OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » 11.01.2022 » Všechny zápasy

AFRIKA: Pohár afrických národů

14:00Alžírsko - Sierra Leone 0:0
17:00Nigérie - Egypt 1:0
20:00Súdán - Guinea-Bissau 0:0

ANGLIE: Premier League

20:45Southampton - Brentford 4:1
21:00OdloženoEverton - Leicester -:-

ČESKO: Tipsport liga

10:30Jablonec - Sparta Praha B 3:2

ITÁLIE: Serie A

20:45Cagliari - Bologna 2:1

ALŽÍRSKO: 1. liga

18:00Chlef - Saoura 2:2
18:00Kabylie - Biskra 1:1
18:00MC Alger - Paradou 1:0

ANGLIE: Championship

21:00Reading - Fulham 0:7

ANGLIE: League One

20:45Milton Keynes - Wimbledon 1:0
20:45Sunderland - Lincoln 1:3
21:00Bolton - Wycombe 0:2

ANGLIE: League Two

20:30Mansfield - Swindon 3:2
20:45Forest Green - Colchester 2:0
20:45Salford - Tranmere 1:1

ANGLIE: National League

20:45Altrincham - Stockport County 1:4
20:45Boreham Wood - Wealdstone 1:0
20:45Halifax - Grimsby 1:0
20:45King’s Lynn - Notts County 2:4
20:45Southend - Yeovil 2:1

ANGLIE: National League North

20:45Brackley Town - Kettering 1:0
20:45Kidderminster - Farsley 2:1
20:45OdloženoTelford - Curzon Ashton -:-

ANGLIE: NPL Premier Division

20:45Ashton Utd - Morpeth 1:2
20:45Hyde - Matlock 2:3
20:45Nantwich - Gainsborough 2:1
20:45Radcliffe - Bamber Bridge 2:3
20:45Scarborough - Buxton 2:1
20:45Stalybridge - Atherton 1:0

ANGLIE: Southern League Central Division

20:45Alvechurch - Needham Market 2:3
20:45Tamworth - Peterborough Sports 0:2

ANGLIE: Southern League South Division

20:45Hayes & Yeading - Weston-super-Mare 1:2
20:45Met. Police - Farnborough 1:2
20:45OdloženoSalisbury - Tiverton -:-

ANGLIE: Isthmian League Premier Division

20:45Horsham FC - Enfield Town 3:4
20:45OdloženoPotters Bar - Margate -:-

ANGLIE: EFL Trophy - Play Off

20:00Arsenal U21 - Chelsea U21 4:1
20:00Cambridge Utd - Portsmouth 2:1

ANGLIE: Professional Development League

12:00Cardiff U23 - Ipswich U23 0:2
14:00QPR U23 - Bristol City U23 3:4
14:00Sheffield Utd U23 - Barnsley U23 3:2
14:00Watford U23 - Swansea U23 0:0
14:30Peterborough U23 - Wigan U23 0:0

ANGLIE: Premier League U18

13:00Manchester City U18 - Burnley U18 2:1

ANGOLA: Girabola League

15:00Caala - Interclube 1:1

BELGIE: Super League ženy

20:00Femina Woluwe Ž - St. Lutych Ž 0:3

BOTSWANA: Premier League

15:00Masitoaka - Security Systems 1:2
15:00Orapa United - Gaborone Utd 0:1

BRAZÍLIE: Campeonato Cearense

19:00Ferroviario - Caucaia 1:1
20:00Pacajus - Iguatu 1:0

BRAZÍLIE: Copa Sao Paulo de juniores

23:15Osasco Audax U20 - Joinville U20 0:1
00:00Francana U20 - Juventude U20 1:1
00:00Sao Jose EC U20 - Corinthians U20 0:2
12:45Palmas U20 - Retro U20 0:3
15:00Itapirense U20 - Cruzeiro U20 0:3
15:00Real Brasilia U20 - Capivariano U20 2:1
17:00ASSU U20 - Real Ariquemes U20 1:5
17:00Bragantino PA U20 - Sao Bernardo FC U20 0:2
17:00Iape U20 - Botafogo SP U20 2:0
17:00Serranense U20 - Internacional de Limeira U20 1:4
17:15Nacional SP U20 - Coritiba U20 1:3
19:00Lagarto U20 - Rio Claro U20 3:1
19:15Agua Santa U20 - Palmeiras U20 1:1
19:15Desportivo U20 - Goias U20 3:2
19:15Ibrachina U20 - Nautico U20 2:0
19:15Paulista U20 - Ceara U20 0:1
21:00Aster Brasil U20 - São Bento U20 0:0
21:15CSE U20 - Perilima U20 0:4
21:15SKA Brasil U20 - Vasco U20 1:2
23:15EC Sao Bernardo U20 - Londrina U20 1:4
23:30Forte U20 - Floresta EC U20 2:4
23:30Sao Caetano U20 - Sao Paulo U20 1:2

