m.LiveSport.cz

OBNOVIT STRÁNKU

Volejbal » Včera » Všechny zápasy

reklama

ANGLIE: Super 8 - Část vítězů

13:30Durham - Sheffield 3:0
17:30Essex Blaze - London Polonia 0:3

ANGLIE: Super 8 - Část poražených

17:30Richmond Docklands - Southampton 3:1

ANGLIE: Super 8 ženy - Část vítězů

14:30Malory Eagles Ž - Tendring Ž 0:3

ARGENTINA: Serie A1

00:30UNTREF - Obras Pocito 3:2
01:00River Plate - UPCN 0:3

ARGENTINA: Liga ženy

01:00Boca Juniors Ž - River Plate Ž 1:3
01:00San Jose Ž - Club Rosario Ž 1:3
02:00San Lorenzo Ž - Plottier Ž 3:0
00:00Boca Juniors Ž - Universitario de Cordoba Ž 3:0
00:00San Jose Ž - Villa Dora Ž 2:3
reklama

BELGIE: EuroMillions League - 1. fáze

20:30Haasrode Leuven - Achel 2:3
20:30VDK G. - Guibertin 3:0
20:30Zoersel - Prefaxis Menen 2:3

BELGIE: Liga A ženy

17:30Zoersel Ž - Tongeren Ž 1:3
20:00Jaraco Ž - Farciennes Ž 3:0
20:30Asterix Avo Ž - Oudegem Ž 3:0
20:30Charleroi Ž - Antverpy Ž -:-
20:30Michelbeke Ž - Lendelede Ž 3:1

BĚLORUSKO: Division A

16:00Legion Obuhovo - Bgu Bate Borisov -:-
16:00Marco Vitebsk - Soligorsk -:-
16:00Stroitel Minsk - Zapadnij Bug -:-
17:00Energia - Mapid Minsk -:-
17:00Mogilev - RGUOR -:-

BĚLORUSKO: Championship ženy - 2. fáze

15:00Kommunalnik Grodno Ž - Lokomotiv Pribuzhe Ž -:-
15:00Zhemchuzhina Ž - RGUOR Ž -:-

BRAZÍLIE: Superliga

19:00Sao Judas - Sesi 0:3
21:30Funvic - UM Itapetininga 3:2
22:00Sada Cruzeiro - Volei Renata 3:2
23:00Caramuru Volei - Maringa 1:3

BRAZÍLIE: Superliga ženy

23:00Brasilia Volei Ž - Sesi Bauru Ž 0:3
00:30Minas Ž - Osasco Ž 3:1
21:30SESC-RJ Ž - Barueri Ž 1:3
00:00Curitiba Volei Ž - Pinheiros Ž 3:1

BULHARSKO: SuperLiga

17:00Dobrudja - Minior 3:0

BULHARSKO: Superliga ženy

16:00Rakovski Ž - Kazanlak Ž 3:2

ČESKO: Extraliga ženy - 1.-4. místo

17:00Olymp Praha Ž - Prostějov Ž 0:3
18:00VK Liberec Ž - Olomouc Ž 0:3

ČESKO: Extraliga ženy - 5.-8. místo

16:00Šelmy Brno Ž - KP Brno Ž 2:3
17:00Ostrava Ž - Přerov Ž 0:3

ČESKO: Extraliga ženy - 9.-10. místo

17:00Frýdek-Místek Ž - Šternberk Ž 0:3

ČÍNA: CVL ženy - Play Off

09:00Shanghai Ž - Peking Ž 2:3
11:35Jiangsu ECE Ž - Tianjin Ž 0:3

DÁNSKO: Volleyligaen

14:00Marienlyst - Ikast 2:3
15:00Gentofte - Aalborg HIK 3:0

DÁNSKO: Volleyligaen ženy

16:00Fortuna Odense Ž - Ikast Ž 3:0

ESTONSKO: Meeste Liiga

11:00Noortekoondis - Tallinn II 3:0
14:00Valio Voru - Parnu 3:1
14:15Liider - Eesti Maaulikooli 0:3
16:00Jarvamaa - Saaremaa 1:3
17:00Neemeco - Tallin University 0:3

