OBNOVIT STRÁNKU

Hokej » Včera » Všechny zápasy

ČESKO: Chance Liga

16:30Jihlava - Slavia Praha 5:2
17:00Litoměřice - Frýdek-Místek 2:1pp
17:00Prostějov - Třebíč 2:0
17:00Sokolov - Přerov 2:1pen
17:00Šumperk - Pardubice B 4:3pp
17:00Vsetín - Kolín 5:3

FINSKO: Liiga

16:00Ässät - Lukko 3:2pp
16:00Hämeenlinna - KalPa 3:2pp
16:00Jukurit - SaiPa 4:1
16:00KooKoo - Pelicans 1:4
16:00Tappara - JYP 5:4
17:00Kärpät - TPS Turku 1:2pp
17:30Sport - IFK Helsinki 6:1

NĚMECKO: DEL

16:30Kolín n. R. - Mannheim 4:2

ŠVÉDSKO: SHL

15:15Brynäs - Frölunda 2:5
15:15Färjestad - Timra 3:2pen
15:15HV 71 - Rögle 6:2
15:15Örebro - Malmö 5:3
18:00Oskarshamn - Leksand 4:2
18:00Skellefteå - Linköping 3:1
18:00Växjö - Luleå 7:2

USA: NHL

01:00New York Rangers - Ottawa Senators 2:3pp
01:30New York Islanders - Nashville Predators 1:4
02:00Winnipeg Jets - Columbus Blue Jackets 1:4
20:00Minnesota Wild - Anaheim Ducks 5:4pen

ASIE: Asijská liga

06:00Nikko Icebucks - Yokohama Grits 6:2
08:00HL Anyang - Red Eagles Hokkaido 4:2

BELGIE: Pohár - Play Off

18:45Liege Bulldogs - Mechelen 4:1
20:00Leuven - Herentals -:-

BĚLORUSKO: Extraleague

12:00Lida - Lokomotiv Orsha 4:2
13:25Yunost Minsk - Molodechno 2:1
15:55Gomel - Soligorsk 1:3

ČESKO: 2. Liga - Východ

17:00SHKM Hodonín - Opava 2:3
17:30Velké Meziříčí - Nový Jičín 1:4
17:30Znojmo - Havířov 8:3
17:30Žďár nad Sázavou - Valašské Meziříčí 4:5pp

ČESKO: 2. Liga - Západ

15:00Benátky n. J. - Chomutov 3:5
17:00Písek - Ústí nad Labem 2:1pp
17:00Příbram - Letňany 5:4pp
17:30OdloženoKlatovy - Vrchlabí -:-
17:30Mostečtí Lvi - Řisuty 9:3
18:00Cheb - Jablonec 1:0pen
18:00Kobra Praha - Děčín 3:2
18:00Tábor - Hronov 10:1

ČESKO: ELJ

12:15Kometa Brno U20 - Olomouc U20 3:1
12:30Mladá Boleslav U20 - Třinec U20 2:0
13:00Liberec U20 - Vítkovice U20 1:2pp
13:00Litvínov U20 - Plzeň U20 3:6
13:00Pardubice U20 - Mountfield HK U20 1:2pp
14:00Jihlava U20 - Zlín U20 4:3pp
17:00Karlovy Vary U20 - Sparta Praha U20 5:1

ESTONSKO: Hokiliiga

15:30Narva PSK - Everest 5:7
17:10HC Panter - Viru Sputnik 5:2

EVROPA: Alps Hockey League

18:00Jesenice - Zeller Eisbaren 4:1
19:15Steel Wings Linz - Ritten 5:4pen
19:30Bregenzerwald - Salzburg 2 5:3
19:30Lustenau - Klagenfurt II 4:0
19:30Merano - Vipiteno 4:3

FINSKO: Mestis

16:00FPS - Hokki 2:1pp
16:00Kettera - Kiekko-Pojat 3:4pen
16:00RoKi - Peliitat 5:0
16:00TUTO - KeuPa 1:4
16:00Zemgale - IPK 2:4

