OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » 09.01.2022 » Všechny zápasy

AFRIKA: Pohár afrických národů

17:00Kamerun - Burkina Faso 2:1
20:00Etiopie - Kapverdy 0:1

FRANCIE: Ligue 1

13:00Brest - Nice 0:3
15:00Clermont - Reims 0:0
15:00Méty - Štrasburk 0:2
17:00Nantes - Monako 0:0
20:45Lyon - PSG 1:1

ITÁLIE: Serie A

12:30Venezia - AC Milán 0:3
14:30Empoli - Sassuolo 1:5
16:30Neapol - Sampdoria 1:0
16:30Udinese - Atalanta 2:6
18:30AS Řím - Juventus 3:4
18:30FC Janov - Spezia 0:1
20:45Inter - Lazio 2:1
20:45Verona - Salernitana 1:2

NĚMECKO: Bundesliga

15:30Hertha - Kolín n. R. 1:3
17:30Bochum - Wolfsburg 1:0

ŠPANĚLSKO: LaLiga

14:00Vallecano - Betis 1:1
16:15Sevilla - Getafe 1:0
18:30Alavés - Ath. Bilbao 0:0
18:30Osasuna - Cádiz 2:0
21:00Villarreal - Atl. Madrid 2:2

ANDORRA: Primera Divisió

11:00UE Santa Coloma - Atletic Escaldes 1:3
16:00OdloženoOrdino - FC Santa Coloma -:-

ANGLIE: FA Cup

13:30Luton - Harrogate 4:0
15:00Cardiff - Preston 2:1pp
15:00Charlton - Norwich 0:1
15:00Liverpool - Shrewsbury 4:1
15:00Stoke - Leyton Orient 2:0
15:00Tottenham - Morecambe 3:1
15:00West Ham - Leeds 2:0
15:00Wolves - Sheffield Utd 3:0
18:10Nottingham - Arsenal 1:0

ANGLIE: Premier League 2

14:00Blackburn U23 - Manchester City U23 3:5
15:00OdloženoSouthampton U23 - Wolves U23 -:-

ANGLIE: Super League ženy

13:00Brighton Ž - Manchester City Ž 0:6
15:00Birmingham Ž - Arsenal Ž 2:0
15:00Reading Ž - Leicester Ž 1:0
19:45OdloženoWest Ham Ž - Manchester Utd Ž -:-

ANGLIE: Championship ženy

13:00OdloženoLewes Ž - Durham Ž -:-
15:00Blackburn Ž - Liverpool Ž 0:6
15:00Charlton Ž - Sheffield Utd Ž 0:0
15:00OdloženoSunderland Ž - Crystal Palace Ž -:-
16:00OdloženoBristol City Ž - Coventry United Ž -:-
16:00OdloženoWatford Ž - London City Lionesses Ž -:-

ANGOLA: Girabola League

15:00Sporting de Cabinda - CD Lunda Sul 2:1
15:00Wiliete - Desportivo Huila 0:2
15:30Academica - Caala 1:0

AUSTRÁLIE: A-League

08:45OdloženoBrisbane Roar - Central Coast Mariners -:-
08:45OdloženoMelbourne City - Macarthur FC -:-
08:45Melbourne City - WS Wanderers 3:3

AUSTRÁLIE: A-League ženy

06:05Brisbane Roar Ž - WS Wanderers Ž 0:1
06:05Melbourne City Ž - Wellington Phoenix Ž 4:0

BANGLADÉŠ: Federation Cup - Play Off

12:30Rahmatgonj MFS - Abahani Limited 1:2

BELGIE: Second Amateur Division Group VFV A

15:00OdloženoMenen - Zwevezele -:-

BELGIE: 1. národní liga ženy

15:00OdloženoLeuven II Ž - Famkes Merkem Ž -:-

BENIN: Ligue 1

16:00Adjidja - Police 1:2
16:00AS Sobemap - ASOS 3:1
16:00Ayema - ASVO 1:1
16:00Dynamo Abomey - Energie Sports 4:1
16:00Espoir - Dadje 4:1
16:00Eternel - AS Cotonou 1:0
16:00Real Sport - Cavaliers 0:1
16:00Sitatunga - ASPAC 1:1
16:00Takunnin - Buffles du Borgou 1:3

