OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » 12.01.2022 » Všechny zápasy

AFRIKA: Pohár afrických národů

14:00Tunisko - Mali 0:1
17:00Mauritánie - Gambie 0:1
20:00Rovníková Guinea - Pobřeží slonoviny 0:1

ANGLIE: Premier League

20:45West Ham - Norwich 2:0

ČESKO: Tipsport liga

10:30Dukla Praha - Bohemians 0:1
10:30Mladá Boleslav - Teplice 4:1
10:30Skalica - Trnava 0:1
15:00Sigma Olomouc - Vyškov 4:2

ŠPANĚLSKO: Superpohár

20:00Barcelona - Real Madrid 2:3pp

ANGLIE: Championship

20:45OdloženoBarnsley - Stoke -:-

ANGLIE: League One

20:45Crewe - Charlton 2:1

ANGLIE: Isthmian League Premier Division

20:45Cray - Bognor Regis 0:1

ANGLIE: EFL Cup

20:45Tottenham - Chelsea 0:1

ANGLIE: FA Youth Cup

20:00Blackburn U18 - Stoke U18 3:0
20:00Bournemouth U18 - QPR U18 2:0

ANGLIE: Ligový pohár ženy

20:00Leicester Ž - Manchester City Ž 0:5

ANGOLA: Girabola League

15:00CD Lunda Sul - Progresso 2:0

AUSTRÁLIE: FFA Cup

08:00Sydney FC - Brisbane Roar 1:0

BELGIE: Pro League U21

19:00Oostende U21 - Waasland-Beveren U21 3:1

BOTSWANA: Premier League

15:00BDF XI - BR Highlanders 0:0
15:00Jwaneng Galaxy - Extension Gunners 4:1
15:00Morupule - Police XI 1:0
15:00Notwane - Prisons XI Gaborone 0:1
15:00Sua Flamingoes - Gilport Lions 2:0
15:00Township Rollers - Mogoditshane 3:1

BRAZÍLIE: Campeonato Cearense

19:00Atletico-CE - Icasa-CE 0:0
20:00Crato - Maracana 0:0

BRAZÍLIE: Campeonato Potiguar - 1. fáze

19:00America-RN - Santa Cruz de Natal 1:0
00:00ABC - Potyguar 2:0
00:00Globo - CE Forca E Luz 2:1
00:00Potiguar - ASSU 3:0

BRAZÍLIE: Copa Sao Paulo de juniores

23:15EC Sao Bernardo U20 - Londrina U20 1:4
23:30Forte U20 - Floresta EC U20 2:4
23:30Sao Caetano U20 - Sao Paulo U20 1:2
01:45Oeste U20 - Flamengo U20 3:3

BRAZÍLIE: Copa Sao Paulo de juniores - Play Off

15:00Botafogo U20 - EC Sao Jose U20 1:0pen
15:00Novorizontino U20 - Castanhal U20 2:1
15:00Piracicaba U20 - Taubate U20 1:3
15:30Fortaleza U20 - Resende U20 1:2pen
19:00Athletico-PR U20 - America Mineiro U20 1:2pen
19:00Fluminense U20 - Francana U20 3:1
19:00Nova Iguacu U20 - Ferroviaria U20 1:2pen
19:00Vila Nova U20 - Bahia U20 0:2
19:00Votuporanguense U20 - Guarani U20 3:2pen
21:15Gremio U20 - Santa Cruz U20 2:0
22:00Falcon U20 - Velo Clube U20 3:1
22:00Linense U20 - Sport Recife U20 0:2
22:00Mirassol U20 - Atletico-MG U20 3:1
23:30Santos U20 - Chapadinha U20 3:0
00:00Ponte Preta U20 - Jacuipense U20 1:0

ČÍNA: Superliga - Baráž o udržení

08:30Dalian Pro - Chengdu Rongcheng 0:1
08:30Zhejiang Professional - Qingdao FC 0:0

DR KONGO: Ligue 1

14:30Etoile de Kivu - US Panda 1:1
14:30OdloženoManiema - Dauphins Noirs -:-
15:00AC Rangers - Sanga Balende -:-

EGYPT: Ligový pohár

13:30Al Masry - Misr Elmaqasah 0:3
13:30El Sharkia Lel Dokhan - Future FC 0:3
16:00Pyramids - Al Ittihad 1:2

FRANCIE: Coupe de France ženy

18:30Issy Ž - Lille Ž 1:5

GHANA: Premier League

16:00Medeama - Hearts Of Oak 1:0

INDIE: ISL

15:00Odisha - Kerala Blasters 0:2

INDONÉSIE: Liga 1

14:30Persiraja Aceh - PSIS Semarang 0:1

IRÁK: Super Liga

14:00Al Talaba - Al Minaa 0:0

ÍRÁN: Division 1

11:00Astara - Qashqai Shiraz 2:1
11:30Esteghlal Molasani - Malavan 0:3
11:30Kheybar Khorramabad - Shahin Bushehr 3:0
11:30Khooshe Talaee - Shahrdari Hamedan 0:0
11:30Mes Kerman - Esteghlal Khuzestan 1:0
11:30Mes Shahr Babak - Rayka Babol 1:0
11:30Pars Janoobi Jam - Vista Toorbin 1:0
11:30Saipa - Machine Sazi 4:0
11:30Shams Azar Qazvin - Arman Gohar 1:3

ITÁLIE: Serie D - Skupina A

14:30OdloženoTicino - HSL Derthona -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina B

14:30OdloženoCaravaggese - Ponte San Pietro -:-
14:30OdloženoCrema - Real Calepina -:-
14:30OdloženoSG City Nova - Folgore Caratese -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina D

14:30OdloženoFanfulla - Lentigione -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina E

14:30Pianese - Tiferno Lerchi 2:0

ITÁLIE: Serie D - Skupina G

14:30OdloženoAprilia - Nuova Florida -:-
14:30OdloženoCynthialbalonga - R. Monterotondo -:-
14:30OdloženoVis Artena - Muravera -:-

ITÁLIE: Serie D - Skupina I

14:30OdloženoBiancavilla - Santa Maria Cilento -:-
14:30OdloženoGelbison Cilento - Trapani -:-
14:30OdloženoSan Luca - Rende -:-

ITÁLIE: Coppa Italia

17:30Atalanta - Venezia 2:0

ITÁLIE: Superpohár

21:00Inter - Juventus 2:1pp

ITÁLIE: Primavera 2

11:00OdloženoAscoli U19 - Crotone U19 -:-

ITÁLIE: Coppa Italia Primavera

13:00OdloženoEmpoli U19 - Sassuolo U19 -:-
14:30OdloženoFiorentina U19 - Spal U19 -:-
14:30OdloženoJuventus U19 - AS Řím U19 -:-

IZRAEL: State Cup

18:30Netanya - H. Beer Sheva 1:2pp
19:00M. Haifa - B. Jeruzalém 4:0

KATAR: QSL

16:30Al Ahli Doha - Umm-Salal 2:1
16:30Qatar SC - Shamal 1:1

KUVAJT: Premier League

15:40Al-Fahaheel - Yarmouk 1:0

KYPR: Division 2

13:30Achyronas Liopetriou - Nea Salamis 0:2
13:30Xylotympou - Olympias Lympion 0:1

KYPR: Pohár

13:30Ermis - Paralimni 1:1
13:30Sotiras - Karmiotissa 4:3

LIBYE: Premier League

14:00Al-Khmes - Mahalla Tripoli 0:0
14:00Al Madina - Al Ittihad 0:1

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Clausura

00:00Raya2 - Cimarrones de Sonora 1:0
02:05Cancun - Celaya 2:0
04:05Tampico Madero - Alebrijes Oaxaca 1:1
00:00Zacatecas Mineros - Atl. Morelia 1:2

MEXIKO: Liga MX U20 - Clausura

18:00Santos Laguna U20 - Tigres U20 1:3

PORTUGALSKO: Taça de Portugal

19:45Rio Ave - Tondela 0:1pp
21:45Vizela - FC Porto 1:3

ŘECKO: Super League

16:15PAOK - Panetolikos 2:0
16:15Smyrnis - OFI Kréta 0:3

ŘECKO: Super League 2

14:00AEK B - Levadiakos 2:1
14:00Almopos - AEL Larissa 0:1
14:00OdloženoAsteras Vlachioti - Zakynthos -:-
14:00Diagoras - PAE Chania 2:2
14:00Ergotelis - O.F. Ierapetra 1:3
14:00Kalamata - Irodotos 2:0
14:00OdloženoKaraiskakis - Kallithea -:-
14:00OdloženoKarditsa - Veria -:-
14:00Kavala - Apollon Larissa 0:0
14:00OdloženoKifisias - Rodos -:-
14:00OdloženoO. Volos - PAOK B -:-
14:00OdloženoPanathinaikos B - PAE Egaleo -:-
14:00OdloženoPierikos - Iraklis 1908 -:-
14:00Thesprotos - Olympiakos B 2:1
14:00OdloženoXanthi - Panserraikos -:-

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Division 1

13:00Bisha - Al Orubah 0:2
13:40Al Jabalain - Al-Sahel 1:0
15:40Al Khaleej - Najran 2:1
15:45Al Adalh - Jeddah 1:1

