OBNOVIT STRÁNKU

Basketbal » Dnes » Všechny zápasy

EVROPA: Euroliga

3. čtvrtinaUnics Kazaň - Olympiakos 52:51
18:30Anadolu Efes - Barcelona -:-
19:00Zenit Petrohrad - Crvena zvezda -:-
20:00Alba Berlín - Milán -:-

FRANCIE: LNB

20:30OdloženoLe Portel - Štrasburk -:-

TURECKO: Süper Lig

PoločasPinar Karsiyaka - Galatasaray 41:37

USA: NBA

01:30New York Knicks - Chicago Bulls 115:119
01:30Toronto Raptors - Milwaukee Bucks 97:93
02:00Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder 152:79
03:00Phoenix Suns - Detroit Pistons 114:103
04:00Portland Trail Blazers - San Antonio Spurs 83:114

ARGENTINA: Liga A

00:00San Lorenzo - Regatas 84:79
02:00Quimsa - Comunicaciones Mercedes 80:89

AUSTRÁLIE: NBL

09:30Tasmania JackJumpers - Brisbane Bullets 83:74pp
11:30Perth Wildcats - Adelaide 36ers 85:73

BRAZÍLIE: NBB

23:30Bauru - Pinheiros 73:68
00:00Flamengo - Rio Claro 91:66
00:00Minas - Franca 75:96
00:30Uniao Corinthians - Sao Paulo 71:66
23:00Corinthians Paulista - Cerrado -:-
23:30Paulistano - Brasilia -:-
00:00Mogi - Cearense -:-
00:30Pato - Unifacisa -:-

ČESKO: 1. Liga

18:00OdloženoZlín - Opava 2010 -:-
19:00Nový Jičín - Snakes Ostrava -:-
19:00Olomouc - Svitavy -:-
19:00Vyšehrad - USK Praha B -:-
19:30Jihlava - Prostějov -:-
19:30Sokol Pražský - Chomutov -:-
20:00Pardubice 2 - SA Brno -:-
20:00Slavia Praha - Litoměřice -:-

ČESKO: ŽBL ženy

18:30Hradec Králové Ž - Chomutov Ž -:-

ČÍNA: WCBA ženy

03:00Fujian Ž - Shanxi Xing Rui Ž 60:90
05:30Shandong Ž - Zhejiang Golden Bulls Ž 81:71
08:00Beijing Ž - Liaoning Ž 79:58
10:30Inner Mongolia Ž - Guangdong Ž 111:66
13:00FUSC Ž - Tianjin Ž 82:59

DÁNSKO: Dameligaen ženy

19:00Falcon Ž - Sisu Ž -:-

EVROPA: ABA Liga

1. čtvrtinaSplit - Borac 2:9

EVROPA: BNXT Liga

20:30OdloženoBelfius Mons - Antwerp Giants -:-
20:30OdloženoMechelen - Phoenix Brussels -:-
20:30OdloženoOostende - Limburg -:-
20:30OdloženoSpotter Leuven - Lutych -:-

EVROPA: Lotyšsko-Estonská liga

1. čtvrtinaRakvere Tarvas - Tallinna Kalev 6:10

EVROPA: EWBL Women

15:00Ostrava Ž - Tsmoki Minsk Ž 71:74
2. čtvrtinaYoung Angels Košice Ž - Liepajas Papirs/LSSS Ž 27:34

EVROPA: WBBL ženy

4. čtvrtinaKibirkstis Vilnius Ž - Neptunas Ž 68:63
18:30Valmiera Ž - Jugla Ž -:-

FINSKO: Korisliiga

2. čtvrtinaKobrat - Lahti Basketball 35:39

FINSKO: Korisliiga ženy

2. čtvrtinaForssan Alku Ž - HBA-Marsky Helsinki Ž 32:35

FRANCIE: Pro B

20:00Aix-Maurienne - Antibes -:-
20:00ASA - Evreux -:-
20:00Lille - Denain-Voltaire -:-
20:00Rouen - Boulazac -:-
20:00Saint Quentin - Nancy -:-
20:00Tours - Chalon/Saone -:-
20:00Vichy-Clermont - St. Chamond -:-

FRANCIE: Espoirs U21

3. čtvrtinaLe Portel U21 - Štrasburk U21 44:50

CHILE: LNB 2

23:00Arabe Valparaiso - Boston C. C. -:-
23:30Stadio Italiano - Truenos De Talca -:-
00:00Liceo Curico - Arturo Prat San Felipe -:-

ISLAND: Premier League

19:15Njardvik - Vestri -:-
20:15Tindastoll - IR Reykjavik -:-
21:15KR Basket - Keflavik -:-
21:15Valur - Thorl -:-

IZRAEL: Super League

12:15Hapoel Jeruzalém - Hapoel Eilat 80:64

JIŽNÍ KOREA: KBL

11:00Anyang - LG Sakers 69:84

JIŽNÍ KOREA: WKBL ženy

11:00Samsung Blue Minx Ž - Busan BNK Sum Ž 69:84

KANADA: U Sports

03:00Brandon - Winnipeg 80:70
04:00OdloženoThompson Rivers - UFV -:-

KOLUMBIE: LBP - Play Off

1. čtvrtinaMotilones del Norte - Cimarrones del Choco 5:8
20:30Titanes de Barranquilla - Caribbean Storm Islands -:-

