alagoana Ž - Sport Recife Ž -:-BRAZÍLIE: Brasileiro A3 ženy
20:00Cresspom Ž - Sobradinho Ž -:-21:00Botafogo PB Ž - Mixto PB Ž -:-
21:00Tiradentes Ž - Iape Ž -:-
22:00A. Acreano Ž - Porto Velho Ž -:-
BULHARSKO: Parva liga - Skupina o Konferenční ligu
16:45CSKA 1948 Sofia - Arda -:-BULHARSKO: Parva liga - Skupina o udržení
19:15Beroe - Etar -:-DÁNSKO: Superliga - Skupina o titul
19:00Silkeborg - Midtjylland -:-EGYPT: Premier League
18:00Ceramica Cleopatra - Pharco -:-EGYPT: Division 2 A - Skupina o postup
16:30Al Qanah - Al-Sekka -:-16:30Ghazl El Mahallah - La Viena -:-
16:30Petrojet - Wadi Degla -:-
16:30Raya - Proxy -:-
16:30Tanta - Haras El Hodood -:-
EKVÁDOR: Liga Pro - 1. fáze
01:00Emelec - Barcelona SC -:-FAERSKÉ OSTROVY: Premier League
19:00B36 Torshavn - Fuglafjordur -:-19:0007 Vestur Sorvagur - HB Torshavn -:-
20:00Runavik - Vikingur -:-
20:00Skala Itrottarfelag - Toftir -:-
FINSKO: Ykkosliiga
17:30SJK Akatemia - TPS Turku -:-FINSKO: Kakkonen - Skupina B
17:30EBK - Ilves 2 -:-FINSKO: Pohár
19:00Kontu - GrIFK -:-FRANCIE: Ligue 2
20:45Dunkerque - Auxerre -:-FRANCIE: National
21:00Nimes - Red Star -:-GHANA: Premier League
17:00Nsoatreman - Bofoakwa Tano -:-GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Play Off
02:00Antigua - Xinabajul -:-HONDURAS: Liga Nacional - Clausura
23:30Genesis - UPNFM -:-23:30Marathon - Olancho -:-
23:30Olimpia - Victoria -:-
23:30Real Sociedad - Real Espana -:-
23:30Vida - Motagua -:-
CHILE: Primera División
00:00Colo Colo - U. Calera -:-02:30Deportes Iquique - Palestino -:-
CHILE: Primera B
00:00San Felipe - Rangers -:-CHILE: Segunda Division
23:30Real San Joaquin - Deportes Rengo -:-INDIE: ISL - Play Off
16:00Mumbai City - Goa -:-INDONÉSIE: Liga 1
10:00Persikabo 1973 - Barito Putera -:-14:00Dewa United - Borneo -:-
IRÁK: Stars League
17:00Al Kahraba - Al Najaf -:-17:00Al Quwa Al Jawiya - Al Karkh -:-
17:00Al Talaba - Baghdad -:-
17:00Al Wasat - Karbala -:-
17:00Erbil - Al Minaa -:-
IRSKO: Premier Division
21:00Shamrock Rovers - Drogheda -:-ISLAND: Besta deild karla
21:15Fylkir - Stjarnan -:-21:15Valur - Fram -:-
ITÁLIE: Primavera 1
14:30Sampdoria U19 - AS Řím U19 -:-IZRAEL: Ligat ha'Al - Skupina o titul
19:00H. Beer Sheva - Sakhnin -:-19:30H. Haifa - M. Haifa -:-
JAMAJKA: Premier League - Play Off
23:00Portmore - Arnett Gardens -:-JAPONSKO: 2. liga ženy
08:00Harima Albion Ž - Shizuoka Bonita Ž -:-JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League
19:30Mamelodi - TS Galaxy -:-JIŽNÍ AMERIKA: Mistrovství Jižní Ameriky do 20 let ženy - Finálová skupina
