OBNOVIT STRÁNKU

Hokej » Včera » Všechny zápasy

ČESKO: Tipsport Extraliga

15:30OdloženoKarlovy Vary - České Budějovice -:-
16:00Kladno - Plzeň 3:4pp
16:00Liberec - Sparta Praha 4:3
16:00Mountfield HK - Kometa Brno 2:3pen
16:40Vítkovice - Litvínov 1:6

NĚMECKO: DEL

14:00OdloženoIserlohn - Augsburg -:-
14:00Kolín n. R. - Düsseldorf 0:3
16:30Bremerhaven - Wolfsburg 2:5
16:30Mnichov - Krefeld 5:1
16:30Schwenninger - Augsburg 3:0
16:30OdloženoSchwenninger - Ingolstadt -:-
17:00Mannheim - Eisbären Berlín 3:2
19:00Bietigheim/Bissingen - Straubing 2:6

SLOVENSKO: Extraliga

16:00Michalovce - Lip. Mikuláš 4:1
16:00Nitra - Prešov 3:1
16:00Nové Zámky - Košice 4:2
16:30Zvolen - Poprad 7:2
17:30Spišská N. Ves - Trenčín 1:4
18:00B. Bystrica - Slovan Bratislava 2:6

ŠVÉDSKO: SHL

15:00Oskarshamn - Malmö 3:1

USA: NHL

00:00Florida Panthers - Columbus Blue Jackets 9:2
01:00Detroit Red Wings - Buffalo Sabres 4:0
01:00Philadelphia Flyers - New York Rangers 2:3
01:00St. Louis Blues - Toronto Maple Leafs 5:6
01:00Tampa Bay Lightning - Dallas Stars 3:1
01:00OdloženoWinnipeg Jets - Ottawa Senators -:-
02:30Chicago Blackhawks - Anaheim Ducks 3:0
03:00Arizona Coyotes - Colorado Avalanche 0:5
04:00OdloženoCalgary Flames - Vegas Golden Knights -:-
04:00Edmonton Oilers - Ottawa Senators 4:6
04:00Seattle Kraken - Los Angeles Kings 1:3
04:30San Jose Sharks - Pittsburgh Penguins 1:2pp
20:00Washington Capitals - Vancouver Canucks 2:4

BĚLORUSKO: Extraleague

10:10Gomel - Vitebsk 2:3pp
10:45Zhlobin - Mogilev 2:1pen
12:00Lokomotiv Orsha - Novopolotsk 4:1

DÁNSKO: Metal Ligaen

15:00Odense - Herlev 3:2

ESTONSKO: Hokiliiga

14:40OdloženoKurbads - HC Vipers -:-
15:00OdloženoViru Sputnik - HC Vipers -:-

EVROPA: Alps Hockey League

19:30OdloženoBregenzerwald - Steel Wings Linz -:-

EVROPA: BeNe League

18:20Mechelen - Liege Bulldogs 5:4
19:00Limburg - Heerenveen 3:5
20:00Herentals - Leuven 7:2

FRANCIE: Pohár

18:30Gap - Briancon 2:0

JAPONSKO: Japan Cup

06:00OdloženoNikko Icebucks - Oji Eagles -:-
07:00East Hokkaido Cranes - Tohoku F. Blades 6:1

KANADA: OHL

01:00OdloženoErie Otters - Kitchener Rangers -:-
01:00OdloženoNiagara IceDogs - Kingston Frontenacs -:-
01:05Peterborough Petes - Oshawa Generals 1:4
01:05OdloženoSaginaw Spirit - Windsor Spitfires -:-
01:05Saginaw Spirit - Flint Firebirds 0:1
01:07Soo Greyhounds - Owen Sound Attack 5:2
20:00Hamilton Bulldogs - Kingston Frontenacs 8:1
20:00London Knights - Sarnia Sting 2:4
20:00North Bay Battalion - Barrie Colts 2:8
20:07Soo Greyhounds - Owen Sound Attack 6:1
23:05Windsor Spitfires - Flint Firebirds 6:3
00:00Kitchener Rangers - Guelph Storm 4:7
00:05Oshawa Generals - Mississauga Steelheads 1:3

