OBNOVIT STRÁNKU

Volejbal » Zítra » Všechny zápasy

ITÁLIE: SuperLega

15:30Lube Civitanova - Piacenza -:-
18:00Milano - Monza -:-
18:00Verona - Perugia -:-
20:30Vibo Valentia - Trentino -:-

POLSKO: PlusLiga

14:45Rzeszow - Czarni Radom -:-
17:30Gdansk - Cuprum -:-
20:30Slepsk Suwalki - Olsztyn -:-

ANGLIE: Super League

13:00Malory Eagles - Tendring -:-
13:30Durham - Newcastle -:-

ANGLIE: Super League Women

14:30Derbyshire Ž - Cambridge Ž -:-
15:30Malory Eagles Ž - Tendring Ž -:-

BELGIE: Pohár

17:00Lint - Waremme B -:-

BELGIE: Liga A ženy

17:30Michelbeke Ž - Gent Ž -:-

BELGIE: Pohár ženy

18:00Geel Ž - Cristal Alken Jeval Ž -:-

BOSNA A HERCEGOVINA: Premijer liga

16:00Jedinstvo - Mladost Brcko -:-

BULHARSKO: Superpohár

13:00Hebar - Neftohimic Burgas -:-

ČESKO: 1. liga ženy

10:00Skola volejbalu Ž - České Budějovice Ž -:-

DÁNSKO: Volleyligaen

15:00Amager - Aarhus -:-

DÁNSKO: Division 1 Západ

16:00Bedsted - Randers -:-

DÁNSKO: Division 1 Východ

12:00Frederiksberg - Amager 2 -:-
12:00Gentofte 2 - DTU -:-
12:00Hvidovre VK 2 - Grondal -:-
13:30VLI - Koge -:-

DÁNSKO: Volleyligaen ženy

13:00Amager Ž - ASV Elite Ž -:-

DÁNSKO: Division 1 Západ ženy

10:00Kolding Ž - Fortuna Odense Ž -:-
14:00Bedsted Ž - Randers Ž -:-

DÁNSKO: Division 1 Východ ženy

11:30VLI Ž - Koge 2 Ž -:-
14:00Gentofte 2 Ž - DTU Ž -:-
14:00Lynge Ž - Lyngby Ž -:-

ESTONSKO: Esiliiga

11:00Neemeco - Eesti Maaulikooli -:-
11:00Noortekoondis - Tallin University -:-
12:00Kiili - Liider -:-
12:00Valio Voru - Rakvere -:-
13:00Viljandi - Saaremaa -:-
15:00Jarvamaa - Poltsamaa -:-

EVROPA: Baltic League

15:00Amber Queen Klaipedos - Biolars/Olaine -:-
16:00BIGBANK Tartu - TTU -:-

EVROPA: Balti Liiga ženy

11:00Alytus Ž - Tartu Ulikool Ž -:-
11:00Jelgava Ž - Latvijas Universitate Ž -:-
11:00Kaunas Ž - Famila/Voru VK Ž -:-
11:00VK miLATss Ž - Noortekoondis Ž -:-
14:00Ausrine KKSC Ž - Tallinna Ž -:-

FINSKO: Mestaruusliiga ženy

16:00LiigaPloki Ž - WoVo Ž -:-

FRANCIE: Ligue A ženy

17:00Le Cannet Ž - Venelles Ž -:-

CHORVATSKO: Superliga

15:00Mok Rovinj - Mok Mursa -:-

CHORVATSKO: Superliga ženy

17:00Kaštela Ž - Karlovac Ž -:-
18:00Rijeka Ž - Split Ž -:-
19:30Dinamo Zagreb Ž - Mladost Ž -:-

CHORVATSKO: Prva Liga ženy

16:30Zadar Ž - Sinj Ž -:-

ISLAND: Mizunodeild

15:00Throttur Nes - Throttur Vogum -:-
15:00Vestri - Akureyri -:-

ITÁLIE: Serie A2

18:00Cuneo Volley - Castellana -:-
18:00HRK Motta di Livenza - Brescia -:-
18:00Lagonegro - Mondovi -:-
18:00Lupi Santa Croce - Porto Viro -:-
18:00Ortona - Cantu -:-
18:00Reggio Emilia - Siena -:-