BERMUDY: Premier League

20:00OdloženoDevonshire Colts - North Village Rams -:-
20:00OdloženoSBRC - Devonshire Cougars -:-
20:00Southampton - St. Georges Colts 1:8
20:00X-Roads Warriors - Dandy Town Hornets 2:7

BOTSWANA: Premier League

14:30Extension Gunners - Notwane 1:0
15:00Mogoditshane - BDF XI 2:3
15:00Police XI - Sua Flamingoes 0:1

BRAZÍLIE: Campeonato Cearense

19:00Maracana - Atletico-CE 2:1
20:00Icasa-CE - Crato 0:1

BRAZÍLIE: Campeonato Potiguar - 1. fáze

19:00CE Forca E Luz - ASSU 2:1
20:00ABC - Globo 4:2
20:00Potyguar - America-RN 3:2
21:00Potiguar - Santa Cruz de Natal 1:0

BRAZÍLIE: Copa Sao Paulo de juniores

23:00Floresta EC U20 - Flamengo U20 0:4
23:15São Bento U20 - Londrina U20 1:2
23:15Sao Caetano U20 - CSE U20 2:0
01:30Perilima U20 - Sao Paulo U20 0:5
12:45Aparecidense U20 - Petrolina U20 3:2
15:00Taquarussu U20 - Velo Clube U20 0:7
15:00Taubate U20 - Botafogo U20 0:2
17:00Chapadinha U20 - Nova Iguacu U20 1:1
17:00Uniao ABC U20 - Novorizontino U20 0:5
17:15Uniao Sao Joao U20 - Athletico-PR U20 0:2
18:15Mixto U20 - Castanhal U20 1:3
19:15Comercial U20 - Criciuma U20 1:2
19:15Uniao Iacanga U20 - Santa Cruz U20 0:1
20:30XV de Jaú U20 - Gremio U20 1:0
21:00Falcon U20 - Sao Carlos U20 2:1
23:00Ferroviaria U20 - Santos U20 0:2
23:15Gremio D. S. U20 - America Mineiro U20 0:1

BURUNDI: Primus League

14:00Aigle Noir - Les Crocos 1:1
14:00Flambeau du Centre - TOP Junior 0:1
14:00Le Messager - Rukinzo 2:0
14:00Vital O - Musongati 2:1

ČÍNA: FA Cup

12:30Shandong Taishan - Shanghai Port 1:0

DR KONGO: Ligue 1

12:30Groupe Bazano - Blessing 2:0

EGYPT: Division 2 - sk. A

13:30El Badari - El Minya 0:3
13:30Tamya - Hammadi 1:1

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

11:30Green Mamba - Malanti Chiefs 2:2
11:30Royal Leopards - Tinyosi 3:0
14:00Mbabane Highlanders - Tambankulu 4:0
14:00Vovovo - Milling Hotspurs 0:0

FRANCIE: Coupe de France ženy

12:00Monako Ž - Colomiers Ž 3:1
12:00Štrasburk Ž - Brest Ž 2:1pen
13:00Grenoble Ž - Rodez Ž 0:1pen
14:30Albi-Marssac Ž - Le Puy Ž 2:0
14:30Calais Pascal Ž - Saint Vit Ž 3:0
14:30Dijon Ž - PSG Ž 0:1pen
14:30Lens Ž - Reims Ž 1:3
14:30Lorient Ž - Paris FC Ž 0:9
14:30Nantes Ž - Guingamp Ž 2:1
14:30Nice Ž - Fleury 91 Ž 0:3
14:30Soyaux Ž - Orleans Ž 2:1
14:30Yzeure Allier Ž - Toulouse Ž 2:1pen

GHANA: Premier League

16:00Asante Kotoko - Ashanti Gold 3:1
16:00Bechem United - Tamale 2:0
16:00Dreams - Legon Cities 0:1
16:00Eleven Wonders - King Faisal 2:0
16:00Elmina Sharks - Aduana 0:1
16:00Great Olympics - Karela 1:1

GIBRALTAR: National League

16:00Europa FC - Glacis United 2:1
18:30Lynx - Lions Gibraltar 0:0

GUINEA: Ligue 1

17:00Ashanti GB - Milo FC 0:2

INDIE: ISL

15:00Kerala Blasters - Hyderabad 1:0

INDIE: I-League

09:30OdloženoRajasthan - Sudeva Delhi -:-
12:00OdloženoPunjab - Aizawl -:-
15:00OdloženoReal Kashmir - Sreenidi Deccan -:-