KANADA: WHL

02:00Moose Jaw Warriors - Winnipeg Ice 1:5
02:00Saskatoon Blades - Swift Current Broncos 4:1
03:00Medicine Hat Tigers - Lethbridge Hurricanes 3:6
03:00Portland Winterhawks - Tri-City Americans 1:2pen
03:00OdloženoWinnipeg Ice - Regina Pats -:-
03:05Seattle Thunderbirds - Everett Silvertips 5:1
04:00Vancouver Giants - Prince George Cougars 2:4
04:05Kelowna Rockets - Victoria Royals 9:1
04:05Spokane Chiefs - Kamloops Blazers 0:6
23:00Regina Pats - Moose Jaw Warriors 7:1
00:00Calgary Hitmen - Brandon Wheat Kings 2:3pp
00:00OdloženoWinnipeg Ice - Regina Pats -:-

KANADA: QMJHL

00:00OdloženoHalifax Mooseheads - Saint John Sea Dogs -:-
01:00OdloženoRouyn-Noranda Huskies - Shawinigan Cataractes -:-
21:00OdloženoGatineau Olympiques - Blainville-Boisbriand Armada -:-
21:00OdloženoQuebec Remparts - Moncton Wildcats -:-
21:00OdloženoSherbrooke Phoenix - Victoriaville Tigres -:-
21:00OdloženoVal-d'Or Foreurs - Shawinigan Cataractes -:-
22:00OdloženoBaie-Comeau Drakkar - Chicoutimi Sagueneens -:-
22:00OdloženoRouyn-Noranda Huskies - Drummondville Voltigeurs -:-

KANADA: LNAH

01:30OdloženoRiviere-du-Loup 3L - Saint-Georges -:-

KANADA: U Sports

23:00OdloženoMount Royal - UBC -:-
00:00OdloženoMoncton - StFX -:-
00:00OdloženoUNB - Dalhousie -:-
01:00OdloženoWaterloo - Laurier -:-
01:15OdloženoYork - Ryerson -:-
01:30OdloženoGuelph - Windsor -:-
02:00Saskatchewan - Regina 11:3
20:00OdloženoAcadia - UPEI -:-
21:00OdloženoToronto - Brock -:-
22:00OdloženoUQTR - Ottawa WGK -:-

KAZACHSTÁN: Championship

12:00OdloženoAltay Torpedo - Nomad Nur-Sultan -:-
12:00OdloženoGornyak Rudny - Temirtau -:-
12:00OdloženoSnezhnye Barsy - Kazzinc-Torpedo -:-

LITVA: Lietuvos čempionatas

12:00LTeam Select - Energija Elektrenai 2:10

MAĎARSKO: Erste Liga

17:30Gyori ETO - DEAC 0:1
18:00MAC Ujbuda - Újpest 2:3

NĚMECKO: DEL2

16:00Dresdner Eislowen - Selber 6:0
17:00Lausitzer Fuchse - Bayreuth 5:3
18:30Frankfurt Lowen - Bad Nauheim 2:1pp
18:30Freiburg - Heilbronner 0:9
18:30Kassel - Kaufbeuren 3:4pp
18:30OdloženoRavensburg - Landshut -:-
18:30Tolzer Lowen - Crimmitschau 1:5

NĚMECKO: Oberliga Sever

16:00OdloženoCrocodiles Hamburg - Herford -:-
18:00OdloženoLipsko - Erfurt -:-
18:15Halle - Herner 1:2
18:30Diez-Limburg - Roztok 1:4
18:30Essen - Hannover 5:2
18:30Hammer Eisbaren - Trappers 3:8
19:00EC Hannover - Krefelder EV 5:2

NĚMECKO: Oberliga Jih

17:00OdloženoRegensburg - Lindau -:-
17:00Regensburg - Landsberg 5:2
17:00OdloženoRosenheim - Memmingen -:-
18:00Hochstadter EC - Riessersee 4:1
18:00OdloženoPeiting - Deggendorfer -:-
18:30OdloženoPassau - Landsberg -:-
18:30OdloženoWeiden - Fussen -:-

NORSKO: Division 1

14:00OdloženoNarvik - Haugesund -:-
16:00OdloženoNidaros - Lorenskog -:-

POLSKO: Polská hokejová liga

17:00OdloženoKatowice - Unia Oswiecim -:-
17:00OdloženoTychy - MMKS Podhale -:-
17:30OdloženoJastrzebie - Zaglebie -:-
18:30Krakow - Sanok 6:2