ESTONSKO: Meistriliiga ženy

12:00Kohila Ž - Famila/Voru VK Ž 0:3

EVROPA: Baltic League

15:00Rakvere - Tallinn 3:0
17:00Daugavpils - Jekabpils 1:3
17:00Limbazi - Parnu 3:1
17:00TTU - Pere Leib Tartu 0:3

EVROPA: Balti Liiga ženy

13:00Tartu Ulikool Ž - Ausrine KKSC Ž 3:0
14:00TTU Ž - VK miLATss Ž 3:2
16:00Jelgava Ž - Heksa Ž 3:0
17:00Riga VS Ž - Alytus Ž 3:1

FINSKO: Mestaruusliiga

14:30ETTA - Lakkapaa 3:1
16:00Savo - Tiikerit 3:1
16:00VaLePa - Akaa 3:2

FINSKO: Mestaruusliiga ženy

16:00Nurmon Jymy Ž - Kangasala Ž 2:3
16:00Polkky Kuusamo Ž - OrPo Ž 2:3

FRANCIE: Ligue A

19:00Toulouse - Ajaccio 0:3
19:00Tourcoing - Cannes 3:0
20:00Montpellier - Poitiers 3:1
20:00Narbonne - Tours 1:3
20:00Rennes - Chaumont 1:3

FRANCIE: Ligue B

18:00Illacaise - Avignon 3:1
20:00Cambrai - Plessis Robinson 3:0
20:00St-Quentin - Lozere 0:3

FRANCIE: Ligue A ženy

20:00Chamalierois Ž - Mulhouse Ž 0:3
20:00Mougins Ž - Nantes Ž 0:3
20:00Saint-Raphael Ž - Le Cannet Ž 0:3
20:00Vandoeuvre Ž - France Avenir 2024 Ž 3:0

CHORVATSKO: Superliga - Část vítězů

18:00Mladost Kastel Luksic - Rijeka 3:2
19:15Mok Mursa - HAOK Mladost 0:3

CHORVATSKO: Superliga - Část poražených

15:00Split - Centrometal 2:3
19:30Mok Rovinj - Sisak 1:3

CHORVATSKO: Prva Liga

15:00Zadar - Croatia 2:3
18:00Varazdin - Trnje 3:0

CHORVATSKO: Superliga ženy - Část poražených

19:00Vukovar Ž - Marina Kastela Ž 3:0

CHORVATSKO: Prva Liga ženy - Část vítězů

17:00Zadar Ž - Nova Gradiska Ž 3:0
17:00ZOK Osijek Ž - Split Ž 3:0

CHORVATSKO: Prva Liga ženy - Část poražených

19:00Dinamo Zagreb Ž - Kostrena Ž 3:0
19:30Drenova Ž - Velika Gorica Ž 1:3

ITÁLIE: Serie A1

20:30Milano - Siena 3:1

ITÁLIE: Serie A2 - 1. fáze

17:00Řím - Bergamasco 3:1
20:30Cuneo - Materdomini Castellana 1:3
20:30Pordenone - Taviano 3:2
20:30Roma - Santa Croce 3:1

ITÁLIE: Serie A1 ženy

20:30Conegliano Ž - Filottrano Ž 3:0
20:30Novara Ž - Firenze Ž 3:0

ITÁLIE: Serie A2 ženy - Baráž o postup

20:30Perugia Ž - Caserta Ž 3:1

IZRAEL: Premier League

17:45H. Kfar Saba - Elitzur Karmiel 3:0

JAPONSKO: V Premier League

04:00Gosei Trefuerza - Toray Arrows 1:3
05:00FC Tokyo - JT Thunders 3:1
06:00Nagano - Panasonic Panthers 1:3
07:00Oita Miyoshi - Osaka Sakai 1:3
08:00JTEKT - Suntory Sunbirds 1:3