INDONÉSIE: Liga 1

11:00Bali United - Barito Putera 3:0
14:30Bhayangkara Solo - Arema 0:1

ITÁLIE: Primavera 1

12:30OdloženoLecce U19 - Sampdoria U19 -:-
14:30OdloženoVerona U19 - Atalanta U19 -:-

ITÁLIE: Serie B ženy

14:30OdloženoBrescia Ž - Cesena Ž -:-
14:30OdloženoCittadella Ž - Pink Bari Ž -:-
14:30OdloženoComo Ž - Cortefranca Ž -:-
14:30OdloženoChievo Verona Ž - Tavagnacco Ž -:-
14:30OdloženoRavenna Ž - Palermo Ž -:-
14:30OdloženoSan Marino Academy Ž - Pro Sesto Ž -:-
14:30OdloženoTorres Ž - Roma CF Ž -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al

18:00Hapoel Hadera - Netanya 1:1
19:15B. Jeruzalém - Ashdod 0:2

IZRAEL: Liga Alef Sever

13:00Hapoel Bnei Zalfa - M. Tzur Shalom 0:2
13:00Hapoel Kafr Kanna - H. Herzliya 2:2

JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Diski Challenge

09:00Baroka U23 - Golden Arrows U23 1:0
11:30Sekhukhune U23 - Swallows U23 2:2
13:30Mamelodi U23 - Orlando U23 2:3

KEŇA: Premier League

13:00Gor Mahia - Mathare Utd. 1:0
13:00KCB - Bidco United 0:1
13:00Leopards - Nzoia Sugar 1:1
13:00Posta Rangers - Tusker 1:0
13:00Vihiga - Wazito 4:2

KONGO: Ligue 1

14:00Nico-Nicoye - Inter Club 1:1
14:00Patronage Sainte-Anne - Diables Noirs 1:1
16:00CARA Brazzaville - Leopard 1:1
16:00Nathalys - AS BNG 0:0

LIBANON: Premier League

13:15Al Ansar - Safa 2:0
13:15Shabab El Bourj SC - Al Hikma 6:0
13:15Sporting Beirut - Tripoli 0:3

LIBYE: Premier League

14:00Al Shat - Al-Athad 0:2

MEXIKO: Liga MX - Clausura

02:06Monterrey - Queretaro 0:0
04:00Cruz Azul - Tijuana 2:0

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Clausura

02:00Venados - Atlante 1:0
00:00Tlaxcala - Atl. Morelia 0:4

MEXIKO: Liga MX U20 - Clausura

16:00Guadalajara U20 - Mazatlan U20 1:0
16:00U.N.A.M. U20 - Toluca U20 1:1

MEXIKO: Liga MX - ženy - Clausura

19:00Puebla Ž - Toluca Ž 1:3

NIGER: Ligue 1

16:15Olympic Niamey - Sahel 1:0

NIGÉRIE: NPFL

16:00Dakkada FC - Nasarawa 2:1
16:00Enyimba - Shooting Stars 1:0
16:00Heartland - Wikki Tourist 1:0
16:00Katsina Utd - Gombe 2:1
16:00Kwara - Enugu 1:1
16:00Lobi Stars - Akwa United 1:0
16:00MFM FC - Abia Warriors 2:1
16:00Remo Stars - Plateau 1:0
16:00Sunshine Stars - Kano 3:0

NIZOZEMSKO: Eerste Divisie

12:15FC Volendam - Telstar 2:1
14:30OdloženoExcelsior - Den Haag -:-
16:45Graafschap - Venlo 1:2
20:00OdloženoOss - Jong AZ -:-

PERU: Superpohár

22:00OdloženoA. Lima - Sporting Cristal -:-

PORTUGALSKO: Liga Portugal

16:30Portimonense - Maritimo 1:2
19:00Benfica - Ferreira 2:0
19:00Braga - Famalicao 2:2
21:30Belenenses - Arouca 2:1

PORTUGALSKO: Liga Portugal 2

12:00Casa Pia - Leixoes 1:0
12:00Trofense - Vilafranquense 1:3
20:30Covilha - Estrela 1:3

PORTUGALSKO: Liga 3

12:00Lusitania FC - Sanjoanense 1:3
16:00Guimaraes B - Braga B 2:0
16:00Santarem - Caldas 1:1

