OBNOVIT STRÁNKU

Hokej » Zítra » Všechny zápasy

ČESKO: Tipsport Extraliga

15:00Třinec - Mladá Boleslav -:-
15:30Karlovy Vary - Olomouc -:-
17:00České Budějovice - Mountfield HK -:-
17:00Pardubice - Zlín -:-
17:00Sparta Praha - Kladno -:-

FINSKO: Liiga

14:00OdloženoLukko - Ilves -:-

NĚMECKO: DEL

14:00OdloženoIserlohn - Augsburg -:-
14:00OdloženoStraubing - Schwenninger -:-
16:30OdloženoBremerhaven - Mannheim -:-
16:30Ingolstadt - Norimberk -:-
16:30Mnichov - Eisbären Berlín -:-
17:00Düsseldorf - Kolín n. R. -:-
19:00OdloženoBietigheim/Bissingen - Krefeld -:-

RUSKO: KHL

15:10Dyn. Minsk - Din. Riga -:-

SLOVENSKO: Extraliga

16:00B. Bystrica - Spišská N. Ves -:-
16:00OdloženoNové Zámky - Slovan Bratislava -:-
16:15Trenčín - Nitra -:-
16:15OdloženoZvolen - Košice -:-
18:00Prešov - Lip. Mikuláš -:-
19:30Poprad - Michalovce -:-

ŠVÉDSKO: SHL

18:00Djurgården - Oskarshamn -:-

USA: NHL

01:00Colorado Avalanche - Montreal Canadiens -:-
01:00New Jersey Devils - Carolina Hurricanes -:-
01:00New York Islanders - Toronto Maple Leafs -:-
01:00New York Rangers - Arizona Coyotes -:-
01:00Washington Capitals - Ottawa Senators -:-
02:30Nashville Predators - Detroit Red Wings -:-
03:00Minnesota Wild - Chicago Blackhawks -:-
04:00Edmonton Oilers - Calgary Flames -:-
04:30San Jose Sharks - Tampa Bay Lightning -:-
19:00Pittsburgh Penguins - Winnipeg Jets -:-
00:00Columbus Blue Jackets - Ottawa Senators -:-

BĚLORUSKO: Extraleague - Část vítězů

09:55Zhlobin - Soligorsk -:-
10:45Gomel - Neman Grodno -:-
15:00Yunost Minsk - Vitebsk -:-

ESTONSKO: Hokiliiga

15:00OdloženoEverest - Kurbads -:-

EVROPA: BeNe League

18:15Leuven - Heerenveen -:-
19:00Limburg - Zoetermeer -:-
20:00Herentals - Den Haag -:-

FINSKO: SM-sarja U20 - Baráž o udržení

15:30Koovee U20 - Hermes U20 -:-

FRANCIE: Ligue Magnus

15:00Cergy-Pontoise - Amiens -:-
16:00Rouen - Gap -:-

JAPONSKO: Japan Cup

06:00Yokohama Grits - East Hokkaido Cranes -:-
07:00OdloženoOji Eagles - Nikko Icebucks -:-

KANADA: OHL

01:00Erie Otters - Saginaw Spirit -:-
01:00Flint Firebirds - Kitchener Rangers -:-
01:00OdloženoFlint Firebirds - Soo Greyhounds -:-
01:00Guelph Storm - London Knights -:-
01:00Kingston Frontenacs - Niagara IceDogs -:-
20:00Erie Otters - Saginaw Spirit -:-
20:00London Knights - Guelph Storm -:-
20:00North Bay Battalion - Sudbury Wolves -:-
20:00Owen Sound Attack - Sarnia Sting -:-
22:05Windsor Spitfires - Kitchener Rangers -:-
00:05Oshawa Generals - Kingston Frontenacs -:-