FINSKO: Suomi-sarja

15:00JHT - LeKi 4:0
15:00Muik Hockey - Hunters 5:2
18:00Riemu - Pyry 3:4pp

FINSKO: SM-sarja U20 - Část poražených

11:15Jukurit U20 - Kettera U20 7:0
12:00SaiPa U20 - SaPKo U20 3:2pp
12:15Ilves U20 - Sport U20 2:4
15:15Hokki U20 - RoKi U20 0:8

FINSKO: SM-sarja U20 - Část vítězů

13:30Kiekko-Espoo U20 - Kärpät U20 0:6
14:00Jokerit U20 - KalPa U20 3:2pp
14:30Jyväskylä U20 - Pelicans U20 0:3
15:45Tappara U20 - Ässät U20 3:4pen

FINSKO: Naisten Liiga

11:00Kärpät Ž - Ilves Ž 2:4
11:30TPS Turku Ž - Lukko Ž 4:1
12:00RoKi Ž - Hämeenlinna Ž 1:8
15:15Kiekko-Espoo Ž - Kuortane Ž 5:1
17:30IFK Helsinki Ž - KalPa Ž 2:3

FRANCIE: D1

18:30Neuilly Sur Marne - Chambery 5:3
19:00Montpellier - Marseille 3:5
19:30Cholet - Epinal 4:3pp
19:30Mont Blanc - Morzine-Avoriaz 4:1
20:00Brest - Dunkerque Corsaires 8:3
20:00Tours - Štrasburk 4:0
20:30Caen - Nantes 1:4

ITÁLIE: IHL

19:30Eppan - Como 4:2
19:30Kaltern - Toblach 4:2
19:30Valdifiemme - Varese 2:5
20:00Bressanone - Alleghe 3:1
20:30Valpellice - Pergine 2:4

KANADA: OHL

01:00Kingston Frontenacs - North Bay Battalion 2:4
01:00London Knights - Niagara IceDogs 2:1
01:00Mississauga Steelheads - Hamilton Bulldogs 2:4
01:00Ottawa 67s - Flint Firebirds 6:2
01:05Sarnia Sting - Oshawa Generals 5:6pen
01:05Sudbury Wolves - Owen Sound Attack 2:3
01:07Soo Greyhounds - Saginaw Spirit 4:3pp
01:30Guelph Storm - Erie Otters 4:2
01:30Kitchener Rangers - Windsor Spitfires 2:6

KANADA: WHL

02:00Brandon Wheat Kings - Prince Albert Raiders 5:4
02:05Winnipeg Ice - Swift Current Broncos 3:4
03:00Calgary Hitmen - Medicine Hat Tigers 3:4
03:00Red Deer Rebels - Saskatoon Blades 3:4pp
04:00Kamloops Blazers - Vancouver Giants 3:0
04:00Portland Winterhawks - Victoria Royals 3:1
04:00Prince George Cougars - Regina Pats 1:5
04:05Spokane Chiefs - Kelowna Rockets 2:1
04:05Tri-City Americans - Lethbridge Hurricanes 4:2

KANADA: QMJHL

00:00Moncton Wildcats - Cape Breton Eagles 2:4
00:30Charlottetown Islanders - Victoriaville Tigres 1:4
01:00Gatineau Olympiques - Rimouski Oceanic 5:1
01:00Shawinigan Cataractes - Saint John Sea Dogs 6:2
01:00Val-d'Or Foreurs - Quebec Remparts 2:4
01:30Blainville-Boisbriand Armada - Drummondville Voltigeurs 2:6
01:30Chicoutimi Sagueneens - Halifax Mooseheads 3:4pp
22:00Baie-Comeau Drakkar - Halifax Mooseheads 0:4
22:00Gatineau Olympiques - Rimouski Oceanic 2:3pp
00:00Charlottetown Islanders - Cape Breton Eagles 5:1
00:00Moncton Wildcats - Victoriaville Tigres 2:3pen
00:00Sherbrooke Phoenix - Shawinigan Cataractes 4:3pp