ITÁLIE: Serie A1 ženy

17:00Monza Ž - Chieri '76 Ž -:-
17:00Novara Ž - Casalmaggiore Ž -:-
17:00Perugia Ž - Firenze Ž -:-
17:00Roma Ž - Conegliano Ž -:-
17:00Vallefoglia Ž - UYBA Busto Arsizio Ž -:-
20:30Trentino Ž - Cuneo Ž -:-

ITÁLIE: Serie A2 ženy

17:00Albese Ž - Club Italia Ž -:-
17:00Altino Ž - Sant'Elia Ž -:-
17:00Anthea Vicenza Ž - Montecchio Ž -:-
17:00Martignacco Ž - Talmassons Ž -:-
17:00Mondovi Ž - Pinerolo Ž -:-
17:00Pallavolo Sicilia Ž - PVT Modica Ž -:-
17:00Ravenna Ž - Marignano Ž -:-
17:00Sassuolo Ž - Macerata Ž -:-
17:00Seap Dalli Cardillo Ž - Marsala Ž -:-

JAPONSKO: V.League

06:00Osaka Sakai - Oita Miyoshi -:-
06:00Suntory Sunbirds - FC Tokyo -:-
07:00Panasonic Panthers - Nagoya -:-

JAPONSKO: V.League ženy

05:00Body Queenseis Ž - JT Marvelous Ž -:-
06:00Denso Airybees Ž - PFU Blue Cats Ž -:-
06:00Hisamitsu Springs Ž - Hitachi Ž -:-
06:00NEC Red Rockets Ž - Kurobe Aqua Fairies Ž -:-
07:00Okayama Seagulls Ž - Ageo Ž -:-

JIŽNÍ KOREA: Volleyball League

10:00Hyundai Skywalkers - Ansan OK -:-

JIŽNÍ KOREA: Volleyball League ženy

07:30Hyundai Ž - IBK Ž -:-

LOTYŠSKO: Nacionala Liga

15:00Riga - Ozolnieki -:-
17:00Aizpute - Kuldigas -:-

MAĎARSKO: NB I

17:30Dunaferr - MAFC -:-
18:00Nyiregyhaza - Miskolc -:-
18:00Penzugyor - Debrecen -:-
19:30Kecskemeti RC - Kistext -:-

MAĎARSKO: NB I ženy

18:15MCM Kaposvari Ž - Nyiregyhaza Ž -:-

NĚMECKO: 1. Bundesliga

15:00Netzhoppers - Giesen -:-
16:00Unterhaching - Luneburg -:-
17:30UV Frankfurt - Duren -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga Sever

16:00Essen - VCO Berlin -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga Jih

16:00Delitzsch - Drážďany -:-
16:00Muhldorf - Freiburg -:-

NĚMECKO: 1. Bundesliga ženy

16:00Wiesbaden Ž - Vilsbiburg Ž -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga Sever ženy

15:00Emlichheim Ž - Berlín Ž -:-
16:00Koln Ž - VCO Berlin Ž -:-

NĚMECKO: 2. Bundesliga Jih ženy

15:00Dingolfing Ž - SV Lohhof Ž -:-
16:00Grimma Ž - Bad Soden Ž -:-

NIZOZEMSKO: Eredivisie ženy

15:30FAST Ž - Eurosped Ž -:-

NORSKO: Eliteserien

13:00NTNUI - Viking -:-
14:30OSI - Førde -:-

NORSKO: Eliteserien ženy

14:00Førde Ž - Randaberg Ž -:-
15:30NTNUI Volley Ž - Viking TIF Ž -:-

POLSKO: TAURON Liga ženy

17:00Budowlani Lodž Ž - Legionowo Ž -:-

PORTUGALSKO: 1. Divisao ženy

16:00Boavista Ž - Vilacondense Ž -:-
16:00Lusofona Ž - Famalicao Ž -:-
17:00AJM/FC Porto Ž - Sporting Ž -:-
17:00Leixoes Ž - SC Espinho Ž -:-
17:00Porto Volei Ž - Clube Kairos Ž -:-
18:00CD Aves Ž - Castelo Maia Ž -:-
18:30Vitoria Guimaraes Ž - Benfica Ž -:-

RAKOUSKO: 2. Bundesliga - 1. fáze

15:00Graz - Akad. Graz -:-
17:30Liebenau - UVC Graz 2 -:-

RAKOUSKO: Pohár

14:00UVC Graz - Ried -:-
14:30Dobling - Weiz -:-
16:00Oberndorf - Hausmannstatten -:-
16:00Sokol Wien - Amstetten NÖ -:-
17:00hotVolleys - St. Polten -:-
17:00Steyr - TSV Hartberg -:-
18:30SV Salzburg - Tirol Innsbruck -:-

