OBNOVIT STRÁNKU

Basketbal » Dnes » Všechny zápasy

TURECKO: Süper Lig

15:00Tofas - Merkezefendi -:-
15:30Turk Telekom - Yalovaspor -:-
18:00Afyon Belediye - Bahcesehir Kol. -:-
18:00Buyukcekmece - Gaziantep -:-

USA: NBA

4. čtvrtinaBrooklyn Nets - New York Knicks 109:107
4. čtvrtinaToronto Raptors - Memphis Grizzlies 88:95
04:00Phoenix Suns - Golden State Warriors -:-
04:00Portland Trail Blazers - Detroit Pistons -:-
04:00Sacramento Kings - Los Angeles Lakers -:-

ARGENTINA: Liga A

00:00Obras - Union De Santa Fe -:-

BRAZÍLIE: NBB

23:00Pato - Cearense -:-
23:30Paulistano - Cerrado -:-
00:00Mogi - Unifacisa -:-
00:30Corinthians Paulista - Brasilia -:-

ČÍNA: WCBA ženy

PoločasShandong Ž - Inner Mongolia Ž 30:50
05:30Liaoning Ž - Guangdong Ž -:-
08:00Zhejiang Golden Bulls Ž - Fujian Ž -:-
10:30Xinjiang Ž - FUSC Ž -:-
13:00Hebei Ž - Beijing Ž -:-

EVROPA: Alpe Adria Cup

19:15Levice - GKK Sibenka -:-

EVROPA: BIBL - 1. fáze

16:30Levski - Balkan -:-
18:00Ironi Nahariya - Academic Plovdiv -:-

EVROPA: Lotyšsko-Estonská liga

18:00BC Kalev/Cramo - Rakvere Tarvas -:-

EVROPA: Euroliga ženy

15:00UMMC Ekaterinburg Ž - Perfumerias Avenida Ž -:-
17:00Fenerbahce Ž - Dynamo Kursk Ž -:-
18:00Szekszárd Ž - TTT Riga Ž -:-
19:00USK Praha Ž - Venezia Ž -:-
19:15Uni Girona Ž - Arka Gdynia Ž -:-
19:30Schio Ž - Galatasaray Ž -:-
20:00Lattes Montpellier Ž - MBA Moskva Ž -:-

EVROPA: Eurocup ženy

13:00Enisey Krasnoyarsk Ž - Polkowice Ž -:-
14:30Nesibe Aydin Ž - PEAC-Pecs Ž -:-
17:00KP Brno Ž - Haukar Ž -:-
17:00Ružomberok Ž - Estudiantes Ž -:-
17:30Olympiakos Ž - Nadezhda Ž -:-
18:00UNI Gyor Ž - Sepsi S. Ž -:-
19:30Braine Ž - BA London Lions Ž -:-
20:00Bourges Ž - Sassari Ž -:-
20:00Crvena zvezda Ž - Basket 25 Bydgoszcz Ž -:-
20:00ESB Villeneuve Ž - Tarbes GB Ž -:-
20:00Gernika Bizkaia Ž - Flammes Carolo Ž -:-
20:00La Roche Ž - Virtus Bologna Ž -:-
20:00Lyon Ž - Lutych Ž -:-

EVROPA: WABA liga ženy

16:30Vojvodina Ž - Orlovi Ž -:-
17:00Feniks Ž - Buducnost Ž 0:20
17:00Montana 2003 Ž - Partizan Ž -:-
18:00Plamen Požega Ž - Cinkarna Celje Ž -:-
19:00Badel 1862 Skopje Ž - Banovici Ž -:-

FINSKO: Korisliiga ženy

17:30Kouvottaret Ž - Tapiolan Honka Ž -:-

FRANCIE: Pohár

20:00Fos-sur-Mer - Mulhouse -:-

FRANCIE: Espoirs U21

15:30Levallois U21 - JL Bourg U21 -:-
17:00Limoges U21 - Fos Provence U21 -:-

CHORVATSKO: Premijer Liga ženy

18:00Mursa Osijek Ž - Šibenik Ž -:-
20:30Záhřeb Ž - Trešnjevka 2009 Ž -:-

ISLAND: Premier League ženy

19:15Breidablik Ž - Valur Ž -:-
20:15Keflavik Ž - Fjolnir Ž -:-
21:15Njardvik Ž - Grindavik Ž -:-

