Volejbal » Zítra » Všechny zápasy
Sázejte na Volejbal přímo z mobilu s Tipsport!
ČESKO: Extraliga - Play Off
19:00Kladno - České Budějovice -:-ČESKO: Extraliga ženy - Play Off
16:00Prostějov Ž - VK Liberec Ž -:-18:00Šelmy Brno Ž - Olymp Praha Ž -:-
POLSKO: PlusLiga
12:30Belchatow - Czarni Radom -:-14:45Jastrzebski - Zawiercie -:-
17:30Olsztyn - Gdansk -:-
20:30Norwid Čenstochová - Lublin -:-
ALBÁNIE: Superliga
15:00Skenderbeu - SK Tirana -:-19:00Erzeni - Partizani Tirana -:-
ARGENTINA: LVA - Play Off
01:00UPCN - Policial Voley -:-BĚLORUSKO: Division A - Play Off
16:00Stroitel Minsk - Energia Gomel -:-BĚLORUSKO: Division A - 5.-10. místo
13:00Mapid Minsk - Zapadnij Bug -:-15:00Marco Vitebsk - Legion Obuhovo -:-
15:00Mogilev - Borisov-BGUFK -:-
BĚLORUSKO: Championship ženy
15:00Minsk 2 - A. Baranoviči Ž -:-BOSNA A HERCEGOVINA: Premijer liga - Play Off
19:00Napredak - Kakanj -:-19:00Radnik - Domaljevac -:-
BRAZÍLIE: Superliga ženy - Play Off
01:00Fluminense Ž - Minas Ž -:-23:00SESC-RJ Ž - Barueri Ž -:-
BULHARSKO: SuperLiga - Baráž o udržení
15:00Marek Dupnitsa - Minior -:-ČESKO: 1. liga - Play Off
18:00Hradec Králové - Dobřichovice -:-DÁNSKO: Volleyligaen - O udržení
16:00DHV Odense - Aalborg Volley -:-FINSKO: Mestaruusliiga - Play Off
16:00Savo - Hurrikaani -:-16:00VaLePa - Akaa -:-
FRANCIE: Coupe de France ženy
20:30Mulhouse Ž - Nantes Ž -:-CHORVATSKO: Superliga ženy
15:00Nebo Ž - Brda Ž -:-15:00Split Ž - Kaštela Ž -:-
16:00Mladost Ž - Vukovar Ž -:-
18:00Marina Kastela Ž - Don Bosco Ž -:-
18:00Rijeka Ž - Dinamo Zagreb Ž -:-
20:00ZOK Osijek Ž - Kelteks Karlovac Ž -:-
CHORVATSKO: Prva Liga ženy
16:00HAOK Zagreb Ž - Dubrovnik Ž -:-ÍRÁN: Super League - Play Off
16:30Shahdab Yazd - Shahrdari Urmia -:-ITÁLIE: Serie A1 ženy - Play Off
15:30Vallefoglia Ž - Scandicci Ž -:-20:30Chieri '76 Ž - Novara Ž -:-
ITÁLIE: Serie A2 ženy - Část poražených
17:00Bologna Ž - Melendugno Ž -:-17:00Brescia Ž - Picco Lecco Ž -:-
17:00Padova Ž - Olbia Ž -:-
17:00Pescara Ž - Offanengo Ž -:-
17:00Soverato Ž - Costa Volpino Ž -:-
ITÁLIE: Serie A2 ženy - Část vítězů
16:00Messina Ž - Mondovi Ž -:-17:00Albese Ž - Cremona Ž -:-
17:00Talmassons Ž - Montecchio Ž -:-
JAPONSKO: V.League - Play Off
08:05JT Thunders - Toray Arrows -:-JAPONSKO: V.League - 5.-6. místo
04:00Nagoya - Osaka Sakai -:-JIŽNÍ KOREA: Volleyball League ženy - Play Off
05:50Hyundai Ž - Hungkuk Ž -:-KAZACHSTÁN: National League - Play Off
11:00Esil Petropavlovsk - Atyrau -:-13:30Taraz Jambil - Pavlodar -:-
KAZACHSTÁN: National League - 5.-8. místo
06:00Aktobe - Burevestnik Almaty -:-08:30Zhayik Uralsk - Zhetyssu Zhastar -:-
LOTYŠSKO: Nacionala Liga ženy - Play Off
17:00Riga VS Ž - Jelgava Ž -:-NĚMECKO: 1. Bundesliga - Play Off
17:30Luneburg - BR Volleys -:-20:00Friedrichshafen - Giesen -:-
NĚMECKO: 1. Bundesliga ženy - Play Off
17:10Drážďany SC Ž - Wiesbaden Ž -:-NIZOZEMSKO: Eredivisie - O udržení
