OBNOVIT STRÁNKU

Tenis » Dnes » Všechny zápasy

ATP - DVOUHRY: Davis Cup - Světová skupina I (Svět)

01:05Varillas J. P. (Per) - Basic M. (Bih) 2:0
11:00Hassan B. (Leb) - Luz O. (Bra) -:-
11:00Jianu F. C. (Rou) - Sousa J. (Por) -:-
12:30Copil M. (Rou) - Elias G. (Por) -:-
12:30Habib H. (Leb) - Meligeni Rodrigues Alves F. (Bra) -:-
14:30Ruusuvuori E. (Fin) - Gunneswaran P. (Ind) -:-
15:30Ruud C. (Nor) - Istomin D. (Uzb) -:-
16:00Llanes F. (Uru) - Van De Zandschulp B. (Ned) -:-
16:00Schwartzman D. (Arg) - Ostapenkov D. (Blr) -:-
16:00Virtanen O. (Fin) - Ramanathan R. (Ind) -:-
17:00Dellien H. (Bol) - Bemelmans R. (Bel) -:-
17:00Durasovic V. (Nor) - Sultanov K. (Uzb) -:-
17:00Gombos N. (Svk) - Garin C. (Chi) -:-
17:30Cuevas M. (Uru) - Griekspoor T. (Ned) -:-
17:30Pella G. (Arg) - Arutiunian E. (Blr) -:-
18:00Statham J. (Nzl) - Kwon S. (Kor) -:-
18:30Dellien Velasco M. A. (Bol) - Bergs Z. (Bel) -:-
18:30Molčan A. (Svk) - Jarry N. (Chi) -:-
19:30Reynolds F. (Nzl) - Nam J. S. (Kor) -:-
21:30Varillas J. P. (Per) - Džumhur D. (Bih) -:-
23:00Alvarez N. (Per) - Basic M. (Bih) -:-

ATP - DVOUHRY: Davis Cup - Světová skupina II (Svět)

09:00Kočevar-Dešman T. (Slo) - Vallejo D. (Par) -:-
10:00Celikbilek A. (Tur) - Strombachs R. (Lat) -:-
10:30Artnak B. (Slo) - Vergara del Puerto M. A. (Par) -:-
11:00Tsitsipas P. (Gre) - Berankis R. (Ltu) -:-
11:30Ilkel C. (Tur) - Gulbis E. (Lat) -:-
11:30Kočevar-Dešman T. (Slo) - Vergara del Puerto M. A. (Par) -:-
12:30Pervolarakis M. (Gre) - Grigelis L. (Ltu) -:-
13:00Artnak B. (Slo) - Vallejo D. (Par) -:-
13:30Holmgren A. (Den) - Trongcharoenchaikul W. (Tha) -:-
13:30Jaziri M. (Tun) - Cid Subervi R. (Dom) -:-
14:30Laaksonen H. (Sui) - Ivanov V. (Est) -:-
15:00Dougaz A. (Tun) - Hardt N. (Dom) -:-
15:00Sigsgaard C. (Den) - Samrej K. (Tha) -:-
16:00Stricker D. (Sui) - Siimar M. (Est) -:-
17:00Harris L. (Rsa) - Perez B. (Ven) -:-
17:30King D. (Bar) - Barki J. (Ina) -:-
18:30Henning P. (Rsa) - Rodriguez R. (Ven) -:-
19:00Marshall K. (Bar) - Trismuwantara G. (Ina) -:-

WTA - DVOUHRY: Lucemburk (Lucembursko), tvrdý povrch (hala)

14:00Samsonova L. (Rus) - Ostapenko J. (Lat) -:-
16:00Tauson C. (Den) - Vondroušová M. (Cze) -:-

WTA - DVOUHRY: Ostrava (Česko) - Kvalifikace, tvrdý povrch (hala)