ITÁLIE: Serie A2 ženy - Jih

19:30Cagliari Ž - Valdarno Ž -:-

IZRAEL: Liga Leumit

18:45Hapoel Ramat Gan - H. Afula -:-

JIŽNÍ KOREA: KBL

11:00Wonju DB - LG Sakers -:-

JIŽNÍ KOREA: WKBL ženy

11:00Busan BNK Sum Ž - Hana 1Q Ž -:-

KATAR: QBL

15:30Al Arabi - Al Khor -:-
17:30Al Shamal - Al Ahli -:-

KOLUMBIE: LBP - Play Off

17:30Cimarrones del Choco - Motilones del Norte -:-
20:00Caribbean Storm Islands - Titanes de Barranquilla -:-

KOSOVO: Superliga

17:00Golden Eagle Ylli - Drita -:-
18:00OdloženoPrizreni - Peja -:-
19:00Rahoveci - Sigal Prishtina -:-

NĚMECKO: Pro A

19:30Leverkusen - Jena -:-

NORSKO: BLNO

19:00Centrum Tigers - Bærum -:-

POLSKO: 1. Liga

19:00Lublin 2 - Pelplin -:-

PORTUGALSKO: LPB

15:15CAB Madeira - CD Povoa -:-

ŘECKO: A2

16:00AO Triton - Amyntas -:-

SLOVENSKO: Extraliga ženy

17:30SK UMB B. Bystrica Ž - Šamorín Ž -:-
18:00Piešťanské Čajky Ž - BK SKP 08 B. Bystrica Ž -:-

SLOVINSKO: Liga Nova KBM

19:00Šenčur - Krka -:-

SLOVINSKO: Pohár

19:45LTH Castings - Jezica -:-

THAJSKO: TBL - Play Off

12:00Thai General - Bangkok C. -:-

UKRAJINA: FBU Superliga

17:30Dněpr - Kryvbas -:-
18:30Kharkivski Sokoly - Mykolajiv -:-

USA: NCAA

23:00Butler - Saginaw Valley 68:57
00:30Radford - Kentucky Christian 79:70
01:00Army - Siena 67:83
01:00Campbell - Lancaster 83:39
01:00Delaware - LIU Sharks 75:67
01:00East Carolina - Old Dominion 63:62
01:00Georgetown - Longwood 91:83
01:00High Point - Furman -:-
01:00Charlotte - Davidson 58:75
01:00Kent State - Point Park Pioneers -:-
01:00Manhattan - Fairleigh Dickinson 78:73
01:00Mt. St. Marys - Howard 72:70
01:00NC Greensboro - Elon 74:61
01:00NJIT - Sacred Heart 75:70
01:00Northeastern - Detroit 66:56
01:00Pittsburgh - Minnesota 53:54
01:00Syracuse - Indiana -:-
01:00Tennessee - Presbyterian -:-
01:00Tennessee Tech - Chattanooga Mocs -:-
01:00Texas A&M - New Orleans 85:65
01:00UConn - Md.-East. Shore -:-
01:00VMI - Summit -:-
01:00West Virginia - Bellarmine 74:55
01:30Coll Of Charltn - Tulane -:-
01:30Ole Miss - Rider -:-
01:30Purdue - Florida State -:-
02:00Houston - Northwestern St. -:-
02:00Nebraska O. - Siu Edwardsville -:-
02:00North Dakota - Presentation College Saints -:-
02:00Rice - Texas State -:-
02:00Samford - Mississippi Coll. -:-
02:00South Dakota St. - Prairie View A&M -:-
02:00Western Kentucky - Rhodes Lynx -:-
03:00Boise State - St. Louis -:-
03:00Creighton - North Dakota St. -:-
03:00Dixie State - Bethesda -:-
03:00Marquette - Jackson State -:-
03:00New Mexico State - New Mexico -:-
03:00Rutgers - Clemson -:-
03:00Santa Clara - Hawaii -:-
03:00Wake Forest - Northwestern -:-
03:30Ohio State - Duke -:-
04:00Nevada - Pepperdine -:-
04:00San Diego State - Long Beach State -:-
04:00San Jose State - South Dakota Coyotes -:-
22:00Marquette - Jackson State -:-
23:00Western Carolina - Warren Wilson -:-
00:00USC Upstate - N.Carolina Central -:-
00:30NC Asheville - Citadel -:-
00:30Stony Brook - American -:-
00:30Xavier - Central Michigan -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.