RAKOUSKO: 2. Bundesliga ženy - 1. fáze

20:00Liebenau Ž - UVC Graz 2 Ž -:-

RAKOUSKO: Pohár ženy

12:00Union Alt-Brigittenau Ž - ATSE Graz Ž -:-
13:00Seekirchen Ž - Eisenerz/Trofaiach Ž -:-
14:00Brunnenbau Ž - SU Inzingvolley Ž -:-
15:00Wolfsberg Ž - Linz-Steg Ž -:-
16:00Wildcats Ž - SG SVS Post Ž -:-
18:30Bruckl Ž - Hartberg Ž -:-
18:30VBK Klagenfurt Ž - Krottendorf Ž -:-
19:30Salzburg Ž - SG TI-Volley Ž -:-

RUSKO: Vysshaya Liga А

13:00Tarhan - Barnaul -:-
14:00Novokujbyševsk - Lokomotiv Izumrud -:-
14:00Ťumeň - Magnitka-Universitet -:-
15:00Groznyj - Avtomobilist -:-
16:00Akademiya Kazaň - Volzhanin Kostroma -:-
16:00Iskra - MGTU Moskva -:-
17:00Jaroslavl - CSKA Moskva -:-

RUSKO: Superliga ženy

17:00Minchanka Ž - Nizhniy Novgorod Ž -:-

ŘECKO: A1

15:30Panathinaikos - Kifisia -:-

SRBSKO: Liga

17:30Radnički - Mladi Radnik -:-
18:00Gornji Milanovac - Subotica -:-

SRBSKO: Liga ženy

17:00Partizan Ž - Železničar Ž -:-

ŠPANĚLSKO: Superliga - ženy

16:00Barca Ž - Alcobendas Ž -:-
18:30Las Palmas Ž - Sant Cugat Ž -:-
19:30La Laguna Ž - Sayre Mayser Ž -:-

ŠVÉDSKO: Elitserien

14:00Falkoping - Hylte/Halmstad -:-
15:00Floby - Orkelljunga -:-
16:00Uppsala - Vingaker -:-
17:00Sollentuna - Sodertelge -:-

ŠVÉDSKO: Elitserien ženy

14:00IKSU Ž - Orebro Ž -:-
14:30Sollentuna Ž - Lindesberg Ž -:-
16:30Falkoping Ž - Hylte/Halmstad Ž -:-

ŠVÝCARSKO: NLA

17:00Lucern - Lausanne -:-

ŠVÝCARSKO: NLA ženy

17:00Val-de-Travers Ž - Dudingen Ž -:-
17:30NUC Volleyball Ž - Franches Montagnes Ž -:-

TURECKO: Efeler Ligi

12:00Altekma - Sorgun -:-
13:00Solhan Spor - Arkasspor -:-
13:00Spor Toto - Cizre Bld -:-
14:30Belediye Plevne - Fenerbahce -:-
15:30Ziraat Bankasi - Bursa -:-

TURECKO: 1. liga ženy

12:00Cukurova Bld Ž - Mersin B Sehir Ž -:-
12:00Gaziantep Merinos Ž - Mert Grup Sigorta Ž -:-
12:00Vakifbank 2 Ž - Numune Genclik Ž -:-
12:30Sigorta Sakarya Ž - Edremit Bld. Ž -:-
13:00Adam Voleybol Ž - Ilbank Ž -:-
13:00Canakkale Ž - Bahcesehir Universitesi Ž -:-
13:00Mihaliccik Ž - Besiktas Ž -:-
13:00Muratpasa Ž - Fenerbahce 2 Ž -:-
14:00Turkuaz Seramik OSB Ž - Kolejliler Ž -:-
15:00Istanbul BB Ž - Goztepe Ž -:-
15:00Karsiyaka Ž - Sivrihisar Ž -:-
17:00Bahcelievler Ž - Buyukcekmece Akademisi Ž -:-

UKRAJINA: Super Liga

11:30VNAU - Barkom -:-
14:30Zhytychi Zhytomyr - Epitsentr Podoliani -:-

UKRAJINA: Super Liga ženy

15:00Prometey Ž - Ternopil Ž -:-
17:30Alanta Ž - Polesie Zhytomyr Ž -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - volejbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.