23:00Peru U20 Ž - Venezuela U20 Ž -:-KANADA: Canadian Premier League
23:00Cavalry - Pacific FC -:-KOLUMBIE: Primera A - Apertura
00:00Aguilas - Fortaleza -:-00:00Bucaramanga - Alianza -:-
00:00Dep. Cali - Junior -:-
00:00Envigado - Ind. Medellin -:-
00:00Jaguares de Cordoba - Santa Fe -:-
00:00La Equidad - Pereira -:-
00:00Millonarios - Chico -:-
00:00Once Caldas - America De Cali -:-
KOLUMBIE: Primera B - Apertura
01:00U. Magdalena - Huila -:-02:00Quindio - Llaneros -:-
KOLUMBIE: Liga ženy
23:00Cucuta Ž - Alianza Ž -:-02:15La Equidad Ž - Pasto Ž -:-
KOSTARIKA: Primera División - Clausura
00:00Saprissa - Guanacasteca -:-KYPR: Cyta Championship - Skupina o udržení
16:00Othellos Athienou - Zakakiou -:-18:30Apollon - Karmiotissa -:-
18:30Doxa - AEL Limassol -:-
KYRGYZSTÁN: Premier Liga
14:00Alay Osh - Kochkor-Ata -:-LIBYE: Premier League
18:00Al Ittihad - Al Malaab El Libby -:-LITVA: I Lyga
17:00Banga 2 - FK Panevezys 2 -:-18:00Hegelmann Litauen 2 - Kauno Zalgiris 2 -:-
MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga
20:00Ajka - Nyiregyhaza -:-MEXIKO: Liga MX - Clausura
02:00Necaxa - Monterrey -:-02:00Santos Laguna - Atl. San Luis -:-
MEXIKO: Liga de Expansión MX - Clausura - Play Off
01:00Atlante - Cancun -:-03:05Leones Negros - Zacatecas Mineros -:-
MEXIKO: Liga MX - ženy - Clausura
01:00Atl. San Luis Ž - Puebla Ž -:-01:00Guadalajara Ž - Cruz Azul Ž -:-
03:06Mazatlan FC Ž - U.N.A.M. Ž -:-
NIKARAGUA: Liga Primera - Clausura
01:00Jalapa - Diriangen -:-03:00UNAN-Managua - Sport Sebaco -:-
NIZOZEMSKO: Eerste Divisie
20:00FC Emmen - Helmond -:-20:00Jong Utrecht - Den Haag -:-
NORSKO: Division 2 - Skupina 1
13:00Viking 2 - Brattvag -:-16:00Brann 2 - Eik-Tonsberg -:-
NORSKO: Division 3 - Skupina 2
17:00Sola - Odd 2 -:-18:00Vidar - Sandefjord 2 -:-
NORSKO: Division 3 - Skupina 3
19:00Nordstrand - Mjondalen 2 -:-19:00Sarpsborg 08 2 - Asker -:-
19:15K. Oslo 2 - Skeid 2 -:-
NORSKO: Division 3 - Skupina 4
18:00Lillestrom 2 - Strømsgodset 2 -:-NORSKO: Division 3 - Skupina 5
18:00Kristiansund 2 - Aalesund 2 -:-19:00Molde 2 - Hødd 2 -:-
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
23:30Guarani - Nacional Asuncion -:-23:302 de Mayo - Libertad -:-
02:00Cerro Porteno - General Caballero JLM -:-
PARAGUAY: División Intermedia
23:15Guairena - 3 De Febrero -:-PERU: Liga 1 - Apertura
00:30Melgar - A. Lima -:-03:00Deportivo Garcilaso - Los Chankas -:-
03:00U. de Deportes - Comerciantes Unidos -:-
PERU: Liga 2
20:00AD Cantolao - Binacional -:-22:30San Marcos - Carlos Stein -:-
POLSKO: Ekstraklasa
