OBNOVIT STRÁNKU

Volejbal » Dnes » Kurzy

ČESKO: Extraliga ženy

16:30Olymp Praha Ž - Frýdek-Místek Ž -:- [ 1.30 | 3.15 ]

EVROPA: Liga mistrů

17:00Din. Moskva - Projekt Varšava -:- [ 1.09 | 6.83 ]
17:00Ziraat Bankasi - Maaseik -:- [ 1.10 | 6.46 ]
17:30Zenit Petrohrad - Benfica -:- [ 1.04 | 9.78 ]
19:30BR Volleys - Vojvodina -:- [ 1.05 | 8.97 ]
19:30Kedzierzyn-Kozle - OK Maribor -:- [ 1.01 | 13.60 ]
20:00Friedrichshafen - Roeselare -:- [ 1.36 | 3.04 ]
20:00Lube Civitanova - Novosibirsk -:- [ 1.15 | 5.15 ]

BELGIE: Pohár ženy

19:30Asterix Avo Ž - Gent Ž -:-

BĚLORUSKO: Championship ženy

16:00Mogilev Ž - Minsk 2 -:-

BRAZÍLIE: Superliga

23:00America Volei - Brasilia Volei -:- [ 1.37 | 2.82 ]

BULHARSKO: SuperLiga

17:00Plovdiv - Slaviya Sofie -:-

BULHARSKO: Superliga ženy

16:00Slaviya Sofie Ž - Spartak Varna Ž -:-

ČÍNA: CVL ženy - 1. fáze

3. setYun Nan University Ž - Shandong Ž 0:2
05:00Sichuan Ž - Guangdong Ž -:-
07:00Hebei Ž - Bohai Ž -:-
09:00Fujian Ž - Liaoning Ž -:-
11:00Henan Ž - Shanghai Ž -:-
13:00Shenzhen Ž - Jiangsu ECE Ž -:-

DÁNSKO: Division 1 Západ

19:30Lyseng - Hornsyld -:-

EVROPA: CEV Cup

16:00Dinamo Bukurešť - UV Frankfurt -:-
17:00Arkasspor - Spor Toto -:-
17:00České Budějovice - Kemerovo -:-
18:00Arcada Galati - Chaumont -:-
18:00Belchatow - Liberec -:-
18:00Zalau - Modena -:-
19:00Ribnica - Karlovarsko -:-
19:30HAOK Mladost - Monza -:-
20:00Montpellier - Olympiakos -:-
20:00Tours - Groningen/Lycurgus -:-
20:30Guaguas - Menen -:-
20:30Haasrode Leuven - Foinikas Syroy -:-

EVROPA: Challenge Cup

18:00ACH Ljubljana - Barkom -:-
18:00PAOK - Mok Mursa -:-
18:00Peja - A. J. F. Bastardo -:-
19:00ZrušenoGentofte - Saaremaa -:-
19:00Gentofte - TTU -:-
19:00Lausanne - Stroitel Minsk -:-
20:00Voleibol Teruel - Achel -:-

EVROPA: MEVZA ženy

19:00Vasas Ž (Hun) - Sokol/Post SV Ž (Aut) -:-

FINSKO: Mestaruusliiga

17:30TUTO - Loimu -:- [ 2.87 | 1.35 ]

FINSKO: Mestaruusliiga ženy

17:30LiigaPloki Ž - WoVo Ž -:-
17:30Nurmon Jymy Ž - Polkky Kuusamo Ž -:-
17:30Viesti Ž - LP-Vampula Ž -:-
18:00Helsinki Ž - Kangasala Ž -:-

CHORVATSKO: Superliga

18:00Rijeka - Split -:-

ÍRÁN: Super League

12:30Saipa Tehran - Sepahan -:-
13:30Hoorsun Ramsar - Rafsanjan -:-
13:30Javaheri Gonbad - Rah Yab Marivan -:-
13:30Matin Varamin - Shahrdari Urmia -:-
13:30Shahdab Yazd - Azar Battery Urmia -:-
13:30Sirjan - Amol -:-
15:30Paykan - Gorgan -:-

ISLAND: Mizunodeild

20:00Hamar - Fylkir -:-
21:00Afturelding - Throttur Vogum -:-

ISLAND: Mizunodeild ženy

20:00Husavik Ž - Akureyri Ž -:-

ITÁLIE: Serie A1 ženy

20:30Conegliano Ž - Firenze Ž -:- [ 1.07 | 7.74 ]

ITÁLIE: Serie A2 ženy

20:30Seap Dalli Cardillo Ž - Futura Volley Giovani Ž -:- [ 6.14 | 1.11 ]

IZRAEL: Premier League

19:00Academic Team - Rehovot -:-

JIŽNÍ KOREA: Volleyball League

11:00Woori - Samsung Blue Fangs -:- [ 1.66 | 2.17 ]

JIŽNÍ KOREA: Volleyball League ženy

11:00Hungkuk Ž - Pepper Savings Bank Ž -:- [ 1.40 | 2.87 ]

KATAR: Volleyball League

14:00Al-Rayyan - Al Sadd -:-
16:30Qatar Sports - Al Gharafa -:-

KAZACHSTÁN: National League

05:00Mangistau - Altai -:-
08:00Pavlodar - Ushkyn Kokshetau -:-
11:00Esil Petropavlovsk - Atyrau -:-
14:00Burevestnik Almaty - Taraz Jambil -:-

LOTYŠSKO: Nacionala Liga ženy

18:30Marupes Ž - RSU-MVS Ž -:-

MAĎARSKO: NB I ženy

19:00DVTK Ž - Nyiregyhaza Ž -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie ženy

20:00Zwolle Ž - Apeldoorn Ž -:-

PERU: LNSV - Play Off

00:30DC Asociados - Junior Callao -:-

PORTUGALSKO: Campeonato Nacional

17:00SC Caldas - Academica de Espinho -:-

RAKOUSKO: AVL

18:00Amstetten NÖ - Sokol Wien -:-
19:30TSV Hartberg - Waldviertel -:-

ŘECKO: A1 ženy

14:00Panathinaikos Ž - Olympiakos Ž -:-
17:00ASP Thetis Ž - Aonnnne Amazones Ž -:-
17:00Lamia Ž - Pannaxiakos Ž -:-
17:00Markopoulo Ž - PAOK Ž -:-
17:00Thira Ž - AEK Ž -:-
18:30Aris Ž - Evosmou Ž -:-
19:00AO Porfiras Ž - Ilisiakos Ž -:-

SLOVENSKO: Extraliga

17:00Svidník - Komárno -:- [ 2.98 | 1.33 ]

SLOVENSKO: Extraliga ženy

17:00OdloženoProjekt RD SVF Ž - Brusno Ž -:-

SLOVINSKO: Pohár

20:00Crnuce - Calcit Kamnik -:-

SLOVINSKO: Pohár ženy

19:00Ankaran Ž - Calcit Kamnik Ž -:-

SRBSKO: Pohár ženy

17:30Crvena zvezda Ž - Ub Ž -:-
19:00Tent Ž - Železničar Ž -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - volejbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.