OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » 19.01.2022 » Všechny zápasy

AFRIKA: Pohár afrických národů

20:00Egypt - Súdán -:-
20:00Guinea-Bissau - Nigérie -:-

ANGLIE: Premier League

20:30Leicester - Tottenham -:-
21:00Brentford - Manchester Utd -:-

ČESKO: Tipsport liga

10:30Prostějov - Karviná -:-
10:30Z. Moravce-Vráble - Skalica -:-

FRANCIE: Ligue 1

19:00Clermont - Štrasburk -:-
19:00Lille - Lorient -:-
19:00Montpellier - Troyes -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga

18:30OdloženoBarcelona - Vallecano -:-
19:00Celta Vigo - Osasuna -:-
21:30Valencia - Sevilla -:-

ALBÁNIE: Superliga

16:45Kukesi - Din. Tirana -:-

ANDORRA: Primera Divisió

17:00Sant Julia - FC Santa Coloma -:-
20:45Inter Escaldes - Carroi -:-

ANGLIE: Championship

20:45Hull - Blackburn -:-
21:00Reading - Luton -:-

ANGLIE: Southern League South Division

20:45Gosport - Hayes & Yeading -:-
20:45Tiverton - Yate Town -:-

ANGLIE: Isthmian League Premier Division

20:45Cray - Leatherhead -:-

ANGLIE: Professional Development League

13:00Peterborough U23 - Sheffield Wed U23 -:-

ANGLIE: Premier League Cup

20:00Nottingham U23 - QPR U23 -:-

ANGLIE: FA Youth Cup

20:00Cambridge Utd U18 - Leeds U18 -:-

ANGLIE: Ligový pohár ženy - Play Off

20:00Manchester City Ž - Bristol City Ž -:-
20:15Arsenal Ž - Manchester Utd Ž -:-
20:30Tottenham Ž - Liverpool Ž -:-
20:30West Ham Ž - Chelsea Ž -:-

ARGENTINA: Torneos De Verano

01:00Talleres Cordoba - Independiente -:-

AUSTRÁLIE: A-League

07:25OdloženoNewcastle Jets - Western United -:-
09:45Adelaide United - WS Wanderers -:-
09:45OdloženoMelbourne City - Central Coast Mariners -:-

AUSTRÁLIE: FFA Cup

08:00Melbourne Victory - Wellington Phoenix -:-

BELGIE: Jupiler Pro League

20:45Genk - KV Mechelen -:-

BELGIE: Second Amateur Division Group ACFF

20:00Waremme - Givry -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Baiano

23:15Bahia - UNIRB -:-
23:15Doce Mel - Alagoinhas -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Piauiense

23:00River-PI - Corisabba -:-
01:30Fluminense-PI - Flamengo PI -:-
23:00AE Altos - Parnahyba -:-
23:00Julho Esporte - Oeirense -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Potiguar - 1. fáze

19:00America-RN - Globo -:-
00:00ABC - Potiguar -:-
00:00Potyguar - CE Forca E Luz -:-

BRAZÍLIE: Campeonato Sergipano

19:15America SE - Boca Junior -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Aigle Noir - TOP Junior -:-
14:00Bumamuru - Flambeau de l'Est -:-
14:00Dynamik - Les Crocos -:-
14:00Flambeau du Centre - Vital O -:-
14:00Le Messager - Olympic S. -:-

DR KONGO: Ligue 1

14:30St Eloi Lupopo - AS Vita Club -:-

FRANCIE: Ligue 2

19:00Amiens - AC Ajaccio -:-
19:00Toulouse - Nancy -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

22:00OdloženoHonduras Progreso - UPNFM -:-
22:00OdloženoMarathon - Olimpia -:-
22:00OdloženoMotagua - Vida -:-
22:00OdloženoPlatense - Real Espana -:-
22:00OdloženoVictoria - Real Sociedad -:-
00:00UPNFM - Vida -:-