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal

12:00OS Belenenses - Sporting Ideal 2:0
16:00Amarante - Macedo Cavaleiros 5:1
16:00Ferreira de Aves - Valadares Gaia 0:1
16:00Forjaes - Camara de Lobos 2:4
16:00Gouveia - Gondomar 0:4
16:00Imortal - Serpa 0:4
16:00Loures - Sacavenense 0:1
16:00Maria de Fonte - Limianos 3:0
16:00Mirandela - Santa Marta Penaguiao 4:1
16:00O Elvas CAD - Coruchense 0:1
16:00Paredes - Tirsense 0:1
16:00Pero Pinheiro - Sintrense 1:0
16:00SC Vianense - Pedras Salgadas 1:2
16:00Sertanense - Marinhense 1:0
16:00Sp. Espinho - Castro Daire 1:1
16:00Uniao de Coimbra - Salgueiros 1:2
16:00Uniao Montemor - Juv. Evora 0:2
16:00Vila Mea - Sao Martinho 0:0
17:00Maritimo B - Vilaverdense 0:1

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - Skupina o udržení

12:00Vizela U23 - Belenenses U23 0:1
16:00Academica U23 - Famalicao U23 3:0

ŘECKO: Super League

14:00OdloženoAris - Atromitos -:-
14:00OdloženoIonikos - Smyrnis -:-
16:15Volos - Panathinaikos 3:1
18:30OdloženoAEK - PAOK -:-
18:30OdloženoOlympiakos - Asteras T. -:-

ŘECKO: Super League 2

13:45OdloženoAEL Larissa - Kavala -:-
13:45OdloženoAO Trikala - Almopos -:-
13:45OdloženoApollon Larissa - Thesprotos -:-
13:45OdloženoIraklis 1908 - Karditsa -:-
13:45OdloženoO.F. Ierapetra - Karaiskakis -:-
13:45OdloženoPAE Egaleo - Kalamata -:-
13:45OdloženoPAE Chania - Asteras Vlachioti -:-
13:45OdloženoPanserraikos - Pierikos -:-
13:45OdloženoRodos - Episkopi -:-
13:45OdloženoVeria - Apollon Pontou -:-
13:45OdloženoZakynthos - Ergotelis -:-
16:00OdloženoLevadiakos - Kifisias -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 1

14:00OdloženoA. Asteras - Thermaikos FC -:-
14:00OdloženoApollon Paralimniou - Doxa Dramas -:-
14:00OdloženoAris Avatou - Chrisoupolis -:-
14:00OdloženoEthnikos Sochos - Orfeas Xanthi -:-
14:00OdloženoF.C. Pandramaikos - Plagia -:-
14:00OdloženoM. Alexandros Orfaniou - Alexandroupoli -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 2

12:30OdloženoLefkimmi - M. Alexandros Trikala -:-
14:00OdloženoAsteras Kalirachis - Kozani -:-
14:00OdloženoGiannitsa - Poseidonas Michanionas -:-
14:00OdloženoIraklis Ampelokipi - Agios Matthaios -:-
14:00OdloženoKozani - Makedonikos -:-
14:00OdloženoThyella Sarakinoi - Edessaikos -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 3

14:00Aetos Makrychoriou - Atromitos Palamas 0:3
14:00OdloženoAmvrysseas - Iraklis Larissa -:-
14:00OdloženoAtalanti - Thiseas Agria -:-
14:00OdloženoDimitra Efxeinoupolis - Elassona -:-
14:00OdloženoEthnikos Neou - Fikis -:-
14:00OdloženoIpato - Nea Artaki -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 4

14:00OdloženoAias Gastounis - Tilikratis L. -:-
14:00Amvrakikos Loutrou - Acheron Kanalaki 0:3
14:00OdloženoAnagennisi Arta - Panachaiki -:-
14:00OdloženoDiagoras Vrachneikon - Diavolitsi -:-
14:00OdloženoNafpaktiakos A. - PAO Varda -:-
14:00OdloženoPanagriniakos - Panegialios -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 5

10:30OdloženoMykonos - Santorini -:-
14:00OdloženoAgios Ierotheos - Aris Skalas -:-
14:00OdloženoFoinikas N. Epidavrou - Panarkadikos -:-
14:00OdloženoFostiras - Charavgiakos -:-
14:00OdloženoIlioupoli - Ermionidas-Ermis -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 6

