OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal » 13.01.2022 » Všechny zápasy

AFRIKA: Pohár afrických národů

17:00Kamerun - Etiopie 4:1
20:00Kapverdy - Burkina Faso 0:1

ČESKO: Tipsport liga

13:00Karviná - Pardubice 2:1

ŠPANĚLSKO: Superpohár

20:00Atl. Madrid - Ath. Bilbao 1:2

ALŽÍRSKO: Liga U21

14:00Arba U21 - Medea U21 2:1
14:00Oran U21 - RC Relizane U21 0:0

ANGLIE: EFL Cup

20:45Liverpool - Arsenal 0:0

ANGLIE: Premier League Cup

20:00West Brom U23 - Southampton U23 2:2

ANGLIE: FA Youth Cup

20:00Reading U18 - Manchester Utd U18 1:3
20:00Watford U18 - Chelsea U18 2:3pp

BAHRAJN: Premier League

15:45Al-Hidd - Al-Muharraq 0:2
18:20Al-Ahli Manama - Al-Hala 1:1

BRAZÍLIE: Campeonato Potiguar - 1. fáze

00:00ABC - Potyguar 2:0
00:00Globo - CE Forca E Luz 2:1
00:00Potiguar - ASSU 3:0

BRAZÍLIE: Copa Sao Paulo de juniores - Play Off

23:30Santos U20 - Chapadinha U20 3:0
00:00Ponte Preta U20 - Jacuipense U20 1:0
01:45Corinthians U20 - Ituano U20 5:0
15:00Atletico GO U20 - Agua Santa U20 2:1
15:00Londrina U20 - Sao Caetano U20 0:1
15:00Sao Bernardo FC U20 - Iape U20 0:2
15:00Vasco U20 - Joinville U20 4:0
15:30Coritiba U20 - CA Juventus U20 1:3
19:00ABC U20 - Retro U20 1:2
19:00Avai U20 - Portuguesa U20 1:2
19:00Canaa U20 - Real Brasilia U20 2:1
19:00Desportivo U20 - Ceara U20 2:0
19:00Ibrachina U20 - Oeste U20 1:2pen
19:00Palmeiras U20 - Maua U20 4:0
21:15Cruzeiro U20 - RB Bragantino U20 1:0
22:00Osasco Audax U20 - SKA Brasil U20 1:0pen
23:30Flamengo U20 - Nautico U20 1:0
23:30Internacional U20 - Flamengo SP U20 3:0

DR KONGO: Ligue 1

12:30Don Bosco - AS Vita Club 0:0
14:30Groupe Bazano - Tshinkunku 2:3
14:30Mazembe - AC Kuya 3:0

EGYPT: Division 2 - sk. C

13:30Abu Qir Semad - Al Zarka 1:0
13:30Alaab Damanhour - El Olympi 1:2
13:30Alexandria SC - El Raja 2:1
13:30Al Hammam - Baladiyat El Mahalla 0:0
13:30El Mansoura - Pioneers 1:2
13:30Haras El Hodood - Salloum 0:0
13:30Kafr El Sheikh - Dekernes 1:0
13:30Said El Mahalla - Al Magd 0:0

EGYPT: Ligový pohár

13:30Al Ahly - El Gounah 0:0
16:00Arab Contractors - National Bank Egypt 1:0
16:00Smouha - Ismaily 0:1

ETIOPIE: Premier League

15:00OdloženoDire Dawa - Adama City -:-
15:00OdloženoEthiopia Bunna - Fasil Kenema -:-
15:00OdloženoHawassa - Defence Force -:-
15:00OdloženoJimma Aba Jifar - Wolkite Kenema -:-
15:00OdloženoSebeta City - Bahir Dar Kenema -:-
15:00OdloženoSidama Bunna - Addis Ababa Ketema -:-
15:00OdloženoSt. George - Arba Menche -:-
15:00OdloženoWelayta Dicha - Hadiya Hossana -:-