KANADA: WHL

02:00OdloženoBrandon Wheat Kings - Regina Pats -:-
02:00Prince Albert Raiders - Medicine Hat Tigers -:-
02:00Saskatoon Blades - Winnipeg Ice -:-
02:00Swift Current Broncos - Lethbridge Hurricanes -:-
03:00Portland Winterhawks - Seattle Thunderbirds -:-
03:00Red Deer Rebels - Moose Jaw Warriors -:-
03:05Tri-City Americans - Spokane Chiefs -:-
04:00Kamloops Blazers - Prince George Cougars -:-
04:00OdloženoVancouver Giants - Kelowna Rockets -:-
04:05Victoria Royals - Everett Silvertips -:-
00:00Calgary Hitmen - Moose Jaw Warriors -:-

KANADA: QMJHL

00:00OdloženoCharlottetown Islanders - Halifax Mooseheads -:-
00:00OdloženoMoncton Wildcats - Gatineau Olympiques -:-
00:00OdloženoSherbrooke Phoenix - Rouyn-Noranda Huskies -:-
00:00OdloženoVictoriaville Tigres - Val-d'Or Foreurs -:-
20:00OdloženoAcadie-Bathurst Titan - Gatineau Olympiques -:-
20:00OdloženoCape Breton Eagles - Quebec Remparts -:-
21:00OdloženoRimouski Oceanic - Chicoutimi Sagueneens -:-
21:00OdloženoShawinigan Cataractes - Drummondville Voltigeurs -:-

KANADA: LNAH

01:00Assurancia de Thetford Mines - Petroliers du Nord -:-
01:30Riviere-du-Loup 3L - Jonquiere Marquis -:-

KANADA: U Sports

23:00Mount Royal - Regina -:-
23:00OdloženoTrinity Western - Manitoba -:-
00:00OdloženoAcadia - UNB -:-
00:00OdloženoSaint Marys - Moncton -:-
00:00UBC - Calgary -:-
00:00OdloženoUPEI - StFX -:-
01:00OdloženoLaurier - Guelph -:-
01:00OdloženoMcGill - Carleton -:-
01:00OdloženoToronto - Ryerson -:-
01:15OdloženoBrock - Lakehead -:-
02:00Saskatchewan - Alberta -:-
21:00OdloženoUOIT - RMC -:-
23:15OdloženoBrock - Lakehead -:-

KAZACHSTÁN: Championship

12:00OdloženoKaraganda - Pavlodar -:-
12:00OdloženoNomad Nur-Sultan - Beibarys Atyrau -:-

MAĎARSKO: Erste Liga

16:30Brašov - Csíkszereda -:-

NĚMECKO: DEL2

17:00Dresdner Eislowen - Crimmitschau -:-
17:00Kaufbeuren - Landshut -:-
17:00Selber - Bad Nauheim -:-
17:00Tolzer Lowen - Bayreuth -:-
18:30Heilbronner - Lausitzer Fuchse -:-
18:30Kassel - Freiburg -:-
18:30Ravensburg - Frankfurt Lowen -:-

NĚMECKO: Oberliga Sever

15:00Trappers - Hannover -:-
16:00Crocodiles Hamburg - Herner -:-
18:00Lipsko - Roztok -:-
18:30Diez-Limburg - Halle -:-
18:30Essen - Krefelder EV -:-
18:30Hammer Eisbaren - Erfurt -:-
19:00EC Hannover - Herford -:-

NĚMECKO: Oberliga Jih

17:00OdloženoRegensburg - Rosenheim -:-
17:00Regensburg - Hochstadter EC -:-
18:00OdloženoFussen - Riessersee -:-
18:00OdloženoPeiting - Landsberg -:-
18:00Riessersee - Landsberg -:-
18:30Weiden - Passau -:-
18:45Deggendorfer - Memmingen -:-

NORSKO: Division 1

12:45Furuset - Haugesund -:-
14:00Lorenskog - Narvik -:-
15:00Hasle/Loren - Nidaros -:-

POLSKO: Polská hokejová liga

17:00Jastrzebie - MMKS Podhale -:-
17:00Torun - Sanok -:-
17:00Tychy - Unia Oswiecim -:-
18:30Krakow - Zaglebie -:-

