OBNOVIT STRÁNKU

Beachvolejbal » Dnes » Všechny zápasy

OSTATNÍ - MUŽI: Mistrovství Evropy do 18 let (Evropa) - Play Off

07:00Harsum B./Bunton L. - Predan V./Bregar P. 2:0
07:00Pavlusek V./Votava V. - Ringoen J./Kjemperud S. L. 0:2
07:50Boyd C./Kolev E. - Skoric Budimir O./Mišura T. 2:0
07:50Imdat T./Guldali B. - Niemeier L./Pongracz V. 2:0
08:40Hameiri A./Goldshmid Fisher Y. B. - Sonneville T./van Der Wel B. -:-
08:40Genet S. L./Oldenborg V. M. - Kender A./Parijogi P. -:-
09:30Andrejevs R./Dudens E. - Janelidze L./Subeliani I. -:-
09:30Kilpinen N./Viljamaa K. - Vercauteren Y./Van de Vijver K. -:-
10:20Duval K./Louis Y. - Ringoen J./Kjemperud S. L. -:-
10:20Marynin R./Romanyshyn B. - Harsum B./Bunton L. -:-
11:10Kolb A./Friedli L. - Boyd C./Kolev E. -:-
11:10Bungert J./Pieper K. - Imdat T./Guldali B. -:-

OSTATNÍ - MUŽI: Mistrovství Evropy do 18 let (Evropa) - 25.-29. místo

13:40Slovák J./Beles M. - Sibashvili S./Dekanadze M. -:-
13:40Tagliaferro Garcia L./Ribeiro C. - Non H./Akason R. -:-
14:30Costiuc I./Golovatii M. - Bogosavljevic A./Todorović O. -:-
14:30Gumberidze D./Tskhadaia N. - Bayramli N./Aslanli M. -:-

OSTATNÍ - ŽENY: Mistrovství Evropy do 18 let (Evropa) - Play Off

07:00Sos L./Lizák L. - Breuer M./Nemeth Z. P. 0:2
07:00Joinet C./Rouer K. - Nitsenko K./Kachyoni V. 2:1
07:50Gintere M./Runce B. - Torbica D./Validzic I. 2:0
07:50Kovalčíková L./Zelenáková L. - Przybyszewska Z./Wolny A. 0:2
08:40Vervloet A./de Clercq L. - Lukas K. L./Lust E. -:-
08:40Jagielska A./Quinn M. - Kodrun N./Blatnik Z. -:-
09:30Maor D./Gonzalez D. - Vasiliaukaite S./Silicyte V. -:-
09:30Henriksson M./Tuominen S. - Ribeiro M./Benidio R. -:-
10:20Reformat A./Jancar M. - Joinet C./Rouer K. -:-
10:20Simdim S./Sayar C. - Breuer M./Nemeth Z. P. -:-
11:10Stolz L./Abbuhl L. - Gintere M./Runce B. -:-
11:10Ebertova A./Knoblochova L. - Przybyszewska Z./Wolny A. -:-

OSTATNÍ - ŽENY: Mistrovství Evropy do 18 let (Evropa) - 25.-29. místo

13:40Baciu M. A./Murgoci I. - Tonoyan M./Tonoyan E. -:-
13:40Lyo M./Skovsgaard C. - Finholth S./Hjeltnes C. E. -:-
14:30Mdivani A./Dvalishvili A. - Staver I./Beselea N. -:-
14:30Lobzhanidze N./Lortkipanidze M. - Kldiashvili L./Katsitadze M. -:-

AVP - MUŽI: Waupaca (USA) - Play Off

00:00Basey L./Carlson I. - Alison/Cory E. 0:2
01:00Bomgren T./Field T. - Caldwell C./Cook S. 2:0
03:30Alison/Cory E. - Bomgren T./Field T. 2:1

AVP - ŽENY: Waupaca (USA) - Play Off

23:00Simo S./Van Winkle A. - Hodel X./York K. 0:2
02:30Hodel X./York K. - Kan C./Sours D. 1:2

CBT - MUŽI: St. Gallen (Švýcarsko)

12:00Masserey M./Schnegg T. - Friedli J./Haussener Y. -:-
13:00de Oliveira P. A. S./de Barros H. C. - Gerson M./Fluckiger L. E. -:-

CBT - MUŽI: St. Gallen (Švýcarsko) - Část poražených

16:00Heidrich A./Dillier L. - Oliva K. J./Kurka V. -:-
17:00Broch N./Habr F. - Metral Q./Jordan J. -:-

CBT - ŽENY: St. Gallen (Švýcarsko) - Část poražených

14:00Raaflaub S. J./Rohrer J. - Lutz A./Wandeler J. -:-
15:00Kressler A./Marolf S. - Lutz D./Schwab J. -:-

BPT ELITE16 - MUŽI: Vídeň (Rakousko) - Play Off

1. setGeorge/Andre - Grimalt M./Grimalt E. 0:0
1. setPfretzschner L./Winter S. - Boermans S./de Groot Y. 0:0
10:00Arthur/Adrielson - Herrera P./Gavira Collado A. -:-
10:00Partain M./Benesh A. - Horl J./Horst A. -:-

BPT ELITE16 - ŽENY: Vídeň (Rakousko) - Play Off

11:00Muller S./Tillmann C. - Agatha/Rebecca -:-
12:00Cannon T./Kraft M. - Verge-Depre A./Mader J. -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - beachvolejbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.