JAPONSKO: V Premier League ženy

05:00Denso Airybees Ž - JT Marvelous Ž 3:2
05:00Hitachi Ž - Hisamitsu Springs Ž 1:3
05:00Okayama Seagulls Ž - NEC Red Rockets Ž 3:2
06:00Toray Arrows Ž - Kurobe Aqua Fairies Ž 3:0

JIŽNÍ KOREA: Volleyball League

06:00Kepco - Woori 3:2

JIŽNÍ KOREA: Volleyball League ženy

08:00IBK Ž - GS Caltex Ž 2:3

LIBANON: 1st Division

14:00Mechmech - Sarafand 1:3

LOTYŠSKO: Nacionala Liga

12:00Riga - Ventspils 3:0
17:00Aizkraukle - Ozolnieki 0:3
17:00Aizpute - RTU 2:3

LOTYŠSKO: Nacionala Liga ženy - Play Off

15:00Zeltaleja Ž - RSU-MVS Ž 3:2

MAĎARSKO: NB I - Část poražených

12:00Sumegi - MAV Elore SC 0:3
16:00Szolnoki - PTE-PEAC 3:0
17:00Győr - Dunaferr 1:3

MAĎARSKO: Pohár

12:30Kaposvár SE - Vegyesz 0:3
15:00Kecskemeti RC - Penzugyor 3:1

MAĎARSKO: NB I ženy

17:00Budaors Ž - TFSE Ž 3:1
19:30DVTK Ž - MCM Kaposvari Ž 1:3

NĚMECKO: 1. Bundesliga

19:00Luneburg - Buhl 3:1
19:00Netzhoppers - Giesen 3:2
19:30Rottenburg - Duren 0:3

NĚMECKO: 2. Bundesliga Sever

19:00Bitterfeld - Baden 3:1
19:30Braunschweig - Lindow/Gransee 0:3
19:30Mitteldeutschland - Warnemunde 3:0
20:00Kiel - Bocholt 3:0

NĚMECKO: 2. Bundesliga Jih

16:00Friedrichshafen 2 - SG Eltmann 0:3
19:00Grafing - Gonsenheim 3:2
19:30Schwaig - Unterhaching II 2:3
20:00Fellbach - Karlsruhe 1:3
20:00Hammelburg - Freiburg 3:2

NĚMECKO: 1. Bundesliga ženy

16:00VCO Berlin Ž - NawaRo Straubing Ž 1:3
18:00Aachen Ž - Potsdam Ž 2:3
18:00Erfurt Ž - Stuttgart Ž 1:3
19:00Vilsbiburg Ž - SC Schweriner Ž 0:3

NĚMECKO: 2. Bundesliga Sever ženy

15:00Leverkusen Ž - Aligse Ž 3:0
19:00Berlín Ž - Borken Ž 1:3
19:00Hamburg Ž - Prenzlauer Berg Ž 2:3
19:30Dingden Ž - Koln Ž 1:3
20:00Bad Laer Ž - Oythe Ž 1:3

NĚMECKO: 2. Bundesliga Jih ženy

16:00Wiesbaden II Ž - Allgau Sonthofen Ž 3:2
19:00Holz Ž - VCO Drážďany Ž 0:3
19:00Neuwied Ž - Ansbach Ž 3:0
19:30Allianz Stuttgart II Ž - SV Lohhof Ž 3:0
19:30Offenburg Ž - Planegg-Krailling Ž 3:0

NORSKO: Eliteserien

11:30TVN - Tromso 0:3
16:00Førde - Viking 1:3

NORSKO: Eliteserien ženy

15:00TVN Ž - Lierne Ž 3:0
15:00Viking TIF Ž - Oslo Ž 1:3

POLSKO: PlusLiga

14:45Kedzierzyn-Kozle - Rzeszow 0:3
17:30GKS Katowice - Czarni Radom 3:0

POLSKO: I. Liga

16:00Jaworzno - Gwardia Vratislav 3:2
17:00Čenstochová - Siedlce 1:3
17:00Olimpia Sulecin - Bielsko-Biala 0:3
17:00Stal Nysa - AGH Krakov 3:0
18:00Kluczbork - Kielce 3:2

POLSKO: Liga Siatkowki ženy

17:00Ostrowiec Swietokrzyski Ž - Bydgoszcz Ž 2:3

PORTUGALSKO: Campeonato Honda

16:00A. J. F. Bastardo - Academica de Espinho 3:0
16:00Castelo Maia GC - Esmoriz GC 2:3
16:00Clube K - Sporting de Espinho 0:3
17:00Mamede - Famalicense 3:0
18:00Leixoes SC - Sporting CP 0:3
19:00Vitoria Guimaraes - Viana 3:1
19:30Benfica - SC Caldas 3:0

RAKOUSKO: AVL

18:00Ried - Niederosterreich 3:1
19:00Waldviertel - UVC Graz 2:3
19:30Weiz - VBK Klagenfurt 3:1

RAKOUSKO: 2. Bundesliga

18:00Akad. Graz - SG SVS Sokol 0:3
18:00Hausmannstatten - Voitsberg 1:3
18:00hotVolleys - Roadrunners/Perchtoldsdorf 3:2
18:00Oberndorf - Niederosterreich 2 3:0
18:00St. Polten - SV Salzburg 2:3
18:00UVC Graz 2 - Liebenau 1:3
18:00VC Mils - Tirol Innsbruck 2:3
18:00Wolfurt - Steyr 3:0
19:45Wr. Neustadt - SK Posojilnica 2 0:3

RAKOUSKO: AVL Ženy

18:00Bisamberg Ž - SG Eisenerz/Trofaiach Ž 2:3
18:00Hartberg Ž - Wildcats Ž 0:3
18:00Linz-Steg Ž - Brunnenbau Ž 3:2
18:00Salzburg Ž - Krottendorf Ž 1:3
18:00VC Tirol Ž - SG SVS Post Ž 1:3

RAKOUSKO: 2. Bundesliga ženy

15:30Dornbirn Ž - SG SVS hotVolleys Ž 3:0
15:30Hausmannstatten Ž - Krottendorf Ž 1:3
15:30Jennersdorf Ž - Wildcats 2 Ž 3:2
15:30Oberndorf Ž - UVC Mank Ž 3:0
15:30Purgstall Ž - SG TI-Volley Ž 1:3
15:30SSV Graz Ž - Bruckl Ž 3:0
15:30SU Inzingvolley Ž - Linz-Steg 2 Ž 3:0
15:30UVC Graz 2 Ž - Liebenau Ž 3:0
15:30Villach Ž - ATSE Graz Ž 2:3

RUMUNSKO: Divizia A1

16:00Steaua Bukurešť - Campia Turzii 3:2
17:00Craiova - Arcada Galati 1:3
17:00Stiinta Baia Mare - CSM Bukurešť 0:3
17:00ZrušenoU. Kluž - Piatra Neamt -:-
17:00Zalau - Unirea Dej 3:0

RUMUNSKO: Divizia A1 ženy

13:00CSM Bukurešť Ž - Dinamo Bukurešť Ž 3:0
13:00Kluž Ž - Targoviste Ž 0:3
15:30Metal Galati Ž - Lugoj Ž 0:3
18:00ZrušenoACS Agroland Timisoara Ž - Stiinta Bacau Ž -:-

RUSKO: Superliga

13:00Krasnoyarsk - Surgut region 3:1
13:00Nizhnevartovsk - Kemerovo 1:3
15:00Din. Moskva - Belgorod 3:1
15:00Ufa - Dinamo-Lo 2:3
16:00Jaroslavl - Novokujbyševsk 2:3