RAKOUSKO: ICE Hockey League

16:00Dornbirn - Graz -:-
16:00Vídeň - Villach -:-
16:30Salcburk - Klagenfurt -:-
18:00ZrušenoBratislava - HK Olimpija -:-
18:00Valpusteria - Innsbruck -:-

RUMUNSKO: Campionatul National

17:30Fenestela - Gyergyoi -:-

RUSKO: VHL

11:00HC Rostov - Kurhan -:-
11:00Krasnojarsk - Chimik -:-
11:00Novokuzněck - SKA Neva Petrohrad -:-
12:00Omskie Krylia - Din. Petrohrad -:-
13:00Voroněž - Gornyak -:-
15:00AKM - Mechel Čeljabinsk -:-
15:00Tambov - Orsk -:-

RUSKO: MHL

07:00Omskie Yastreby - Tyumensky Legion -:-
09:00Avto - Mamonty Yugry -:-
09:00Tolpar - Kuznetskie Medvedi -:-
10:00Molot Perm - Sibirskie Snaipery -:-
11:00Ladya - Loko-76 -:-
13:00Sarmaty - Chaika -:-

RUSKO: NMHL

10:00SKA-GUOR Karelia - Bobrov -:-
11:00Arktika - Din. Petrohrad -:-
13:00GUOR - Polot -:-

SLOVENSKO: 1. liga

18:00OdloženoDubnica - Slovan Bratislava B -:-

SLOVINSKO: IHL - Část vítězů

19:30KHL Sisak - Hidria Jesenice -:-

SLOVINSKO: Hokejska liga - Play Off

19:15HK Olimpija - Hidria Jesenice -:-

ŠPANĚLSKO: LNHH

14:50Nordic Vikings - Puigcerda -:-
15:00Barcelona - Milenio Logrono -:-

ŠVÉDSKO: HockeyAllsvenskan

15:00Modo - Sodertalje -:-
18:00Tingsryds - Vita Hasten -:-

ŠVÉDSKO: AllEttan Norra

15:00Forshaga - Kalix -:-
15:00Surahammar - Kiruna AIF -:-

ŠVÉDSKO: AllEttan Södra

16:00Huddinge - Dalen -:-
16:00Skövde - Karlskrona -:-
16:00Tyreso Hanviken - Väsby -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Norra var

16:00Koping - Vallentuna -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Sodra var

16:00Segeltorps IF - Morrums GoIS -:-

ŠVÉDSKO: SuperElit U20 - Část poražených

12:00Frölunda U20 - Modo U20 -:-
12:00Malmo U20 - Skellefteå U20 -:-
14:00Leksands U20 - Färjestad U20 -:-

ŠVÉDSKO: SuperElit U20 - Část vítězů

12:00Luleå U20 - Djurgården U20 -:-
12:00Mora U20 - AIK U20 -:-
12:00OdloženoVästerås U20 - Örebro U20 -:-

ŠVÝCARSKO: National League

15:45Lausanne - Ajoie -:-

ŠVÝCARSKO: Swiss League

17:00Thurgau - Langenthal -:-

TURECKO: Süper Lig

12:00Zeytinburnu Istanbul - Erzurum -:-
15:30Gumus Patenler - Buz Adamlar -:-
16:30Buz Beykoz - Izmir -:-
18:30Yukselis - Istanbul BB -:-

UKRAJINA: Superliga

12:00Bilyj Bars - Donbass -:-

USA: AHL

00:05Wilkes-Barre/Scranton - Toronto Marlies -:-
01:00Bridgeport Islanders - Providence Bruins -:-
01:00Grand Rapids Griffins - Milwaukee Admirals -:-
01:00Hershey Bears - Hartford Wolf Pack -:-
01:00Rockford IceHogs - Texas Stars -:-
01:00Utica Comets - Syracuse Crunch -:-
03:00Ontario Reign - Tucson Roadrunners -:-
03:00Stockton Heat - Henderson Silver Knights -:-
03:05Colorado Eagles - Iowa Wild -:-
04:00Abbotsford Canucks - San Diego Gulls -:-
04:00Bakersfield Condors - San Jose Barracuda -:-
19:00Charlotte Checkers - Lehigh Valley Phantoms -:-
21:00Bridgeport Islanders - Springfield Thunderbirds -:-
21:00Hershey Bears - Hartford Wolf Pack -:-
21:00Manitoba Moose - Chicago Wolves -:-
00:00Ontario Reign - Tucson Roadrunners -:-