10:00Peterson R. (Swe) - Zakharova A. (Rus) -:-
10:00Ružić A. (Cro) - Sharma A. (Aus) -:-
11:30Alexandrova E. (Rus) - Lohoff J. (Ger) -:-
11:30Voegele S. (Sui) - Potapova A. (Rus) -:-
13:00Ferro F. (Fra) - Kalashnikova O. (Geo) -:-
13:00Konjuh A. (Cro) - Zelníčková R. (Svk) -:-
14:30Piter K. (Pol) - Pera B. (Usa) -:-
14:30Van der Hoek R. (Ned) - Blinkova A. (Rus) -:-
16:00Kawa K. (Pol) - Doi M. (Jpn) -:-
16:00Linette M. (Pol) - Bhosale R. (Ind) -:-
17:30Friedsam A-L. (Ger) - Dodin O. (Fra) -:-
17:30Gracheva V. (Rus) - Danilina A. (Kaz) -:-

WTA - DVOUHRY: Portoroz (Slovinsko), tvrdý povrch

15:00Paolini J. (Ita) - Putintseva Y. (Kaz) -:-
16:30Juvan K. (Slo) - Riske A. (Usa) -:-

ATP - ČTYŘHRY: Davis Cup - Světová skupina I (Svět)

13:00Heliovaara H./Kontinen H. - Bopanna R./Sharan D. -:-
14:00Durasovic V./Ruud C. - Fayziev S./Istomin D. -:-
15:30Klein L./Polášek F. - Barrios T./Tabilo A. -:-
16:30Daniell M./Venus M. - Nam J. S./Song M-K. -:-
20:00Galdos S./Panta J. - Basic M./Brkic T. -:-

ATP - ČTYŘHRY: Davis Cup - Světová skupina II (Svět)

10:00Kočevar-Dešman T./Špec M. - Vallejo D./Vergara del Puerto M. A. -:-
12:00Echargui M./Jaziri M. - Cid Subervi R./Hardt N. -:-
12:00Hannestad B./Nielsen F. - Kovapitukted P./Trongcharoenchaikul W. -:-
13:00Huesler M./Stricker D. - Ivanov V./Siimar M. -:-
16:00King D./Lewis H. - Barki J./Widhiyanto F. -:-

WTA - ČTYŘHRY: Lucemburk (Lucembursko), tvrdý povrch (hala)

18:00Routliffe E./Zimmermann K. - Minnen G./Van Uytvanck A. -:-

WTA - ČTYŘHRY: Portoroz (Slovinsko), tvrdý povrch

13:00Kovinič D./Voráčová R. - Krunic A./Pattinama Kerkhove L. -:-
18:00Klepač A./Zidanšek T. - Kalinskaya A./Mihalíková T. -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Cary 2 (USA), tvrdý povrch

2. setPeniston R. (Gbr) - Fratangelo B. (Usa) 0:1 (3:6,3:3)
21:30Krueger M. (Usa) - Kudla D. (Usa) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Istanbul 2 (Turecko), tvrdý povrch

10:00Duckworth J. (Aus) - Halys Q. (Fra) -:-
12:00Gojo B. (Cro) - Wu Tung-Lin (Tpe) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Quito (Ekvádor), antuka

18:00Martin Tiffon P. (Esp) - Lama G. (Chi) -:-
19:30Mena F. (Arg) - Gautier A. (Fra) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Rennes (Francie), tvrdý povrch (hala)

15:00Gasquet R. (Fra) - Moraing M. (Ger) -:-
16:30Bonzi B. (Fra) - Rinderknech A. (Fra) -:-

CHALLENGER MUŽI - DVOUHRY: Štětín (Polsko), antuka

13:00Kuhn N. (Esp) - Kolář Z. (Cze) -:-
15:00Hanfmann Y. (Ger) - Majchrzak K. (Pol) -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Cary 2 (USA), tvrdý povrch

00:40Kozlov S./Polansky P. - Jung J./Krueger M. 2:1
20:00Blumberg W./Schnur M. J. - Harrison C./Novikov D. -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Istanbul 2 (Turecko), tvrdý povrch

14:00Šančić A./Sitak A. - Albot R./Cozbinov A. -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Quito (Ekvádor), antuka

23:05Gomez A./Tirante T. A. - Ficovich J. P./Olivieri G. A. 2:0
21:00Gomez A./Tirante T. A. - Menendez A./Vilella M. M. -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Rennes (Francie), tvrdý povrch (hala)

13:00Gengel M./Macháč T. - Stevens B./Van Rijthoven T. -:-

CHALLENGER MUŽI - ČTYŘHRY: Štětín (Polsko), antuka

19:00Gonzalez S./Molteni A. - Goransson A./Lammons N. -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Cairo 14 (Egypt), antuka

