OBNOVIT STRÁNKU

Volejbal » Dnes » Všechny zápasy

reklama

BELGIE: Pohár

20:30Prefaxis Menen - Lindemans Aalst -:-
20:30Roeselare - Maaseik -:-

BELGIE: Liga A ženy

20:00Asterix Avo Ž - Zoersel Ž -:-
20:30Antverpy Ž - Jaraco Ž -:-
20:30Charleroi Ž - Farciennes Ž -:-
20:30Michelbeke Ž - Oostende Ž -:-
21:00Lendelede Ž - Gent Ž -:-

BRAZÍLIE: Superliga

22:30SESC-RJ - Sesi -:-
23:00Corinthians/Guarulhos - UM Itapetininga -:-
23:00Funvic - Sada Cruzeiro -:-
23:00Sao Judas - Maringa -:-
23:00Volei Renata - Caramuru Volei -:-

BRAZÍLIE: Superliga ženy

23:00Pinheiros Ž - Curitiba Volei Ž 1:3
23:00Sao Caetano Ž - Balneario Camboriu Ž 3:1
23:30Sesi Bauru Ž - Brasilia Volei Ž 3:0

BULHARSKO: SuperLiga

17:00CSKA Sofie - Dunav -:-
17:00Cherno More - Minior -:-
17:00Montana - Marek Dupnitsa -:-
17:30Burgas - Neftohimic Burgas -:-
reklama

ČESKO: Pohár - Play Off

18:00Příbram - Kladno -:-

ČÍNA: CVL - Část vítězů

12:30Henan - Bayi -:-
12:30Jiangsu - Shanghai -:-
12:30Peking - Zhejiang -:-
12:30Shandong - Sichuan -:-

ČÍNA: CVL - Část poražených

12:30Guangdong - Fujian -:-
12:30Hebei - Liaoning -:-
12:30Hubei - Tianjin -:-

EVROPA: MEVZA

19:00Waldviertel (Aut) - HAOK Mladost (Cro) -:-
20:00ACH Ljubljana (Slo) - Vegyesz (Hun) -:-
20:00Calcit Kamnik (Slo) - SK Posojilnica (Aut) -:-

EVROPA: MEVZA ženy

18:00BVK Bratislava Ž (Svk) - Nova KBM Branik Ž (Slo) -:-

EVROPA: Baltic League

17:00Limbazi - Saaremaa -:-
18:00Tallinn - Pere Leib Tartu -:-

FINSKO: Mestaruusliiga

17:30Hurrikaani - ETTA -:-
18:00VaLePa - Vantaa Ducks -:-

FINSKO: Mestaruusliiga ženy

17:30HPK Ž - OrPo Ž -:-

FRANCIE: Coupe de France ženy

20:00Le Cannet Ž - Beziers Ž -:-

ÍRÁN: Super League

13:30Dorna Urmia - Shahrdari Urmia -:-
13:30Kalleh Mazandaran - Ardakan Arman -:-
13:30Paykan - Shahrdari Tabriz -:-
13:30Shahrdari Arak - Saipa Alborz -:-
13:30Sirjan - Tehran Eagle -:-
14:00Javaheri Gonbad - Shahrara Mashhad -:-

ITÁLIE: Serie A1

20:30Lube Civitanova - Latina -:-
20:30Trentino - Milano -:-

ITÁLIE: Coppa Italia A2 ženy

20:30Martignacco Ž - Barricalla Collegno Ž -:-
20:30Trentino Ž - Caserta Ž -:-
20:30Zambelli Orvieto Ž - Ravenna Ž -:-

JIŽNÍ KOREA: Volleyball League ženy

11:00Expressway Co Ž - Hungkuk Ž -:-
11:00IBK Ž - Daejeon KGC Ž -:-

MAĎARSKO: NB I

18:30Kaposvár SE - Kecskemeti RC -:-

MAĎARSKO: Pohár ženy

15:30MCM Kaposvari Ž - Nyiregyhaza Ž -:-
18:00Újpest Ž - Bekescsabai Ž -:-
19:00Jaszberenyi Ž - MTK Budapešť Ž -:-
19:00Vasas Ž - SZBBRA Ž -:-