SEYCHELLY: First Division League

14:30OdloženoNorthern Dynamo - Red Star -:-

SVĚT: Přátelské zápasy mezistátní

15:00Uganda - Island 1:1

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

10:00OdloženoDin. Bukurešť (Rou) - Mioveni (Rou) -:-
11:00České Budějovice (Cze) - Táborsko (Cze) 1:0
11:00Istra 1961 (Cro) - Zarkovo (Srb) 0:2
11:00ZrušenoLiberec (Cze) - Varnsdorf (Cze) -:-
11:00Plzeň (Cze) - Příbram (Cze) 6:0
11:00Sparta Praha (Cze) - Chrudim (Cze) 5:0
11:30Mioveni (Rou) - Dinamo Batumi (Geo) 2:0
12:00Wisla (Pol) - Lip. Mikuláš (Svk) 3:0
13:00Bravo (Slo) - Budafoki (Hun) 1:1
13:00Paks (Hun) - Chindia Targoviste (Rou) 3:0
13:00ZrušenoÚjpest (Hun) - Komárno (Svk) -:-
13:30Lugano (Sui) - Basilej (Sui) 1:2
14:00Debrecen (Hun) - Kazincbarcika (Hun) 4:0
14:00ZrušenoGyirmot (Hun) - III. Keruleti TVE (Hun) -:-
14:00ZrušenoSoroksar (Hun) - Zalaegerszeg (Hun) -:-
14:00ZrušenoUTA Arad (Rou) - Honved (Hun) -:-
14:00Zalaegerszeg (Hun) - MOL Fehérvár (Hun) 1:0
14:30Rijeka (Cro) - Domžale (Slo) 2:3
14:30Šibenik (Cro) - Foresta Suceava (Rou) 2:0
15:00ZrušenoUniv. Craiova (Rou) - Raufoss (Nor) -:-
16:00UTA Arad (Rou) - Pelican (Gab) 2:1
16:00Young Boys (Sui) - Servette (Sui) 4:2
17:00ZrušenoKapfenberg (Aut) - Mura (Slo) -:-
17:00ZrušenoTB Berlín (Ger) - Viktoria Berlín (Ger) -:-
18:00ZrušenoAustria Vídeň (Aut) - Wiener (Aut) -:-
18:00Bonner (Ger) - Siegburger (Ger) 3:2
18:00ES Djerba (Tun) - Club Africain (Tun) 0:2
18:30Furstenwalde (Ger) - Mahlsdorf (Ger) 0:2
19:00Botafogo PB (Bra) - CSP (Bra) 2:3
19:00Sparta Lichtenberg (Ger) - Brandenburger (Ger) 0:3
19:30ZrušenoWestfalia Herne (Ger) - Sodingen (Ger) -:-
20:00Aimore (Bra) - SER Caxias (Bra) 0:0
20:00Lierse K. U21 (Bel) - St. Truiden U21 (Bel) 1:6

SVĚT: Přátelské zápasy klubů ženy

19:00Freiburg Ž (Ger) - Basilej Ž (Sui) 3:2

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 1

20:30OdloženoPolvorín - Noia -:-

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 5

20:00Peralada - CE Manresa 2:3
20:30San Cristobal CP - Guineueta 6:1

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 8

16:30Numancia B - Almazan 1:3

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 9

18:00CD Torreperogil - Huetor Tajar 3:1
20:00Huetor Vega - Torremolinos 0:0

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 10

12:00Sevilla C - CD Gerena 0:2

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 11

19:30Felanitx - Poblense 0:1
20:00Campos - Binissalem 0:3

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 13

20:00Archena - Bala Azul 3:2

ŠPANĚLSKO: Primera Division ženy

16:00Eibar Ž - Levante Ž 1:2
16:00Villarreal Ž - Atl. Madrid Ž 0:5
17:00Barcelona Ž - Huelva Ž 5:0
17:00Sevilla Ž - Vallecano Ž 2:1
17:30Valencia Ž - Real Sociedad Ž 0:3
18:30Alavés Ž - Madrid C. Ž 2:1
19:30Athletic Bilbao Ž - Betis Ž 1:1
20:00OdloženoReal Madrid Ž - Tenerife Ž -:-

THAJSKO: Ligový pohár

09:00Krabi - Suphanburi 3:2pp
09:00Muang Loei - Port MTI FC 1:0pen
09:00Nakhon Ratchasima United - Chiangmai Utd 1:3
09:00Nakhon Si - Nong Bua Pitchaya 1:2
09:00Phitsanulok - Chiangrai 1:2
09:00Pluakdaeng Rayong United - Samut Prakan City 1:3
11:00Lampang - Bangkok Utd 0:1pen
11:00Raj Pracha - Ratchaburi 1:3
12:00Chiangmai FC - Chonburi 0:1
12:00Kasetsart - Khonkaen Utd. 1:2pp
12:00Lamphun Warrior - Prachuap 1:2pp
12:00Songkhla - Pathum United 1:4
12:00Uthai Thani - Muangthong 1:0
13:00Chainat - Nakhon Ratchasima FC 2:1
13:00Nakhon Pathom - Police Tero 1:2pp
13:00Rayong FC - Buriram 0:2

TURECKO: Super Lig ženy

10:00Adana Idmanyurd Ž - Galatasaray Ž 2:0
10:00ALG Spor Ž - Kayseri Ž 7:0
10:00Altay Ž - 1207 Antalyaspor Ž 0:5
10:00Amed SK Ž - Fomget Genclik Ve Spor Ž 0:2
10:00Belediyesi Ž - Hatayspor Ž 1:0
10:00Fatih Vatanspor Ž - Fenerbahce Ž 1:0
10:00Hakkarigucu Ž - Karagumruk Ž 1:1
10:00Kocaeli Bayan Ž - Karadeniz Ereglispor Ž 2:5
10:00Trabzonspor Ž - Dudullu Ž 3:0
10:00Yabancilar Ž - Rizespor Ž 1:2
12:00Besiktas Ž - Kirecburnu Ž 11:0

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.