USA: ECHL

00:00Maine Mariners - Orlando Solar Bears -:-
01:00Florida Everblades - Atlanta Gladiators -:-
01:00Indy Fuel - Kalamazoo Wings -:-
01:00Jacksonville IceMen - South Carolina Stingrays -:-
01:05Worcester Railers - Adirondack Thunder -:-
01:10Wheeling Nailers - Iowa Heartlanders -:-
01:30Fort Wayne Komets - Cincinnati Cyclones -:-
01:30OdloženoNorfolk Admirals - Greenville Swamp Rabbits -:-
02:05Kansas City - Newfoundland -:-
02:05Tulsa Oilers - Wichita Thunder -:-
03:05Rapid City Rush - Idaho Steelheads -:-
03:10Utah Grizzlies - Allen Americans -:-
21:00Kalamazoo Wings - Indy Fuel -:-
21:00Maine Mariners - Orlando Solar Bears -:-
21:00Reading Royals - Trois-Rivieres Lions -:-
21:05South Carolina Stingrays - Jacksonville IceMen -:-
21:05Worcester Railers - Adirondack Thunder -:-
21:10Utah Grizzlies - Allen Americans -:-
22:10Wheeling Nailers - Iowa Heartlanders -:-
23:05Tulsa Oilers - Newfoundland -:-
23:05Wichita Thunder - Kansas City -:-
23:15Toledo Walleye - Fort Wayne Komets -:-
00:05Rapid City Rush - Idaho Steelheads -:-

USA: FHL

01:00Binghamton Black Bears - Danbury Hat Tricks -:-
01:30Columbus River Dragons - Carolina Thunderbirds -:-
02:00Port Huron Prowlers - Delaware Thunder -:-
22:30Columbus River Dragons - Carolina Thunderbirds -:-

USA: SPHL

01:35Knoxville Ice Bears - Vermilion County Bobcats -:-
02:00Birmingham Bulls - Fayetteville Marksmen -:-
02:00Evansville Thunderbolts - Quad City Storm -:-
02:00Huntsville Havoc - Roanoke Dawgs -:-
02:05Pensacola Ice Flyers - Macon Mayhem -:-

USA: USHL

01:05Fargo Force - Sioux City -:-
01:05Omaha Lancers - Sioux Falls Stampede -:-
01:05USA U18 - Madison Capitols -:-
01:05Waterloo Black Hawks - Cedar Rapids -:-
01:10Muskegon Lumberjacks - Youngstown Phantoms -:-
02:05Dubuque Fighting Saints - Green Bay Gamblers -:-
02:05Lincoln Stars - Des Moines Buccaneers -:-
22:05Tri-City Storm - Des Moines Buccaneers -:-

USA: PHF Ženy

01:00Boston Pride Ž - Metropolitan Riveters Ž -:-
01:00Buffalo Beauts Ž - Minnesota Whitecaps Ž -:-
19:00Buffalo Beauts Ž - Minnesota Whitecaps Ž -:-
19:30OdloženoConnecticut Whale Ž - Toronto Six Ž -:-
20:30Boston Pride Ž - Metropolitan Riveters Ž -:-

VELKÁ BRITÁNIE: Elite League

17:00Nottingham - Glasgow -:-
18:00Dundee - Sheffield -:-
18:30Coventry - Fife -:-
18:30OdloženoManchester - Cardiff -:-
19:00Guildford - Belfast -:-

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - hokej livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.