RAKOUSKO: ICE Hockey League

16:30Salcburk - Graz 2:3pp
17:30OdloženoFehervar AV19 - Bolzano -:-
17:30OdloženoKlagenfurt - Villach -:-
18:00OdloženoValpusteria - Znojmo -:-

RUSKO: VHL

11:00Krasnojarsk - SKA Neva Petrohrad 2:4
11:00Rjazaň - Jugra 4:5
15:00Penza - Voroněž 5:4
15:00Zvezda Moskva - Toros Něftěkamsk 1:3

RUSKO: VHL-B

10:00Kristall Saratov - Dyn. Altay 6:2

RUSKO: MHL

04:00Tayfun - Amurskie Tigry 2:4
09:00Stalnye Lisy - Molot Perm 4:3
09:00Tolpar - Belye Medvedi 1:5
09:00Tyumensky Legion - Ladya 1:3
11:00Din. Petrohrad - Almaz 4:2
11:00Dyn. Moskva - Kapitan 4:2
11:00Krylya Sovetov - Sakhalinskie Akuly 2:1
11:00Mikhaylov Academy U20 - HC Riga 5:3
11:00SKA-1946 - Russkie Vityazi 2:3pp
11:00Sputnik Almeťjevsk - Loko-76 2:3
12:00Reaktor - Chaika 3:5
13:00Mamonty Yugry - Sarmaty 8:3
15:00SKA-Varyagi - Loko 1:9

RUSKO: NMHL

11:00Bryansk - Bobrov 1:6
11:00Metallurg Čerepovec - Tverichi 1:3
14:00Progress Glazov - Dizelist 4:1
15:00Sokol Novocheboksarsk - Rjazaň 1:7

SLOVENSKO: 1. liga

17:00Levice - Humenné 1:2
17:00Skalica - Slovan Bratislava B 1:2pp
18:00OdloženoBrezno - Žilina -:-
18:00OdloženoPov. Bystrica - Topoľčany -:-
18:00OdloženoTrnava - Dubnica -:-
18:00OdloženoŽiar n. Hronom - Martin -:-

SVĚT: Mistrovství světa U18 IB ženy

16:00ZrušenoPolsko U18 Ž - Tchaj-wan U18 Ž -:-

ŠPANĚLSKO: LNHH

14:50Nordic Vikings - Puigcerda -:-

ŠVÉDSKO: HockeyAllsvenskan

15:00BIK Karlskoga - Sodertalje 0:2
18:00Mora - Kristianstads 3:4
18:00OdloženoTroja/Ljungby - Tingsryds -:-

ŠVÉDSKO: AllEttan Norra

14:30OdloženoPiteå - Forshaga -:-
15:00Bodens - Surahammar 1:2pen
15:00Hudiksvalls - Borlange 4:1
16:00Ostersund - Stromsbro IF 5:2

ŠVÉDSKO: AllEttan Södra

16:00OdloženoHuddinge - Mariestad -:-
16:00OdloženoKalmar - Karlskrona -:-
16:00OdloženoTyreso Hanviken - Skövde -:-
16:00OdloženoVäsby - Nybro -:-
16:00OdloženoVimmerby - Dalen -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Norra var

16:00OdloženoKoping - Kiruna -:-
16:00Ornskoldsvik - Tegs 0:4
16:00OdloženoSundsvall - Vännäs -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Sodra var

16:00KRIF hockey - Eskilstuna Linden 4:1
16:00Tranås - Segeltorps IF 3:6

ŠVÉDSKO: SuperElit U20 - Část poražených

12:00Modo U20 - Karlskrona U20 7:2

ŠVÉDSKO: SDHL ženy

12:00Leksands Ž - Göteborg Ž 5:2
15:30AIK Ž - Modo Ž 3:2pen
16:10SDE HF Ž - Luleå Ž 2:3pen