10:00Aboian L. (Arg) - Seateun N. (Fra) -:-
10:00Roncalli S. (Ita) - Folliot Q. (Fra) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Champaign, IL 2 (USA), tvrdý povrch

17:00Kingsley C. (Usa) - Boitan G. A. (Rou) -:-
17:00McNally J. (Usa) - Damm M. (Usa) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Monastir 37 (Tunisko), tvrdý povrch

10:30Brymer G. (Usa) - Tu L. (Aus) -:-
10:30Decamps G. (Bra) - Tanuma R. (Jpn) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Sozopol (Bulharsko), tvrdý povrch

09:00Wehnelt K. (Ger) - Krumich M. (Cze) -:-
10:00Vacherot V. (Mon) - Storrie R. J. (Gbr) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Ulcinj 3 (Černá Hora), antuka

10:00Legout T. (Fra) - Gill F. (Gbr) -:-
10:00Navone M. (Arg) - Lingua Lavallen A. L. (Arg) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M15 Zlatibor (Srbsko), antuka

11:00Madarasz G. (Hun) - Tepavac M. (Srb) -:-
11:00Marozsan F. (Hun) - Bondarevskiy Y. (Rus) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25+H Plaisir (Francie), tvrdý povrch (hala)

14:00Bellier A. (Sui) - Schoolkate T. (Aus) -:-
15:30Kirkov V. (Usa) - Reco A. (Fra) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Johannesburg / Markspark (Jihoafrická republika), tvrdý povrch

10:00Gray A. (Gbr) - Salton D. (Rsa) -:-
11:30Beale J. (Aus) - Simon S. (Isr) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Madrid (Španělsko), antuka (hala)

14:30Nardi L. (Ita) - Sanchez Izquierdo N. (Esp) -:-
15:00Wessels L. (Ger) - Lopez Montagud C. (Esp) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Medellin (Kolumbie), antuka

17:00Lopez Villasenor G. (Mex) - Reis Da Silva J. (Bra) -:-
17:00Sakamoto P. (Bra) - Klier Junior G. (Bra) -:-

ITF MUŽI - DVOUHRY: M25 Sintra 2 (Portugalsko), tvrdý povrch

12:00Jubb P. (Gbr) - Rodriguez Taverna S. (Arg) -:-
13:30Moro Canas A. (Esp) - Soriano Barrera A. (Esp) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Cairo 14 (Egypt), antuka

10:00Kovapitukted P. (Tha) - Ceschi G. (Ita) -:-
10:00Zolotareva A. (Rus) - Petrenko V. (Ukr) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Dijon (Francie), antuka

10:30Granwehr A. (Sui) - Ryser V. (Sui) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Melilla (Španělsko), antuka

12:30Bouzo Z. (Esp) - Hoste Ferrer C. (Esp) -:-
14:30LLinares Domingo L. (Esp) - Meyer Auf Der Heide L. (Ger) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Monastir 37 (Tunisko), tvrdý povrch

10:30Hewitt D. (Usa) - Chanta A. (Tha) -:-
10:30Milovanovic E. (Srb) - Karunaratne A. (Sri) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W15 Sozopol (Bulharsko), tvrdý povrch

09:00Kolar N. (Slo) - Evtimova D. (Bul) -:-
10:00Gavrila O. (Rou) - Catini C. (Ita) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W25 Jablonec nad Nisou (Česko), antuka

09:30Kawamura M. (Jpn) - Malečková J. (Cze) -:-
10:30Jani R-L. (Hun) - Kladivová A. (Cze) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W25 Johannesburg / Markspark (Jihoafrická republika), tvrdý povrch

10:00Bhunu V. (Zim) - Defalco J. (Usa) -:-
11:30Zuger J. (Sui) - Hogenkamp R. (Ned) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W25 Medellin (Kolumbie), antuka

18:00Pedretti G. T. (Bra) - Arango E. (Col) -:-
18:00Pigossi L. (Bra) - Reasco Gonzalez M. E. (Ecu) -:-

ITF ŽENY - DVOUHRY: W60+H Caldas da Rainha (Portugalsko), tvrdý povrch

12:00PřerušenoHaddad Maia B. (Bra) - Wang Xin. (Chn) 1:0
12:00PřerušenoInglis M. (Aus) - Kulikova A. (Fin) 1:1