KANADA: LNAH

02:00Montcalm - Petroliers du Nord 5:3
02:00Riviere-du-Loup 3L - Sorel-Tracy 1:2
02:00Saint-Georges - Jonquiere Marquis 2:6

KANADA: U Sports

00:00Saint Marys - StFX 4:3
00:00UNB - Moncton 4:1
01:00Laurier - York 2:3
01:00McGill - Ottawa WGK 4:3pp
01:00UOIT - Nipissing 2:1pp
01:00Waterloo - Toronto 0:4
01:00Western - Lakehead 3:6
01:30Guelph - Brock 4:5pp
01:30Queens - UQTR 0:1pp
02:00Regina - UBC 1:6
02:00Saskatchewan - Calgary 4:5pp
03:00MacEwan - Alberta 1:4
03:00Mount Royal - Trinity Western 6:1
20:00UOIT - Nipissing 3:2pp
21:00Concordia - Carleton 5:1
21:00Western - Lakehead 4:5pp
22:00Windsor - TMU -:-
00:00Dalhousie - Acadia -:-
00:00Saskatchewan - Calgary -:-
00:00UPEI - UNB -:-

KAZACHSTÁN: Championship

12:00Kazzinc-Torpedo - Nomad Astana 1:7
12:00Kulager - Almaty 4:3pp
12:00Pavlodar - Gornyak Rudny 2:1pen

LOTYŠSKO: Optibet Hokeja Liga

12:30HS Riga - Kaunas City 1:3

NIZOZEMSKO: Pohár - Play Off

20:00Heerenveen - Limburg 3:2
20:15Zoetermeer - Den Haag -:-

NORSKO: Fjordkraft-ligaen

16:00Gruner - Stjernen 2:11
16:00Manglerud - Storhamar 1:6
16:00Sarpsborg - Vålerenga 2:1

NORSKO: Division 1

15:00Gjovik - Bergen 0:2
16:00Furuset - Hasle/Loren 6:3
16:00Nidaros - Narvik 2:0

RAKOUSKO: ICE Hockey League

19:15Graz - Vorarlberg 2:4

RUSKO: KHL

12:00Vityaz Balashikha - Čerepovec 3:2

RUSKO: VHL

13:00Jugra - AKM 1:2
13:00Perm - HC Rostov 2:5
13:00Ťumeň - Zvezda Moskva 3:0

RUSKO: VHL-B

14:00CSK VVS - Kristall Saratov 2:4
15:00Feniks Kazan - Chelny 3:2

RUSKO: NMHL

11:00Arktika - Rjazaň 1:5
11:00Dinamo 576 - Yunison Moscow 3:4pp
11:00Metallurg Čerepovec - Polot 6:7
11:00Tambov - Lipetsk 6:4

SLOVENSKO: 2. Liga

17:30Bardejov - Gelnica 7:3
17:30Kežmarok - Lip. Mikuláš B 7:1
18:00Dolný Kubín - Trebišov 3:4
18:00Hamuliakovo - Rim. Sobota 2:4
18:00HK Detva - Púchov 6:3
18:00Partizánske - Senica 4:7

SLOVINSKO: IHL

17:30Crvena zvezda - Jesenice 4:3
17:30Chorvatsko - Celje 1:3
18:30KHL Sisak - Slavija 2:1pp
19:15Triglav Kranj - Vojvodina 6:2

ŠPANĚLSKO: LNHH

21:30Jaca - Urdin 5:4
22:00Puigcerda - Huarte -:-

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Norra

16:00Kalix - Sundsvall 2:1pp
16:00Kiruna - Hudiksvall 2:6
16:00Ornskoldsvik - Kiruna AIF 1:4

ŠVÉDSKO: HockeyEttan Vastra

16:00Surahammar - Koping 1:4

ŠVÉDSKO: SuperElit U20

11:00Leksand U20 - AIK U20 3:2
12:00Örebro U20 - Malmo U20 5:3
12:15Färjestad U20 - Rögle U20 5:4
14:00Växjö U20 - Linköping U20 3:1
15:00Modo U20 - Brynäs U20 2:5
15:00Västerås U20 - Oskarshamn U20 4:3
16:30Frölunda U20 - HV 71 U20 4:6