INDIE: ISL

15:00Goa - East Bengal -:-

INDIE: I-League

09:30OdloženoIndian Arrows - Aizawl -:-
12:00OdloženoSudeva Delhi - Sreenidi Deccan -:-
15:00OdloženoPunjab - Neroca FC -:-

ITÁLIE: Serie C - Skupina A

18:00Lecco - Pro Vercelli -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina A

14:30OdloženoAsti - PDHA -:-
14:30Casale - Asti -:-
14:30Citta di Varese - Caronnese -:-
14:30OdloženoGozzano - HSL Derthona -:-
14:30Chieri - Fossano -:-
14:30OdloženoImperia - Casale -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina B

14:30Caravaggese - Crema -:-
14:30Castellanzese - Arconatese -:-
14:30Folgore Caratese - Desenzano Calvina -:-
14:30Real Calepina - SG City Nova -:-
14:30Villa Valle - Legnano -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina D

14:30Aglianese Calcio - Ath. Carpi -:-
14:30OdloženoFanfulla - Forli -:-
14:30Ghivizzano Borgo - Rimini -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina E

14:30Scandicci - Arezzo -:-
14:30Tiferno Lerchi - Cannara -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina F

14:30Castelfidardo - S. N. Notaresco -:-
14:30Vastese - Montegiorgio -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina G

14:30OdloženoCarbonia - Aprilia -:-
14:30Gladiator - Nuova Florida -:-
14:30OdloženoVis Artena - Arzachena -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina H

14:30Brindisi - Audace Cerignola -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina I

14:30Rende - Gelbison Cilento -:-
14:30Troina - Biancavilla -:-

ITÁLIE: Coppa Italia

17:30Sassuolo - Cagliari -:-
21:00Inter - Empoli -:-

ITÁLIE: Coppa Italia Serie C

15:30Catanzaro - Padova -:-

ITÁLIE: Coppa Italia Serie D

14:30Cittanovese - Trapani -:-

ITÁLIE: Primavera 2

14:00Udinese U19 - Cremonese U19 -:-

KONGO: Ligue 1

14:00Etoile du Congo - Nathalys -:-
16:00CARA Brazzaville - Nico-Nicoye -:-
16:00Otoho d'Oyo - Patronage Sainte-Anne -:-

KUVAJT: Crown Prince Cup

14:25Al Sahel - Al Naser -:-
17:25Khaitan - Kazma SC -:-

KYPR: Division 2

13:30Olympias Lympion - Omonia Aradippou -:-

KYPR: Pohár

12:30Karmiotissa - Sotiras -:-
12:30Paralimni - Ermis -:-
15:30Paphos - Anorthosis -:-
18:00APOEL - Ol. Nicosia -:-

LIBYE: Premier League

14:00Al Sadaqa - Khaleej Sirte -:-
14:00Al Taawun - Al Tahaddi -:-

MALTA: Premier League

17:00Santa Lucia - Gudja -:-
21:00Birkirkara - Balzan -:-

MALTA: Challenge League

21:00Lija Athletic - Zejtun Corinthians -:-

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Clausura

00:00Cancun - Dorados -:-
02:05Tlaxcala - Cimarrones de Sonora -:-
04:05Correcaminos - Zacatecas Mineros -:-
00:00Celaya - Atlante -:-

MEXIKO: Liga MX U20 - Clausura

16:00Leon U20 - Atlas U20 -:-

MEXIKO: Liga MX - ženy - Clausura

00:00Atl. San Luis Ž - Cruz Azul Ž -:-

NĚMECKO: DFB Pokal

18:30Hannover - Mönchengladbach -:-
18:30RB Lipsko - Rostock -:-
20:45Hertha - Union Berlín -:-
20:45Hoffenheim - Freiburg -:-

NIGÉRIE: NPFL

16:00Dakkada FC - Wikki Tourist -:-
16:00Enyimba - Akwa United -:-
16:00Heartland - Enugu -:-
16:00Katsina Utd - Lobi Stars -:-
16:00Kwara - Kano -:-
16:00MFM FC - Rivers Utd -:-
16:00Niger - Shooting Stars -:-
16:00Plateau - Nasarawa -:-
16:00Remo Stars - Abia Warriors -:-
16:00Sunshine Stars - Gombe -:-