LITVA: Moteru Lyga ženy

13:00Kibirkstis Vilnius 2 Ž - LCC Ž 66:56

NĚMECKO: BBL

20:30Giessen - Ulm -:-

NĚMECKO: Pro B

19:30Koblenz - Drážďany -:-

NORSKO: BLNO

18:30Froya - Bærum -:-

POLSKO: Energa Basket Liga

2. čtvrtinaSlask Wroclaw - Spojnia Stargard 52:34
19:30Trefl Sopot - Dabrowa Gornicza -:-

POLSKO: 1. Liga

19:00Starogard Gdanski - Kotwica Kolobrzeg -:-

RAKOUSKO: Zweite Liga

19:30OdloženoSteiermark - Jennersdorf -:-

RUMUNSKO: Divizia A - 1. fáze

4. čtvrtinaBC Temešvár - BC Steaua Bucuresti 76:63

SAÚDSKÁ ARÁBIE: Premier League

14:00Al Nasr - Al Salam 104:85
15:00Abha - Al Ahli 42:94
16:00Al Ansar - Al Ittihad -:-
16:00Al-Fateh - Dbae 101:65
16:00Al-Hilal - Al Nahdha 101:66
16:00Al Wehda - Ohod 70:71

SLOVINSKO: Liga Nova KBM

1. čtvrtinaLaško - Podcetrtek 5:5

SLOVINSKO: 1. SKL ženy

20:00Ledita Ž - Maribor Ž -:-

SRBSKO: První liga

3. čtvrtinaMladost Zemun - Metalac 59:35
1. čtvrtinaRadnički - KK Dunav 7:7
1. čtvrtinaSloga - Zlatibor Cajetina 3:6

ŠPANĚLSKO: LEB Oro

19:00Basquet Girona - Huesca -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan

19:04Nassjo - KFUM Fryshuset -:-
19:04Norrkoping - Koping Stars -:-
19:04Umeå - Borås -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

19:00RIG Mark - Wetterbygden Stars -:-

ŠVÉDSKO: Basketligan ženy

1. čtvrtinaLulea Ž - Uppsala Ž 8:2

ŠVÉDSKO: Basketettan ženy

19:00Alvik 2 Ž - Fryshuset Basket Ž -:-

TURECKO: TBL

4. čtvrtinaAkhisar Belediye - Manisa 83:82

TURECKO: TB2L - 1. fáze

13:00Nef Istanbul - Ilkler Sehri Usak 63:70
14:00Gaziantep GG - Saray 89:68
15:30Gelisim Koleji - Istanbul Basket 59:71

TURECKO: TKBL ženy

12:00Uludag Ž - Mersin Ž 51:73
14:00Antalya Gunesi Ž - Turgutlu Ž 66:62
16:00Urla Bld Ž - Karsiyaka Ž 64:75

UKRAJINA: FBU Superliga

3. čtvrtinaPrometey - Khimik Yuzhny 54:39
3. čtvrtinaZáporoží - Oděsa 45:42
1. čtvrtinaDněpr - Mykolajiv 6:5
18:30Kharkivski Sokoly - Kryvbas -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya

01:15Capitol - Goes 66:70
23:15Hebraica y Macabi - Defensor Sporting -:-

USA: NCAA

01:00Cleveland State - Northern Kentucky 72:58
01:00Delaware State - Delaware 48:59
01:00Drexel - Fairleigh Dickinson 86:65
01:00Grambling St. - Jarvis Christian 71:44
01:00IPFW - Wright State 73:86
01:00IUPUI - Detroit 45:69
01:00James Madison - Eastern Mennonite 96:54
01:00Lafayette - Sacred Heart 67:74
01:00Liberty - Missouri 66:45
01:00NJIT - St. Elizabeth 76:43
01:00North Florida - Edward Waters 103:57
01:00Towson - LIU Sharks 72:63
01:30Sam Houston St. - Schreiner Mountaineers 106:46
02:00Belmont - Lipscomb 94:65
02:00Charleston Southern - Jacksonville 56:67
02:00Illinois (Chi.) - Oakland 77:81
02:00Mississippi St. - Lamar 75:60
02:00North Dakota St. - Northland 114:51
02:00Northern Colorado - Montana State 77:75pp
02:00St. Thomas (Minn.) - Crown College 73:53
02:00TCU - Oral Roberts 71:63
02:00Wisc. Green Bay - Robert Morris 70:58
02:00Wisc. Milwaukee - Youngstown State 68:70
02:30OdloženoArizona - Washington -:-
03:00Drake - Valparaiso 73:66
03:00East. Washington - Southern Utah 76:89
03:00Grand Canyon - UTSA Roadrunners 74:71
03:00Idaho State - Portland State 55:63
03:00Utah State - St. Marys (CA) 58:60
03:00Weber State - Northern Arizona 67:44
03:00Wyoming - Denver 77:64
04:00California Baptist - Cal Poly 64:55
04:00Sacramento State - Montana 58:65
04:00UC San Diego - Eastern Michigan 83:74
04:30California - Oregon State 73:61
23:00N. Carolina A&T - Carver Bible -:-
00:00Boston College - Notre Dame -:-

VELKÁ BRITÁNIE: BBL

20:30Bristol Flyers - Surrey Scorchers -:-
20:30Newcastle Eagles - London Lions -:-
20:30Sheffield Sharks - Plymouth City Patriots -:-
21:00Leicester Riders - Glasgow Rocks -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.