ŠVÝCARSKO: National League

15:45Curych - Zug 0:1pp
15:45Lausanne - Ambri-Piotta 3:2
15:45Lugano - Biel 2:3

UKRAJINA: Superliga

15:00Donbass - HC Mariupol 3:2

UKRAJINA: UHL

17:00OdloženoKyjev - Kremenchuk -:-

USA: AHL

23:05Rochester Americans - Belleville Senators 5:6pp
00:00Charlotte Checkers - Texas Stars 8:3
01:00Grand Rapids Griffins - Manitoba Moose 1:2pen
01:00Hershey Bears - Toronto Marlies 3:4pp
01:00Iowa Wild - Chicago Wolves 3:2pp
01:00Rockford IceHogs - Cleveland Monsters 4:5
01:00Syracuse Crunch - Utica Comets 4:3pp
01:05Lehigh Valley Phantoms - Wilkes-Barre/Scranton 2:5
01:05Springfield Thunderbirds - Providence Bruins 3:5
01:30Hartford Wolf Pack - Laval Rocket 4:0
03:05Colorado Eagles - Milwaukee Admirals 4:3pen
04:00Bakersfield Condors - San Jose Barracuda 5:1
04:00Henderson Silver Knights - Ontario Reign 2:5
04:00San Diego Gulls - Abbotsford Canucks 4:3
04:00Stockton Heat - Tucson Roadrunners 4:1
19:00Charlotte Checkers - Texas Stars 5:6
21:05Lehigh Valley Phantoms - Toronto Marlies 3:4pp
21:05Providence Bruins - Bridgeport Islanders 6:3
21:05Wilkes-Barre/Scranton - Hershey Bears 2:1

USA: ECHL

23:30OdloženoNewfoundland - Maine Mariners -:-
00:05South Carolina Stingrays - Norfolk Admirals 2:1
01:00Indy Fuel - Iowa Heartlanders 4:3pp
01:00Kalamazoo Wings - Cincinnati Cyclones 5:3
01:00Orlando Solar Bears - Wheeling Nailers 1:4
01:05Greenville Swamp Rabbits - Florida Everblades 3:1
01:05Worcester Railers - Reading Royals 2:1
01:15Toledo Walleye - Fort Wayne Komets 3:2
02:05Kansas City - Allen Americans 3:2pen
02:05Wichita Thunder - Rapid City Rush 3:5
03:10Utah Grizzlies - Idaho Steelheads 0:6
21:00Atlanta Gladiators - Norfolk Admirals 7:3
21:00Cincinnati Cyclones - Toledo Walleye 1:4
21:00Indy Fuel - Iowa Heartlanders 1:2
21:00Orlando Solar Bears - Wheeling Nailers 3:4pp
23:00Fort Wayne Komets - Kalamazoo Wings 5:2
23:05Tulsa Oilers - Allen Americans 0:8

USA: FHL

00:05Carolina Thunderbirds - Delaware Thunder 4:1
01:00Danbury Hat Tricks - Binghamton Black Bears 10:7
01:05Port Huron Prowlers - Columbus River Dragons 3:7
21:00Binghamton Black Bears - Watertown Wolves 3:6
22:05Carolina Thunderbirds - Delaware Thunder 8:2
00:05Port Huron Prowlers - Columbus River Dragons 5:2

USA: SPHL

00:30Macon Mayhem - Knoxville Ice Bears 4:3pp
01:05Roanoke Dawgs - Fayetteville Marksmen 3:2
02:00Huntsville Havoc - Evansville Thunderbolts 1:0
02:05Pensacola Ice Flyers - Birmingham Bulls 0:4
02:15Peoria Rivermen - Vermilion County Bobcats 3:1
22:15Peoria Rivermen - Quad City Storm 7:4
23:00Knoxville Ice Bears - Evansville Thunderbolts 3:1

USA: USHL

01:00Des Moines Buccaneers - Lincoln Stars 2:5
01:05Sioux Falls Stampede - Omaha Lancers 2:6
01:10Muskegon Lumberjacks - Green Bay Gamblers 4:3pp
02:05Dubuque Fighting Saints - Waterloo Black Hawks 1:3
02:05Chicago Steel - Youngstown Phantoms 1:3
02:05Madison Capitols - Cedar Rapids 5:4
02:05OdloženoTri-City Storm - Fargo Force -:-
22:00Muskegon Lumberjacks - Green Bay Gamblers 2:1pp
23:05Omaha Lancers - Tri-City Storm 1:4

USA: PHF Ženy

20:00Toronto Six Ž - Buffalo Beauts Ž 8:3
00:00Connecticut Whale Ž - Metropolitan Riveters Ž 3:2

VELKÁ BRITÁNIE: Elite League

18:00Dundee - Nottingham 5:4pp
19:00Cardiff - Fife 3:2
19:00Guildford - Coventry 3:4pp

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - hokej livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.