FRANCIE: National

19:00Bourg en Bresse - Bastia-Borgo 0:0

GAMBIE: GFA League

19:00Brikama U. - Steve Biko 0:0
21:00Armed Forces - Elite United 2:1

INDIE: ISL

15:00Chennaiyin - Hyderabad 1:1

INDONÉSIE: Liga 1

12:15Arema - PSS Sleman 2:0
14:45Persib - Bali United 0:1

ÍRÁN: Persian Gulf Pro League

12:30Aluminium Arak - Sepahan 0:0
12:30Havadar SC - Sanat-Naft 1:2
12:30Mes Rafsanjan - Peykan 0:0
12:30Tractor-Sazi - Nassaji Mazandaran 1:1
12:30Zob Ahan - Gol Gohar 0:0
13:00Naft M.I.S - Esteghlal F.C. 0:3
13:30Foolad - Shahr Khodrou 2:0
15:00Persepolis - Fajr Sepasi 1:0

ITÁLIE: Serie B

20:30Benevento - Monza 3:1
20:30OdloženoLecce - L.R. Vicenza -:-

ITÁLIE: Coppa Italia

18:00Neapol - Fiorentina 2:5pp
21:00AC Milán - FC Janov 3:1pp

ITÁLIE: Coppa Italia Primavera

14:30OdloženoSampdoria U19 - Atalanta U19 -:-

IZRAEL: State Cup

19:00Hapoel Hadera - Sakhnin 3:0

KATAR: QSL

14:20Al-Gharafa - Al-Duhail 2:4
14:20Al Sailiya - Al Arabi 0:1
17:00OdloženoAl-Sadd - Al-Rayyan -:-
17:00Al-Wakra - Al Khor 4:1

KOSTARIKA: Primera División - Clausura

01:00OdloženoSan Carlos - Santos DG -:-
03:00Zeledon - Grecia 1:1
03:10Guadalupe - Cartagines 3:2

KUVAJT: Division 1

15:45Al Jahra - Khaitan 0:1
15:45Al Sahel - Al Sulaibikhat 1:1

LIBYE: Premier League

14:00Al Taawun - Darnes 2:0
17:00Al-Nasr - Al Sadaqa 3:1

MALI: Premiere Division

17:00Yeelen - Real Bamako 1:0
19:00AS Police - Korofina 1:1

MEXIKO: Liga MX - Clausura

03:06Santos Laguna - Tigres 1:1

MEXIKO: Liga de Expansión MX - Clausura

00:00Zacatecas Mineros - Atl. Morelia 1:2
02:05Atlante - Tlaxcala 1:1
04:05Dorados - Tapatio 0:2
00:00Tepatitlan de Morelos - Correcaminos 1:1

PORTUGALSKO: Liga Portugal

19:00Famalicao - Belenenses 1:0

PORTUGALSKO: Campeonato de Portugal

21:00Louletano - Imortal 2:1

PORTUGALSKO: Taça de Portugal

21:45Portimonense - Mafra 2:4

ŘECKO: Super League 2

14:00Niki Volos - AO Trikala 3:0

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Saudi Professional League

13:30Al Feiha - Al-Fateh 0:0

SEYCHELLY: First Division League

14:30OdloženoBazar Brothers - St John Bosco -:-

SVĚT: Přátelské zápasy klubů

11:00Lok. Záhřeb (Cro) - Iskra (Mne) 4:0
11:00Slavia Sofie (Bul) - Hebar (Bul) 3:1
12:00Curych (Sui) - Wuppertaler (Ger) 3:3
14:00ZrušenoHajduk Split (Cro) - Servette (Sui) -:-
14:30Dugopolje (Cro) - Opatija (Cro) 3:0
15:00Aarau (Sui) - FC Voluntari (Rou) 4:1
15:00Budaorsi (Hun) - Kelen (Hun) 3:1
15:00Rapid Vídeň (Aut) - Lafnitz (Aut) 4:0
15:00St. Gallen (Sui) - Winterthur (Sui) 5:5
15:30Lechia (Pol) - Botosani (Rou) 3:2
16:00CFR Kluž (Rou) - La Nucia (Esp) 1:0
16:30UD Ibiza (Esp) - Santa Eulalia (Esp) 1:1
17:00Rapid Vídeň (Aut) - Vorwarts Steyr (Aut) 2:4
19:00ZrušenoKortrijk (Bel) - Torhout (Bel) -:-
19:30Sprockhovel (Ger) - RW Essen (Ger) 1:4
00:00Sport PB (Bra) - Sete de Setembro (Bra) 1:1

SÝRIE: Premier League

13:00Al Wahda - Al Nawaeir 1:0

ŠPANĚLSKO: Tercera RFEF - sk. 1

18:00OdloženoArzua - Ponteareas -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - fotbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.