OBNOVIT STRÁNKU

Baseball » Včera » Všechny zápasy

JAPONSKO: NPB

11:00Fukuoka S. Hawks - Yakult Swallows 6:3
11:00Chiba Lotte Marines - Yokohama Baystars 1:3
11:00Nippon Ham Fighters - Chunichi Dragons 9:4
11:00Orix Buffaloes - Hanshin Tigers 0:5
11:00Rakuten Gold. Eagles - Yomiuri Giants 3:0
11:00Seibu Lions - Hiroshima Carp 0:5

JIŽNÍ KOREA: KBO

11:30Doosan Bears - Hanwha Eagles 9:6
11:30Lotte Giants - Kiwoom Heroes 18:10
11:30NC Dinos - KT Wiz Suwon 5:3
11:30Samsung Lions - LG Twins 6:3
11:30SSG Landers - KIA Tigers 7:1

MEXIKO: LMB

03:00Chihuahua - Saltillo 4:8
03:00Mexico - Campeche 10:2
03:00Queretaro - Quintana Roo 10:6
03:30Aguascalientes - Dos Laredos 1:11
03:35Caliente de Durango - Laguna 20:6
03:45Monclova - Monterrey 4:8
04:00Tabasco - Oaxaca 2:6
04:00Veracruz - Puebla 2:0
04:35Toros de Tijuana - Jalisco 10:2

USA: MLB

00:35Baltimore Orioles - Atlanta Braves 4:2
00:40Detroit Tigers - Washington Nationals 5:7
00:50Tampa Bay Rays - Chicago Cubs 3:4
01:10Boston Red Sox - Philadelphia Phillies 8:6
01:10Cincinnati Reds - Cleveland Guardians 4:2
01:10New York Mets - Miami Marlins 10:4
01:45St.Louis Cardinals - Pittsburgh Pirates 4:2
02:10Kansas City Royals - New York Yankees 5:11
03:40Arizona Diamondbacks - Los Angeles Angels 3:8
03:40Seattle Mariners - Chicago White Sox 2:1
04:10Los Angeles Dodgers - Texas Rangers 2:3
19:05Baltimore Orioles - Atlanta Braves 3:6
19:10Detroit Tigers - Washington Nationals 7:2
20:10Kansas City Royals - New York Yankees 4:3
20:15St.Louis Cardinals - Pittsburgh Pirates 4:3
00:50Tampa Bay Rays - Chicago Cubs 3:2

KUBA: Serie Nacional

16:00OdloženoArtemisa - Las Tunas -:-
16:00OdloženoIsla Juventud - Guantanamo -:-
16:00OdloženoPinar del Rio - Granma -:-
19:00OdloženoArtemisa - Las Tunas -:-
20:00Camaguey - Matanzas 12:8
20:00Ciego de Avila - Mayabeque 11:4
20:00Holguin - Sancti Spiritus 0:10
20:00Industriales - Santiago de Cuba 7:10
20:00Isla Juventud - Guantanamo 7:9
20:00Pinar del Rio - Granma 3:2
20:00Villa Clara - Cienfuegos 5:4

NIZOZEMSKO: Hoofdklasse - Část poražených

19:30RCH-Pinguins - Amersfoort 3:0
19:30UVV - Hoofddorp Pioniers 7:9

NIZOZEMSKO: Hoofdklasse - Část vítězů

19:30Curacao Neptunus - L&D Amsterdam 3:7
19:30HCAW - DSS/Kinheim 5:1

TCHAJ-WAN: CPBL - 1. fáze

12:35Fubon Guardians - Wei Chuan Dragons 6:5
12:35Chinatrust Brothers - Rakuten Monkeys 2:3
12:35TSG Hawks - Uni Lions 5:2

USA: IL - 1. fáze

00:35Buffalo Bisons - Worcester 5:2
00:35Durham Bulls - Charlotte Knights 7:0
00:35Norfolk Tides - Memphis Redbirds 5:4
01:05Jacksonville Jumbo Shrimp - Indianapolis Indians 3:1
01:05Toledo Mud Hens - Omaha Storm Chasers 5:7
18:05Norfolk Tides - Memphis Redbirds 3:5
00:35Buffalo Bisons - Worcester 1:14
00:35Durham Bulls - Charlotte Knights 4:3
00:35Louisville Bats - St. Paul 4:18
00:35Syracuse Mets - Lehigh Valley IronPigs 14:4
00:45Rochester Red Wings - Scranton/WB 5:4

USA: PCL - 1. fáze

02:05Sugar Land - Oklahoma City Dodgers 6:2
02:15Round Rock Express - Tacoma Rainiers 3:2
02:35Albuquerque Isotopes - El Paso Chihuahuas 13:6
03:35Reno Aces - Sacramento River Cats 3:17
04:05Las Vegas Aviators - Salt Lake Bees 3:5

VENEZUELA: LMBP

00:00Guerreros de Lara - Caciques de Distrito 16:25
00:00Lideres de Miranda - Centauros de La Guaira 5:6
00:00Senadores de Caracas - Samanes de Aragua 7:6
01:00Delfines de La Guaira - Marineros de Carabobo 7:12
00:00Centauros de La Guaira - Marineros de Carabobo 3:5
00:00Guerreros de Lara - Delfines de La Guaira 4:3
00:00Lideres de Miranda - Senadores de Caracas 7:8

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - baseball livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.