ITF ŽENY - DVOUHRY: W80 Valencia (Španělsko), antuka

17:30Selekhmeteva O. (Rus) - Trevisan M. (Ita) -:-
19:00Galfi D. (Hun) - Tomova V. (Bul) -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Cairo 14 (Egypt), antuka

12:00Aboian L./Aboian V. - Agarwal R./Barreto Sanchez D. A. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Champaign, IL 2 (USA), tvrdý povrch

17:00Kenyatte K./Ozolins K. - Ponwith N./Shane R. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Monastir 37 (Tunisko), tvrdý povrch

16:00Breysach M./Marmousez L. - Rai A./Tu L. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Sozopol (Bulharsko), tvrdý povrch

12:00Butulija B./Mikhaylyuk I. - Luncanu P-A./Wehnelt K. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Ulcinj 3 (Černá Hora), antuka

10:00Deviatiarov M./Houkes M. - Basso A./Ferrari G. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M15 Zlatibor (Srbsko), antuka

13:00Bondarevskiy Y./Prihodko O. - Madarasz G./Nagy P. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Johannesburg / Markspark (Jihoafrická republika), tvrdý povrch

13:00Cukierman D./Gray A. - Alves M./Marcondes I. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Medellin (Kolumbie), antuka

20:00Klier Junior G./Reis Da Silva J. - Boscardin Dias P./Heide G. -:-

ITF MUŽI - ČTYŘHRY: M25 Sintra 2 (Portugalsko), tvrdý povrch

15:00Cabral F./Fanselow S. - Patino L./Rodriguez Taverna S. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Cairo 14 (Egypt), antuka

12:00Kovapitukted P./Ureke A. - Vishnevskaya E./Zolotareva A. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Melilla (Španělsko), antuka

17:00Hennemann C. W./Ku Y. - Meyer Auf Der Heide L./Sauvant C. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Monastir 37 (Tunisko), tvrdý povrch

16:00Hewitt D./Milovanovic E. - Balu S./Chilakalapudi S. S. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W15 Sozopol (Bulharsko), tvrdý povrch

12:00Dimitrova . K./Popa Teiusanu V. I. G. - Kužmová K./Reyngold E. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W25 Jablonec nad Nisou (Česko), antuka

10:30Kawamura M./Kozaki F. - Pigato L./Rosca A. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W25 Johannesburg / Markspark (Jihoafrická republika), tvrdý povrch

13:00Anshba A./Koval V. - Vedder E./Visscher S. J. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W25 Medellin (Kolumbie), antuka

21:00Mcadoo R./Rodriguez V. - Herazo M. F./Pigossi L. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W60+H Caldas da Rainha (Portugalsko), tvrdý povrch

12:00Kobori M./Kuwata H. - Barnett A./Nicholls O. -:-

ITF ŽENY - ČTYŘHRY: W80 Valencia (Španělsko), antuka

14:30Bara Irina M./Prisacariu A. - Bonaventure Y./Gorgodze E. -:-
20:30Fita Boluda A./Selekhmeteva O. - Grey S. B./Mendez S. -:-

TÝMY - MUŽI: Davis Cup - Světová skupina I (Svět)

17:10Finsko - Indie 2:0
17:35Slovensko - Chile 1:1
18:15Norsko - Uzbekistán 2:0
18:20Nový Zéland - Jižní Korea 0:2
22:10Peru - Bosna a Hercegovina 1:1
11:00Libanon - Brazílie -:-
11:00Rumunsko - Portugalsko -:-
16:00Argentina - Bělorusko -:-
16:00Uruguay - Nizozemsko -:-
17:00Bolívie - Belgie -:-

TÝMY - MUŽI: Davis Cup - Světová skupina II (Svět)

16:00Dánsko - Thajsko 2:0
17:15Barbados - Indonésie 1:1
09:00Slovinsko - Paraguay -:-
09:00Zimbabwe - Čína 3:0
10:00Turecko - Lotyšsko -:-
11:00Řecko - Litva -:-
12:00Tchaj-wan - Maroko 0:3
17:00Jihoafrická republika - Venezuela -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - tenis livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.