OBNOVIT STRÁNKU

Volejbal » Dnes » Všechny zápasy

BĚLORUSKO: Division A

17:00Bate-BGUFK - Mapid Minsk -:-
17:00Energia - Soligorsk -:-
17:00Legion Obuhovo - Zapadnij Bug -:-
17:00Marco Vitebsk - Mogilev -:-

BĚLORUSKO: Championship ženy - 1. fáze

17:00Lokomotiv Pribuzhe Ž - Kommunalnik Grodno Ž -:-
17:00Minsk 2 - Mogilev Ž -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premijer liga

18:00Bijeljina - Maglič Foča -:-
18:00Borac - Jedinstvo -:-
18:00Domaljevac - Kakanj -:-
18:00Modriča - Bosna -:-

BULHARSKO: SuperLiga

17:00Cherno More - Hebar -:-
17:00Pirin Razlog - Dobrudja -:-
17:00Slaviya Sofie - Montana -:-
17:15Marek Dupnitsa - Levski Sofie -:-
17:30Neftohimic Burgas - CSKA Sofie -:-

EVROPA: MEVZA

19:00HAOK Mladost (Cro) - Mladost Brcko (Bih) -:-

EVROPA: Baltic League

17:00Limbazi - Saaremaa -:-

FINSKO: Mestaruusliiga ženy

17:30Hämeenlinna Ž - Puijo Ž -:-
17:30LP-Vampula Ž - Polkky Kuusamo Ž -:-

FRANCIE: Ligue A

20:00Cannes - Tours -:-
20:00Nice - Sète -:-
20:00Tourcoing - Toulouse -:-
20:30Nantes - Poitiers -:-

FRANCIE: Ligue B

19:00France Avenir - Frejus -:-
20:00Cambrai - Martigues -:-

FRANCIE: Ligue A ženy

20:00Le Cannet Ž - Saint-Raphael Ž -:-
20:00Venelles Ž - Beziers Ž -:-

JIŽNÍ KOREA: Volleyball League

12:00KAL Jumbos - Kepco -:-

KYPR: Opap Championship

19:00Anorthosis - Anagennisis -:-
19:00ENP - Pafos -:-
19:00Omonia - Karava -:-

MAĎARSKO: NB I

18:00Kaposvár SE - Debrecen -:-

MAĎARSKO: NB I ženy

19:00Vasas Ž - Bekescsabai Ž -:-

NĚMECKO: 1. Bundesliga

19:30Eltmann - UV Frankfurt -:-

POLSKO: Liga Siatkowki ženy

18:00Radom Ž - LKS Lodž Ž -:-
20:00Legionowo Ž - Chemik Police Ž -:-

RAKOUSKO: AVL

19:30UVC Graz - Ried -:-

RUMUNSKO: Divizia A1

17:30Arcada Galati - Craiova -:-

SLOVENSKO: Extraliga

18:00Prievidza - Košice -:-

SLOVENSKO: Extraliga ženy

17:00Slavia Bratislava Ž - Pezinok Ž -:-

SRBSKO: Liga

17:00Mladi Radnik - Crvena zvezda -:-
19:00Ribnica - Radnički -:-

SRBSKO: Liga ženy

18:00Ub Ž - Železničar Ž -:-
19:00Spartak Subotica Ž - Klek Ž -:-

ŠVÝCARSKO: NLA

19:30Nafels - Chenois -:-

ŠVÝCARSKO: NLA ženy

20:00Franches Montagnes Ž - Dudingen Ž -:-
20:00Geneve Ž - NUC Volleyball Ž -:-
20:00Schaffhausen Ž - Aesch Pfeffingen Ž -:-

TURECKO: Division 1 ženy

18:00Beylikduzu Ž - Ankara PTT Ž -:-

UKRAJINA: Super Liga

16:00Charkov - Burevisnyk -:-
16:00Novator Khmelnitsky - VNAU -:-
17:00Zhytychi Zhytomyr - Yurakademiya -:-
19:00Barkom - Sertse Podillya -:-

UKRAJINA: Super Liga ženy

16:00Bilozgar Meduniversitet Ž - Prometey Ž -:-
16:00Peduniversitet-SHVSM Ž - Regina Ž -:-
16:00Volyn Lutsk Ž - Khimik Ž -:-
17:00Ternopil Ž - Polesie Zhytomyr Ž -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - volejbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.