DR KONGO: Ligue 1

14:30Lubumbashi Sport - Simba 1:0

GAMBIE: GFA League

20:00Samger - Marimoo 0:0
22:00Fortune - WAA Banjul 1:1

INDIE: ISL

15:00Jamshedpur - East Bengal 1:0

INDONÉSIE: Liga 1

09:15Persita - Persela 3:0
10:30Persija Jakarta - Persipura 1:2

IRÁK: Super Liga

11:30Al Diwaniya - Baghdad 2:0
11:45Samarra - Zakho 0:1
12:00Al-Qassim - Al Naft 0:0
14:30Al Quwa Al Jawiya - Al Zawraa 2:2
17:00Al Kahraba - Al Karkh 1:3

ISLAND: Reykjavik Cup

20:00Vikingur Reykjavik - Fylkir 4:3

IZRAEL: Liga Alef Jih

13:00M. Ironi Ashdod - H. Bnei Lod 0:0

IZRAEL: State Cup

18:00M. Nazareth - M. Petah Tikva 2:3pp
18:05Agudat Sport Ashdod - Maccabi Jaffa 1:2pen
18:10Bnei Yehuda - Maccabi Shaarayim FC 2:0
18:40Hapoel Umm al-Fahm - H. Haifa 0:1pen
19:00Kiryat Shmona - M. Tel Aviv 2:3pen

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

22:00OdloženoGuanacasteca - Saprissa -:-

KUVAJT: Premier League

15:40Al Salmiya - Kazma SC 1:3
17:55Al Kuwait - Al Arabi 0:1

MEXIKO: Liga MX - Clausura

04:00U.N.A.M. - Toluca 5:0

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Clausura

00:00Raya2 - Cimarrones de Sonora 1:0

MEXIKO: Liga MX - ženy - Clausura

00:00Necaxa Ž - Tigres Ž 1:3
02:00Club America Ž - Atlas Ž 1:1
04:00Pachuca Ž - Guadalajara Ž 1:4
04:00Tijuana Ž - Santos Laguna Ž 2:1

OMÁN: Professional League

13:55Al-Rustaq - Al-Msnaa 1:0
13:55Al Seeb - Al Suwaiq 0:3
14:00Al Nahda - Nizwa 1:0
14:00Al Nasr - Bahla 2:1
14:00Sohar - Muscat 3:1
17:10Oman Club - Saham 2:1
17:35Al-Ittihad - Dhofar 0:3

PORTUGALSKO: Taça de Portugal

21:45Leca - Sporting 0:4

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - Skupina o titul

16:00Benfica U23 - Portimonense U23 3:1

PORTUGALSKO: Liga Revelacao U23 - Skupina o udržení

12:00Guimaraes U23 - Sporting U23 5:1

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League

13:40Al Taee - Al-Hilal 0:4
16:05Al-Faysaly - Al Ahli SC 2:2

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1

13:20Al-Kawkab - Al Kholood 1:1
15:40Al Qadisiya - Al Ain 0:1
16:35Al Wehda - Al Draih 1:1

SEVERNÍ IRSKO: NIFL Premiership

20:45Warrenpoint - Dungannon 1:2

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: UAE League

14:00Al-Ahli Dubai - Khorfakkan 3:1
16:30Al-Jazira - Al Wasl 3:2

SRÍ LANKA: Super League

11:00Blue Star - Blue Eagles 3:2
11:00Colombo - Sea Hawks 2:3

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

13:00Rapid Bukurešť (Rou) - Samsunspor (Tur) 1:3
14:00Dortmund II (Ger) - Aachen (Ger) 4:0
14:00Gaz Metan (Rou) - Vaduz (Lie) 2:1
14:30Din. Záhřeb (Cro) - O. Ljubljana (Slo) 2:0
14:30Grasshoppers (Sui) - Wil (Sui) 2:2
15:00ZrušenoDusseldorf II (Ger) - Steinbach Haiger (Ger) -:-
15:30DVTK (Hun) - Deinze (Bel) 0:2
18:30ZrušenoHertha Zehlendorf (Ger) - Turkspor Berlin (Ger) -:-
20:45Linfield (Nir) - Larne (Nir) 0:1

SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy

14:00ZrušenoEssen Ž (Ger) - PEC Zwolle Ž (Ned) -:-

WALES: Cymru Premier

20:45OdloženoCardiff Metropolitan - Barry -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.