NĚMECKO: DVV pohár ženy

18:30Potsdam Ž - SC Schweriner Ž -:-
18:40Aachen Ž - Stuttgart Ž -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie

19:30Zwolle - Draisma -:-
20:00Orion - Groningen/Lycurgus -:-
20:00Taurus - Advisie/SSS -:-
20:00Webton Twente - Sliedrecht -:-

NIZOZEMSKO: DELA League ženy

18:00Set-Up' 65 Ž - US Amsterdam Ž -:-
19:30Apollo 8 Ž - Eurosped Almelo Ž -:-
19:30Sliedrecht Ž - Dros/Alterno Ž -:-
20:00Papendal/Arnhem Ž - Flynth Flamingos Ž -:-
20:00Sneek Ž - Zwolle Ž -:-

POLSKO: PlusLiga

17:30Czarni Radom - Kedzierzyn-Kozle -:-
18:00Cuprum - Jastrzebski -:-
18:00Rzeszow - Bydgoszcz -:-
18:00Zawiercie - Gdansk -:-
19:00GKS Katowice - Belchatow -:-
20:30Warszawska - Olsztyn -:-

POLSKO: I. Liga

18:00AGH Krakov - Norwid Čenstochová -:-

POLSKO: Pohár

18:00Siedlce - Slepsk Suwalki -:-
18:00Sieradz - Stal Nysa -:-
18:00Spala - Lechia Tomaszow Mazowiecki -:-

POLSKO: Liga Siatkowki ženy

18:00Bielsko-Biala Ž - Radom Ž -:-
18:00Ostrowiec Swietokrzyski Ž - Chemik Police Ž -:-
18:00Wroclaw Ž - Bydgoszcz Ž -:-
18:30MKS Kalisz Ž - Rzeszow Ž -:-

POLSKO: Pohár ženy

17:00Dabrowa Gornicza Ž - Wisla Warszawa Ž -:-
17:00Nowy Dwor Mazowiecki Ž - Solna Wieliczka Ž -:-

RAKOUSKO: AVL

20:00Ried - Niederosterreich -:-
20:00UVC Graz - Weiz -:-

RUMUNSKO: Divizia A1

16:00Piatra Neamt - Campia Turzii -:-
17:00Arcada Galati - CSM Bukurešť -:-
17:00U. Kluž - Stiinta Baia Mare -:-
17:00Unirea Dej - Dinamo Bukurešť -:-
17:00Zalau - Steaua Bukurešť -:-

ŘECKO: Ligový pohár - Play Off

17:00Olympiakos - PAOK -:-
17:30Foinikas Syroy - AEK -:-

ŘECKO: A1 ženy

17:00Aris Ž - Ilisiakos Ž -:-
17:00Evosmou Ž - Pannaxiakos Ž -:-
17:00Ilioupolis Ž - Thira Ž -:-
18:00ASP Thetis Ž - Asp Korinthos Ž -:-
19:00AO Porfiras Ž - Makedones Axioy Ž -:-

SLOVINSKO: 1. DOL

19:00Crnuce - Krka -:-

SLOVINSKO: 1. DOL ženy

19:00Formula Formis Ž - Calcit Kamnik Ž -:-

TURECKO: Division 1

12:00Arhavi Bld. - Kula Bld. -:-
15:30Belediye Plevne - Halkbank -:-
15:30Istanbul BB - Afyon Bld. Yuntas -:-
16:00Arkasspor - Maliye Piyango -:-
16:00Ziraat Bankasi - Inegol -:-
17:00Fenerbahce - Galatasaray -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - volejbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi