Basketbal » 03.04.2024 » Všechny zápasy
Sázejte na Basketbal přímo z mobilu s Tipsport!
ČESKO: NBL - Část poražených
17:00Písek - Olomoucko -:-EVROPA: Liga mistrů - Play Off
17:30Murcia - Ludwigsburg -:-18:00Bonn - Peristeri -:-
19:00Tenerife - Tofas -:-
20:00Unicaja - Promitheas -:-
USA: NBA
00:00Toronto Raptors - Los Angeles Lakers -:-00:00Washington Wizards - Milwaukee Bucks -:-
00:30Miami Heat - New York Knicks -:-
00:30Philadelphia 76ers - Oklahoma City Thunder -:-
01:00Minnesota Timberwolves - Houston Rockets -:-
02:00Denver Nuggets - San Antonio Spurs -:-
02:00Utah Jazz - Cleveland Cavaliers -:-
03:00Golden State Warriors - Dallas Mavericks -:-
03:00Sacramento Kings - Los Angeles Clippers -:-
00:00Charlotte Hornets - Portland Trail Blazers -:-
00:00Washington Wizards - Los Angeles Lakers -:-
00:30Atlanta Hawks - Detroit Pistons -:-
00:30Boston Celtics - Oklahoma City Thunder -:-
00:30Brooklyn Nets - Indiana Pacers -:-
ALBÁNIE: Superliga
17:00Apolonia Fier - Elbasani -:-17:00Fieri - Kamza Basket -:-
17:00Skenderbeu - Beselidhja -:-
17:00Tirana - PBC Flamurtari -:-
17:00Vllaznia - Partizani Tirana -:-
ARGENTINA: Liga A
01:30Independiente de Oliva - Olimpico -:-02:00San Martin - La Union -:-
23:00San Lorenzo - Comunicaciones Mercedes -:-
ASIE: WASL - West Asia League - Playoff
20:00Sagesse Al Hekmeh Beirut - Al-Riyadi -:-AUSTRÁLIE: NBL1 - Jih
10:00Ballarat - Bendigo Braves -:-10:00Ringwood - Kilsyth -:-
10:00Sandringham Sabres - Knox -:-
AUSTRÁLIE: NBL1 - Jih ženy
08:00Ballarat Ž - Bendigo Ž -:-08:00Ringwood Ž - Kilsyth Ž -:-
08:00Sandringham Ž - Knox Ž -:-
BĚLORUSKO: Premier League
14:00SDUSHOR Minsk - Rubon II -:-BOLÍVIE: Libobasquet
01:30Can Oruro - Basquetbol La Paz -:-BOSNA A HERCEGOVINA: Prvenstvo BiH - Část vítězů
17:00Igokea - Mrkonjic Grad -:-BRAZÍLIE: NBB
23:00Paulistano - Cerrado -:-00:00Cearense - Flamengo -:-
00:00Sao Paulo - Brasilia -:-
23:30Bauru - Sao Jose -:-
00:00Corinthians Paulista - Caxias do Sul -:-
00:00Franca - Mogi -:-
BRAZÍLIE: LBF ženy
23:30Ituano Ž - Corinthians Ž -:-22:45Campinas Ž - Sao Jose Ž -:-
00:30SESI Araraquara Ž - Blumenau Ž -:-
EVROPA: Evropský pohár FIBA - Play Off
18:00Bahcesehir Kol. - Varese -:-18:00Chemnitz - Bilbao -:-
EVROPA: BNXT Liga - Část poražených
18:45Feyenoord - Circus Brusel -:-EVROPA: Lotyšsko-Estonská liga - Play Off
17:00BK Ogre - Prometey -:-17:00Tartu Ulikool - Ventspils -:-
EVROPA: Eurocup ženy - Play Off
18:30Besiktas Ž - BA London Lions Ž -:-FILIPÍNY: Filipínský pohár
09:30Meralco Bolts - Terrafirma Dyip -:-12:30Rain Or Shine Paint. - Converge FiberXers -:-
CHILE: LNB
23:00Sportiva Italiana - Puente Alto -:-00:30Espanol de Talca - U. De Concepcion -:-
CHORVATSKO: Premijer liga
17:00Bosco - Alkar -:-17:00Skrljevo - GKK Sibenka -:-
19:30Dubrava - Zabok -:-
ISLAND: Premier League ženy - Část poražených
20:15Fjolnir Ž - Snaefell Ž -:-20:15Thor AK Akureyri Ž - Valur Ž -:-
ISLAND: Premier League ženy - Část vítězů
20:15Keflavik Ž - Njardvik Ž -:-20:15Stjarnan Ž - Grindavik Ž -:-
KAZACHSTÁN: National League - Play Off
13:00Aktobe - Astana 2 -:-KOSOVO: Superliga
17:00Bashkimi - Peja -:-17:00Golden Eagle Ylli - Trepca -:-
17:00Sigal Priština - Vellaznimi -:-
MEXIKO: CIBACOPA
03:15Astros - Venados de Mazatlan -:-03:15Frayles de Guasave - Halcones de Obregon -:-
04:15Caballeros de Culiacan - Pioneros de Los Mochis -:-
04:15Ostioneros de Guaymas - Angeles CDMX -:-
04:15Rayos de Hermosillo - Zonkeys de Tijuana -:-
NĚMECKO: Pro A
18:00Bayreuth - Drážďany -:-18:00Giessen - Kirchheim -:-
18:30Bremerhaven - Bochum -:-
18:30Koblenz - Phoenix Hagen -:-
18:30Nurnberger - Jena -:-
18:30Paderborn - Frankfurt -:-
18:30PS Karlsruhe - Trier -:-
19:00Münster - G. Düsseldorf -:-
NORSKO: BLNO - Play Off
18:00Gimle - Fyllingen -:-NOVÝ ZÉLAND: NBL
07:30Southland Sharks - Manawatu Jets -:-RUSKO: VTB liga - Část poražených
16:15Minsk - Saratov -:-17:30Nizhny Novgorod - Uralmash Ekaterinburg -:-
RUSKO: Super League - Play Off
14:00Temp Sumz Revda - Sibirtelek-Lokomotiv -:-17:00Khimki M. - Dome-Springs Izhevsk -:-
ŘECKO: A1 ženy
13:00Eleftheria Ž - PAOK Ž -:-13:00Giannina Ž - Athinaikos Ž -:-
13:00Iraklis Ž - Panathinaikos Ž -:-
13:00Lefkadas Ž - GAS Evnikos Ž -:-
13:00Proteas Voulas Ž - Esperides Kalliotheas Ž -:-
SLOVENSKO: Extraliga
17:00Nitra - Handlová 36:37SLOVENSKO: Extraliga ženy - Play Off
17:00Piešťanské Čajky Ž - Šamorín Ž -:-17:00Slávia Banská Bystrica Ž - Ružomberok Ž -:-
SLOVINSKO: Liga Nova KBM
17:00Šenčur - LTH Castings -:-17:00Tajfun Sentjur - Krka -:-
SRBSKO: První liga
17:00Cacak 94 - Vrsac -:-17:00Joker - Zlatibor -:-
17:00Leskovac Zdravlje - Vojvodina Novi Sad -:-
17:00OKK Bělehrad - Subotica -:-
17:00OKK Novi Pazar - Tamiš -:-
17:00Radnički - Metalac -:-
17:00Sloboda - Dynamic -:-
17:00Sloga - Mladost Zemun -:-
ŠVÉDSKO: Basketligan - Play Off
18:04BC Lulea - Nassjo -:-18:04Borås - Sodertalje -:-
ŠVÉDSKO: Superettan
18:00AIK Basket - Eskilstuna -:-18:00Helsingborg - IK Eos -:-
18:00Huddinge - Djurgarden -:-
18:30Wetterbygden Stars - KFUM Kalmar -:-
ŠVÉDSKO: Basketligan ženy - Play Off
18:00Norrkoping Ž - Hogsbo Ž -:-18:00Uppsala Ž - Ostersund Ž -:-
USA: NIT
00:00Indiana State - Utah Utes -:-02:30Seton Hall - Georgia -:-
Sázejte na Basketbal přímo z mobilu s Tipsport!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - basketbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.