NIZOZEMSKO: KNVB Beker

18:45Groningen - Nijmegen -:-
20:00Breda - Zwolle -:-
21:00Twente - Alkmaar -:-

OMÁN: Sultan Cup

14:25Dhofar - Al Suwaiq -:-
16:45Sur Club - Al Seeb -:-

PORTUGALSKO: Liga 3

16:30Oliveirense - CDC Montalegre -:-

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal

21:00Camara de Lobos - Limianos -:-

PORTUGALSKO: Liga BPI ženy - Skupina o titul

15:00SL Benfica Ž - Braga Ž -:-

RWANDA: Premier League

14:00APR - Gorilla -:-
14:00Bugesera FC - AS Kigali -:-
14:00Etincelles - Rayon Sport -:-
14:00Etoile de L'Est - Kiyovu -:-

ŘECKO: Super League

14:00Volos - Smyrnis -:-

ŘECKO: Super League 2

14:00Almopos - Niki Volos -:-
14:00Kifisias - Zakynthos -:-

ŘECKO: Pohár

14:00Panetolikos - Olympiakos -:-
16:00Panathinaikos - Karditsa -:-
18:00PAOK - AEK -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1

13:25Al-Kawkab - Al Adalh -:-
13:50Al Akhdoud - Al Wehda -:-
15:45Al-Sahel - Al-Shoalah -:-

SEYCHELLY: First Division League

14:30OdloženoSt John Bosco - Saint Louis -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

10:30Itálie U19 - Španělsko U19 -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

11:00Iskra (Mne) - Opatija (Cro) -:-
11:00Michalovce (Svk) - Košice (Svk) -:-
11:00Plzeň (Cze) - Brno (Cze) -:-
13:00Legia (Pol) - Krasnodar (Rus) -:-
13:00Slaven Belupo (Cro) - Rudes (Cro) -:-
13:30Termalica B-B. (Pol) - MTK Budapešť (Hun) -:-
14:00Basilej (Sui) - Lausanne (Sui) -:-
14:00Beroe (Bul) - Sozopol (Bul) -:-
14:00Bravo (Slo) - ND Gorica (Slo) -:-
14:00Cracovia (Pol) - Rapid Vídeň (Aut) -:-
14:00Černo More (Bul) - Dobrudzha (Bul) -:-
14:00Korona (Pol) - Puszcza (Pol) -:-
14:00LKS Lodž (Pol) - Motor Lublin (Pol) -:-
14:00Mladá Boleslav (Cze) - Jihlava (Cze) -:-
14:00Piast (Pol) - Shkendija (Mkd) -:-
14:00Plock (Pol) - Neftci Baku (Aze) -:-
14:00Raków (Pol) - Navbahor Namangan (Uzb) -:-
14:00Slask (Pol) - Hartberg (Aut) -:-
14:30Din. Záhřeb (Cro) - Domžale (Slo) -:-
14:30Lok. Záhřeb (Cro) - Dugopolje (Cro) -:-
15:00Wil (Sui) - St. Gallen (Sui) -:-
15:00Zenit (Rus) - Emirates Club (Uae) -:-
15:00Zorya (Ukr) - Pogon Štětín (Pol) -:-
15:30FC Kodaň (Den) - B.93 (Den) -:-
16:30B. Bystrica (Svk) - Lip. Mikuláš (Svk) -:-
16:30Dun. Streda (Svk) - Ferencváros (Hun) -:-
17:00KKS Kalisz (Pol) - Centra Ostrow Wielkopolski (Pol) -:-
17:00Walldorf (Ger) - Steinbach Haiger (Ger) -:-
17:30Třinec (Cze) - FK Frýdek-Místek (Cze) -:-
18:00Nordhausen (Ger) - Halberstadt (Ger) -:-
18:30Raufoss (Nor) - Elverum (Nor) -:-
18:30SV Wallern (Aut) - BW Linz (Aut) -:-
18:45Sandersdorf (Ger) - Eilenburg (Ger) -:-
19:30Mannsworth (Aut) - Mannersdorf (Aut) -:-
19:30Wulsdorf (Ger) - Leher (Ger) -:-
20:00Stern (Ger) - Brandenburger (Ger) -:-
22:00Penarol (Uru) - Nublense (Chi) -:-
23:15Nacional (Uru) - Barracas Central (Arg) -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy

14:00RB Lipsko Ž (Ger) - Potsdam Ž (Ger) -:-

SÝRIE: Premier League

13:00Al Jaish - Jableh -:-

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

21:00Lugo - Almeria -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 2

18:00Lealtad - Basico Urraca -:-
18:00Lenense - Roces -:-
18:00Mosconia - Tuilla -:-
18:00SD Navarro CF - Langreo B -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 4

18:00Alavés B - San Ignacio -:-
18:00Aurrera Ondarroa - Tolosa FC -:-
18:00Basconia - Anaitasuna FT -:-
18:00Beasain - Uritarra -:-
18:00Beti Gazte - Urduliz -:-
18:00Durango - Barakaldo -:-
18:00Lagun Onak - CD Vitoria -:-
18:00Portugalete - Leioa -:-
18:00Santuxu - Pasaia -:-
18:00SD Deusto - Amurrio Club -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 6

18:00Beniganim - Recambios Colon -:-
18:00Saguntino - Roda -:-
18:00Torrellano - Callosa -:-
18:00Torrent - Atzeneta -:-
18:00Villajoyosa - Silla CF -:-
19:30Jove - Olimpic Xativa -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 7

18:00AD Torrejon - Alcorcon B -:-
18:00Getafe B - Colonia M. -:-
18:00Trival Valderas - Pozuelo de Alarcon -:-
18:00Ursaria - Carabanchel -:-
18:00Villaverde San Andres - RSD Alcala -:-
18:00Villaviciosa - Moratalaz -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 8

16:30Almazan - Ciudad Rodrigo CF -:-
19:00Real Avila - Guijuelo -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 9

18:00Alhaurin - Intergym Melilla -:-
18:00Almeria B - Huetor Tajar -:-
18:00Atletico de Porcuna - UD San Pedro -:-
18:00Huetor Vega - CD Alhaurino -:-
18:00Malaga B - Motril -:-
18:00Motril - Jaen -:-
18:00Torredonjimeno - Marbella -:-
18:00Torremolinos - El Palo -:-
18:00UD San Pedro - Torre del Mar -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 10

16:30CD Gerena - Puente Genil -:-
18:00CD Utrera - Tomares UD -:-
18:00Ceuta B - Huelva -:-
18:00Ciudad de Lucena - Cordoba B -:-
18:00Los Barrios - Xerez CD -:-
18:00Pozoblanco - Antoniano -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 11

17:00Binissalem - Felanitx -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 13

18:00La Union - Lorca Deportiva -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 14

21:00Olivenza - Villafranca -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 16

18:00Vianes - Calahorra B -:-

ŠPANĚLSKO: Copa del Rey

21:00Real Sociedad - Atl. Madrid -:-

THAJSKO: Thai FA Cup

11:00Buriram - Chiangrai -:-
11:00Chiangmai Utd - Suphanburi -:-
11:00Songkhla - Samut Prakan City -:-
12:00Bangkok Utd - Police Tero -:-
12:00Muangthong - Uthai Thani -:-
12:00Nakhon Ratchasima FC - Lampang -:-
13:00Lamphun Warrior - Nong Bua Pitchaya -:-
13:00Pathum United - Port MTI FC -:-

TURECKO: Superliga

15:00Goztepe - Sivasspor -:-
15:00Kayserispor - Basaksehir -:-
15:00Rizespor - Antalyaspor -:-
18:00Fenerbahce - Altay -:-
18:00Trabzonspor - Giresunspor -:-

TURECKO: Super Lig ženy

10:00Konak Bld. Ž - Sivasspor Ž -:-

ZAMBIE: Super League

14:00Prison Leopards - Zanaco -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.