19:30Advisie/SSS - ZVH -:-20:00Vocasa Nijmegen - Huizen -:-
PERU: LNSV ženy - Play Off
21:00San Martin de Porres Ž - Deportivo Soan Ž -:-23:30Rebaza Acosta Ž - Geminis Ž -:-
POLSKO: TAURON Liga ženy - Play Off
16:00LKS Lodž Ž - Budowlani Lodž Ž -:-PORTUGALSKO: Campeonato Nacional - Play Off
16:00Sporting CP - Leixoes SC -:-19:00Benfica - Academica de Espinho -:-
PORTUGALSKO: Campeonato Nacional - Zápasy o umístění
16:00Mamede - Vitoria -:-18:00Santo Tirso - A. J. F. Bastardo -:-
18:00Sporting de Espinho - Castelo Maia GC -:-
19:00Gondomar - Viana -:-
PORTUGALSKO: 1. Divisao ženy - Play Off
19:00FC Porto Ž - Sporting Ž -:-PORTUGALSKO: 1. Divisao ženy - Zápasy o umístění
18:00Castelo Maia Ž - Fiaes Ž -:-20:00Esmoriz GC Ž - Benfica Ž -:-
RAKOUSKO: 2. Bundesliga - Část poražených
16:30Roadrunners/Perchtoldsdorf - Weiz 2 -:-RAKOUSKO: 2. Bundesliga - Část vítězů
18:00Salzburg - UVC Graz 2 -:-19:00Waldviertel 2 - Graz -:-
RAKOUSKO: 2. Bundesliga ženy - Část poražených
14:00Roadrunners Ž - Villach Ž -:-RAKOUSKO: 2. Bundesliga ženy - Část vítězů
13:00UVC Graz 2 Ž - UWW Ž -:-RUMUNSKO: Divizia A1 - O udržení
17:00Temešvár - Unirea Dej -:-18:30U. Kluž - Stiinta Baia Mare -:-
RUMUNSKO: Divizia A1 - Play Off
18:00Arcada Galati - Zalau -:-RUMUNSKO: Divizia A1 ženy - Play Off
15:00Rapid Bukurešť Ž - CSM Bukurešť Ž -:-RUSKO: Superliga - Play Off
13:00Novosibirsk - Novyi Urengoy -:-17:30Din. Moskva - Zenit Petrohrad -:-
RUSKO: Vysshaya Liga А - Část poražených
13:00Tarhan - Volzhanin Kostroma -:-14:00Magnitka-Universitet - Avtomobilist -:-
15:00Chelyabinsk - IzhGTU Izhevsk -:-
RUSKO: Vysshaya Liga А - Část vítězů
15:00Akademiya Kazaň - Barnaul -:-15:00CSKA Moskva - Ťumeň -:-
15:00MGTU Moskva - Kama -:-
RUSKO: Superliga ženy - Play Off
12:00Čeljabinsk Ž - Leningradka Ž -:-14:00Saratov Ž - Kaliningrad Ž -:-
15:00Dynamo Moskva Ž - Uralochka-NTMK Ž -:-
ŘECKO: A1 ženy - O udržení
18:00Lamia Ž - Ilisiakos Ž -:-19:00Ofa Apolonios Ž - Aris Ž -:-
ŘECKO: A1 ženy - Play Off
17:00Olympiakos Ž - Markopoulo Ž -:-18:00AEK Ž - PAOK Ž -:-
18:00Thira Ž - ASP Thetis Ž -:-
19:00Panathinaikos Ž - Pefkon Ž -:-
SRBSKO: Liga - Play Off
16:00Mladi Radnik - Radnički -:-18:00Vojvodina - Karadjordje Topola -:-
19:00Takovo - Crvena zvezda -:-
20:30Subotica - Partizan -:-
ŠVÉDSKO: Elitserien - Play Off
14:00Hylte/Halmstad - Habo -:-ŠVÉDSKO: Elitserien ženy - Play Off
16:30Hylte/Halmstad Ž - Engelholm Ž -:-ŠVÝCARSKO: NLA ženy - Play Off
17:00Dudingen Ž - Aesch Pfeffingen Ž -:-ŠVÝCARSKO: NLA ženy - 5.-8. místo
16:30Schaffhausen Ž - Geneve Ž -:-17:30Cheseaux Ž - VBC Glaronia Ž -:-
USA: PVF ženy
00:00Columbus Fury Ž - Orlando Valkyries Ž -:-00:00Atlanta Vibe Ž - San Diego Mojo Ž -:-
00:00Omaha Supernovas Ž - Vegas Thrill Ž -:-
Sázejte na Volejbal přímo z mobilu s Tipsport!
Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »
Poskytujeme sportovní výsledky - volejbal livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.