RUSKO: Superliga ženy

10:00Yenisey Ž - Uralochka Ž 1:3
13:00Čeljabinsk Ž - Minsk Ž 1:3
14:00Saratov Ž - Dynamo Moskva Ž 0:3
15:00Leningradka Ž - Krasnodar Ž 2:3
16:00Odintsovo Ž - Dynamo Kazaň Ž 2:3
17:00Kaliningrad Ž - Sakhalin Ž 3:0

ŘECKO: A1

16:00Iraklis - AEK 3:0
17:00Pamvochaikos - PAOK 3:1
18:00Komotinis - Panathinaikos 1:3

ŘECKO: A1 ženy

17:00Pannaxiakos Ž - Markopoulo Ž 3:0
17:30AO Porfiras Ž - Evosmou Ž 3:0
18:00Asp Korinthos Ž - Olympiakos Ž 0:3
18:00ASP Thetis Ž - Aris Ž 3:1
18:00Makedones Axioy Ž - Ilioupolis Ž 3:1
18:00Thira Ž - Ilisiakos Ž 3:0

SLOVINSKO: 1. DOL

18:00Triglav Kranj - Sostanj 2:3
19:00Krka - Hoce 3:2
19:00OK Maribor - Salonit Anhovo 3:0
19:00Pomgrad - ACH Ljubljana 0:3

SLOVINSKO: 1. DOL ženy

18:30Formula Formis Ž - Calcit Kamnik II Ž 3:0
19:00Luka Koper Ž - Zok Ljutomer Ž 3:0

SRBSKO: Liga - Část vítězů

19:00Mladi Radnik - Vojvodina 0:3

SRBSKO: Liga - Část poražených

19:00Spartak Ljig - Valjevo 3:0

SRBSKO: Liga ženy - Část vítězů

19:00Stara Pazova Ž - Spartak Subotica Ž 3:0
19:00Železničar Ž - Tent Ž 0:3

SRBSKO: Liga ženy - Část poražených

18:00Ub Ž - Partizan Ž 3:0
19:00Klek Ž - Dinamo Azotara Ž 1:3

ŠPANĚLSKO: SuperLiga

13:30Vecindario - Santanderina 3:0
17:00Voleibol Teruel - Ibiza 1:3
18:00Palma Volley - Almeria 3:0
19:30Melilla - San Sadurnino 3:1

ŠPANĚLSKO: Superliga - ženy

19:00Alcobendas Ž - Granadas de Elche Ž 3:1
19:00Fachadas Dimurol Ž - CV Madrid Ž 3:1
19:00Logrono Ž - Avarca de Menorca Ž 3:0

ŠVÉDSKO: Elitserien - Část vítězů

15:30Sollentuna - Linkopings 3:1

ŠVÉDSKO: Elitserien - Část poražených

14:00Vingaker - Sodertelge 3:0

ŠVÉDSKO: Elitserien ženy - Část vítězů

13:00Hylte/Halmstad Ž - Lindesberg Ž 2:3
14:00Gislaved Ž - Orebro Ž 0:3

ŠVÉDSKO: Elitserien ženy - Část poražených

15:00Degerfors Ž - Linkopings Ž 1:3
15:00Svedala Ž - Lunds VK Ž 2:3

ŠVÝCARSKO: NLA

17:00Amriswil - Uni Bern 3:0
18:00Chenois - Lausanne 0:3
18:00Nafels - Schonenwerd 1:3
18:00TSV Jona - Lucern 1:3

ŠVÝCARSKO: NLA ženy

16:30Schaffhausen Ž - Cheseaux Ž 3:1
17:15Dudingen Ž - Lugano Ž 3:0
18:00Franches Montagnes Ž - Geneve Ž 2:3

TURECKO: Division 1

12:00Istanbul BB - Kula Bld. 3:0
12:00Ziraat Bankasi - Afyon Bld. Yuntas 3:1
14:00Arkasspor - Inegol 3:0
15:00Arhavi Bld. - Fenerbahce 1:3

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - volejbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web LiveSport.cz.

Přepnout na dotykovou verzi