14:00OdloženoAias - Panelefsiniakos -:-
14:00OdloženoE. Piraeus - Aiolikos -:-
14:00OdloženoProodeftiki - Keratsini -:-
14:00OdloženoPyliou - Karavas -:-
14:00OdloženoThyella D. - Aittitos Spata -:-

ŘECKO: Gamma Ethniki - Skupina 7

14:00OdloženoAlmyros Gaziou - Ierapetra -:-
14:00OdloženoAris Soudas - Panionios -:-
14:00OdloženoGiouchtas - Atsalenios -:-
14:00OdloženoPoros - AE Neapolis -:-
14:00OdloženoRouf Pao - Agios Nikolaos -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00OdloženoDomagnano - Libertas -:-
15:00OdloženoFaetano - Tre Penne -:-
15:00OdloženoJuvenes/Dogana - Cailungo -:-

SKOTSKO: Lowland League

16:00Celtic B - Caledonian Braves 2:0

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: UAE League

14:00Al Urooba - Al Dhafra 1:1
16:30Al Nasr - Al-Wahda 1:2

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Division 1

13:55Al Jazira Hamra - Masfut 2:2
13:55Hatta - Al Hamriyah 0:2
14:00Gulf Heroes - Masafi 1:0

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

09:00UTA Arad (Rou) - Charleroi (Bel) 1:4
11:30Anderlecht (Bel) - Westerlo (Bel) 2:0
13:00ZrušenoSasel (Ger) - Suderelbe (Ger) -:-
13:00ZrušenoSchwerin (Ger) - Teutonia Ottensen (Ger) -:-
13:00Wurzburger Kickers (Ger) - Aalen (Ger) 4:0
13:30Anderlecht (Bel) - Waregem (Bel) 3:0
14:00ZrušenoPaderborn (Ger) - Heracles (Ned) -:-
15:00ZrušenoAjax (Ned) - Hajduk Split (Cro) -:-
15:00Paks (Hun) - Univ. Craiova (Rou) 2:5
15:30Karlsruhe (Ger) - DVTK (Hun) 2:1

ŠPANĚLSKO: LaLiga2

14:00Girona - Fuenlabrada 2:1
16:00Lugo - Mirandes 2:1
18:15Malaga - Gijon 2:2
20:30Ponferradina - Zaragoza 0:0
21:30Las Palmas - Almeria 1:1

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 1

12:00Celta Vigo B - SD Logrones 3:2
12:00La Coruňa - CF Talavera 1:0
17:00Calahorra - Ath. Bilbao B 1:1
17:00Racing Santander - San Sebastian Reyes 0:0
17:00Zamora - Unionistas 2:1

ŠPANĚLSKO: Primera RFEF - sk. 2

12:00Algeciras - Villarreal B 2:1
12:00Gimnastic - Albacete 0:0
12:00OdloženoSanluqueno - Baleares -:-
12:00Sevilla B - Linense 1:0
17:00Barcelona B - Betis B 1:2
17:00UCAM Murcia - Cornella 2:0

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 1

12:00Arenteiro - Real Aviles 1:0
12:00CD Mostoles - Union Club Ceares 3:0
12:00Llanera - Union Adarve 1:3
17:00OdloženoCompostela - Salamanca -:-
17:00Gimnastica Segoviana - Coruxo 2:0
17:00Marino de Luanco - Navalcarnero 0:1
17:00Pontevedra - Palencia CA 4:1

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 2

16:30Burgos Promesas - Racing Rioja 3:0
17:00OdloženoArenas Club - CD Ardoi -:-
17:00Tropezon - Sestao 1:0
19:00Real Sociedad C - Cayon 2:0

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 3

12:00Andratx - Ibiza Islas Pitiusas 2:2
12:00CE Europa - Tarazona 1:2
12:00Ejea - Terrassa 0:2
12:00OdloženoNumancia - Lleida -:-
12:00OdloženoPrat - Ebro -:-
12:00Santa Eulalia - Formentera 0:3
16:30Brea - Espanyol B 1:2
17:00Badalona - Teruel 2:1

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 4

12:00Cacereno - Ceuta 2:0
12:00Merida - Las Palmas B 2:0
12:00Villanovense - Panaderia 6:0
13:00Mensajero - CD Coria 0:1
13:00San Fernando - Don Benito 1:3
13:00Tamaraceite - Montijo 2:1
17:00Antequera - Cádiz B 1:1
17:00Cordoba - Velez 4:1