ŠVÉDSKO: SDHL ženy

14:30Leksand Ž - SDE HF Ž 3:2
19:00HV 71 Ž - Luleå Ž 2:4

ŠVÝCARSKO: National League

19:45Ambri-Piotta - Rapperswil 4:2
19:45Biel - Lugano 3:0
19:45Curych - Bern 2:3pp
19:45Kloten - Davos 1:5
19:45Langnau - Fribourg 4:3

ŠVÝCARSKO: Swiss League

17:00Langenthal - Ticino Rockets 3:2pp
17:45Visp - Basilej 3:2
18:00Thurgau - Winterthur 4:3
19:00Chaux-de-Fonds - Sierre 3:4pen
19:45Lions - Olten 5:6pen

ŠVÝCARSKO: MyHockey League

17:00Franches-Montagnes - Dubendorf 4:0
17:00Lyss - EHC Frauenfeld 3:2
17:15Thun - Seewen 5:2
17:45Bulach - Huttwil 5:9
19:00Martigny - Chur 1:2

TURECKO: Süper Lig

14:30Buz Beykoz - Zeytinburnu Istanbul 7:4
17:30Istanbul BB - Buz Adamlar 2:1pen

UKRAJINA: UHL

13:00HC Kyiv - Charkov Berserkers 5:4pp
17:00Kyjev - Kremenchuk 1:3

USA: AHL

01:00Grand Rapids Griffins - Texas Stars 1:4
01:00Charlotte Checkers - Lehigh Valley Phantoms 2:3
01:00Utica Comets - Toronto Marlies 3:4
01:05Belleville Senators - Syracuse Crunch 6:4
01:05Springfield Thunderbirds - Rockford IceHogs 2:4
04:00Henderson Silver Knights - Coachella Valley Firebirds 0:1
04:00Ontario Reign - Colorado Eagles 3:1
04:00San Diego Gulls - Calgary Wranglers 3:7
21:00Manitoba Moose - Milwaukee Admirals 3:2
22:00Toronto Marlies - Syracuse Crunch 1:3
00:00Charlotte Checkers - Lehigh Valley Phantoms 6:4
00:05Wilkes-Barre/Scranton - Bridgeport Islanders 1:5

USA: ECHL

23:30Newfoundland - Worcester Railers 2:4
01:00Adirondack Thunder - Maine Mariners 1:4
01:00Reading Royals - Norfolk Admirals 6:3
01:00Trois-Rivieres Lions - Iowa Heartlanders 4:2
01:05Greenville Swamp Rabbits - Atlanta Gladiators 2:1
01:05South Carolina Stingrays - Jacksonville IceMen 3:2
01:30Savannah Ghost Pirates - Orlando Solar Bears 0:4
01:35Cincinnati Cyclones - Toledo Walleye 1:4
02:00Fort Wayne Komets - Wheeling Nailers 5:6pp
02:05Allen Americans - Rapid City Rush 5:6
02:05Kansas City - Wichita Thunder 2:3pp
02:05Tulsa Oilers - Indy Fuel 4:5pp
03:10Idaho Steelheads - Utah Grizzlies 5:4
21:00Trois-Rivieres Lions - Iowa Heartlanders 5:4pp
23:30Newfoundland - Worcester Railers 4:6
00:05South Carolina Stingrays - Savannah Ghost Pirates 3:0

USA: FPHL

01:00Binghamton Black Bears - Watertown Wolves 6:3
01:30Columbus River Dragons - Danbury Hat Tricks 3:4pen
01:30Motor City Rockers - Delaware Thunder 6:4
01:35Carolina Thunderbirds - Port Huron Prowlers 5:7
01:35Elmira Mammoth - Mississippi Sea Wolves 2:1
00:05Carolina Thunderbirds - Port Huron Prowlers 6:5pp
3. třetinaElmira Mammoth - Mississippi Sea Wolves 5:1