19:00Puszcza - Korona -:-POLSKO: 1. liga
18:00Chrobry Glogow - Plock -:-18:00Odra Opole - Motor Lublin -:-
POLSKO: 2. liga
18:00LKS Lodž II - Ol. Grudziadz -:-18:15Stomil Olsztyn - Lech II -:-
PORTUGALSKO: Liga Portugal
21:15Estrela - Farense -:-RUMUNSKO: Liga 1 - Skupina o titul
19:30Rapid Bukurešť - Univ. Craiova -:-RUMUNSKO: Liga 1 - Skupina o udržení
16:30Petrolul - Botosani -:-RUMUNSKO: Liga 2 - Skupina o titul
14:00Hunedoara - Selimbar -:-RUSKO: Premier Liga
12:00Samara - Krasnodar -:-14:15Kazaň - Ural -:-
16:30Soči - Fakel Voronezh -:-
18:45FK Rostov - Orenburg -:-
RUSKO: FNL
16:00Černomorec - Dynamo Makhachkala -:-ŘECKO: Super League 2 - Skupina o postup
15:00Ionikos - Athens Kallithea -:-ŘECKO: Super League 2 - Skupina o udržení
15:00Aiolikos - PAOK B -:-SALVADOR: Primera Division - Clausura
23:00Aguila - Dragon -:-23:0011 Deportivo - FAS -:-
SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1
18:10Al Arabi - Ohod -:-18:10Al-Faysaly - Al Ain -:-
19:50Hajer - Al Adalah -:-
SLOVINSKO: Prva Liga
17:30Mura - Aluminij -:-SOMÁLSKO: National league
14:30Jeenyo - Kigs -:-SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní
10:15Chorvatsko U16 - Finsko U16 -:-12:30Uruguay U16 - Švédsko U16 -:-
SVĚT: Přátelské zápasy klubů
18:00Onsala (Swe) - Landvetter (Swe) -:-ŠPANĚLSKO: LaLiga2
20:30Ferrol - Mirandes -:-ŠVÉDSKO: Allsvenskan
19:00Brommapojkarna - Göteborg -:-19:00Elfsborg - Sirius -:-
19:00Mjallby - Kalmar -:-
19:10Hammarby - Västerås SK -:-
ŠVÉDSKO: Superettan
19:00Trelleborg - Degerfors -:-TANZÁNIE: Ligi Kuu Bara
15:00JKT Tanzania - Mtibwa Sugar -:-THAJSKO: Thai League 1
13:30Bangkok Utd - Prachuap -:-TURECKO: Superliga
19:00Karagumruk - Antalyaspor -:-UKRAJINA: Premier League
17:00Žytomyr - Vorskla -:-UKRAJINA: 1. Liga ženy - Skupina o titul
11:00Ladomir Ž - Kryvbas Ž -:-11:00Šachtar Ž - Vorskla Poltava Ž -:-
15:00Zhytlobud-1 Ž - Kolos Kovalivka Ž -:-
UKRAJINA: 1. Liga ženy - Skupina o udržení
15:00Panthers FC Uman Ž - Dyn. Kyjev Ž -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
23:00Cerro CA - Nacional -:-01:30Defensor Sp. - Wanderers -:-
20:00Racing Montevideo - Fenix -:-
USA: MLS Next Pro
23:00New York Red Bulls 2 - Columbus Crew 2 -:-23:00Sporting Kansas City II - Minnesota 2 -:-
02:30North Texas - Houston Dynamo 2 -:-
04:00Real Monarchs - Vancouver 2 -:-
USA: NISA
02:00Irvine Zeta - Arizona Monsoon -:-USA: NWSL ženy
23:00Gotham Ž - Racing Louisville Ž -:-VIETNAM: Pohár
13:00Thanh Hoa - Hai Phong -:-Sázejte na Fotbal přímo z mobilu s Tipsport.cz!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.