ŠPANĚLSKO: Segunda RFEF - sk. 5

11:30CF Intercity - La Nucia 1:1
12:00Granada B - Eldense 1:1
12:00Socuellamos - Pulpileno 1:0
16:30Marchamalo - Hercules 0:1
17:00Aguilas FC - Puertollano C.F. 1:0
17:00Alzira - Levante B 1:0
17:30Toledo - Murcia 0:3

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 1

18:00OdloženoArnoia - Alondras -:-
18:00OdloženoArzua - Somozas -:-
18:00OdloženoEstradense - Ponteareas -:-
18:00OdloženoNoia - Ourense CF -:-
18:00OdloženoRacing Club Villalbes - Dep. Fabril -:-
18:00OdloženoRapido de Bouzas - Sofan -:-
18:00OdloženoSilva SD - Barco -:-
18:00OdloženoViveiro - CD Choco -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 2

12:00Covadonga - CD Colunga 1:2
12:00Praviano - Llanes 0:0
12:00Real Titanico - Lealtad 1:0
16:00R. Oviedo B - Caudal Deportivo 0:1
17:00Gijon Industrial - Luarca 2:1
17:00L'Entregu - Gijon B 0:0
18:30Basico Urraca - EI San Martin 2:1

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 3

11:45Guarnizo - UD Samano 0:0
11:45Siete Villas - Torrelavega 1:3
17:00Castro - Selaya 3:0
17:00Naval Reinosa - Torina 1:0

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 4

11:00Santuxu - San Ignacio 1:1
11:15Basconia - Barakaldo 0:0
11:30Portugalete - Anaitasuna FT 2:1
11:45Aurrera Ondarroa - Urduliz 1:2
16:30Beasain - Tolosa FC 2:1
16:30Beti Gazte - Durango 2:2

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 5

11:45Grama - Guineueta 0:0
12:00Castelldefels - Olot 0:1
12:00CE Manresa - Sant Andreu 4:0
12:00Girona B - L'Hospitalet 2:1
12:30OdloženoSan Cristobal CP - Granollers -:-
18:00Pobla Mafumet - Peralada 1:1
18:05UE Figueres - UE Sants 2:0

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 6

12:00Beniganim - Castellon B 0:0
12:00Valencia B - Orihuela 5:2
13:15Ilicitano - Recambios Colon 0:0
16:30Silla CF - Torrellano 0:0
16:30Villajoyosa - Acero 0:1

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 7

11:00CDE Madrid - Las Rozas 1:4
11:30Parla - Atl. Madrid B 0:2
12:00Tres Cantos - Galapagar 1:0
12:00Villaviciosa - Pozuelo de Alarcon 1:2
16:00Moratalaz - RSD Alcala 1:3

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 8

12:00OdloženoRibert - Real Avila -:-
16:00OdloženoLeonesa B - Guijuelo -:-
16:30Bembibre - Numancia B 1:1
18:00OdloženoAlmazan - Atl. Astorga -:-
18:00OdloženoArandina - Mirandes B -:-
18:00OdloženoColegios Diocesanos - La Virgen -:-
18:00OdloženoPalencia CF - Ciudad Rodrigo CF -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 10

12:00Antoniano - Cartaya 1:3
12:00Cabecense - Sevilla C 3:0

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 11

12:00OdloženoLlosetense - Portmany -:-
12:00Mallorca B - Collerense 2:0
12:00Platges de Calvia - Son Veri 6:0
12:00Poblense - Inter Ibiza 3:0
12:00Rotlet Molinar - Manacor 0:0
12:30Binissalem - Constancia 0:2
13:30Sant Rafel - Mercadal 0:5
16:00Sant Jordi - Felanitx 2:1
16:00Soller - Campos 4:2
16:30Santanyi - Serverense 2:2

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 12

13:00Gran Tarajal - CD Buzanada 1:0
13:00OdloženoLa Cuadra - Lanzarote -:-
13:00Tenerife B - Herbania 2:0
18:00OdloženoCD Marino - Arucas -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 13