USA: SPHL

01:15Fayetteville Marksmen - Roanoke Dawgs 2:6
02:00Birmingham Bulls - Macon Mayhem 8:5
02:00Evansville Thunderbolts - Quad City Storm 0:4
02:05Pensacola Ice Flyers - Huntsville Havoc 4:7
02:15Peoria Rivermen - Vermilion County Bobcats 4:3
00:00Fayetteville Marksmen - Roanoke Dawgs 2:3pp

USA: USHL

01:05USA U18 - Madison Capitols 4:2
01:30Youngstown Phantoms - Green Bay Gamblers 5:4pen
02:00Des Moines Buccaneers - Tri-City Storm 4:2
02:05Cedar Rapids - Dubuque Fighting Saints 3:5
02:05Chicago Steel - Muskegon Lumberjacks 4:3pp
02:05Lincoln Stars - Fargo Force 1:4
02:05Omaha Lancers - Sioux City 4:2
02:05Waterloo Black Hawks - Sioux Falls Stampede 2:6

USA: NCAA

00:30Michigan State Spartans - Minnesota Golden Gophers 0:5
01:00Army Black Knights - Niagara Purple Eagles 3:0
01:00Boston College Eagles - Providence Friars 1:2pen
01:00Colgate Raiders - Dartmouth Big Green 5:1
01:00Cornell Big Red - Harvard Crimson 1:2pp
01:00New Hampshire Wildcats - Boston University Terriers 3:6
01:00Penn State Nittany Lions - Ohio State Buckeyes 2:1
01:00Princeton Tigers - Clarkson Golden Knights 6:2
01:00Quinnipiac Bobcats - St. Lawrence Saints 2:1
01:00Vermont Catamounts - Maine Black Bears 1:3
01:05Bentley Falcons - American International 1:5
01:05Connecticut Huskies - Merrimack Warriors 3:7
01:05RIT Tigers - Canisius Golden Griffins 1:2pp
01:07Lake Superior State Lakers - Bowling Green Falcons 4:7
01:07Northern Michigan Wildcats - Michigan Tech Huskies 4:3pp
02:00Minnesota Duluth Bulldogs - Colorado College Tigers 0:3
02:00Wisconsin Badgers - Michigan Wolverines 6:3
02:07Bemidji State Beavers - St. Thomas Tommies 6:4
02:07Minnesota State Mavericks - Ferris State Bulldogs 1:2
02:07Omaha Mavericks - Western Michigan Broncos 7:6
02:30St. Cloud State Huskies - North Dakota Fighting Hawks 7:2
03:00Denver Pioneers - Arizona State Sun Devils 3:2
03:05Air Force Falcons - Holy Cross Crusaders 1:4
22:00Army Black Knights - Niagara Purple Eagles 2:4
23:00Vermont Catamounts - Maine Black Bears 1:5
23:00Wisconsin Badgers - Michigan Wolverines 2:4
23:30Penn State Nittany Lions - Ohio State Buckeyes 3:4
00:00Boston University Terriers - New Hampshire Wildcats -:-
00:00Michigan State Spartans - Minnesota Golden Gophers 3:6
00:07Lake Superior State Lakers - Bowling Green Falcons 1:5
00:07Michigan Tech Huskies - Northern Michigan Wildcats 3:1

USA: PHF Ženy

19:00Montreal Force Ž - Connecticut Whale Ž 4:3pen

VELKÁ BRITÁNIE: Elite League

20:00Belfast - Manchester 2:5
20:00Coventry - Guildford 4:5
20:00Dundee - Nottingham 4:5pp
20:00Sheffield - Cardiff 2:3
20:15Fife - Glasgow 2:3

OBNOVIT STRÁNKU

Fotbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Házená | Volejbal | Baseball | Am. fotbal | Ragby | Více »

Nahoru

Poskytujeme sportovní výsledky - hokej livescore - pro mobilní telefony. Mobilní verze našeho livescore má z techn. důvodů jiné parametry než web Livesport.cz.