12:00Caravaca - Huercal-Overa 1:1
12:00OdloženoCartagena B - Racing Murcia -:-
12:00UCAM Murcia B - UD Los Garres 6:0
16:30Bala Azul - EG El Palmar CF 0:2
16:30Mazarron CF - Archena 0:2
17:00OdloženoBullense - Real Murcia B -:-
17:00OdloženoCAP Ciudad de Murcia - Deportiva Minera -:-
17:00OdloženoYeclano - Cartagena FC -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 14

12:00Diocesano - Llerenense 1:1
16:30Extremadura UD B - Trujillo 0:5

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 15

12:00OdloženoCD Gares - Murchante -:-
16:00Beti Kozkor - Txantrea 0:1
16:00OdloženoCD Cantolagua - Subiza -:-
16:30Cirbonero - Cortes 1:0

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 16

12:00Berceo - Arnedo 2:3
12:00Varea - Cenicero 5:1
15:45CF Rapid - Vianes 0:0
16:30River Ebro - Yague 1:0
17:00Haro Deportivo - Alfaro 2:2
17:00OdloženoOyonesa - Agoncillo -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 17

12:00OdloženoBinefar - Carinena -:-
12:00Cuarte - Atletico Monzon 0:0
12:00Robres - Barbastro 1:0
15:30Santa Anastasia - Calamocha 0:0
16:00Belchite 97 - CF Illueca 0:3
16:30Caspe - Utebo FC 3:2
16:30Epila - Giner Torrero 6:0
18:00OdloženoBiescas - Borja -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 18

12:00Azuqueca - Villarrobledo 1:0
12:00Villarrubia - Torrijos 0:2
16:00San Clemente - Tarancon 0:2
16:30Quintanar - Huracan de Balazote 3:1
18:00Illescas - La Roda 3:0

ŠPANĚLSKO: Primera Division ženy

11:00Vallecano Ž - Eibar Ž 0:1
11:30Betis Ž - Levante Ž 1:0
12:00OdloženoAtl. Madrid Ž - Real Madrid Ž -:-
12:00Huelva Ž - Valencia Ž 2:0
12:00Real Sociedad Ž - Athletic Bilbao Ž 1:0

ŠPANĚLSKO: Segunda Division ženy

12:00Cordoba Ž - Pozoalbense Ž 2:0
12:00La Solana Ž - Madrid C. B Ž 2:0
12:00Las Planas Ž - SE AEM Ž 4:2
12:00Real Oviedo Ž - CA Osasuna Ž 1:0
12:15Racing Santander Ž - Zaragoza CFF Ž 1:0
12:30Barcelona B Ž - Pradejon Ž 3:1
13:00OdloženoFemarguin Ž - Tenerife B Ž -:-
13:00OdloženoReal Union Ž - CD Juan Grande Ž -:-
16:00EDF Logrono Ž - Seagull Ž 2:1
16:30OdloženoAlhama Ž - Castellon Ž -:-

THAJSKO: Thai League 1

12:00Chonburi - Muangthong 1:1
12:00OdloženoNakhon Ratchasima FC - Chiangrai -:-
12:00Prachuap - Khonkaen Utd. 0:1
12:30Port MTI FC - Bangkok Utd 1:1

THAJSKO: Thai League 2

12:00Khonkaen FC - Sukhothai 1:2
12:30Muangkan Utd - Rayong FC 3:1
13:00Chiangmai FC - Raj Pracha 0:0
13:00OdloženoPhrae - Udon Thani -:-

TURECKO: Superliga

11:30Konyaspor - Sivasspor 0:1
14:00Goztepe - Antalyaspor 4:0
14:00Kayserispor - Altay 1:0
17:00Rizespor - Besiktas 2:2

TURECKO: 1. Lig

11:30Erzurum BB - Menemenspor 1:1
11:30Manisa FK - Istanbulspor 1:2
14:00Boluspor - Balikesirspor 1:0
17:00Eyupspor - Genclerbirligi 1:0

TURECKO: Super Lig ženy

10:00Fenerbahce Ž - Fomget Genclik Ve Spor Ž 2:1
10:00Hatayspor Ž - Besiktas Ž 1:5
10:001207 Antalyaspor Ž - Amed SK Ž 2:1

UGANDA: Premier League

13:00Mbarara City - Busoga 1:1
13:00Police - Arua Hill 0:0

ZAMBIE: Super League

12:00Forest Rangers - Prison Leopards 0:0
14:00Buildcon - Green Eagles 2:0
14:00Chambishi - Kafue Celtic 2:1
14:00Kabwe - Indeni 1:1

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.